Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://bastiondialogu.pl/zbrodnia-i-mit-o-powstaniu-warszawskim/

ZBRODNIA I MIT. O POWSTANIU WARSZAWSKIM

Pani Tereso, jestem z Uznaniem dla Pani, ale przytoczony przez Panią artykuł jest Głupi i Szkodliwy. Ja też tak myślałem, ale Powstanie Warszawskie nie było Burzą w Szklance Wody, gdyż było to wydarzenie Globalne na miarę STALINGRADU.
O ile STALINGRAD był Przełomem na froncie Wschodnim to Powstanie Warszawskie wybuchło w momencie KONTROFENSYWY niemieckiej przeciw Rokossowskiemu, która nie udała się dzięki Małpiej Sztuczce dowódcy I frontu białoruskiego. Gdy go obudzono wieścią o Kontrofensywie niemieckiej to kazał urządzić Punkt Dowodzenia na kominie fabrycznym w Mińsku Mazowieckim, skąd widać było zasnutą dymami Warszawę, gdzie powstańcy zdobyli KLUCZOWE dla niemieckiej Kontrofensywy 2 mosty.
Nagle z dymów warszawskich zaczęły się wyłaniać niemieckie kolumny pancerne, bo Niemcy odbili PONIATOSZCZAK. Rokossowski rzucił na nie II armię pancerną, która zatrzymała II armię pancerną Wehrmachtu, ale pozostało w niej CZTERY sprawne czołgi. Inaczej by jednak ta sprawa wyglądała, gdyby Niemcy dysponowali OBOMA mostami warszawskimi 20 godzin wcześniej.
Tuż za Bugiem najzdolniejszy generał Hitlera Schoerner DORZYNAŁ II front białoruski, który przestał istnieć. Tenże Schoerner dał Fuehrerowi i Sztabowi Generalnemu Wehrmachtu SŁOWO HONORU, że Utrzyma front na Wiśle, jeśli zostanie zbudowana Festung Warschau na sto tysięcy Młodych Niemek, co POWODOWAŁO Eksterminację Warszawiaków. PRZESTARSZONY tym Winston Churchill, dał Himmlerowi 200 milionów $ za UMOŻLIWIENIE Wybuchu Powstania Warszawskiego, gdyż budowie TWIERDZY STRATEGICZNEJ na podstawę operacyjną frontu WISŁA mogło zapobiec tylko Powstanie Warszawskie, co awansuje je do Wielkich Bitew II Wojny Światowej.
Himmler przyjął łapówkę, gdyż według analiz Sztabu Wehrmachtu takie Powstanie mogło trwać Tydzień i UŁATWIAŁO niemiecki plan Unicestwienia Warszawy i budowę Festung Warschau, a Sowieci liczyli trwanie takiego Powstania na 4 dni. Wcześniej Niemcy wymordowali w KL WARSCHAU 200 tysięcy warszawskich nacjonalistów jako MOŻEBNYCH podjęcia zbrojnej walki w Warszawę.
Powstanie Warszawskie można porównać do operacji Największego Partyzanta II wojny Światowej Góry-Doliny. Góra-Dolina rozgromił na Ukrainie Czerwoną Partyzantkę – najokrutniejszego okupanta II.WŚ – ale prawdopodobnie na rozkaz mego ojca UMOŻLIWIŁ Armii Czerwonej forsowanie Dniepru.
Churchill BAŁ SIĘ, że sowiecko-niemiecka granica na Wiśle spowoduje Odwrócenie Sojuszy i powrót do Paktu Ribbentrop-Mołotow, z sojuszem niemiecko-sowieckim na Atlantyku i japońsko-sowiecko-niemieckim na Pacyfiku, co wobec monopolu ATOMOWEGO Niemiec i Japonii przesądzało wojnę.
Niemcy zagrali tym Po Kapitulacji dając Stalinowi niemiecki arsenał nuklearny – żeby ten zdetonował go na dnie Atlantyku, co dawało Niemcom Europę Zachodnia i Stany WSCHODNIE. Wzięcie jednak w Kijowie do niewoli przez Górę-Dolinę Generalissimusa, którego mój ojciec wydał Łupaszce, który go ZAKATOWAŁ, ocaliło Europę Zachodnią i Stany Wschodnie.
Wg Dokumentu Pana Rotmistrza to Warszawa została SKAZANA na zagładę już w roku 1925 - ZE WSZYSTKI SŁOWIANAMI I MURZYNAMI AMERYKAŃSKIMI. Himmler przyniósł Hitlerowi wieść o wybuchu Powstania Warszawskiego jako Radosną Nowinę: WODZU, MIASTO, KTÓRE BLOKOWAŁO NAM PRZEZ 6 WIEKÓW WSCHÓD PRZESTANIE ISTNIEĆ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Przedwiośnie 1989 pojechałem do RFN, żeby OTRUĆ Niemców Satelitatną Detekcją Złota. Ci nie przestraszyli się i Wyrzucili mnie, wykorzystając mnie jednak do Zjednoczenia Niemiec na SKALPIE STALINA. Pisałem o tym wielokrotnie pt. NAJDZIKSZY TANIEC PREZYDENTA USA I PREMIERA JAPONII: Do spacerujących na Nowy Rok 1990 w ogrodzie Białego Domu Ekscelencji zbliżyli się Sekretarze z Pismami. Ci przeczytali, popatrzyli na siebie, Ryknęli Śmiechem i rzucili się w NAJDZIKSZY tan, przy czym Pan Prezydent Płakał, co pokzywała niejednokrotnie TV BRD jako OSTRZEŻENIE, że jeśli Niemcy nie zostaną Zjednoczone na niemieckich warunkach to Kobiety Całego Świata zechcą zobaczyć Cały Film, bo one się Wciurności NIE BOJĄ.
Wciurności to śmierć ze śmiechu, co groziło Ekscelencjom. Prasa pisałe, że Amerykanka opowiedziała narzeczonemu kawał, po którym ten umarł ze śmiechu. Potem dostała setki telefonów od Amerykanek, CO TO ZA KAWAŁ – co awansuje ODWAGĘ Amerykanek.
Zastanawiałem się, Jak Niemcy wyszli spod SZACHA Satelitarnej Detecji Złota ??? Mówiono mi, że KANCLERZ KOHL URATOWAŁ MI ŻYCIE, bo SDZł podlega jurysdykcji TTTS, wobec czego US Army powinna mnie wsadzić do samolotu wojskowego, który by – w wiarygodnych względów – do Ameryki NIE DOLECIAŁ. Kohlowi byłem jednak potrzebny do Zjednoczenia Niemiec, jak Kaczyńskiemu do zbierania butelek i puszek. Gdy mówiłem o tym to Tajny Świadek Jechnatona popatrzył ma mnie z niedowierzaniem i powiedzał: AMERYKANIE POŚWIĘCILIBY DLA CIEBIE SAMOLOT I PILOTA? - ZDEZELOWANY SAMOLOT I OBAMĘ MOGLI POŚWIĘCIĆ. - MOŻĘ ???
