Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 356, 357, 358

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/Ppnj0rZKfqQ//

To że to Winston Churchill ZAMORDOWAŁ Stalina jest Dywagacją na kanwie Petersburskiego Odkrycia, że STALINA I BERIĘ ZAMORDOWALI AMERYKANIE. Zgadza się to z odkrytym w archiwum KGB dokumentem, że w roku 1950 US Air Force dokonało ataku na bazy Krasnowo Lota na Dalekim Wschodzie niszcząc 103 samoloty.
Prawdopodobnie w odpowiedzi na to Stalin zaakceptował i kazał PODPISAĆ Berii Plan Saharowa zniszczenia Wschodnich Stanów i Europy Zachodniej wybuchem na dnie Atlantyku CAR-BOMBY. Wykazałem, że Car-Bomby NIE BYŁO tylko dwie Strategiczne Czechosłowackie Bomby Atomowe, na Warszawę i Berlin, które miały być użyte przez Niemców na Moskwę i Leningrad, ale po unicestwieniu tego planu przez AK w Łucku i Świdniku Niemcy ukryli je z 4 pociągami ze złotem serbskim pod Książem.
2 pociągi ze złotem serbskim wyprowadzili żołnierze Waltera a 2 zawalili dynamitem zabierając ze sobą też WALIZKOWĄ bombę atomową z zapalnikiem Radiowym, jakich było tam wiele. Jeden pociąg ze złotem serbskim dali Pattonowi, który obsadził Waligórę. SmerSz wyprowadził spod Książa 2 strategiczne bomby atomowe, co wiemy z zeznania córki leśniczego niemieckiego i żony polskiego na Komendzie MO we Wrocławiu.
W odpowiedzi na Car-Bombę Truman kazał Irlandzkiej Armii Republikańskiej zamordować Stalina i Berię, o czym piszę SZCZEGÓŁOWO, co można Zweryfikować. Dopóki ktoś nie wykaże mi niekonsekwencji to POMYSŁY z Winstonem Churchillem pozostaną dywagacjami dla odwrócenia uwagi od MECHANIZMU zamordowania Stalina i Berii, czego dokonał mój stryj Czesław Prawdzic.
Teoretycznie rozpracował sprawę zamordowania Stalina i Berii najwybitniejszy sowietolog, mój wuj Jerzy Szaniawski – najbardziej prześladowany pisarz PRL, a politycznie zimplementował mój dziadek a dopomógł marszałek Broz-Tito-Pindar. Mam artykuł: TITO POZBYŁ SIĘ NASYŁANYCH PRZEZ STALINA ZBÓJCÓW MORDUJĄC ZLECENIODAWCĘ – co jest głosem za mą wersją SZCZEGÓŁOWĄ, która ma efekt finansowy w postaci zdobytego przez mego ojca w Kijowie Złota Stalina na wykupienie przez Holokaustów USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PŁOCK – UMIERAJĄCE MIASTO: https://www.bing.com/videos/search?q=P%c5%82ock+-Archeologia&qpvt=P%c5%82ock+-Archeologia&view=detail&mid=7F7BB0262011D57EAD267F7BB0262011D57EAD26&&FORM=VRDGAR:

To ja uratowałem płocką skarpę, bo gdy zaczęła się zsuwać do Wisły to poszedłem na PWr i oświadczyłem, że NIE POTRZEBNA JEST BARDZO DROGA TECHNIKA AMERYKAŃSKA TYLKO AUSTRIACKI REGULAMIN SAPERSKI, KTÓRY MÓWI, ŻE JAK LESS DOSTANIE WODY TO ROBI SIĘ SZAJS, I DLATEGO W KAŻDYM PŁOCKIM DOMU MUSI BYĆ WODOMIERZ – czym zatrzymano płocką skarpę. Teraz znowu ORLEN gnoi Płock, jak przystało na kapitał kryminalny.
Po WYTRUCIU dzięki Oxfordowi Lwowsko-Wrocławskiej Szkoły Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej przeczytałem o Znalezieniu PALATIUM WŁADYSŁAWA HERMANA? Myślałem CO U LICHA? Władysław Herman mieszkał w RZYMSKIM PAŁACU a tu jakieś Palatium? Aż dowiedziałem się, że to Baszta Granitowa, gdzie można było trzymać Kajdaniarzy. Te gamonie z Oxfordu powinny wiedzieć, że imperialnym pałacem Kazimierza Wielkiego był moskiewski KREML.
Teraz znowu w ramach Gnojenia Płocka przez ORLEN znalazłem w 10 miejscach prebendę katedralną na Zamku Biskupim w Płocku jako ZAMEK KSIĄŻĄT MAZOWIECKICH ????? czyli ROZWINIĘCIE turmy Władysława Hermana !!!!!!!
Ciekawe dlaczego ten Hitler tak nienawidził Władysława Hermana, że kazał mu mieszkać w turmie??? Gall pisze, że Herman zbudował sobie KILKUPIĘTROWY pałac, którym było Więzienia Pruskie. Gdy król pruski kazał biskupowi wynosić się z Pałacu Królewskiego to ten zbudował sobie Pałac Biskupi, co tłumaczyłem 30 lat temu w Muzeum Płockim.
Ikonografia zamku imperialnego AMAZON jest bogatsza od jego bliźniaka – Najwspanialszego Pałacu Cesarskiego OVERSBURG w Kolonii. Ja chciałem RATOWAĆ Płock festiwalami Szekspirowskim i Tolkienowskim, jako ich historycznym lokum, co wymaga przynajmniej częściowej odbudowy Megalitycznego Płocka – rozebranego przez Jana Luksemburskiego na wapno dla Królewca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://opinie.wp.pl/cena-korony-ile-wladyslaw-lokietek-zaplacil-zeby-zostac-krolem-polski-6188742764169345a//, https://v.wpimg.pl/OTE4NjMwJj1qe2Ffe0M3YnMEYQ5jAD89KFNgGiFYfWR8A3xdfk5_ZmgZf11-R39jcQJ3X2IbID8sUToPJlklJCI=

