Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Technika ekologiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agata Łukaszewicz, ELEKTROMOBILNOŚĆ LUB BANKRUCTWO (s. A1); Wojciech Romański, TRUDNY LOS PIONIERA (s. A2), Rzeczpospolita, 6 IX 2018

Artykuł II jest KRYTYKĄ artykułu I. WR stawia pytanie: „Zastanawiający jest ten elektryczny upór władzy, nie tylko w kontekście naszej energii – w większości „brudnej”, biorąc pod uwagę wykorzystywane paliwa – ale i wyraźnych braków na rynku w obecnym stanie jego rozwoju. Tym bardziej, że ekologia to nie tylko prąd, ale i inne paliwa alternatywne.” Wcześniej WR Ostrzega, że auta elektryczne nawet jeśli już będą, ICH CENA MOŻE BYĆ KILKAKROTNIE WYŻSZA OD TYCH Z NAPĘDEM SPALINOWYM.
To nie jest żadne odkrycie czy refleksja, bo już 20 lat temu wypowiedzieli się w tej sprawie polscy fizycy: NIGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA PRĄD, gdyż jest to ABSURD Techniczny, Technologiczny, Ekologiczny i Finansowy jako samochody KILKAKROTNIE DROŻSZE.
ABSURD techniczny polega na tym, że Prąd nie jest źródłem energii a jej NOŚNIKIEM, jak Wodór – czym hitlerowcy zadłużyli USA Astronomicznie. Amerykanie BRZYDZĄC SIĘ Fekaliami Polskimi, jak to powiedziała Angala Merkel, KONSUMOWALI fekalia hitlerowskie, które są bardzo drogie, tak że obudzili się Nie w Swoich Domach i Nie Na Swojej Ziemi. Donald Trumpf obiecywał Amerykanom Dług Amerykański 19 bilionów USD, ale nazajutrz po wystawieniu Aktu Oskarżenia Lechowi Wałęsie Sekretariat Stanu Maryland ujawnił Dług Amerykański jako TYSIĄCKROĆ większy – a to z powodu Konsumowania fekaliów hitlerowskich.
TRAKCJA ELEKTRYCZNA jest Japońskim Zajobem za pieniądze kapitału żydoarabskiego, IDENTYCZNYM jak 40 zajobów amerykańskich dla PRZESKOCZNIA mego Aerobusa, z czego wyszła Cywilizacja Dronowa. Kiedyś na PWr Profesor Sybilski powiedział mi: MAMY PROGRAMY ŚMIGŁOWCOWE, ALE PAN SIĘ NIE ZGODZI, BO SĄ WŁASNOŚCIĄ AMERYKAŃSKĄ. Wobec tego w Dolnośląskim Klubie Lotniczym zapytałem: A JAK TO ZROBILI UKRAIŃCY? - NIE WIEM, ALE CHYBA EKSPERYMENTOWANIEM NA MODELACH. MOGĘ PANU DAĆ ADRES NASZEGO NAJLEPSZEGO MODELARZA – z czego wyszła Cywilizacja Dronowa.
Cywilizacja Dronowa była Wyjściem ze SKATOWANIA mego Pełnomocnika w NASA na Rozkaz głupka Busha II, co ZŁAMAŁO amerykańskie doktryny Imperialne: Teodora Roosevelta i Monroe'go, jakiego to Wyjścia z Zajoba Japońskiego nie widać. - Co gorsze, NOGA Ekonomiczna i Finansowa z HILARYM MINCEM idą w Zaparte w awangardzie Japonii Zajebistej, której za tego Zajoba PŁACONO i która nie brała tego Poważnie, zdając sobie sprawę, że Zajob Japoński jest dla Utrącenia mego silnika spalinowo-parowego VDTW, który UMOŻLIWIA Metra Samochodowe i Tunele pod Górami, obniżając zużycie paliwa o 80% na autostradzie i 75% w mieście.
To jest polityka ZREFORMOWANIA 200 towarzystw lotniczych do 4 na moim Aerobusie: Rotszyldów, Rokefelerów, Buschów-Scherfów-Bushów i Batenbergów, co będzie możliwe po mojej śmierci, a do tego czasu WPIERDALAĆ Fekalia Hitlerowskie. - Gramy w NOGIE, jak powiedział Premier Tusk, bo Kaczyński to NOGIA Lecha Wałęsy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/metro-w-krakowie-studium-wykonalnosci,251,0,2415611.html
METRO W KRAKOWIE CORAZ BLIŻEJ. JEST UMOWA NA STUDIUM WYKONALNOŚCI – Krakowski ratusz podpisał umowę o opracowanie studium wykonalności metra w Krakowie. Raport ma powstać do 2019 r. Od opinii w nim zawartych zależy przyszłość kolejki podziemnej w stolicy Małopolski.

Bodaj w roku 1995 Pan Profesor z AGH pisał do nas, abyśmy SFINANSOWALI Metro Krakowskie. Doktor Skonka dał mi jego listy Do Załatwienia. Napisałem do niego, żeby przyjechał do Wrocławia, na co odpisał bardzo dziwnie, że GDYBY MÓGŁ TO POSZEDŁBY DO WROCŁAWIA NA KOLANACH – coś w rodzaju lekarki z Ukrainy, która BŁAGAŁA Fryderyka Wielkiego o obronę Kijowa przed Rosjanami ???
Napisałem mu, że możemy gadać o Metrze Krakowskim, jak studenci krakowscy rozpoznają austriacką elektryczną kolejkę forteczną z cytadeli na Bielanach, na co stracił zainteresowanie sprawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.o2.pl/artykul/pierwszy-na-swiecie-pociag-napedzany-wodorem-rozpoczal-kursowanie-w-niemczech-6296351013320321a
Bartłomiej Bajerski17.09.18 (17:28)
Pierwszy na świecie pociąg napędzany wodorem. Rozpoczął kursowanie w Niemczech.
Skład wyprodukowała francuska firma Alstom, ale regularne przewozy pasażerów rozpoczął u naszych zachodnich sąsiadów. Pociąg Coradia i Lint jest bezemisyjny.
*****
Przeczytałem, że Arabia Saudyjska finansuje TESLĘ Muska. Pomyślałem, że musi, bo by zdech, jak autorzy szalbierstw japońskich, żeby przeskoczyć mój VDTW. Przeskoczyć VDTW udało się tylko Hindusom reaktorem TOROWYM. Za tym sztandarem indyjskim i kapitałem południowokoreański kryje się prawdopodobnie Kim Dzong Un, czym zaszachował USA, że Trumpf dał mu Guam i Północne Mariany.
Już wcześniej Korea Południowa wzięła awiację światową produkcją mego Aerobusa w indyjskim TATA na prawie HANDLOWYM, gdyż Chiny komunistyczne, Japonia, Rosja i Brazylia-Niemcy robią go na prawie Wojennym. Wydaje się, że indyjski reaktor TOROWY był zmałpowaniem mego minireaktora URSZULA SIPIŃSKA. Polegało to na tym, że fizycy wrocławscy, którzy robili indyjską bombę atomową zaproponowali wykonanie WERSJI Torowej, na co pieniądze wyłożyła Korea Północna, która ma zasoby toru.
Teraz Niemcy jedzą GÓWNA, którymi otruli USA. Amerykanie mieszkają NIE W SWOICH DOMACH i Nie na Swojej Ziemi, a że nie można tego egzekwować komorniczo to tylko dlatego, że nie udała się w Niemczech praktyka SYBERYJSKA.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lososie-plywaja-w-wodzie-mineralnej-i-dostaja,245,0,2417909.html//

Łososie pływają w wodzie mineralnej i dostają frykasy. Polska hodowla ewenementem na skalę świata
*****
Wańka WYNALAZŁ Rower w piwnicy u Niemca: http://wandaluzja.pl/?p=p_344&sName=technika-ekologiczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr Szostak, OD HULAJNOGI PO LATĄJĄCĄ TAKSÓWKĘ. UBER CHCE WSZYSTKIEGO W TRANSPORCIE – Nowa strategia Ubera: wszystkie możliwe środki transportu w jednej aplikacji; Gazeta Wyborcza, 30 X 2018, s. 14.