Krokiem ku wyjaśnieniu sprawy był artykuł, że w wiosce Fichtenau, w której spędzałem święta, mieszka Niemicki Łowca Wamirów. Ogłosił on w IN listę wampirów niemieckich ze świata biznesu i polityki. Przyjechał do niego MSW z Bonn, ale ten do domu go nie wpuścił żądając Nakazu Prokuratorskiego. Mruczał pod nosem: Za kogo oni mnie mają, żeby przyjeżdzać do mnie Bez Nakazu Prokuratorskiego? i uzupełnił Listę Wampirów w IN o Kanclerza Kohla jako Hitlerowskiego Żyda Lwowskiego Hennocha Kohna. To SPOWODOWAŁO ujawnienie Czarnych Kont Kanclerza Kohla – zasilanych z Satelitarnej Detekcji Złota.
Bezpośrenio po elekcji Trumpfa i Makarona dostałem list w sprawie Złota Stalina, zagrożonego Zarządem Komisarycznym i Prawem Martwej Ręki, a dopóki żyje spadkobierca Prawo Martwej Ręki nie działa. Postanowiłem najpierw zrealizować czeki w bankach Atlantyckim i Beninu, ale gdy doszło do Przelewów to zostały one ZAPROTESTOWANE Listą Oszustów Światowych. Bank Atlantycki skierował sprawę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości, choć prosiłem o skierowanie jej do Trybunału Paryskiego do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych WTSp skierował ją do FBI, gdyż złoto zostało złożone przez Marszałka Broz-Tito na podstawie DWÓCH paszportów amerykańskich mego ojca.
FBI miało zjawić się u mnie w ciągu 3 miesięcy, ale nie zjawiło się, wobec czego gdy Ministerstwo Sprawiedliwości III.RP zablokowało mi pocztę IN to stało się OCZYWISTE, że sprawę załatwia Mossad i FBI. Miemcy wyszli spod SZACHA Satelitarnej Detekcji Złota dzięki Liście Oszustów Światowych Mossadu, którą sporządził komisarz tajnych kont szwajcarskich i izraelskich Stalina Szymon Wiesenthal, który BRONIŁ tym Złota Stalina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://fakty.interia.pl/swiat/news-skandal-w-usa-sekretarz-handlu-wielkim-oszustem,nId,2617176​
SKANDAL W USA. SEKRETARZ HANDLU WIELKIM OSZUSTEM?
Według raportu "Forbesa" sekretarz handlu w administracji Donalda Trumpa - Wilbur Ross - to "jeden z największych kanciarzy w historii USA". Ross miał okraść współpracowników i inwestorów łącznie na 120 milionów dolarów. Departament Handlu odpiera te zarzuty.
*******
Przy mej sprawie to Małe Piwo. Niemcy wyszli spod SZACHA Satelitarnej Detekcji Złota wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych, którą banki Atlantycki i Beninu zablokowały moje czeki. Wiedziałem, że SMRÓD CIĄGNIE SIĘ ZA MNĄ, ale dopiero DZIĘKI Bankowi Atlantyckiemu dowiedziałem się, że jestem na liście Oszustów Światowych, który zrobił mi jeszcze przysługę, że wniósł moją sprawę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości, choć prosiłem o wniesienie jej do Trybunału Paryskiego do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych.
Wysoki Trybunał Załatwił sprawę – że ponieważ depozyty zostały złożone przez marszałka Broz-Tito na podstawie DWÓCH paszportów amerykańskich mego ojca to odesłał ją do Federalnego Biura Śledczego USA (FBI), które miało się zjawić u mnie w ciągu 3 miesięcy, ale nie zjawiło się. Wobec tego sam musiałem NIUCHAĆ za Listą Oszustów Światowych ??? Istniała możliwość, że Oskarżenie przeciw mnie wniosła Federacja Rosyjska, za UKRADZENIE przez mego ojca Złota Stalina, czego jurysdykcja III.RP nie chciała przyjąć i powiadomić mnie, wobec czego załatwiono sprawę wpisaniem mnie na Listę Oszustów Światowych !!!???
Dopiero, gdy Ministerstwo Sprawiedliwości III.RP zablokowało mi pocztę internetową jako SPAM to stało się JASNE, że to jest IZRAELSKA LISTA OSZUTÓW ŚWIATOWYCH, której największymi Wyznawcami są Indie i Bułgaria, czyli najwięksi poszkodowani Satelitarną Detekcją Złota, która jest zbrodnią Przeciw Ludzkości i Przekleństwem na Tysiąc Lat.
Były zawodowy archeolog Jerzy Renke rugnął mnie: A COŚ TY ZROBIŁ? DAŁEŚ DWA RAZY DUPY NA OSTROWIE TUMSKIM... Chodziło o wykopaliska archeologiczne Franza J. Straussa, gdzie byłem komisarzem WOAK. FJSt kupił w Akademii Nauk NRD moją Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej i urządził wykopaliska na wrocławskim Zamku Biskupim dla Sprawdzenie Tegoż. Wykopaliska prowadzili mistrz masoński Edmund Małachowicz, funkcjonariusz sowieckich służb specjalnych, oskarżony przeze mnie o Otrucie Hawrota, oraz jaruzelista Józef Kaźmierczyk. Ci orzekli, że moja FChAN jest Diabła Warta, co potwierdziła Eminencja, która dostała za Zakatowanie Popiełuszki 10 miliardów USD ze skarbca III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich.
Orzeczenie Mistrza Masońskiego i Jaruzelisty dało możność wysokiej funkcjonariuszce Stasi wpisania mnie na Listę Oszustów Światowych, za Oszustwo na 8 miliardów DM, co uwolniło RFN spod SZACHA Satelitarnej Detekcji Złota, za co Stasistówka została Kanclerzycą Zjednoczonych Niemiec. Stasi było najlepszą policją polityczną na świecie. - W ten sposób na miejscu WAMPIRA Helmuta Kohla vel Hennocha Kohna ze Lwowa zjawił się WAMPIR Juliusz Prawdzic-Tell, którego ojciec Ograbił Rosję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tps://www.google.pl/search?q=East+News+-+BlackFly&tbm=isch&tbs=rimg:CbGcMB1YAdpPIjiCRv35G-MifWWV63KHNtly7uYJ9EXO11eH7wvEUD0vaAM4Ri0FmA2pOOnFrwaKw5EpBbChHymd-SoSCYJG_1fkb4yJ9EQrOVl2WNZeTKhIJZZXrcoc22XIRFS6GdZ6pho4qEgnu5gn0Rc7XVxHrUhaKHLgkqyoSCYfvC8RQPS9oETgn3QL-Lt92KhIJAzhGLQWYDakRrJ_1-vguzGdwqEgk46cWvBorDkRHT2eraZSKDBCoSCSkFsKEfKZ35EWPJvIxte_1Ar&tbo=u&sa=X&ved=2ahUKEwiwmu6KoO7cAhUJAZoKHYU8AioQ9C96BAgBEBg&biw=853&bih=612&dpr=1.5#imgrc=sZwwHVgB2k8CzM:

فيديو.. BlackFly سيارة طائرة جديدة تعمل بالكهرباء وتجنبك الزحام المرورى
https://www.youm7.com/.../فيديو-BlackFly-سيارة-طائرة-جديدة-ت...

12 lip 2018 - كشفت شركة OPENER عن سيارة طائرة جديدة تحمل اسم BlackFly، وهى الأولى من نوعها التى تهبط وتقلع بشكل عمودى.

(AM) Na podst. BBC.com// Flaga Amerykańska USA, LATAJĄCY SAMOCHÓD DLA KAŻDEGO? Angora – PERYSKOP nr 32 12.08.2018.

Zgadzam się, że to jest ZŁOŚLIWE OPROGRAMOWANIE. Popieram też pytanie, SKĄD pochodzą wielkie środki na opłacanie najlepszych fachowców lotniczych na programowanie ABSURDÓW i ich eksperymentalne Wykonawstwo ??? Widziałem KILKADZIESIĄT Amerykańskich Zajobów dla PRZESKOCZENIA mego Aerobusa i Kilka europejskich, ale TEN Zajob odnosi sprawę do Kryzysu AKABY.
Był we Wrocławiu Redaktor Stankiewicz czy Sienkiewicz (?), który był formalnie szefem Cenzury a faktycznie Wywiadu. Z nim niejednokrotnie rozmawiałem, przy czym ostrzegano mnie, że to jest ktoś Bardzo Ważny. Byłem na jego Publicycie w SD na Teatralnej ws. AKABY, gdzie deklaratywny Żyd-komunista mówił o Finansowaniu palestyńskich organizacji terrorystycznych przez Izrael. Na to wstał jeden z Palestyńczyków, który zacytował jakiś Autorytet arabski, że WROGA MOŻNA BIĆ ZA JEGO PIENIĄDZE. Potem zapytałem się o to funkcjonariusza wywiadu wojskowego, który powiedział, że chodzi o obsługę kapitałów arabskich przez banki żydowskie.
Było to w czasie TRUCIA lwowsko-wrocławskiej szkoły archeologicznej przez KGB-UPA. Najpierw Krakowska Szkoła Archeologiczna Oskara Schindlera – szofera Hitlera, męża habsburskiej Frauliny Rzeszy i szefa antypolskiej szkoły terrorystycznej – zaprosiła Hawrota dla datowania Gotyku Krakowskiego, a potem zaproszono historyka architektury z Oxfordu, który zadatował Wszystko Jak Leci Kazimierzem Wielkim, wobec czego lwowsko-wrocławską szkołę archeologiczną WYTRUTO trutką Majranowskiego, którą truto też MNIE, ale ja kawy nie piję więc było trudno.
Zostałem tylko ja, więc zajął się mną Wielki Mason Amerykański Fidel Castro jako OSZUSTEM NAUKOWYM Grożąc Mi. W ten sposób stałem się Wrogiem Arabów i Latynosów. To przybrało światowy wymiar, gdy w RFN wystąpiłem ze sprawą Satelitarnej Detekcji Złota i przystąpiłem do Licytacji Lotniczej popierając Antonowa-UKRAIŃCA, ale okazało się, że Arabowie się Ukraińców Nie Boją. Było 200 towarzystw lotniczych, które postanowiono zredukować na moim AEROBUSIE do 4: Rotszyldów, Rokefelerów, Bushów i Batenbergów.
Na Salonie Lotniczym BERLIN 2000 wybuchła TYTANIKADA, gdyż w Przednocy podpisano w Duesseldorfie umowę koalicyjną, w której Zieloni zaprzestawali ataków na port lotniczy KOLONIA-BONN jako Diabelnie Głośny za zobowiązanie SPD do Przejścia RFN na UKRAIŃSKI napęd lotniczy, za czym krył się mój AEROBUS. Mój Aerobus został przebity ZAJOBEM Airbusem-380, który jest dawno BANKRUTEM, gdyż szejkowie postawili na Zajoba swe MILIARDY a poparły go Berlin, Paryż, Londyn, Waszyngton, Rzym i Madryt pod pretekstem, że NIE MOŻNA UZLEŻNIAĆ SIĘ OD OBCEJ TECHNOLOGII czyli Mojej, gdyż ja jestem WROGIEM Berlina, Paryża, Londynu, Waszyngtonu, Rzymu i Madrytu, bo UJAWNIŁEM Satelitarną Detekcję Złota, która jest ZBRODNIĄ przeciw ludzkości i Przekleństwem na Tysiąc Lat.
3 lata temu Amerykanka, żeby nie stracić swych Milionów oświadczyła się mi, co musiałem przyjąć. Jakoś to Załatwiła więc miałem spokój, ale 3 miesięcy temu reaktywowała zaręczyny jako Partnerstwo. Odpisałem, że jej pieniędzy na moje konto przyjąć nie mogę, gdyż jestem na liście Oszustów Światowych więc zostaną ukradzione przez ANONIMOWYCH roszczycieli, jak ukradziono mi SETKI milionów dolarów. Bank Atlantycki skierował tą Listę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości a ten do FBI, gdyż depozyty zostały złożone przez marszałka Broz-Tito na podstawie paszportu amerykańskiego mego ojca. FBI miało się zjawić u mnie w ciągu 3 miesięcy, ale prowadzi widocznie wobec mnie śledztwo KAPTUROWE, gdyż giną mi dokumenty.
10 dni temu zorientowałem się DZIĘKI Ministerstwu Sprawiedliwości III.RP, że to jest IZRAELSKA lista Oszustów Światowych, czyli że to Izrael wystawił przeciw mnie 60 Zajobów Amerykańskich za MOJE PIENIĄDZE i kilka japońskich oraz poluje na Złoto Stalina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 4:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,23788998,warszawa-wolna-od-faszyzmu-skandowali-obywatele-rp-blokujacy.html//

"Warszawa wolna od faszyzmu" - skandowali Obywatele RP blokujący przemarsz ONR
https://www.pscp.tv/Tamara10612/1OdJrpygQPpKX?autoplay&t=46//

Wczoraj, w dniu Święta Wojska Polskiego, doszło w Warszawie do Konfrontacji Narodowców z Antifą. Stalinowcy skandowali: WARSZAWA BEZ FASZYZMU czyli Warszawa Rotszyldom i Rokerlelerom !!! Faszyzm od FACE-Twarzy był bowiem POTĘPIENIEM przez Keynesa i Paderewskiego kapitału Anonimowego jako MAFIJNEGO czyli korupcyjnego i kryminalnego.
Doktrynie faszystowskiej sprzeciwił się Roman Dmowski twierdząc, że to jest UWALNIANIE ŻYDÓW OD ODIUM KAPITAŁU KRYMINALNEGO przez obciążenie Kryminalizmem Rotszyldów i Rokefelerów. Józef Stalin, PŁATNY agent Rokefelerów, uwolnił Rotszyldów i Rokefelerów od Odium BANDYTYZJMU SPOŁECZNEGO nakazując komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI. Był to Pohybel Rzymu, gdy Jahwe spostponował Baala: NARODOWI WYBRANEMU KAZAŁEM ZWAĆ CIĘ SZATANEM, wobec czego talibowie chrześcijańscy zburzyli Najwspanialszy Zespół Świątyń w Baalbeku.
Stalin każąc komunistom francuskim lżenia wrogów od FASZYSTÓW uwolnił od ODIUM Kapitału Kryminalego Rotszyldów i Rokefelerów i obciążył tym FATUM Żydów czyli Agentów Kapitału Anonimowego. STALINOWSKA Antifa demonstrując w Warszawie: WARSZAWA BEZ FASZYZMU kwiczy: Warszawa Rotszyldom i Rokefelerom a nie rzezimieszkom żydowskim. Faszyzm Keynesa i Paderewskiego podstawił bowiem w ANTYTEZIE Templariuszy-Rokefelerów i Piastów-Rotszyldów z łykaczami złota, których to łykaczy złota Faszyzm REHABILITOWAŁ: A niech sobie łykają złoto, bo to mniej groźne od Gangsterstwa Politycznego Rotszyldów i Rokefelerów, którzy robią z państw Narodowych folwarki NIEWOLNICZE.
Rotszyldy wykupiły Anglię za ŁUPY Napoleona a Rokefelery USA i Świat na podstawie krakowskiego patentu Łukasiewicza, który UKRADLI Habsburgom i Polakom. W Wielkiej Wojnie Francuzi przecierali oczy ze zdziwienia widząc Wojsko jako NIEKOŃCZĄCE się szeregi ciężarówek – a tak by wyglądała ciągnąca przez Francję armia niemiecko, gdyby Rosjanie nie spalili galicyjskiego zagłębia naftowego. Siedziałem w oknie i patrzyłem, jak przez 3 dni ciągnął szosą Wehrmacht a każdy samochód był INNY, a potem przez 2 dni ciągnęła tą szosą Armia Czerwona na STUDEBACKERACH czyli Straszna Dragonia Słowiańska.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WEDŁUG FASZYZMU BABA MA PRAWO DO GARNITURU ZŁOTEJ BIŻUTERII A ŻYD DO ZŁOTA, KTÓRE POŁKNIE W JEDNYM POSIŁKU. RESZTA ZŁOTA JEST WŁASNOŚCIĄ PAŃSTWA, NA CZYM USA WZBOGACIŁY SIĘ SOWIECIE

