Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 373, 374, 375 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/27/wolne-tematy-53-2018/

Ad. 178: Yagiel said - 2018-08-01 (środa) @ 09:52:06
Szanowny Panie Wandaluzjo, cieszę się, czytając Pana w pełnej formie!
Albowiem interesowny jestem i pytanie mam:
Za co Prusacy dali Nobla’1905 Sienkiewiczowi? Czy ma to jakiś związek z Noblem’1903 radioaktywnym dla Skłodowskiej?
Czy mogło im chodzić o cofnięcie Polaków z XX w. (atom) do XIX albo XV (konie)?
bardzo liczę na Pana odpowiedź (może nie bez związku z 3xBomba Tesli?).
Pozdrawiam serdecznie!
——
Prusacy dali Nobla? Może Pan mi to wyjaśnić?
**************************************************************************************
Dziękuję za pytanie. W INCYDENTU NIE BYŁO, Gdańsk 2001; http://wandaluzja.pl/?p=p_308&sName=44.-incydentu-nie-bylo// piszę, że Sienkiewicz pisząc PIERWOTNĄ wersję Quo Vadis zaasekurował się u mego pradziada, do którego przyjeżdżał Na Kaczki i pisał w MOIM DOMU II tom Ogniem i Mieczem. Pradziad był przyjacielem Popławskiego z lwowskiego GŁOSU, toteż panowie powinni się znać a PIERWOTNE Quo Vadis mogło być inspirowane przez Popławskiego jako Spisek Pizona czyli Wykupienie Rzymu Po POŻARZE na Żydowską Hipotekę Rzymu za pieniądze z banków aleksandryjskich. To Pierwotne Quo Vadis zostało WYKUPIONE przez Kronenberga za Milion Rubli i Nobla oraz OCENZUROWANE dla POKRYCIA Powieści Wszechczasów WOJNA I POKÓJ Tołstoja – Za Którego Sienkiewicz otrzymał Nobla. Była to więc intryga nie pruska a Rockefellera.
Ten OCENZUROWANY Quo Vadis dano Amerykanom jako Biblię Do Poduszki, BEZ ŻYDOWSKIEJ HIPOTEKI RZYMU za pieniądze ze Złota Afryki, które poszło przez banki aleksandryjskie do Rzymu – by Amerykanie Nie Zmądrzeli. Była to operacja NOBLOWSKA na miarę Listy OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH jako izraelskiego remanentu Satelitarnej Detekcji Złota: Ad. 186.
Dziś jednak, DZIĘKI Pawłowi Szydłowskiemu wiemy, że MIASTEM POKOJU był NIE Stalingrad, ale Troja na Złotym Rogu, gdzie zakończyło się MORDOWANIE przez największą w historii ordę Habirską NIE-dziewic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje czeki zostały Zaprotestowane w bankach Atlantyckim i Beninu Listą OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH. Bank Atlantycki skierował moją sprawę do Wysokiego Trybunały Sprawiedliwości TOGO, który wydał salomonowy wyrok: Ponieważ depozyty zostały złożone przez Marszałka Broz-Tito na podstawie DWÓCH paszportów amerykańskich mego ojca to odesłał listę Oszustów Światowych do Federalnego Biura Śledczego USA (FBI).
FBI miał zjawić się u mnie w ciągu 3 miesięcy, ale nie zjawił się – wobec tego wyjaśnianie tej KURIOZALNEJ listy Oszustów Światowych zajęło mi cały rok. Zdawałem sobie sprawę, że FBI prowadzi wobec mnie KAPTUROWE śledztwo, bo ginęły mi dokumenty w tym odbitki czeków – a nazajutrz po spotkaniu Trumpa z Putinem stwierdziłem BRAK grubych akt bankowych i sądowych, które miałem zawsze Na Oku.
Dopiero jednak, gdy 31 VII br. Ministerstwo Sprawiedliwości zablokowało mi wszystkie adresy jako SPAM to zdałem sobie sprawę, że za sprawą stoi Mossad i FBI, co zostało potwierdzone zablokowaniem mojej poczty internetowej w bankach Atlantyckim i Beninu oraz 3 deponariuszy prawnych. OZNACZA TO przejęcie suwerenności przez Mossad nad Złotem Stalina, które mój ojciec i Marszałek Broz-Tito zdobyli w Kijowie biorąc do niewoli Generalissimusa, który wiózł je do Pragi na wykupienie przez Holokastów USA.
Bezpośrenio przed blokadą mej poczty E-mailowej napisał do mnie DUGI Depozytor Zlota Stalina, określając jego wielkość, RÓŻNIE OD PIERWSZEGO na 13.580.000.000.000.USD czyli 13,5 bilionów (nie miliardów) $.
Trumpf trykając mycką w mur Pretorium Rzymskiego, zwanego ŚCIANĄ PŁACZU został Rycerzem tajnych kont izraelskich hitlerowsko-stalinowskich, potwierdzając tym prawa Izraela do Zlota Stalina na wykupienie przez Holokaustów USA. Kosowarzy nazywają Amerykanów PINDAISTAMI od Majestycznego pseudonimu Broz-Tity PINDAR, który OCALIŁ Wschodnie Stany i Europę Zachodnią przed Planem Saharowa-Oppenheimera ZDETONOWANIA NA DNIE ATLANTYKU NIEMIECKIEGO POTENCJAŁU NUKLEARNEGO.
To, że na Planie Saharowa-Oppenheimera nie ma podpisu Stalina a tylko BERII nie świadczy o indolencji Planu. Generalissimus został ZAKATOWANY przez marszałka Bolesława Piaseckiego słynnego ŁUPASZKĘ wobec czego Biuro Polityczne WKPb musiało wystawić Stalina III.
Tak jak Niemcom udało się wyjść spod SZACHA Satelitarnej Detekcji Zlota wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych – jakoby za oszukaniem Niemców na 8 miliardów DM na wrocławskim Zamku Biskupim – tak Putin i Trumpf dali Mossadowi Złoto Stalina ogłaszając, że jestem oszustem światowym BEZ przesłuchania mnie przez FBI, co jest jurysdykcją stalinowską o Niewiarygodnym Świadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://bastiondialogu.pl/zbrodnia-i-mit-o-powstaniu-warszawskim/