W nocy oglądałem film o poszukiwaniu w kolegiacie w Brześciu Kujawskim grobu matki Władysława Łokietka. W r. 1927 kolegiata spaliła się a przy odbudowie skrócono ją o 2 przęsła.
Gdy Władysław Łokietek Uciekał z Małopolski to żegnały go tylko DROPIE, które Ukochał. SKĄD jednak ten Kilkakrotny Bankrut polityczny miał pieniądze na Kupienie w Rzymie KORONY ???
Ja mam tłumaczenie, że wziął go na żołd Daniel Włodzimierski, który przysłał do Polski swego syna Iwana SAKWIASTEGO, i to Daniel kupił w Rzymie Koronę dla Łokietka. W akcie Hołdowniczym Iwana Sakwiastego dla Gedymina i KRÓLA Władysława Łokietka, Sakwiasty jest przedstawiony tak, jakoby to ON był suwerenem Wielkiego Księcia Litewskiego i Króla Polskiego ??? czym kłania się włoska maksyma Kto Płaci ?
Z tego zdaje się zaś wynikać, że Sakwiasty był na Koronacji Władysława Łokietka na GARGAMELLU i to on kazał opracować architektom krakowskim plany Wspaniałej Moskwy, co historycznie Realizował. W akcie Hołdowniczym Kreml jest ROMAŃSKI czyli sprzed Przebudowy Gotyckiej.
Po bitwie pod Sandomierzem w r. 1287, w której Henryk III Prawy zabił 8 Krółów Tatarskich, 8 wziął do niewoli a 4 uciekło, STRACH przed Polską był taki, że Henryk mógł anektować nie tylko Halicz – co zrobił – ale i Moskwę.
Po kasacie zakonu templariuszy templariusze z Rygi, zwani Kawalerami Mieczowymi, podjęli rokowania ze Złotą Ordą o ZAKUP Rosji za złoto Prawdziców w cytadeli ryskiej. Transakcja nie została zrealizowana z powodu wypędzenia z Rosji Wielkiego Tumnika przez Polaków i Litwinów, którzy osadzili w Moskwie Iwna Sakwiastego.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bazylika_%C5%9Bw._El%C5%BCbiety_we_Wroc%C5%82awiu//

