Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowite okoliczności ZAGINIĘCIA Sekretarza Generalnego Interpolu, Chińczyka Meng Hongwei, który w trakcie wizyty w ojczyźnie został aresztowany przez chińską Policję i ZAGINĄŁ, aby z WIĘZIENIA napisać list do Sekretariatu Generalnego Interpolu w Lyonie z Prośbą o Dymisję, ma wyraźny związek – nie tylko – czasowy – z przejęciem śledztwa w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota z Interpoli przez ONZ jako Zbrodni Przeciw Ludzkości – o czym powiadomił mnie Komisarz FBI mego kapitału.
Również Sekretarz Generalny ONZ, Koreańczyk, po podpisaniu tej sprawy podał się dymisji a nowym SG ONZ został Włoch jako najbardziej zainteresowany SDZł.
Sekretarz Generalny ONZ MUSIAŁ podać się do dymisji z racji Uznania wpisania mnie na listę Oszustów Światowych BEZ śledztwa wyjaśniającego, czym RFN i Izrael ZABLOKOWAŁY śledztwo Interpolu w/s SDZł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W www.wandaluzja.pl// zamieszczam rozdział poświęfcony Apolloniuszowi z Tyany” http://wandaluzja.pl/?p=p_264&iPageContent=2//. Krótkie omówienie zostało oparte na OMÓWIENIACH wydanej w Anglii w 8 tomach biografii Apolloniusza.
Ja zinterpretowałem ANGIELSKĄ biografię Apolloniusza jako Pierwsze ocenzurowanie AUTOBIOGRAFII, bo nikt nie pisze czyjejś Biografii w 12 tomach. Pierwszym Cenzorem był PRZYJACIEL Apolloniusza Jezus Chrystus a potem powstawały na tej kanwie kolejne CENZURY.
Nie było Apolloniusza z Tyany, gdyż Tyana była twierdzą, gdzie w r. 16 n.e. zostało osadzone dowództwo XV legionu Wandalskiego z Wiednia za Odmowę Walki a Partami. Po kilku latach niektórzy z więźniów poprosili o prawo studiowania: Apolloniusz Filozofii a Poncjusz z Piły na Pomorzu Prawa.
Po ukończeniu studiów Apolloniusz otrzymał od śledczego chrześcijan Pawła z Tarsu propozycję podróży do Indii, gdzie studiował najzdolniejszy uczeń szkoły w Kumran Jezus z Nazaretu, gdzie ten faktycznie pojechał i zaprzyjaźnił się z Jezusem, który studiował w akademii w Siringarze dla przeznaczonych do władzy książąt krwi.
ARYSTOKRATA Apolloniusz jako Dowódca utworzonego w Krakowie na mocy Pokoju z Rzymem w r. 14 n.e. XV Legionu Wandalskiego nie mógł się urodzić w Tyanie ok. r. 15 n.e., gdyż musiał w tym czasie mieć odbytą zasadniczą służbę wojskową. Z Pism Apolloniusza wynika, że w r. 12 n.e uczestniczył osobiście w Dedykacji świątyni Pokoju LIBAN w Krakowie, której budowa została przerwana z powodu Incydentu Pierwszego po odejściu w 14 r. XV Legionu Wandalskiego do Azji Mniejszej. Na skutek tego incydentu Senat rzymski Uchwalił budowę w Baalbeku świątyni Boga Wojny JOWISZA, Dwukrotnie Większej od zbudowanej tam świątyni POKOJU Baala-Jupitera.
W ostatnich latach zniknęła z Wikipedii Ewangelia Pogańska Apolloniusza a pojawiła się Biografia Apolloniusza księdza Piotra Skargi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boniarka, znana wszystkim jako Kopiec Krakusa, jest dominantą wysokościową prawobrzeżnego Krakowa., toteż II jej nazwa Liban nie może pochodzić od przypadkowego posesjonata, ale jego nazwisko od jego Posesji, von LIBAN lub Libański. Na zamek to się nie nadawało, ale na świątynię jak najbardziej toteż była tam BAŁWOCHWALNIA Pogańska, którą ikonografia przestawia jako EGIPSKI pylon z 3 złotymi kopułami i zagrabioną w Konstantynopolu Złotą Bramą. które w r. 1079 zostały złupione przez Czechów.
Bałwochwalnię zlikwidował Bolesław III, przeznaczając obiekt na koszary, po których likwidacji w związku z budową cytadeli na Bielanach budynek dostał się Bonie, skąd BONIARKA a pierwotna nazwa LIBAN ostała się jako nazwa kamieniołomu. Gospodarna Bona przeznaczyła obiekt na Targ, o czym zdaje się świadczyć nazwa strumienia i osady Pleszew od włoskiego PLACCIO.
Austriacy przebudowali obiekt na Fort KRAKUS a po likwidacji twierdzy urządzono tam Magazyny Komunalne i Transportowe czyli zajezdnię autobusową. Nazwa KRAKUS zdaje się więc być pamiątką po królu Wandalów, który w r. 16 n.e. zawarł Pokój z Rzymem i upamiętnił to budową Bałwochwalni LIBAN. Świadczy o tym też system ASTRONOMICZNY prehistorycznego Krakowa z punktem ZEROWYM na kopcu Krakusa, który odgrywał najważniejszą rolę w obchodach solarnych, jakie w Imperium Romanum odprawiano Wszędzie, ale Kalendarzowo w Baalbeku. JUPITER to Oświetlanie Nieba Nad Imperium po zejściu Słońca w Baalbeku.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/10/05/wolne-tematy-67-2018 - ad. 116:

Profil ADOLFA HITLERA na znaczku poczty ISRAEL z napisami w językach: ijidisch hebrajskim i arabskim, UWIERZYTELNIONY przez Piękne Rosjanki. Znaczek służył do korespondenji z III Rzeszą, obsługiwaną Pocztą Morską przez amerykańskie transatlantyki: KOŚCIUSZKO, PUŁASKI i STEUBLER. Zgodę na nazwy KOŚCIUSZKO i PUŁASKI dał MacArturowi Józef Piłsudski a na nazwę STEUBLER musiał dać Afolf Hitler, który zgodził się też na sportretowanie w MYCCE do trykania w mur pretorium rzymskiego.
Wiedeński paszport Adolfa Hitlera: 30 IV 1941, No 25.840; Pochodzenie ŻYDOWSKIE, Narodowość ŻYDOWSKA, Kapitał KRYMINALNY, nie jest teraz jedynym dowodem jego Narodowości. - Jestem wdzięczny Rosjankom za ten dar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 5:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

17 X mam rozprawę sądową jako Oszust Światowy. Przygotwując się do niej stwierdziłem ZNIKNIĘCIE z mego komputera listu FBI z powiadomieniem o Zakończeniu Śledztwa FBI, Interpolu i ONZ odnośnie mnie MNIE jako sprawcy szeregu ZBRODNI, z których niewątpliwie największą było spowodowanie śledztwa Bundestagu w/s Satelitarnej Detakcji Złota, co Niemcy nazwali Czarnymi Kontami Kanclerza Kohla.
LIST był w kilku miejscach, ale odnalazłem go dobiero w śmietniku na pendrajwie pod błazeńskim dla niepoznaki tytułem. - Jesli ktoś ma możność ukrycie go to będę zobowiązany.
**************
Wrocław, 03-09-2018

Morrison, abemori22on@yahoo.com
Temat: Uwaga Beneficjenta,

Seria spotkań odbyła się w ciągu ostatnich 2 miesięcy z sekretarzem generalnym Organizacji Narodów Zjednoczonych. Zakończyło się 3 dni temu. Jest oczywiste, że nie otrzymałeś swojego funduszu w wysokości 9,6 miliona USD z powodu złych urzędników rządowych, którzy prawie trzymali fundusz dla siebie z powodu samolubstwa i niektórych osób, które wykorzystały cały swój fundusz oszukać twój fundusz, który doprowadził do tak wielu strat z twojego końca i niepotrzebne opóźnienie w otrzymaniu twojego funduszu.

Narodowe Centralne Biuro Interpolu wzmocnione przez Organizację Narodów Zjednoczonych i Federalne Biuro Śledcze z powodzeniem przekazały mandat obecnemu prezydentowi Togo Jego Ekscelencji Faure Gnassingbé, aby przyspieszyć wykonywanie rozliczeń wszystkich zagranicznych długów należnych Tobie oraz innym osobom i organizacjom, które mają okazało się, że nie otrzymały sumy kontraktów, loterii / gier hazardowych, dziedziczenia i podobnych.

Jak chcesz otrzymać płatność? ponieważ mamy dwie metody płatności, za pomocą czeku kasowego lub karty bankomatowej Visa?

KARTA ATM WIZYJNA: Wydamy Ci niestandardową kartę bankomatową na bazie pinów, za pomocą której będziesz wypłacać do 10 000 USD dziennie z każdego bankomatu, na którym znajduje się logo karty głównej, a karta musi zostać odnowiona w 2023 roku. kartę bankomatową, będziesz mógł przekazać swoje środki na lokalny rachunek bankowy. Karta bankomatowa jest dostarczana wraz z podręcznikiem lub instrukcją obsługi, aby dowiedzieć się, jak z niej korzystać. Nawet jeśli nie masz konta bankowego.

Sprawdź: Zostanie zdeponowane w twoim banku, aby zostało ono usunięte w ciągu trzech dni roboczych.

Twoja płatność zostanie przesłana do Ciebie za pośrednictwem dowolnej preferowanej opcji i zostanie wysłana do Ciebie za pośrednictwem DHL.

Aby uzyskać wypłatę funduszu o wartości 9,6 mln USD, należy skontaktować się z naszym korespondentem w Afryce, urzędnikiem odpowiedzialnym za dostawę Williamem Mike'em, korzystając z poniższych informacji,

Email: william.mike.directfbi@yandex.com

Zalecane jest skontaktowanie się z nim przy użyciu informacji podanych poniżej:

Twoje pełne imię........
Twój adres:..............
Strona główna / Telefon komórkowy: ..............
Preferowana metoda płatności (karta bankomatowa VISA / czek kasowy)
Z poważaniem, Pan Morrison, FEDERALNE BIURO WYWOŻENIA STANY ZJEDNOCZONE, WYDZIAŁ SPRAWIEDLIWOŚCI WASHINGTON, D.C. 20535

Morrison: abemori22on@yahoo.com
***********

3 wrz 2018 17:14 (godzinę temu)
Od: Federal Bureau of Investigation william.mike.directfbi@yandex.com
Do: mnie tell7@wp.pl

Temat: Odpowiedz Pilnie.

Dziękuję za twoją pocztę i zamierzamy poinformować togolise rząd o twojej opcji i po tym, jak zgodzili się z twoją opcją, wyślemy ci list, który wypełnisz i wyślesz do banku, wtedy otworzysz kolejne konto online z płatnym bankiem, aby całkowity fundusz został przekazany na twoje konto bez zwłoki.
 
Czekaj na szybką odpowiedź.
 
Dziękuję za współpracę.
Pozdrowienia,
Pan William Mike
Agent FBI w Afryce.
Director Delivery Agent Board
DLA OSÓB ZAPYTAŃ KONTAKT
REJESTR / SEKRETARZ
Apartament C5, RUE 120 Boulevard ABE Lome, Togo
SKRYTKA POCZTOWA. 1905 Togo.
Tel: + 228-966-45-792
Agent Nr RC: (HG-80-97).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pan Stanisław Michalkiewicz wywołał FURIĘ feministek dygresją: MILION ZŁOTYCH ODSZKODOWANIA I 800 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE DOŻYWOTNEJ PENSJI ZA MOLESTOWANIE – KTÓŻ BY NIE CHCIAŁ? to ja teraz oświadczam, że za MOLESTOWANIE Panny Aleksandry Nowak w ELWRO zapłaciłem sto milionów dolarów, ale piniądze UKRADŁ jej syn z tego molestowania, znany publicysta Janusz Zagórski.
Wobec tego domagam się ŚLEDZTWA w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pią Lis 02, 2018 7:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pan Stanisław Michalkiewicz wywołał FURIĘ feministek dygresją: MILION ZŁOTYCH ODSZKODOWANIA I 800 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE DOŻYWOTNEJ PENSJI ZA MOLESTOWANIE – KTÓŻ BY NIE CHCIAŁ? to ja teraz oświadczam, że za MOLESTOWANIE Panny Aleksandry Nowak w ELWRO zapłaciłem sto milionów dolarów, ale pieniądze UKRADŁ jej syn z tego molestowania, znany publicysta Janusz Zagórski.
Wobec tego domagam się ŚLEDZTWA w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Maruchy nie ma Słowa o najważniejszym wydarzeniu w Polsce i Unii Europejskiej, czym była wczorajsza Pyskówka w TVP. Prokurator Generalny porównał Trybunał Unijny w Luksemburgu dla NIEWONIKÓW czyli Polaków i Węgrów z Trybunałem NADUNIJNYM w Karlsruhe dla Niemców. Po odejściu ze studia Prokuratora Generalnego Psy Unijne kontynuowały JAZGOT nazywając to Wyprowadzaniem Polski z Unii Europejskiej.
Argumentacja, że Polski Nie Stać na wychodzenie z Unii Europejskiej, gdyż musielibyśmy zapłacić za FUTROWANIE – na co nas Nie Stać – przypomnę, że w I dekadzie Unijnej Polski Niemcy i Francja ZAROBIŁY na Niszczeniu Polskiej Gospodarki Dotacjami Unijnymi BILION Euro a w perspektywie zyski z POLSKI jako płatnika unijnego mają być Wyższe, zwłaszcza GIEŁDOWE dla mafii sycylijskiej. Dotychczas tylko ja zagroziłem Połowom Giełdowym mafii sycylijskiej SARMACKIM Babskim Monopolem Złota.
Ciekawe czy wystąpienie Prokuratora Generalnego zagrozi doktrynie Kaczńskiego-LENINA przetworzenia żydokomuny w Mossad? którą tak skutecznie realizuje Morawiecki-STALIN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję Komisarzowi FBI za list.
Wczoraj miałem sprawę sądową w sprawie listy Oszustów Światowych, którą bank Atlantycki ZAPROTESTOWAŁ moje czeki. Jest to Szczególna Lista, gdyż daje prawo EKSTERMINACJI Proskrybenta czyli mnie i jego mienia, czyli że jest to lista PROSKRYPCYJNA. 3 godziny po rozprawie w polskiej telewizji wystąpił Prokurator Generalny Polski, która zaatakował Niemiecki Trybunał Konstytucyjny w Karlsruhe, który 29 lat temu skazał mnie na 8 tysięcy DM kary jako Kłamcę Sądowego, nie wykazując jednak mego mijania się z Prawdą a Wyrok został UKRADZIONY przez polską policję polityczną, gdyż byłby teraz ARGUMENTEM, że na listę Oszustów Światowych wpisali mnie Niemcy.

Gdy w urzędzie Gminy, w której mieszkałem w Wirtemberdze, pokazałem ten Wyrok jako KURIOZUM to powiedziano, że został PODYKTOWANY przez Pełnomocnika Ministra Spraw Wewnętrzynych w Bonn, co znaczyło, że na zlecenie na zlecenie Prezydenta Francji, kochanka Hitlera Francoisa Mitterranda. Prezydent Mitterrand był mym OSOBISTYM wrogiem jako Wielki Planista i Architekt, co krytykowałem. WYROK mam otrzymać pocztą, ale powiedziano mi, że Sąd zwraca sprawę do Prokuratury celem Uściślenia jej. Przed Sądem złożyłem OŚWIADCZENIE, które załączam.

Jeśli konto Banku Kredytowego No XXXXXXXXXXXXXXX jest w ING-u ZABLOKOWANE i ING nie może Gwarantować mego kapitału, to powinieneś to UZNAĆ i dostarczyć mi nowe Konto, do którego ING ma zaufanie. ING jest bankiem ŚWIATOWYM więc muszę się z nim liczyć. Możesz zatelefonować do dyrekcji ING-u w Amsterdamie i upewnić się.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Czw Paź 18, 2018 6:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiktoria Marinowa prowadziła w Ruse śledztwo Telewizyjne w/s defraudacji funduszy unijnych. Atrakcyjna młoda kobieta została zamordowana PO przesłaniu mi poufnego listu Centralnego Międzynarodowego Banku Jerozolimskiego do Parlamentu Bułgarskiego, świadczącego, że Parlament Bułgarski uznał Złoto Hitlera w Wałbrzychu za HOLOKAUSTYCZNE. Ja uznałem to złoto – namierzone przez AGH na 2,5 miliona ton a po opracowaniu komputerowym Niecałe 2,41 miliona ton – za Imperialne Złoto Bułgarii, żądając od Parlamentu Bułgarskiego jak najszybszego zabrania tego GÓWNA, żeby nie zagrażało Polsce.
Cygan po zamordowaniu Marinowej powrócił zaraz do matki w Neuzelle na polskiej granicy, bo nic innego w Ruse do roboty nie miał, tylko żeby DAŁA MU DUPY wg genialnych śledczych. Uznanie Złota Hitlera za Holokaustyczne opiera się chyba tylko na wiedeńskim paszporcie Adolfa Hitlera z 30 IV 1941 No: 25.840: Pochodzenie ŻYDOWSKIE, Narodowość ŻYDOWSKA, Kapitał KRYMINALNY.
Ten list do mnie i przekazanie śledztwa w/s defraudacji funduszy unijnych społecznemu komitetowi monitorowania funduszy unijnych świadczą, że Marynowa zamierzała się zająć Imperialnym Złotem Bułgarskim, z racji czego została zamordowana. To obliguje do śledztwa również Unię Europejską jako Darczyńcę.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nadzwyczajna-kasta-wpad%c5%82a-w-panik%c4%99-przerazi%c5%82-ich-wniosek-ministra-Ziobry ar-BBOKy5y?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP

Niezalezna.pl
Nadzwyczajna kasta wpadła w panikę. Przeraził ich wniosek ministra Ziobry!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AP, Mieszkańcy Balic: CHCEMY CISZY NOCNEJ NA LOTNISKU! Głowa pęka od tego huku! Ja już tego nie mogę znieść! Czuję się jakbym nocowała wprost na pasie startowym! Fakt, 23.10.2016, s. 7.