ZBRODNIA I MIT. O POWSTANIU WARSZAWSKIM

Pani Tereso, jestem z Uznaniem dla Pani, ale przytoczony przez Panią artykuł jest Głupi i Szkodliwy. Ja też tak myślałem, ale Powstanie Warszawskie nie było Burzą w Szklance Wody, gdyż było to wydarzenie Globalne na miarę STALINGRADU.
O ile STALINGRAD był Przełomem na froncie Wschodnim to Powstanie Warszawskie wybuchło w momencie KONTROFENSYWY niemieckiej przeciw Rokossowskiemu, która nie udała się dzięki Małpiej Sztuczce dowódcy I frontu białoruskiego. Gdy go obudzono wieścią o Kontrofensywie niemieckiej to kazał urządzić Punkt Dowodzenia na kominie fabrycznym w Mińsku Mazowieckim, skąd widać było zasnutą dymami Warszawę, gdzie powstańcy zdobyli KLUCZOWE dla niemieckiej Kontrofensywy 2 mosty.
Nagle z dymów warszawskich zaczęły się wyłaniać niemieckie kolumny pancerne, bo Niemcy odbili PONIATOSZCZAK. Rokossowski rzucił na nie II armię pancerną, która zatrzymała II armię pancerną Wehrmachtu, ale pozostało w niej CZTERY sprawne czołgi. Inaczej by jednak ta sprawa wyglądała, gdyby Niemcy dysponowali OBOMA mostami warszawskimi 20 godzin wcześniej.
Tuż za Bugiem najzdolniejszy generał Hitlera Schoerner DORZYNAŁ II front białoruski, który przestał istnieć. Tenże Schoerner dał Fuehrerowi i Sztabowi Generalnemu Wehrmachtu SŁOWO HONORU, że Utrzyma front na Wiśle, jeśli zostanie zbudowana Festung Warschau na sto tysięcy Młodych Niemek, co POWODOWAŁO Eksterminację Warszawiaków. PRZESTARSZONY tym Winston Churchill, dał Himmlerowi 200 milionów $ za UMOŻLIWIENIE Wybuchu Powstania Warszawskiego, gdyż budowie TWIERDZY STRATEGICZNEJ na podstawę operacyjną frontu WISŁA mogło zapobiec tylko Powstanie Warszawskie, co awansuje je do Wielkich Bitew II Wojny Światowej.
Himmler przyjął łapówkę, gdyż według analiz Sztabu Wehrmachtu takie Powstanie mogło trwać Tydzień i UŁATWIAŁO niemiecki plan Unicestwienia Warszawy i budowę Festung Warschau, a Sowieci liczyli trwanie takiego Powstania na 4 dni. Wcześniej Niemcy wymordowali w KL WARSCHAU 200 tysięcy warszawskich nacjonalistów jako MOŻEBNYCH podjęcia zbrojnej walki w Warszawę.
Powstanie Warszawskie można porównać do operacji Największego Partyzanta II wojny Światowej Góry-Doliny. Góra-Dolina rozgromił na Ukrainie Czerwoną Partyzantkę – najokrutniejszego okupanta II.WŚ – ale prawdopodobnie na rozkaz mego ojca UMOŻLIWIŁ Armii Czerwonej forsowanie Dniepru.
Churchill BAŁ SIĘ, że sowiecko-niemiecka granica na Wiśle spowoduje Odwrócenie Sojuszy i powrót do Paktu Ribbentrop-Mołotow, z sojuszem niemiecko-sowieckim na Atlantyku i japońsko-sowiecko-niemieckim na Pacyfiku, co wobec monopolu ATOMOWEGO Niemiec i Japonii przesądzało wojnę.
Niemcy zagrali tym Po Kapitulacji dając Stalinowi niemiecki arsenał nuklearny – żeby ten zdetonował go na dnie Atlantyku, co dawało Niemcom Europę Zachodnia i Stany WSCHODNIE. Wzięcie jednak w Kijowie do niewoli przez Górę-Dolinę Generalissimusa, którego mój ojciec wydał Łupaszce, który go ZAKATOWAŁ, ocaliło Europę Zachodnią i Stany Wschodnie.
Wg Dokumentu Pana Rotmistrza to Warszawa została SKAZANA na zagładę już w roku 1925 – ZE WSZYSTKI SŁOWIANAMI I MURZYNAMI AMERYKAŃSKIMI. Himmler przyniósł Hitlerowi wieść o wybuchu Powstania Warszawskiego jako Radosną Nowinę: WODZU, MIASTO, KTÓRE BLOKOWAŁO NAM PRZEZ 6 WIEKÓW WSCHÓD PRZESTANIE ISTNIEĆ.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/08/02/wolne-tematy-54-2018/
Ad. . 30:

Wg doktryny angielskiego konserwatyzmu to kapitał historyczny RZĄDZI kapitałem politycznym i finansowym. W tej racji templariusze czyli Masoni OKALECZYLI ŻYDÓW implikując im Rzymskie Pretorium ze ŚCIANĄ PŁACZU, z której ogłaszano Wyroki sądu rzymskiego, jako Świątynię Salomona, o czym piszę dokładnie w http://www.wandaluzja.pl// Żelazny Kanclerz powtórzył to Wykastrowanie Żydów wobec Rosji i Francji Troją Schliemanna, co umożliwiło mu WYGNANIE rosyjskich papierów wartościowych z giełdy berlińskiej.
Ponieważ w ILIADZIE stoi Wyraźnie i KONSEKWENTNIE, że pod Troją walczyło sto tysięcy Greków na Tysiącu Okrętach to Prusacy zabsurdalizowali to opinią Autorytetów Wojskowych, że TAKA ARMIA MOGŁA WALCZYĆ NIE DŁUŻEJ NIŻ TYDZIEŃ – która to spekulacja jest oparta na systematyce duńskiego półgłupka THOMSENA. Podobnie znaleziono zapisy, że w Wielkiej Wojnie obie strony zmobilizowały Po Milionie Stu Tysięcy Wojowników, co umożliwiło Niemcom zdezawuowanie Bitwy pod Grunwaldem jako ABSURDU. Dopiero ja wykazałem, że w Wielkiej Wojnie Czesi mieli iść na Poznań a Węgrzy na Kraków, ale Polacy dali Turkom Wołoszczyznę za ZASZACHOWANIE Węgrów, wobec czego na Kraków musieli iść Czesi, których BRAK pod Poznaniem spowodował UPADEK RZESZY LUKSEMBURGÓW.
GRUNWALD rewindykowali Matejko z Sienkiewiczem, co Niemcy musieli ŚCIERPEĆ, czyli że Sienkiewicz przyczynił się do niepowodzenia planu Okupacji Rosji przy pomocy Polnische Wehrmacht, którego funkcjonariuszem był Piłsudski. Wielką Wojnę wygrał zaś ten, kto Opanował Rosję czyli Skunks Pierdziel, który za Solidarności I rozgromił URSZULĘ SIPIŃSKĄ.
Najwybitniejszy wykidajło węgierski Emil Jelinek napisał do Daimlera: Chętnie Kupię Kilka Pańskich Automobili, ale muszą być Takie, Takie i Takie… AUTOMOBIL TO NIE BRYCZKA WIĘC MUSI MIEĆ SZERSZY ROZSTAW KÓŁ, NIŻSZY SRODEK CIĘŻKOŚCI I NIE MOŻE SMRODZIĆ – więc musi mieć silnik PAROWY. NAZWA DAIMLER TEŻ JEST DO NICZEGO BO POWINIEN NAZYWAĆ SIĘ TAK JAK MOJA CÓRKA MERCEDES… Daimler miał geniusza technicznego Maybacha, który stworzył PIERWSZY SAMOCHÓD, który NIE SMRODZIŁ, ale kupił go Pierdziel Rokefeler.
Bieżąca POLITYKA jest z portretem Premiera na okładce z transparentem na czole ZŁOTOUSTY i podpisem O SABALE, BAJARZU LUDOWYM. Gdy byłem mały to czytałem Sabałowe Bajania i myślałem, że przyjmę pseudonim KARPACKI, jak Broz-Tito kazał nazywać się Majestatycznie PINDAR, ale Kaczyński pobił mnie na głowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.o2.pl/artykul/zagadka-stonehenge-rozwiazana-przelomowe-badania-6280414627505793a//
Barbara Jaros, 03.08.18 (16:40)
Zagadka Stonehenge rozwiązana. Przełomowe badania