Artykuł powinien nieć tytuł O POTĘDZE KAPITAŁU ŻYDOARBASKIEGO: Z jednej strony ŻYD a z drugiej ARAB, który też chce być Holokaustem. Kapitał żydoarabski finansuje różnego rodzaju ABSURDY dla Ubogich na Kieszeni i Umyśle, jako NIEKONURENCYJNE dla trakcji Spalinowej, KTÓRĄ rządzi światem. Był Kanadyjsko-Kalifornijski system energetyki WODOROWEJ ze stołu biesiadnego Adolfa Hitlera, jako Antyteza KOWALSKIEGO-PRAWDZICA. Hybrydy Japońskie, IDIOTYCZNY Samochodowy Silnik Elektryczny przerobiony przez poststalinowskiego zbrodniarza Kornela Morawieckiego na POLSKI Hybrydowo-Elektryczny, a teraz UBER ???!!! Ten UBER to przypomina mi Króla Ubu jako Satyrę POTOPU turecko-moskiewsko-szwedzko-brandenbursko-węgierskiego, która zakończyła się MAKABRYCZNĄ Kapitulacją Moskwy pod Cudnowem i powtórzeniem tego z Węgrami na Podolu.
Zaczęło się, gdy u Prezydenta Indii zebrali się Zainteresowani deputowani i ministrowie, przy których Pan Prezydent przekreślił TEATRALNIE Narodowy Plan Budowy Autostrad na podstawie Ekspertyz mego AEROBUSA Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych w Polsce i rządu Północnej Nadrenii-Westfalii, gdyż Autostrady Już Są – w CHMURACH… Było to dużo więcej niż sprzedanie mi przez rząd Bawarii Majestatycznego skarbu Czyngis Chana za Polskiego Bobra Kasztelańskiego, którego wcześniej skaperowali Amerykanie dla nawodnienia Zachodu.
Miało to poważne skutki, gdyż w Radzie Airbusa na Salonie Lotniczym BERLIN 2000 wybuchła TYTANIKADA na Wieść, że w Nocy podpisano w Duesseldorfie umowę koalicyjna, w której Zieloni zaprzestawali ataków na europort lotniczy KOLONIA-BONN jako Diabelnie Głośny na zobowiązanie SPD do przejścia Niemiec na UKRAIŃSKI napęd lotniczy jako Najcichszy, za czym krył się mój AEROBUS. Panikę opanował szejk z Abu Zabi wymachując groźnie modelem Airbusa-380, bo się Ukraińców NIE BAŁ. Potem Deusseldorf został spacyfikowany przez Berlin, Paryż, Londyn, Rzym, Madryt i Waszyngton pod pretekstem, że NIE MOŻNA SIĘ UZALEŻNIAĆ OD OBCEJ TECHNOLOGII, bo Wrogiem technologii HITLEROWSKIEJ jestem ja.
Kojarzy się to ostatnim ogłoszeniem przez Amerykanów, że w Polsce jest 95% kapitału ANTYPOLSKIEGO. Zaczęło się to od Pokazania mi przez Niemców Drzwi w Gazecie Robotniczej za HEREZJĘ, że Kopernik był Polakiem. Najlepszym przykładem tego jest GADZINÓWKA hitlerowska TVP.
30 VI 1999 była w gdańskim NEPTUNIE niemiecko-amerykańsko-polska konferencji w sprawie Volkswagena-LUPO na moim VDTW. Uzgodniono, że Niemcy zrezygnują z VW-Lupo za amerykańską koncesję dla niemieckiego kapitału asekuracyjnego, o czym Niemcy marzyli od wieku. – Do niemieckich biur ubezpieczeniowych na WTC Amerykanie zaczęli się pchać Drzwiami i Oknami, bo Przyjechali NIEKRYMINALIŚCI więc Prezydent USA Wezwał BIN LADENA. Jak wykazało WYMUSZONE przeze mnie śledztwo Bundestagu to USA uratował Zarkawi. Śledztwo miało być opublikowane w kobiecym magazynie politycznym CICERO, czemu zapobiegła bardzo brutalna interwencja policji.
WTC ostatecznie zniweczyło podjętą przez Unię Europejską reformę komunikacji miejskiej na moim VDTW Monte Christo budową Metr SAMOCHODOWYCH, co podjęto w Paryżu i Madrycie a zapowiedziano w Londynie i Rzymie. VDTW redukuje bowiem Paliwożłopność czyli SMOG o 75-80% co ZAGRAŻA Światowemu Władztwu Tygrysa Benzynowego, ustanowionemu na Salonie Samochodowym PARYŻ 1901 wykupieniem przez Rokefelera PAROWEGO silnika Panny Mercedes, córki Najlepszego Wykidajły Węgierskiego. Jedynym zrozumiałym dla mnie argumentem ZNISZCZNIA metr samochodowych w Paryżu, Madrycie, Londynie i Rzymie było SPALENIE przez admirała holenderskiego Londynu więc SPIERDALAM, bo nie jestem wykidajłą węgierskim…[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 5:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleksander Gurgul, Dominika Wantuch, ZATRUTY SZCZYT KLIMATYCZNY (s. 1); Gabriela Łazarczyk, Cel KE: ZERO EMISJI CO2 – Komisja Europejska wiezie na COP24 w Katowicach prawdziwą bombę. Chce przekonać świat, że do końca tego półwiecza europejska gospodarka może być neutralna dla klimatu bez narażenia jej ba szwank. Czy Polska znowu będzie PRZECIW? (s. 10), Gazeta Wyborcza, 29 XI 2018.

