Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 383, 384, 385 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/12/27/wolne-tematy-85-2018/
Ad. 223:

Stanisław Michalkiewicz mówi, że Za Jelcyna Rosją rządził Tryumwirat Berezowski-Gusiew-Chodorkowski, który został OSZWABIONY przez Putina. Rosjanin, który oszwabił 3 Żydów to jak ORMIANIN.
Ja jednak w to oszwabienie przez Putina 3 Żydów nie bardzo wierzę. Gdy jechałem do Niemiec w r. 1989 to Insygnium politycznym Rosji była książka Abdurrahmana Awtorchanowa: ZAGADKA ŚMIERCI STALINA – Spisek Berii. Niemcy postanowili tym zagrać dla Zjednoczenia Niemiec, do czego potrzebny byłem Ja.
Wytłumaczyłem, że żadnego Spisku Berii nie było tylko gra najwybitniejszego sowietologa polskiego Jerzego Szaniawskiego - najbardziej prześladowanego pisarza PRL-u. To doprowadziło do Ucieczki generała Freya-Bieleckiego i Józefa Światły Migiem-KOREA, który był sowieckim atutem wojny koreańskiej, tak tajnym, że nie mógł latać Nad Frontem. Ponieważ Frey był asem Krasnowo-Lota to dostał egzemplarz do przetestowania. Rozkaz Zastrzelenia INCYDENCJONALISTÓW, co miało chronić Wodza przed czynami Gwałtownymi, można było zaś obejść OSKALPOWANIEM, gdyż Oskalpowany zachowuje się Godnie więc Incydentu nie ma, co zgadza się z Faktografią.
Niemcy wykorzystali to do Zjednoczyli Niemcy na Swoich Prawach i pokazali mi Drzwi Od Siebie. Ja miałem jednak takich spraw Od Metra, więc musieli ze mną gadać Do Obamy jako Męża Stanu Złota Indyjskiego, który obiecał Putinowi Złoto Włastów w Modlinie a Merkel Złoto Hitlera w Wałbrzychu, godząc się tym na granicę izraelsko-niemiecką na Wiśle, z Pomorzem dla USA z racji najlepszej bazy podwodnej w Gdyni.
Tak jak Niemcy zagrali SUWERENITETEM Związku Sowieckiego, który ja zweryfikowałem i uzupełniłem, dla zjednoczenia Niemiec i likwidacji Związku Sowieckiego, tak zagrał nim mer Leningradu Sobczak finansując moją książkę INCYDENTU NIE BYŁO dla Przepędzenia tryumwiratu B-G-Ch, a trabantem i spadkobiercą Sobczaka był Putin.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sty 06, 2019 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Gąssowski, JAK ODKRYTO GRÓB KOPERNIKA – Przez ponad dwieście lat poszukiwano groby Mikołaja Kopernika w Katedrze we Fromborku, domniemanym miejscu pochówku wielkiego astronoma. Czy był to właściwy trop? Rzeczpospolita, 4 I 2019, s. J4.

Poszukiwania Groby Mikołaja Kopernika i badania jego domniemanych szczątków w latach 2004-5 zostały zainspirowane MOJĄ interpretacją Grobu Kopernika i jego kwalifikacją jako WROCŁAWIAKA.
Dantyszek został wrocławskim legatem Zygmunta I Starego w roku 1532 a wcześniej mógł być nim Mikołaj Kopernik, który zbudował na Ostrowie Tumskim Legaturę i odbudował wieżę Farną. Zwany Grubym Jaśkiem Dantyszek spędzał z Kopernikiem we Wrocławiu ZIMY, gdyż przyzwyczajony do śródziemnomorskiego klimatu nie znosił zim nad Bałtykiem. Piszę o tym w http://wandaluzja.pl/?p=p_209&iPageContent=1//
Moja interpretacja ARCHITEKTONICZNA Grobu Kopernika wychodziła z założenia, że Kopernik rozbudowywał katedrę fromborską za pieniądze Dantyszka. Kopernik był bogaty, ale Dantyszek był krezusem. Rozbudowa ta polegała na budowie prezbiterium z kryptą Kanoników oraz likwidacji Starej Dzwonnicy z której dzwony Kopernik przeniósł do przebudowanego z Młyna kościoła św. Mikołaja, gdzie dobudował OLBRZYMIĄ Dzwonnicę. Gustaw II Adolf wysadził dzwonnicę Kopernika, ale nie mógł załadować Dzwonów Kopernika na okręty więc WYSADZIŁ JE, bo były z cennego kruszcu.
Prawdopodobnie Dantyszek nie życzył sobie być pochowanym w krypcie Kanoników więc Kopernik przebudował Starą Dzwonnicę na kaplicę grobową dla Siebie i Dantyszka. Kaplicę tą anektował Szembek WYRZUCAJĄC trumny Kopernika i Dantyszka i NISZCZĄC EPITAFIA. Wysunąłem nawet wniosek, że szczątki Kopernika zostały wyrzucone na śmietnik, i dopiero po interwencji króla Augusta III zakopano je w katedrze, gdzie zawieszono Epitafium KRÓLEWSKIE. - Dlaczego Kopernika pochowano w trumnie sosnowej, gdy w mauzoleum powinien mieć trumnę DĘBOWĄ.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczorajsza wizyta MSZ WBr w Jerozolimie Zachodniej była egzekucją Deklaracji ANGLOSASKIEJ: Jerozolima Zachodnia STOLICĄ IZRAELA; Jerozolima Wschodnia STOLICĄ ISLAMU. Do tej Deklaracji Anglosaskiej przyczyniłem się ja TRĄBIĄC na Cały Świat, że Jerozolima nad Bosforem była Żydowskim Stalingradem:
http://wandaluzja.pl/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski// co zostało przypieczętowane publikacją znaczka Poczty Izrael z Adolfem Hitlerem.
Według Pawła Szydłowskiego z USA to Mojżesz oblegał Jerozolimę nad Bosforerm 10 lat. Ja to uzupełniłem, że zjawiły się armie Ariów i Słowian, przed którymi Habiorowie schronili się w OBOZIE, który został zdobyty, w jaki to sposób zginęło 10 Plemion Izraela. Po bitwie z faraonem Jechnatonem-Jehową na Wielkim Jeziorze Gorzkim Orda Habirska liczyła 603.550 zbrojnych, która potem skutecznie WYLUDNIAŁA Bliski Wschód walcząc z Niedziewicami. To jest kazus Złota Mojżesza z konwencji hyksoskiego wezyra Józefa z Pelopsem z Poznania na dostawy Żelaza i Stali śląskiej do Egiptu.
Wielka Brytania scedowała swe prawa do Palestyny na ONZ, więc teraz ma prawo do egzekwowania ich prawem Pokerowym skoro Żydzi PRZEGRALI je w Karty, którymi grali Kadafi i Berlusconi. Berlusconi uważał, że RZYM TO ZWYCIĘSTWO – ale Sarkozy zabił Kadafiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://niezalezna.pl/253162-spotkanie-becka-z-hitlerem-i-ribbentropem?msnc