Takich ROZWIĄZAŃ Stonehenge było 60 jeśli nie więcej. Badania pochówków nie wiele daje, gdyż są WTÓRNE i z budową obekktu nie mają nic wspólnego, chyba że by odkryto cmentarz Budowniczych Stonhenge.który powinien być nad Avonem. Podstawowym wydarzeniem jest tu odkrycie Drewnianego Sonehenge, które odatowano DENDROLOGICZNIE ma połowę III tysiąclecia p.n.e., co ja Zaprotestowałem jako PODSTAWĘ CHRONOLOGICZNĄ, bo Konstrukcja pochodzi z OSTATNIEJ wymiany pali, jakiej dokonywano co Sto Lat.
Zwróciłem uwagę na warstwę NIWELACYJNĄ łupka technologicznego, pochodzącego wyraźnie o obróbki Kostki Brukowej na drogę Ceremonialną, którą Egipcjanie kultury pucharów dzwonowatych wykorzystali na JAKIEŚ Emporium, które należy ODSZUKAĆ. Egipcjanie ZAWALILI też Stonehenge, będące prawdopodobnie Drewnianą Wieżą nawigacyjną, astronomiczną i meteorologiczną, gdyż taka latarnia morska nie była im potrzebna.
Stonehenge budowano dla żeglugi Wschód-Zachód, którą Egipcjanie ZWALCZALI.
Gdy głosiłem, że Budowa Stonehenge jest związana z Władcą Pierścieni kultury badeńskiej Tolkiena to Anglicy ujawnili, że podstawą faktograficzną Władcy Pierścieni była odczytana perzez kryptologów angielskich OKSFORDZKA kronika sprzed 8 tysięcy lat. To zgadzało się z mymi spekulacjami, że Budowniczym Stonehenge był Chejron z Płocka, który żył 7 tysięcy lat temu. Nazwa ŚRÓDZIEMIE jako Środek Ziemi, czym był raczej PŁOCK niż Wrocław Jana Liczyrzepy, co dedukowano z emigracji Tolkienów z Tolkmicka do Drezna, gdzie mieli nabyć 3 tomy Baśni o Liczyrzepie Pretoriusa, z którymi wyjechali do Pretorii.
Według mnie inspiratorem Władcy Pierścieni był Keynes, który MARZYŁ o angielskim kapitale ludowym, na wzór skandynawskiego, który WYWALCZYŁA Wikingologia a pokierował nim patriotyczny kler luterański. Bolesław Tajkowski mówił mi, że gdy poszedł do kapelana Książy Patriotów Karola Wojtyły z AMERYKAŃSKĄ Wielką Lechią to ten odpowiedział mu: KOŚCIÓŁ JEST OD BRANIA PIENIĘDZY A NIE DAWANIA… Całe szczęście, że nie był to Stanisław Michalkiewicz.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sie 05, 2018 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z Wybuchem Powstania Warszawskiego w Warszawie i we Wrocławiu doszło ulicznych KONFRONRTACJI Narodowców z ANTIFĄ czyli Antyfaszystami. W obu wypadkach interweniowała Policja PRZECIW Narodowcom, których demonstracje zostały Rozwiązane przez Magistraty, na żądanie Dzonniego Danielsa, angielskiego komisarza Anty-antysemickiego na wzór FRANCUSKIEGO komisarza Antyrasistowskiego Simona Mola. Ciekawe jakie pełnomocnictwa ma ten Wysoki Angielski Komisarz Anty-antysemicki, bo może Królowej Brytyjskiej ???
Ruch narodowy jest nazywany FASZYSTOWSKIM, co jest Lżeniem Stalinowskim. W odpowiedzi na zeznanie Szpicbródki w więzieniu mokotowskim, że CELEM BOLSZEWIKÓW JEST URUCHOMIENIE W ROSJI PRZEMYSŁOWEJ EKSPLOATACJI ZŁOTA NA WYKUPIENIE USA Keynes i Paderewski wystąpili z doktryną faszystowską - od FACE-Twarzy – POTĘPIAJĄCEJ Kapitał Anonimowy jako MAFIJNY a więc Korupcyjny i Kryminalny. Założycielem tajnych kont szwajcarskich był żydowski mistyk i ideolog haremowy, Jakub Józef Frank Dobrudzki, a na kapitale anonimowym tajnych kont szwajcarskich wyrosło światowe imperium finansowe Rotszyldów, zaś po powierzeniu przez cesarza Franza Josefa krakowskiego patentu Łukasiewicza Amerykańskim Szkotom światowe imperium Rokefelerów, którzy okazali się TEMPLARIUSZAMI czyli Synami Jezusa Chrystusa.
Ponieważ USA miały być wykupione przez ZŁODZIEJSKIE tajne konta szwajcarskie, na które płacono Kominternowcom dywidendę z NIEWOLNICZEGO folwarku żydowskiego, który nazywał się Związkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich (ZSRS) to coraz więcej państw wprowadzało ZAKAZ tajnych kont szwajcarskich, co nazywano ANTYKOMINTERNIZMEM. USA nie mogły jednak Zakazać tajnych kont szwajcarskich, bo dzięki patentowi Łukasiewicza zdobyli tam władzę Rokefelerowie, którzy też jechali na anonimowym kapitale tajnych kont szwajcarskich.
Przeciw Faszyzmowi jako Antykominternizmowi wystąpił jednak ZBROJNIE Stalin Rozkazując komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI. To było niczym Potępienie przez Jahwe Baala: NAROWOWI WYBRANEMU KAZAŁEM ZWAĆ CIĘ SZATANEM, na skutek czego talibowie chrześcijańscy zamordowali w rzymskiej Azji i Afryce setki tysięcy Rzymian i Greków oraz zburzyli Najwspanialszy Zespół Świątynny Starożytności w libańskim BAALBEKU.
Kapitał ANONIMOWY nabrał nowego wymiary po założeniu przez Raula Wallenberga, Adolfa Eichmanna i Szymona Wiesenthala tajnych kont palestyńskich, które STALIN przekształcił w IZRAELSKIE. Było to przekwalifikowanie anonimowego kapitału ZŁODZIEJSKIEGO w GANGSTERSKI. Gdy zapytano Jawaharlala Nehru, KOGO MA NA MYŚLI MÓWIĄC O GANGSTERACH POLITYCZNYCH to odpowiedział, że Czombego i Mobutu a nie Stalina i Hitlera ???
Pytam się więc, czy Antifa to CZOMBE I MOBUTU czy Stalin z Hitlerem ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sie 05, 2018 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://video.wp.pl/i,kto-wybudowal-stonehenge,mid,2024086,cid,4051,klip.html//
Ad. 56:

Neolityczni Walijczycy nie tylko POMAGALI przy budowie Stonehenge, ale i TRANSPORTOWALI obrobione megality na TRZCINOWYCH TRATWACH morzem i w górę ześluzowanego Avonu na mijsce budowy, gdzie IN SITU trzcinowe tratwy ROZBIERANO STAWIAJĄC KAMIENIE PRECYZYJNIE NA PRZYGOTOWANYCH FUNDAMENTACH, czyli że wykonywali prace hydrotechniczne. Po wykonaniu MEGALITYCZNEGO postumentu zwozili też SEKWOJE z Francji, co ukształtowało kulturę żeglarską, która polegała na podróżach Piktów na Śląsk po żelazo i dostarczaniu go aż na Maltę, co trwało aż do podboju Brytanii przez Kimeriów-Celtów.
Profesor Sulimirski z Londyny zajnował się Atlantyckim Władztwem Wenedów, które datował na wiek X pne. Według mnie polegało to na eksporcie ŻELAZA kaszubskiego i powiślańskiego. Uważam za pewny Znak pobytu Lordów Szkockich na Śląsku ZESZKLONE ZAMKI SZKOCKIE, które to SZKŁO zachowało się wprawdzie tylko na zasypanych ziemią przyziemiach, ale nie ulega wątpliwości, że kiedyś pokrywały całe ściany.
Ściągnąłem w tej sprawie Bundestag, który finansował odbudowę krypty II katedry wrocławskiej z konta na Moje Nazwisko. Zaraz za kryptą II jest krypta III pięknie ZESZKLONA. Uważałem, że Wanda, Co Nie Chciała Niemca, zbudowała krypte III według krypty Grabów Królewskich na Wawelu. O ile jednak krypta wrocławska jest pięknie ZESZKLONA to krypta wawelska PRZEPALONA i otynkowana – co wypada tłumaczyć EKSPERYMENTOWANIEM z fosforem annopolskim. Potem okazało się, że Wawel CEGLANY wzniosła Waleska Złotowłosa dla swego ojca Gereona w XXXIV wieku p.n.e., który dokonał podboju Brytanii, gdzie jego wojownicy podpisali się na megalitach Stonehenge KILKUSET profilami Topora Bojowego z Krakowa. – To SPYCHA budowę Stonehenge PRZED rok 3.400 pne.
Nie jest prawdą, że Stonehenge było budowane w Kilku Etapach, bo jest to budowla JEDNORAZOWA, ktorą rozpoczął Chejron z Płocka a ukończył POSEJDON z Poznania dla żeglugi IBERYJSKIEJ czylu handlu żelazem Kieleckim Chęsy-Hanysa-Hanzy-Hansa-Amfiktiona. Ten gościl w Plocku królas Tartessu-Tangeru BrACHUSA, od którego pochodzi nazwa BRAZYLII. Wtedy zawarto konwencję o dostawach Żelaza i Stali kieleckiej do Iberii i Berberii, realizacją czego była budowa STONEHENGE.
Granicę wyznaczono na Renie – polska nazwa od renów szwajcarskich – ale przynależność Wysp Brytyjskich Przemilczano, co stało się powodem Niezgody. Chejron i Tryton z Pragi anektowali ziemie DO MOZY I WYSPY BRYTYJSKIE, budując tam Emporia, czego dowodem są Czeskie Krypty oraz podjęli budowę STONEHENGE dla żeglugi do La Manchy. W odpowiedzi na to Tartess sprowadził do Europy meksykańskich Egejów i Północnoamerykańskich Hellenów, których zakwaterował we Włoszech i Brytanii.
Król Hellenów POSEJDON wygnał Chejrona z Brytanii na Jutlandię, gdzie ten podjął budowę emporium i kanału RIBE a król Egejów Prometeusz wygnał Trytona-Turynga z Turyngii i Bohemii. Temu musial pośpieszyć z pomocą Chejron, ale został pobity przez Prometeusza i przykuty do pręgierza na CHOJNIKU. Wobec tego do Bochemii popłynął Łabą Posejdon, który rozgromił i pojmał Prometeusza, którego przykuł w miejsce Chejrona każąc mu co jakiś czas wycinać jakąś część ciała, że ten stał się żywym preparatem anatomicznym. Do Poznania przybył więc z Palermo syn Prometeusza i zawarł Pokój, odwiedzajac w drodze powrotnej Kielce.
Premier III.RP może ZAŚPIEWAĆ w Opolu: Baju-Baju-Baju-Baju Baj…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sie 05, 2018 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

117.Bebebe said - 2018-08-05 (Niedziela) @ 12:10:39

Panie Juliuszu, bardzo prosze o informację, w którym miejscu w Katedrze Wroclaskiej znajduje się druga i trzecia krypta zwłaszcza. ta zeszkloną Waleski. Czy jest możliwość jej zobaczenia? Zapewne jest w podziemiach. Czy to,prawda, ze prezbiterium Katedry Wrocławskiej jest zbudowane nad świątynia Julii, siostry Juliusza Cezara?