Kilka lat temu był Szczyt Klimatyczny w Poznaniu, na który TUSKOWCY nie zaprosili mnie, choć Tylko Ja miałem i mam wnioski STRATEGICZNE do Efektu Cieplarnianego. Z tej racji TUSKOWSKI Szczyt Klimatyczny, na którym Dupki Mądrzyły się, został ZERWANY i przeniesiony do Kopenhagi. Zapowiedziano już, że STALINOWSKI Szczyt Klimatyczny w Katowicach może być PRZENIESIONY do Paryża, gdzie trwa Rewolucja Antyrotszyldowska.
Według Raportu ONZ to BIOSFERA jest w stanie zneutralizować 30% emisji Gazów Cieplarnianych. Jak pisałem wielokrotnie to Powietrze jest WŁANOŚCIĄ Rokefelera od Salonu Samochodowego PARYŻ 1901, na którym Rokefeler Wykupił austriacki silnik PAROWY Panny Mercedes Jelinek, co chcą teraz powtórzyć Rotszyldy z Zawłaszczeniem Wody.
Amerykanie modlili się: ŚWIĘTY STALINIE, BROŃ NAS PRZED ROTSZYLDAMI, ale USA zostały Pożarte przez Rotszyldów, którzy chwycili Rokefelerów za jaja Satelitarną Detekcją Złota. Tak jak w Rosji Rotszyld-Trocki walczył ze Rokefelerem-Stalinem, tak w USA rokefelerka Clinton przegrała z rotszyldziakiem Trumpfem, gdyż Rotszyld trzymał Rokefelera za jaja Satelitarną Detekcją Złota.
Satelitarna Detekcja Złota okazała się tak STRASZNĄ bronią, jak krakowski patent Łukasiewicza, który cesarz Franciszek Józef – ze strachu, żeby nie być Pożartym przez Rotszyldów – Powierzył SZKOTOWI Rokefelerowi, który okazał się Spermą Jerozolimską, a Rotszyldy są piastowskimi ogierkami żydowskimi: Bojowa pieśń Antyniemiecka: KRÓLEWSKI SZCZEP PIASTOWY... Nie dziwota, że Fryderyk Wlk po zajęciu Gdańska napisał do Papieża, że WYMAŻE Z HISTORII WSZYSTKIE KLĘSKI NIEMCÓW i Rzymian Z LECHIDAMI.
Wczorajsza deklaracja Unii Europejskiej: ZERO EMISJI CO2 jest też Skutkiem złapania Rokefelerów za jaja przez Rotszyldów. UE została ciężko SPOTWARZONA przez Holenderskiego Tygrysa Benzynowego ZAKAZAZEM budowy Metr Samochodowych w Paryżu, Madrycie, Londynie i Rzymie metodą admirała holenderskiego, który SPALIŁ LONDYN, a teraz dodatkowo znalazła się Pod BICIEM.
Ktoś musi bowiem odpowiedzieć za zdefraudowanie KILKU MILIONÓW TON indyjskiego złota archeologicznego na skutek wpisania mnie na listę Oszustów Światowych. UE odżegnała się od Winy sojuszem z Indiami, gdyż ZERO EMISYJNOŚCI CO2 to NIE Reaktor IV Generacji SKODA czyli BRICS, ale Indyjski Reaktor TOROWY. Dlatego władze III.RP Nie Godzą się na SKREŚLENIE MNIE z Listy Oszustów Światowych, choć Roczne śledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolniło moje czeki spod Protestu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=mBV0M2wm6Dg

FILMY; https://youtu.be/f1kcwsbTXgY; JÓZEF ORZEŁ, https://youtu.be/mBV0M2wm6Dg

Od początku twierdziłem że potrzebny jest SPECJALNY silnik na emulsję benzyny z wodą. To zrobili dopiero Francuzi na zamówienie Komisji Europejskiej w Brukseli w postaci VDTW Monte Christo dla metr SAMOCHODOWYCH w Paryżu, Madrycie, Londynie i Rzymie, ROZGROMIONYCH przez admirała holenderskiego, który SPALIŁ LONDYN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=XqQ8_qXkv_g//
ZAGINIONE SKARBY BIBLIOTEKI ALEKSANDRYJSKIEJ
*****
Panowie opowiadają BZDURY. Biblioteka Aleksandryjska była LAMUSEM Biblioteki Ptolemeuszy. Biblioteka Akeksandryjska liczyła 43 tysiące Zwojów, gdy Biblioteka Ptolemeuszy prawie DWADZIEŚCIA RAZY WIĘCEJ - w większości Prohibitów.
Biblioteka Ptolemeuszy mieściła się w Pałacu Ptolemeuszy na FAROS, a Biblioteka Aleksandryjska RÓWNIEŻ. Pałac ten powstał w ciekawy sposób. Otóż Olimpiada, po zamordowaniu Filipa II i wysłaniu na Tron Macedoński Aleksandra, została w Krakowie, gdzie podjęła budowę na zamku GARGAMELL Pałacu Jakiego Nie Było, Pałac był z marmuru kłodzkiego Biała Marianna a schodząca do Wisły kolumnada z czerwonego granitu tatrzańskiego – skąd barwy BIAŁO-CZERWONE. Pałac ten został POWTÓRZONY w Aleksandrii.
Za Konstantyna Wielkiego pałac ten został przeniesiony do Konstantynopola jako Architektoniczny Cud Wszechczasów – żeby odebrać Aleksandrii Majestat Światowy. Grzegorz Wielki kazał POWTÓRZYĆ rotundę pałacową na Watykanie jako Rotundę Świętego Piotra, która została ROZBUDOWANA na Bazylikę Watykańską uzupełnioną kolumnadą Aleksandryjską, TYLKO NIE PÓŁKSIĘŻYCOWĄ. Po zdobyciu Konstantynopola przez Wojewodę Kija – późniejszego Popiela II Myszowatego – pałac tren został przewieziony na okrętach do Sambora, który od tego zwie się KIJOWEM.
Przy przewożeniu Pałacu Ptolemeuszy do Konstantynopola przewieziono też Bibliotekę Ptolemeuszy jako archiwum cesarskie, ale zdeponowano je w miedzianych kontenerach w skarbcu cesarskim na LabirynTHOSIER-ATHOSIE.
Profesor Manteuffel powiedział coś, co mnie omal nie WYKOŃCZYŁO: Powiedział, że w bizantyjskich skarbcach zostało zgromadzone 3/4 Bogactw Świata ????? na skutek Podboju Świata Metalurgią Armeńską kanałem Aleksandria-Suez. Tym wytłumaczyłem Złoto Hitlera w skarbcu w Wałbrzychu, którego Armia Czerwona nie mogła otworzyć kilka lat, aż po Śmieci Stalina została WYPROSZONA. Gdy chciała powrócić z CZESKIMI Kluczami to zafundowano jej POZNAŃ, WĘGRY, SUEZ I TURCJĘ.
Namiary AGH wykazały w skarbcu wałbrzyskim 2,5 miliona ton złota, co po opracowanie komputerowe zredukowało po NIECAŁYCH 2,41 miliona ton. Po to złoto zgłosili się zaraz Włosi jako Zaginione Złoto Rzymu, i Grecy jako Skarbiec Aleksandra Wlk. Ja to ZAPROTESTOWAŁEM Bułgarskim Skarbem Imperialnym. Gdy Stalin anektował Konstantynopol to mnisi bułgarscy, którzy pilnowali Bułgarskiego Skarbu Imperialnego, stanęli przed wyborem: DAĆ GO STALINOWI CZY ANGLIKOM? Sprzedali go więc Hitlerowi, bo Musiał ukryć go w Landach Wschodnich, które Zostaną anektowane przez Polskę więc Będą mogli go Odzyskać.
Po bitwie pod Adrianopolem Bułgarzy mieli Do Wyboru: Anektować Konstantynopol czy Athos? na który czyhała flota włoska. Wybrali Athos, gdzie było nie tylko Złoto Rzymu, ale i Biblioteka Ptolomeuszy. Złoto Hitlera jest PRAWIE tak duże jak Skarbiec Włastów w Modlinie, z którego Kaczyńscy zapłacili Amerykanom 750 tysięcy ton za ZAPROTESTOWANIE granicy izraelsko-niemieckiej na Wiśle, dając Drugie Tyle Izraelowi.
PUBLICZNA Biblioteka Aleksandryjska jako Łup Cesarski dostała się Kalifowi, który podarował ją uniwersytetowi w Tangerze.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=q4WIwnEP8Gc// KIM BYŁ BRONISŁAW GEREMEK?

https://www.youtube.com/watch?v=10pk1tH4kQw// DOBROMIR SOŚNIERZ - OTO JAKA JEST DEFINICJA FASZYSTY W UNII EUROPEJSKIEJ

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/11/25/faszyzm-jest-produktem-chrzescijanstwa-krzysztof-karon/