Nie ma i nie było żadnej analogii czy Równości mędzy Antypolonizmem a Antysemityzmem. Redaktor Michalkiewicz twierdzi, że Antysemityzm był skutkiem nakazanego przez kanclerza Bismarcka KRYMIANLEGO śledztwa w/s krachu giełdowego 1873, które wykazało, że to był kierowany przez Rotszyldów spisek obliczony na Kapitałowe Wywłaszczenie Niemców - co udało się spermie jerozolimskiej wobec Polaków w roku 1989, po oskarżeniu Moskwy o Satelitarną Detekcję Złota. To nie jest prawda, bo nowożytny Antysemityzm został sformułowany przez Woltera i Goethego a Fichte uwiódł Napoleona właśnie Antysemityzmem, którego nauczał na Akademii Berlińskiej: W EUROPIE WCIĄŻ ROŚNIE W SIŁĘ JEDNO PAŃSTWO, KTÓRE SIĘ NAZYWA ŻYDOSTWEM. JEŚLI PRUSY ZGINĄ NIEMCY ZOSTANĄ NIEWOLNIKAMI.
Antysemityzm w wersji Woltera, Goethego, Fichtego, Staszica i Prusa jest OBRONĄ PRZED KAPITAŁEM KRYMINALNYM, co Bez Antysemityzmu nie jest możliwe. Już w XVIII wieku zastanawiano się, CO BĘDZIE jeśli Wielki Kapitał wymknie się spod kontroli politycznej i społecznej i zacznie rządzić państwami JAK FOLWARKAMI. Wielki Kapitał jest bowiem ANTYTEZĄ Państw Narodowych i dąży do ich zniszczenia przez zastąpienie Nacjonalizmu Saską Akademią Nauk największego wampira seksualnego Augusta Mocnego.
Z Saskiej Akademii Nauk pochodzi bowiem dużo groźniejsza od żydowskiej wersja kapitału kryminalnego, która nazywa się Kapitałem Anonimowym. Właśnie PRZECIW Kapitałowi Anonimowemu została sformułowana przez Keynesa i Paderewskiego doktryna FASZYSTOWSKA, mająca formalnie Zapobiec wykupowi USA za złoto z NIEWOLNICZEGO Folwarku Żydowskiego.
Ja zgadzam się że kapitał Anonimowy z Saskiej Akademii Nauk jest GROŹNIEJSZY od kryminalnego kapitału żydowskiego, ale Faszyzm popełnił błąd, bo chcąc pozyskać Żydów przeciw kapitałowi anonimowemu Rotszyldów-Rokefelerów zezwolił Żydom na łykanie złota, co jest formułą żydowskiej własności złota, którą Żydzi zniszczyli Rzym.
Złoto rządzi fiskusem więc ja odrzuciłem Faszystowskie prawo Żydów do Łykania Złota i Faszystowski środek ANTYKRYZYSOWY w postaci NACJONALIZACJI Złota, którego Nie Można rozprowadzić przez przewody pokarmowe, na rzecz SARMACKIEGO Babskiego Monopolu Złota. To WYMUSZA Grę Papierami Wartościowymi, która stymuluje technologię i ZAPEŁNIA KASĘ, bo przemysł i Gospodarka są rządzone papierami wartościowymi czyli uzależnione od Możebności Graczy. Jeśli Żydzi Bez Złota Żyć Nie Mogą to Niech ZDYCHAJĄ, bo przeżyją Żydówki. Wykitują również Francuzi, bo Skąpcy Francuscy są Najgroźniejsi.
Amerykanie przez 150 lat walczyli z Rotszyldami, ale dopiero ode mnie dowiedzieli się, że Bank Morgana to Rotszyldy więc wygnali PIASTÓW do Polski, gdzie rządzą Rotszyldy przez Kaczyńskiego i Morawieckiego. Tereska Maj WIERZYŁA w Pana Oceanów w Poznaniu więc miała Publikę, że brała za bilet sto Ł, bo lordowie chcieli zobaczyć jej TAJEMNICE.
Czym jest kapitał anonimowy z Saskiej Akademii Nauk tym było w starożytności Prawo Mojżesza mordowanie Niedziewic. Mojżesz został wysłany przez faraona Jechnatona-Jehowę na czele największej ordy w historii, jakiej Żydzi dorobili się Urzędowym kryciem Egipcjanek, na Podbój INDII I ARII. Orda Habirów przez 30 lat pustoszyła sadystycznie Bliski Wschód, aż przystąpiła do oblężenia JEROZOLIMY na Złotym Rogu. Tu powodzenie Mojżesza skończyło się a po 10 latach oblężenia zginął wraz z całą olbrzymią ordą od Ariów i Słowian. Ocalał tylko ród Beniamina, który w oblężeniu Jerozolimy nie uczestniczył.
Antypolonizm to jest PODBÓJ INDII I ARII żydowskim prawem wojennym, który nazywa się Kapitałem Kryminalnym. Ten kapitał kryminalny – oparty na łykaczyźmie złota – został zastąpiony ZNACZNIE GROŹNIEJSZYM Kapitałem Anonimowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, co się dzieje więc zamieszczam małą część mej korespondencji w/s Okradzenia i Likwidacji mego konta technicznego na Home.pl. Wniosłem sprawę na Policję, która przesłuchała mnie dwukrotnie a Prokurator najpierw obiecał pojechać do Home.pl a potem Umorzył sprawę.
Ponieważ ja nie mogłem płacić POWTÓRNIE za witrynę www.wandaluzja.com// to Home.pl ZLIKWIDOWAŁO ją. Interweniowałem w Ministerstwie Sprawiedliwości III.RP a na forach internetowych rozpętała się dyskusja nad ZNIKNIĘCIEM www.wandaluzja.com// zaś popularny bloger krakowski Czesław Białczyński zamieścił CENĘ www.wandaluzja.com w USA: 5,5 miliona ZAREJESTROWANYCH z ceną Rekordową, w tym 454.000.USD.ROCZNIE dla NIEZAREJESTROWANYCH.
Od 10 lat otrzymywałem listy z USA w/s www.wandaluzja.com// ale traktowałem ją jako witrynę SĄDOWĄ, gdyż jeden z drugim pisali do mnie np: JESTEM JEDYNYM TŁUMACZEM SĄDOWYM www.wandaluzja.com w USA. W tym czasie otrzymałem list od domeny z Nowego Jorku, która wystąpiła jako WŁASCICIEL www.wandaluzja.com z propozycją ODKUPIENIA przeze mnie praw do www.wandaluzja.com.
Poradzono mi NIE ODPISYWAĆ, żeby nie legalizować Oszustwa, wobec czego domena z Nowego Jorku ZABRAŁA witrynę www.wandaluzja.pl (już nie COM a PL) domenie z Puław i REWINDYKOWAŁA ją w Home.pl jako SWĄ WŁAŚNOŚĆ więc MILARDOWY biznes www.wandaluzja.com kręci się dalej, bo Prokurator Generalny III.RP boi się tykać Izraelskiej Listy Oszustów Światowych, na którą zostałem wpisany przez Niemców za ogłoszenie Satelitarnej Detekcji Złota, która jest Zbrodnią Przeciw Ludzkości i Przekleństwem na Tysiąc Lat.
Tą izraelską listą Oszustów Światowych ZABLOKOWANO moje czeki w bankach Atlantyckich i Beninu, co uznało FBI, gdyż pochodzą ze złota, które Generalissimus wiózł do Pragi na wykupienie przez Holokaustów USA a które zabrał mu w Kijowie mój ojciec i marszałek Broz-Tito. Każdy kto znajduje się na tej Liście Anonimowego Kapitału Izraelskiego, np. za nie uznawanie Holokaustu, jest Grabiony Kapturowo przez izraelskich Anonimalsów, jaki los spotkał moje kilkaset milionów USD, w tym moje konto techniczne Home.pl.
Zamieszczam zdjęcie sztabu Marszałka Broz-Tito w Berdyczowie z zasobu IPN. W kółku generał Bolesława Piaseckiego Łupaszko, który KATOWAŁ Generalissimusa za plan Saharowa, zniszczenia USA i Europy Zachodniej hitlerowskim arsenałem atomowym: Mzc2MjgzJBNMfWJcU041TlEFYg5JDT0TDlVjGgtVf0tQAnhdXk17Tk4DfF1fSnxDVQN8RR0DKhcWXDlHFAAoFAdIJA8LGz8ATVg9DQ==