SPOTKANIE BECKA Z HITLEREM I RIBBENTROPEM

Hitler zaprosił Becka do Bertchesgadan BEZ RIBBENTROPA i był Bardzo Uprzejmy i Elastryczny. Chciał namówić Becka do udziału w Rozbiorze Czechosłowacji, o czym Beck nie chciał gdać. Następnego dnia, 5 I 1939, przyjął go w Monachium Ribbentrop, który zaczął gadać KATEGORYCZNIE, wyraźnie w celu Zastraszenia.
Kolejnego dnia odbyło się na Zamku warszawskim spotkanie Tryumwiratu rządzącego: Mościcki-Rydz-Beck, na którym Beck stwierdził, że jeśli Niemcy wystąpią ze sprawą DRUGORZĘDNEGO Gdańska to znaczy że są gotowi na Wojnę. Jeśli Ustąpimy to zostaniemy wprzęgnięci do Rydwanu Niemieckiego, co będzie sytuacją NAJGORSZĄ. Jeśli będzie to Ultimatum to trzeba odpowiedzieć KONTRULTIMATUM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 2:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za PROSPEKT. To jest Fantastyka bez Podstawy Historycznej, a ja szukam programu opartego na faktach historycznych – czyli Jak Wikingowie to z MAPĄ do Konstantynopola czy Anglii.
Słowiańskimi Wikingami byli Waregowie, który penetrowali handlowo Europę Wschodnią. Nazwa WAREG-Towarek nie pochodzi od Warty, ale nazwa Widawy-Warty od WAREGÓW. Widawa była Drogą Bursztynową czyli Kanałem Przemysłowym z Borodzieja-Bydgoszczy do Sosnowca, i dalej kanałem Górnośląskim do Odry i kanałem Morawskim do Dunaju. Kanał Przemysłowy zniszczyli Hunowie w roku 400, toteż nazwa WARTA jest Sprzed Roku 400.
Tą Drogą Bursztynową transportowano cieszyński węgiel koksujący na Kaszuby, gdzie przerabiano nim rudę szwedzką, tak jak węgiel sokalski na Powiśle. Na Południe i do Renu transportowani zaś żelazo i stal Kaszubską i Powiślańską, aż do Egiptu. Piszę o tym od wielu lat na http://www.wandaluzja.com i http://www.wandaluzja.pl// która jest Najpopularniejszą i NAJDROŻSZĄ witryna w USA.
Dlatego potrzebuje programu opartego na faktach historycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 2:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnim Mężem Stanu ŻELAZA ŚLĄSKIEGO, eksportowanego przez Wenecję do Egiptu, był MOJŻESZ. Faraon Jechnaton-Jehowa skłonił bowiem Słowian w Wenecji do zerwania konwencji Józefa z Pelopsem dając Słowianom Serenę-Tobruk, skąd była droga WOZOWA do Czadu, gdzie była kość słoniowa i Złoto Ghany. Ryty konnych wozów znaczyły więc TU KUPUJE SIĘ KOŚĆ SŁONIOWĄ.
Sobczak z Leningradu finansując moją książkę INCYDENTU NIE BYŁO, która przeleżała w wydawnictwie gdańskim 2 lata, zafundował więc nie tylko SUWERENITET Rosji, ale i Unii Europejskiej oraz USA, bo Amerykanie modlili się ŚWIĘTY STALINIE CHROŃ NAS PRZED ROTSZYLDAMI a Oskalpowany Stalin był NAMACALNIE Żydem. Wobec tego Mojżeszka z 70 milionami jezuitów muzułmańskich rzucając mi w twarz NIE BĘDĘ JEŚĆ TWOICH FEKALIÓW wsadziła sobie do Dupy USA.
„Incydentu nie było” było też Insygnium Suwerenności nie tylko Australii, ale i Wielkiej Brytanii więc nałożnik Hitlera i dystrybutor Satelitarnej Detekcji Złota Bronisław Geremek wciągnął tym do SZAMBA Niemieckiej Europy nie tylko Anglię, ale i Polskę.
POKEROWY fundusz brukselski Eksodusu Biblijnego przejęli Berlusconi z Kadafim, którzy przepędzili PUTINEM rządzący Rosją tryumwirat: Berezowski-Gusiewski-Chodorkowski – skąd Przyjaźń Berlusconiego-Putin. Zafundowali jednak z pokerowego funduszu brukselskiego Błazeńskiego MOJŻESZA Weneckiego za 6 miliardów E, czego ja odpuścić nie mogłem, co doprowadziło do zamordowania Kadafiego przez Sarkozego, który chciał się Odciąć od SZAMBA. Jeśli ktoś nie wierzy to kody satelitarnej telefonii francuskiej miał Sarkozy a Kadafi nie mógł korzystać telefonii amerykańskiej.
Obleganie przez Mojżesza przez 10 lat JEROZOLIMY nad Bosforem było w intencji ZASTĄPIENIA Wenecji Troją na Złotym Rogu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kornel-morawiecki-m%c3%b3wi%c4%85-o-mnie-%c5%bce-jestem-rosyjskim-agentem-wp%c5%82ywu/ar-BBRWuGz?ocid=UE12DHP//