Dlaczego Krzysztof Karoń wypisuje takie Bzdury, że FASZYZM JEST PRODUKTEM CHRZEŚCIAŃSTWA. To takie Brednie jak jego teza, że CHRZĘŚCIJAŃSTWO ZLIKWIDOWAŁO NIEWOLNICTWO. Moja daleka kuzynka, która prowadzi w USA blog o PRAWDZICACH powiedziała mi, że Chrześcijaństwo Biblijne było INWESTYCJĄ RZYMSKĄ, obliczoną na opanowanie Całego Świata. NIEWOLNICTWEM: Ci, którzy nie przyjmą chrześcijaństwa mieli być SPRZEDANI DO RZYMU jako Niewolnicy. Był to więc spisek Przeciw Wielkiej Lechii, z którą Rzym poradzić sobie nie mógł i czuł się przez nią Zagrożony – tak ZAKAZEM Niewolnictwa Społecznego jak i Babskim Monopolem Złota. Papiestwo Znosiło bowiem Niewolnictwo TYLKO DLA CHRZEŚCIAN. Prawo do handlu niewolnikami i Lichwy zachowywali Żydzi. W średniowiecznej Europie największym ośrodkiem Hadlu niewolnikami była czeska Praga.
Rzymianie, którzy WYMYŚLILI Łykaczyzm Zlota dla Podboju Świata sami się stali jego Ofiarą. Podczas II wojny żydowskiej, w trakcie której Rzymianie zburzyli Babilon-Amaus, talibowie chrześcijańscy wymordowali setki tysięcy Rzymian i Greków rzymskiej Afryce i Azji. Ideologią talibizmu chrześcjańskiego było bowiem KASTROWANIE Rzymian i Greków, czemu zaradził dopiero Konstantyn Wielki wprowadzeniem chrześcijaństwa ANTYSEMICKIEGO. Zdefraudowałł kapitały chrześcijańskie bankach żydowskich OSKARŻAJĄC o to Żydów.
Faszyzm był doktryną POTĘPIENIA przez Keynesa i Paderewskiego kapitału ANONIMOWEGO jako GROŹNIEJSZEGO od Żydowskiego Kapitału Kryminalnego. Rotszylda i Rokefelera URATOWAŁ przed Faszyzmem Józef Stalin nakazując komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI – więc każdym kto Lży od Faszystów jest STALINOWCEMM, tak jak lżenie od Wandalów jest talibizmem. Ponieważ Faszyzm zdejmował z Żydów odium Kapitału Kryminalnego, to pierwszymi Faszystami stali się Żydzi Włoscy, z której to racji faszyzm włoski był uważany za ŻYDOKRACJĘ.
Najważniejsza była Wojna Żydowska Wespazjana. Według danych UEZĘDOWYCH to Rzymianie po zdobyciu Jerozolimy WYMORDOWALI 650 tysięcy Żydów. Na ich miejscu zakwaterowali weteranów, toteż wojna żydowska Bar Kohby była wojną Rzymian z Obrzezanymi RZYMIANAMI.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2019/01/04/wolne-tematy-1-2019/
188. Rre1truth2 said - 2019-01-10 (Czwartek) @ 13:04:40
Re 179, re:55
Tak zawsze się kończy urzędnicza ingerencja w naturę. Opryskiwano lasy walcząc z kornikami. Wytruli ptaki, korniki przeżyły, dodatkowo rozmnożyły się kleszcze.
Nie pisać bzdur, tylko poczytać jak leśnicy starają się walczyć ze szkodnikami lasu, a jak traktują ptaki.
Te metody i zabiegi są stosowane we wszystkich nadleśnictwach w kraju. Walka trwa ciągle, dlatego liczy się ilość szkodników w pułapkach et cetera, a dopiero stosuje opryski które nie do końca będą skuteczne. Ogranicza się populację szkodników…
http://www.jedwabno.olsztyn.lasy.gov.pl/ochrona-lasu/-/asset_publisher/1M8a/content/ochrona-lasu/pop_up?_101_INSTANCE_1M8a_viewMode=print

189. Rre1truth2 said
2019-01-10 (Czwartek) @ 13:10:24
Przeczytać tą instrukcję, wtedy pisać i się wypowiadać.
https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/px_dg~rdlp
*****
W I połowie lat 70. pracowałem w Instytucie Kształtowania Środowiska, gdzie m. in. wystąpiłem o zastąpienie Chemicznej Ochrony Pól i Lasów Techniką Biologiczną. Dałoby to wielkie ilości dziczyzny Najwyższej Klasy, co nazwałem Ochroną Pół i Lasów Przed Szkodnikami Owadzimi Bażantem Polskim w Taktyce Czechosłowackiej. Gierkowski Generał Przemysłu odpowiedział mi, że TAM, GDZIE CZŁOWIEK WSZEDŁ z chemią rolną TO SIĘ WYCOFAĆ NIE MOŻE. NA JEGO TERENIE ŻADNA RZEKĄ NIE BĘDZIE PŁYNĄC BEZCZYNNIE, bo jest potrzebna na Kanał Ściekowy.
Pewną satysfakcją było zniszczenie przeze mnie Wisły Kaskadowej Edwarda Gierka ŁOSOSIEM PRZEMYSŁOWYM i Bałtycką Konwencją Jesiotrową jako Sto Razy Tańszą i Dziesięć Razy Bardziej Dochodową, a BKJ łączyła się z bardzo tanią ODBUDOWĄ bałtyckich tarlisk śledzia ATLANTYCKIEGO, który w roku 1425 na skutek przełowienia przez Duńczyków i Hanzeatów poszedł na tarło do Holandii, stając się podstawą jej MOCARSTOWOWŚCI, bo dawał Holendrom tyle, co Hiszpanom SREBRO I ZŁOTO AMERYKI.
Bażant Łowny jest DROGI i nie rozmnaża się generatywnie więc zaproponowałem zastąpienie bażanta Rzymskiego Czubatką Polską, która jest kurakiem lasów iglastych, jak Fruwająca czubatka kaukaska. W przeciwieństwie do „fajtłapy” Rzymskiego Czubatka Polska jest nadrzewna, samodzielna i Wojownicza, że potrafi przepędzić nawet lisa. Hodowla Czubatki została wprawdzie zniszczona przez komunistów, ale zrobiła ona światową karierę jako Kura Ogrodowa i OZDOBNA, jak Czubatka Holenderska czy Amerykańska: W Urzędzie Wojewódzkim powiedziano mi: PAN CHCE, ŻEBYŚMY ZLIKWIDOWALI BAŻANCIARNIE I HODOWALI PAŃSKIE KURY. - MOJE KURY SĄ 10 RAZY TAŃSZE. - OOO, TO BY NAM PRZESTALI PŁACIĆ...
Gdy przyjechałem do Badenii-Wirtembergii to była tam plaga owadów w Niemczech Środkowych więc od razu napisałem do krajowego Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa B-W proponując Czubatkę Padańską jako dziką kurę Alpejską oraz Baleara jako dziką kurę śródziemnomorską, ale odpowiedzi nie otrzymałem, choć interweniowałem w Landtagu B-W i u miejscowego posła Zielonych. Potem ta PLAGA rozprzestrzeniła się na Niemcy Południowe, gdzie gąsienice ZJADAŁY DOMY DREWNIANE !!!
Gdy wróciłem do Wrocławia to przeczytałem, że technikę Bażanta Polskiego stosują z powodzeniem Chińczycy do walki z szarańczą, a Włosi opracowali Pielenie Pól Przez Gęsi. Dyrektor POLDOBIU zapewnił mnie, że Jego Brojlery Wytrzymają Szok Wypuszczenia do Lasu na Ogniska Inwazji Szkodników, gdy zapewni się im wodę, co można urządzić akustycznie: LEPSZE TO NIŻ GAZOWANIE DROBIU. Prezes Dolnośląskiego Związku Hodowców Drobiu powiedział mi zaś, że Ameryki Nie Odkryłem, bo praktykował u hr. Roztworowskiego pod Poznaniem, któremu chrabąszcze i mrówki chciały Zjeść Las. Woził więc POCIĄGIEM czubatki z Grodna, które las URATOWAŁY.
Gdy przeczytałem, że z 4 par lęgowych kondora kalifornijskiego, który jest Gatunkiem, 3 otruły się w śrutem postrzałków, to zaproponowałem ŚRÓT BEZOŁOWIOWY w postaci układanych w pakiety Lotek Żelaznych, bo patenty niemieckie i amerykańskie są BAŁWAŃSKIE. To miało służyć też obligacyjnie Redukcji NADSTANU Bażanta Polskiego o klasie mięsnej Bażanta Rzymskiego, który z tej racji jest bardzo drogi. Do Polskiego Związku Łowieckiego przyjechał w tej sprawie Pan Bażant z Pragi, który zaproponował do produkcji Śrutu Bezołowiowego brneńską ZBROJOWKĘ, ale potem go nie widziałem. Rusznikarz wrocławski, który praktykował w Belgii, podpisał ze mną Umowę na ŚRUT BEZOŁOWIOWY, ale dostał tak intratną propozycję od producentów broni myśliwskiej, że przestał być zainteresowany.
Pan Sebastian z Instytutu Ochrony Środowiska powiedział mi ćwierć wieku temu: PAN CHCE, ŻEBYŚMY ZLIKWIDOWALI SMOG PAŃSKIM VDTW, ALE SMOG TO JEST NAJLEPSZY BIZNES ROKEFELERA, Z KTÓREGO PAŃSTWO MA AKCYZĘ. Smog jest Rakotwórczy i generuje tkankę tłuszczową według znanej reakcji chemicznej. Gdyby samochody paliły 20-25% benzyny według VDTW to Ameryką rządziłby nie Rokefeler a Ford.
Bydlaki Ekologiczne walcząc z Bażantem Polskim doprowadziły do wytępienia ptaków leśnych oraz EKSPLOZJI Kornika i kleszcza-BORELOZY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SZEF MON O UMOWIE NA DOSTAWĘ ŚMIGŁOWCÓW BLACK HAWK - W piątek podpiszę umowę z zakładami w Mielcu na dostawę śmigłowców Black Hawk dla wojska - poinformował szef MON Mariusz Błaszczak.