123.
Wejście do krypty II znajduje się w nawie Lewej na początku prezbiterium Waleski Złotowłosej. Krypta II była pod Prezbiterium katedry II Tymoteusza, zięcia Posejdona z Poznania, a z niej jest wejście do WSPANIAŁEJ krypty III Waleski, kopii Krypty Grobów Królewskich na Wawelu, która została zbudowana przez Waleskę na Mauzoleum Gereona.
Byłem raz w krypcie Grobów Królewskich i drugi raz nie będę, gdyż to ma Mauzoleum Królewskie się nie nadaje. Krypta Świętego Leonarda była grobowcem greckiego boga Prapoczątku Jura-Uranosa a Krypta Grobów Królewskich grobowcem Gereona, a WTŁOCZENIE tam Wielu sarkofagów Królewskich jest Pożałowania Godne i niefunkcjonalne pod każdym względem. Gdy przygotowywano grobowiec dla Prezydenta Kaczyńskiego to tłumaczyłem, że To Nie Ma Sensu; trzeba odbudować Gargamell, gdzie miejsca jest sto razy więcej, również dla Ceremoniału.
Sprawa Katedry Pierwszej jest trudna. Małachowicz, czy może Ktoś przed nim? wiązał ją z klasztorem na praskim Brevnowie, co ja wyjaśniłem legendą Pana z Wrocławia. Wychowany na praskim OLIMPIE zakochał się w nimfie, która była tak piękna, że Bogowie zażądali za nią Zbudowania ŚWIĄTYNI. Matka przysłała mu warsztat budowlany, który zbudował świątynię na Brevnowie na podobieństwo katedry I we Wrocławiu. Świątynia nie spodobała się jednak Bogom, którzy Pana WYGNALI. Ten – śpiewając o Nieszczęśliwej Miłości – udał się do Badenii, gdzie zbudował HIRSAU, które zachowało się.
Znajomy mówił mi, że Węgrzy i Rumuni kłócą się, CZYIM HEROSEM BYŁ PAN? Prawdopodobnie zbudował I zamek w Budzie, rozebrany przez Orfeusza z Krakowa, który zbudował tam Pałac Habsburgów. Sprawa tak trudna, jak Stolica Wielkiej Tartarii od Renu do Oceanu Indyjskiego i Pacyfiku w Wyszehradzie węgierskim. Wydaje się, że Orfeusz budował pałac Habsburgów dla Bogów z Pragi Czeskiej ???[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Przedwiośnie 1989 pojechałem do RFN, żeby OTRUĆ Niemców Satelitatną Detekcją Złota. Ci nie przestraszyli się i Wyrzucili mnie, wykorzystając mnie jednak do Zjednoczenia Niemiec na SKALPIE STALINA. Pisałem o tym wielokrotnie pt. NAJDZIKSZY TANIEC PREZYDENTA USA I PREMIERA JAPONII: Do spacerujących na Nowy Rok 1990 w ogrodzie Białego Domu Ekscelencji zbliżyli się Sekretarze z Pismami. Ci przeczytali, popatrzyli na siebie, Ryknęli Śmiechem i rzucili się w NAJDZIKSZY tan, przy czym Pan Prezydent Płakał, co pokazywała niejednokrotnie TV BRD jako OSTRZEŻENIE, że jeśli Niemcy nie zostaną Zjednoczone na niemieckich warunkach to Kobiety Całego Świata zechcą zobaczyć Cały Film, bo one się Wciurności NIE BOJĄ.
Wciurności to śmierć ze śmiechu, co groziło Ekscelencjom. Prasa pisałe, że Amerykanka opowiedziała narzeczonemu kawał, po którym ten umarł ze śmiechu. Potem dostała setki telefonów od Amerykanek, CO TO ZA KAWAŁ – co awansuje ODWAGĘ Amerykanek.
Zastanawiałem się, Jak Niemcy wyszli spod SZACHA Satelitarnej Detecji Złota ??? Mówiono mi, że KANCLERZ KOHL URATOWAŁ MI ŻYCIE, bo SDZł podlega jurysdykcji TTTS, wobec czego US Army powinna mnie wsadzić do samolotu wojskowego, który by – w wiarygodnych względów – do Ameryki NIE DOLECIAŁ. Kohlowi byłem jednak potrzebny do Zjednoczenia Niemiec, jak Kaczyńskiemu do zbierania butelek i puszek. Gdy mówiłem o tym to Tajny Świadek Jechnatona popatrzył ma mnie z niedowierzaniem i powiedzał: AMERYKANIE POŚWIĘCILIBY DLA CIEBIE SAMOLOT I PILOTA? - ZDEZELOWANY SAMOLOT I OBAMĘ MOGLI POŚWIĘCIĆ. - MOŻĘ ???
Krokiem ku wyjaśnieniu sprawy był artykuł, że w wiosce Fichtenau, w której spędzałem święta, mieszka Niemicki Łowca Wamirów. Ogłosił on w IN listę wampirów niemieckich ze świata biznesu i polityki. Przyjechał do niego MSW z Bonn, ale ten do domu go nie wpuścił żądając Nakazu Prokuratorskiego. Mruczał pod nosem: Za kogo oni mnie mają, żeby przyjeżdzać do mnie Bez Nakazu Prokuratorskiego? i uzupełnił Listę Wampirów w IN o Kanclerza Kohla jako Hitlerowskiego Żyda Lwowskiego Hennocha Kohna. To SPOWODOWAŁO ujawnienie Czarnych Kont Kanclerza Kohla – zasilanych z Satelitarnej Detekcji Złota.
Bezpośrenio po elekcji Trumpfa i Makarona dostałem list w sprawie Złota Stalina, zagrożonego Zarządem Komisarycznym i Prawem Martwej Ręki, a dopóki żyje spadkobierca Prawo Martwej Ręki nie działa. Postanowiłem najpierw zrealizować czeki w bankach Atlantyckim i Beninu, ale gdy doszło do Przelewów to zostały one ZAPROTESTOWANE Listą Oszustów Światowych. Bank Atlantycki skierował sprawę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości, choć prosiłem o skierowanie jej do Trybunału Paryskiego do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych WTSp skierował ją do FBI, gdyż złoto zostało złożone przez Marszałka Broz-Tito na podstawie DWÓCH paszportów amerykańskich mego ojca.
FBI miało zjawić się u mnie w ciągu 3 miesięcy, ale nie zjawiło się, wobec czego gdy Ministerstwo Sprawiedliwości III.RP zablokowało mi pocztę IN to stało się OCZYWISTE, że sprawę załatwia Mossad i FBI. Niemcy wyszli spod SZACHA Satelitarnej Detekcji Złota dzięki Liście Oszustów Światowych Mossadu, którą sporządził komisarz tajnych kont szwajcarskich i izraelskich Stalina Szymon Wiesenthal, który BRONIŁ tym Złota Stalina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/08/02/wolne-tematy-54-2018//

