Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 379, 380, 381 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ostatecznej klęsce Kimeriów u ujścia Dunaju w r. 705 p.n.e. wycofali się oni w górę Dunaju, podbili Nadrenię a potem Ligurię, która stała się GALIĄ od Halicza. Kimeriowie z ASGARDU-Kijowa jednak nie uciekli tylko wezwali Słowian kultury łużyckiej, zwanych NOJRAMI, którzy pod wodzą intendenta wojskowego LICZYRZEPY stawili czoło Scytom nad Dniestrem Smrodiwym, gdzie były pokłady ropy naftowej NIEZBĘDNEJ dla Ognia Greckiego.
Kimieriowie jako MELANCHLAJNOWIE trzymali się w Asgradzie-Kijowie dzięki sojuszowi ze Nojrami-Słowianami, aż do najazdu na Scytów Dariusza Wlk w końcu VI wieku pne. Jednak Scytowie po klęsce z Persami wycofali się na Zachód i pobili Neurów-Słowian nie tylko nad Wisłą, ale i nad Sławą-Odrą, gdzie pozostały archeologiczne ślady ZACIEKŁYCH walk słowiańsko-scytyjskich. Słowianie skapitulowali i byli masowo sprzedawani przez Scytów Grekom.
Okupacji scytyjskiej uniknęli tylko Kaszubi dzięki sojuszowi z Sarmatami, których się Scytowie bali. Jednak gdy Scytowie poszli RATOWAĆ Greków pod Maratonem to Leszek Złotnik z Tczewa zdobył z partyzantami antyscytyjskimi skarbiec scytyjski w Płocku i pobił wracających spod Maratonu Scytów w Puszczy Sandomierskiej, dzięki czemu anektował na wschodzie ziemie Do Donu, stawiając tam słupy graniczne z napisem HORWACJA.
W roku 332 p.n.e. Macedończycy i Epiroci rozgromili SCYTÓW pod Flawionisem-Wiedniem, w wyniku czego Aleksander Macedoński został Królem Krakowskim. Na kanale Szlezwickim w Hedebach powstała wówczas mennica, która wybiła STO monet Filipa II Macedońskiego i JEDNĄ Aleksandra. Gdy w Grecji wybuchła wojna Macedońska to Aleksander poprowadził jazdę scytyjską, która pod Cheroneą rozgromiła Beotów, aby w drodze powrotnej anektować Pangajon-Siedmiogród, którego kopalnie dawały Filipowi tysiąc talentów złota rocznie, za które prowadził agresywną politykę w Azji Mniejszej. Ponieważ u Greków królem był ten, Kto Miał Złoto, to Grecy zamordowali Niewypłacalnego Filipa i przywołali Wypłacalnego Aleksandra.
Kanclerzyca Olimpiada zbudowała wówczas na krakowskim GARGAMELLU Architektoniczny Cud Wszechczasów, który został powtórzony w Aleksandrii jako Pałac Ptolemeuszy.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/10/29/neurowie-a-kultura-luzycka/

Sprawa ta została ZAŁATWIONA w latach 70. przez striptiserkę Tereskę Maj. W II połowie lat 60. wykazałem Czarno na Białym, że POWSZECHNA w XIX wieku niemiecka teza, iż kultura amfor kulistych to Ariowie i Słowianie STRZELA I ZABIJA, toteż robienie Striptiserce konkurencji przez Pokazywanie Odbytnicy jest RYZYKOWNE. Przestańcie więc panowie fanzolić przez wracanie do czasów sprzed WIRTHA I SOMBARDA, bo to zostało dawno załatwione Systematyką Archeologiczną Kostrzewskiego.
Striptiserka była tu Potrzebna z powodu TRUCICIELSTWA NKWD-UPA z powołaniem na Oxford i budowę STONEHENGE Jak Nie Przez Żydów to Murzynów, tak jak teraz JEDYNYM argumentem pochodzenia Indoeuropejczyków z Wielkiego Stepu są jasnowłose mumie z Chin. - Jak Ariowie kultury Trzcinieckiej wypędzili Tocharów z Asgardu-Kijowa to ci poszli na Wschód, co jest kategorią nie HAPLOLOGICZNĄ a archeologiczną.
Od 50 lat zmieniło się tylko to, że Posejdon nie budował Stonehenge a wykończył je tylko sekwojami francuskimi, a budowniczym był Chejron z Płocka.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr Szostak, OD HULAJNOGI PO LATĄJĄCĄ TASSÓWKĘ. UBER CHCE WSZYSTKIEGO W TRANSPORCIE – Nowa strategia Ubera: wszystkie możliwe środki transportu w jednej aplikacji; Gazeta Wyborcza, 30 X 2018, s. 14.

Artykuł powinien nieć tytuł O POTĘDZE KAPITAŁU ŻYDOARBASKIEGO: Z jednej strony ŻYD a z drugiej ARAB, który też chce być Holokaustem. Kapitał żydoarabski finansuje różnego rodzaju ABSURDY dla Ubogich na Kieszeni i Umyśle, jako NIEKONURENCYJNE dla trakcji Spalinowej, KTÓRĄ rządzi światem. Był Kanadyjsko-Kalifornijski system energetyki WODOROWEJ ze stołu biesiadnego Adolfa Hitlera, jako Antyteza KOWALSKIEGO-PRAWDZICA. Hybrydy Japońskie, IDIOTYCZNY Samochodowy Silnik Elektryczny przerobiony przez Poststalinowskiego Zbrodniarza Kornela Morawieckiego na POLSKI Hybrydowo-Elektryczny, a teraz UBER ???!!! Ten UBER to przypomina mi Króla Ubu jako Satyrę POTOPU turecko-moskiewsko-szwedzko-brandenbursko-węgierskiego, która zakończyła się MAKABRYCZNĄ Kapitulacją Moskwy pod Cudnowem i powtórzeniem tego z Węgrami na Podolu.