To jest realizacja granicy izraelsko-niemieckiej na Wiśle. Najpierw wypierdek żydohitlerowski Przydent Bush Junior kazał SKATOWAĆ mego pełnomocnika w NASA ze skutkiem 11 miesięcy leczenia; wobec czego Kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przenieśli Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, gdzie jest produkowany jako KITAN od Chin Prawdziców, ale w wersji SKRZYDŁOWEJ, który może być przemontowany TURBINOWO w ciągu nocy. Jest on MILION razy Bezpieczniejszy dużo TAŃSZY od obecnej awiacji pasażerskiej, co łatwo policzyć.
W wojnie jugosłowiańskiej Kitajce WYRŻNĘŁY Wszystkie Apacze, ale miast wygrać wojnę dla Serbów ANEKTOWAŁU Morze Południowochińskie, geograficzną podstawę amerykańskiej doktryny Imperialnej, którego US Navy – nie mając tej techniki – bronić nie mogło. Potem Japonia ogłaszając Protektorat nad Tajwanem musiała już produkować NIPPONA - prawdopodobnie Ukraiński Majstersztik SADDAM.
Ciekawe, że mój Aerobus był podstawą ujawnionego przez Izbę Lordów planu realizacji granicy izraelsko-niemieckiej na Wiśle, gdyż 40 dywizji Bundeswehry nie mogło ATAKOWAĆ 70 dywizji rosyjskich na Helikopterach, natomiast na Aerobusach to i owszem. Helikopter zbiera SEKCJĘ (7 komandosów lub marinersów), gdy Aerobus KOMPANIĘ. Plan ten został zniweczony przez Kaczyńskich daniem USA i Izraelowi po 750 tysięcy ton złota ze skarbca Włastów w Modlinie. O ile jednak złoto Włastów zostało dostarczone do Nowego Jorku przez WITEGO to samoloty US AF nie mogły tej doli przewieść do Izraela w ciągu nocy, bo Sławek Sikorski omal nie został zlinczowany.
Niemcy zgodzili się spopielić Białasów, ale Czarnuchów NIE. Wobec czego US Air Force przewoziło zwłoki poległych w APACZACH Murzynów z Monachium do Durbanu, ale rodezyjskie myśliwce zmusiły amerykański transportowiec do wylądowania w Salizbury, gdzie wysypano na płytę lotniska ciała lotników i kontenery z pieniędzmi, gdzie przeleżały w Upale 2 dni, aż pozwolono transportowcowi, czy transportowcom? US AF odlecieć, ale bez kontenerów z pieniędzmi.
Na Morzu Karaibskim są archipelagi SPORNE. Otóż Siostry Alvarado ZAŁATWIŁY te Archipelagi w ciekawy sposób. Zamówiły u KAMAZA mego Aerobusa na podstawie www.wandaluzja.com// i Licencji ŻE SIĘ ZE MNĄ DOGADAJĄ. Młodsza miała reprezentować Honduras na Miss World w Londynie a starsza była Jeszcze Ładniejsza, ale po powrocie do domu zostały zastrzelone przez swego ochroniarza więc Licencję Sióstr Alvarado przejął KAMAZ, wobec czego Rosja nie jest już BEZBRONNA wobec Kitana.
Teraz judenknecht Błaszczak realizuje Granicę Izraelsko-Niemiecką w Mielcu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lut 02, 2019 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ILE KOSZTUJE SMOG ???