Ad. 190; Lily said - 2018-08-07 (wtorek) @ 15:29:27
Tytul wideo. How Israel Rules The World Of Cyber Security I VICE on HBO
https://youtu.be/ca-C3voZwpM//
*****
Jeśli Izrael rządzi światem CYBERTECHNIKĄ i kapitałem Elektronicznym to jest to skutek Okradzenia JACKA KARPIŃSKIEGO przez Żydów Węgierskich, Michała i Stefana Woźniców, pod komisariatem Armii Sowieckiej z Kornelem Morawieckim i megaharemu Teodora Żiwkowa, z którego pochodził Steve Jobs APPLE i prawdopodobnie Bobby Gates MICROSOFT. Ponieważ byłem Najbliżej tego biznesu i przyglądałem się mu to mogę powiedzieć, że wszystko było według 23 punktu 45 Przykazań Niszczenia Polski: http://wandaluzja.pl/?p=p_327&sName=testament-stalina// 23. „Należy zwrócić szczególną uwagę na ruch racjonalistów i wynalazców, rozwijać go i popierać, ale wszystkie odkrycia dokładnie rejestrować i zapisem przekazywać do centrali. Dopuszczać do realizacji tylko te wynalazki, które przydatne są w przemyśle wydobywczym, wstępnej obróbce i określone w specjalnej instrukcji. Nie mogą być realizowane te odkrycia, które mogłyby doprowadzić do wzrostu produkcji kosztem ograniczenia wydobycia surowców lub zaniechania zaleconych działań. W wypadku głośnych odkryć spowodować ich sprzedanie za granicę. Nie dopuszczać do publikacji zawierających wartości opisów wynalazczych.”
Jest w tym podobieństwo do losu krakowskiego patentu ŁUKASIEWICZA, który cesarz Franciszek Józef POWIERZYŁ Amerykańskim Szkotom, którzy okazali się jezuitami i Żydami. Ci ustanowili na tej podstawie konkurencyjny wobec Rotszyldów kapitał mafijny Rokefelerów, którzy wykorzystali klęski Armii Czerwonej z Polakami dla Wydarcia Rosji Rotszyldom rękami STALINA i zrobili z niej Folwark Żydowski.
Kupiłem HISTORIĘ Bez Cenzury, z transparentem ZDRAJCA POLSKI; Ostatni przywódca Armii Krajowej był sowieckim agentem//. Powinno być ZOSTAŁ NIM w Katowni NKWD, bo takim Agentem to zostałbym nawet ja, gdyby Sowieci zechcieli mnie przesłuchać, czego Amerykanie nie chcą, bo się BOJĄ więc wolą Nie Wiedzieć. To jest Prawo Stalina o NIEWIARYGODNYM ŚWIADKU.
W numerze HBC jest artykuł: Leszek Pietrzak, KTO DOROBIŁ SIĘ NA II WOJNIE ŚWIATOWEJ (s. 34-39), z odpowiedzią MIEMCY. II.WŚ była Spotęgowaniem grabieży Fiskalnej i Technologicznej I.WŚ. Symbolem tego jest skarbiec Hitlera w Wałbrzychu. Gdy pruscy generałowie wydali Adolfowi Hitlerowi paszport na emigrację do Niemieckiej Palestyny jako Potrójnemu Żydowi to mnisi bułgarscy sprzedali mu bułgarski skarb imperialny, a ponieważ skarb ten STARCZAŁ na zakupienie USA to pruscy generałowie musieli Fuehrera PRZEPROSIĆ.
Jest też artykuł: Aleksander Piński, SEKRET MĄDROŚCI ZYDÓW – Jak religia przypadkowo stworzyła geniuszy (s. 18-21). Na str. 21 jest jednak: „Model tzw. drugiej świątyni w Jerozolimie zniszczonej w roku 70 ne przez wojska rzymskie.”// To jednak PRZECZY Mądrości Żydowskiej, gdyż jest to Pretorium Rzymskie, o czym świadczy też ŚCIANA PŁACZU z której ogłaszano Wyroki sądu rzymskiego, na co Żydzi reagowali WYCIEM i tłuczeniem głowami w mur megalityczny.
Mamy też artykuł: Jakub Woziński, INWESTOR KAZIMIERZ WIELKI – Spory na temat tego, czy Kazimierz Wielki faktycznie zasługuje na miano „Wielkiego” władcy nie milkną, lecz bez wątpienia trudno temu monarsze odmówić twórczej wizji w ramach polityki gospodarczej (s. 44-49). Na str. 48-49 mamy Kraków SCHEDLA, który nie ma nic wspólnego z Kazimierzem Wlk, gdyż to jest miedzioryt wykonany na zlecenie kanclerza Szczepanowskiego upamiętniający miasto Chęsy-Hanysa-Hanzy-Hansa-Amfiktiona, ZBURZONE i NADSYPANE o 2 metry dla zbudowania Obecnego Krakowa Średniowiecznego za pieniądze z kontrybucji bizantyjskiej jako GODNEGO KORONACJI ZDOBYWCY AZJI.
Kronika miasta BEŁZA mówi o oblężeniu miasta przez Kazimierza Wlk. Na pomoc Kazimierzowi przybył Ludwik Wielki, wobec czego okopy obsadzili Węgrzy. Ci zaatakowali mury z Opłakanym skutkiem i ranny został sam Ludwik. Gdy Węgrzy sposobili się do odejścia to z murów Bełza zdjęto chorągwie LITEWSKIE i wciągnięto WĘGIERSKIE.
Według mnie był to skutek bitwy pod Bełzem latem 1362, w której Polacy i Węgrzy pokonali Wielką Ordę i Litwinów. Węgrzy zawarli Pokój z Litwinami, którzy napadli na wracających do Kijowa Tatarów i obsadzili Kijów Północny, gdy Południowy zajęli Polacy. Zginął chan Wielkiej Ordy a władzę w Białej Wieży Wołgogradzie zagarnął generał Mamaj, który dogadał się z Kazimierzem oddając mu MOSKWĘ. Z tej racji Kazimierz musiał podjąć budowę moskiewskiego KREMLA obciążając kosztami Żydów, którzy z tej racji roszczą do WAWELU.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://pl.sputniknews.com/swiat/201804267845796-Sputnik-piechota-morska-USA-bezbronna-Rosja/
PIECHOTA MORSKA USA PRZYZNAŁA, ŻE JEST BEZBRONNA PRZED ROSJĄ
11:41 26.04.2018Krótki link 101138
Siły szybkiego reagowania Korpusu Piechoty Morskiej USA, które jak uważano przez całe dziesięciolecia, były dobrze zabezpieczone, znalazły się dzisiaj w trudnej sytuacji - powiedział w czasie debaty w Senacie głównodowodzący Korpusu Piechoty Morskiej, generał Robert Neller.

O tym TRĄBIŁEM kilkanaście lat temu, gdy chińskie Kitany WYRŻNĘŁY w wojnie jugosłowiańskiej amerykańskie Apacze, ale oszczędziły US Army, bo poleciały anektować Morze Południowochińskie, którego US Navy – nie mając tej techniki – bronić Nie Mogło.
To był upadek imperialnej doktryny Teodora Roosevelta, co stało się też z doktryną Monroe, gdy Siostry Alvarado zamówiły mego Aerobusa u KAMAZA dla wypędzenia US Navy z karaibskich archipelagów SPORNYCH. Wobec tego Rosja produkuje AEROBUSA nie na prawie Wojennym a na Licencji Sióstr Alvarado, które zapewniły dyrekcję Kamaza, że się ze mną DOGADAJĄ. Może by i Dogadały się, gdyż młodsza miała reprezentować Honduras na MISS WORLD w Londynie a starsza była jeszcze piękniejsza, ale zostały zastrzelone przez swego ochroniarza.
We wczorajszej Rzeczpospolitej są 2 artykuły na ten temat: Michał Duszczyk, NADLATUJE REWOLUCJA – Drony z paczkami jeszcze nie wlatują na balkony, ale i tak śmiało wkraczają w kolejne sfery naszego życia (s. L4) i Michał Duszczyk, MIASTA OTWARTE NA DRONY – Polska szykuje się do wdrożenia U Space, unijnej koncepcji, która zakłada wydzielenie przestrzeni do 150 metrów nad ziemią do użytku dronów (s. L5).
Drony stają się ROBOTAMI tworząc przestrzenną infrastrukturę handlową i gospodarczą, która okazuje się być CYWILIZACJĄ. Dron to Fiu-Bździu mego Aerobusa, dla którego PRZESKOCZENIA Amerykanie zrobili 60 Zajobów a zachodnioeuropejcy 12 – co ZALEGALIZOWANO Fiubździuizmem.
CYWILIZACJA Dronowa zaczęła się od tego, że na PWr Profesor Sybilski powiedział mi: MAMY PROGRAMY ŚMIGŁOWCOWE, ALE PAN NIE ZGODZI SIĘ, BO SĄ WŁASNOŚCIĄ AMERYKAŃSKĄ. W związku z tym zapytałem w Dolnośląskim Klubie Lotniczym: A JAK ZROBILI TO UKRAIŃCY? - NIE WIEM, ALE CHYBA EKSPERYMENTOWANIEM NA MODELACH? MOGĘ PANU DAĆ ADRES NASZEGO NAJLEPSZEGO MODELARZA – w jaki to sposób zaczęła się Cywilizacja Dronowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/pomnik-zalozyciela-bydgoszczy-moze-trafic-na-star/
POMNIK ZAŁOŻYCIELA BYDGOSZCZY MOŻE TRAFIĆ NA STARY RYNEK – ZADECYDUJE RADA MIASTA