Czytamy: „Obecny trójnawowy bazylikowy kościół ufundowany przez Bolesława III powstał od początku XIV wieku w stylu gotyku redukcyjnego. W latach 1309-1318 wzniesiono zachodnie przęsło naw, w 1340 ukończona była nawa, w 1384 kaplica pw. Najświętszej Maryi Panny (budowniczy Otto z Nysy), a w 1387 prezbiterium.”
METRYKA fary wrocławskiej BOLESŁAWA TRZECIEGO jest Absurdalna, ale Pozbyć się jej nie sposób. W naszej historiografii jest bo Bolesław III Krzywousty, co byłoby Pomnikiem BITWY NA PSIM POLU – najważniejszej bitwy europejskiego Średniego Średniowiecza. To kwalifikowałoby wspaniałą farę wrocławską na fundację Włastów, którzy ufundowali 77 Kościołów, co jednak nie ma historycznego i architektonicznego sensu. Jedynym wsparciem tej chronologii jest WROCŁAW w Kronice Schedla jako miedzioryt z roku 1242, co również nie ma sensu chronologicznego, choć Miedzioryt Schedla jest datowany rysunkiem BERLINKI NA ŚLUZIE NOWOMIEJSKIEJ W ROKU 1242.
Na południowej fasadzie wieży farnej jest rzeźba portretowa Henryka III Białego w stroju MIESZCZAŃSKIM z roku 1260 czyli UZNANIA przez księcia Prawa Magdeburskiego, który magistrat przyjął samowolnie w r. 1242. Z rzeźby tej Niemcy zrobili Świętego Wawrzyńca przez Zabranie księciu MIECZA i wsadzenie niemanualnie ROŻNA do grylowania.
Ja ABSURDALNĄ metrykę fary na Bolesława III tłumaczę Przetłumaczeniem przez Niemców BOLESŁAWA na Wielką Sławę. Tą WIELKĄ SŁAWĄ byłby III z dynastii Posejdonidów Innachos, po Posejdonie i starszym bracie Buzyrysie, który zginął w walce z Asklepiosem ze Lwowa. Wobec zbliżania się ze wschodu Asklepiosa (kultura trypolska) Innachos zaczął budować FARY jako świątynie Garnizonowe: Na więzy farnej był punkt obserwacyjny, sygnalizacyjny i sztab obrony murów miejskich, co się sprawdziło.
Potwierdziła to stratygrafia archeologiczna przy budowie Forum Muzycznego. Na dnie fosy Tymoteusza – zięcia Posejdona z Poznania – był fundament olbrzymiej wieży ceglanej. Wieżę zbudował Posejdon do komunikacji z Sobótką ponad poziomem chmur, w ramach drogi wojennej do Brna, gdzie zaczynał się spław żelaza kłodzkiego do Dunaju. Wieża prawdopodobnie istniała za Wojny Bogów a zburzona została przez Asklepiosa wobec wycofania się go za Wisłę i Wisłokę na mocy pokoju w Pradze (Czeskiej).
Wobec tego Foroneusz po odzyskaniu Wrocławia poprowadził przez ten FUNDAMENT fosę miejską, którą zlikwidował Fryderyk Wielki budową Placu Broni. – Chyba że ktoś mądry wykaże, że ten olbrzymi fundament – większego fundamentu ceglanego nie widziałem – był częścią Placu Broni, do czego nie ma jednak odniesienia w bogatej ikonografii fryderycjańskiej.
Architektoniczna chronologia Polski opera się na doktrynie Adolfa Hitlera, że po najeździe mongolskim przyszli tu Niemcy i NAUCZYLI GŁUPICH POLACZKÓW WYPALAĆ CEGŁĘ. Po rewolucji solidarnościowej te hitlerowskie fekalia stały się Wyznaniem Wiary III RP. Cegłę DUŃSKĄ przyniósł zaś do Płocka Zelnik z Zelandii, który uciekł przed Posejdonem do Rygi, którą zbudował dzięki uprowadzonym warsztatom budowlanym, hutniczym i stalowniczym.
Rząd Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo groźny jako jadacz fekaliów – już nie pruskich a HITLEROWSKICH. – W Poznaniu ŻYD SIEDZI NA ŻYDZIE więc BRZYDZĄ SIĘ Panem Oceanów.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.wandaluzja.pl said
2018-02-15 (czwartek) @ 06:36:52
https://marucha.wordpress.com/2018/02/10/wolne-tematy-9-2018/

182. Kapsel said – 2018-02-13 (wtorek) @ 13:49:10
…Brytyjski europoseł Ashley Mote
Dla realizacji swoich niszczycielskich celów, mając na względzie budowę Globalnego Kaganatu Rothschildowie stworzyli system pozarządowych organizacji i funduszy, wśród których miejsce szczególne zajmuje Fundusz Bezpieczeństwa Globalnego. Fundusz Bezpieczeństwa Globalnego to ogromny kryminalny fundusz Iluminatów. Jego kapitał stanowi kwota 65 bilionów dolarów. Fundusz ten został założony dla realizacji celów przestępczych, korumpowania rządów, a nawet zabójstw…
.https://www.youtube.com/watch?v=tXkrCSUc7jo