XIX wiek wygrały te państwa WĘGLOWE a więc USA, Anglia i Niemcy. XX wiek państwa NAFTOWE: USA i Anglia dzięki ropie w Nigerii, a w XXI wieku według twórcy APPLE'e, MICROSOFT'u i GOOGLE'a Jacka Karpińskiego najważniejszym surowcem są Ziemie Rzadkie, których potentatem są Chiny. Chiny grożą USA embargiem na ziemie rzadkie, toteż na zwołanej przez Panią Anders poufnej konferencji polsko-amerykańskiej strona amerykańska zobowiązała się do wysłania satelity do poszukiwań metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów pod ziemią.
Cesarz Franciszek Józef dał krakowski patent Łukasiewicza Rokefelerowi jako SZKOTOWI, co oddało USA we władzę kapitału Petrochemicznego, gdyż Motoryzacja okazała się CYWILIZACJĄ. Austriacy próbowali Rewindykować patent Łukasiewicza Austriackim Silnikiem SUPEREKOLOGICZNYM i podpisaną w Wiedniu, w obecności ministrów Transportu USA, Kanady, Rosji i Japonii Europejską Konwencją Transportu Ekologicznego.
ZAPROTESTOWAŁEM ów ASSE godząc się na patent austriacki pod warunkiem SPŁACENIA aktywistów Turbinki Kowalskiego, ale EKTE upadła z powodu POBICIA we Wrocławiu konsula austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA, o co w Wiedniu oskarżono Polskich Nacjonalistów. Następczyni Pana Konsula zachowywała się zaś tak, jakbym to JA nasłał bojówkarzy.
Skorzystali z tego Niemcy organizując polsko-niemiecką konferencję Ekologiczną w Jeleniej Górze, na której Kanclerz Kohl powołał niemiecko-japońskiego PROTEKTORA VDTW, który rzucił Na Kolana amerykański przemysł samochodowy. Był to bowiem niemiecko-japoński PROTEKTORAT NAD USA, bo USA bez PALIWOŻŁOPNOŚCI żyć nie mogą. Nie mogłem sobie przypomnieć, SKĄD znam tego Protektora? i dopiero gdy Sekretarz Paliw Kanclerz Merkel oświadczył: PRAWDZIWI WŁADCY ROPY MIESZKAJĄ W BERLINIE to przypomniałem sobie, że pilnował mnie na Szpandale przed gówniarzami tureckimi. Przyjechały do Berlina Japonki i wybrały sobie na dyrektora kapitałowego Najprzystojniejszego Niemca.
Egzekucją tego Protektoratu był Volkswagen-LUPO, palący w małym litrażu osobowym 1,1 litra na 100 km, w średnim 1,5 a w dużym 1,9. Ja znowu ZAPROTESTOWAŁEM tego LUPO jako skaperowaną na PWr moją własność intelektualną żądając Spłaty aktywistów Turbinki Kowalskiego, na co Kanclerz Schroeder odpisał mi uprzejmie, ale propozycji jego nie przyjąłem.
Wyjściem z tej Kabały była polsko-niemiecko-amerykańska konferencja w Gdańskim NEPTUNIE na szczeblu MINISTERIALNYM, na której uzgodniono, że za wycofanie się z VW-LUPO niemiecki kapitał asekuracyjny otrzymuje prawo do działalności w USA, o czym Niemcy marzyli od wieku. Było to logiczne, gdyż amerykański kapitał asekuracyjny został skorumpowany przez hitlerowską familię Bush'ów a jest to kapitał Rządzący, bo każdy głosuje na Swoje pieniądze. Niemieckich Asekurantów zakwaterowano w WTC, ale gdy pojawili się NIEKRYMINALIŚCI to Amerykanie zaczęli się do nich pchać Drzwiami i Oknami, co groziło Zawaleniem USA. Wobec tego wypierdek holokaustyczny Prezydent Bush II – dziadek był dyrektorem Auschwitz-Birkenau – zaczął krzyczeć BIN-LADENIE RATÓJ !!!
WYMUSZONE przeze mnie śledztwo Bundestagu w/s WTC wykazało, że organizatorem Zamachu był Zarkawi, prawdopodobnie zleceniobiorca Bin Ladena, który został przez niego zamordowany dla niepoznaki. To umożliwiło WYGNANIE mego AEROBUSA z III Forum z Giełdą Wynalazczą zorganizowanym za pieniądze byłego wiceprezydenta USA Al Gore'a jako OSZUSTWA ŚWIATOWEGO.
Gdy przystępowałem do Licytacji Lotniczej w Niemczech stawiając na Antonowa-UKRAIŃCA to było 200 towarzystw lotniczych, które chciano zastąpić CZTEROMA na Moim Aerobusie: Rokefelerów, Rotszyldów, Buszów i Batenbergów, ale po pokonaniu przeze mnie 40 Zajobów Amerykańskich i kilku innych zostało 150. Rządy III.RP nie chcą mnie skreślić z Listy Oszustów Światowych, choć roczne śledztwo FBI, Interpoli i ONZ uwolniło moje czeki spod Protestu.
Na listę Oszustów Światowych zostałem wpisany przez Niemców za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota i ZŁOTA INDII. W Indiach rządzą masoni więc na ich pomoc liczyć nie mogę. Kanclerz Merkel jest nie tylko masonką, ale i jezuitką, gdyż – jak ujawniono to w Moskwie, Pradze i Ost-Berlinie pochodzi z dupy kochanka Hitlera Francoisa Mitterranda. Kanclerz Merkel zamieniła niemiecko-japoński protektorat nad USA konsumpcją przez USA fekaliów hitlerowskich rzucając mi w twarz: NIE BĘDE JEŚĆ TWOICH FAKELIÓW, co zmusiło Amerykanów do jadania fekaliów hitlerowskich, które są bardzo DROGIE. Donald Trumpf obiecywał Amerykanom Dług Amerykański 19 bilionów $, ale nazajutrz po wystawieniu Aktu Oskarżenia Lechowi Wałęsie jako agentowi NKWD Sekretariat Stanu MARYLAND ogłosił Dług Amerykański TYSIĄCKROĆ Większy.
SMACZNEGO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wiadomosci.dziennik.pl/nauka/artykuly/590404,recykling-beton-kruszywo-cement.html

PAPIER Z MAKULATURY I SZKŁO Z BUTELEK. A DLACZEGO NIE KRUSZYWO I CEMENT ZE STAREGO BETONU? [EUREKA!DGP] .

We Wrocławiu podczas wykopalisk archeologicznych wykopano kilka szklanych butelek. Następnego dnia okazało się, że na ich miejscu są Garstki PIASKU. Warstwę archeologiczną, w której znaleziono butelki datowano na Średniowiecze, ale według mnie było to głęboka starożytność, gdyż ja posługiwałem się Inną Chronologią, potwierdzoną przez DENDROLOGIĘ. Według mej chronologii to obecny Staromiejski Wrocław został wytyczony i był budowany przez TYMOTEUSZA, zięcia Posejdona z Poznania w I połowie V tysiąclecia pne. Z tego może wnosić, że rzeczone BUTELKI mogły mieć 4-5 tysiące lat więc Rozsypały się kilka godzin po wykopaniu.
Szkoda, że nie zbadano gatunku PIACHU, z którego odlano te butelki, gdyż można by opracować technologię Szkła Ekologicznego – redukującego się samoistnie po kilku czy kilkunastu latach: Np. GWARANCJA 5 LAT od daty Produkcji...
Nad pięknym Nekerem opróżniano RODZINNE pojemniki śmieciowe pod moimi oknami raz w tygodniu i Ani Razu nie obudzono mnie. Asz mówił mi, że Po Zjednoczeniu wprowadzono Numerowane pojemniki Rodzinne z PRZEZROCZYSTYMI workami, i jeśli zauważono w worku BUTELKĘ czy BATERIĘ to karano mandatem 100-markowym. To jednak działało wobec Niemców, ale nie wobec Kolorowych więc ZREZYGNOWANO.
Poza tym pojemniki Kuchenne miały być WYMIAROWE, tak, że aby Wyrobić się to trzeba było Sortować Śmiecie wynosząc Papier, Szkło, Plastik, Metale do KONTENERÓW Przedmiotowych, żeby się ZMIEŚCIĆ w Pojemniku KUCHENNYM, co też było Dla Niemców, ale nie dla Kolorowych. Stosowanie butelek w Budownictwie nie zdało egzaminu, ale w budownictwie można wykorzystywać PLASTIK, np. do produkcji CEGIEŁ, do czego też potrzebne jest Sortowanie KUCHENNE i uprawnienie sanitarnej służby miejskiej w kompetencje Policji Ekologicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ILE KOSZTUJE TŁUSZCZOTWÓRCZY SMOG ???

BMW ma Szlachetnego Diesla, na którym Madame Tibori podjęła budowę metra SAMOCHODOWEGO w Paryżu. Taką budowę podjął też Madryt a zapowiedziały Londyn i Rzym.
Szlachetny Diesel BMW wziął się stąd, że Madame Cresson z Komisji Europejskiej w Brukseli wysłała mój prospekt VDTW z Polsko-Niemieckiej Konferencji Ekologicznej w Jeleniej Górze do Instytutu Silnikowego w Brignoles pod Tulonem, gdzie Monseur Negre zrobił z niego MONTE CHRISTO.
Wówczas jednak obie Panie zostały zaatakowane przez Holenderskiego Tygrysa Benzynowego i BEZPRAWNIE zdymisjonowane pod pretekstem, że ADMIARŁ HOLENDERSKI SPALIŁ LONDYN…, więc Monte Christo jako BEZPAŃSKI został wykupiony przez BMW i przemianowany na SZLACHETNEGO DISLA.
Śledztwo wykazało, że Madame Cresson robiła Machlojki, za co mogła być ukarana Naganą, a Madame Tibori To, Co Wszyscy Przed Nią.
Wielką Reformę Urbanizacji DIABLI WZIĘLI. Gdyby wprowadzono VDTW, Taki Czy Inny, to by Ameryką rządził Ford a nie Słowianożęrca Rokefeler.

XIX wiek wygrały państwa WĘGLOWE a więc USA, Anglia i Niemcy. XX wiek państwa NAFTOWE: USA, Anglia dzięki ropie w Nigerii, i Roska, a w XXI wieku według twórcy APPLE’e, MICROSOFT’u i GOOGLE’a Jacka Karpińskiego najważniejszym surowcem są Ziemie Rzadkie. Chiny grożą USA embargiem na ziemie rzadkie, toteż na zwołanej przez Panią Anders poufnej konferencji polsko-amerykańskiej strona amerykańska zobowiązała się do wysłania satelity dla poszukiwań metali kolorowych i ziem rzadkich do 800 metrów pod ziemią.
Cesarz Franciszek Józef dał krakowski patent Łukasiewicza Rokefelerowi jako SZKOTOWI, co oddało USA kapitałowi Petrochemicznemu, obecnie żydoarabskiemu, gdyż Motoryzacja okazała się CYWILIZACJĄ. Austriacy próbowali odzyskać patent Łukasiewicza Austriackim Silnikiem SUPEREKOLOGICZNYM i podpisaną w Wiedniu, w obecności ministrów Transportu USA, Kanady, Rosji i Japonii, Europejską Konwencją Transportu Ekologicznego.
ZAPROTESTOWAŁEM ów ASSE godząc się na patent austriacki pod warunkiem SPŁACENIA aktywistów Turbinki Kowalskiego, ale EKTE upadła z powodu POBICIA we Wrocławiu konsula austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA, o co w Wiedniu oskarżono Polskich Nacjonalistów. Następczyni Pana Konsula zachowywała się zaś tak, jakbym to JA nasłał bojówkarzy.
Skorzystali z tego Niemcy organizując polsko-niemiecką konferencję Ekologiczną w Jeleniej Górze, na której Kanclerz Kohl powołał niemiecko-japońskiego PROTEKTORA VDTW, który rzucił Na Kolana amerykański przemysł samochodowy. Był to bowiem niemiecko-japoński PROTEKTORAT NAD USA, bo USA bez PALIWOŻŁOPNOŚCI żyć nie mogą. Nie mogłem sobie przypomnieć, SKĄD znam tego Protektora? i dopiero gdy sekretarz Paliw Kanclerz Merkel oświadczył: PRAWDZIWI WŁADCY ROPY MIESZKAJĄ W BERLINIE to przypomniałem sobie, że pilnował mnie na Szpandale przed gówniarzami tureckimi. Przyjechały do Berlina Japonki i wybrały sobie na dyrektora kapitałowego Najprzystojniejszego Niemca.
Egzekucją tego Protektoratu był Volkswagen-LUPO, palący w małym litrażu osobowym 1,1 litra na 100 km, w średnim 1,5 a w dużym 1,9. Ja znowu ZAPROTESTOWAŁEM tego LUPO jako skaperowaną na PWr moją własność intelektualną żądając Spłaty aktywistów Turbinki Kowalskiego, na co Kanclerz Schroeder odpisał mi uprzejmie, ale propozycji jego nie przyjąłem.
Wyjściem z tej Kabały była polsko-niemiecko-amerykańska konferencja w Gdańskim NEPTUNIE na szczeblu MINISTERIALNYM, na której uzgodniono, że za wycofanie się RFN z VW-LUPO niemiecki kapitał asekuracyjny otrzymuje prawo do działalności w USA, o czym Niemcy marzyli od wieku. Było to logiczne, gdyż amerykański kapitał asekuracyjny został skorumpowany przez hitlerowską familię Bush’ów a jest to kapitał Rządzący, bo każdy głosuje na Swoje Pieniądze. Niemieckich Asekurantów zakwaterowano w WTC, ale gdy pojawili się NIEKRYMINALIŚCI to Amerykanie zaczęli się do nich pchać Drzwiami i Oknami, co groziło Zawaleniem USA. Wobec tego wypierdek holokaustyczny Prezydent Bush II – dziadek był dyrektorem Auschwitz-Birkenau – zaczął krzyczeć BIN LADENIE RATÓJ !!!
WYMUSZONE przeze mnie śledztwo Bundestagu w/s WTC wykazało, że organizatorem Zamachu był Zarkawi, prawdopodobnie zleceniobiorca Bin Ladena, który zamordował Zarkawiego dla niepoznaki. To umożliwiło WYGNANIE mego AEROBUSA z III Forum z Giełdą Wynalazczą za pieniądze byłego wiceprezydenta USA Al Gore’a jako OSZUSTWA ŚWIATOWEGO.
Gdy przystępowałem do Licytacji Lotniczej w Niemczech stawiając na Antonowa-UKRAIŃCA to było 200 towarzystw lotniczych, które chciano zredukować do 4 na Moim Aerobusie: Rokefelerów, Rotszyldów, Buszów i Batenbergów. Jednak po pokonaniu przeze mnie 40 Zajobów Amerykańskich i kilku innych zostało 150. Rządy III.RP nie chcą mnie skreślić z Listy Oszustów Światowych, choć roczne śledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolniło moje czeki spod Protestu.
Na listę Oszustów Światowych wpisali mnie Niemcy za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota i ZŁOTA INDII. W Indiach rządzą masoni więc na ich pomoc liczyć nie mogę. Kanclerz Merkel jest nie tylko masonką, ale i jezuitką, gdyż – jak ujawniono w Moskwie, Pradze i Ost-Berlinie pochodzi z dupy kochanka Hitlera Francoisa Mitterranda. Kanclerz Merkel zamieniła niemiecko-japoński protektorat nad USA konsumpcją przez USA fekaliów hitlerowskich rzucając mi w twarz: NIE BĘDE JEŚĆ TWOICH FAKELIÓW, co zmusiło USA do zjadania fekaliów hitlerowskich, które są bardzo DROGIE.
Donald Trumpf obiecywał Amerykanom Dług Amerykański 19.000.000.000.000.$, ale nazajutrz po wystawieniu Aktu Oskarżenia Lechowi Wałęsie jako agentowi NKWD Sekretariat Stanu MARYLAND ogłosił Dług Amerykański TYSIĄCKROĆ Większy.

http://www.msn.com/pl-pl/motoryzacja/wiadomosci/silnik-diesla-prze%c5%bcywa-sensacyjny-renesans-volkswagen-korzysta-na-tym-z-podw%c3%b3jn%c4%85-si%c5%82%c4%85/ar-BBTcv3t?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP#image=1
SILNIK DIESLA PRZEŻYWA SENSACYJNY RENESANS. VOLKSWAGEN KORZYSTA NA TYM Z PODWÓJNĄ SIŁĄ
Jak podkreślają analitycy silniki Diesla pomagają producentom aut w osiągnięciu progów emisji gazów cieplarnianych. W ocenie ekspertów spalanie w dieslu jest wydajniejsze, a wysokoprężne jednostki napędowe emitują do 15 proc. mniej dwutlenku węgla niż porównywalne silniki benzynowe.
Korzyści w związku z emisją CO2 są jeszcze bardziej widoczne w przypadku dużych samochodów. A najnowsza generacja silników wysokoprężnych Grupy Volkswagen (EA288 evo) osiąga niższe poziomy emisji i emituje o nawet 10 g mniej dwutlenku węgla na kilometr w porównaniu z silnikami poprzedniej generacji (według NEDC).