Zaczęło się, gdy Prezydent Indii zaprosił Zainteresowanych deputowanych i ministrów, przy których Przekreślił TEATRALNIE Narodowy Plan Budowy Autostrad na podstawie Ekspertyz mego AEROBUSA Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych w Polsce i rządu Północnej Nadrenii-Westfalii, gdyż Autostrady Już Były - w CHMURACH... Było to dużo więcej niż sprzedanie mi przez rząd Bawarii Majestatycznego skarbu Czyngis Chana za Polskiego Bobra Kosztelańskiego, którego wcześniej skaperowali Amerykanie dla nawodnienia Zachodu.
Miało to poważne skutki, gdyż w Radzie Airbusa na Salonie Lotniczym BERLIN 2000 wybuchła TYTANIKADA na Wieść, że w Nocy podpisano w Duesseldorfie umowę koalicyjna, w której Zieloni zaprzestawali ataków na europort lotniczy KOLONIA-BONN jako Diabelnie Głośny za zobowiązanie SPD do przejścia Niemiec na UKRAIŃSKI napęd lotniczy jako Najcichszy, za czym krył się mój AEROBUS. Panikę opanował szejk z Abu Zabi wymachując groźnie modelem Airbusa-MAMUTA, bo się Ukraińców NIE BAŁ. Potem Deusseldorf został spacyfikowany przez Berlin Paryż, Londyn, Rzym, Madryd i Waszyngton pod pretekstem, że NIE MOŻNA SIĘ UZALEŻNIAĆ OD OBCEJ TECHNOLOGII, czyli że Wrogiem technologii HITLERTOWSKIEJ jestem ja ???
Kojarzy się to ostatnim ogłoszeniem przez Amerykanów, że w Polsce 95% kapitału jest ANTYPOLSKA. Zaczęło się to od Pokazania mi przez Niemców Drzwi w Gazecie Robotniczej za HEREZJĘ, że Kopernik był Polakiem. Najlepszym zaś przykładem tego jest GADZINÓWKA hitlerowska TVP.
30 VI 1999 była w gdańskim NEPTUNIE niemiecko-amerykańsko-polska konferencji w sprawie Volkswagena-LUPO na moim VDTW. Uzgodniono, że Niemcy zrezygnują z VW-Lupo za amerykańską koncesję dla niemieckiego kapitału asekuracyjnego, o czym Niemcy marzyli od wieku. - Do niemieckich biur ubezpieczeniowych na WTC Amerykanie zaczęli się pchać Drzwiami i Oknami, bo Przyjechali NIEKRYMINALIŚCI więc Prezydent USA Wezwał BIN LADENA. Jak wykazało WYMUSZONE przeze mnie śledztwo Bundestagu to USA uratował Zarkawi. Śledztwo miało być opublikowane w kobiecym magazynie politycznym CICERO, czemu zapobiegła bardzo brutalna interwencja policji.
WTC ostatecznie zniweczyło podjętą przez Unię Europejską reformę komunikacji miejskiej na moim VDTW Monte Christo budową Metr SAMOCHODOWYCH, co podjęto w Paryżu i Madrycie a zapowiedziano w Londynie i Rzymie. VDTW redukuje bowiem Paliwożłopność czyli SMOG o 75-80% co ZAGRAŻA Światowemu Władztwu Tygrysa Benzynowego, ustanowionemu na Salonie Samochodowym PARYŻ 1901 wykupieniem przez Rokefelera PAROWEGO silnika Panny Mercedes, córki Najlepszego Wykidajły Węgierskiego. Jedynym zrozumiałym dla mnie argumentem ZNISZCZNIA metr samochodowych w Paryżu, Madrycie, Londynie i Rzymie było SPALENIE przez admirała holenderskiego Londynu więc SPIERDALAM, bo nie jestem wykidajłą węgierskim...


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Czw Lis 01, 2018 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SZCZYT izraelsko-bałkański w Warnie jest logicznym skutkiem zamordowania Wiktorii Marinowej za podjęcie TELEWIZYJNEGO śledztwa Skarbca Hitlera w Wałbrzychu jako Bułgarskiego Skarbu Imperialnego. Marinowa prowadziła TELEWIZYJNE śledztwo defraudacji funduszy unijnych, które przekazała bułgarsko-rumuńskiemu komitetowi monitorowania Funduszy Unijnych z udostępnieniem swego studia telewizyjnego w Ruse, którego bułgarski śledczy został ARESZTOWANY przez policję bułgarską, to śledztwo Zabójstwa Marinowej jest też sprawą Unii Europejskiej jako DARCZYŃCY. Jeśli UE nie włączy się czynnie do sprawy Zabójstwa Marinowej to jako SŁUŻEBNICA Rotszyldów i Izraela.
MANIFESTACJĄ izraelskiego władztwa Skarbca Hitlera w Wałbrzychu jest izraelski znaczek pocztowy z profilem Adolfa Hitlera w mycce żydowskiej z napisami w hebrajskim, jidisz i arabskim: C:\Users\Admin\Pictires\PocztaISRAEL.jpg?
Nie jest mi znana Data tego ZNACZKA, ale wiąże się logicznie z paszportem Adolfa Hitlera: WIEDEŃ 30 IV 1941, No 25.580; Pochodzenie ŻYDOWSKIE, Narodowość ŻYDOWSKA, kapitał KRYMINALNY. Paszport został wydany przez generałów pruskich po załatwieniu przez Winstona Churchilla preliminarza pokojowego z Zakopanego granicą niemiecko-żydowską na Missisipi: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE.
Ja Oddaliłem włoskie i greckie roszczenia do skarbca Hitlera Zagrywką mnichów bułgarskich: Ponieważ musieli ten skarbiec dać Anglikom lub Stalinowi, który ANEKTOWAŁ Konstantynopol, to SPRZEDALI go Hitlerowi na podstawie spekulacji, że Ukryć go może TYLKO w landach wschodnich, które zostaną anektowane przez Polskę więc będzie można go odzyskać.
Ponieważ złota tego STARCZAŁO na wykupienie USA to Generałowie Wehrmachtu musieli Fuehrera PRZEPROSIĆ.
Na Dworcu Głównym PKP widziałem taką scenę: 2 policjantów podchodzi do faceta i jeden wyciąga mu zza pazuchy duża piersiówkę. Piersiówka pada z TRZASKIEM na granitowe lastriko, ale NIE ROZBIJA SIĘ. Policjant wyjął skórzane rękawiczki, założył je i podniósł Piersiówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś po Północy oglądałem ma Kanale TAJNE KSIĘGI AMERYKI program PRZECIWATOMOWE BUNKRY USA. To jest FILOZOFIA Podziemnego Miasta Hitlera w Wałbrzychu, zasilanego elektrownią ATOMOWĄ, którą jeszcze w latach 50. można było URUCHOMIĆ, jak to proponował pracujący dla Polaków Główny Hitlerowski Energetyk Wałbrzycha.
Gdy Sowieci przekształcili Wojnę Usuryjską w Mandzurską to Chińczycy skontrowali to wywiezioną przez moją ciotkę Barbarę Bierutównę do Izraela Filmową Dokumentacją KATYNIA, która została wyświetlona Dla Publicystów w ambasadzie ChRL w Paryżu. Sowieci nazwali to Hitlerowską Prowokacja i powiadomili Nixona o Ataku Nuklearnym na Sto Miast Chińskich, ma co Nixon kazał Cherubinowi Hitlera odpowiedzieć, że wówczas US Air Force dokona nuklearnego ataku na 128 miast sowieckich.
Wtedy ja ogłosiłem, że Histeryczna Budowa Schronów PA w Związku Sowieckim jest akcją spermy jerozolimskiej dla przetrwania ze swymi haremami wojny nuklearnej. Otóż podobne DOMYSŁY padały odnośnie amerykańskich bunkrów PA, w których jakoby można było przetrwać CAŁY ROK.
Kupienie przez Rokefelera i Japończyków we wrocławskiej TOSHIBIE w roku 1977 od wrocławskiego KOR-u mego minireaktora URSZULA SIPIŃSKA było dla bunkrów PA spermy jerozolimskiej, o czym świadczy FUKUSHIMA, gdyż minireaktory wojskowe nazywane Przenośnymi NIE PASOWAŁY do sieci energetycznej. Minireaktor USi pozwala przetrwać pod ziemią KILKA LAT.
I jeszcze włoski kazus sądowy KTO ZYSKAŁ? na zastrzeleniu Sióstr Alvarado po zamówieniu przez nie Aerobusa-KAMAZ na podstawie ZAPEWNIENIA, że Dogadają Się Ze Mną. - Otóż NIE AMERYKANIE. Znaleziono szczątki zamordowanej przez Gwardię Papieską Emanueli Orlandi za GRANIE Oskalpowanego Stalina, nad którym BOLAŁ Togliatti. Gdyby nie ten mord to byłaby teraz Premierem Włoch, jak Pani Oceanów Zjednoczonego Królestwa.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Wto Lis 06, 2018 1:02 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/07/27/dopoki-krolewskie-groby-wladcow-naszego-narodu-beda-sprofanowane-zapomnijmy-o-zstapieniu-ducha-swietego-i-odnowie-ziemi-tej-ziemi/
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/07/01/oswiadczenie-onz-panstwa-ukraina-nie-ma-i-nigdy-nie-bylo/
TAJNE KRYPTY KRÓLÓW LECHII WEWNĄTRZ ŁYSEJ GÓRY

Ja znam tylko JEDNĄ architektoniczną analogię do krypt KRÓLEWSKICH na Łysej Górze. To jest bazylika Pforta Maggiore w Rzymie.
Tłumaczyłem to tym, że, gdy przybyło do Poznania poselstwo z Palermo w sprawie uzyskania zwłok Prometeusza na Chojniku to wracało przez Kielce dla podpisania konwencji na dostawy STALI kieleckiej. Tam zwiedzali Groby Królewskie; ale nie Posejdonidów, gdyż grobowcem Pana Oceanów Posejdona jest kaplica II Mariacka na Ostrowie Poznańskim, ale książąt kultur naddunajskich. Dla zademonstrowania Pokoju między Palermo a Poznaniem zbudowano więc w Rzymie Prometeuszowi grobowiec Taki Jak w KIELCACH.
Grobowce świętokrzyskie nie mają nic wspólnego z Wielką Lechią, gdyż są reliktem kultur naddunajskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/11/06/prawdziwy-winston-churchill/

Józef Stalin: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI

Kamieniem Węgielnym FASZYZMU było zeznanie Szpicbródki w więzieniu mokotowskim, że CELEM Bolszewików było uruchomienie w Rosji PRZEMYSŁOWEJ eksploatacji złota na Wykupienie USA. Paderewski przekazał to Keynesowi, który dla ZAPBIEŻENIA tego utworzył FASZYZM od FACE-Twarzy jako kapitały NIEANONIMOWEGO. Keynes uznał bowiem kapitał Anonimowy na tajnych kontach szwajcarskich na GROŹNIEJSZY od żydowskiego kapitału KRYMINALNEGO, co podchwycili to Żydzi włoscy, gdyż Faszyzm zdejmował z nich odium Kapitały Kryminalnego na łykaczyźmie złota. Z tej racji Faszyzm włoski był uważany za Żydokrację. Robienie z Mussoliniego Twórcy Faszyzmu jest ZAMAZYWANIEM sprawy.
Faszyzm wprowadził Środek Antykryzysowy w postaci NACJONALIZACJI Złota, narzucony Rooseveltowi przez Keynesa i Paderewskiego, czym Amerykanie ZLIKWIDOWALI Wielki Kryzys. Ten BEZPIECZNIK obowiązywał do wprowadzenia przeze mnie znacznie lepszego środka Antykryzysowego w postaci SARMACKIEGO Babskiego Monopolu Złota, WYMUSZAJĄCEGO grę papierami wartościowymi. Ponieważ gra papierami wartościowymi jest grą w TECHNOLOGIĘ, która jest Największą Strategią to zapewnia to NAPEŁNIANIE KASY PAŃSTWOWEJ w jeszcze większym stopniu niż zmuszanie Żydów przez amerykańską Policje Skarbową do ŁYKANIA ZŁOTA. PS miała rejestr złota żydowskiego więc zmuszała Żyda do ŁKNIĘCIA go, a czego nie mógł połknąć to szło do Skarbca USA, na skutek czego USD pobił na głowę KEYNESOWSKĄ Markę Hitlerowską.
To zwycięstwo finansowe USA było DZIĘKI zdyskontowania Żydowskiego Łykaczyzmu Złota, co daje odpowiedź na Największą Zagadką USA: KTO STAŁ ZA AMERYKAŃSKIM PUCZEM FASZYSTOWSKIM ??? (HISTORIA na Weekend, XI-XII 1918 z transparentem: FASZYSTOWSKI PUCZ W USA). Do walki z Faszyzmem stanął Stalin nakazując komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI. Bodaj w Gazecie Warszawskiej był amerykański artykuł: ŻYDZI ZROBILI HOLOKAUSTEM Z USA TO, CO Z ROSJĄ NAJDZIKSZYM TERROREM.
Stalin był agentem Rokefelerów, jak Hitler Rotszyldów więc Stalin Potępieniem Faszyzmu URATOWAŁ oba kapitały Anonimowe. Dopiero śledztwo FBI ujawniło, że Bank Morgana to anonimowy kapitał Rotszyldów. Mateusz Morawiecki zaprosił Bank Morgana do Polski, za co według Donalda Tuska powinien być ze Stalinowcem Ojcem SPALONY NA STOSIE.
12 IV 2008 r. była we Wrocławiu demonstracja PRZECIW SYNAGODZE KATYŃSKIEJ I KATEDRZE HOLOKAUSTYCZNEJ, na której sprowadzona przez szefa Mossadu Piniora niemiecka Antifa zamordowała Policjanta, żeby puścić na demonstrantów ANTYTERRORYSTÓW jako Zbrojną Policję Wojewody. Ponieważ było to na Moich Oczach więc Antyterroryści musieli strzelać Najpierw DO MNIE. Złożyłem w tej sprawie KILKA Zeznań i uczestniczyłem w ponad STU rozprawach sądowych, ale moje Zeznania były oddalane, bo Policjant został zamordowany Za Miedzą na terenie Starego Miasta a Sąd był Wrocław-ŚRÓDMIEŚCIE.
Ponad miesiąc temu nowy szef Mossadu Jojne Daniels dokonał zamachu na mnie, po którym wracam do zdrowia. CIA zadenuncjowało go jako organizatora zamachu na Premier Szydło i MON Macierewicza na autostradzie jerozolimskiej, 48 godzin po ujawnieniu przeze mnie adresu skarbca Łowczego Siedmiogrodu. Uważam, że powinni za to odpowiadać Czesi, bo Łowczy obłupił bogate Czechy.
Ciekawe jakiej to sztuczki użyje sperma jerozolimska tym razem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Córka Hitlera z dupy Francoisa Mitterranda RATUJE świat przez Polskim Nazizmem ??? Ja WYTŁUMACZYŁEM, że Niemieckiego Nazizmu NIE BYŁO tylko żydowski, więc może Córka Hitlera odpowie, Gdzie znalazła Polski Nazizm ??? Jest gradacja: Patriotyzm, Nacjonalizm, Szowinizm, Nazizm a Der Spiegel napisał w transparencie: ŻADNEMU POLSKIEMU, CZESKIEMU CZY WĘGIERSKIEMU NACJONALIŚCIE DO GŁOWY BY NIE PRZYSZŁO WYWŁASZCZANIE, WYPĘDZANIE CZY MORDOWANIE OBCOPLEMIEŃCÓW, ALE ZOSTALI DO TEGO PRZYMUSZENI PRZEZ HITLERA, KTÓRY POWOŁYWAŁ SIĘ NA DOBRY PRZYKŁAD TURKÓW W ARMANII.
Nie mogę odnaleźć amerykańskiego artykułu: ŻYDZI ZROBILI Z USA HOLOKAUSTEM TO, CO Z ROSJĄ NAJDZIKSZYM TERROREM, który był pod kluczem: http://www.unz.com/runz/american-pravda-holocaust-denial/. Co to jest zaś Najdzikszy Terror to niech świadczy Wielkoprzemysłowe Płodzenie AMERYKANÓW w Gułagach, w trakcie czego zamordowano 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji. Polacy mają listę IMIENNĄ 11,5 milionów zamordowanych, co Prezydent Putin uzupełnił do 15 milionów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BADANIE PRZEZ PROKURATORA GENERALNEGO TOGO SATELITARNEJ DETEKCJI ZŁOTA W INDIACH ???

Indyjskie prawo wodne ma 70 lat. W tym czasie stosunki hydrologiczne Indii znacznie się POGORSZYŁY, co postawiło większość kobiet indyjskich, do których należy tradycyjnie zaopatrzenie w wodę, na granicy EKSTERMINACJI. W Polsce w takich sytuacjach zaopatrzenie ludności w wodę przejmuje ARMIA, ale w Indiach ???
Kryzys hydrologiczny III Świata został spowodowany Wytępieniem Krokodyli, które w pasie zwrotnikowym pełniły taką rolę jak u nas BOBRY. Wykazano to na Florydzie, gdzie wytępienie krokodyli spowodowało Klęskę SUSZY i Węży, które USTĄPIŁY po odbudowaniu populacji tych gadów. W Wielkopolsce w XIX wieku Prusacy zastąpili Bobry Melioracją, co spowodowało STEPOWIENIE powodujące szkody rolne. POSTĘPUJĄCE stepowienie Wielkopolski może zatrzymać tylko odbudowa Stanu Bobrowego, który nazywa się Polskim Bobrem Kasztelańskim.
Ja mam 2 wnioski hydrologiczne o znaczeniu światowym. Nawodnienie Sahary WŁOSKIM skraplaczem pustynnej mgły nocnej z lustra fotoelektrycznego SIEMENSA: w Nocy WODA a w Dzień PRĄD, za co ONZ przyznało mi 12 milionów $ Nagrody, zdeponowanej w Centralnym Banku NIGERII, oraz Polski Bóbr Kasztelański, skaperowany przez Amerykanów dla Nawodnienia Zachodu, dzięki czemu ROZBIERAJĄ TAMY, dzięki którym zagospodarowanie Dzikiego Zachodu WOGÓLE MOŻLIWE BYŁO. Jest Wniosek, że Bez Zagospodarowania Zachodu wojna z Japonią i Masowe Wsparcie Wojenne Rosji byłyby NIEMOŻLIWE.
Wiosną 1989 wyjechałem do RFN jako komisarz Skarbu Tysiąclecia, który został wywieziony do Niemiec jako ŻYDOWSKI, co jest winą Czechów, którzy akceptowali BŁAZEŃSKIE interpretowanie go jako Luksemburskiego. Według mnie jest to MAJESTATYCZNY Skarb Czyngis Chana, wzięty przez mieszczan średzkich w bitwie legnickiej, w poszukiwaniu którego król Polski Bolesław Dziki ZAKATOWAŁ 500 mieszczan Środy Śląskiej. Otóż Bawarzy zaraz SPRZEDALI mi ten Skarb w banku żydowskim we Frankfurcie nad Menem za Polskiego Bobra Kasztelańskiego, którego UCZYLI dla Polepszenia Stosunków Wodnych Unii Europejskiej i RATOWANIA INDII.
Z tego RATOWANIA INDII nic nie wyszło, bo Skarb Tysiąclecia został znaleziony w SATELITY, ci zapoczątkowało śledztwo Bundestagu w/s Czarnych Kont Kanclerza Kohla ZASILANYCH Satelitarną Detekcją Złota. Gdy minister finansów RFN Theo Waigel oświadczył przed komisją Bundestagu, że UNAWNIENIE CAŁEJ PRAWDY O CZARNYCH KONTACH MOŻE WSTRZĄSNĄĆ PODSTAWAMI REPUBLIKI FEDERALNEJ to Bundestag zawiesił Śledztwo i przekazał sprawę Interpolowi jako KRYMINALNĄ.
Śledztwo Interpolu w/s Satelitarnej Detekcji Złota, czego głównym UTRACJUSZEM są Indie, zostało jednak ZABLOKOWANE wpisaniem mnie na listę OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH, co ujawnił Bank Atlantycki PROTESTUJĄC tą Listą kapitał mego ojca złożony przez Marszałka Broz-Tito na 2 paszporty amerykańskie mego ojca. Interpol NIE MOŻE bowiem prowadzić śledztwa z Oskarżenia Oszusta Światowego, którego Prokuratorzy Generalni KILKU państw Abnegują za Negowanie HOLOKAUSTU. Jedynym Prokuratorem Generalnym, który zgodził się na prowadzenie mej sprawy jest Prokurator Generalny TOGO, ale nie zgodził się na to ING Bank Śląski, gdyż badanie przez Prokuratora Generalnego TOGO Satelitarnej Detekcji Złota w Indiach NIE MA SENSU.
Niemcy utrącili budowę Kaskady Narbady jako NONSENSOWNĄ wobec Polskiego Bobra Kasztelańskiego. - GDZIE SĄ TE PIENIĄDZE?[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/11/08/100-lecie-odzyskania-niepodleglosci-przez-polske-to-nie-moja-rocznica/

Ad. 24 MatkaPolka said - 2018-11-08 (czwartek) @ 14:48:12

Chamberlain ZMUSIŁ Hitlera do ZŁAMANIA Dyktatu Monachijskiego, co spowodowało Uchwalenie przez parlamenty w Paryżu, Londynie i Waszyngtonie KREDYTÓW WOJENNYCH, co dzięki Puczowi Faszystowskiemu w USA zdegradowało finansowo III Rzeszę, która dzięki walucie KEYNESOWSKIEJ miała Przewagę Finansową. Poza tym Dyktat Monachijski dał Anglii jedną a 3 strategicznych bomb atomowych Tesli: na Warszawę, Berlin i Londyn, którą Anglicy UNIEMOŻLIWILI wywóz do Berlina skarbca Włastów z twierdzy MODLIN, który umożliwiał finansowe zwasalizowanie Mocarstw Anglosaskich.
Jak powiedział Winston Churchill na emeryturze politycznej to GŁÓWNĄ ZBRODNIĄ HITLERA BYŁO PRZYJĘCIE WALUTY KEYNESOWSKIEJ przeciw banksterom: Ludzkość obudziła się w Nowym Świecie i po kilku latach podążyłby za Hitlerem jak za Panią Matką, czemu zapobiegło KONTRULTIMATUM Józefa Becka. Bodaj w roku 1967 – a z całą pewnością przed Marcem 68 – słyszałem, że Polska i Indie przechodzą na Waluty KEYNESOWSKIE.
LIKWIDACJĘ PRUS Rada Najwyższa powierzyła Komendantom Okupacyjnym POD BRONIĄ. Instrukcja mówiła: BERLIN MA BYĆ NIEMIECKI I MA MIEĆ NAJDOGODNIEJSZE POŁĄCZENIE WODNE Z BAŁTYKIEM. Komendant Amerykański uznał to za Szczecin a komendanci Związku Sowieckiego, Francji i Wielkiej Brytanii za Starorzecze Odry. Była w tym Kalkulacja: Ujście Odry jest najbardziej prospektywną aglomeracja morską w Europie, co starali się wygrać MARYNISTYCZNIE Niemcy. Aby temu ZAPOBIEC postanowiona PODZIELIĆ tą Wielką Holandię między Polskę i Niemcy.
LECHIA powstała po podpisaniu w ASGARDZIE-Kijowie Pokoju w r. 1725 pne, na podstawie którego WANOWIE-Wandalowie z Gdańska otrzymali dorzecze Sławy-Odry a Skandowie dorzecze Łaby do Rudaw. Pokój nie mówił jednak wyraźnie o przynależności BAZYLIOSU czyli Wspaniałego Szczecina, zbudowanego przez syna Lyrkosa z Poznania Bazyliosa, od którego pochodzi grecki BASILEUS. Z tej racji doszło między sojusznikami do wojny, rozstrzygniętej bitwą nad Tollensee, w której mógł dowodzić Wanami Król Szczyt. Wspaniały Gdańsk zbudował zaś bratanek Posejdona z Poznania Ajgialos-Ogiges jako OGIGIĘ, po Wyproszeniu go przez zięcia Lyrkosa z Wkryujścia-Ogigii.
Wielka Lechia została podzielona na Sejmie Kruszwickim w r. 899 na Sarmację Prawdziców, Lubelszczyznę Doliwów, Pomieranię Postpopielidów i Goplanię Piastów. Stolicą Goplanii zostało GNIEZNO-Szczecin, gdyż Poznań na stolicę się nie nadawał bo mógł być łatwo zatopiony tamą poniżej, co miało miejsce w l. 1005 i 1157. Z tej racji po kapitulacji pod Poznaniem w r. 1005 Gniezno-Stolicę przeniesiono do KRUSZWICY a Stolicą Wojenną został Wrocław.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 11, 2018 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/11/08/wolne-tematy-75-2018/
Ad. 143:
Salcie said – 2018-11-11 (Niedziela) @ 00:51:44
Tak, tak, choć trudno w to uwierzyć – BILIONOWE DŁUGI ŻYDÓW WOBEC POLSKI.

Doktor Szwagrzyk PŁAKAŁ, że po Powstaniu Niemcy spalili ZŁOŚLIWIE Skomasowane Archiwum Skarbowe.
Według mnie nie była to Złośliwość tylko POLITYKA, gdyż tam była DOKUMENTACJA Długów Żydowskich. Powiedziałem mu, że Regesty ŚLEDZTWA króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w TEJ SPRAWIE powinny być w Tajnym Archiwum Watykańskim oraz Królewskim Archiwum Drezdeńskim.
Doktor Szwagrzyk został ZAMORDOWANY przez jaruzelistów, prawdopodobnie za Drążenie tej sprawy.
Wniosłem do jego badań istotny wkład. Wykazałem mu, że bite w Kruszu-Freibergu tzw. SACHSENFENIGI to Krzyżówki Wendyjskie króla Bolesława II Śmiałego. Skontrował to, że na Typie VI jest napis HENRICUS, albo Pana Menniczego, albo cesarza Henryka IV ? Odpowiedziałem że prawdopodobnie Cesarza, w związku ze zhołdowaniem Miśni po DEZERCJI rycerzy wielkopolskich z Kazachstanu w r. 1067 ??? W r. 1071 Bolesław II Miśnię odbił dał ją Księżnej Ołomunieckiej a sam wyprawił się do SUTIESKI-Dubrownika, żeby wypędzić Niemców z Kosowa, gdzie były Największe wówczas złoża srebra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/11/10/morawiecki-bedzie-wzmacnial-unie-europejska/#comment-792210

Córka Hitlera z zamrożonej spermy z dupy Francoisa Mitterranda przyjechała do Morawieckiego, który ma zastąpić Tuska. Jak mówili Kaczyńscy to Kwaśniewski mógł wygrać TYLKO z Wałęsą, co teraz próbuje się powtórzyć ZWYCIĘSTWEM Folsdojcza Tuska nad Judenknechtem Dudą,, wobec czego ZŁOTA PANI od Satelitarnej Detekcji Złota przyjechała do Warszawy z Gospodarską Wizytą, żeby ustawiać Nowego Cyrankiewicza, jakim ma być HILARY MINĆ.
Sam Cyrankiewicz oczywiście rządzić nie mógł, bo potrzebował Bieruta lub Gomułki do TNDEMU komisarycznego spłacenia Goldzie Meir 500 miliardów dolarów ZŁOTYCH za złamanie przez nią w JEDWABNEM Planu Barbarossa, za co decyzją Stalina zapłaciła Polska. Teraz Niemcy i Żydzi WYMYŚLILI taki Tandem Komisaryczny MORAWIECKI-TUSK, który ma zapłacić Żydom BILION dolców z 447 oraz zrealizować granicę na Odrze, żeby Córka Hitlera dostać skarbiec swego Dobrego Żydowskiego Papy w Wałbrzychu, bo skarbiec Włastów w Modlinie JEST ŻYDOWSKI. Z tych racji granica na Odrze WARUNKUJE granicę izraelsko-niemiecką na Missisipi.
Poprzednia granica na Missisipi miała być granicą niemiecko-żydowską czyli Wschodnią granicą Niemiec, ale teraz – dzięki Przemysłowej Produkcji AMERYKANÓW i wysłaniu do USA 10 milionów Holokaustów – będzie to granica Izraela od Wisły do Missisipi z Niemcami za wschód od Missisipi.
Margaret Thather mówiła, że JEDNOCZONE NIEMCY TO EUROPA NIEMIECKA a ja dodam, że od Wisły do Missisipi bo to jest strategiczny sojusz niemiecko-żydowski na Satelitarnej Detekcji Złota, a jak ja się skończę to na światowej awiacji Aerobusa, jak zawłaszczenie POWIETRZA przez Rockefellera krakowskim patentem Łukasiewicza.
Tak i tak będą nas nazywać ANTYSEMITAMI i FASZYSTAMI. Antysemityzm był OBRONĄ PRZED KAPITAŁEM KRYMINALNYM, bo innej obrony nie ma, a Faszyzm Keynesa i Paderewskiego obroną przed GROŹNIEJSZĄ postacią kapitału kryminalnego jako ANONIMOWEGO. Nowojorski działacz finansowy wyznał niedawno: GDY PRZEJMOWALIŚMY ROSJĘ TO DO ROTSZYLDÓW-Piastów NALEŻAŁO PÓŁ ŚWIATA, A DZIŚ JESTEŚMY TAK BOGACI JAK ROTSZYLDY. To z tej racji Tusk oświadczył, że za zaproszenie banku Morgana Morawiecki winien być ze swym Stalinowskim Ojcem SPALONY NA STOSIE.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=aWqXEad0ajw//
23. Świątynia Salomona, czyli Magii w Jerozolimie. Świątynia Saturna. Historia i Biblia, Paweł Szydłowski, Opublikowany 13 mar 2012

Panie Pawle, Pan mówi nie o Świątyni Salomona, ale o świątyni JEROZOLIMSKIEJ. Izaak Newton był HERETYKIEM anglikańskim, gdyż uważał za Budowniczego Świątyni Salomona faraona Sezostrisa III, który wbijał EGIPSKIE słupy graniczne nad Indusem i na Wołgodonie a zbudowana przez niego Świątynia Salomona miała plan Hagia Sophia w Konstantynopolu ???
Tą sprawę wyjaśniłem dopiero ja. Świątynia Salomona była CYTADELĄ, broniącą miasta od Karmelu, z której to racji była rekwirowana przez kolejnych zdobywców i okupantów. Odzyskał ją dopiero Herod Wielki budując dla Rzymian Cezareę Palestyńską. Nadsypał wzgórze prostokątnie i zbudował wspaniała Świątynię JEROZOLIMSKĄ na sposób Rzymski: http://wandaluzja.pl/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmusłów
Na rycinie I i II mamy Świątynię Salomona, natomiast na III i V Świątynię Jerozolimską Heroda, natomiast rycina III przedstawia sąd Pretorium Rzymskiego, którego Wyroki ogłaszano ze Ściany Płaczu. Pretorium Rzymskie nie miało oczywiście nic wspólnego ze Świątynią Salomona czy Jerozolimską, gdyż powstało z przebudowy PAŁACU Salomona czyli STAJNI 300 Nałożnic.
Na UWr jeden tłumaczył, że Źródłem Bogactwa Salomona był handel końmi, argumentując to STAJNIAMI Salomona na Wzgórzu Świątynnym. Dziś powiedziałbym mu, że nazwa Galilea pochodzi pod Halicza, skąd pędzono wielotysięczne stada koni, które rozprzedawano w Galilei. Podobnie w Haifie sprzedawano w PAKIETACH rydwany i wozy z Wielkopolski, co jest sprawą Wielkiej Lechii.
Wyjaśniłem też Amerykański Plan Świątyni Salomona według Hagia Sophia, co dało asumpt dla domysłu, że Troja nad Bosforem to Miasto Pokoju czyli JEROZOLIMA: http://wandaluzja.pl/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski//. Jak wyjaśnił Pan Paweł to Mojżesz z Największą Ordą w Historii przez 10 lat oblegał Miasto Pokoju, aż przypłynęli Ariowie i Słowianie i wycieli 10 Plemion Izraela do nogi.
Sezostris III kazał zbudować na wzgórzu MORIA świątynię Imperialną na wzór Mauzoleum Eurydyki w Troi na Złotym Rogu. Ponieważ Obrażeni na Sezostrisa za słupy graniczne na Wołgodonie Ariowie z Asgardu-Kijowa stali zbrojeniowej z Kielc nie przysłali to kazał on wyrabować stal zbrojeniową z Mauzoleum Eurydyki, którą zstąpiono PRZYPORAMI.
Świątynia Jerozolimska, o której mówi pan Paweł, to świątynia RZYMSKA, którą Tytus zamienił na Pałac Flawiuszów, a gdy Senat kazał go zburzyć to Trajan podarował go ŻYDÓWKOM. Hadrian urządził w nim świątynię Jowisza Zwycięskiego, którą Cesarzowa Helena przemianowała na Sanktuarium Maryjne – skąd nazwa MORIA. Sanktuarium Maryjne rozebrali Omajadowie na Pałac Imperialny, ale zostali wygnani przez Abu-Muslima, toteż wzgórze stało opuszczone, aż Rokefeler zbudował nań UNIWERSYTET, który wygląda Jak Cytadela.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj przedwieczorem otworzyłem kanał 106; HISTORIA Niepodległa i usłyszałem: W USA JEST WIELE NIEPOTRZEBNYCH TAM i zobaczyłem WYSADZANIE TAM, co trwa od 20 lat. Po kilkudziesięciu czy ponad STU latach do rzek i strumieni WRACAJĄ ŁOSOSIE. Nie powiedziano tylko, że Amerykanie Wysadzają Tamy DZIĘKI MNIE.
Amerykanie eksperymentowali z BOBREM Sto Lat, ale według Prawa Łowieckiego jako OCZYWISTEGO, więc nic im z tego nie wychodziło. Wymyślili więc Program IDAHO: polepszenia stosunków wodnych Zachodu budową Wielu Tysięcy stopni wodnych, jak to robili Niemcy. Ochrzaniłem ich za to Jak Święty Michał Diabła, gdyż eksperymentowali na podstawie Prawa Łowieckiego jako OCZYWISTEGO więc wytłumaczyłem im, że bóbr ZWIERZĘCIEM ŁOWNYM NIE JEST, o czym Polacy wiedzieli od Tysiąca Lat, bo Bolesław Chrobry wprowadził kategorię BOBRA KASZTELAŃSKIEGO Wyjętego Spod Prawa Łowieckiego.
Ja tego Bobra Kasztelańskiego zaproponowałem jako GMINNEGO dla regulowania stosunków wodnych. Bobrownik Gminny wykupuje ziemie stosowne na żeremie, wsiedla bobry dostarczając im drewno budowlane IV i V klasy a potem wysiewa bobrzynę, łozinę i jedlinę. Z tej racji zwierzyna łowna trzyma się żeremi jako Remiz, co redukuje szkody łowieckie w rolnictwie i leśnictwie, kapitalnie zwiększając pojemność łowisk.
Wobec tego Amerykanie odrzucili Program IDAHO i wprowadzili kategorię Bobra EKOLOGICZNEGO jako TYSIĄC razy Tańszego, czego efektem jest Wysadzanie Tam. Bóbr magazynuje wodę budując KASKADY, które są na ogół przepływnę dla ryb, natomiast krokodyl magazynuje wodę w BŁOCIE. Tak jak ja zniszczyłem WISŁĘ KASKADOWĄ Edwarda Gierka bałtycką Konwencją Jesiotrową, tak Niemcy zniszczyli KASKADĘ NARBADY Polskim Bobrem Kasztelańskim, którego kupili ode mnie za Majestatyczny Skarb Czyngis Chana w banku żydowskim we Frankfurcie nad Menem.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 4:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=lg4pZJjzwL0//
TADEUSZ KOŚCIUSZKO POLSKI BOHATER. KOŚCIUSZKO CZŁOWIEK, KTÓRY WYPRZEDZIŁ SWOJE CZASY

Żyd z Leszna Chaim Salomon przybył do Ameryki „bez grosza przy duszy”, ale wzbogacił się organizując za pieniądze plantatorów z Południa Herbatkę Bostońską. Również za pieniądze Plantatorów spalił rękami gangsterów irlandzkich Nowy Jork, za co został skazany przez Anglików na SZUBIENICĘ, od której jakoby wykupił się. To jednak stanowczo za mało do tytułu GŁÓWNEGO FINANSISTY REWOLUCJI AMERYKAŃSKIEJ, którym był bankier gdański i amsterdamski Ralf Stadnicki. Gdy Stadnicki ZAPROTESTOWAŁ wierzytelności Chaima Salomona to Senat USA anulował je i Chaim Salomon umarł w Filadelfii jako NĘDZARZ. W tym świetle Chaim Salomon jawi się jako AGENT Ralfa Stadnickiego, którego OKRADŁ Emitera amerykańskich papierów wartościowych.
Nie było również Statutu Kaliskiego, który był fałszerstwem kancelarii Kazimierza Wielkiego. Według prawa kanonicznego Żydzi podlegali Sądom Biskupim, od których uwolnił ich Kazimierz III Fałszerstwem Kaliskim, za co ci zapłacili mu Wielkimi Sumami na Budowę Zamku Królewskiego czyli moskiewskiego KREMLA. Przenosząc stolicę do Moskwy musiał się UWOLNIĆ OD KATOLICYZMU, co tłumaczy przedziwną Deklarację posła polskiego w Pradze: CESARZ, CHOĆ PANU NASZEMU RÓWNY, PODLEGA BISKUPOWI RZYMU, co Karol IV Luksemburg ZMILCZAŁ – z czego wynikało, że Równy Cesarzowi NIE PODLEGAŁ.
Żydzi nie mogli być Polską Klasą ŚREDNIĄ, gdyż nie posiadali Praw Hipotecznych. Praw Hipotecznych nie dała im też Konstytucja 3-Maja a dopiero Zaborcy. Przygotowując się jednak do Likwidacji Polski i obiecanej im przez Katarzynę II Wielkiej Judei między Wisła a Dnieprem zapożyczali się u Polaków ASTRONOMICZNIE, co ujawniło śledztwo króla Stanisława Poniatowskiego.
Podróż Kościuszki do USA po uwolnieniu z rosyjskiej niewoli, była KONIECZNA ze względu na wojnę amerykańsko-francuską o Luizjanę i Bahamy. Kościuszko POZYSKAŁ WSZYSTKICH MURZYNÓW I INDIAN oraz zadał klęskę francuskiej armii kolonialnej na Haiti, która pilnowała francuskiego imperium kolonialnego, co czyni go TWÓRCĄ TERYTORIALNEJ POTĘGI USA: Pułaski wygnał Anglików znad Missisipi a Kościuszko Francuzów z ziem między Missisipi a działu wodnego Gór Skalistych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 379, 380, 381 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 380 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group