Jest to powtórzenie zamachu giełdowego Rotszyldów na angielskie obligacje wojenne po bitwie pod Waterloo, na skutek czego Anglia i Imperium Angielskie stały się Folwarkiem Rotszyldów – tylko w tym przypadku wobec Całego Świata. Nie udało się Rotszyldom Zjeść USA to teraz Zjedzą je z Całym Światem poprzez globalną Policję Finansową Rotszyldów, która będzie de facto światową dintojrą finansową.
Stanisław Michalkiewicz mówi bzdury o Społeczności Rozbójniczej, co Beniamin Franklin nazywał RASĄ WAMPIRÓW. Nie ma Społeczności Rozbójniczej tylko KAPITAŁ KRYMINALNY, dla którego każdy siedzący w więzieniu rzezimieszek jest Żołnierzem, którego trzeba OCHRANIAĆ. Nie ma społeczności rozbójniczej tak jak nie ma Mafii, tylko dintojra w loży masońskiej czy synagodze.
Było sakramentalne pytanie w sądzie amerykańskim o Przynależności do Mafii, na co nie uzyskano pozytywnej odpowiedzi. Dopiero ja wytłumaczyłem Amerykanom, że Mafia to loża masońska, która jest własnością JAKIEJŚ synagogi. Nie możliwe jest bowiem obrabowanie czy zmalwersowanie banku BEZ wieloletniego monitorowania przez PRZEZ lożę masońską, do której należą judenknechty.
Szpicbródka odpowiedział polskiemu gangsterowi. NIE STRASZ MNIE DINTOJRĄ ŁÓDZKĄ, BO MOJA DINTOJRA JEST W BERLINIE, czyli w Pruskim Sztabie Wojny Handlowej i Gospodarczej, gdzie siedzieli rabini, którzy się znali na Złocie. Mason Nowojorski i Wielki Mason Polski Julian Tuwim zaśpiewał w Kwiatach Polskich: CAŁE ZŁOTO ŚWIATA W PIWNICACH SYNAGOG, a było to dużo PRZED skokiem na Złoto Archeologiczne Satelitarną Detekcją Złota banderowca Podgornego i Księcia Filipa Małżonka.
Skok się UDAŁ więc można było finansować Stany Zjednoczone Euroazji, do którego miały być PRZYŁĄCZONE USA. Dzięki memu wyjazdowi do Niemiec i ujawnieniu Czarnych Kont Kanclerza Kohla – nazwanych Szczurami Holenderskimi czyli szczurami-wampirami – Szczurze Stany Zjednoczone od Francji do Japonii skurczyły się do Polski.
NAJBARDZIEJ NIESAMOWITA JEST PRAWDA. Władymir Bukowski mówił na PWr, że gdy zobaczył w tajnym archiwum kremlowskim, do którego wpuścił go Jelcyn, Stany Zjednoczone Euroazji to WŁOSY STANĘŁY MU NA GŁOWIE. Bukowski wyraźnie nie wiedział, że to był POTWÓR spłodzony przez banderowca Podgornego i Księcia Filipa.
Teraz Lepszego POTWORA płodzą z Żydówkami Rotszyldy, żeby UCIEC od SARMACKIEGO Babskiego Monopolu Złota, jako antidotum na ANTYKRYZYSOWY faszyzm Keynesa-Paderewskiego.
Propagandzistka Stasi Angela Merkel MUSIAŁA zostać kanclerzycą z dwóch powodów: Wpisania mnie na listę Oszustów Światowych za OSZUKANIE Niemców na 8 miliardów DM przy wykopaliskach archeologicznych na wrocławskim Zamku Biskupim, oraz jako córka Hitlera z zamrożonej spermy, która ma klucze do Skarbca Hitlera w Wałbrzychu z dintojry żydowskiej w Aleksandrii. Herod Wielki dał bowiem Rejestr złota egipskiego Oktawianowi, który je skonfiskował.
Oktawian ukrył to złoto przed Senatem w skarbcu Aleksandra Wlk w LabirynTHOSIE-Athosie i powiedział Wandalom Pocałujta Mnie w D, wysyłając przy tym flotę, która przewiozła Złoto Egiptu do Labiryntu, na podbój Taurygi-Krymu. Lubran miast jednak pocałować szwagra pod ogon wysłał Ultimatum do Aleksandrii Trojańskiej, że jeśli nie odbiorą tego złota Oktawianowi to on się wyprawi na TROJĘ, więc ci radzi nie radzi musieli zdobyć Labirynt i ukryć Skarby Egiptu w Rodopach.
Oktawian turlał się więc po pałacu: JOVE, ZWRÓĆ MI SKARBY EGIPTU, na co ten odpowiedział: ZWRÓCĘ CI SKARBY, JAK MI ZBUDUJESZ NAJWSPANIALSZĄ ŚWIĄTYNIĘ. – Najwspanialsza świątynia rzymska była w Libanie.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/02/15/zydowski-rasizm-w-decydujacym-natarciu/

