Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Architektura – wizje niezrealizowane
Philip Wilkinson
Tłumaczenie: Maciej Szymański
Seria: Historia sztuki
Wydawnictwo: Rebis
NAJŚMIELSZE WIZJE WIELKICH WIZJONERÓW! Drapacz chmur wysoki na milę, kopuła okrywająca Manhattan, łuk triumfalny w kształcie słonia to nie jedyne porywające projekty w dziejach architektury, których nigdy nie zrealizowano. Ich autorzy próbowali sięgnąć granic wytrzymałości materiałów, eksplorować nowe idee, łamać konwencje, spełniać twórcze kaprysy albo wyznaczać zupełnie nowe kierunki. 

Oryginalny tytuł jest Phantom Architekture, co jest SKURWYSYŃSTWEM, gdyż Fantomem architektonicznym był GARGAMELL: Coś Niespotykanego, Niesamowitego i Niezrozumiałego, czym dla Starożytnych Grekówe był zamek Królewski w Krakowie. Tytuł tak angielski jak polski zmierza do odebrania nam Gargamella, co jest Skurwysyństwem.
Takim skurwysyństwem było zlecenie Lwowsko-Wrocławskiej Szkole Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej zametrykowania Gotyku Krakowskiego. Wysłano Hawrota, który zametrykował JEDEN kościół na kulturę łużycką a DRUGI i TRZECII na przedłużycką. Potem zaproszono historyka architektury z Oksfordu, który zametrykował wszystko – jak leci – Kazimierzem Wielkim, bo ZASTAŁ POLSKĘ DREWNINĄ A ZOSTAWIŁ MUROWANĄ, wobec czego Lwowsko-Wrocławską Szkołę Archeologiczną i Architektoniczno-Historyczną WYTRUTO trutką Majranowskiego jako NACJONALISTÓW, że zostałem tylko ja. Na mnie też były zamachy, ale trudno jest otruć kogoś kto ma obsesję trucicielską.
LWSAiAH nie publikowała zgodnie z 23 punktem 45 Przykazań Niszczenia Polski: NIEDOPUSZCZAĆ DO PUBLIKACJI ZAWIERAJĄCYCH WARTOŚCI OPISÓW WYNALAZCZYCH: http://wandaluzja.pl/?p=p_327&sName=testament-stalina//
W Krakowie Kazimierza III Wielkiego jest tylko Barbakan, którego plan musiano przemodułować w związku ze zdobyciem pod Bełzem artylerii turkiestańskiej, która URATOWAŁA FRANCJĘ. Kazimierz III kościołów nie budował i nie zezwalał na budowanie ich, żeby Polacy nie ZAMRAŻALI kapitału. Odnawiał jednak stare likwidując ich fortyfikacje, żeby Polacy BROŃ BOŻE się w nich nie chowali, BOĆ TO ŚMIERĆ PEWNA.
Jest wielką tajemnicą, DLACZEGO Kazimierz III nie podjął odbudowy zburzonego przez Jana Luksemburskiego Gargamella ??? gdzie ograniczył się do odbudowy małej części jako zamku Rezydencjonalnego PRZEGORZAŁY czyli Przepalony. Według mnie DLATEGO, że chciał stworzyć Nowy Fantasmagoriat w postaci moskiewskiego KREMLA.
Plan KREMLA musiał powstać PRZED bitwą pod Bełzem w r. 1362, gdyż jest PRZEDARTYLERYJSKI. Najpierw powstały plany Fortecznego Lublina, którego budowę po bitwie pod Lublinem w r. 1339 zarzucono jako Niepotrzebną i podjęto budowę zamku Niskiego we Lwowie, zwanego teraz Pałacem FRANZA JOSEFA. Były tam koszary, które wobec budowy Twierdzy LWÓW zlikwidowano, a zamek odnowiono i nazwano Cesarskim.
Podczas budowy zamku Niskiego we Lwowie Kazimierz wpadł na pomysł zbudowania FANTASMAGORATU Dla Azji w Moskwie za Żydowskie Pieniądze, co mu się poniekąd udało – jak twierdził polski stypendysta, który zabrał Za Ocean zdjęcia Polskiej Architektury. Najbardziej akademikom amerykańskim spodobał się Pałac STALINA, ale furorę zrobiły zabrane Nieopatrznie zdjęcia KREMLA, którymi Amerykanie byli OTUMANIENI...
Po bitwie nad Litawą Bela IV kazał muratorowi krakowskiemu Powtórzyć na Wyszehradzie krakowski Gargamell na stolicę Wielkiej Tartarii, od Renu do Oceanu Indyjskiego i PACYFIKU. Ten WYSZEHRAD został zburzony przez Turków i wyeksploatowany na budowę Budapesztu,. Z Gargamellem historia obeszła się łaskawiej, gdyż kamieniołomy krakowskie, z których można by zbudować "5 Obecnych Krakowów”, opuszczono naglę 7 tysięcy lat temu: https://youtu.be/QGBSgwmsEjM// co ja wytłumaczę UKOŃCZENIEM Kanału Przemysłowego, gdyż wapień chrzanowski był Lepszy i Tańszy od krakowskiego.
Gargamell zbudował Gereon w XXXIV wieku pne. Matka Aleksandra Wielkiego Olimpiada zbudowała tam pałac OLIMPIADA, który został powtórzony w Aleksandrii jako Architektoniczny Cud Wszechczasów. Ten CUD Konstantyn Wielki kazał rozebrać i przewieść do Konstantynopola, żeby odebrać Aleksandrii majestat światowy. Ten konstantynopolitański Pałac Cesarski Wojewoda Kij kazał też rozebrać i przewieść do Sambora, który zaczęto zwać od tego KIJOWEM. Pałac kijowski kazał zaś zburzyć z Zazdrości sułtan Mehmed Myśliwiec po bitwie pod Batohem a pozostałości król Jan Kazimierz kazał przebudować na cytadelę, którą kazała rozebrać Katarzyna II jako Polską. Z kilku kopii tego Cudu zachowała się tylko rotunda św. Piotra na Watykanie jako kopia rotundy Cesarskiej z Konstantynopola. Na Gargamellu Set Ptolemeusz zbudował też kopię latarni FAROS w Aleksandrii, która to Kopia miała też kilka kopii w Polsce i Rosji.
KREML nie został zrealizowany, gdyż król po pogromie przez mieszczan Uniwersytetu wrócił do Krakowa zabierając plany, gdzie został zamordowany przez Lisów. Żaden architekt NIE MÓGŁ UKOŃCZYĆ KREMLA, gdyż była to zagadka Nie Do Rozwiązania, którą rozwiązałem dopiero ja, więc KREML ukończył Stalin Zaklajstrowaniem.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hanna Wieczorek, JAKIM CUDEM KRÓLEWSKA KORONA TRAFIŁA DO ŚRODY ŚLĄSKIEJ? ZAPEWNE BYŁA ZASTAWEM POŻYCZKI, JAKĄ ZACIĄGNĄŁ KAROL IV, Gazeta Wrocławska, 25 IX 2017, s. 08-09. - OJ JOJNE JOJNE...

Artykuł jest nie tyle Stekiem Łgarstw, co przykładem Niemieckiego Kapitału WOJENNEGO. Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Archeologiczno-Konserwatorskiego, mgr Tadeusza Kaletyna zastępuje tu judenknecht Jacek Witecki a w buty publicystki z Poznania Małgorzaty Matuszewkiej, która ogłosiła, że ze Skarbu Tysiąclecia robi się KOMEDIĘ NIEMIECKĄ, wchodzi Hanna Wieczorek.
Tadeusz Kaletyn zajmował się Skarbem Średzkim z Urzędu i prowadził śledztwo NAUKOWE. To było bardzo trudne, gdyż KW PZPR kazało mu głosić, że to jest skarb Księżniczki Ruskiej, która szukała męża na Węgrzech i w Polsce, co było wersją sowieckiego wywiadu wojskowego SmerSz. Mianował jednak MNIE komisarzem Skarbu Średzkiego a ja OŚMIESZYŁEM Milicyjne Śledztwo w/s Skarbu Średzkiego, jako ZŁOŚLIWE Pomieszanie TRZECH skarbów ze Środy Śląskiej i BRONIĄCEGO z poświęceniem w telewizji Księżniczki Ruskiej dr Rainera Sachsa z Lipska, który jako Łużyczanin mówił po polsku. Wobec czego Skarb Tysiąclecia przemianowano z Ruskiego na Czesko-Żydowski.
To CZESKA kwalifikacja Skarbu było i jest SKURWYSYŃSTWEM CZESKIM, bo opiera się li tylko na POMIESZANIU trzech skarbów ze Środy Śląskiej. Dr Kaletyn mówił mi, że Milicja dała mu DWA denka garknów średniowiecznych. W jednym były złote monety Karola IV a w drugim grosze praskie. Przy znalezieniu monet złotych znalazcy pobili się i do bójki wmieszali się pracujący tam robotnicy, że powstał tumult, który stratował milicjantów, którzy OCALILI dwa denka garnków, i on teraz NIE WIE, w którym były monety złote a w którym srebrne?
Jak napisała w Polskiej Gazecie Wrocławskiej – bo teraz jest Hitlerowska – red MM to jest to Komedia Niemiecka. Robotnicy mówili, że SKARBY z Daszyńskiego wywieziono SZTEJEREM Z PRZYCZEPĄ, który po bruku Ledwo Ruszył, a to co odzyskał Doktor Kaletyn i nazywa się Skarbem Tysiąclecia to to, CO ONI UKRADLI wdeptując w piasek przy noszeniu skórzanych worków, które Pękały, bo były bardzo ciężkie.
Skarb Średzki znaleziono z SATELITY, ale szukano go ponad 700 lat. Urządzono rozbiórkę historycznej kamienicy i po rozebraniu Renesansowej Piwnicy przebito sklepienie PODPIWNICY Gotyckiej. Weszli tam robotnicy i zaczęli Wyrzucać złote precjoza. SmerSzowcy byli na to absolutnie nieprzygotowani więc podstawili zaraz Steyera z przyczepą i kazali robotnikom ładować WORKI, które ledwo zmieściły się. Potem puszczono i publikowano, że Skarb znaleziono Na Śmietniku i że był w GARNKU z Monetami Czeskimi.
Kurie i klasztory miały kanoniczny ZAKAZ zapożyczania się u Żydów, toteż Karol IV Luksemburg Zastawiając REGALIA u żydowskiego lichwiarza popadłby pod EKSKOMUNIKĘ. Były to regalia nie Czeskie a Polskie – bo ORŁY Piastowskie – czyli że powinny być złupione przez Jana Luksemburskiego z Gargamella, ale po jakie licho NAJBOGATSZY monarcha w Europie miałby się zadłużać KACERSKO u żydowskiego lichwiarza w Środzie Śląskiej? skoro miał żydowskich lichwiarzy w Pradze Od Metra. Na to powinny odpowiedzieć CZESKIE SKURWYSYNY jako Knechty Niemieckiego Kapitału Wojennego.
48 godziny po ogłoszeniu przeze mnie adresu skarbca Łowczego Siedmiogrodu było incognito polskiego rządu w Izraelu, gdyż Łowczy, który ograbił bogate Czechy, był też Komisarzem Żydostwa Rzeszy. Na autostradzie jerozolimskiej sierżant Jojne Daniels strzelił rosyjska rakietą przeciwpancerną w limuzynę z Premier Szydło i MON Macierewiczem, która ZMIAŻDŻYŁA przód samochodu, ale CIA podmieniła oficjeli na sobowtórów, bo mielibyśmy Macierewicza-Izraelczyka? To jest wina Czechów jako Knechtów Niemieckiego Kapitału WOJENNEGO.
Jako Komisarz Skarbu Tysiąclecia pojechałem w r. 1989 do RFN, gdzie Bawarzy sprzedali mi zaraz Majestatyczny Skarb Czyngis Chana w banku żydowskim we Frankfurcie nad Menem za Polskiego Bobra Kasztelańskiego, którego wcześniej skaperowali Amerykanie dla NAWODNIANIA ZACHODU. Gdy dr Kaletyn udał się z tym do Premiera Mazowieckiego to nałożnik Hitlera Profesor Bronisław Geremek wyrzucił go Na Zbitą Morde.
Na UWr dano mi jednak do zrecenzowania książkę z Okazji Rocznicy Bitwy Legnickiej: Ulrich Schmilewski, (Hg,), WAHLSTATT 1241; Beitraege zur Mongolenschlacht bei Liegtnitz und zu ihren Nachwirkungen; Im Auftrag der Stiftung Kulturwerk Schlesien, herausgegeben von Ulrich Schmilewski, Bergstadtvertrag Wilhelm Gottlieb Korn – Wuerzburg 1991, 264 ss; http://wandaluzja.pl/?p=p_194&sName=gaz-bojowy-pod-legnica// w której Czyngis Chan jest Żydem, dla poparcia roszczeń żydowskich do Skarbu Tysiąclecia. 10 lat temu kupiłem też biografię Attyli jako ŻYDA, którą Wyrzuciłem. Ten Attyla, który był rasowym Turkiem, jest bardzo potrzebny jako ŻYD, bo od 1.500 lat szuka się Imperialnego Skarbu Attyli, który jest prawdopodobnie Największy na Świecie.
Majestatycznym skarbem Attyli jest Narodowy Skarb Rumuński – 37 ton biżuterii – który był kwalifikowany jako skarb Gepidów, czemu ja zaprzeczyłem w sensie, że został dany Goplanom przez Wandalów, którzy pogonili za spławianym isterami IMPERIALNYM Skarbem Attyli. Nie wykluczone więc, że Skarbiec Attyli z pałacu Habsburgów w Budzie został przechwycony przez Rzymian i ukryty w podziemiach zamku belgradzkiego, gdzie znaleźli go Niemcy i ukryli w Skarbcu Hitlera w Wałbrzychu – według namiarów AGH 2,5 miliona ton złota, którego pilnuje Izrael w ramach Partnerstwa Polsko-Izraelskiego, bo Attyla był ŻYDEM.
Amerykański Komisarz mego kapitału, który był ROZKRADANY, napisał mi, że śledztwo FBI w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota przejęło ONZ jako Zbrodnię Przeciw Ludzkości, czyli że Majestatyczny Skarb Czyngis Chana i Skarbiec Hitlera w Wałbrzychu podlegają teraz ONZ a nie Ogierkom Żydowskim czy knechtom niemieckiego kapitału wojennego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hrabia Potocki krzyczy, że jeśli rząd amerykański uruchomi artykuł 447 – odnoszący się do wszystkich krajów Europy Środkowej – to wówczas on uruchomi KAPITAŁOWO Fortunę Pułaskich. To może doprowadzić do sojuszu polsko-rosyjskiego – z pełną świadomością, że Rosja będzie chciała sprzedać Polskę Niemcom, ale wówczas sama zostanie sprzedana Chinom.
Kapitałowe uruchomienie fortuny Pułaskich może nie zagrozi rządowi amerykańskiemu, ale KILKAROTNIE większa jest fortuna Kościuszki jako twórcy Terytorialnej Potęgi USA, którą ten zapisał w CAŁOŚCI Murzynom. Poza tym nie wiadomo, jak się przedstawia sprawa z fortuną Stadnickiego jako finansiera Rewolucji Amerykańskiej, Ojca Dolara Numerycznego i emitora amerykańskich papierów wartościowych, które wprowadził na giełdę amsterdamską.
Chińczycy są ZANIEPOKOJENI niemieckim kapitałem Wojennym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ziemacki, Kamienice z duszą / Rynek 12 w Lublinie – DOM NOTABLI W ESTETYCE MANIERYZMU, Rzeczpospolita, 28 IX 2018, s. N5.

Historycy stwierdzili, że w Kamienicy SOBIESKICH mógł mieszkać dziadek króla – już Nie Ormianin. Piotr Wielki z kamienicą nie mógł mieć nic wspólnego, gdyż mieszkał w SEJMIE, którym był obecny Zamek. GOTYCKI zamek lubelski został zbudowany przez Kazimierza Wlk i jako SEJM spalony przez Piotra Wlk a za Księstwa Warszawskiego odbudowany na starych murach w stylu MAURETAŃSKIM. Był to faktycznie zamek KRÓLEWSKI od Jagiełły do Zygmunta Starego, bo Wawel był zamkiem WYSTAWOWYM.
Zygmunt August mieszkał w pałacu na Cytadeli warszawskiej i w Knyszynie. 200 lat szukano Pałacu Królewskiego w Knyszynie, aż ja powiedziałem, że był to RYNEK, który po spaleniu przez Szwedów został zabudowany kamienicami. Podobnie pałac Królewski w Sieradzu był na Rynku Praskim, ale został rozebrany przez Czechów i Krzyżaków na cegłę dla Królewca.
W związku z kamienicą Sobieskich w Lublinie chcę przypomnieć pewną historię. Konserwator Architektury w Radomiu zaprosił kolesi z Warszawy, którym powiedział taką sprawę. Została przeznaczona do wyburzenia kamienica, ale on się BOII, bo wśród miejscowego ludu jest gadka, że była to kamienica Jana Kochanowskiego. Poszli więc obejrzeć tą kamienice i podpici warszawiacy nadziwić się nie mogli GŁUPOCIE miejscowego folkloru, bo to była kamienica OCZYWIŚCIE secesyjna...
Jednak gdy kończono rozbiórkę to ukazał się portal Jana z CZARNOLASU.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOMISARZ FEDRALNEGO BIURA ŚLEDCZEGO USA (FBI)

Dlaczego piszesz do mnie w ten sposób? Napisałeś mi, że po konferencjach Intepolu, FBI i ONZ z udziałem Sekretarza Generalnego orzeczono, że mój kapitał był rozkradany przez nieuczciwych urzędników. Interpol został zaangażowany w moją sprawę przez rząd niemiecki, gdyż oskarżyłem rządy niemieckie o krzystanie z Satelitarnej Detekcji Złota. Po deklaracji przed Komisją Bundestagu wieloletniego ministra finansów FRN Theo Waigla, ze UJAWNIENIE CAŁEJ PRAWDY O CZARNYCH KONTACH MOŻE WSTRZĄSNĄĆ PODSTAWAMI REPUBLIKI FEDERALNEJ Bundestag zawiesił śledztwo w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota i przekazał sprawę Interpolowi jako Kryminalną.
Jeśli FBI prowadziło śledztwo w mej sprawie Cały Rok to ING ma prawo do rozeznania sprawy w ciągu 2 tygodni z Oskarżenia Rosji, która domaga się od rządu polskiego ZWROTU Złota Stalina. Gdy Nikita Chruszczow dowiedział się o losie Złota Stalina od Gomułki to APOPLKSJI DOSTAŁ, że musiano go stawiać na nogi zastrzykami.
W tej sprawie złożyłem zeznanie w konsulacie francuskim we Wrocławiu, gdyż polskie skarbce wojenne podlegały jurysdykcji francuskiej i brytyjskiej. Moje Zeznanie po uwierzytelnieniu przez Bank Atlantycki w Belgradzie i Zagrzebiu zostało uznane przez FBI. Marszałek Broz-Tito, gdyż podpisał w Moskwie ZGODĘ na okupację Jugosławii przez Armię Czerwoną, tak jak Marszałek Żukow musiał wystąpić jako POLAK z racji czekającego na niego w Moskwie Wyroku Śmierci.
Wojna Ukraińska była spowodowana utworzeniem tam Państwa Żydowskiego, które anektowało Krym. Temu państwu sprzeciwiła się bardzo silna na Ukrainie Środkowej polska partyzantka nacjonalistyczna pod wodzą Góry-Doliny. W Bibliotece Kongresu USA można przeczytać, że wziętych wówczas do niewoli 232 tysięcy NKWD uzbrojono w broń czechosłowacką i wysłano na wojnę palestyńską. który odnieśli Decydujące zwycięstwo. Instytut Pamięci Narodowej opublikował też zdjęcie sztabu marszałka Broz-Tito w Berdyczowie z dowódcą polskiej Partyzantki na Białorusi Łupaszką. Stalin wiózł złoto na wykupienie przez Holokaustów USA, które marszałek Broz-Tito złożył na I amerykański paszport mego ojca w polskich skarbcach wojennych.
Podobna sprawa jest ze skarbcem Włastów Modlinie i skarbcem Hitlera w Wałbrzychu. Bracia Kaczyńscy zapłacili USA 750 tysięcy ton złota ze skarbca Włastów za ZAPROTESTOWANIE granicy izraelsko-niemieckiej na Wiśle, co ujawniła Izba Lordów. Złoto to przewiózł do Nowego Jorku na 23 statkach niejaki Witte. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie namierzyła zaś w Wałbrzychu 2,5 miliona ton złota.
Po to złoto zgłosili się zaraz Włosi i Grecy: jako Zaginione Złoto Rzymu i Skarbiec Aleksandra Wielkiego. Ja to ZAPROTESTOWAŁEM jako Imperialne Złoto Bułgarii, ale Parlament Bułgarii odżegnał się od sprawy: OSZUST ŚWIATOWY, OSZUST ŚWIATOWY, tak jak Czesi od Skarbca Goeringa, więc musiałem szukać nowej metryki dla Złota Hitlera. Znalazłem ją jako Imperialny Skarbiec Attyli, który po klęsce z Wandalami polskim nad NEDAO-Nidą musiał być ewakuowany na Wschód, ale flotyllę isterów przechwycili Rzymianie i ukryli podziemiach zamku belgradzkiego, gdzie odnaleźli go Niemcy.
Podobna sprawa była z obligacjami amerykańskimi na Obronę Australii przed sojuszem japońsko-chińskim i IV front ba Bałkanach.

Juliusz Prawdzic-Tell; www.wandaluzja.pl//

2 załączniki:

Nowy obraz mapy bitowej.bmp
1.3 MB

Mzc2MjgzJBNMfWJcU041TlEFYg5JDT0TDlVjGgtVf0tQAnhdXk17Tk4DfF1fSnxDVQN8RR0DKhcWXDlHFAAoFAdIJA8LGz8ATVg9DQ== (1).jpg
87.3 KB


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Paź 03, 2018 10:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem prawo uważać Złoto Hitlera w Wałbrzychu za Bułgarski Skarb Imperialny. I argumentem jest wywód Profesora Krawczuka do którego jeździła Red. Orłowska. Otóż Oktawian SKONFISKOWAŁ na podstawie dostarczonego mu przez Heroda Rejestru Złoto Egiptu, co dało mu Największy Łup w Historii. Złoto to potraktował nie jako Łup Rzymu, ale Łup Cesarski i złożył w skarbcu Aleksandra Wlk na LABIRYNTHOSIE-Athosie. Flocie, która przewiozła to Złoto, kazał zaś oblegać bronioną przez Wandalów Taurygę-Krym.
Rozwścieczeni Wandalowie, którzy umożliwili mu zwycięstwo pod Akcjum, zagrozili Trakom, że jeśli nie SKONFISKUJĄ tego złota to oni Zrównają Aleksandrię Trojańską z Ziemią, więc ci Radzi Nie Radzi zabrali to złoto, na skutek czego flota rzymska musiała spod Taurygi odstąpić. Oktawian turłał się więc po pałacu; JOVE, ZWRÓC MI ZŁOTO EGIPTU. - OKRADŁEŚ RZYM. ZWRÓCĘ CI, JAK MI ZBUDUJESZ NAJWAPANIALSZĄ ŚWIĄTYNIĘ NA ŚWIECIE..., więc Prynceps musiał się wziąć do Roboty w Libanie. Rzymianie uzyskali granicę na Dunaju w Pokoju w Krakowie w roku 12 n.e., ale Tracy mieli dość czasu by to złoto ukryć. Wówczas Sejm postanowił zbudować Taką Samą świątynię POKOJU na Gargamellu.
II Casus Tezaurus miał miejsce po bitwie pod Adrianopolem w r. 1204. Armia bułgarska mogła iść na Konstantynopol, który był Bezbronny, ale na Morzu Egejskim była flota włoska, która by obsadziła skarbiec bizantyjski na Etosie, wobec czego Bułgarzy musieli to zrobić szybciej. To odnosi Złoto Hitlera do skarbca Aleksandra Wlk.
Poza tym granica izraelsko-niemiecka na Wiśle miała sens po zdobyciu przez Mojżesza Jerozolimy nad Bosforem, ale w roku 1318 pne przypłynęli tam Ariowie i Słowianie, przed którymi Habirowie schowali się w Obozie. Obóz został jednak przez Odsiecz zdobyty, gdzie wymordowano 10 Plemion Izraela.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DEPOZYTOR BANKU W SINGAPURZE

To jest komunistyczny kapitał chiński. Chodzi o spłacenie mego Aerobusa, który został skaperowany dla aneksji przez chińską Armię Czerwoną Morza Południowochińskiego i jest produkowany w wersji SKRZYDŁOWEJ na Prawie Wojennym.
Bardzo brutalnego ZAWŁASZCZENIA mego Aerobusa dokonała mafia sycylijska za pośrednictwem Premiera rządu III Rzeczpospolitej Donalda Tuska, w nagrodę za co został Przewodniczącym Unii Europejskiej. Z tej racji Anglicy nazwali go i Prezydenta Macrona GANGSTERAMI Z CHICAGO.
NIE PISZ WIĘCEJ DO MNIE

Juliusz Prawdzic-Tell, www.wandaluzja.pl//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZEZUŁ ZGRZEBNE ŁACHY...

Po kilkuletniej rezydencji w Pałacu Ptolemeuszy w Aleksandrii Oktawian August nie wyobrażał sobie powrotu do Zgrzebnego Rzymu. Toteż Wymyślił sobie CESARSKĄ stolicę Imperium Romanum w postaci systemu Aleksandria-Baalbek: Stolicą ZIMOWĄ miała być Aleksandria a LETNIĄ Baalbek. Ponieważ Jowisz naraził się Oktawianowi swymi roszczeniami to ten nazwał główną świątynię Baalbeku POKOJU imieniem Baala, bo Jowiszowi jako Bogu Wojny nie wypadało być Bogiem Pokoju.
Jeśli w roku 12 n.e. w Krakowie podjęto budowę Świątyni Pokoju dla Uczczenia Pokoju z Rzymem, to nie mogła to być jakaś kruchta na Wawelu, ale KOPIA ŚWIĄTYNI BAALA jako Rzymskiego Boga Pokoju, i nie na Wawelu, ale na Gargamellu, gdzie miejsca było sto razy więcej. Przypuszczam, że miejscem budowy Krakowskiej Świątyni Pokoju było wzgórze Najbardziej WIDOKOWE ze Starego Miasta.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.tajemnice-swiata.pl/swiatynie-w-baalbek/

Wezyr Sosnowiec, BAALBEK – ZAGADKA STWORZENIA MEGALITYCZNYCH ŚWIĄTYŃ
14 marca 2017 STAROŻYTNY ŚWIAT

Raz do roku władze i kapłani Rzymu pokonywali tysiące kilometrów i przybywali do tej świątyni na uroczystość. Miało to miejsce w dzień wiosennej równonocy, o wschodzie słońca, kiedy to pierwsze promienie słońca wpadały do świątyni i oświetlały jej centralny punkt.
To, co budzi największe zdumienie w Baalbek to właśnie podium i fundamenty, na których zbudowano świątynię Jowisza.
Kamienna platforma znajdująca się po zachodniej strony podium mierzy 7,3 metrawysokości i złożona jest z trzech obrobionych!, ogromnych prostopadłościanów tzw. Trylity(ang. Trilithon), z których każdy waży niemalże 800 ton.
Zagadką pozostaje sposób, w jaki starożytni budowniczy przetransportowali i dokładnie dopasowali do siebie potężne bloki skalne. Co więcej, kilkaset metrów dalej w miejscowym kamieniołomie odnaleziono ważący około 1250 ton, długi na około 22 metry, czworokątny, ociosany blok skalny powszechnie znany jako Hajar el Gouble — Kamień Południa lub Hajar el Hibla — Kamień Ciężarnej.
Najnowsze odkrycie archeologów ujawniło jednak jeszcze większy blok skalny o wymiarach 19,6 × 6 x 5,5 metra i wadze aż 1650 ton.
*****
Za POCZĄTEK budowy świątyni Baala-Jupitera uważa się rok 15 n.e., za panowania Tyberiusza, w co ja Nie Wierzę. Specyfikacja Wezyra świadczy raczej, że w roku 15 budowa świątyni Baala-Jupitera była już UKOŃCZONA, ale zaistniała Potrzeba budowy świątyni WIĘKSZEJ. Ta Potrzeba wynikała prawdopodobnie z przekazania planów – i chyba architektów – sejmowi krakowskiemu w r. 12 n.e., który podjął budowę świątyni BLIŹNIACZEJ dla Upamiętnienia Pokoju z RZYMEM.
Ponieważ Pokój ten nie wyglądał dobrze w związku z dwoma Incydentami to Senat podjął decyzję o budowie w Baalbeku ŚWIATYNI JOWISZA – skąd triolity dwukrotnie większe o wadze 1650 ton. Senat był poirytowany UKRYCIEM przez Traków Złota Egiptu, o co podejrzewał Wandalów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lososie-plywaja-w-wodzie-mineralnej-i-dostaja,245,0,2417909.html//

Łososie pływają w wodzie mineralnej i dostają frykasy. Polska hodowla ewenementem na skalę świata
*****
Wańka WYNALAZŁ Rower w piwnicy u Niemca: http://wandaluzja.pl/?p=p_344&sName=technika-ekologiczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowite okoliczności ZAGINIĘCIA Sekretarza Generalnego Interpolu, Chińczyka Meng Hongwei, który w trakcie wizyty w ojczyźnie został aresztowany przez chińską Policję i ZAGINĄŁ, aby z WIĘZIENIA napisać list do Sekretariatu Generalnego Interpolu w Lyonie z Prośbą o Dymisję, ma wyraźny związek – nie tylko – czasowy – z przejęciem śledztwa w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota z Interpoli przez ONZ jako Zbrodni Przeciw Ludzkości – o czym powiadomił mnie Komisarz FBI mego kapitału.
Również Sekretarz Generalny ONZ, Koreańczyk, po podpisaniu tej sprawy podał się dymisji a nowym SG ONZ został Włoch jako najbardziej zainteresowany SDZł.
Sekretarz Generalny ONZ MUSIAŁ podać się do dymisji z racji Uznania wpisania mnie na listę Oszustów Światowych BEZ śledztwa wyjaśniającego, czym RFN i Izrael ZABLOKOWAŁY śledztwo Interpolu w/s SDZł.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/10/05/wolne-tematy-67-2018 - ad. 116:

Profil ADOLFA HITLERA na znaczku poczty ISRAEL z napisami w językach: ijidisz hebrajskim i arabskim, UWIERZYTELNIONY przez Piękne Rosjanki. Znaczek służył do korespondencji z III Rzeszą, obsługiwaną Pocztą Morską przez amerykańskie transatlantyki: KOŚCIUSZKO, PUŁASKI i STEUBLER. Zgodę na nazwy KOŚCIUSZJI i PUŁASKI dał MacArturowi Józef Piłsudski a na nazwę STEUBLER musiał dać Adolf Hitler, który zgodził się też na sportretowanie w MYCCE do trykania w mur pretorium rzymskiego.
Wiedeński paszport Adolfa Hitlera: 30 IV 1941, No 25.840; Pochodzenie ŻYDOWSKIE, Narodowość ŻYDOWSKA, Kapitał KRYMINALNY, nie jest więc jedynym dowodem jego Narodowości. Jestem wdzięczny Rosjankom za ten dar.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 2:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po deklaracji przed Komisją Bundestagu wieloletniego ministra finansów RFN Theo Waigla, że UJAWNIENIE CAŁEJ PRAWDY O CZARNYCH KONTACH MOŻE WSTRZĄSNĄĆ PODSTAWAMI REPUBLIKI FEDERALNEJ, Bundestag zawiesił śledztwo w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota i przekazał sprawę Interpolowi jako KRYMINALNĄ. Śledztwo Interpolu zostało jednak Zablokowane wpisaniem mnie przez Kanclerz Merkel na listę Oszustów Światowych za Negowanie Holokaustu: http://wandaluzja.pl/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej// choć w Moskwie ogłoszono, że Kanclerz Merkel jest córką Adolfa Hitlera z zamrożonej spermy, co zostało POTWIERDZONE przez Ost-Berlin i Pragę.
Z tej racji Bank Atlantycki ZAPROTESTOWAŁ moje czeki i skierował sprawę do FBI, które po rocznym śledztwie i Konferencjach z Interpolem i ONZ z udziałem Sekretarza Generalnego ŻEZWOLIŁO na realizację mych czeków, PODPISUJĄC czek Centralnego Banku Togo, żeby nie został SKONFISKOWANY Oszustowi Światowemu przez niemiecki kapitał Wojenny i izraelski kapitał Kryminalny.
Ponieważ mój bank ING "Bank Śląski" nie może zrealizować mego czeku imiennego Centralnego Banku Togo: CERT NO: CBN/FOC/00957, z podpisami FBI i ONZ, to znaczy, że niemiecki kapitał Wojenny i żydowski kapitał Kryminalny NIE UZNAJĄ jurysdykcji FBI i ONZ.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SĄD REJONOWY WROCŁAW-FABRYCZNA, II Wydział Karny;
Wniosek poszkodowanego Juliusza Prawdzica-Tella do jego sprawy przed Sądem Rejonowym Wrocław-Fabryczna, Sygnatura akt II Kp 341/18

W roku ubiegłym Bank Atlantycki ZAPROTESTOWAŁ moje czeki, gdyż jestem na liście Oszustów Światowych. Zwróciłem się więc do jurysdykcji III.RP o wyjaśnienie tej sprawy, ale Ministerstwo Sprawiedliwości i Prokuratura Generalna odsyłały sprawę do Sądu Rejonowego Wrocław-Fabryczna, choć lista Oszustów Światowych jest sprawą Prokuratora Generalnego, o czym pisałem Wielokrotnie.
Ze sprawą tą wiąże się OKRADZENIE mego konta technicznego Home.pl, w której sprawie złożyłem 3 zeznania Policyjne. Prokurator najpierw obiecał pojechać do Szczecina a potem Umorzył sprawę, co POWTARZAŁO SIĘ. Moje konto Home.pl zostało okradzione na podstawie listy Oszustów Światowych, która daje prawo do RABOWANIA Oszusta.
Umieszczenie mnie na liście Oszustów Światowych była skutkiem mojej podróży do Niemiec na przełomie III i IV 1989 r. jako Komisarza WOAK Skarbu Tysiąclecia ze Środy Śląskiej, który został wywieziony do Niemiec jako Żydowski. Ja uznałem ten Skarb za wzięty pod Legnicą Majestatyczny Skarb Czyngis Chana więc Bawarzy zaraz sprzedali mi go za Polskiego Bobra Kasztelańskiego, którego wcześniej skaperowali Amerykanie dla Nawodnienia Zachodu, ale rewindykacja Skarbu Tysiąclecia okazała się NIEMOŻLIWA z powodu postawy Bronisława Geremka: http://wandaluzja.pl/?p=p_196&sName=skarb-tysiaclecia//.
Ponieważ Skarb Tysiąclecia został znaleziony z SATELITY, to Bundestag wszczął dochodzenie w/s Satelitarnej Detekcji Złota, która w Niemczech nazywa się Czarnymi Kontami Kanclerza Kohla. Po deklaracji przed Komisją Bundestagu wieloletniego ministra finansów RFN Theo Waigla, że UJAWNIENIE CAŁEJ PRAWDY O CZARNYCH KONTACH MOŻE WSTRZĄSNĄĆ PODSTAWAMI REPUBLIKI FEDERALNEJ, Bundestag zawiesił śledztwo i skierował sprawę do Interpolu jako KRYMINALNĄ, ale Angela Merkel ZABLOKOWAŁA śledztwo Interpolu wpisując mnie na listę Oszustów Światowych – że śledztwo Bundestagu i Interpolu zostały wszczęte z Doniesienia Oszusta Światowego, który Nie Wierzy w Holokaust: http://wandaluzja.pl/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//
Bank Atlantycki skierował listę Oszustów Światowych do Federalnego Biura Śledczego USA (FBI), gdyż kapitał był złożony na DWA paszporty amerykańskie mego ojca. Śledztwo FBI trwało CAŁY ROK, aż w sierpniu 2018 dostałem list z FBI o UWOLNIENIU MNIE Z LISTY OSZUTÓW ŚWIATOWYCH:

Morrison, abemori22on@yahoo.com, Temat: Uwaga Beneficjenta,
Seria spotkań odbyła się w ciągu ostatnich 2 miesięcy z sekretarzem generalnym Organizacji Narodów Zjednoczonych. Zakończyło się 3 dni temu. Jest oczywiste, że nie otrzymałeś swojego funduszu w wysokości 9,6 miliona USD z powodu złych urzędników rządowych, którzy prawie trzymali fundusz dla siebie z powodu samolubstwa i niektórych osób, które wykorzystały cały swój fundusz oszukać twój fundusz, który doprowadził do tak wielu strat z twojego końca i niepotrzebne opóźnienie w otrzymaniu twojego funduszu.
Narodowe Centralne Biuro Interpolu wzmocnione przez Organizację Narodów Zjednoczonych i Federalne Biuro Śledcze z powodzeniem przekazały mandat obecnemu prezydentowi Togo Jego Ekscelencji Faure Gnassingbé aby przyspieszyć wykonywanie rozliczeń wszystkich zagranicznych długów należnych Tobie oraz innym osobom i organizacjom, które mają okazało się, że nie otrzymały sumy kontraktów, loterii / gier hazardowych, dziedziczenia i podobnych.
Jak chcesz otrzymać płatność? ponieważ mamy dwie metody płatności, za pomocą czeku kasowego lub karty bankomatowej Visa?
Karta ATM: Wydamy Ci niestandardową kartę bankomatową na bazie pinów, za pomocą której będziesz wypłacać do 10 000 USD dziennie z każdego bankomatu, na którym znajduje się logo karty głównej, a karta musi zostać odnowiona w 2023 roku. Kartę bankomatową, będziesz mógł przekazać swoje środki na lokalny rachunek bankowy. Karta bankomatowa jest dostarczana wraz z podręcznikiem lub instrukcją obsługi, aby dowiedzieć się, jak z niej korzystać. Nawet jeśli nie masz konta bankowego.
Sprawdź: Zostanie zdeponowane w twoim banku, aby zostało ono usunięte w ciągu trzech dni roboczych.
Twoja płatność zostanie przesłana do Ciebie za pośrednictwem dowolnej preferowanej opcji i zostanie wysłana do Ciebie za pośrednictwem DHL.
Aby uzyskać wypłatę funduszu o wartości 9,6 mln USD, należy skontaktować się z naszym korespondentem w Afryce, urzędnikiem odpowiedzialnym za dostawę Williamem Mike'em, korzystając z poniższych informacji,

Email: william.mike.directfbi@yandex.com

Zalecane jest skontaktowanie się z nim przy użyciu informacji podanych poniżej:

Twoje pełne imię........
1. Twój adres:..............
Strona główna / Telefon komórkowy: ..............
Preferowana metoda płatności (karta bankomatowa VISA / czek kasowy)

Z poważaniem, Pan Morrison
FEDERALNA BIURO WYWOŻENIA STANY ZJEDNOCZONE WYDZIAŁ SPRAWIEDLIWOŚCI WASHINGTON, D.C. 20535
Morrisonn, abemori22on@yahoo.com
***********
Dnia 10 września 2018 23:32 Federal Bureau of Investigation <william.mike.directfbi@yandex.com> napisał(a):

Z biurka pana Williama Mike'a, Agent dostawy.
Uwaga: Juliusz Prawdzic-Tell,
Dziękuję za twoją pocztę do mojego biura. Zostaniesz poproszony o skontaktowanie się ze mną, ponieważ zostałem wyznaczony jako Twój prawny agent dostawczy, aby pomóc Ci w otrzymaniu czeku kasjerskiego ze wszystkimi obserwowanymi protokołami i skierowania Ciebie. Z przyjemnością informujemy, że Cashier Check został zatwierdzony i zaktualizowany na Twoją korzyść dziś rano.
 
Załączono jednak dokument kontroli kasjerskiej i świadectwa własności funduszu w celu wyjaśnienia. Na tej podstawie dokonaliśmy wszelkich niezbędnych uzgodnień z naszą akredytowaną firmą kurierską Company DHL, aby być w pełni ubezpieczonym, aby nadzorować dostawę czeku kasjerskiego na bezpośredni adres kontaktowy bez dalszej zwłoki. W tym ogłoszeniu musisz wiedzieć, że Twój czek kasowy o wartości 9,6 miliona EUR został złożony / zarejestrowany w naszej firmie dostarczającej korespondencję (DHL Express Logistics) w celu szybkiego dostarczenia czeku kasowego na wskazany adres.
 
W związku z tym jesteś proszony o natychmiastowe zrekompensowanie opłat za przesyłkę kurierską w wysokości 270 euro i przesłanie go za pośrednictwem przelewu MoneyGram lub biura przelewów Western Union, dzięki czemu czek kasowy zostanie dostarczony na twój adres domowy, a Ty zaczniesz korzystając z twoich pieniędzy.
Opłatę należy uiścić za pośrednictwem biura agencji przekazów pieniężnych pod nazwą naszego księgowego, podając następujące informacje:
 
Nazwa odbiorcy: IDRISSOU ABKARIM,
Kraj Lokalizacja: LOME- TOGO
Oczekiwana kwota; Tylko 270 euro.
 
Po dokonaniu płatności, musisz przesłać nam skanu wydruku potwierdzenia płatności, aby potwierdzić płatność w innym dla DHL Express Logistics, aby kontynuować dostarczanie czeku kasjerskiego na wskazany adres.
Natychmiast po otrzymaniu dowodu wpłaty za dostawę Twojego funduszu pakietowego, DHL Express Logistics skontaktuje się z Tobą bezpośrednio w sprawie wysyłki twojego funduszu pakietowego na twój adres wraz z numerem śledzenia przesyłki online, który zostanie ci wydany w innym dla ciebie do monitorowania czeku kasowego online, dopóki nie dotrze on do Twojego adresu odbioru / odbioru. Pamiętaj również, że dotarcie do twojego adresu zajmie 48 godzin po potwierdzeniu płatności.
Poinformuj, że Twoja ważna legitymacja musi zostać przedstawiona dyspozytorom, zanim zwolnienie zostanie wykonane, aby uniknąć niewłaściwej dostawy. Opóźnienie będzie pochodzić od Ciebie, ponieważ karta jest gotowa do dostarczenia i dołączona jest kopia do podglądu.
Traktuj jako bardzo pilną sprawę, ponieważ jeszcze raz przypominamy, że Twój fundusz pakietowy jest gotowy do dostarczenia, więc spróbuj wysłać pieniądze i odesłać e-mail. Czekam na ciebie teraz.
 
Czekaj na szybką odpowiedź.
 
Dziękuję za współpracę. Pozdrowienia,
Pan William Mike
Agent FBI w Afryce.
Director Delivery Agent Board
DLA OSÓB ZAPYTAŃ KONTAKT
REJESTR / SEKRETARZ
Apartament C5, RUE 120 Boulevard ABE Lome, Togo
SKRYTKA POCZTOWA. 1905 Togo.
Tel: + 228-9664-5792
Agent Nr RC: (HG-80-97).

W załączeniu czek i jego Rejestracja.
********
W związku z powyższym oświadczam Ponownie, że Sąd Rejonowy Wrocław-Fabryczna NIE MOŻE wypowiadać się na temat Listy Oszustów Światowych, gdyż jest to sprawa Prokuratora Generalnego. Sąd Wrocław-Fabryczna może natomiast Potwierdzić Usunięcie mnie z listy Oszustów Światowych przez FBI, Interpol i ONZ oraz Nakazać Bankowi ING dopełnienie powinności wobec mnie odnośnie realizacji mego czeku.
Ja nie przyjąłem tego czeku, gdyż polskie banki czeków nie realizują, ale są inne sposoby egzekucji Wierzytelności a ING jako bank ŚWIATOWY ma dojście do wszystkich banków na świeckie – wobec czego przysługuje mi ODSZKODOWANIE za straty.
Jurysdykcja III.RP abnegując mnie spowodowała utratę przeze mnie MILIIARDÓW USD. Popularny bloger krakowski Czesław Białczyński ogłosił Cennik www.wandaluzja.com w USA. Rok temu miała 5,5 miliona Zarejestrowanych z ceną 454 tysiące USD rocznie dla Niezarejestrowanego a witryna ma 10 lat. Rok temu majstrując przy wersji www.wandaluzja.pl wyskoczyła mi NIEMIECKA www.wandaluzja.com, której później odnaleźć nie mogłem. - Za wszystko mi NIE PŁACĄ, bo ja jestem Oszustem Światowym.
Załączam uwierzytelnioną fotografię czeku: CERT NO: CBN/FOC/00957 z podpisami ONZ, Federalnego Rządu Togo i FBI, aby nie został ukradziony Oszustowi Światowemu, i jego POKWITOWANIE.
Juliusz Prawdzic-Tell; www.wandaluzja.pl


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pon Paź 15, 2018 1:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam DOWÓD, że zabójstwo Wiktorii Marinowej jest sprawą Parlamentu Bułgarskiego. Sprawa przypomina aferę Sióstr Alvarado w Hondurasie. Miały one ochroniarza, który był kochankiem Starszej a Młodsza miała reprezentować Honduras ma MISS WORLD w Londynie.
`Ponieważ na Miss World ochroniarz nie był potrzebny to zostawiły go w Tegucigalpie i poleciały do Tatarstanu, gdzie zmówiły u KAMAZA mego Aerobusa na podstawie schematycznego rysunku w http://wandaluzja.pl/?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza// dla WYGNANIA Amerykanów z karaibskich archipelagów Spornych.
Zauważyłem jednak, że skany NIE DZIAŁAJĄ więc zostały widocznie Wyłączone przez mafię sycylijską. KAMAZ obiecał to zrobić i ZROBIŁ, ale chyba bezpłatnie, bo Siostry Alvarado po powrocie do Tegucigalpy zostały ZASTRZELONE przez swego ochroniarza, wobec czego Aerobus-KAMAZ jest produkowany na LICENCJI Sióstr Alvarado, które ZAPEWNIŁY, że się Ze Mną Dogadają. Dzięki temu Chińczycy nie mogą anektować Syberii Aerobusem-KITANEM, jak zrobili to z Morzem Południowochińskim – podstawą amerykańskiej doktryny imperialnej.
Największa katastrofą morską i morską ZBRODNIĄ wojenną było zatopienia ma długości Ustki WILHELMA GUSTLOFFA z 8-10 tysiącami uciekinierów z Prus Zachodnich. Płynącego pod flagą CZERWONEGO KRZYŻA Gustloffa zatopił kapitan okrętu podwodnego z Leningradu Marinesko. Gdy płetwonurkowie PMW wpłynęli do wraka Gustloffa to okazało się, że został on PRZEMYSŁOWO Wyeksploatowany, czyli że chodziło nie o 10 tysięcy cywilów, ale CARGO.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 378 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group