Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Technika ekologiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2017-12-29 (piątek) @ 06:36:26
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/nauka-i-technika/los-najwi%c4%99kszego-samolotu-pasa%c5%bcerskiego-%c5%9bwiata-wisi-na-w%c5%82osku-a380-mog%c4%85-uratowa%c4%87-tylko-arabowie/ar-BBHqV8w?ocid=spartandhp//

LOS NAJWIĘKSZEGO SAMOLOTU PASAŻERSKIEGO ŚWIATA WISI NA WŁOSKU. A380 MOGĄ URATOWAĆ TYLKO ARABOWIE

Airbus rozważa stopniowe wygaszenie produkcji A380 – wynika z nieoficjalnych doniesień. I to pomimo, że ogromne koszty tego projektu jeszcze się nie zwróciły. Wszystko zależy od jednego, kluczowego klienta.

Zawsze WISIAŁ na kapitale żydoarabskim. A380 był bowiem Trzema Czechosłowackimi STRATEGICZNYMI Bombami Atomowymi Tesli, an Warszawę, Berlin i Londyn, który WYMUSIŁ sojusz Churchilla z Hitlerem, włoski film o czym oglądałem Wczoraj. Anglicy zarekwirowali w MONACHIUM bombę atomową Na Londyn a 2 pozostałe dali Hitlerowi, aby użył je na Moskwę i Leningrad.
Jeśli ktoś Nie Wierzy, że A380 to Trzy Czechosłowackie Bomby Atomowe to go przekonam. Mój Aerobus zagroził BARDZIEJ Satelitarnej Detekcji Złota niż silnik spalinowo-parowy VDTW. VDTW bił w kapitał żydoarbski a Aerobus postawił alternatywę: EUROPA SZWAJCARSKA NA AEROBUSIE czy EUROPA IZRAELSKO-BRUKSELSKA NA SATELITARNEJ DETAKCJI ZŁOTA ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 3:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2017-12-30 (sobota) @ 01:50:48
TECHNOLOGIA NIEWOLNICZA

Profesor Konik powiedział mi, że Profesor Szafrański Nie Ma Komu Zostawić Płocka więc Profesor Konik zaproponował MNIE. Odmówiłem a na pytanie Dlaczego odpowiedziałem, że tam rządzi PETROCHMIA, której Wspaniały Płock jest potrzebny Jak Piąte Koło u Woza, więc najpierw będą chcieli mnie przekupić apotem zepchną ze skarpy. W Warszawie jest dość alfonsów i dziwek, którzy przyjmą Każde pieniądze więc niech nie szukają we Wrocławiu.
Poirytowany Profesor Konik otworzył książkę, w której była JAKBY karykatura Korfantego? i powiedział, że Będę Taki więc obraziłem się, że będę wyglądał jak ten archeolog niemiecki od Wandalów. Profesor Konik był lwowiakiem o wyglądzie Kanclerza Kohla, który był hitlerowskim Żydem lwowskim o nazwisku Hennoch Kohn więc mogli być krewnymi.
Okazało się to Proroctwem, bo gdy po powrocie z Niemiec przeczytałem o STALINOWSKIEJ technologii w KGHM to dostałem Szoku. Pobiegłem do Prokuratury tłumacząc, że Prawo Hitlerowskie ZEZWALAŁO na pracę Disli pod ziemi tylko dla brygad NIEWOLNICZYCH a tu Polacy pracują pod ziemią z maszynami DISLOWSKIMI??? Skierowano mnie z tym do prokuratury w Lubinie, gdzie mnie wysłuchano i Poradzono, abym się Dogadał z Dyrekcją KGHM, gdzie mi oświadczono, że DYSPUTOWAĆ O TYM NIE BĘDĄ – czyli stanęli na gruncie prawa STALINOWSKIEGO, które ZEZWALA na Pracę Disli Pod Ziemią dla NIE-niewolników.
Korespondowałem wcześniej z Dyrekcją KGHM i byłem sąsiadem FADROMY, która dostarczała maszyny dla KGHM, ale ze mną gadać też nie chcieli odsyłając mnie do ANDRYCHOWA, który odpisał mi, że SĄ ZADOWOLENI ze współpracy z KGHM i STEYEREM czyli aprobują technologię NIEWOLNICZĄ. Ja proponowałem dla ANDRYCHOWA zastąpienie silników STEYERA moim VDTW, który w wersji Monte Christo UMOŻLIWIA budowę METR Samochodowych, co podjęły z inicjatywy Komisji Europejskiej w Brukseli Paryż i Madryt a zapowiedziały Londyn i Rzym, wobec czego byłaby to Andrychowska Technologia NIE-niewolnicza. Teczkę ze Sprawą ukradła mi policja polityczna.
Na wystawie VOLKSWAGENA spotkałem ziomka Alojzego Kowalskiego z Torunia, który pracował w ANDRYCHOWIE. Mówił, że przysłano im alfonsa z Elbląga, który Sprzedawał Co Się Dało, ale nagle Wyjechał i Przepadł a chciano go Powiesić na Suwnicy. Gdy zapytałem Asza, Dlaczego KGHM kupuje złożą na Wyspach Dziewiczych skoro w Jurze są bogate złoża metali kolorowych u ziem rzadkich to odpowiedział, że TYCH KOMUNISTYCZNYCH ZŁODZIEI Z KGHM DO CZĘSTOCHOWY NIE WPUSZCZĄ.
Wówczas zrozumiałe, że Lewandowski sprzedawał Co Się Dało za Psie Pieniądze a KGHM i ANDRYCHÓW wybroniły się MNĄ, jak GAZETA ROBOTNICZA przed Psimi Pieniądzami Niemieckimi drukując MNIE, więc Niemcy musieli zapłacić ILE ŻĄDANO a po zakupie WYGNALI MNIE szczekając: OSZUST, OSZUST, OSZUST… Ostatnio Bank Atlantycki ZABLOKOWAŁ realizację czeków dla mnie pod pretekstem, że jestem na liście OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH, czym Niemcy odżegnali się od Satelitarnej Detekcji Złota, z której zasilano Czarne Konta Kanclerza Kohla na wykupywanie USA. – Czekam już III miesiąc na wizytę FBI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2017-12-30 (sobota) @ 22:27:05
ROSYJSKIE BOMBOWCE NUKLEARNE NAD INDONEZJĄ.

To jest Kazus patrolowania przez rosyjskie bombowce nuklearne Zatoki Meksykańskiej kilkanaście lat temu, co było ZŁAMANIEM doktryny Monrooe’go przeniesieniem przez Kanclerza Schroedera i Jasira Arafata Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu. Teraz, wobec aneksji Morza Południowochińskiego przez Pekin Aerobusem-KITAN, który jest chińską wersją SADDAMA, Indonezja – żeby nie popaść pod protektorat chiński – WEZWAŁA ROSYJSKIE KAMAZY, czego manifestacją są rosyjskie bombowce nuklearne.
Bardzo ciekawy jest Rodowód KAMAZA. Otóż Siostry Alvarado zamówiły u Kamaza mojego Aerobusa według ogłoszonego w internecie schematu: http://wandaluzja.pl/?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza – skany// z licencją w postaci GWARANCJI, że się ze mną DOGADAJĄ – co wobec tego, że młodsza miała reprezentować Honduras na Miss World w Londynie było możliwe. Ponieważ Siostry zostały zastrzelone przez swego ochroniarza to Kamaz otrzymał licencję Aerobusa w TESTAMENCIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2017-12-31 (Niedziela) @ 18:38:08
http://www.geekweek.pl/galerie/4200/wymarle-gatunki-ktore-mozna-przywrocic-do-zycia?zdjecie=5//
Wymarłe gatunki, które można przywrócić do życia! – ŁOŚ IRLANDZKI

Jednym z głównych problemów w procesie przywracania do życia wymarłych gatunków zwierząt jest znalezienie surogatki, która urodzi konkretnego kandydata. Trzeba bowiem odszukać zwierzę na tyle podobne genetycznie, by mogło ono donosić ciążę. Z podobnym problemem borykano się w przypadku łosia irlandzkiego, który słynął ze swoich rozmiarów – 2.5 metra wysokości i 4.2 metra rozpiętości poroża. Okazuje się jednak, że ten łoś jest blisko spokrewniony z tradycyjnym jeleniem (dlatego zamiennie używa się tu nazwy jeleń olbrzymi), który wciąż jest całkiem popularne. Naukowcy mapują już 13000-letnią skamielinę łosia irlandzkiego, by móc go przywrócić do życia za pomocą klonowania.

http://www.swiatpodroznikow.pl/wiadomosci/860-morski-ssak-z-rzedu-syren-dugong-krowa-morska
Morski ssak z rzędu syren – Dugong (krowa morska)
Jak opisać te ciekawe zwierzęta? Dowcipnie można powiedzieć: słoń z ogonem wieloryba, który odżywia się zielskiem niczym krowa. Ci ogromni morscy wegetarianie żyją w przybrzeżnych wodach Afryki wschodniej do Australii w tym Morza Czerwonego, Oceanu Indyjskiego i Pacyfiku.
********************************************************
Nazwa Łoś Irlandzki zdaje się świadczyć, że zwierzę zostało wybite w Irlandii w czasach HISTORYCZNYCH. Przypominam sobie, że ŁOSIA pierwszy opisał Juliusz Cezar, który zetknął się z tym zwierzem w górach Harzu, gdzie był gościem ARIOWISTA czyli naszego Leszka Chytrego. Był zdziwiony wielkością zwierza, który jakoby łamał sporej wielkości drzewa niczym słoń. Wnosiłem z tego, że był to Łoś Olbrzymi czyli IRLANDZKI, który po przebadaniu genetycznym okazał się być JELENIEM Olbrzymim. – Po co jednak Jeleniowi taki WZROST i Rogi o rozpiętości 4,5 metra ???
Jeden z polskich pisarzy-myśliwych opisał historię z Pszczyny. Miejscowy leśnik zaprowadził go do opuszczonego sadu. Wieczorem przyszedł jeleń i zaczął trząść ROGAMI jabłka. Gdy zabrał się do jedzenia to z zarośli wyskoczył żubr, który przepędził jelenia, zjadł jabłka ze smakiem i poszedł sobie.
Po pewnym czasie wrócił jeleń i zaczął znowu trząść jabłka – tym razem bardzo dużo, jakby chcąc sobie powetować stratę, ale gdy zabrał się do konsumpcji to z zarośli znowu wyskoczył żubr i sprawa powtórzyła się…
Góry APENINY-Appalachy miały sens znaczeniowy jako Góry Jabłkowe, zaś KARPATY znaczyły po grecki GÓRY OWOCOWE. Można to tłumaczyć tym, że tak jak zwierzęciem lasów IGLASTYCH był mamut tak zwierzęciem lasów liściastych był słoń leśny. Słonie TWORZĄ zaś ekosystem, niszcząc drzewa, których Nie Lubią, co daje preferencję drzewom i roślinom, które słonie Akceptują.
Wobec tego słonie leśne NISZCZYŁYBY w Karpatach drzewa iglaste i sadziłyby – tak SADZIŁY – Dęby i drzewa Owocowe ??? Dęby nie rozsiewają się generatywnie, czyli że istniało przed człowiekiem jakieś zwierzę, które rozsiewało je i zasadziło w Grecji, Azji Mniejszej i na Ukrainie olbrzymie lasy dębowe, a tym zwierzęciem powinien być SŁOŃ LEŚNY, który został wytępiony przez człowieka.
Nazwa KIELCE pochodzi od modrzewiowej świątyni, na ołtarzu której leżały wielkie KŁY Dzika, którym był wyraźnie mamut lub słoń leśny, a te Dziki miał wówczas ŻYĆ i być przyjazne ludziom. Wiemy, że nazwa SŁOŃ pochodzi od SUOMI czyli Fina i oznaczała pierwotnie Mamuta. Chodzi więc o czasy SPRZED wybudowania przez Chęsę Murowanej katedry kieleckiej. Dopiero po wytępieniu słoni leśnych Góry Owocowe porosły świerkiem.
Podobnie mogło być z Jeleniem Olbrzymim, który w Irlandii, gdzie nie było słoni leśnych, Robił za Słonia. Jego OLBRZYMIE rogi pochodziły stąd, że łanie chodziły Za Bykiem, który miał Największe rogi do OTRZĄSANIA JABŁEK.
Od półwieku tłumaczę Japończykom, że rekonstrukcja genetyczna mamuta jest Głupiego Robotą, gdyż na Syberii są TYSIĄCE słoni, które żyją w lecie jako słonie WODNE a w zimie idą do tajgi, gdzie nikt nie zagląda. 2 lata temu nabrała rozgłosu wprawa atakowania rybaków przez słonie w południowo-zachodniej Syberii, że musieli brać na połów karabiny. Kilka lat temu sfilmowano i pokazywano w internecie młodego mamuta kąpiącego się w rzece czukockiej a równocześnie sfotografowano na Alasce starego mamuta w śnieżnej tundrze. Miejscowi Indianie mówili, że został wygnany z tajgi przez młode byki na Pewną Śmierć.
Pisałem też, że w Zachodniej Afryce Równikowej żyją mamuty jako SŁONIE WODNE (loxodonta franseni) od zbiegłych do Nilu ze zwierzyńców faraonów rudych słoni syryjskich. Leśny słoń afrykański też jest hodowanym przez Ptolemeuszy indyjskim słoniem BOJOWYM. Pisałem do Amerykańskiego Towarzystwa PRZYJACIÓŁ SŁONIA, żeby nie wygłupiali się introdukcją w Ameryce megafauny afrykańskiej, gdyż nosorożce syberyjskie zachowały się jako Włochate Nosorożce Sumatrzańskie z darów cesarzy chińskich. Hipopotam liberyjski jest zaś euroazjatyckim hipopotamem LODOWYM, który żył w symbiozie z krową wodną (syreną) syberyjską.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2018-01-03 (środa) @ 08:13:38

Obejrzałem film o manatach amazońskich, których pozostało kilka tysięcy, gdy kiedyś były tam wielkie stada. Z filmu wynika, że w Amazonii kłusownictwo jest trudniejsze do opanowania niż w Afryce, gdzie doprowadziło do wytępienia kilku podgatunków nosorożca. Słyszałem, że WINĘ za zagładę nosorożców afrykańskich ponoszą „żółtki” jako Amatorzy AFRODYZJAKU z rogu nosorożca ??? o co kiedyś oskarżano Afrykanów, ale ci okazali się Nie Tacy Głupi jak Azjaci. Zagłada nosorożców JAWAJSKICH w delcie Mekongu zdaje się potwierdzać INFANTYLIZM burżuazji azjatyckiej.
Zdaje się że niepotrzebnie walczyłem z introdukcją fauny afrykańskiej w Ameryce Północnej, gdyż to może uratowałoby Zachodniego i Północnego afrykańskiego nosorożca Białego oraz Czarnego, który jest POTRZEBNY dla spasania kolczastego buszu. Dla Ratowania manata amazońskiego najlepsze byłoby introdukowanie go w południowo-wschodnich stanach USA i Missisipi ???
Afryka jest na etapie, że ochronę pojedynczych czasami osobników może zapewnić tylko czipowanie ich i monitorowanie telefoniczne lub satelitarne? 2 lata temu dwie światowe agencje publikowały film o klinicznym Ratowaniu SYRENY w WARSZAWIE lub Koło Warszawy.
Dostałem list z informacją, że film został nakręcony w TORUNIU więc nie ma nic wspólnego z hepeningiem. Jest to krok ku mej interpretacji sprawy: Jeśli bowiem średniowieczni Pruskowie hodowali manaty to musieli to przejąć Krzyżacy i junkrzy pruscy, którzy nie chwalili się tym, czyli że manaty mogły przetrwać w Prusach Wschodnich do II wojny światowej ??? Ratowana Syrena była bardzo wychudzona i miała ogon nie manatów Atlantyckich, ale PACYFICZNYCH – czyli że byłby to manat SYBERYJSKI lub indyjski
Wydaje mi się, że manat syberyjski żył w symbiozie z hipopotamem LODOWYM, który przetrwał jako hipopotam liberyjski, który brzegiem Atlantyku zawędrował do Gwinei lub został sprowadzony przez kartagińską intendenturę wojskową – niczym minireaktor URSZULA SIPIŃSKA, który TWORZY infrastrukturę wojskową. Hipopotam lodowy Wyrywał i Ścinał trzcinę, którą znosił na hałdę, jak perkoz, która fermentując wydzielała ciepło tworząc OPARZELINĘ, w której zimował zagrzebując się. Hipopotam liberyjski potrafi PRZESPAĆ suszę pokrywając się białą pianą.
Z tych Pieców Perkozich mogły korzystać też manaty lodowe. Wobec tego hipopotam lodowy był zwierzęciem ze wszech miar pożytecznym, gdyż UPRAWIAŁ ROGOŻĘ, którą się żywił, żywiąc nią też manaty, ŁOSIE, konie i żubry! Była to więc Spółka HIPO-MAN. Poza tym nie widzę przeciwwskazań w introdukowaniu manatów zachodnioafrykańskich w Grecji czy Chorwacji, co by podniosło atrakcyjność i efektywność tych krajów, Skazanych na Przemysł Turystyczny – najbardziej dochodowy poza Węgierską Wenecją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/12/30/wolne-tematy-103-2017/

Ad. 158: revers said - 2018-01-03 (środa) @ 14:40:30
Nie kacapy europejskie z ich zimnym na wieki termojadrowym reaktorem u wiecznie sprostytulowanej naukowo i intelektualnie franzy, ktorej miliony muskow pracuja nad przemiana zaby w kijanke, nie odwotnie i to kilku plci, sa w posiadaniu przenosnego termojadrowego reaktora
http://rusvesna.su/news/1514929398
czystej energii. Dobranoc Einstein.
************************************************************
Rosjanie opublikowali SCHEMAT i zdjęcie swego minireaktora: Wygląda jak STANGA wagi Superciężkiej słoni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/12/30/wolne-tematy-103-2017/
Ad. 158: revers said - 2018-01-03 (środa) @ 14:40:30

http://rusvesna.su/news/1514929398//
*************************************************************
Nie wiem, czy ten rosyjski minireaktor można nazwać URSZULA SIPIŃSKA ??? Amerykański minireaktor, zbudowany po zakupie MEGO minireaktora USi w 1977 r. we wrocławskiej TOSHIBIE mieścił się na półciężarówce i był formalnie dla obsługi miasta 200-tysięcznego czyli gminy. Rosyjski minireaktor zdaje się zaś wymagać do transportu CIĘZARÓWKI.
Francuzi ogłosili zdjęcia 17 znalezionych w Gabonie minireaktorów, datowanych geologicznie na 1,5 miliona lat: 16 w BATERII 3 x 4 i jeden w odosobnieniu. Baterię wywieźli chyba do Francji a odosobniony zostawili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2018-01-05 (piątek) @ 21:57:14
ATAK NAJLEPSZEGO PROWOKATORA ARMII SOWIECKIEJ NA BITWĘ POD GRUNWALDEM

Premier Szydło UPADŁA w momencie swego TRYUMFU. Gdy gratulowano jej Zwycięstwa to KTOŚ pokazał jej Śmiertelną Kartę, co kiedyś nazywało się Siłą Wyższą. Tą Kartą był wyraźnie ZAKAZ odpowiadania na mą korespondencję w/s Złota Stalina, jak uprzednio Złota Hitlera i Złota Włastów.
Gdy UJAWNIŁEM adres skarbca Łowczego Siedmiogrodu to 2 doby później było incognito polskiego rządu w Izraelu. Na lotnisku w Tel Awiwie Pani Premier wsiadła Nieregulaminowo do I. limuzyny rządowej – jakby Jerozolimę znała a za nią wsiadł MON Macierewicz. Na autostradzie jerozolimskiej w Nieoznaczony samochód Pani Premier uderzyła rosyjska rakieta pp MIAŻDŻĄC przód samochodu, a ponieważ Pani Premier i MON nic się nie stało to znaczy, że byli pod opieką CIA, które sfilmowało Makabrę i puściło w IN.
Premierem został Mateusz Morawiecki, który Zgodził się na wszczęcie procedury ze Złotem Stalina. Ojciec Premiera, były Komendant TERRORYSTYCZNEJ Solidarności Walczącej, był Najlepszym Prowokatorem Armii Sowieckiej – wobec czego odpowiada za śmierć nie Kilkudziesięciu, ale Setek ludzi, gdyż SmerSz mordował Na Wszelki Wypadek.
Jako Najlepszy Prowokator został mianowany przez Marszałka Obrony Związku Sowieckiego Malinowskiego komisarzem MIKROKOMPUTERA Jacka Karpińskiego, który Odnalazł się w GARAŻU Morawieckich w Kalifornii, gdzie zaczęła się światowa rewolucja informatyczna.
Potem został Komisarzem mego minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który sprzedał we wrocławskiej TOSHIBIE Rockefellerowi a po OTRUCIU Kowalskiego u Urszuli Sipińskiej mego silnika spalinowo-parowego VDTW, który w Cudowny Sposób przeistoczył się w Austriacki Silnik SUPEREKOLOGICZNY, na którym podpisano Europejską Konwencję Transportu Ekologicznego, w OBECNOŚCI Ministrów Transportu USA, Kanady Rosji i Japonii. Konwencja ta nie weszła jednak w życie z powodu POBICIA we Wrocławiu Konsula Austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA. – Ja deklarowałem uznanie patentu austriackiego za uznanie mych praw Autorskich wg prawa niemieckiego i SPŁACENIA aktywistów Turbinki Kowalskiego.
Teraz Mateusz Morawiecki PRZEPYCHA siłowo Elektryzację polskiej trakcji samochodowej, co ma być remedium na SMOG. To jest PROWOKACJA dużo większa od ZANEGOWANIA przez Lelewela Bitwy pod Grunwaldem jako Polskiej Megalomanii. Chodzi mianowicie NIE o to, że polscy fizycy wydali deklarację: NIGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA PRĄD – bo to Absurd do Kwadratu – ale o to, aby POZBAWIĆ Polaków możliwości Obrony w razie jakiejś wojny, np. uderzenia jezuickiej Bundeswehry na Wałbrzych, gdzie jest Skarb Hitlera z imperialnego skarbu bułgarskiego.
Angela Merkel ZAPROSIŁA do Europu 70 milionów rekrutów jezuickich i zbudowała dla nich PODZIEMNE MIASTA z obsługą seksualną, oraz zmobilizowała dalszych 250 milionów, a Anglicy z The Economist poradzili jej MILIARD DWIEŚCIE MILIONÓW rekrutów jezuickich. Otóż w razie wojny NAJPIERW ulegnie zniszczeniu sieć energetyczna a samochody są Podstawowym ŚRODKIEM OBRONY. Niemcom zaś to NIE GROZI, gdyż, jak powiedział 25 lat temu rektor PWr, to ROBILI oni już wówczas minireaktory URSZULA SIPIŃSKA przygotowując się do WOJENNEJ Energetyki Gminnej i PODZIEMNEJ.
Silniki VDTW mają znaczenie STRATEGICZNE, gdyż palą 20% paliwa silników benzynowych i mogą jeździć na oleju, a będąc Najcichsze, Małoemisyjne i Najchłodniejsze są Trudne do Wykrycia i Spalenia, i mogą pracować Pod Ziemią. – Mateusz Morawiecki dokonał więc ATAKU NA BITWĘ POD GRUNWALDEM jako Polską Megalomanię INFORMATYCZNĄ, ENERGETYCZNĄ, PRZEMYSŁOWĄ, WOJSKOWĄ I SAMOCHODOWĄ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2018-01-06 (sobota) @ 10:36:14
https://finanse.wp.pl/antysmogowa-taryfa-czyli-drozyzna-ekspert-obnizka-rachunkow-to-manipulacja-rzadu-6206139558983297a//
ANTYSMOGOWA TARYFA, CZYLI DROŻYZNA. EKSPERT: OBNIŻKA RACHUNKÓW TO MANIPULACJA RZĄDU
Wprowadzenie taryfy „antysmogowej” było zapowiadane przez Mateusza Morawieckiego jako przełom w walce o czyste powietrze. Premier obiecywał, że osoby ogrzewające domy prądem zapłacą o jedną czwartą niższe rachunki, ale wyliczenia te okazały się całkowicie abstrakcyjne. Przejście na „taryfę antysmogową” może oznaczać w praktyce znacznie wyższe koszty.

Smog to przede wszystkim efekt niskiej emisji. (Agencja Gazeta, Fot: Michał Walczak)

– To nie jest żadna antysmogowa taryfa. To antysmogowa manipulacja rządu – nie ma wątpliwości Andrzej Guła z Krakowskiego Alarmu Smogowego, ekspert ds. efektywności energetycznej i ochrony powietrza.
W rozmowie z Wirtualną Polską przekonuje, że jeśli osoby obecnie ogrzewające dom prądem zastosują nową taryfę antysmogową, nie tylko nie zapłacą mniej, lecz wydadzą na rachunki za prąd znacznie więcej niż obecnie.
*******************************************************************
Kaczyński i jego przydupas Morawiecki to AGENCI kapitału żydoarabskiego, zainteresowanego Maksymalizacji konsumpcji Ropy Naftowej. Na II Forum Wynalazczym we Wrocławiu w 2003 r. była mowa, że Hilary Clinton UWOLNIŁA z Domu Wariatów WYNALAZCĘ Amerykańskiego Silnika Ekologicznego, który przesiedział tam 30 lat. ZBRODNIĄ Wynalazcy było, że ZMNIEJSZAŁ zużycie paliwa o 50%, a ponieważ mój VDTW w wersji Monte Christo zmniejsza zużycie paliwa o 80% to WASE MOŻNA GO BYŁO UWOLNIĆ jako Niegroźnego.
Miało to ciekawy efekt: Madame Cresson z Komisji Europejskiej w Brukseli i Madame Tibori z merostwa paryskiego podjęły budowę SAMOCHODOWEGO metra w Paryżu na VDTW Monte Christo, za czym poszedł Madryt a zapowiedziały Londyn i Rzym. Ale wówczas obie panie zostały zaatakowane przez Holenderskiego Tygrysa Benzynowego Za Korupcję, a HTB był uważany za Największego Koruptanta – ale na Tą Okazję widocznie się Ubogobojnił. Śledztwo wykazało, że Mme. Cresson uprawiała Nie Korupcję, ale Machlojki, za co należała się jej Nagana a NIE Dymisja, a Mme. Tibori robiła to Co Wszyscy Przed Nią – ale metra samochodowe w Paryżu i Madrycie Diabli Wzieli, co oznaczało prolongatę Londyńskiego i Kalifornijskiego SMOGU. Skomentowałem to, że Holenderski Tygrys nie tylko SPALIŁ LONDYN, ale i zagroził Paryżowi, Madrytowi i Rzymowi.

https://marucha.wordpress.com/2018/01/04/wolne-tematy-1-2018 – Ad. 68://
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://tech.wp.pl/jeden-wybuch-moze-zabic-5-mld-osob-w-przeszlosci-usmiercil-ponad-polowe-populacji-ziemi-6206102976632449a//
JEDEN WYBUCH MOŻE ZABIĆ 5 MLD OSÓB. W PRZESZŁOŚCI UŚMIERCIŁ PONAD POŁOWĘ POPULACJI ZIEMI - Wybuch superwulkanu w Yellowstone może doprowadzić ogromnej tragedii. Nawet pracownicy NASA zastanawiają się, w jaki sposób nie dopuścić do tego scenariusza. "Jedyne, co można zrobić, to ewakuacja ludzi na inny kontynent" - tłumaczy WP Tech prof. dr hab. Jerzy Żaba, kierownik Katedry Geologii Podstawowej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
*******************************************************************
Panie Profesorze, tak jak Yellowstone zagraża CAŁEJ Ameryce Północnej tak Teneryfa zagraża Hiszpanii i Europie Zachodniej. W ostatnich kilku latach na Teneryfie odnotowano kilka TYSIĘCY wstrząsów, co dobrze nie wróży.
Mój ojciec, który urodził się k. Yellowstone, podarował dla stanu Idaho mego Bobra Kasztelańskiego, którym Amerykanie jako EKOLOGICZNYM zastąpili ZAJOBA Polepszenia Stosunków Wodnych WIELOMA TYSIĄCAMI STOPNI WODNYCH, tak że rozbierali tamy retencyjne dzięki którym zagospodarowanie Dzikiego Zachodu w ogóle możliwe było.
Było to bez mej wiedzy, co nazywa się SKAPEROWANIEM. Amerykanie eksperymentowali z bobrem sto lat, ale Nie Wiedzieli, że BÓBR NIE JEST ZWIERZĘCIEM ŁOWNYM, co Polacy wiedzieli tysiąc lat temu więc wyłączyli go spod Prawa Łowieckiego. Za tego Bobra Kasztelańskiego WYKUPIŁEM od Bawarów Skarb Tysiąclecia, jak nazwano wzięty przez mieszczan średzkich w bitwie pod Legnicą Majestatyczny Skarb Czyngis Chana.
45 Przykazań Niszczenia Polski przez spermę jerozolimską mówi w punkcie 23: W WYPADKU GŁOŚNYCH ODKRYĆ SPOWODOWAĆ ICH SPRZEDANIE ZA GRANICĘ. NIE DOPUSZCZAĆ DO PUBLIKACJI ZAWIERAJĄCYCH WARTOŚCI OPISÓW WYNALAZCZYCH: http://wandaluzja.pl/?p=p_327&sName=testament-stalina//. Ten KODEKS Żydzi stosują też wobec innych narodów, bo np. przy płodzeniu AMERYKANÓW zamordowali 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji, co WYKLUCZA Demokratyczne Wybory w USA.
Na tym jechał Kornel Morawiecki jako KOMISARZ Niszczenia Polski przez spermę jerozolimską, sprzedając minireaktor URSZULA SIPIŃSKA Rockefellerowi i Japończykom. Ponieważ Hiszpanom minireaktor USi jest potrzebny do schronów pa przeciw Teneryfie to mam nadzieję, że nie zostanie sprzedany im przez Mateusza Morawieckiego na podstawie 45 Przykazań Niszczenia Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2018-01-08 (poniedziałek) @ 22:43:27
https://autokult.pl/30606,toyota-we-wloszech-wycofuje-sie-z-silnikow-diesla-oferuje-hybrydy

ZMOWA KARTELI DZIAŁA. Przemysł samochodowy podlega Kontroli przemysłu petrochemicznego kapitału żydoarabskiego a Podział Rynku Włoskiego jest wyraźnie skutkiem Protokołu Kioto cherubina Hitlera jako HOLOKAUSTA. Gdy Cherubin dokonał NUKLEARNEGO zamachu na Kair, co nazywa się Aferą LIBERTY, to Nixon chciał go wyrzucić, ale ten przekwalifikował kapitał żydowski w żydoarabski i wyrzucił Nixona na zbitą morde, co nazywa się WATERGATE.
Hitlerynka jest realizatorką doktryny Himmlera: ISLAM JEST NIEMIECKI czyli Holokaustyczny. W tej intencji zaprosiła do Europy SAMOWŁADNIE 70 milionów rekrutów jezuickich a zmobilizowała 250 milionów, i może by się jej udało zdobyć Skarbiec Hitlera w Wałbrzychu, ale Anglicy z The Economist orzekli, że POTRZEBNYCH JEST MILIARD DWIEŚCIE MILIONÓW. To dezawuuje Ziemię Obiecaną sprzed 40 laty. Najbardziej MAKABRYCZNĄ bitwą jaką znam jest Las Navas De Tolosa w r. 1205, ale ten Pomysł angielski bije Tolosę NA GŁOWĘ.
Niech nikt nie myśli, że Katarzyna Wielka to ZWYCIĘSTWO. Ta WYMYŚLIŁA Jak Obrzydzić Polskę Europie. Zażądała tronu Jagiellonów a gdy dostała to kazała go przerobić na WC. W Petersburgu wszyscy hydraulicy okazali się być jednak Polakami więc gdy usiadła na tym Polskim WC to Wyskoczył BAGNET… W orzeczeniu lekarskim napisano: ŚMIERĆ Z POWODU PĘKNIĘCIA WORECZKA ŻÓŁCIOWEGO.
Ja mówiłem, żeby nie ufać Polskiemu Hydraulikowi, bo to SS.
Rektor PWr prof. Andrzej Wiszniewski mówił 25 lat temu, że Niemcy robią cichcem minireaktory URSZULA SIPIŃSKA – z czego wynika, że robili je dla WOJENNEJ Energetyki Gminnej, czyli również podziemnych miast dla jezuickiej Bundeswehry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/10-lat-temu-rozbi%c5%82a-si%c4%99-casa/ss-AAv3jcF?ocid=spartandhp//
WIECZOREM 23 STYCZNIA 2008 ROKU WOJSKOWY SAMOLOT CASA ROZBIŁ SIĘ 3 KM. OD LOTNISKA WOJSKOWEGO W MIROSŁAWCU. SAMOLOT PRZEWOZIŁ UCZESTNIKÓW KONFERENCJI „BEZPIECZEŃSTWO LOTÓW”.

Miała być konferencja WOJSKOWA w sprawie mego AEROBUSA, gdyż jest to technika MILION razy Bezpieczniejsza od tradycyjnej awiacji pasażerskiej, wprowadzonej z racji Wojennej Doktryny Degola. Doktryna d’Gaulle’a UTRACIŁA SENS więc chodziło o jej ANULOWANIE, co powodowało podjęcie produkcji Aerobusa w ŚWIDNIKU i MIELCU.
Facet który deklarował się przy mnie jako Rezydent Mossadu śmiał się i szydził, że ŻYDZI WYDUSZĄ TO KOMUNISTYCZNE ROBACTWO, więc po DZIESIĘCIU latach trzeba ODTAJNIĆ Śledztwo zamordowania 14 generałów lotnictwa wojskowego i PRZESŁUCHAĆ tego Rezydenta Mossadu.
Chodziło o ZASTĄPIENIE 200 towarzystw lotniczych CZTEROMA na moim Aerobusie: Rotszyldów, Rokefelerów, Buszów i Batenbergów, i dlatego UTAJNIONO Śledztwo. – SKĄD Piastowie-Rotszyldy mieli pieniądze na Wykupienie Anglii? ZE SKARBCA WŁASTÓW W MODLINIE – co lepsze od Kalibabki od Skarbu Imperialnego Attyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLITYKA z transparentem: SMOG POD OCHRONĄ, 31.1-6.02.2018; Robert Przybylski, CZAS AKTYWNIEJ WALCZYĆ ZE SMOGIEM NAD MIASTEM, Rzeczpospolita, 1 I 2018 s. A24-25.

Jeśli prawdą jest to, co tu czytam, to Prezydent Krakowa powinien być powieszony Za Jaja jako Nocnikowy Rokefelera, który Rządzi Światem SMOGIEM. Tego było mu jednak widocznie za mało, bo zafundował Japończykom Fukishimę z ZATRUCIEM Pacyfiku.
II Nocnikowy Rokefelera, Premier Morawiecki, powołał sztab Doraźnej Walki ze SMOGIEM, w którym większość stanowią GNOJE od Elektromobilności, która od dziesięcioleci jest agentem kapitału Żydoarabskiego, który rządzi SMOGIEM.
Ponieważ Morawiecki chciał wrobić Polaków w Volkswagena-SZALBIERZA, który zabił Kurwy Kalifornijskie, więc przypomnę historię Na Miarę ZABICIA przez Holokausta Busha-Juniora imperialnych doktryn Monrooe’go i Teodora Roosevelta hitlerowskim Osprey’em:
Kurwy Kalifornijskie chciały rządzić światem moim VDTW jak kapitał żydoarabski SMOGIEM. Wobec tego zawarły z pederastą Bushem-Juniorem umowę, że DADZĄ mu zwycięstwo w II Kadencji za Zniesienie Przywilejów Ekologicznych Kalifornii, co ten zrobił.
Kurwy Kalifornijskie wyobrażały sobie – zresztą całkiem słusznie – że po uchyleniu przywilejów ekologicznych stan ten zostanie ZMUSZONY do przejścia na VDTW jako Dużo Tańszy i pod każdym względem Efektowniejszy, ale Pederasta wprowadził równocześnie dla Kalifornii ZERO-emisyjności, co wyeliminowało VDTW jako redukujący w stanie Nieulepszonym zużycie paliwa o 80% i tak samo Smog Kalifornijski. Pederasta mógł to zrobić, gdyż był w zmowie z Volkswagenem, który wystawił Volkswagena-SZALBIERZA z UPERFUMOWANYMI spalinami, i minęło 16 lat, zanim odkryto to Oszustwo na Pohybel Kurwom Kalifornijskim. Teraz VW płaci Amerykanom Jak Za Zborze a innym NIE.
Otóż żeby ZLIKWIDOWAĆ Smog taki czy inny z jego TRAGICZNYMI skutkami wystarczy uruchomić produkcję jednego z 12 silników VDTW.
Ten VW UPERFUMOWANY to stary silnik Katalityczny. Zwrócono uwagę, że tam gdzie jeżdżą auta z silnikiem Katalitycznym TRAWA NIE ROŚNIE, natomiast tam, gdzie jeżdżą tylko Spalinowe ROŚNIE. – Badania wykazały, że spaliny katalityczne są Wyjątkowo Rakotwórcze i Antygeneratywne, więc kapitał żydoarabski po uciszeniu burzy z Katalitorami zafundował je Amerykanom jako PERFUMOWANE na sposób Haśka, aby się Plugastwo nie rozmnażało oraz jak najszybciej starzało i zdychało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/chrzani%c4%87-%c5%bco%c5%82nierzy-wykl%c4%99tych-zajmijcie-si%c4%99-smogiem-skandaliczny-wpis-michalik/ar-BBJZ30L?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP//
CHRZANIĆ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. ZAJMIJCIE SIĘ SMOGIEM”. SKANDALICZNY WPIS MICHALIK

Eliza Michalik, dziennikarka Superstacji, stwierdziła, że należy „chrzanić żołnierzy wyklętych i inne propagandowe bzdury”, gdyż prawdziwym problemem Polski jest smog.
„Jezu jak strasznie śmierdzi powietrze w Warszawie. Umieramy tu, dzień po dniu. Chrzanić żołnierzy wyklętych i inne propagandowe bzdury. Smog, powietrze które nas zabija, powinno być absolutnym numerem 1 dla każdego polityka i obywatela” – napisała dziennikarka na Twitterze.
Eliza Michalik@EMichalik
Jezu jak strasznie śmierdzi powietrze w Warszawie. Umieramy tu, dzień po dniu. Chrzanić żołnierzy wyklętych i inne propagandowe bzdury. Smog, powietrze które nas zabija, powinno być absolutnym numerem 1 dla każdego polityka i obywatela.
13:24 – 7 mar 2018

Termin Żołnierze Wyklęci jest Sowiecką dywersją ideologiczną – wprowadzoną przez agenta Ławrentego Berii Bolesława Piaseckiego, żeby Polacy się z tego NIE WYKAŁAPUĆKALI.
Teraz wiadomo u Kogo się asekurować PRZED Rokefelerem, który rządzi światem SMOGIEM, oraz PRZED USA, które BEZ kapitału żydoarabskiego ŻYĆ NIE MOGĄ. Mój silnik spalinowo-parowy VDTW w wersji Monte Christo spala 20% paliwa silnika spalinowego OTTA, więc jakby wyglądał Rokefeler i Imperializm Amerykański, który zdobył władze nad światem NA krakowskim patencie Łukasiewicza, BEZ onych 80 procent TRUJĄCEGO I BARDZO DROGIEGO SMRODU???
Można odpowiedzieć, że TAK, JAK BEZ DOKTRYN IMPERIALNYCH TEODORA ROOSEVELTA I MONROE’GO, które upadły po SKATOWANIU mego pełnomocnika w NASA na rozkaz Prezydenta Busha-Juniora: http://www.forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?t=7&postdays=0&postorder=asc&start=435// który chciał tym UDOWODNIĆ, Kto Rządzi w NASA???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojawił się Wybitny MNIEMANOLOG Paweł Łepkowski – szef działu Historii i redaktor Prowadzący RZECZY O HISTORII „Rzeczpospolitej”, który wczoraj Zapierdział, że STALIN ZOSTAŁ OTRUTY: „Tajemnica śmierci czerwonego cara”. Tuli Bergerac został zniszczony występem Kapitału Gazowego, który zaśpiewał Odbytnicą a teraz Odbytnicą powinien śpiewać Rokefeler, bo rzeczony numer „Rz.” jest poświęcony SMOGOWI, który jest 10 razy bardziej SMRODLIWY od gazu kuchennego.
Przypomina to Tajemnicę Śmierci Króla Słońce. Gdy konsylium lekarskie orzekło, że Stan Króla jest BEZNADZIEJNY to od Łoża Śmierci poszła wieść, że Dług Wewnętrzny Francji wynosi OKOŁO 2,5 miliarda luidorów, gdy był ponad 3, więc kwiat arystokracji francuskiej pognał na Łep na Szyje ŁEPKOWSKIEGO do swych skryptów dłużnych, kwitów i obligacji: OCH ANDZELINO…, kto cię tak wykopulował? Wobec tego Król Słońce pogrzebu Nie Miał, co było mym argumentem, że NIE BYŁO Ludwika Wielkiego Francuskiego tylko Węgierski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 30 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group