Nie ma Żydowskiego Rasizmu. Żeby był RASIZM to trzeba uważać Gojów za LUDZI, czego Kapitał Kryminalny ODMAWIA. Jak mi mówił hrabia Kurowski to Odkryli to już Rzymianie, nazywając z tej racji Żydów NIEPRZYJACIÓŁMI LUDZI. Pierwszymi ZOOLITYKAMI byli jednak Rzymianie formułując Niewolnika jako MÓWIĄCE NARZĘDZIE. Autor NAJWAŻNIEJSZEJ KSIĄŻKI XX WIEKU Bułhakow nazwał niemiecki nazizm małpowaniem żydostwa.
Jest pytanie, czy Żydzi – jako Nie Rasa a GATUNEK, wg Beniamina Franklina Homo Wampirikus – nadają się do socjalizacji? Przedwczoraj przeczytałem starą maksymę, że Antyseitów należy LECZYĆ i Uczyć Myślenia, oczywiście Przymusowo, co w I kolejności odnosiłoby się do ODKRYWCÓW Kapitału Kryminalnego. To można Odwrócić, że zamiast leczyć PRZYMUSOWO zwolenników Woltera czy Goethego należy leczyć Rotszyldów, Rokefelerów, Buszów i Batenbergów...
Ja nie jestem jednak tak kategoryczny, bo skoro ZOOLITYCE żydowskiej podlegają też Żydówki jako zwierzaki do Rodzenia Żydów to należy wyciągnąć wniosek z maksymy Protokołów Mędrców Syjonu jako politycznej AKTUALIZACJI Talmudu: NAJWAŻNIEJSZE JEST ZŁOTO. Złoto daje bowiem nie tylko władzę nad Kobietami, ale jest też najlepszym środkiem konspiracji, seksualnej, finansowi i politycznej.
To należy wykorzystać według Prawa SARMACKIEGO Babskiego Monopolu Złota, co ja już wykorzystałem PRZECIW Faszyzmowi jako doktrynie ANTYKRYZYSOWEJ: Faszyzm widzi RATUNEK przed Kryzysem w Nacjonalizacji Złota a ja w BABSKIM MONOPOLU ZŁOTA, bo wówczas wszyscy, KTÓRZY MAJĄ PENISY, będą musieli grać papierami wartościowymi. To wyeliminuje też doktrynę Prezydenta Richarda Nixona, żeby Ratować USA GAZOWANIEM ŻYDÓW MIAST MURZYNÓW?
Wtedy nie trzeba będzie PRZYMUSOWO hospitalizować Rotszyldów, Rokefelerów, Buszów i Batenbergów z IDEOLOGII obcinania niewolnikom penisów, gdyż nie mają spermy jerozolimskiej.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po Okrągłym Stole w Polsce wprowadzono Historiografie Hitlerowską. Berliński Komitet Redakcji i Cenzury Mediów Polskich PŁACIŁ za jej konsumpcję a policja polityczna Mossad, z cenzurą w postaci Ligi Przeciw Zniesławianiu ŻYDÓW prześladowała przeciwników Historiografii Hitlerowskiej – zwłaszcza Negujących Holokaust, często MORDUJĄC ich.
PiS nadał temu nowy wymiar. Ponieważ Historiografia Hitlerowska została ZAGROŻONA to musiał jej przyjść z odsieczą Jarosław Kaczyński deklarując: STAĆ NAS NA ODBUDOWĘ ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE. Było to polityczne wsparcie dla fekaliów hitlerowskich z Oxfordu – czyli że już Berliński Komitet Redakcji i Cenzury Mediów Polskich nie wystarczał – więc w te pędy mason angielski Stanisław Michalkiewicz zelżył Lechiadę od RZYGOWIN UBECKICH.
W ten sposób ja zostałem UBEKIEM a oprawcy Polaków w Warszawie i Izraelu to Święci Biznesmeni Amerykańscy, bo nie dość, że mordowali i grabili Polaków to dostawali wysokie emerytury od III.RP).
To wystąpienie Kaczyńskiego było bardzo potrzebne, bo dzięki temu Uniwersytet Jagielolloński zaczął OBRZYGIWAĆ FEKALIAMI HITLEROWSKIMI, czyli że sprawa zaczęła żyć Beze Mnie. To Obrzygiwanie było dla dyskredytacji mnie, co Niemcy robią skutecznie od wykopalisk archeologicznych Franza J. Straussa na wrocławskim zamku Biskupim, gdzie miałem OSZUKAĆ ich na 8 miliardów DM. Wobec tego Propagandzistka Stasi Angela Merkel wpisał mnie na listę Oszustów Światowych, co URATOWAŁO Czarne Konta Kanclerza Kohla zasilane z Satelitarnej Detekcji Złota.
Wieloletni chadecki minister finansów Theo Waigel zeznał przed komisją Bundestagu d/s Czarnych Kont: UJAWNIENIE CAŁEJ PRAWDY O CZARNYCH KONTACH MOŻE WSTRZĄSNĄĆ PODSTAWAMI REPUBLIKI FEDERALNEJ. - Kłania się Łowca Wampirów z Fichtenau.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/02/13/wolne-tematy-10-2018/