Juliusz Prawdzic-Tell; www.wandaluzja.pl//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM Panie Profesorze Uniwersytetu Sofijskiego. Otrzymałem pocztą Okólną list do Pana EGZEKUTORA Międzynarodowego Banku Izraela (FIBI). Przypuszczam, że list ten znalazł się w mej poczcie z tego powodu, że po znalezieniu i OSZACOWANIU przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie Skarbu Hitlera w Wałbrzychu z roszczeniami do niego wystąpili Włosi i Grecy: Włosi jako ZAGINIONE ZŁOTO RZYMU a Grecy jako SKARBIEC ALEKSANDRA WIELKIEGO.
To Zaprotestowałem TYLKO JA Bułgarskim Skarbem Imperialnym. Otóż, gdy Generałowie Wehrmachtu wydali Adolfowi Hitlerowi paszport na emigrację do Niemieckiej Palestyny jako ŻYDOWI to Hitlera uratowali mnisi bułgarscy kierując się następującą logiką: Wobec Ujawnienia Bułgarskiego Skarbu Imperialnego Bułgarzy będą musieli go dać Stalinowi lub Anglikom. Postanowili więc SPRZEDAĆ go Hitlerowi, który będzie go MUSIAŁ ukryć w Landach Wschodnich, które zostaną anektowane przez Polskę, wobec czego Bułgarzy będą mogli ten skarb ODZYSKAĆ.
Z tą sprawą zwracałem się do konsulatu bułgarskiego we Wrocławiu, który załatwiał to w Parlamncie Bułgarskim.
Armia Czerwona nie mogła włamać się do tego skarbca przez 5 lat i została Wyproszona po śmieci Stalina, a gdy Wróciłą z Czechami, którzy znaleźli KLUCZE do Skarbca Hitlera w Wałbrzychu to zafundowano jej POZNAŃ, WĘGRY, TURCIĘ I SUEZ.
Załączam w aneksie Paszport Adolfa Hitlera: Dla wtajemniczonych: Pochodzenie ŻYDOWSKIE; Narodowość ŻYDOWSKA; Kapitał KRYMINALNY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ministerstwo Środowiska
PILNE I WAŻNE w/z ze ŚLEDZTWAMI INTERPOLU I FEDERALNEGO BIURA ŚLEDCZEGO USA w/s PRAKTYK KRYMINALNYCH RZĄDU III.RP

Pisałem niejednokrotnie do Ministerstwa Środowiska III.RP w sprawie Funduszu na moje Nazwisko w Centralnym Banku Nigerii za wniosek Nawodnienia Sahary przy pomocy WŁOSKIEGO skraplacza pustynnej mgły nocnej z lustra fotoelektrycznego Siemensa: W nocy WODA a w dzień PRĄD. Sprawdzałem też pismo Zastępcy Sekretarza Generalnego Organizacji Narodów Zjednoczonych, Madame Amina J. Mohammed w firmie internetowej, która potwierdziła jego Rzeczowość oraz zaangażowanie w tą sprawę Premiera Donalda Tuska i Wiceministra Sułka. Teraz dowiaduję się, że Urzędnicy Państwowi chcieli mnie OKRAŚĆ więc ONZ, Interpol i Federalne Biuro Śledcze USA skierowały sprawę MYCH NALEŻNOŚCI do Prezydenta Togo, Jego Ekscelencji Faure Gnassingbé.
W związku z tym chcę przypomnieć, że znane mi są moje depozyty w bankach Atlantyckim i Beninu, choć może nie wszystkie, ale Fundusz Nawodnienia Sahary został zdeponowany przez ONZ w Centralnym Banku Nigerii, w jakiej to sprawie jeździł do Lagos Premier Tusk. Bardzo więc proszę o UWIERZYTELNIENIE sprawy, abym nie był traktowany w bankach jako OFIARA OSZUSTWA NIGERYJSKIEGO czy Oszust Światowy.

W załącznikach 3 dokumenty:
Juliusz Prawdzic-Tell; www.wandaluzja.pl//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed 2 tygodniami otrzymałem list FEDERALNEGO BIURA WYWOZU z USA, Wydział Sprawiedliwości, Washington, d.c. 20535// z informacją, że MOJE 9,6 milionów USD zostało UTAJNIONE przez Urzędników Państwowych w celu Kradzieży, ale odnalazły je Interpol i Federalne Biuro Śledcze USA (FBI). Tymi Urzędnikami Państwowymi byli wyraźnie funkcjonariusze Prawa i Sprawiedliwości, tak jak wcześniej żerowała na mnie Platforma Obywatelska.
Interpol przekazał sprawę złodziei z Prawa i Sprawiedliwości do ONZ, które ZADECYDOWAŁO o przekazaniu pieniędzy dla mnie przez funkcjonariusza ONZ w Afryce Williama Mike'a. Równocześnie „Narodowe Centralne Biuro Interpolu wzmocnione przez Organizację Narodów Zjednoczonych i Federalne Biuro Śledcze z powodzeniem przekazały mandat obecnemu prezydentowi Togo, Jego Ekscelencji Faure Gnassingbé, aby przyspieszył wykonywanie rozliczeń wszystkich zagranicznych długów należnych Tobie oraz innym osobom i organizacjom, które nie otrzymały sum z dziedziczenia i zobowiązań.”
Równocześnie otrzymałem Do Wiadomości pismo Egzekutora PIERWSZEGO Międzynarodowego Banku Izraelskiego do Profesora Uniwersytetu Sofijskiego – wybitnego matematyka i eksperta Parlamentu Bułgarskiego – wyraźnie w/s Skarbca Hitlera w Wałbrzychu, który Tylko Ja zakwalifikowałem jako Bułgarski Skarb Imperialny.
Zdążyłem odpisać prof. Takevowi i Egzekutorowi I Międzynarodowego Banku Izraelskiego, gdyż Odcięto mi internet, w tym pocztę wp.pl, którą odzyskałem dopiero wczoraj wieczorem kupując Orange. W Poczcie stwierdziłem BRAK obu przedmiotowych listów.
Byłem pod śledztwem FBI, gdyż bank Atlantycki ZAPROTESTOWAŁ moje czeki, bo jestem na liście Oszustów Światowych, ale przekazanie mojej sprawy przez FBI do ONZ jako Ofiary Złodziei Pisowskich świadczy o Uniewinnieniu Mnie. To pociągnie za sobą PRZEJĘCIE przez ONZ śledztwa w/s Satelitarnej Detekcji Złota z przejęciem Suwerenności nad Skarbcem Hitlera w Wałbrzychu, gdyż pretensje do niego Holokaustów, z racji, że Adolf Hitler był Pochodzenia ŻYDOWSKIEGO, Narodowości ŻYDOWSKIEJ i Kapitałem KRYMINALNYM nie wystarczą.

Juliusz Prawdzic-Tell; www.wandaluzja.pl//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,23861705,ipn-ocenzurowal-tablice-upamietniajaca-bronislawa-geremka-okreslenia.html#Z_Czolka3Img

BRONISŁAW GEREMEK - KIM BYŁ?
Bronisław Geremek urodził się 6 marca 1932 w Warszawie. Był przewodniczącym Unii Wolności, ministrem spraw zagranicznych w latach 1997-2000, posłem na Sejm X, I, II i III kadencji, a także posłem do Parlamentu Europejskiego. Ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. W 1960 r. obronił doktorat, a w 1972 r. habilitację w Polskiej Akademii Nauk. W 1989 r. został mianowany profesorem nadzwyczajnym. Zmarł 13 lipca 2008 w wypadku samochodowym w Lubieniu. Został pochowany w Alei Zasłużonych na cmentarzu Wojskowym na Powązkach.
*****
Dziś na kilku czołowych witrynach internetowych pojawiła się POLSKA W UNII EUROPEJSKIEJ jako Drewniany Wychodek z Papierem Toaletowym, czyli SŁAWOJKĄ, z której szydzili komuniści, ale z DOROBKIEM Papieru Toaletowego.
To jest dorobek Polskiego Erharda, jak nazwali Niemcy Leszka Balcerowicza. Ja to KONTRUJĘ: Niemki SZUKAŁY Dobrego Kopulanta i ZNALAZŁY... Nazywał się Karel Gott. W Berlinie widziałem, jak Piękność Francuska KOPULUJE teutona Spod Grunwaldu więc dziwię się, że Francuzki wybrały na Krytyka mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej historyka WYCHODKOWEGO Bronisława Geremka ???
Życiorys Profesora Bronisława Geremka jest ZAFAŁSZOWANY. Według polskiego komunistycznego wywiadu wojskowego to ojciec Profesora nie zginął w warszawskim Getcie, ale wyjechał do USA, gdzie został szefem wielkiego kapitału Zachodniego Wybrzeża. Znaczy to, że rabin Borys Lewartow zasłużył się SZCZEGÓLNIE dla Adolfa Hitlera.
Miałem szczęście kolegować się z kimś, kto PILNOWAŁ Bronisława Geremka w czasie wojny w Zawichoście, jak wcześniej Roberta Maxwella w Kołomyi. Na podstawie tego doszedłem do wniosku, że Broniś obsługiwał seksualnie Boskiego Adolfa na trasie Warszawa-Kraków, którą pociąg AMERYKA przemierzał w nocy regularnie.
Borys Lewartow był widocznie agentem Abwehry, która dokonała zamachu na Hitlera. Zamach polegał na zatruciu wody w AMERYCE polonem, czego miał dokonać Broniś, ale Borys Lewartow zdradził plan dla SS, za co został szefem wielkiego kapitału Zachodniego Wybrzeża a Abwehra została ROZGROMIONA przez SS.
Bronisław Geremek był komisarzem NKWD Uniwersytetu Warszawskiego i Polskiej Akademii Nauk. Profesor Lis z PWr mówił mi, że profesorowie skarżyli mu się jako narodowcowi wielkopolskiemu, że Geremek wyrzuca ich TYLKO DLATEGO, ŻE SĄ POLAKAMI, w co Nie Wierzył, ale Uwierzył, gdy pokazałem mu wywiad Profesora Geremka z Anną Krall: http://wandaluzja.pl/?p=p_331&sName=wywiad-z-profesorem-geremkiem//
Bronisław Geremek zginął na trasie z Poznania do Berlina, ale bułgarska asystentka seksualna, która kopulował go, jak Romy Schneider przeżyła. Mercedes profesora seksualnego został staranowany przez bułgarskiego kamikadze i otoczony przez grupę gapiów. Mercedes był wypchany walizami, z których jedna została otworzona i wszyscy zobaczyli pakiety wysokonominałowych eurosów.
Profesor wiózł do Niemiec walizy Euro dla spłacenia Kurew Bułgarskich, które zaczęły PŁAKĄĆ i gotowe były poskarżyć się byłej Pannie Aleksandrze Nowak, która mogła powiadomić o tym mnie, a ja już zrobiłbym porządek z APPLE, MICROSOFTEM i GOOGLEM. Kamikadze bułgarskiego najęła kanclerz Angela Merkel, która została PO GEREMKU dystrybutorem Satelitarnej Detekcji Złota.
Matka Angeli, młodsza siostra Ewy Braun, pracowała w gdańskim NEPTUNIE, gdzie była rezydencja Hitlera, z której korzystali jego kopani, toteż mogła Bronisia znać.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R E W I Z O R

Kosowarzy nazywają Amerykanów Pindaistami – od majestatycznego pseudonimu marszałka Broz-Tito PINDAR, który uratował USA i Europę Zachodnią przed Planem Sacharowa: ZDETONOWANIA na dnie Atlantyku hitlerowskiego arsenału nuklearnego, co Sowieci nazywali Car-Bombą. Rok temu Car-Bomba pojawiła się w doktrynie wojennej Moskwy – jak taktyczna bomba atomowa przeciw Warszawie i Gdańskowi. Ten Pindar został POTWIERDZONY przez IPN publikacją zdjęcia sztabu marszałka Broz-Tity w Berdyczowie z ŁUPASZKĄ, któremu mój ojciec wydał wziętego w Kijowie do niewoli Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA. Może to świadczyć, że ZAKATOWANIE Generalissimusa przez Łupaszkę zostało zaakceptowane przez Pindara, który jest w pozie TRYUMFATORA, czyli że mój ojciec wydał Generalissimusa Łupaszce po naradzie z Pindarem.
Kosowarzy ZMUSILI USA do udziału w wojnie jugosłowiańskiej groźbą uznania MEGO komisariatu obligacji amerykańskich dla Czang Kai Szeka na 2 biliony $ ZŁOTYCH na obronę Australii przed sojuszem japońsko-chińskim i 6 bilionów $ złotych dla Broz-Tito-Pindara na front na Bałkanach: CHCECIE MIEĆ TAKIEGO REWIZORA W WASZYNGTONIE? - A UCHOWAJ BOŻE... Rząd Australii zaskarżył te obligacje do sądu Londyńskiego, który je Anulował, co Zaprotestowałem TYLKO JA, co awansowało mnie na Komisarza tych obligacji, wobec czego giełdy musiały obligacje chińskie ze skarbca w Belgradzie Uznać. Każdy, kto Protestuje te obligacje jest Kapitałem Kryminalnym, czym zagrali Kosowarzy.
Niemcy zostały Zjednoczone dzięki UKORONOWANIU się Nikity Chruszczowa SKALPEM STALINA na Antychińskiego Protektora Australii. Wówczas nikt nie wiedział, że to był skalp Stalina III: Stalin I został otruty przez Niemców polonem na Sylwestra 1937; Stalin II został zakatowany przez Łupaszkę a Stalin III został oskalpowany przez mego stryja podczas nocnej konferencji z II na III 1953. W Moskwie była zresztą Szkoła sobowtórów kremlowskich. Togliatti BOLAŁ nad renesansowymi praktykami włoskimi w XX-wiecznej Moskwie.
Optymistyczne jest to, że Amerykanie zostali Pindaistami, gdyż Broz-Tito-Pindar wystąpił w wojnie ukraińskiej jako Protektor USA i Europy Zachodniej. Złoto Stalina zostało złożone w polskim skarbcu wojennym w Togo, którego rewindykacja przeze mnie została zablokowana listą Oszustów Światowych, na którą wpisali mnie Niemcy dla zdezawuowania Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej i Satelitarnej Detekcji Złota jako Czarnych Kont Kanclerza Kohla vel Hennocha Kohna ze Lwowa. Bank Atlantycki zaskarżył Listę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości TOGO, który odesłał ją – z racji, że Złoto Stalina zostało złożone na 2 paszportach Amerykańskich mego ojca – do Federalnego Biura Śledczego USA (FBI) choć prosiłem o skierowanie sprawy do Trybunału Paryskiego d/s Kolonialnych i Postkolonialnych.
FBI z Interpolem i ONZ zwróciło się do Prezydenta Togo o oddanie Złota Stalina MNIE, czyli Rewizorowi 8 bilionów (nie miliardów) dolarów ZŁOTYCH.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franciszek Rapacki, PRAWDA O RAPACKIM – Piszę w obronie dobrego imienia mojego stryjecznego dziadka Adama Rapackiego, który w 1968 roku był przeciwnikiem antsemickiej nagonki, Newsweek HISTORIA VIII-IX 2018, s. 56-63.

Mój stryj Czesław walczył na Żoliborzu w oddziale Spółdzielców Lwowskich pod dowództwem Adama Rapackiego. Opowiadał, że ścigali na Ziemi Niczyjej Ukraińców, którzy – jak znalazłem w literaturze przedmiotu byli Rosjanami z RONA. Rapacki kazał zająć opuszczony budynek, z którego mieli UKRIŃCÓW Na Talerzu, ale w budynek zaczęła bić artyleria niemiecka i w pewnym momencie Rapacki wydał rozkaz UCIEKAĆ. Stryj wyskoczył z I piętra a budynek ZAWALIL się, że został obsypany tynkiem. Potem wyniósł Rapackiego spod niemieckiego karabinu maszynowego, za co dostał medal.
Ciotka Barbara – córka Bolesława Bieruta – mówiła, że Niemcy rzucili na Żolibórz dywizję pancerną A MYŚMY NIE MIELI BRONI PRZECIWPANCERNEJ. 10 lat temu przeczytałem, że Niemcy rzucili na Żolibórz DWIE dywizje pancerne.
MSZ Rapackiego widziałem, ale zostałem zaangażowany w jego sprawę 20 lat temu. Czesław Wójcik, ojciec Tomasza z Solidarności, mówił mi, że zgłosił się do niego Pan Molka z Męcinki k. Jawora. Pan Molka podpisał umowę z Rządem o przejęciu Największej Fortuny Niemieckiej: Hrabiów Moltke z Krzyżowej. Na terenie Polski było 11 kluczy majątkowych oraz majątki we Włoszech, Hiszpanii i Ameryce Południowej tudzież wielomiliardowe fortuny w różnych bankach świata.
Ta NIEWYOBRAŻALNA fortuna, której mógłby pozazdrościć Rokefeler, pochodziła WYWŁASZCZENIA hrabicza Helmuta Jamesa Moltke za zakupienie od rabinów nowojorskich Folwarku Żydowskiego, który nazywał się Związkiem Socjalistycznym Republik Sowieckich. Po całonocnej rozmowie hrabia Wygnał syna, wsiadł do awionetki i poleciał do Łodzi, gdzie mieszkała córka, która uciekła mu z podkomendnym na front bolszewicki. Hrabia dał córce Dokument z poleceniem dostarczenia go Marszałkowi, który załatwił to Herbatą i Dużym Koniakiem.
Pan Czesław po przeczytaniu listów Kanclerza Adenauera powiedział Molce: JA PANU POMÓC NIE MOGĘ, BO JA KOMUNISTOM NIE WIERZĘ. Gdyby Pan zwrócił się do mnie PRZED podpisaniem umowy z Rządem to bym panu poradził na komisarza kardynała Wyszyńskiego a pan dał sobie narzucić Rapackiego – z czego nic dobrego nie wyjdzie. Pan Czesław dziwił się, że Molka zapłacił rządowi polskiemu TYLKO 50 milionów $ a Rapackiemu 5 milionów jako komisarzowi.
Pan Czesław został aresztowany przez prokuratora wojewódzkiego Koguta, który zażądał dla niego Kary Śmierci za Przynależność do Wywiadu Gehlena, ale zjawił się Gomułka, który kazał Koguta aresztować a Pana Czesława uwolnić. Gdy na procesie Koguta nowy prokurator zażądał dla niego Kary Śmieci za ZAMORDOWANIE Molki i Adama Rapackiego to ten krzyknął: JA BĘDĘ WISIAŁ W DOBRYM TOWARZYSTWIE. TO HONOR DLA MNIE, zaklinając się, że Samobójstwa w więzieniu nie popełni – ale powiesił się w celi łódzkiego więzienia.
Pan Czesław zrobił mnie komisarzem tej sprawy na co odpowiedziałem: MA PAN DZIECI NA STANOWISKACH więc dlaczego mnie pan obarcza? – ONI SIĘ DO TEGO NIE NADAJĄ. Napisałem do syna Adama Rapackiego, ale się nie odezwał, więc prosiłem o to Leppera i KILKAKROTNIE Giertychów, ale słyszeć o tym nie chcieli.
W tytułowym NW jest artykuł o Treblince. Pan Czesław jako funkcjonariusz służby specjalnej Delegatury pisał do Londynu raporty o TREBLINCE domagając się w Komisji Ścigania Zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu złożenia zeznań w tej sprawie, ale bali się Jak Diabeł Święconej Wody. Mówił, że WSZYSTKIE TRANSPORTY DO TREBLINKI SZŁY PRZEZ SIEDLCE, gdzie w Iganiach dzielono składy Do Białowieży i Do Treblinki. Witold Miłoszewski mówił PUBLICZNIE, że Do Białowieży szły przez front do Murmańska i frachtem powrotnym konwoii zbrojeniowych do USA, a w Treblince, która była obozem Komisariatu Żydostwa Rzeszy, było śledztwo Abwehry ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – żeby Żydzi nie płodzili z Niemkami Amerykanów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/09/12/juncker-szkodliwe-tresci-beda-usuwane-z-sieci-w-ciagu-godziny-oto-jak-ue-chce-cenzurowac-internet/

JUNCKER: „SZKODLIWE TREŚCI BĘDĄ USUWANE Z SIECI W CIĄGU GODZINY”. OTO JAK UE CHCE CENZUROWAĆ INTERNET!
JPT: Juncker jest komisarzem Rotszyldów jako WŁAŚCICIELI Unii Europejskiej

W Bundestagu zaginęła duża część ARCHIWUM ADENAUERA. Było tam śledztwo Bundestagu w sprawie Hitleryzmu i Holokaustu, które wykazało, że Hitler był Żydem i ŻYDOFILEM, ale zostało to częściowo opublikowane w książce HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA. Niektórych rzeczy publikować było jednak nie można, gdyż są zbyt EGZOTYCZNE dla Europejskich Baranów, jak np. to, że Hitler kazał swej Gwardii OBRZEZAĆ SIĘ I IŚĆ NA PODBÓJ PALESTYNY, żeby przy pomocy tajnych kont szwajcarskich przenieść władzę z Moskwy do Tel Awiwu – co świadczy, że założycielami Izraela byli ROTSZYLDY.
Mam list z USA, że Paryski Rotszyld dał młodemu Hitlerowi 900 milionów dolarów a jego totumfackiemu Himmlerowi 100 milionów za Zmianę Wyznania z Marksizmu na Lasalizm. Hitler zaczynał karierę jako Zastępca Komisarza Politycznego Czerwonego Pułku Monachijskiego, który Róża Luksemburg stawiała za PRZYKŁAD. Tak bowiem jak Stalin był PŁATNYM agentem Rokefelerów tak Hitler był agentem Rotszyldów, co leżało u podstaw doktryny Józefa Becka. Amerykanie modlili się ŚWIĘTY STALINIE, BROŃ NAS PRZED ROTSZYLDAMI.
Habsburgowie zafundowali GLOBALNY imperializm amerykański Powierzając krakowski patent Łukasiewicza SZKOTOM Rokefelerom, którzy okazali się templariuszami-jezuitami czyli Żydami. Habsburskimi komisarzami Rokefelerów byli krakowscy Buschowie-Sherffowie-Bushowie, z których Preskot był dyrektorem obozu Pracy Niewolniczej w Oświęcimiu, gdzie według raportu I frontu Ukraińskiego w Stu Podobozach na terenie 14 tysięcy km2 ZAPRACOWANO Na Śmierć 6 milionów Słowian. Żydzi bowiem jurysdykcji ŻYDOFILA Pracy Niewolniczej nie podlegali, tylko Słowianie i Murzyni.
Kapitał z OŚWIĘCIMIA poszedł przez tajne konta palestyńskie Eichmanna i Wallenberga na budowę Izraela a Holokaust okazał się tak DOBRYM interesem, że Holokaustem został sam Hitler, o czym świadczy Wojna o Skarbiec Hitlera w Wałbrzychu, do którego KLUCZE ma córka Hitlera z dupy Francoisa Mitterranda Angela Merkel.
Teraz tego rodzaju informacje ze śledztwa Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu czy śledztwa Federalnego Biura Śledczego FBI w/s Rotszyldów będą Usuwane jako SZKODLIWE dla Eurokratów, gdyż Unia Europejska jest WŁASNOŚCIĄ Rotszyldów, którzy Zainwestowali w Młodego Adolfa. Rotszyldy pobili Rokefelerów Na Głowę DZIĘKI MNIE, gdyż powtórzyłem serbską mądrość, że jezuickim wyznaniem wiary jest zapładnianie bab spermą z dupy cherubina i obcinanie niewolnikom penisów. Gdy kazałem hrabiemu Kurowskiemu to uzasadnić to odpowiedział: SERBOWIE UMIĄ GADAĆ Z ŻYDAMI I MUZUŁMANAMI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/09/18/wolne-tematy-63-2018/
Ad. 17:
https://youtu.be/2OY2fLlFoAM

Max Kolonko ujawnił dane AMERYKAŃSKIE odnośnie kapitału III.RP: Kapitał niemiecki 70%, kapitał żydowski 25%, kapitał polski 5% - czyli że kapitał ANTYPOLSKI to 95% kapitału w Polsce. Ja przekonałem się o tym na własnej skórze; gdy w r. 1990 wróciłem z RFN do Wrocławia to po wielu zabiegach "wpuszczono mnie" do Gazety Robotniczej, gdzie zaczęto drukować mniej ważne artykuły. To wywołało Protesty ANONIMOWE; redakcja otrzymywała telefony z GROŹBAMI, których edytorzy nie ujawniali się. W końcu SPRZEDANO Gazetę Robotniczą Niemcom, którzy zrobili na początku 2 rzeczy: Zmienili nazwę na GAZETA WROCŁAWSKA i Pokazali mi Drzwi za Szkalowanie Niemców.
Tym SZKALOWANIEM NIEMCÓW była moja Wandaluzja a szczególnie Funkcjonalna Chronologia Architektury Niemieckiej jako Antyteza FEKALIÓW HITLEROWSKICH od najwybitniejszego polityka lasalowskiego Adolfa Hitlera. Tymi Fekaliami Niemcy OTRULI też USA, czego przykładem jest Kanadyjsko-Kalifornijski System Energetyki Wodorowej z biesiadnych bajań Hitlera – jak to będzie dobrze, przy zapładnianiu bab spermą z dupy cherubina i obcinaniu niewolnikom penisów... Jeśli Związek Sowiecki był państwem Monopolu Kapitału Rokefelerów to Niemcy mogą zaśpiewać: MY W BOJ PAJDIOM ZA WŁAST SOWIETOW I WSIE PAMROM W BARBIE ZA ETO, bo Polska jest własnością kapitału niemiecko-żydowskiego czyli ANTYPOLSKIEGO. W książce INCYDENTU NIE BYŁO, Gdańsk 2001 piszę, jak francuski sobowtór Lenina uczy adepta sztuki masońskiej: W SOWDEPII KAŻDA NITKA JEST WŁASNOŚCIĄ ŻYDOWSKĄ czyli kapitału Rokefelera.
Asz uczył mnie: Hiszpania i Francja zostały pożarte przez kapitał żydoarabski więc dla nich RATUNLU NIE MA. Niemcy nie zostały pożarte przez kapitał petrochemiczny dzięki olbrzymim łupom w obu wojnach światowych. Wojny napoleońskie były łupieniem Europy przez Rotszyldów, z czego w WIEDNIU rewindykowano 45% a w WERSALU i POCZDAMIE odebrano HOLOKAUSTOM-Rotszyldom jeszcze mniej. To dlatego Amerykanie modlili się: ŚWIĘTY STALINIE BROŃ NAS PRZED ROTSZYLDAMI. Niemcy BRONIĄC Ameryki przed Prawdzicami i wsadzili ją do WORKA jak Rotszyldy Anglię pod WATERLOO.
Granicę USA na Missisipi ustanowił Kazimierz Pułaski, którego kapitałem hrabia Potocki SZACHUJE Kongres USA: jeśli zostanie uruchomiony Artykuł 447 to USA zostaną obciążone KONSEKWENCJAMI Kapitału Pułaskiego. Ja mogę dodać, że jeśli Pułaski ustanowił Granicę na Missisipi, zmuszając tym do KAPITULACJI Anglię, to Tadeusz Kościuszko jest twórcą potęgi terytorialnej USA, gdyż pozyskał wszystkich Murzynów i Indian i zadał klęskę francuskiej armii kolonialnej na Haiti, która pilnowała Francuskiego Imperium Kolonialnego. Amerykańska Fortuna Kościuszki była KILKAKROTNIE większa od fortuny Pułaskiego, ale zapisał ją w CAŁOŚCI Murzynom.
Rządy Komitetu Obrony Robotników w III.RP to najazd Arabów na Hiszpanię, któremu oparło się JEDEN PROCENT Chrześcijańskiej Hiszpanii w postaci Królestwa Asturii. Arabowie NIE MOGLI bowiem zdobyć Oviedo, gdyż skarby wizygockie z łupienia Rzymu zostałyby wywiezione do Mont-Saint-Michel. Tłumaczyłem Niemcom, że gdy Karol Młot podpisał pod Poitiers kapitulację, z granicą na Loarze i wydaniem skarbca Merowingów w Mont-Saint-Michel, to ZAPRROTESTOWALI Polacy, jako PROTEKTORZY Franków.
Według doktryny konserwatyzmu angielskiego to 5% kapitału polskiego OCALAŁO Dzięki striptiserce Teresie Maj, która OBRONIŁA Pana Oceanów z Poznania przed historiografią HITLEROWSKĄ, czyli Angelą Merkel i Donaldem Tuskiem, pomimo zarzutów o SZKALOWANIE Grecji, Niemiec i Anglii oraz intencje Otrucia Świata Fekaliami Polskimi: NIE BĘDĘ JEŚĆ TWOICH FAKELIÓW czyli Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej. Poza tym wszyscy, którzy podają rękę Kanclerz Merkel podlegają śledztwu Satelitarnej Detekcji Złota, które przejęła od Federalnego Biura Śledczego USA (FBI) Organizacja Narodów Zjednoczonych jako suweren Folwarku Rotszyldów, który nazywa się Unią Europejską. - Amerykańska modlitwa do Świętego Stalina o obronę przed Kaczyńskimi, Morawieckimi i Dudami DOPEŁNIŁA SIĘ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 18 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group