POLONEZ Z 315-KONNYM SILNIKIEM V8 PRZYGOTOWANY DO DRIFTU. To współczesna inkarnacja „Oberka” – WILK W OWCZEJ SKÓRZE na podzespołach BMW.
Wygląd to tylko szczegół. W zasadzie twórca projektu stworzył zupełnie nowy samochód sportowy wyglądający jak Polonez. To wilk w owczej skórze, tylko takiej mocno rozciągniętej, więc łatwo się połapać, że mamy do czynienia z przebranym drapieżnikiem.

W ELWRO przyglądałem się jak generał KGB-SmerSza Kornel Morawiecki eksportuje APPLE, MICROSOFT I GOOGLE do USA według 23. Przykazania NISZCZENIA POLSKI: http://wandaluzja.pl/?p=p_327&sName=testament-stalina//. Teraz jego syn, Premier Mateusz Morawiecki EKSPORTUJE do Niemiec silnik spalinowo-parowy VDTW. To, czego nie udało się Kohlowi i Schroederowi robi córka Hitlera z zamrożonej spermy z marszałkiem Mossadu Jarosławem Kaczyńskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AK, NASA BIJE NA ALARM – Ziemia ma gorączkę! Fakt, 13 II 2019, s. 24.

RYCHŁO W CZAS. 12.300 lat temu, na skutek stopienia się lodowców Kanadyjskiego i Skandynawskiego, nastąpiło Optimum Klimatyczne i Geologiczne HOLOCEN. Teraz – na skutek przemysłowej eksploatacji przyrody – OBSERWUJEMY Koniec optimum klimatycznego, czego objawem jest TOPIENIE SIĘ Arktyki i Antarktydy, co spowoduje podnoszenie się poziomu Mórz i Oceanów i ZALANIE Ekumeny Nadbrzeżnej.
Gdy zaczęto spekulować na tym zjawisku DZIĘKI komputerom Karpińskiego to powstało KILKADZIESIĄT modeli klimatycznych, z których ostało się KILKA. Śmiechu było Co Niemiara, aż Wyskoczyło, że POCZDAM ZALEJE – i tego Diabła już się z komputera wypędzić nie dało. Teraz NASA przestała się bać Rokefelera – szefa żydoarabskiego kapitału petrochemicznego więc Dzwoni, że POCZDAM ZALEJE, ponoć Jedyną Miłość Fryderyka Wielkiego.
Z tego Karpińskiego to było kawał SKURCZYBYKA. Miał 5 medali ZA ODWAGĘ, ale dla NASA należy się VI, że nie boi się Rokefelera. To nie są żarty, bo Ober-HOLOKAUST Prezydent Bush-Junior kazał SKATOWAĆ mego Pełnomocnika w NASA – ze skutkiem 11 miesięcy leczenia – bo chciałem Ratować Poczdam czyli wypędzić Diabła z komputera. NASA przestała się jednak Bać Rokefelera, gdy Amerykanie przestali się modlić: ŚWIĘTY STALINIE CHROŃ NA SPRZED ROTSZYLDAMI więc Rotszyld wjechał TRYUMFALNIE do USA trzymając za jaja Rokefelera satelitarną detekcją złota.
Amerykanie przestali się modlić do Świętego Stalina, gdy IPN opublikował zdjęcie: Sztab Marszałka Broz-Tito w Berdyczowie. Na tym zdjęciu po Lewej siedzi mój stryj Czesław a z prawej symetrycznie ŁUPASZKO, który Zakatował Generalissimusa za Plan Saharowa. Twarz Łupaszki od Bolesława Piaseckiego jest znana z 10 zdjęć, ale Łupaszko w sztabie Broz-Tity ma twarz mego ojca…, który do Katowania Generalissimusa się absolutnie nie nadawał. Zdjęcie to z mym Zeznaniem w konsulacie Francuskim było sprawdzane przez Bank Atlantycki w Belgradzie i Zagrzebiu, który UZNAŁ moje roszczenia. Łupaszka to polski bohater ludowy. W wojnie bolszewickiej to Łupaszków było Od Metra. Sztab mego ojca był w Żytomierzu.
Przy NASA trzeba wspomnieć o Rewolucji Technologicznej: Anita Błaszczak, Czas na rewolucję technologiczną – Branża HR w ostatnich latach coraz szybciej nadrabia dystans, jaki dzieli ją od liderów transformacji cyfrowej – finansów i marketingu; Rzeczpospolita, 13 II 2019, s. A21. To jest głupiego gadanie, bo naśladowanie Tryumfatorów. Wnioskodawcą Technologii Cyfrowej byłem ja: MATEMATYCZNE OZNACZANIE STALI, bo Tylko Mnie udało się wprowadzić normy technologiczne na maszynę cyfrową ODRA czyli Przed Karpińskim, choć był to konkurs RWPG i ONZ.
Ja mam jednak znacznie lepszą formułę Rewolucji Technologicznej czyli Trzymania Rokefelera za jaja. Keynes i Paderewski WYMOGLI na Roosevelcie Nacjonalizację Złota jako wyjście z Wielkiego Kryzysu. Chodzi o to, że renta Deflacyjna złota jest zwykle WIĘKSZA od Kapitałowej, co powoduje w recesji czy kryzysie UCIECZKĘ Kapitału i Pieniądza od papierów wartościowych do złota, co nazywa się KRYZYSEM. Otóż Keynes i Paderewski ZMUSZAJĄĆ Roosevelta do Nacjonalizacji Złota przyznali Amerykankom prawo do Garnituru Złotniczego a Żydom do złota, które mogą Połknąć, co nazwano PUCZEM FASZYSTIOWSKIM.
Na tym zmuszaniu Żydów przez policję finansową – a były to Skurczybyki – do łykania złota USA wzbogaciły się niebywale, że weszły do wojny z PEŁNYMI SKARBCAMI. Na Puczu Faszystowskim USA zarobiły Więcej niż Hitler na walucie keynesowskiej.
Ja mam jednak znacznie lepszy środek ANTYKRYZYSOWU od Faszystów, którego Hitler wprowadzić Nie Mógł, gdyż jako Naczelnemu Wodzowi Wehrmachtu przysługiwało mu Całe Złoto Zdobyczne i Wybór Dzieł Sztuki. Jest nim sarmacki Babski Monopol Złota, który WYMUSZA grę papierami wartościowymi a gra papierami wartościowymi jest GRĄ W TECHNOLOGIĘ, co zapełni skarbiec nie gorzej od żydowskiego łykaczyzmu złota. Obecnie kupuje się papiery wartościowe, wkłada do szafy i czeka na Lepsze Czasy, gdy są one do Gry w Technologię. Jeśli nie będziesz grał to STRACISZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 34 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group