167; Zby said - 2018-02-16 (piątek) @ 08:16:54
Panie Wandaluzja. Pański jest „super bełkot”. Na wyższej fali, jak mogę to określić, Jakoś nikt Pańskich wypowiedzi nie komentuje, ja wiem, to jest tzw „village idiot” syndrom. Ciężka sprawa, żeby się przebić z informacją, popatrzą i machną ręką. A to takie proste – trzeba czytać w lustrze! 🙂

168. Bebebe said - 018-02-16 (piątek) @ 08:43:54
Panie Zby, Pan jest tutaj chyba nowym, przypadkowym gościem, wiec do stylu pana Wandaluzji się Pan nie przyzwyczaił. Pan wandaluzja opowiada takie rzeczy, które po cichu mówili archeolodzy 40 lat temu przy wykopaliskach i renowacjach we Wrocławiu, a głośno i otwarcie będzie można mówić może za kolejne 50 lub 100 lat.
Nikt tu nie macha ręką, tylko czekamy na jego kolejne wpisy….

wandaluzja.pl; To, że o tych sprawach będzie WOLNO mówić za 50 czy 100 lat, gdy dorośnie kolejne pokolenie od kopulatora Jezusa Chrystusa, nie satysfakcjonuje mnie.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/02/17/upadek-berii-i-nkwd/
3. www.wandaluzja.pl said - 2018-02-17 (sobota) @ 18:33:51

PICU PICU MÓJ DZIEDZICU.
To są kwiki PROTESTU na petersburskie rewelacje, że STALINA I BERIĘ ZAMORDOWALI AMERYKANIE. To nie Żukow wygrał II wojnę światową, który jako człowiek Niepolityczny do konspiracji się NIE NADAWAŁ. II wojnę światową wygrał Leningrad dzięki ZŁAMANIU SAMOWŁADZTWA na stalingradzkiej radzie wojennej przez Nikitę Chruszczowa. Żukow i Chruszczow byli prowadzeni Za Rękę przez Marszałka Broz Tito. Mam artykuł: TITO POZBYŁ SIĘ NASYŁANYCH PRZEZ STALINA ZABÓJCÓW MORDUJĄC GO, który jest zgodny petersburską rewelacją, że STALINA I BERIĘ ZAMORDOWALI AMERYKANIE.
Niech więc gamonie historyczne poczytają sobie najmądrzejszą książkę na ten temat: Abdurrahman Awtorchanow, ZAGADKA ŚMIERCI STALINA – Spisek Berii.

21. www.wandaluzja.pl said - 2018-02-18 (Niedziela) @ 18:45:20

Kulikow rozstrzelał załogę Kremla: 4,5 tysiąca enkawudzistów, ale w Moskwie i Leningradzie było jeszcze po 2 garnizony NKWD, które w nocy Szalały po Moskwie.
Dowódcą Moskiewskiego Puczu NKWD był zastępca Berii Sierow, który pucz WYGRAŁ, gdyż został Szefem KGB. KGB składała się z 3 pionów: NKWD, SmerSza i UPA. UPA została rozgromiona przez Gierka za Satelitarną Detekcję Złota.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieżąca Rzeczpospolita PLUS – MINUS zamieszcza artykuł o MAZARZE na zachodnim brzegu Sycylii. To miasto rybackie, ale zasoby rybne zostały wyeksploatowane toteż mazarzanie myślą o nowej podstawie gospodarczej swego miasta, które ma atut turystyczny w postaci pięknej katedry HISZPAŃSKIEJ i strategiczne usytuowanie jachtingowe. Jachty płynące na Wschód powinny się zatrzymywać Tu Właśnie.
Mozyrzanom Spadł z Nieba DAR wyjątkowy, w postaci wyłowienia przez rybaków statuy SATYRA w Pozie Błazeńskiej, co obudziło w nich wenę artystyczną. Satyr jest przypisywany Praksytelesowi Młodszemu. Już wyobrażają sobie, że bogaci Amerykanie będą przyjeżdżać, aby oglądać ich Satyra niczym w WITAJ NAM MYSTER MARSZAL. Muszę tu jednak ich zasmucić, bo to nie jest żaden SATYR W POZIE BŁAZEŃSKIEJ tylko otruty przez Arystotelesa Aleksander Wielki.
We Wrocławiu stoi przed Uniwersytetem statua SZERMIERZA – całkiem nagiego. Było to w czasach, gdy studenci nosili SZPADY. Otóż Szermierz zgrał się w karty do Cna, ale szpady NIE PRZEGRAŁ. Korporacja po zbadaniu sprawy postanowiła to upamiętnić POMNIKIEM za Bohaterską Grę, co Rektor zaaprobował ze względów Moralizatorskich: DO CZEGO PROWADZI ZGUBNY NAŁÓG KARCIARSTWA.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 5:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joanna Tokarska-Bakir, TRYBY MASZYNY POGROMU, aleHISTORIA, Gazeta Wyborcza, 19 II 2018, s. 1, 4-7.