Kazimierz III Wielki odzyskał WENEDĘ w Pokoju Kaliskim w r. 1346. Wówczas kazał odbudować CZĘŚĆ rozebranego przez Krzyżaków i Czechów NAJWSPANIALSZEGO Starożytnego i Średniowiecznego miasta Polski, która nazywa się teraz Bydgoszczą. Cegłę z rozbiórki Wenedy Krzyżacy użyli do fortyfikowania i regulacji ujścia Wisły, jak to zrobili z Kruszwicą, Sieradzem i Płockiem
Zamek Biskupi w Wenedzie był na wyspie MŁYŃSKIEJ a zamek Królewski został przebudowany przez Prusaków na Więzienie. Żeby Głupie Polaczki nie zorientowały się na czym SIEDZĄ to Niemcy dali komunistom pieniądze na Największą Operę na Świecie: MASZ TO ZŁOTO Z PERSJI. Pieniądze zostały oczywiście ROZKRADZIONE, ale zdążono zafundamentować to Dziwadło na planie Katedry Wenedzkiej Ajgialosa-Ogigesa, której Niepełnym powtórzeniem było mauzoleum Eurydyki w Troi na Złotym Rogu, które przetrwało jako HAGIA SOPHIA.
NĘDZNA BYDGOSZCZ NA MIEJSCU WIELKIEJ WENECJI – ale mamy zapiewajłę od Rydzyka, który śpiewa: W TEJ WSPANIAŁEJ KATEDRZE WENECKIEJ czyli kurniku…[u][/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad. 29: https://marucha.wordpress.com/2018/08/09/wolne-tematy-55-2018/
https://youtu.be/2eY-BffOq_s//

Panowie zgodzili się, że do roku 1947 Związek Sowiecki był STANEM USA – co ja muszę zaprotestować, że nie Stanem, ale KOLONIĄ. Z r. 1946 pochodzi Plan Saharowa, na którym jest wprawdzie tylko podpis Berii, ale nie ulega wątpliwości, że była to Inicjatywa Stalina, ZNISZCZENIA PRZEZ SAHAROWA I OPPENHEIMERA STANÓW WSCHODNIACH I EUROPY ZACHODNIEJ WYBUCHEM NA DNIE ATLANTYKU NIEMIECKIEGO ARSENAŁU NUKLEARNEGO. Ja to uważam za Intrygę Niemiecką, jako V wariant wygrania przez Niemcy II wojny światowej, tym razem ze Wschodnią granicą Niemiec na Missisipi.
Bardzo ciekawie wygląda też tonaż Lend-Lease'u: Murmańsk 4 miliony ton, Iran 4 miliony ton i całkowicie kontrolowany przez Japończyków Władywostok 8 milionów ton. Rosja stała się Kolonią Amerykańską po bitwie Nad Niemnem, po której Trocki MUSIAŁ uwolnić Dzierżyńskiego, który ze Stalinem sprzedali Południową Mongolię nacjonalistom chińskim a Północną Mandżurię samurajom za najemników chińskich i japońskich, którym płacili przez Stalina Rokefelery, którzy w ten sposób Wydarli Rosję Rotszyldom.
To była podstawa doktryny politycznej Józefa Becka – że ponieważ Hitler był agentem Rotszyldów a Stalin Rokefelerów to do wojny między nimi dojść MUSIAŁO. Z drugiej strony ani Wielka Brytania ani Rosja Sowiecka prowadzić wojny z Niemcami BEZ Pomocy USA nie mogły, toteż według Becka SUWERENEM Wojny Rewanżowej była granica niemiecko-żydowska na Missisipi. To było powodem KONTRULIIMATUM Becka, który jakoby uzasadnił to Odpowiedzią Rydza: GUZIKA NIE DAMY, ale jeśli Rydz tak Odpowiedział to w oparciu o Doktrynę Becka.
DIABŁEM BYŁ BECK, któremu Piłsudski ufał jako Najinteligentniejszemu, któremu powierzył Dokument Hrabiego Moltke – preliminarz Dokumentu Pana Rotmistrza. Do gry włączył się jednak Paderewski, który dał Panu Rotmistrzowi pieniądze na zakup Aktu sprzedaży Folwarku Żydowskiego przez rabinów nowojorskich generałom pruskim, że którego WYNIKAŁA eksterminacja Słowian i Murzynów Amerykańskich. Panowie mówią, że przed Eksterminacją już w roku 1940 uratowała Polaków interwencja dyplomatyczna Cesarstwa Japonii i Faszystowskich Włoch.
USA stały się Głównym Wrogiem Japonii na skutek Doktryny Teodora Roosevelta – że Kluczem handlowej i finansowej kontroli Chin oraz Globalizmu Amerykańskiego jest Morze Południowochińskie. To prognozowało wojnę japońsko-amerykańską o Filipiny jak wcześniej wojnę z mocarstwami europejskimi o Formozę-Tajwan. Amerykanie BALI się jednak Japończyków, którego strachu pozbyli się po otrzymaniu Polskiej Enigmy, gdyż szyfry japońskie były oparte na Enigmie Niemieckiej jako NIEROZWIĄZYWALNEJ. Przy śledztwie Abwehry w JEDWABNEM w sprawie Złamania przez Goldę Meir i Menachema Begina Planu Barbarossa, znaleziono w synagodze białostockiej uwierzytelnioną politycznie Kartę Atlantycką: https://www.google.pl/search?q=Tajemnicza+mapa+r%C3%B3wnie+tajemniczego&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiMmajFhuLcAhUFKlAKHaXWAekQsAR6BAgDEAE&biw=853&bih=612// którą Hitler ZMUSIŁ Cesarstwo do zaatakowania USA. [u][/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było 7 Etapów WYGRANIA przez Niemcy Wojny Rewanżowej:

I. PAKT ANTYKOMINTERNOWSKI, złamany KONTRULTIMATUM Józefa Becka.
II. Preliminarz Pokojowy z ZAKOPANEGO, złamany przez Winstona Churchilla JEZUICKIM rodowodem Adolfa Hitlera i niemiecko-żydowską granicą na Missisipi.
III. Szkocka misja RUDOLFA HESSA, zniweczona ROZPĘDZENIEM przez Winstona Churchilla rządu Hamiltona-Mountbattena.
IV. PLAN BARBAROSSA, złamany przez Goldę Meir w JEDWABNEM. Podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem znaleziono w synagodze białostockiej uwierzytelniony politycznie preliminarz Karty Atlantyckiej, na podstawie którego sztab generalny Wehrmachtu wydał ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstawę prawną Holokaustu. http://nortus.pinger.pl/m/13170093// Oparta na doktrynie Teodora Roosevelta Karta Atlantycka traktowała Japonię jako Protektorat Amerykański: Mandżuria Rosji, Japonia USA.
V. STALINGRAD z Dyrektywą Stalina, złamaną przez Nikitę Chruszczowa, dzięki czemu wojnę wygrał Leningrad.
VI. FESTUNG WARSCHAU Schoernera, odwracający sojusze na Atlantyku i Pacyfiku, złamany przez Winstona Churchilla Powstaniem Warszawskim.
VII. PLAN SACHAROWA, złamany wzięciem do niewoli przez mego ojca w Kijowie Generalissimusa i zakatowaniem go przez Łupaszkę. Plan jest podpisany tylko przez Berię jako Komisarza Nuklearnego ZSRS, ale była to kompetencja Generalissimusa.

Z tą sprawą wiąże się zatłuczenie MŁOTKIEM przez Urszulę Sipińską Anny German na Autostradzie Słońca we Włoszech. Teść Anny German aresztował w Bełzie Bolesława Piaseckiego i Mirosława Żuławskiego, którzy torturowali Żydów z wojny ukraińskiej – z czego wynika, że Generalissimus umarł w Żytomierzu.
Ojciec Anny German został aresztowany przez SmerSz i wywieziony z rodziną do Taszkentu, gdzie miał popełnił w więzieniu samobójstwo. Matka związała się w Żydem, z którym wróciła z córką do Łodzi, skąd Żyd wyjechał na wojnę palestyńską, z której nie wrócił. Anna mogła mieć więc wiedzę o Śmierci Generalissimusa z 3 niezależnych źródeł: Od matki, kochanka i męża, gdyż teść aresztował i przesłuchiwał Piaseckiego i Żuławskiego – głównego śledczego Falangi.
To suponuje, że Urszula skatowała Annę na rozkaż SmerSza, który bał się ujawienia tajemnicy śmierci Generalissimusa, gdyż Anna miała głowę Polityczną i mogła tym grać. Po wyjściu ze szpitala zaczęła Dopierdalać się do mnie – jakbym to ja był winnym Skatowania jej, z czego nie wyszła.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://fakty.interia.pl/swiat/news-skandal-w-usa-sekretarz-handlu-wielkim-oszustem,nId,2617176​
SKANDAL W USA. SEKRETARZ HANDLU WIELKIM OSZUSTEM?
Według raportu "Forbesa" sekretarz handlu w administracji Donalda Trumpa - Wilbur Ross - to "jeden z największych kanciarzy w historii USA". Ross miał okraść współpracowników i inwestorów łącznie na 120 milionów dolarów. Departament Handlu odpiera te zarzuty.
*******
Przy mej sprawie to Małe Piwo. Niemcy wyszli spod SZACHA Satelitarnej Detekcji Złota wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych, którą banki Atlantycki i Beninu zablokowały moje czeki. Wiedziałem, że SMRÓD CIĄGNIE SIĘ ZA MNĄ, ale dopiero DZIĘKI Bankowi Atlantyckiemu dowiedziałem się, że jestem na liście Oszustów Światowych, który zrobił mi jeszcze przysługę, że wniósł moją sprawę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości, choć prosiłem o wniesienie jej do Trybunału Paryskiego do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych.
Wysoki Trybunał Załatwił sprawę – że ponieważ depozyty zostały złożone przez marszałka Broz-Tito na podstawie DWÓCH paszportów amerykańskich mego ojca to odesłał ją do Federalnego Biura Śledczego USA (FBI), które miało się zjawić u mnie w ciągu 3 miesięcy, ale nie zjawiło się. Wobec tego sam musiałem NIUCHAĆ za Listą Oszustów Światowych ??? Istniała możliwość, że Oskarżenie przeciw mnie wniosła Federacja Rosyjska, za UKRADZENIE przez mego ojca Złota Stalina, czego jurysdykcja III.RP nie chciała przyjąć i powiadomić mnie, wobec czego załatwiono sprawę wpisaniem mnie na Listę Oszustów Światowych !!!???
Dopiero, gdy Ministerstwo Sprawiedliwości III.RP zablokowało mi pocztę internetową jako SPAM to stało się JASNE, że to jest IZRAELSKA LISTA OSZUTÓW ŚWIATOWYCH, której największymi Wyznawcami są Indie i Bułgaria, czyli najwięksi poszkodowani Satelitarną Detekcją Złota, która jest zbrodnią Przeciw Ludzkości i Przekleństwem na Tysiąc Lat.
Były zawodowy archeolog Jerzy Renke rugnął mnie: A COŚ TY ZROBIŁ? DAŁEŚ DWA RAZY DUPY NA OSTROWIE TUMSKIM... Chodziło o wykopaliska archeologiczne Franza J. Straussa, gdzie byłem komisarzem WOAK. FJSt kupił w Akademii Nauk NRD moją Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej i urządził wykopaliska na wrocławskim Zamku Biskupim dla Sprawdzenie Tegoż. Wykopaliska prowadzili mistrz masoński Edmund Małachowicz, funkcjonariusz sowieckich służb specjalnych, oskarżony przeze mnie o Otrucie Hawrota, oraz jaruzelista Józef Kaźmierczyk. Ci orzekli, że moja FChAN jest Diabła Warta, co potwierdziła Eminencja, która dostała za Zakatowanie Popiełuszki 10 miliardów USD ze skarbca III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich.
Orzeczenie Mistrza Masońskiego i Jaruzelisty dało możność wysokiej funkcjonariuszce Stasi wpisania mnie na Listę Oszustów Światowych, za Oszustwo na 8 miliardów DM, co uwolniło RFN spod SZACHA Satelitarnej Detekcji Złota, za co Stasistówka została Kanclerzycą Zjednoczonych Niemiec. Stasi było najlepszą policją polityczną na świecie. - W ten sposób na miejscu WAMPIRA Helmuta Kohla vel Hennocha Kohna ze Lwowa zjawił się WAMPIR Juliusz Prawdzic-Tell, którego ojciec Ograbił Rosję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 373, 374, 375 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 374 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group