Kornel Morawiecki: MÓWIĄ O MNIE, ŻE JESTEM ROSYJSKIM AGENTEM WPŁYWU

Ja pracowałem wówczas w ELWEO i mogę powiedzieć, że jeśli za rozgromienie Jacka Karpińskiego i za fundację amerykańskich APPLE, MICROSOFT I GOOGLE, czyli Światowej Rewolucji Informatycznej, Kornel Morawiecki nie został Marszałkiem Związku Sowieckiego to jest to CZARNA NIEWDZIĘCZNOŚĆ.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://bialczynski.pl/2015/10/13/wawelskie-wzgorze-w-oficjalnym-renderingu-komputerowym/

Mieliśmy walkę NA NOŻE o Wielką Lechię, którą wygraliśmy dzięki AMERYKAŃSKIEJ Wielkiej Lechii: https://youtu.be/_4bKqkzrv7U// W związku z tym należy DOSTOSOWAĆ WAWEL do Imperium Światowego na miarę czy PONAD Imperium Romanum.
Tak jak nie można reklamować Polski Francuzom Zakopanem – gdyż mają takich ZAKOPANYCH Sto, tak nie można reklamować Krakowa rekonstrukcją Wawelu PRZEDROMAŃSKIEGO Hawrota jako Rezydencji Bolesława Chrobrego, bo to dla Francuza czy Niemca jest architekturą WYCHODKOWĄ.
Holokauści mawiają: WAS POLAKÓW NIE BĘDZIE. ZA 200 LAT NIKT NIE BĘDZIE PAMIĘTAŁ, ŻE BYŁA POLSKA – i temu służy Architektura Wychodkowa Wawelu. To jest według doktryny konserwatyzmu angielskiego, że KAPITAŁ HISTORYCZNY RZĄDZI KAPITAŁEM FINANSOWYM I POLITYCZNYM więc niech Głupie Polaczki zajmują się zużytym papierem wychodkowym a nie Skarbem Włastów w Modlinie.
Piotr Wielki podarował francuskiemu ministrowi Policji puzdro zużytego papieru toaletowego zapewniając, że Wykonał To Sam, co widocznie naśladują Kapłani Polskiej Architektury Profanistycznej.
Żądałem od Greków, aby zabrali sobie Wawel Hawrota jako dzieło Greckiego Boga PRAPOCZĄTKU Jura-Uranosa tudzież Białokamienny KREML. Kłopot z tym, że ten Uranos mówił językiem Prafińskim. Język Pragrecki przynieśli bowiem ŻEGLARZE kultury pucharów lejkowatych Posejdona, który po rozgromieniu Prometeusza osiadł w POZNANIU. 40 lat temu Pana Oceanów reprezentowała Tereska Maj, która prawdopodobnie dzięki temu została premierem Zjednoczonego Królestwa według doktryny Margaret Thatcher, że ZJEDNOCZONE NIEMCY TO EUROPA NIEMIECKA.
Twierdziłem, że Wawel Hawrota został zburzony przez Tyfona z Pragi i odbudowany CEGŁĄ przez Waleskę Złotowłosą w XXXIV wieku pne. Teraz jednak sądzę, że JEJ dziełem jest OBECNA katedra wawelska jako mauzoleum jej ojca Gereona, może Kamienica’24 oraz Kasztel Wschodni – jeśli są z CEGŁY konstrukcyjnej – natomiast Wawel Wczesnogotycki czyli Konstruktywistyczny był dziełem EGIPCJAN kultury pucharów dzwonowatych, zaś Wawel Gotycki jest dziełem kanclerza Stanisława Szczepanowskiego.
*****
Kuchnie wawelskie nie były kuchniami królewskimi, ale austriackimi kuchniami szpitalnymi i dlatego są takie duże, ale zostały urządzone w Pałacu Królewskim, którego SZUKA się na Wawelu od Stu Lat. Jeśli zrekonstuujemy ten pałac to Wawel przestanie być ZAŁGANY
Wawel był zamkiem Biskupim, zarekwirowanym przez Władysława Łokietka po zburzeniu przez Jana Luksemburskiego GARGAMELLA – jedynego zamku w Europie WSPANIALSZEGO od Hradczanu. Kazimierz Wlk nie podjął odbudowy Gargamella, z wyjątkiem rezydencjonalnego PRZEGORZALCA, gdyż budował moskiewski KREML. To mi uświadomili Żydzi GROŻĄĆ nam kwitami Wielkich Sum na budowę Zamku Królewskiego. Była Chryja na UWr, gdy Profesorowie z Pragi tłumaczyli nam, że Jan Luksemburski Rządził w Krakowie a monety Świnków z Wałbrzycha są CZESKIE. Markizettą Świnkówną jest Urszula Sipińska, więc może dlatego Żydzi uznali ją za Żydówkę i anektowali do Poznania Gargamell ???[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/09/22/ubecja-z-zydami-odkrywa-turboslowian/
Ubecja z Żydami odkrywa „Turbosłowian”
Posted by Marucha w dniu 2017-09-22 (Piątek)
Stanisław Michalkiewicz http://michalkiewicz.pl

Na początku 2003 była na Politechnice Wrocławskiej prelakcja, na której prezentowano firmowaną przez Sankt Petersburg książkę TALMUD A CHRZĘŚCIJAŃSTWO z komentarzem, że autorem obu Talmudów: Jerozolimskiego i Babilońskiego był Jezus Chrystus. Pytano: GDZIE MOŻNA TO NABYĆ? na co prelegenci odpowiadali, że za kilka tygodni KSIĄŻKA BĘDZIE W KSIĘGARNIACH. Szukałem i rozpytywałem się, ale NIKT NIE SŁYSZAŁ.
Chciałem to OPROTESTOWAĆ, gdyż Talmud Jerozolimski był Asyryjskim Prawem Wojennym a językiem Jezusa Chrystusa był aramejski. Znaleziono w Kumran list, którego autor Przeprasza, że odpisuje po grecku, BO U NAS NIE ZNAJĄ HEBRAJSKIEGO, który był językiem ludu. Jest nawet pogląd, że Talmud PO RAZ PIERWSZY spisali po grecku Ptolemeusze w Aleksandrii a wcześniej był tylko Recytowany. BYŁ TAK TAJNY, że nie można go było Zapisywać.
Z TEGO CO MÓWILI PRELEGENCI z powołaniem na Sankt Petersburg to PODSTAWĄ chrześcijaństwa jest Talmud Jerozolimski a podstawą islamu Talmud Babiloński. Prawie to samo powiedziała mi daleka kuzynka, która prowadzi w USA blog o Prawdzicach – że chrześcijaństwo biblijne było Fundacją Rzymską dla PODBOJU ŚWIATA. - W takim razie Kapitałem Kryminalnym jeśli Talmud Jerozolimski jest Podstawą Chrześcijaństwa ???
Ja wytłumaczyłem one autorstwo Jezusa Chrystusa Obu Talmudów tym, że Bławatska znalazła w bibliotece Jezusa Chrystusa w Siringarze Oba Talmudy pisane JEDNĄ RĘKĄ, którą uznała za Jezusa Chrystusa. Jezus Chrystus mógł być redaktorem Talmudu jerozolimskiego, tak jak Starego Testamentu. Hierarchowie muzułmańscy pozwalali Anglikom Czytać, natomiast Bławatsiej, która przywiozła bogate dary od cara, pozwolili Przepisywać. W ten sposób zachowało się Memorandum Afraniusza – szefa rzymskiego wywiadu wojskowego w Judei w/s Jezusa Chrystusa. Każdy oficer wywiadu wojskowego powinien to czytać i STUDIOWAĆ, gdyż nie ma lepszej wykładni Techniki służby specjalnej.
Talmud jest TECHNOLOGIĄ władzy mafijnej – Nie Techniką – której jakoby Rzymianie zamierzali użyć dla Podboju Świata kapitałem kryminalnym. Zdaniem Ojców Faszyzmu: Keynesa i Paderewskiego, to żydowski kapitał kryminalny, jakoby RZYMSKI, został zdystansowany przez kapitał anonimowy Rotszyldów i Rokefelerów. Amerykanie modlili się: ŚWIĘTY STALINIE BROŃ NAS PRZED ROTSZYLDAMI.
Pachołek Rokefelera Stalin I został otruty Polonem przez Niemców na Sylwestra 1937; Stalin II został wzięty w Kijowie przez mego ojca i ZKATOWANY przez Łupaszkę a Stalina III oskalpował mój stryj: GDYBY NIE TITO TO STALINOWI OPARŁYBY SIĘ W EUROPIE TYLKO ANGLIA I PORTUGALIA... W Rosji STALINÓW BOGATO, ale ostatnio Rotszyld wjechał Tryumfalnie do USA trzymając za jaja Rokefelera Satelitarną Detekcją Złota... Męża Stanu ZŁOTA INDYJSKIEGO Obamę Diabli Wzieli.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://video.wp.pl/i,bezcenny-polski-skarb,mid,2031187,cid,4051,klip.html?ticaid=11cb1f//

BEZCENNY POLSKI SKARB. MINĘŁO 30 LAT OD JEGO ODNALEZIENIA

"W 2018 roku minęło 30 lat od odnalezienia "skarbu średzkiego" - jednego z najcenniejszych znalezisk archeologicznych XX wieku w Europie. Ukryto go w połowie XIV wieku, gdy na terenie Śląska panowała epidemia dżumy. Badacze sądzą, że był własnością bogatego bankiera żydowskiego, u którego król czeski i cesarz rzymski Karol IV Luksemburski zastawił dużą część swoich kosztowności. Na skrytkę średniowiecznego bankiera natrafiono dopiero w 1985 roku przy ul. Daszyńskiego 14 w Środzie Śląskiej podczas kopania fundamentów pod centralę telefoniczną. Robotnicy znaleźli dzban wypełniony tysiącami srebrnych monet. Trzy lata później, podczas rozbiórki kamienicy pod tym samym adresem w piwnicach, znaleziono znaczną ilość monet i biżuterii.

09.01.2019 środa śląska, godz. 1:43
skarb średzki, monety, korona, historia, polska, nauka, średniowiecze

Ostatnio aktywne Najnowsze Najwyżej oceniane Najczęściej odpowiadane

~icuś 7 godzin i 2 minuty temu
No bardzo ciekawe że bankier żydowski mógł być właścicielem takiej korony, jeśli tak to na bank kupił tą koronę od jakiegoś człowieka który posiadał to drogą nie uczciwą a poza tym żydzi zawsze podstępem wszystko uzyskują, co po niektórzy są nie słusznie odznaczani wysokimi odznaczeniami lub co po niektórzy żydzi leżą tam gdzie nie powinni, np. Wawel. Wszystko na świecie żydzi przywłaszczają i podstępnie wykupują, tym udowadniają że są największymi złodziejami i zbrodniarzami na świecie, wystarczy cofnąć się wstecz i `przypomnieć sobie kto był wykonawcą różnych mordów a w czasie wojny nawet żydzi żydów wysyłali do obozów. Niestety ale ten naród wybrany nie miał i nie ma nic wspólnego z koronami, itd... tego typu.

~Jad Had. 12 godzin i 20 minut temu
Jak opisuje Janusz Bieszk w "Trylogii Lechickiej" po koronacji Bolesława Chrobrego na cesarza Wschodu w roku 1000 w Gnieznie koroną z diademami/znacznie cenniejszą niż korony królewskie/Chrobry wraz z Ottonem III/ten był jego siostrzencem , lub kuzynem/ udali sie w [podróż najpier do Saksonii a póaniej do Akwiagramu, tam Otton rozkazał otworzyć grobowiec Karola Wielkiego do którego wszedł razem z Bolesławem>Truchło Karola spoczywała na złotym tronie a w ręce miał insygnia wladzy cesarskiej a na głowie koronę > Otton podarował złoty tron Chrobremu ,a sam zabrał insygnia.Tron Karola Wielkiego był w Polsce do czasu śmierci wnuka Bolesława Chrobrego-otrutego przez kler katolicki Bolesława Sprawiedliwego .MOże Bolesław Sprawiedliwy, lub jego służba zdążyłli ukryć prze Rycheza - Niemką -wdową po Mieszki II i jej synem Kazimierzem nzawanym Odnowicioelem/kk/ koronę z diademami oraz złoty tron Karola Wielkiego< Może gdzieś jest w Poznaniu w ziemi, gdyż w tym czasie Poznan był najważniejszym miastem, tam leży Mieszko I i Bolesław Chrobry.
Odpowiedz
~okiem 12 godzin i 32 minut temu
Czyli powinni oddać krajom z którego pochodziły kosztowności...
Odpowiedz
Więcej komentarzy (7)
*****
Dopiero po mym wczorajszym wpisie u Białczyńskiego i Maruchy (https://marucha.wordpress.com/2019/01/04/wolne-tematy-1-2019/ Ad. 144) Czesi przestali ROŚCIĆ, pomimo Orłów Piastowskich i ŻADNEGO LWA, do Skarbu Tysiąclecia więc Dziś w Nocy został przemianowany na POLSKI. Mieli w tym POPARCIE Sowietów i Niemców, gdy okazało się, że przypisywanie go Księżniczce Ruskiej, która szukała męża na Węgrzech i w Polsce, nie ma sensu. Kwalifikowałem Skarb Tysiąclecia jako wzięty przez mieszczan średzkich pod Legnicą Majestatyczny Skarb Czyngis Chana: 30 ton biżuterii. Orły Piastowskie czy LECHICKIE są zrozumiałe, gdyż Polacy podbijali Chiny 12 razy.
Przypominam, że w r. 1989 pojechałem do RFN jako Komisarz WOAK Skarbu Tysiąclecia, gdzie Bawarzy SPRZEDALI MI GO ZARAZ w banku żydowskim we Frankfurcie nad Menem za Polskiego Bobra Kasztelańskiego, którego wcześniej skaperowali Amerykanie do NAWODNIENIA ZACHODU. Esesman z Treblinki Premier Mazowiecki i nałożnik Hitlera Bronisław Geremek wyrzucili jednak Dyrektora WOAK Tadeusza Kaletyna na Zbitą Morde: JA WAM DAM MAJESTATYCZNY SKARB CZYNGIS CHANA...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtubes.pl/.../kim-jest-andrzej-duda-jerzy-robert-nowak-i-stanisław-michalkiewi... - 20 lis 2018 - Przesłany przez: wRealu24.pl. Komuchy w natarciu! Kulisy fałszowania prawdy o Powstaniu Warszawskim ...

Profesor Nowak przemianował Dudę z Judenknechta na SZULERA. Duda zdradził Kaczyńskiego po 45-minitowej rozmowie telefonicznej z Merkel, ZAWALAJĄC tym Chatę Polityczną Kaczora, wobec czego ten musiał zastąpić Szydło Morawieckim z fatalnym skutkiem. Jak powiedział Korwin-Mikke: Kaczyński jest Nogą Polityczną i Finansową a Morawiecki to HILARY MINC. Ja powiem więcej, że to Rękawica Rotszylda.
Już wcześniej próbował to zrobić Jojne Daniels STRZELAJĄC z rosyjskiej rakiety pp do limuzyny Szydło z Macierewiczem na autostradzie jerozolimskiej, ale CIA podmieniło ich na pozorantów. Było to 48 godzin po ujawnieniu przeze mnie adresu skarbca Goeringa, który był krezusem i obłupił bogate Czechy.
Redaktor Michalkiewicz powiedział, że NOWOCZESNA nie została Wytrząśnięta z Rękawa, gdyż to są Stare Kiejkuty, które zorientowały się, że Kaczor przekwalifikowuje Polskę z Niemieckiej na Amerykańską. Nowoczesna otrzymała 11% Głosów, co świadczy, że Postkomuniści są bardzo silni. Ponieważ Petru chciał odciąć się od Komuny więc został wygnany, ale robi TERAZ dla Starych Kiejkut i DUDY.
Bardzo ciekawa jest interpretacja Przetasowań Politycznych. Najpierw Armii Europejskiej chciała Merkel, a gdy okazało się, że to nie przejdzie to wystąpił z tym Makron. Gdy Zapytano Makrona, PO CO NAM ARMIA EUROPEJSKA to odpowiedział, ŻEBY BRONIĆ EUROPY PRZED AMERYKANAMI... MAKABRYCZNIE zawtórowali mu Kaczyści, że POLSKA BĘDZIE BRONIĆ NIEMIEC PRZED ZAGROŻENIEM AMERYKAŃSKIM ???
Makron wystąpił w roli PROTEKTORA ROSJI PRZED USA a Kaczyński PROTEKTORA NIEMIEC PRZED USA – czyli że doktryna Kaczyńskiego ZAMIANY Polski Niemieckiej na Amerykańską, zostaje zastąpiona POLSKIM protektoratem Nad Niemcami ?????
Co się więc U Licha stało, że Rosja potrzebuje protektoratu francuskiego a Niemcy polskiego ??? w obu wypadkach PRZECIW Amerykanom. Otóż dlatego, że odkryty został żydowski spisek Przeciw Ludzkości Satelitarną Detekcją Złota pod flagą rosyjsko-niemiecką. Trumpf obiecywał Amerykanom Dług Amerykański 19 bilionów dolców, ale nazajutrz po wystawieniu Aktu Oskarżenia Lechowi Wałęsie Sekretariat Stanu MARYLAND ogłosił Dług Amerykański TYSIĄC razy większy, na skutek deklaracji Angeli Merkel: NIE BĘDĘ JEŚĆ TWOICH FEKALIÓW, za co została Kanclerzycą.
To jest finał francuskiego protektoratu naukowego nad Polską: Francuzi przekazują SPRAWĘ Niemcom jako KOMPETENTNYM a ci SRAJĄ i oddają Francuzom, którzy to konsumują i częstują innych. Analogią jest PRZEGRANIE wojen napoleońskich przez Rosję, z powodu NIE PRZYJĘCIA Kodeksu Napoleona, które to wojny Prusy WYGRAŁY przyjmując Kodeks Napoleona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://pl.wikipedia.org/wiki/J.R.R._Tolkien;
 "nazwisko może pochodzić od miejscowości Tolkynen, czyli dzisiejszej wsi na Mazurach – Tołkiny i rodu Tolk. Większość przodków Tolkiena trudniła się rzemiosłem."

Ojciec Tolkiena pochodził z rodziny, która wywędrowała z Warmii do Przyjaznej Katolikom i Polakom Saksonii. Stąd Tolkienowie wyemigrowali do Afryki Południowej, gdzie ojciec wżenił się w rodzinę bankiera angielskiego i został bankierem. Po śmierci ojca w r. 1895 matka zabrała dzieci do Anglii.
Sądziłem, że nazwisko Tolkiena pochodzi od Tolkmicka, ale to nazwa Tolkmicko pochodzi od bałtyjskiego rodu TOLK. Z tej racji sądziłem, że Tolkien spisywał Baśnie Mazurskie, co Kontrowano, że podstawą faktograficzną Władcy Pierścieni są wydane w Lipsku w XVII wieku spisane przez Pretoriusa śląskie baśnie o LICZYRZEPIE. We Władcy Pierścieni nie ma jednak ANI JEDNEGO RZECZOWEGO ODNIESIENIA DO HISTORIOGRAFII LICZYRZEPY, niewątpliwie słowiańskiej z przełomu VIII-VII wieku pne.
Anglicy Załatwili ten spór, że podstawą faktograficzną Władcy Pierścieni była odczytana przez wojskowych kryptologów angielskich oksfordzka kronika SPRZED OŚMIU TYSIĘCY LAT !!! Gdy padły pierwsze strzały Wielkiej Wojny to Tolkien zaczął pisać Władcę Pierścieni, który to tytuł kojarzy się z kulturą neolityczną BADEŃSKĄ.
Przy badaniu fundamentów zamku w Kruszy Zamkowej w Inowrocławiu, który został rozebrany przez ludzi kultury amfor kulistych, którzy urządzili nań sanktuarium animalistyczne, odkryto w pobliżu Grób Księżniczek kultury badeńskiej, które prawdopodobnie poległy w walce z wojownikami pucharów lejkowatych Posejdona z Poznania.
W Megalitycznym Płocku najwspanialszą budowlą była kopia zamku Hefajstosa i Ateny w Bratysławie kultury badeńskiej, wzniesiona prawdopodobnie przez ich syna Erychtonosa, który wypędził do Bohemii Chęsę-Hanysa-Hanzę-Hansa-Amfiktiona, jak i kopia katedry na Bielanach Krakowskich Erychtonosa. Megalityczny Płock budował Chronos z Kazimierza Dolnego, prawdopodobnie sojusznik Erychtonosa, gdyż syn Chronosa CHEJRON panował w Płocku i sprzymierzył się z synem Chęsy w Oiimpione-Pradze Trytonem, aby wygnać Iberów znad Renu i z Brytanii. Pamiątką po tym są Czeskie Krypty, które budował Tryton w Emporiach-katedrach Chejrona w Brytanii.
Przypisywałem budowę STONEHENGE Posejdonowi z Poznania, czego DOWODEM jest Teresa Maj w Londynie, ale pomyliłem się, gdyż kamienny postument Stonehenge zbudował Chejron a Posejdon po wypędzeniu go ukończył WIEŻĘ nawigacyjną i meteorologiczną sekwojami francuskimi. Nazwę ŚRÓDZIEMIE interpretuję jako Środek Ziemi, czyli raczej Płock, skąd powinna pochodzić Oksfordzka Kronika Sprzed Ośmiu Tysięcy Lat ???
A TEN CHŁOPAK TO CO? - MOŻE TO JEST SYN HRABIEGO MONTE CHRISTO...[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/01/04/wolne-tematy-1-2019/
188. Rre1truth2 said - 2019-01-10 (Czwartek) @ 13:04:40
Re 179, re:55
Tak zawsze się kończy urzędnicza ingerencja w naturę. Opryskiwano lasy walcząc z kornikami. Wytruli ptaki, korniki przeżyły, dodatkowo rozmnożyły się kleszcze.

Nie pisać bzdur, tylko poczytać jak leśnicy starają się walczyć ze szkodnikami lasu, a jak traktują ptaki.
Te metody i zabiegi są stosowane we wszystkich nadleśnictwach w kraju. Walka trwa ciągle, dlatego liczy się ilość szkodników w pułapkach et cetera, a dopiero stosuje opryski które nie do końca będą skuteczne. Ogranicza się populację szkodników…
http://www.jedwabno.olsztyn.lasy.gov.pl/ochrona-lasu/-/asset_publisher/1M8a/content/ochrona-lasu/pop_up?_101_INSTANCE_1M8a_viewMode=print

189. Rre1truth2 said
2019-01-10 (Czwartek) @ 13:10:24
Przeczytać tą instrukcję, wtedy pisać i się wypowiadać.
https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/px_dg~rdlp
*****

W I połowie lat 70. pracowałem w Instytucie Kształtowania Środowiska, gdzie m. in. wystąpiłem o zastąpienie Chemicznej Ochrony Pól i Lasów Techniką Biologiczną. Dałoby to wielkie ilości dziczyzny Najwyższej Klasy, co nazwałem Ochroną Pół i Lasów Przed Szkodnikami Owadzimi Bażantem Polskim w Taktyce Czechosłowackiej. Gierkowski Generał Przemysłu odpowiedział mi, że TAM, GDZIE CZŁOWIEK WSZEDŁ z chemią rolną TO SIĘ WYCOFAĆ NIE MOŻE. NA JEGO TERENIE ŻADNA RZEKĄ NIE BĘDZIE PŁYNĄC BEZCZYNNIE, bo jest potrzebna na Kanał Ściekowy.
Pewną satysfakcją było zniszczenie przeze mnie Wisły Kaskadowej Edwarda Gierka ŁOSOSIEM PRZEMYSŁOWYM i Bałtycką Konwencją Jesiotrową jako Sto Razy Tańszą i Dziesięć Razy Bardziej Dochodową, a BKJ łączyła się z bardzo tanią ODBUDOWĄ bałtyckich tarlisk śledzia ATLANTYCKIEGO, który w roku 1425 na skutek przełowienia przez Duńczyków i Hanzeatów poszedł na tarło do Holandii, stając się podstawą jej MOCARSTOWOWŚCI, bo dawał Holendrom tyle, co Hiszpanom SREBRO I ZŁOTO AMERYKI.
Bażant Łowny jest DROGI i nie rozmnaża się generatywnie więc zaproponowałem zastąpienie bażanta Rzymskiego Czubatką Polską, która jest kurakiem lasów iglastych, jak Fruwająca czubatka kaukaska. W przeciwieństwie do „fajtłapy” Rzymskiego Czubatka Polska jest nadrzewna, samodzielna i Wojownicza, że potrafi przepędzić nawet lisa. Hodowla Czubatki została wprawdzie zniszczona przez komunistów, ale zrobiła ona światową karierę jako Kura Ogrodowa i OZDOBNA, jak Czubatka Holenderska czy Amerykańska: W Urzędzie Wojewódzkim powiedziano mi: PAN CHCE, ŻEBYŚMY ZLIKWIDOWALI BAŻANCIARNIE I HODOWALI PAŃSKIE KURY. - MOJE KURY SĄ 10 RAZY TAŃSZE. - OOO, TO BY NAM PRZESTALI PŁACIĆ...
Gdy przyjechałem do Badenii-Wirtembergii to była tam plaga owadów w Niemczech Środkowych więc od razu napisałem do krajowego Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa B-W proponując Czubatkę Padańską jako dziką kurę Alpejską oraz Baleara jako dziką kurę śródziemnomorską, ale odpowiedzi nie otrzymałem, choć interweniowałem w Landtagu B-W i u miejscowego posła Zielonych. Potem ta PLAGA rozprzestrzeniła się na Niemcy Południowe, gdzie gąsienice ZJADAŁY DOMY DREWNIANE !!!
Gdy wróciłem do Wrocławia to przeczytałem, że technikę Bażanta Polskiego stosują z powodzeniem Chińczycy do walki z szarańczą, a Włosi opracowali Pielenie Pól Przez Gęsi. Dyrektor POLDOBIU zapewnił mnie, że Jego Brojlery Wytrzymają Szok Wypuszczenia do Lasu na Ogniska Inwazji Szkodników, gdy zapewni się im wodę, co można urządzić akustycznie: LEPSZE TO NIŻ GAZOWANIE DROBIU. Prezes Dolnośląskiego Związku Hodowców Drobiu powiedział mi zaś, że Ameryki Nie Odkryłem, bo praktykował u hr. Roztworowskiego pod Poznaniem, któremu chrabąszcze i mrówki chciały Zjeść Las. Woził więc POCIĄGIEM czubatki z Grodna, które las URATOWAŁY.
Gdy przeczytałem, że z 4 par lęgowych kondora kalifornijskiego, który jest Gatunkiem, 3 otruły się w śrutem postrzałków, to zaproponowałem ŚRÓT BEZOŁOWIOWY w postaci układanych w pakiety Lotek Żelaznych, bo patenty niemieckie i amerykańskie są BAŁWAŃSKIE. To miało służyć też obligacyjnie Redukcji NADSTANU Bażanta Polskiego o klasie mięsnej Bażanta Rzymskiego, który z tej racji jest bardzo drogi. Do Polskiego Związku Łowieckiego przyjechał w tej sprawie Pan Bażant z Pragi, który zaproponował do produkcji Śrutu Bezołowiowego brneńską ZBROJOWKĘ, ale potem go nie widziałem. Rusznikarz wrocławski, który praktykował w Belgii, podpisał ze mną Umowę na ŚRUT BEZOŁOWIOWY, ale dostał tak intratną propozycję od producentów broni myśliwskiej, że przestał być zainteresowany.
Pan Sebastian z Instytutu Ochrony Środowiska powiedział mi ćwierć wieku temu: PAN CHCE, ŻEBYŚMY ZLIKWIDOWALI SMOG PAŃSKIM VDTW, ALE SMOG TO JEST NAJLEPSZY BIZNES ROKEFELERA, Z KTÓREGO PAŃSTWO MA AKCYZĘ. Smog jest Rakotwórczy i generuje tkankę tłuszczową według znanej reakcji chemicznej. Gdyby samochody paliły 20-25% benzyny według VDTW to Ameryką rządziłby nie Rokefeler a Ford.
Bydlaki Ekologiczne walcząc z Bażantem Polskim doprowadziły do wytępienia ptaków leśnych oraz EKSPLOZJI Kornika i kleszcza-BORELOZY.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 12, 2019 2:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gazetawarszawska.com/index.php?option=com_acymailing&ctrl=archive&task=view&mailid=13&key=WGgwxuqt&subid=68-HBQDTtT4ZKfUkk//

89-latka trafiła do więzienia. Uważała, że Holokaust nie istniał
 
Niemiecka policja zlokalizowała i aresztowała 89-latkę, która nie stawiła się w celu odbycia kary za negowanie Holokaustu. Kobieta została już osadzona w zakładzie karnym w Bielefeld.
89-letnia Ursula Haverbeck uważa, że nie "udowodniono historycznie", że Auschwitz był obozem śmierci.
Ursula Haverbeck, nazwana przez niemieckie media "nazistowską babcią", została skazana w październiku za ośmiokrotne podżeganie do nienawiści. Sąd zdecydował, że trafi do więzienia na dwa lata. Kobieta zignorowała jednak datę 23 kwietnia, która była ostatnim terminem, kiedy musiała stawić się w areszcie - informuje portal afp.com.
"Po tym, jak skazana nie zgłosiła się do właściwej instytucji karnej w wyznaczonym terminie, prokuratorzy w Verden 4 maja 2018 r., wydali policji nakaz wykonania i wdrożenie wyroku" - napisali prokuratorzy w oświadczeniu.
 
Kobieta została zatrzymana w poniedziałek, w jej domu, w miejscowości Vlotho. Haverbeck natychmiast przewieziono do więzienia. 89-latka była w przeszłości przewodniczącą radykalnego ośrodka szkoleniowego, zamkniętego za szerzenie nazistowskiej propagandy.
Podczas procesu podkreśliła, że nie "udowodniono historycznie", że Auschwitz był obozem śmierci. - To tylko wiara. Holocaust jest największym i najbardziej trwałym kłamstwem w historii - mówiła kobieta.
Źródło: afp.com
************
Z Uniwersytetu Wrocławskiego wiem, że to był ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, wydany w Białymstoku na podstawie śledztwa Abwehry w Jedwabnem za złamanie przez Goldę Meir Planu Barbarossa - za co powinno się POWIESIĆ Ojca Rydzyka i Cesarza Japonii.
Dyskusje, CZY HOLOKAUST ISTNIAŁ CZY NIE ISTNIAŁ są Pierdzeniem w Bambus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 12, 2019 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://3obieg.pl/film-bohdana-poreby-o-jedwabnem/
FILM BOHDANA PORĘBY O JEDWABNEM - 10/07/2013

Bohdan Poręba robiąc film o JEDWABNEM zaasekurował się u Ojca Rydzyka, który mianował go ZAPIEWAJŁĄ. Rydzyk miał OBOWIĄZEK ubezpieczyć go u Cesarza Japonii, z racji PEARL HARBOR, toteż wydania Poręby przez Rydzyka Holokaustom awansuje japońskiego Syna Abrahama na Dyrygenta orkiestry Pierdzieli Holokaustycznych.
Poręba telefonował do mnie w sprawie filmu o Jedwabnem 2 albo 3 razy. Nie mógł znaleźć warszawskich akt Hermana Schapera więc powiedziałem mu, żeby zwrócił się do Geremka. Poza tym Leszke Bubel zerwał z nim stosunki. Telefonował do mnie też w tej sprawie KILKAKROTNIE pan Sylwester Dąbrowski, prawdopodobnie wicewojewoda Mazowiecki, zapodając mi cenne informacje, m. in., że Bierut UKRYŁ przed SmerSzem warszawskie akta Hermana Schapera w MSZ.
Film Poręby był według MEJ KWALIFIKACJI JEDWAENEGO. Opierał się na DOKUMENTACH:
Kierowany przez SmerSz I proces Jewabeński w Ełku, w którym zamordowano 10 ŚWIADKÓW.
Warszawskie Akta Hermana Schapera, prowadzone tak pedantycznie, że mogłyby być eksponowane w szkole handlowej.
Śledztwo Gomułki-Chruszczowa w sprawie Planu Rzymskiego i bankiera szwajcarskiego Izaaka Dzugaszwilego-Stolzmana-Kwaśniewskiego, funkcjonariusza Hitlerowsko-Stalinowskiej Konwencji Antypolskiej publikowane częściowo przez Leszka Bubla.
ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, wydany w Białymstoku na podstawie Śledztwa Abwehry w Jedwabnem w/s złamania przez Goldę Meir Planu Barbarossa. Antikomunistischbefehl MUSI być w zasobach archiwalnych RFN, przynajmniej w mikrofilmie.
ZMUSZENIE przez Hitlera Cesarstwa Dalekiego Wschodu znalezioną w synagodze białostockiej uwierzytelnioną politycznie mapą Karty Atlantyckiej <https://www.google.com/search?q=Tajemnicza+mapa+równie&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiJg8LxzuffAhUGEVAKHbfCD6EQsAR6BAgG> do PEARL HARBOR.
Poręba w trakcie robienia filmu o JEDWABNEM został wydany przez Rydzyka Holokaustom i OTRURY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 383, 384, 385 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 384 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group