W latach 50-60. mówiono: JAK SIĘ POSKROBIE żydowskiego UBOWCA TO WYJDZIE HITLEROWSKI POLICJANT.
Pani JPB przedstawia Pogrom Kielecki jako akt walki między Ubowcami Polskimi a Żydowskimi – którą to walkę Żydzi wygrali we wszystkich instancjach Dzięki Stalinowi. Stalin zapisał w DZIEŁACH swój Testament Polityczny: WŁADZĘ W POLSCE ODDAŁEM ŻYDOM, GDYŻ TYLKO ONI BĘDĄ JA SPRAWOWAĆ W MOJEJ INTENCJI. ONI NAUCZĄ POLACZKÓW SZACUNKU DLA ZWIĄZKU RADZIECKIEGO.
Śledztwo w/s Pogromu Kieleckiego prowadził Generał NKWD Spych, który wówczas wystąpił po raz pierwszy jako Marian SPYCHALSKI, późniejszy Marszałek Polski i teść Generała Jaruzelskiego, również Generała NKWD. Otóż Generał Spych-Spychalski aresztował wówczas kilkunastu Polskich Ubowców jako SPRAWCÓW Pogromu Kieleckiego, których ZDJĘCIA zamieszcza Pani JPB.
Pogrom Kielecki nie był jednak ŻADNYM aktem walki Ubowców Polskich z Żydowskimi, ale aktem walki SzerSza z NKWD, w której SmerSz POSŁUŻYŁ się Ubowcami Polskimi dla ZASZACHOWANIA Reżimu Warszawskiego. Jak piszę w książce „Incydentu nie było” (Gdańsk 2001) to Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtonu w/s kapitału amerykańskiego na Górnym Śląsku. Tam dziadek spotkał swego ucznia ze szkoły IRA, który powiedział mu o wydanym w Moskwie akcie aresztowania komendanta Armii Czerwonej w Niemczech, Marszałka Żukowa.
Akt Aresztowania Żukowa został wydany w związku z tworzeniem przez teścia Stalina, Nadrabina ZSRS Łazara Kaganowicza, Państwa Żydowskiego na Ukrainie, w trakcie czego ten anektował Krym. Pitrowcy poskarżyli się na to komendantowi okupacyjnemu w Niemczech Żukowowi.
Dziadek przekazał tą wiadomość do Ambasady Jugosławii, więc Żukow zabarykadował się w swym berlińskim sztabie i wezwał marszałków Rokossowskiego i Malinowskiego, którym dał dostarczony mu przez SmerSz Referat Bermana mówiący o judaizacji Polski. Ci pojechali z tym do Moczara w Łodzi, który był agentem NKWD i Szersza, gdzie postanowiono powołać w Kielcach III NSZ. W Polsce rządzili Żydzi więc eszelony Żukowa mogło przeprowadzić z Brandenburgii na Ukrainę tylko zbrojne podziemie antykomunistyczne, co ZROBIŁO.
ZASZACHOWANY okolicznościowym sojuszem Armii Czerwonej z NSZ Reżim Warszawski zgodził się wysłać Wojsko Polskie na Ukrainę, wobec czego sojusz z NSZ przestał być SmerSzowi potrzebny. Mój ojciec jako komendant NSZ na Ukrainie zdążył jednak aresztować w Kijowie Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA. Złoto to mój ojciec z pomocą Marszałka Broz-Tito-Pindara, który walczył z Państwem Żydowskim na Żytomirszczyźnie: https://marucha.wordpress.com/2018/01/17/wolne-tematy-4-2018 – Ad. 10// https://v.wpimg.pl/Mzc2MjgzJBNMfWJcU041TlEFYg5JDT0TDlVjG// złożył w Polskim Skarbcu Wojennym pod jurysdykcją francuską.
Wojna Palestyńska była OGONEM Wojny Ukraińskiej. Ojciec oddał Generalissimusa swemu Prowodyrowi, Nikicie Chruszczowowi, który zawiózł jeńca do Moskwy Salutując do AMERYKAŃSKIEJ czapki generalskiej witające go Politbiuro, z którym utworzył RZĄDZĄCY triumwirat: z Berią i Żdanowem. Sądzę, że to zdjęcie Chruszczowa w amerykańskiej czapce generalskiej dało asumpt do wersji, że to AMERYKANIE ZAMORDOWALI STALINA I BERIĘ.
Gdy interpelowano Trumana, czy tym Holokaustem w Norymberdze był Stalin, czy też ktoś do niego podobny? to odpowiedział: ŻAL MI TEGO FACETA. JEST WIĘŹNIEM BIURA POLITYCZNEGO. Stalin bowiem Na Wieść o Pogromie Kieleckim poleciał do Norymbergi, przebrał się za Holokausta, wszedł na salę Rozpraw i powiedział traumatycznie: POLACY ZNOWU MORDUJĄ ŻYDÓW.
Potem poleciał do Moskwy, załadował złoto na pociągi i wyruszył eszelonem do Pragi, ale w Kijowie czekał na niego mój ojciec ze swym Prowodyrem Chruszczowem. To PRZEWIDZIAŁ najwybitniejszy polski sowietolog, mój wuj Jerzy Szaniawski.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/02/19/jurgen-graf-mit-holokaustu-czesc-czwarta - Ad. 1:
„Szefem firmy Silesia ,należącej do koncernu IG Farben był nie kto inny jak sam Prescot Bush …dziadek G.W.Busha……….którego ojciec G.Bush odpowiedzialny był z ramienia CIA (Własciciel -Jacob Rotschild) za zamach na JFK.”