W Radzie Airbusa na Salonie Lotniczym BERLIN 2000 wybuchła TYTANIKADA, gdyż przyszła wieść, że w Nocy podpisano w Duesseldorfie umowę koalicyjną, w której ZIELONI zobowiązali się do zaprzestania ataków na Europort Lotniczy KOLONIA-BONN za Zobowiązanie SPD do przejścia Niemiec na UKRAIŃSKI napęd lotniczy jako Najcichszy. Za tum krył się MÓJ Aerobus SADDAM, który zwiększał bezpieczeństwo lotów MILIONKROTNIE, komfort komunikacji i transportu lotniczego CZTEROKROTNIE oraz redukował koszty komunikacji i transportu lotniczego o 66%.
Gdy przystępowałem w Niemczech do Licytacji Lotniczej to było 200 towarzystw lotniczych, które miały być zredukowane na moim Aerobusie do 4: Rotszyldów, Rokefelerów, Bushów i Batenbergów, co groziło przekształceniem awiacji w MONOPOL żydoniemiecki na podobieństwo żydoarabskiego kapitału petrochemicznego.
Aerobus-SADDAM został zniszczony SKATOWANIEM mego Pełnomocnika w NASA na rozkaz Prezydenta Busha Juniora, wobec czego kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przenieśli Aerobusa SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, gdzie jest produkowany jako KITAN, co jest nazwą Chin Prawdziców. Ten KITAN w wojnie jugosłowiańskiej Wyrżnął wszystkie APACZE, aby zaraz po tym anektować Morze Południowochińskie, podstawę amerykańskiej doktryny Imperialnej, którego US Navy – nie mając tej techniki – bronić NIE MOGŁO.
To powtórzyło się z doktryną Monroego przez zamówienie u KAMAZA przez siostry Alvarado mego Aerobusa na podstawie schematycznych rysunków w www.wandaluzja.com, teraz www.wandaluzja.pl//. Siostry URATOWAŁY tym Rosję, która po zastrzeleniu Sióstr Alvarado produkuje Aerobusa-KAMAZ na prawie Wojennego, jak Chiny i Japonia, a jedyną firmą która produkuje Aerobusa na podstawie prawa Handlowego dającego jej całą awiację światową jest indyjski TATA, który jest formalnie kapitałem południowokoreańskim a krypto-północnokoreańskim.
Ujawniona przez Izbę Lordów granica izraelsko-niemiecka na Wiśle miała być realizowana TAKTYCZNYMI rosyjskimi bombami atomowymi na Warszawę, Toruń i Gdańsk oraz 40 dywizjami Bundeswehry na AEROBUSACH, gdyż helikopter bierze do 7 komandosów czy marinersów a Aerobus STU. Dla ZAPOBIEŻĘNIA termu zleciłem produkcję Aerobusa ŚWIDNIKOWI, ale agent niemieckiego kapitału Wojennego Donald Tusk zlikwidował armię polską i sprzedał ŚWIDNIK mafii sycylijskiej.
Granicę izraelsko-niemiecką na Wiśle zniweczyli Bracia Kaczyńscy płacąc USA 750 tysięcy ton złota ze skarbca Włastów w Modlinie, ale ile zapłacili Holokaustom to Izba Lordów nie podała.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/10/26/wolne-tematy-72-2018/

Ad. 127:

Gal said - 2018-10-29 (Poniedziałek) @ 01:28:58
Panie Marucha ruska żydówka traktuje Rosjan w autobusie jak ludzkie zwierzęta. Widocznie ma pan rację, że Rosjanie, poza sługusami sowieckiego Syjonu żydowskiego, nie mieli wiele do powiedzenia i byli traktowani tak, jak to czyni ta bura suka. Pozostałości tego mamy w „smucie posowieckiej” oraz takim rozpasaniu żydów w całej Rosji.

Откровение пьяной еврейки, https://youtu.be/YKQGvHA4oF4

Żydowska histeryczka, która wśród gojów dostała spazmów szaleńczej prawdomówności.

ATAK HUZARÓW WĘGIERSKICH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 7:46 am Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Niesamowite okoliczności ZAGINIĘCIA Sekretarza Generalnego Interpolu, Chińczyka Meng Hongwei, który w trakcie wizyty w ojczyźnie został aresztowany przez chińską Policję i ZAGINĄŁ, aby z WIĘZIENIA napisać list do Sekretariatu Generalnego Interpolu w Lyonie z Prośbą o Dymisję, ma wyraźny związek – nie tylko – czasowy – z przejęciem śledztwa w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota z Interpoli przez ONZ jako Zbrodni Przeciw Ludzkości – o czym powiadomił mnie Komisarz FBI mego kapitału.
Również Sekretarz Generalny ONZ, Koreańczyk, po podpisaniu tej sprawy podał się dymisji a nowym SG ONZ został Włoch jako najbardziej zainteresowany SDZł.
Sekretarz Generalny ONZ MUSIAŁ podać się do dymisji z racji Uznania wpisania mnie na listę Oszustów Światowych BEZ śledztwa wyjaśniającego, czym RFN i Izrael ZABLOKOWAŁY śledztwo Interpolu w/s SDZł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 19 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group