Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Imperium Lechitów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/06/24/wolne-tematy-46-2018/
Ad. 222
https://www.dailymotion.com/video/x464w51//
https://www.dailymotion.com/cdn/H264-512x384/video/x464w51.mp4?auth=1530179223-2562-lf6rygiq-f60c2e55605703e6bb1c75ead75fc15e//

Gdy w r. 1990 wróciłem znad Renu to Asz mówił, że w Polsce jest walka między Żydami Polskimi a Rosyjskimi. Żydzi Rosyjscy domagają się traktowania Polaków JAK PALESTYŃCZYKÓW, gdy Żydzi Polscy uważają za przedwczesne. Asz uważał, że najlepszy dla Polaków jest program Żydów Polskich KACZYŃSKICH.
Na Wawelu odbyło się dwa posiedzenia Knesetu z udziałem polityków polskich z obstawą izraelską, pod pretekstem, że Wawel został zbudowany za Żydowskie Pieniądze, ale rachunków rząd izrelski nie pokazał. Ja to zawłaszczanie Wawelu kontruję od 10 lat, że Wawel był zamkiem Biskupim, zarekwirowanym przez Władysława Łokietka po zburzeniu Gargamella przez Jana Luksemburskiego, a ponieważ Kazimierz Wlk nie podjął odbudowy Gargamella to tym Zamkiem Królewskim był Moskiewski KREML.
Znacznie ciekawsze było jednak to, co na tych posiedzeniach Knesetu na Wawelu było: Otóż powołano tam RZĄD PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI z Panią Premier Szydło. Kneset nie był jednak z Pani Szydło zadowlony, o czym świadczy to, że 48 godzin po Ujawnieniu przeze mnie adresu skarbca Łowczego Siedmiogrodu we Wrocławiu było incognito rządu polskiego w Izraelu. Na lotnisku w Tel Awiwie Pani Premier z MON Macierewiczem wsiadli do nieoznaczonej limuzyny, która poprowadziła KAWALKADĘ autostradą do Jerozolimy – jakby Jerozolimę dobrze znała. Otóż w prowadzącą Nieregulaminowo kawalkadę limuzynę Premiera uderzyła rosyjska rakieta Przeciwpancerna MIAŻDZĄC JĄ. Film z bagatelizowanego potem Wypadku na autostradzie jerozolimskiej było WŁADNE pokazać w IN tylko CIA.
Twierdziłem, że Zamach na Premier Szydło i MON Macierewicza był dla zastąpienia ich szkolonymi w Izraelu sobowtórami, lub dla osadzenia na stanowisku Premiera REHABILITANTA STALINA Mateusza Morawieckiego, który został powołany na to stanowisko na II posiedzeniu Knesetu na Wawelu.
Hrabia Kurowski mówił mi, że Hitlerowscy Żydzi w Izraelu używają nazwy LEHI, od Wielkiej Lechii ze stolicą w Stalingradzie lub Konstantynopolu, który był kilkakrotnie zdobywany przez Słowian a w latach 624-867 MÓWIŁ PO POLSKU, tj. od zdobycia go przez cesarza chińskiego Jabłonowskiego-Tanga do wstąpienia na tron dynastii Macedońskiej.
To takie fajne jak przekwalifikowanie się żydokomuny w Mossad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=_sCg5bZJ7cA//
TV MAGNA POLONIA: Michalkiewicz: CAŁA TA WIELKA LECHIA TO UBECKIE RZYGOWINY.

Michalkiewicz jest jezuitą, bo ŁŻĘ Jak Najęty. Jest SETKI danych starożytnych za Wielką Lechią tylko Antypolonusy przestraszyły się, że nie będą mogły Głupich Polaczków LŻYĆ i Grabić oraz stosować Spychologii: ZA NAMI STOI KAPITAŁ ANONIMOWY czyli mafijny ROTSZYLDÓW I ROKEFELERÓW. Rokefelery zaludniły USA mordując w Gułagu 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji a Rotszyldy wysłały do USA 10 milionów Holokaustów.
Ponieważ Michalkiewicz natrząsa się z polskich koneksji Aleksandra Wielkiego to odpowiem nie jemu, ale jeszcze raz Wielkiemu Masonowi AMERYKI Fidelowi Castro, który w Obronie HONORU Aleksandra Wlk chciał Zęby Wybijać.
Słuchaj Jezuito, Wielki Masonie Ameryki i szefie J. F. Kennedy'ego. Na filmie widzieliśmy, jak Filip II postponuje żonę Olimpiadę, w obronie której staje Aleksander, któremu Filip Odbiera Miecz, lży od BĘKARTÓW i WYPĘDZA … Było to po bitwie pod Wiedniem w r. 339, w której Epiroci i Macedończycy pobili SCYTÓW. Granica między Epirem a Makedonem stanęła na ŁABIE, gdyż mennica w Hedebach-Szlezwiku wybiła STO monet Filipa II i tylko JEDNĄ Aleksandra, co zaeksponowała duńska księżniczka Małorzata: Jorgen Ilkiaer, ILLERUP ADEL, Wydawnictwo TRIO Warszawa 2007, format albumowy 153ss.
Z tego skorzystali Krakowiaczki zapraszając Aleksandra na Tron, o czym Aleksander napisał do Arystotelesa o Zdobyciu Ważnego Lechickiego Miasta CARACAUS od strony Panonii, ale Bardziej Ludnego niż Bogatego, czyli że Krakowiaczki pochowały swe skarby.
Już w r. 338 pne. Aleksander poprowadził na pomoc Flipowi jazdę scytyjską, która pod Cheroneją rozgromiła Beotów i Ateńczyków, aby w drodze powrotnej anektowąć Pangajon-Siedmiogród, którego kopalnie dawały Filipowi tysiąc talentów złota rocznie, za co prowadził agresywną politykę w Azji Mniejszej. Granica Lechii na HORWACIE-MekeDONie została ustanowiona przez Leszka Złotnika po bitwie ze Scytami w Puszczy Sandomierskiej w r. 490 pne.
Pamiątką tego są statery ALEKSANDER-Apollo—FILIP-Szczur. U Greków królem jest ten KTO MA ZŁOTO więc Grecy zamordowali NIEWYPŁACALNEGO Filipa i przywołali WYPŁACALNEGO Aleksandra. II seria staterów jest nazywana przez Bawarów PŁACZKAMI, co świadczy, że były bite PO Powrocie Aleksandra z Indii, gdyż chciał odebrać zachachmęcony mu przez królową Sarmatów Dianę skarbiec perski, która po bitwie w KIELCACH ogłosiła protektorat nad Azją Mniejszą i kazała zamordować BANKRUTA.
Ja wykorzystałem to do zagadki Architektonicznego Cudu Wszechczasów, czym był Pałac Ptolemeuszy w Aleksandrii. Otóż pałac aleksandryjski był kopią pałacu na GARGAMELU Olimpiady, która nie wyjechała do Grecji. Diana kazała zaś odbudować ARTEMIZJON w Efezie i zbudować kopię jego na kieleckiej KADZIELNI-Tarasach na mauzoleum dla siebie tylko dłuższy o jedno przęsło.
*******
Izraelczycy popisali się Nową Głupotą, że Sąd nad Jezusem był w Pałacu Heroda: https://www.youtube.com/watch?v=-wNLsmJS6wM// WIELKA TAJEMNICA CHRZEŚCIJAŃSTWA. JAKA JEST PRAWDA? [PIXEL]
Sąd nad Jezusem mógł być tylko w PRETORIUM, którym był przebudowany przez Rzymian Pałac Salomona: Wyrok UKRZYŻOWANIA KRÓLA ŻYDOWSKIEGO musiał być ogłoszony ze Ściany Płaczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=aSKFgPvv4Z0//
https://youtu.be/aSKFgPvv4Z0//
Paweł Szydłowski
78-1.a. Początki Państwa Polskiego. Greckie pochodzenie Polaków od synów Noego. Historia.

Panie Pawle, Grecy, Scytowie czy Hunowie Słowianami nie byli. W początku VIII tysiąclecia pne. Chęsa-Hanys-Hanza-Hans-Amfiktion gościł w Płocku króla Tartessu-Tangeru BrACHUSA, od którego pochodzi nazwa BRAZYLIA. Podpisali Konwencję o dostawach żelaza i stali do Iberii i Berberii dzieląc przy tym Europę na RENIE czy Mozie (?). Ponieważ Chęsa zamordował swego teścia Kroka z Krokowa-Pragi to syn najmłodszej córki Kroka Ateny z Bratysławy, Erychtonos, wypędził Chęsę do Bohemii.
Następcy Chęsy i Erychronosa, Tryton-Turyng i Chejron dogadali się jednak i postanowili odzyskać granicę na Mozie. Turyng podjął budowę wspaniałych romańskich katedr nadreńskich a Chejron EMPORIÓW angielskich, czego dowodem są CZESKIE krypty oraz STONEHENGE dla żeglugi La Manche.
Na to Tartess sprowadził z Ameryki Egejów, których zakwaterował we Włoszech, i Hellenów, których zakwaterował na Wyspach Brytyjskich. Król Hellenów Posejdon wypędził Chejrona do Jutlandii, gdzie ten podjął budowę kanału i katedry RIBE. Ponieważ do Bohemii wyprawił się król Egejów Prometeusz, żeby zdobyć metalurgię brdneńską, to na pomoc Turyngowi wyprawił się Chejron, ale został pobity i przykuty przez Prometeusza do pręgierza na CHOJNIKU.
Wobec tego do Behemii wyprawił się Posejdon, który pojmał Prometeusza i przykuł w miejsce Chejrona. Pan Oceanów Posejdon osiadł nad Wartą, gdzie zbudował miasto POSONIUM-Poznań – a jeśli ktoś nie wierzy to mu powiem, że Tereska Maj tak wzbogaciła się na strptisie, że została Premierem Zjednoczonego Królestwa jako Therese May.
Gdy Hera z Pragi wysłała Heraklesa od Hiszpanii to Tartess wysłał na Bałtyk ARIÓW (kultura amfor kulistych), którzy z Egipcjanami (kultura pucharów dzwonowatych) wygnali Hellenów do Panonii. Faraon Jechnaton-Jehowa (Amenhotep IV) wysłał Mojżesza na czele 600-tysięczej armii, żeby podbiła INDIE-Arię. Armia ta rozgromiła Imperium Hetyckie, ale nie mogła zdobyć Troi na Złotym Rogu, gdzie po 10 latach została rozgromiona przez Indów i Wandalów-Słowian.
Nazwa Carycyn pochodzi od Cyrusa Wielkiego, uśmierconego tam teatralnie przez Królową Sarmatów, która rozgromiła PÓŁMILIONOWĄ armię perską. Więcej szczęścia Miał Dariusz Wielki, który w r. 510 p.n.e. pokonał Scytów, ale wycofali się oni na Zachód podbijając po ciężkich walkach Słowian. Gdy Scytowie poszli ratować Greków pod Maratonem to Leszek Złotnik z Tczewa zdobył skarbiec scytyjski w Płocku a potem pobił wracających spod Maratonu Scytów w Puszczy Sandomierskiej, po której to bitwie Scytowie zostali POLAKAMI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=PjkgVwBIQbQ
WIELKA LECHIA I DZIEŃ W KTÓRYM PROFESOROWIE POLSCY PRZESZLI NA STRONĘ TURBOSŁOWIAN

Marian Nosal OTRĄBIŁ upadek STALIOWSKIEGO ZAKAZU zajmowania się Historią Polski Przedchrześcijańskiej czyli Urzędowego i mafijnego PRZEŚLADOWANIA zajmujących się tym tematem. Nastąpiło to 1 XII 2017 roku, w dniu wydania książki Mariusza Kowalskiego, ARIOWIE – SŁOWIANIE – POLACY.
Po upadku Związku Sowieckiego rolę egzekutora tego Stalinowskiego Prawa przejął Izrael, który egzekwował to Oskarżeniami o FASZYZM i ANTYSEMITYZM, co najlepiej sformułował Jerzy Turowicz, żeby WYPĘDZIĆ ARIAŃCZYKÓW. Nie była to Dyskryminacja, ale EKSTERMINACJA, o czym świadczy WYTRUCIE Lwowsko-Wrocławskiej Szkoły Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej, że ocalałem TYLKO JA, która realizowała Gomułkowskie anulowanie tego Stalinowskiego Prawa.
Trucicieli BRONI mason angielski Stanisław Michalkiewicz nazywając Lechiadę RZYGOWINAMI UBECKIMI. Masoni angielscy muszą jednak pamiętać, że Ubecy byli tylko knechtami arystokracji komunistycznej czyli masonów-kominternowców, którzy Wzięli Wszystko w II rewolucji kominternowskiej w 1989 r. oskarżając knechtów o własne zbrodnie. Gdy knechty przyznały się do zbrodni z usprawiedliwiły: Bo Wyście Nam Kazali, to kominternowcy odpowiedzieli na to TO JEST ANTYSEMITYZM, który według prawa Leninowskiego karze się CIĘŻKIMI ROBOTAMI, Stalinowskiego ŚMIERCIĄ a Wałęsowskiego LECZENIEM W ZAKŁADZIE ZAMKNIĘTYM.
Marksizm był już Zgrany więc kominternowcy przebrali się w Lasalizm a Balcerowicza na Drugiego Erharda, żeby zaprowadził Polaków i Rosjan do KALKUTY. - Jak można bowiem wypędzać z Polski Polaków jako ARIAŃCZYKÓW to można będzie wypędzić z Indii Hidusów jako ARIÓW ???
Faszyzm był POTĘPIENIEM przez Keynesa i Paderewskiego kapitału anonimowego jako GROŹNIEJSZEGO od żydowskiego kapitały kryminalnego. Pierwszymi faszystami byli Włoscy Żydzi, którzy chcieli tym obalić Rotszyldów i Rokefelerów, ale faszyzm został zniszczony przez Stalina, który nakazał komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI – jak Jahwe zniszczył Baala nakazem: NARODOWI WYBRANEMU KAZAŁEM ZWAĆ CIĘ SZATANEM więc kapłani Baala zostali Wymordowani przez talibów chrześcijańskich - tych od kastrowania Rzymian.
Faszyzm wprowadził środek ANTYKRYZYSOWY w postaci Nacjonalizacji Złota, który anulował Ronald Reagan, co zaskutkowało Długiem Amerykańskim. Dług Amerykański nie może być jednak egzekwowany komorniczo z powodu ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, który zapobiegł dyktaturze spermy jerozolimskiej czyli rodzeniu przez Niemki Amerykanów. Faszystowską Nacjonalizację Złota obaliłem ja SARMACKIM Babskim Monopolem Złota, co przymusiło Żydów do FASZYZMU, że Hitler został HOLOKAUSTEM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://bialczynski.pl/2017/12/09/dalsze-mapy-poswiecone-lachii-nadeslal-i-omowil-rafal-kopko-orlicki/

DALSZE MAPY POŚWIĘCONE LACHII (Nadesłał i omówił Rafał Kopko-Orlicki)
Opublikowano 9 grudnia 2017 przez Białczyńsk

Niemiecka mapa EUROPA 526 pokazuje Longobardów i Gepidów w obszarze Ludów Słowiańskich. Nazwa Ludy Słowiańskie została tu użyta dla OMINIĘCIA nazwy Lechia – wówczas nie Imperium Lechitów, ale Regencja 12 Wojewodów. Longobardowie byli oczywiście Swebami czyli wg dzisiejszej nomenklatury Germanami, ale Gepidowie mogli być GOPLANAMI kujawskimi. Longobardowie egzystowali politycznie w Lechii jako hołdownicy Wandalów.
Mam starą książkę, w której Narodowy Skarb Rumuńii jest nazwany Gepidzkim, co jest nonsensem, gdyż jest to Majestatyczny skarb Attyli z pałacu Habsburgów w Budzie. Po bitwie nad NEDAO-Nidą Hunowie musieli ewakuować Panonię, w trakcie czego Majestatyczny skarb Attyli został zagarnięty w Mołdawii przez Wandalów. Wandalowie polowali jednak na Imperialny Skarb Attyli, który mógł być tylko spławiony isterami Dunajem więc pozostawili skarb Majestatyczny Gepidom, którym obiecali Siedmiogród do Cisy i pognali za skarbem Imperialnym.
Skarb Majestatyczny Attyli ma 37 ton biżuterii – czyli o 7 ton więcej od majestatycznego skarbu Czyngis Chana ze Środy Śląskiej. Nie wiadomo, czy Wandalom udała się skarb ten Imperialnym przechwycić, ale skoro szuka się go 1500 lat to znaczy, że NIE. Skarb Imperialny Attyli był OLBRZYMI, bo Hunowie uważali się za Właścicieli Złota Wszego Świata i skutecznie łupili w Europie i Azji, więc mógł zostać przechwycony przez Rzymian i ukryty w podziemiach zamku belgradzkiego.
Jeśli tak to BYĆ MOŻE Złoto Hitlera w Wałbrzychu – według namiarów AGH 2,5 miliona ton – może być Imperialnym Skarbem Attyli ??? Niemcy podczas I wojny światowej znaleźli Skarbiec Polski w podziemiach zamku Warszawskiego i Skarbiec Włastów w twierdzy Modlin, którego Nie Mogli wywieść do Berlina, gdyż Anglicy MUSIELIBY rzucić na Berlin Czechosłowacką Bombę Atomową Tesli.
Wyznaczony przez FBI komisarz mego kapitału, który był ROZKRADANY, napisał mi, że śledztwo FBI przeciw mnie nie zostało ukończone, ale FBI, Interpol i ONZ zgodziły się na realizację przeze mnie moich czeków. Napisał też, że z powodu „niewiarygodności urzędników polskich” otwiera mi konto zagraniczne, a to znaczy, że śledztwo w/s Satelitarnej Detekcji Złota i Złota Hitlera w Wałbrzychu przejmuje ONZ.
Jeśli Złoto Hitlera pochodzi z zamku belgradzkiego to rościć do niego mogą też Węgrzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/09/12/wolne-tematy-61-2018/
Ad. 69:
Prof. MARIUSZ KOWALSKI – POLACY SĄ POTOMKAMI ARIÓW
https://www.youtube.com/watch?v=QkOLsEzwm6w

Jestem wdzięczny Profesorowi Kowalskiemu za REWINDYKACJĘ Historii Przedrozbiorowej, ale Słowianie nie byli Dziećmi Ariów, ale ich BRAĆMI. Oba ludy powstały bowiem na skutek Podziału SERENÓW kultury amfor kulistych na OKUPANTÓW Czech i Moraw i POZOSTAŃCÓW na Pomorzu, Pałukach i Kujawach.
Ponieważ Okupantom nie udało się stłumić powstania antyegipskiego nad Dunajem to dogadali się z Powstańcami: PO CO MAMY GANIAĆ SIĘ PO LASACH I GÓRACH? Niech Diabli wezmą Egipcjan kultury pucharów dzwonowatych a my weźmiemy po nich ziemie na północ od Dunaju i Karpat – w jaki to sposób na zachód od górnej i środkowej Warty powstała ALBAŃSKA kultura Unietycka a na wschód od środkowej Warty i Wisły i ARYJSKA kultura Trzciniecka.
Na północ i wschód od północnej i środkowej Warty Serenowie utworzyli zaś kulturę Pomorską – nie mylić ze Wschodniopomorską Leszka Złotnika. W r. 1625 pne Serenowie i Skandynawowie popłynęli Prypecią i Dźwiną i zdobyli Asgard-Kijów, którego mury obronne były W Budowie – gdzie Podyktowali Pokój, ofiarą którego padli Albańczycy, których ziemie na północ od Sudetów i Rudaw zajęli Serenowie i Skandynawowie. ZDRADZIECKI ALBION.
Lech czyli Popiel Wielki ustanowił SEJM na Górze Narad na Cytadeli poznańskiej: KAŻDE PLEMIĘ W DORZECZU SŁAWY, NIEZALEŻNIE OD WYZNANIA I JĘZYKA , MA PRZYSŁAĆ 2 POSŁÓW NA GÓRĘ NARAD, od czego zaczęto Lud Sejmowy zwać SŁOWIANAMI. Potem Sławę zaczęto zwać Śląską w'ODRĄ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://piroman.org/pl/powstala-wielka-lechia/

Kiedy powstała Wielka Lechia? 2017-06-11 Roman Żuchowicz / Hejt

Elaborat zaczyna się Amerykańską mapą Wielkiej Lechii LECHINA EMPIRE, od Renu i Adriatyku do Morza Kaspijskiego, a pod tym jest ekspozycji górnej części planszy mej www.wandaluzja.com, obecnie www.wandaluzja.pl// z transparentem: A JEDNAK, TO BYŁ BŁĘDNY TROP... więc elaborat został zakwalifikowany jako Hejt czyli Negacja. Myślałem, że RŻ poda choć jeden przykład mojej NIEOPOWIEDZIALNOŚCI, ale gdzież tam, po prostu Ignoruje mą Wandaluzję SPYCHOLOGICZNIE Marszałka Spychalskiego, a przecież TYLKO JA Historyzuję Lechiadę w 50 punktach, czego się obejść nie da.
Wanowie i Asowie RZĄDZILI ŚWIATEM, ale doszło między nimi do wojny. Po stronie Wanów-Wandalów z Gdańska stanęli Skandowie, którzy popłynęli Dźwina i Dnieprem, gdy Wanowie Prypecią, aby zdobyć stolicę Asów ASGARD-Kijów, którego mury obronne NIE BYŁY UKOŃCZONE. Tam zawarto Pokój, na mocy którego Asowie zrzekli się protektoratu nad Albanami (Zdradziecki Albion), którego ziemie na zachód o górnej Warty podzielono między Wandalów i Skandów – że na terenie kultury unietyckiej powstały kultury Przedłużycka i Nordyjska. Traktat nie określił jednak przynależności Bazyliosu-Szczytu-Szczecina, o który doszło do wojny rozstrzygniętej WIELKĄ Bitwą nad Tollensee.
Nazwa nowego ludu SŁOWIANIE powstała do rzeki Sławy, którą zaczęto też zwać Śląską w'ODRĄ. Gdy zapytałem Profesora Leciejewicza, czy ODRA jest nazwą iliryjską czyli albańską, jak pisali Niemcy, to odpowiedział: ALEŻ SKĄD, TO ŚLĄSKA WODRA. Słowianie zdobyli przewagę nad Ariami, gdyż Lech Wieli – zwany też Popielem Wielkim – ustanowił SEJM na Górze Narad na Cytadeli Poznańskiej: Wydał ordynację: KAŻDE PLEMIĘ W DORZECZU SŁAWY, NIEZALEZNIE OD WYZNANIA I JĘZYKA, MA PRZYSŁAĆ DWÓCH POSŁÓW NA GÓRĘ NARAD, od czego liczono Początek Państwa Polskiego.
Mojżesz wyprowadził z Egiptu ponad 600 tysięcy piechoty, 50 tysięcy jazdy i 3 tysiące wozów bojowych. Po bitwie na tafli solnej Wielkiego Jeziora Gorzkiego z faraonem Jechnatonem-Jehową miał na apelu wieczornym 603.550 zbrojnych, nie licząc rodu Beniamina, którzy przewoził statkami Złoto Afryki z Suezu do Eljatu.
Ta orda przez 30 lat WYLUDNIAŁA Bliski Wschód, niszcząc Imperia, aż przystąpiła do oblężenia JEROZOLIMY nad Bosforem. To oblężenie Troi na Złotym Rogu trwało 10 lat, aż przypłynęli Ariowie i Słowianie, przed którymi Żydzi schronili się w OBOZIE. Ariowie i Słowianie zdobyli jednak obóz i WYMORDOWALI WSZYSTKICH – tak, że ocalał tylko ród Beniamina, który pilnował Złota Afryki.
Było PIĘĆSET Rozwiązań Zagadki Stonehenge, ale Rozwiązała to striptiserka Teresa Maj, która pojechała do Anglii, żeby uczyć Anglików, że Stonehenge zbudował Pan Oceanów Posejdon z Poznania, bo ja na budowę Stonehenge przez Murzynów i Żydów nie godziłem się. Lordowie płacili po sto Ł, żeby zobaczyć jej Tajemnice – że została Premierem Zjednoczonego Królestwa.
W mej spekulacji był błąd, bo kamienny postument Stonehenge zbudował Chejron z Płocka a Posejdon zbudował wieżę nadmgielną z sekwoi francuskich. - Zrozumcie, że oficer polityczny Spych-Spychalski z Odessy zwycięstwem nie jest. Wczoraj słyszałem że Odessa jako miasto Rosyjskojęzyczne powinna należeć do Rosji. Jednak przed pacyfikacją Odessy przez Chińczyków było to miasto polskojęzyczne a była to NAJOKRUTNIEJSZA pacyfikacja w historii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z przejęciem śledztwa FBI w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota jako ZBRODNI PRZECIW LUDZKOŚCI przez ONZ Niemcy muszą walczyć Czynnie przeciw Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej, bo zagraża ona Fekaliom Hitlerowskim, którymi karmią Europę i Świat. Według doktryny konserwatyzmu angielskiego to kapitał historyczny rządzi kapitałem finansowym i politycznym, czego najlepszym przykładem jest otrucie przez Żelaznego Kanclerza Rosji i Francji Troją Schliemanna. Hissarlik UMOŻLIWŁ bowiem wygnanie rosyjskich papierów wartościowych z giełdy berlińskiej, które musiała przyjąć giełda paryska, ale już z Gwarancjami Parlamentu, co oddało Francję Rotszyldom.
Wobec UPADKU faszystowskiego Bezpiecznika Antykryzysowego w postaci NACJONALIZACJI ZŁOTA, zastąpionego przeze mnie sarmackim Babskim Monopolem Złota, WYMUSZAJĄCYM grę papierami wartościowymi, giełdy przestaną być Terenem Łowieckim, gdyż mafia sycylijska nie może Grać w Technologię, która zapełni kasę państwową.
Turyzm jest wielkim i najbardziej dynamicznie rozwijającym się przemysłem a Niemcy reklamują się jako KRAJ DZIESIECIU TYSIĘCY ZAMKÓW. Niemcy datując te zamki na Dziesiąty Wiek częstując Na Powitanie gości Fekaliem Hitlerowskim, gdy ja tłumaczyłem im, że MUSIAŁY ISTNIEĆ W HALSZTACIE czyli 14 wieków wcześniej. Niemcy nazywają to Polskimi Fekaliami, ale nad Renem to demonstrują pod chorągwiami Białoczerwonymi i BIAŁYMI ORŁAMI Piastowskimi, z czasów, gdy nad Renem stały strażnice LECHICKIE: Suspenduje to Ojczulka Rena trzymającego straż z cycatą piękną Germanią, gdyż synowie polegli w walkach z Rzymianami.
Kilka lat temu archeolog austriacko-niemiecki Heinrich Kusche zidentyfikował gęstą siatkę na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNE tunele. Ja zinterpretowałem je jako lochy zamkowe, co zostało potwierdzone w Austrii i na Lubelszczyźnie, gdzie odkrywano na tej podstawie rekultywowane rolniczo zamki. Szwedzi wymieniając pale fundamentowe nad Nogatem stwierdzili, że Malbork jest Najstarszym Zamkiem Ceglanym w Europie, a Cegła Duńska pojawiła się w Prometeomachii. W Polsce najstarszą budowlą CEGLANĄ jest mur starówki płockiej, wniesiony przez Zelnika przed wypędzeniem go przez Posejdona z Poznania.
Uciekł do Rygi, gdzie zbudował Średniowieczną Rygę dla metalurgii ryskiej na rudzie szwedzkiej i węglu donbaskim. Gdy Posejdonidzi odcięli mu Sundy to zbudował kanał Wetter-Wener, gdzie śmieje się TRYUMFALNIE jak Jerzy Robert Nowak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/07/27/dopoki-krolewskie-groby-wladcow-naszego-narodu-beda-sprofanowane-zapomnijmy-o-zstapieniu-ducha-swietego-i-odnowie-ziemi-tej-ziemi/
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/07/01/oswiadczenie-onz-panstwa-ukraina-nie-ma-i-nigdy-nie-bylo/
TAJNE KRYPTY KRÓLÓW LECHII WEWNĄTRZ ŁYSEJ GÓRY

Ja znam tylko JEDNĄ architektoniczną analogię do krypt KRÓLEWSKICH na Łysej Górze. To jest bazylika Pforta Maggiore w Rzymie.
Tłumaczyłem to tym, że, gdy przybyło do Poznania poselstwo z Palermo w sprawie uzyskania zwłok Prometeusza na Chojniku to wracało przez Kielce dla podpisania konwencji na dostawy STALI kieleckiej. Tam zwiedzali Groby Królewskie; ale nie Posejdonidów, gdyż grobowcem Pana Oceanów Posejdona jest kaplica II Mariacka na Ostrowie Poznańskim, ale książąt kultur naddunajskich. Dla zademonstrowania Pokoju między Palermo a Poznaniem zbudowano więc w Rzymie Prometeuszowi grobowiec Taki Jak w KIELCACH.
Grobowce świętokrzyskie nie mają nic wspólnego z Wielką Lechią, gdyż są reliktem kultur naddunajskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 5:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://bialczynski.pl/2018/11/17/jan-jozef-szczepanski-w-dziennikach-o-oficjalnym-przyjeciu-czeslawa-bialczynskiego-do-nielegalnego-stowarzyszenia-pisarzy-polskich-w-roku-1986/

JAN JÓZEF SZCZEPAŃSKI W „DZIENNIKACH” O OFICJALNYM PRZYJĘCIU CZESŁAWA BIAŁCZYŃSKIEGO DO NIELEGALNEGO STOWARZYSZENIA PISARZY POLSKICH W ROKU 1986
Opublikowano 17 listopada 2018 przez Białczyński.

To tłumaczy DWA ekscesy: I. to ZAPROTESTOWANIE budowy Krakowa GOTYCKIEGO przez Kanclerza Szczepanowskiego za kontrybucję bizantyjską; a II. to zailustrowanie agitki Za Kukizem Rekonstrukcją WAWELU Przedromańskiego Hawrota jako WCZESNOŚREDNIOWIECZNEGO, gdy Hawrot uznał ten Wawel za Kulturę Łużycką. Dopiero ja na po PORÓWNAINIU z zamkiem cieszyńskim i zamkami jurajskiemi zametrykowałem Wawel Przedromański na dzieło greckiego boga Prapoczątku Jura-Uranosa.
Stowarzyszenie Pisarzy Polskich zostało założone przez Mossad, nazwany w tytulowym artykule SANHEDRYNEM: więc GRATULUJĘ Panu Czesławowi publicznego przyznania się do tego.
*****
PRASŁOWIANIE I ARIOWIE POCHODZĄ Z KUJAW?! NOWA TEORIA ARCHEOLOGICZNO-GENETYCZNA POTWIERDZA OBECNOŚĆ POLAKÓW NAD ŁABĄ, WISŁĄ, DNIEPREM I DUNAJEM OD 8000 LAT.
Opublikowano 13 czerwca 2015 przez Białczyński
Panie Czesławie, ARIOWIE w Większej części a SŁOWIANIE w Mniejszej wywodzą się z kultury amfor kulistych, która przybyła na Pomorze ze stanu UTAH, o czym piszę szczegółowo w http://www.wandaluzja.pl//. Niemcy wiedzieli o tym już w XIX wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 5:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grobla portowa w Kadyksie I miała 75 metrów szerokości, gdyż była NABRZEŻEM PORTOWYM, od którego odchodziły drewniane PIRSY. Był to więc całkiem inny system niż w Troi na Złotym Rogu, która miała Najładniejsze mury Nawodne, przy których KOMPASY STAWAŁY. Ja wytłumaczyłem one Stawanie Komapsów tym, że Nawodne Mury Troi miały fumkcję PRZEŁADUNKOWĄ dla żelaza Ryskiego a potem Powiślańskiego, Kieleckiego i może Tulskiego, Uralskiego i Donbaskiego, które składowano we WNĘKACH MURÓW nawodnych.
Budowniczym Troi na Złotym Rogu był NIE SYN, ale prawnuk Posejdona z Poznania Kar-k’ORFEUSZ, mąż Eurydyki. Proszę zwrócić uwagę, że KRAKÓW Schedla ma mury NAWODNE, które powinny być budowane przez jego dziada Innachosa z Wrocławia lub brata Innachosa Buzyrysa, od którego pochodzi nazwa rzeki BUG. Buzyrys z synem Amfidamesem zostali zabici przez Asklepiosa ze Lwowa, który dokonał okupacji ziem do Pilicy i górej Odry.
Wrocławia lewobrzeżnego bronił Innachos, syn lub bratanek Posejdona, który zawarł Pokój z Olimpionem dzięki aliansowi matrymonialnemu Foroneusza z Pragą. Wobec tego Asklepios wycofał się za Wisłę i Wisłokę a Kraków zajął syn Posejdona Ogiges z Gdańska. Wobec tego Innachos, wysłał wniuka Kara-k’ORFEUSZA, dla którego był przeznaczony Kraków, nad Marmarę, gdzie ten – po spuszczeniu przez Bosfor Marmary do JEZIORA pontyjskiego – budował Troję.
Po śmierci Eurydyki Orfeusz zbudował dla niej mauzoleum HAGIA SOPHIA, kopi Katedry w Bydgoszczy, i wyniósł się do Stolicy Europy w SARAJEWIE, gdzie budował PIRAMIDY, ale Pałac HABSBURGÓW zbudował sobie w Budzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://bialczynski.pl/wp-content/uploads/2017/09/22045767_425186821210744_8110038095758225792_n.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 12, 2019 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/historia/2089-czy-polacy-to-najstarszy-lud-europy

Lechia istniała od Pokoju w Asgardzie-Kijowie w r. 1625 pne do zdobycia przez cesarza Karola III Grubego Płocka w r. 882 n.e. Zostałem pouczony przez Międzynarodowy Instytut Cywilizacji Słowian, że Popielidów otruł w Wiedniu w 873 r. teść Popiela II Myszowatego, polski burgrabia Wiednia Henryk V Pobożny, syn Karola Wielkiego.
Była to Rada Familijna Popielidów, która Sprzeciwiła się zamianie przez Wojewodę Kija z Sambora-Kijowa Regencji na Koronę. Po tej zbrodni Kij przyjął imię Popiela II, co było manifestacją Koronacji. To wykorzystał cesarz Karol III do najazdu na Polskę, w trakcie czego zdobył Sławę-Głogów, skąd Popiel II nie potrafił go usunąć.
II najazd nastąpił w r. 882, gdy Karol III pobił bega Chazarii Prawdzica nad Liwcem i zdobył Płock, gdzie mianował Księciem Polski Wojewodę Ziemowita.
W 885 r. Prawdzice oblegli ze Skandynawami i Rusami Paryż, który Karol III okupił Wielką Kontrybucją: http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_122&sName=31.-rekonkwista-prawdzicow// Podatki wprowadzone na pokrycie tego Długu wywołały bunty i upadek Rzeszy Karolińskiej.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pon Mar 18, 2019 8:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/01/29/najdawniejsze-siedziby-slowian//

Stanisław Michalkiewicz: WIELKA LECHIA TO RZYGOWINY UBECKIE.
To jest tak mądre, jak to, że ja jestem żydem czy stalinowcem. Mój ojciec wziął w Kijowie do niewoli Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA. Wydał go marszałkowi Broz-Tito w Berdyczowie, który wydał go Łupaszce, który go ZAKATOWAŁ.
Prawdopodobnie przy katowaniu Generalissimusa byli nie tylko śledczy jugosłowiańscy, ale i mój stryj Czesław Prawdzic, siedzący z lewej na opublikowanym przez IPN zdjęciu sztabu marszałka Broz-Toto w Berdyczowie. Zdjęcie to było weryfikowane przez Bank Atlantycki w Belgradzie i Zagrzebiu.
Nie wierzę, aby Łupaszko nie WYDUSIŁ ze Stalina Wszystkiego, a zwłaszcza zamachu na USA i Europę Zachodnią Planem Saharowa, polegającym na zdetonowaniu na dnie Atlantyku Car-Bomby, utworzonej z 2 czechosłowackich STRATEGICZNYCH bomb atomowych Tesli na Warszawę i Berlin, które Anglicy w MONACHIUM po zarekwirowaniu III Na Londyn dali agentowi Rotszyldów Hitlerowi. Hitler zdradził jednak Anglików wprowadzeniem waluty KEYNESOWSKIEJ.
Ten zamierzał je rzucić na Moskwę i Leningrad, ale ZNIWECZYŁA to Armia Krajowa w Łucku i Świdniku.
Po tym hitlerowcy wpadli na szatański pomysł, żeby Dać Je Stalinowi II, który jako agent niemiecki zniszczy nimi USA i Europę Zachodnią, ale Niemcy Przeżyją i ze Stalinem zajmą Europę Zachodnią a z Japończykami USA. To ZNIWECZYŁ jednak Broz-Tito w wojnie ukraińskiej.
Artykuł Wojciecha Kempy https://www.magnapolonia.org/ jest nie tyle Rzygowaniem, co SRANIEM Krakowskiej Szkoły Archeologicznej szofera Hitlera Oskarą Schindlera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 16, 2019 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=DjRuyGeLBMQ - https://youtubersi.pl/film/276101/czy-imperium-lechitw-istniao-sprawd-sam-kalach-strategia-tajemnica-ciekawostka-słowianie-ciekawostki-historia-genetyka-badania

WIELKA LECHIA I WIELOWYMIAROWA PROPAGANDA ANTYPOLSKA, ANTYSŁOWIAŃSKA I ANTYLUDZKA

Publikowany Tu i Ówdzie SZCZEGÓŁOWY opis zdobycia Rzymu przez Lechitów zdaje się odnosić do najazdu na Italię Radagajsa. Świadczy t tym oblężenie przez Lechitów Mediolanu, pod którym zniszczono Legiony Galijskie. Po tym zwycięstwie i wielkodusznym oszczędzeniu Mediolańczyków Lechici wyruszyli Na RZYM, oblężenie którego okazało się bardzo trudne. W pierwszym ataku na Murzy rzymskie doborowe jednostki lechickie poniosły takie straty, że utraciły dolność bojową, i dopiero Rezerwy po zawaleniu jednej z bram – prawdopodobnie Podkopem – wdarły się do miasta, gdzie trwały długie walki uliczne.
Cesarz i senatorowie schronili się w Koloseum, które zostało zdobyte. Cesarz Padł na Kolana przed wodzem lechickim – prawdopodobnie Radagajsem – który WYGNAŁ GO Z RZYMU.
Rzymskie opisy najazdu Radagajsa przedstawiają najazd jako całkowitą klęskę najeźdźców, w co ja nie wierzyłem. KLĘSKA ta pochodzi stąd, że najazd Radagajsa na Rzym został skontrowany przez Bizancjum najazdem Hunów i Bizantyjczyków na Panonię, co doprowadziło do bitwy nad Nysą i SPALENIEM armii wandalskiej z jej Królem Osijem Pomorskim, od którego to wydarzenia miasto zwie się ZGORZELCEM.
Wobec powrotu armii wandalskiej z Italii dalszy przebieg wojny był raczej pomyślny dla Wandalów, którzy w traktacie pokojowym zatrzymali Sambor-Kijów, ale za cenę oddania Hunom skarbca wandalskiego na Wolinie.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pon Mar 18, 2019 7:44 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group