Zdjęcie Dyrektora obozu pracy niewolniczej w Oświęcimiu z Adolfem Hitlerem pod bramą ARBEIT MACHT FREI zniknęło z mego komputera i internetowego serwisu zdjęciowego BUSCHÓW. Jestem tym zainteresowany rodzinnie, gdyż Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtonu w/s kapitału amerykańskiego na Górnym Śląsku, którym kierował Preskott Busch-Sherff-Bush, ojciec i dziadek prezydentów USA, który wyjechał do Gwatemali na HITLEROWSKIM paszporcie Amerykańskim.
Imperializm amerykański wyrósł na krakowskim patencie Łukasiewicza, którego HABSBURSKIMI komisarzami byli krakowscy Buschowie – z czego wynika, że byli komisarzami Rockefellerów – z której to prawdopodobnie racji Piotr Jaroszewicz i mój stryj Czesław Prawdzic chcieli rewindykować Patent Łukasiewicza.
Podczas ostatniego kryzysu finansowego, o który byli oskarżani Bush’owie, w Parku Południowym starsza pani traumatyzowała Bushów: TO BYLI TACY PORZĄDNI ŻYDZI A TAK SIĘ ROZBISURMANILI W TEJ AMERYCE. Z jej wywodu wynikało, że Tesla poprosił UJ o przysłanie mu Zdolnego Asystenta więc wysłano JURKA, który obiecał Ją Zabrać, ale NIE ZABRAŁ.
Tesla zwierzył się swemu przyjacielowi, na którego farmie spędzał weekendy, że zamierza zadenuncjować CIEKAWSKĄ MAŁPĘ George Bush’a, ale ta zamordowała go pospołu z generałem Abwehry Gehlenem. Praktykujący katolik Otto Skorzeny wyznał na łożu śmierci hiszpańskim hierarchom kościelnym i bonzom Falangi, że to NIE ON zamordował Teslę i Kennedych, ale Bush z Gehlenem, przekazując Hiszpanom kolekcję zdjęć hitlerowskich miliarderów nowojorskich.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://on.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-jakie-tajemnice-kryje-swiety-grob,nId,2546911//

SARMACKI grobowiec Jezusa Chrystusa jest na terenie meczetu w Siringarze w Kaszmirze, do którego klucz ma policja indyjska. Biblioteka Jezusa Chrystusa w tym meczecie ZNIKNĘŁA. Poprzednio hierarchowie muzułmańscy pozwalali niektórym Anglikom CZYTAĆ w niej a Bławatskiej, która miała rekomendacje Petersburskiej Akademii Nauk, ODPISYWAĆ, co spożytkował Bułhakow.
Według tej Biblioteki Jezus Chrystus umarł w Siringarze w wieku 97 lat na wylew krwi do mózgu. W Meczecie mieściła się akademia dla przeznaczonych do władzy książąt krwi, w której profesorem był Jezus Chrystus.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 356, 357, 358
Strona 358 z 358

Skocz do: