Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 359, 360, 361
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/08/wolne-tematy-17-2018//
Ad.. 234: https://quatloosx.files.wordpress.com/2014/12/sperm_smugglers.jpg//

To jest Mistyka Holokaustyczna: Urząd Żydostwa Rzeszy i szwajcarski Czerwony Krzyż mają SZCZEGÓŁOWE Rejestry ofiar Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS Wehrmachtu oraz wiarygodne dane ofiar żydowskich w Armii Czerwonej. Jeśli idzie o obozy Dla Żydów na Zachód od Bugu i w krajach Bałtyckich to niemieckie i szwajcarskie dane są ZGODNE: 200 tysięcy Straconych + 100 tysięcy ofiar „porachunków między Żydami:, gdyż Niemcy respektowali Samorząd żydowski. Najwięcej ofiar Żydowskiego Samorządu było w Getcie Warszawskim, gdzie powszechną praktyką było odbieranie kartek żywnościowych. Janusz Korczak np. prowadził ochronkę żydowską za własne pieniądze, a gdy skończyły mu się to miał trudności z uzyskaniem środków społecznych, choć Niemcy dostarczali solenne racje na Każdego Żyda.
Filmy z Umierającymi w Getcie Żydami pokazują ofiary Samorządu Żydowskiego, bo w Getcie łódzkim żaden Żyd z Głodu Nie Umarł. Największą ZBRODNIĄ Getta łódzkiego było odebranie rodzicom dzieci, które wysłano lotem Powrotnym US Air Force do USA. Mój ociec – jako właściciel lotnisk po prawym brzegu środkowej Wisły – podpisał Konwencję Szwajcarską o SPRZEDAŻY przez SS 2,5 miliona Żydów dla Stanu Nowy Jork PO DOLARZE ZA GŁOWĘ transportem lotniczym US AF, gdyż Niemcy honorowali kapitał amerykański, za jaki uchodziły lotniska po prawej stronie środkowej Wisły. Po realizacji Konwencji Szwajcarskiej SS rozstrzelało 9 mieszkańców wsi Białka, którzy obsługiwali lotnisko w Sosnowicy, a potem STU SIEDMIU mężczyzn powyżej 12 roku życia – a takich Konwencji było 10.
Asz mówił mi niejednokrotnie, że Holokaust to PRZYKRYWKA przemysłowej produkcji amerykanów na Syberii, w trakcie czego zamordowano 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji. – A skutek jest taki, że NIE WIADOMO, KTÓRY AMERYKANIN JEST HOLOKAUSTEM.
Jabłonowski mówi, że trzeba ogłosić, iż Polacy ZAMORDOWALI WSZYSTKICH ŻYDÓW A OSZCZĘDZILI TYLKO TYCH ZE SPERMĄ JEZUICKĄ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.facebook.com/sigillum.authenticum/photos/a.637834806350612.1073741828.514952278638866/1177008302433257/?type=3
Sigillum Authenticum – 27 lutego o 03:00 #NieJanuszomHistorii//
Czy mapa LECHINA EMPIE jest prawdziwa? – BZDURA!

Czytamy: „Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio przycichł temat słynnej mapki „Lechina Empire”, będącej jednym z głównych dowodów na istnienie Imperium Lechickiego. W ostatniej swojej książce Janusz Bieszk tak odniósł się do tej fałszywki…”

Możemy sobie poczytać, ale jest to Ballada o Januszku, której autor się nie podpisał. Argumentacja, że mapa IMPERIUM LECHICKIE jest Nadinterpretacją mapy IMPERIUM WSCHODNIORZYMSKIE 533-600 – DIECEZJE świadczy tylko o PRAWDZIWOŚCI obu map.
To, że zostałas użyta nazwa Imperium Wschodniorzymskie świadczy, że mapa powstała PRZED Pokojem w Adrianopolu w r. 568, który ZLIKWIDOWAŁ Imperium Wschodniorzymskie i powołał Imperium Bizantyjskie, natomiast pochodząca od TEGOŻ KARTOGRAFA mapa IMPERIUM LECHICKIE jest mapą powstałą PO POKOJU W ADRIANOPOLU w roku 568. Nie chodziło tu też o względy Etniczne, gdyż obie mapy były DYKTATAMI IMPERIALNYMI więc nikt się nie pytał Bałtów CZY CHCĄ BYĆ SŁOWIANAMI? bo zostali włączeni do Imperium Lechickiego bez pytania o zdanie i mieli tylko w określonym czasie przysłać Hołdowników.
Najwięcej kontrowersji budzi granica na RENIE, którą wyjaśniłem dawno. Gdy podpisywano Pokój w Adrianopolu to Awarowie oblegali Paryż. NAKAZANO więc Rozejm pod Paryżem, na mocy którego Awarowie wycofali się za Ren, który w ten sposób stał się Zachodnią Granica Lechii – ale tylko do roku 600. Ponieważ po roku 600 Lechici NIE CHCIELI ewakuować ziemi między Renem a Łabą i Solwą to Dagobert Wielki zajął te ziemie w 630 r. SIŁĄ, co spowodwało wojnę, zakończoną ubraniem Dagoberta w kaftan bezpieczeństwa i oddaniem tych ziem Karolingom jako STRAŻNIKOM Kaftanów Bezpieczeństwa Merowingów.
Miałem list Międzynarodowego Instytutu Cywilizacji Słowian z informacją, że w roku 2000 zostanie wydana we Frankfurcie nad Menem mapa Polski z ROKIEM 565. Zachodnia gtanicą tej Polski była na Łabie i Solawie, stolicą był KALISZ i były tam wszystkie ważne miasta Polski ze SMOLEŃSKIEM. Niemcy jednak nie zgodzili się na wydanie tej mapy, gdyż ziemie na południe od górnej Wisły i Odry były OKUPOWANE PRZEZ AWARÓW, którzy wyprawiali się tędy na PARYŻ. LIST TEN UKRADŁA MI POLICJA POLITYCZNA RAZEM Z INNYMI WAŻNYMI RZECZAMI.
Niemcy ZAPROTESTOWALI mapę ROK 565 Nie Bez Kozery, bo znalazłem rzeczoną mapę Imperium Lechitów z flagą Drugiej Rzeszy: https://www.google.pl/search?sa=G&hl=pl&q=imperium+lechitow&tbm=isch&source=iu&ictx=1&tbs=simg:CAESiwIJzwW1nmovBBEa_1wELEKjU2AQaBAgVC// i komentarzem:
Dragomira Płońska: Germania Magna czyli Gotts mit uns | Białczyński
bialczynski.pl
„Już trzy tysiące lat przed naszą erą, pomiędzy Renem a Wołgą, istniała bardzo rozwinięta germańska cywilizacja. To tutaj, nad Wisłą, wymyślono koło, a nie w żadnej Mezopotamii….”
Znaczy to, że Niemcy uznali RZECZOWOŚĆ mapy Imperium Lechickiego – tylko po OSTEMLOWANIU jej Flagą i Godłem Cesarstwa Niemieckiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LEW RYKNĄŁ MAŁPY W CIUP

Hrabia Kurowski pytał mnie: CZY WIESZ, JAK SIĘ NAZYWAŁO PO ŻYDOWSKU JUDEN-SS CZYLI JEROZOLIMA W STALINGRADZIE? – NIE WIEM, JAK SIĘ NAZYWAŁO PO ZYDOWSKU JUDEN-SS I JEROZOLIMA W STALINGRADZIE. – LEHI, CZYLI LECHICI. – SŁYSZAŁEM TYLKO, ŻE LECHICI DEMONSTROWALI W HAJFIE ZE SWASTYKAMI ???
Teraz Paweł Szydłowski głosi, że BIBLIA TO LECHIADA – więc może to na tej podstawie wydedukowano, że SAMSON BYŁ DUŃCZYKIEM? Ja takich Herezji nie głosiułem, choć Twierdziłem i Twierdzę, że ILIADA jest Poetyzacją ŚLEDZTWA Naupliosa-Neptuna-Nestora w/s zamordowania przez Odyseusza i Diomedesa syna Neptuna Palamedesa, a ODESEJA poetyzacją Pamiętnika Odyseusza – ściganego po morzach i Atlantyku przez Neptuna.
Związek BIBLII z Lechiadą wynika stąd, że DAWID zawarł Konwencję z Haliczem na dostawę koni do Palestyny a z Paznaniem na dostawę wozów konnych do Hajfy, z której to racji do Palestyny pędzono co roku setki tysięcy koni ze stepów pontyjsich, skąd nazwa GALILEA, którą to drogą mógł też przybyć tam SAMSON z wysp duńskich.
SZYDZONO z naszej Historiografii Przedjezuickiej – teraz okazuje się, że PRZEDMASOŃSKIEJ a masoni są jezutami z racji spermy jezuickiej. Teraz Google ogłosił: POLACZKOWIE WYCISZYLI SIĘ, GDY WYKAZALIŚMY, ŻE MAPA „IMPERIUM LECHITÓW” JEST NADINTERPRETACJĄ MAPY „CESARSTWO WSCHODNIORZYMSKIE 533-600 – DIECEZJE", zaś renomowany portal krakowski ogłosił. że NIE BYŁO LECHII TYLKO WIELKA CYWILIZACJA WIELKIEJ GERMANII OD 3 TYSIĘCY LAT P.N.E. OD RENU DO WOŁGI. Ciekawe dlaczego nie od Renu do Uralu, jak kiedyś, skoro na Uralu są najwspanialsze megality. – Paweł Szydłowski nazywa to OBRZYGIWANIEM FEKALIAMI HITLEROWSKIMI PRZEZ UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI ZA NIEMIECKIE PIANIĄDZE.
Ja zdezawuowałem tą REWELACJĘ Googla tym, że obie mapy są dokonaną przez Oxford i Cambridge AKTUALIZACJĄ DANYCH JEDNEGO KARTOGRAFA, który przedstawił stan PRZED ROKIEM 568 I PO ROKU 568. Dowodem jest GRANICA NA RENIE, wynikająca z oblężenia Paryża przez Awarów, którzy na mocy traktatu w Adrianopolu musieli się wycofać za Ren, który w ten sposów stał się ZACHODNIĄ granicą Polski. – Jak z tego wynika to RZYGANIE FEKALIAMI HITLEROWSKIMI ZWYCIĘSTWEM NIE JEST.
Google zuważył ciekawą rzecz, że POLACZKOWIE NAGLE SIĘ WYCISZYLI. Wyciszyli się jednak nie dlatego, że Przegrali, tylko że LEW RYKNĄŁ MAŁPY W CIUP. Tym Ryknięciem Lwa było wykazanie przeze mnie NĘDZY Prześmiewców Lechii, które to Parodiowanie miało doprowadzić do Zalicytowanej JEROZOLIMY W STALINGRADZIE czy Wielkiej Neolitycznej Cywilizacji Germańskiej – teraz nieco skromniejszej, bo od Renu do Wołgi.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Mar 14, 2018 9:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanisław Gajda, SKRZYDLATY HELIKOPTER I INNE NOWOŚCI AIRBUSA – Helikopter z maksymalną prędkością 400 km/h? Dla konsorcjum Airbusa S.A.S. To żaden problem. Nowy śmigłowiec ze skrzydłami został zaprezentowany na ubiegłorocznym Międzynarodowym Salonie Lotniczym w Paryżu. Projekt idzie pełną parą , ale Airbus Racer miałby trafić do produkcji i sprzedaży najwcześniej w 2021 r.; Magazyn o nauce, technice i ludzkich odkryciach 21. WIEK, kwiecień-maj 2018, s. 84.

Trzeba zapytać, SKĄD są pieniądze na tego rodzaju Wybryki??? Od podatnika unijnego czy z Satelitarnej Detekcji Złota? Z opisów tego DZIWOLĄGA wnioskowałem połączenie dwóch MOICH Aerobusów na jednym trzpionie, który to tandem startuje i ląduje KRZYŻOWO a lata LINIOWO, co ma zapewnić mu konkurencyjność w Szybkości z Aerobusem, ale szybkość lotu 400 km/h jest niekonkurencyjna z PODDŹWIĘKOWĄ. Teraz na opublikowanym zdjęciu widzę coś GORSZEGO – bo Skrzyżowanie klasycznego helikoptera z Ospreyem Heinricha Himmlera, którego Anglicy Francuzi i Sowieci po przetestowaniu odstawili do muzeów a Amerykanie Naeksperymentowali, Nawypadkowali, Wykosztowali na TECHNIKĘ dla piechoty morskiej.
Dla piechoty morskiej Osprey Himmlera ze ŚWIDNIKA się nie nadaje, jako NADWRAŻLIWY taktycznie i Niesterowny, że kierowany musi być Komputerem, co zwiększa Niestosowność taktyczną. Teraz Francuzi ZLITOWALI się nad Amerykanami, którzy w WOJNIE z moim Aerobusem przegrali doktryny Teodora Roosevelta w Azji Wschodniej i Monroe’go na Karaibach. Biorąc zaś pod uwagę, że Niemcy dysponują Aerobusem-AMAZON z Brazylii a Rosjanie Aerobusem-KAMAZ na licencji Sióstr Alvarado to US Navy może tylko przystąpić do Rozbioru Polski na WIŚLE i NOTECI: WSTĘP http://www.wandaluzja.pl, Nowy obraz mapy bitowej.bmp, Rok 2007//
Można powiedzieć, że Tusk zapłacił FED-owi 750 tysięcy ton złota ze Skarbu Włastów w Modlinie za NIEDOPUSZCZENIE do realizacji granicy niemiecko-izraelskiej na Wiśle przy pomocy Aerobusa-AMAZON i rosyjskiej broni NUKLEARNEJ, ale WOJNA USA Z MOIM AEROBUSEM świadczy, że Waszyngton – czy może Pentagon – PRZYSTĄPIŁ do Podziału z Niemcami i Izraelem Skarbu Hitlera w Wałbrzychu (2,5 miliona ton złota) i Skarbu Włastów w Modlinie (2,250 miliona ton złota minus 0,750). Jeśli ktoś nas uratował przed granicą niemiecko-izraelską na Wiśle to już raczej CHINY ??? Przypominam więc, że Skarbiec Hitlera w Wałbrzychu to Bułgarski Skarb Imperialny, toteż Bułgarzy powinni podziękować za ocalenie go Pekinowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/12/wolne-tematy-18-2018/#comment-741804
Ad. 133:
Przypomniał Pan, że BIBLIA jest Ageograficzna, Ahisatoryczna i Aarcheologiczna. Asz pytał mnie: JAK BOLSZEWIZM MARKSISTOWSKI MÓGŁ WYGRAĆ Z BOLSZEWIZMEM KATOLICKIM ??? Odpowiadałem, że bolszewizm Marksistowski miał dwóch potężnych sojuszników: Darwina i Freuda, a poza tym był finansowany przez Sztab Cesarski (kupienie władzy dla Lenina i fundacja Armii Czerwonej), Rotszyldów (opłacanie Armii Czerwonej Lenina) i kapitał nowojorski (opłacanie najemników chińskich i japońskich Stalina).
Papieski Rzym przegrał z monarchizmem Luksemburgów, którzy przegrali z Jagiellonami, przez PRZEGRANIE Jerozolimy, którą zajęli Turcy Osmańscy, ale w znacznym stopniu dzięki PRZEGRANIU przez Rzym kapitału historycznego Biblii. Templariusze, którzy zostali zakwaterowani w PRETORIUM rzymskim nazwali się Rycerzami Świątyni identyfikując Pretorium ze Świątynią Salomona, co było WBREW politycznej doktrynie konserwatyzmu angielskiego, który został sformułowany w XVIII wieku, ale DZIAŁAŁ w Średniowieczu.
Otóż właśnie przez ten Błąd templariuszy – świadomy czy nieświadomy – papieski Rzym nie mógł wygrać kapitału historycznego Jerozolimy i Biblii a wg konserwatyzmu angielskiego to kapitał historyczny rządzi kapitałem finansowym. Tą TECHNIKĄ posłużył się Żelazny Kanclerz dla zniszczenia finansowego Rosji i Francji promując szalbierza naukowego Heinricha Schliemanna oraz Angela Merkel pytając Amerykanów: CZY CHCĄ JEŚĆ POLSKIE FEKALIA? na co ci baranim głosem NIE, NIEEE…, co kosztowało ich 16.300 bilionów dolców, co nie zostało zredukowane choć Trumpf obiecywał Dług Amerykański 19 bilionów ?
W ten sposób Amerykanie Musieli Jeść fekalia hitlerowskie, które są BARDZO DROGIE. – Twórcą potęgi amerykańskiej był bowiem nie Adolf Hitler, który obiecał zapędzić do komór gazowych Słowian i Murzynów, ale Stadnicki z Kościuszką.
Kataster jerozolimski jest WARIACKI więc grać nim finansowo nie można, i dlatego Biblia jest Ageograficzna, Ahistoryczna i Aarcheologiczna. Anglosas Indiana Jones, który chciał Rozstrzeliwać Antysemitów, ale trafił na mnie, skończył MARNIE.
Zawsze był MĄDRY GREK i GŁUPI TUREK, ale Erdogan kapnął się i zaczął grać MOIMI kartami, Z czego wyszedł Głupi Grek i Mądry Turek, a w Palestynie mamy Głupiego Żyda i Głupiego Palestyńczyka.
Proszę Pana, Lwowsko-Wrcławska Szkoła Archeologiczna i Architektoniczno-Historyczna mówiła, że Bogactwo Salomona pochodziło nie z Ofiru (Mozambiku), ale z handlu końmi arabskimi z Ukrainy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Aerobus jest bronią nie tylko STRATEGICZNĄ, ale i POLITYCZNĄ. Wynika to również z ujawnionej przez Izbę Lordów granicy niemiecko-izraelskiej na Wiśle, z podziałem: Skarbiec Hitlera w Wałbrzychu NIEMCOM, Skarbiec Włastów w Modlinie IZRAELOWI. Z mapy tej wynika, że US Navy miało przystąpić do Podziału Polski zajmując za PRZYZWOLENIEM Niemców Pomorze, z granicą na Odrze, Noteci i Wiśle.
To wynikało z tego, że USA – przez PRZEGRANIE mojego Aerobusa – stały się mocarstwem DRUGORZĘDNYM i protektoratem Konwencji niemiecko-żydowskiej, sformułowanej w akcie Sprzedaży Folwarku Żydowskiego przez rabinów nowojorskich generałom pruskim. Rabini nowojorscy nabyli zaś Prawa Własnościowe do Rosji finansując Stalina przez opłacanie jego najemników chińskich i japońskich. Tak więc jak OPŁACANI przez Nowy Jork Chińczycy i Japończycy URATOWALI rewolucję bolszewicką przed Polakami, którzy Rozstrzeliwali Mauserów, tak Rotszyldy, Rokefelery, Busze i Batenbergi WZIĘLI ŚWIAT DO WORKA kupując we Wrocławiu u Urszuli Sipińskiej minireaktor URSZULA SIPIŃSKA i wywołując WOJNĘ USA Z MOIM AEROBUSEM.
Z wojny tej zwycięsko wyszły Chiny, które kupiły od Rotszyldów Aerobusa-SADDAM, którym – jako KITANEM Prawdziców – zniszczyły Imperialną doktrynę Teodora Roosevelta, WYMUSZAJĄCĄ protektorat amerykański nad Chinami. W te pędy poszli Rosjanie na Karaibach, którym Siostry Alvarado udzieliły licencji na Aerobus-KAMAZ.
To nie chodzi o WYRŻNIĘCIE w wojnie jugosłowiańskiej wszystkich APACZY przez Aerobusy-KITANY, ale o to, że Aerobus bierze STU komandosów lub marinersów a helikopter KILKU. Chińczycy i prawdopodobnie Rosjaie produkują Aerobusa w wersji SKRZYDŁOWEJ, który może być przemontowany WIRNIKOWO w ciągu nocy. To DLATEGO Amerykanie pomimo zapłacenia im 750 tysięcy ton złota ze Skarbu Włastów ograniczyli się do OBRONY Pomorza.
Te 40 Zajobów Amerykańskich dla PRZESKOCZENIA mego Aerobusa to BŁAZEŃSKIE TAŃCE na melodię żydoniemiecką. Przed tymi Błazeńskimi Tańcami bronić się można tylko Śledztwem Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu – że Hitler był Żydem i ŻYDOFILEM, który prowadził Ludzkość do zapładniania bab spermą z dupy cherubina i obcinania penisów niewolnikom tj. Niemającym spermy jezuickiej.
https://tech.wp.pl/rah-66-comanche-najnowoczesniejszy-smiglowiec-bojowy-swiata-6228794505975425a
ŁUKASZ MICHALIK 11-03-2018 (15:25), RAH-66 Comanche – najnowocześniejszy śmigłowiec bojowy świata
Rozwój RAH-66 Comanche trwał w sumie 22 lata. Kosztem miliardów dolarów opracowano supernowoczesną broń, nie mającą odpowiednika w żadnej armii świata. Mimo to program rozwoju śmigłowca został skasowany. Dlaczego amerykańska armia zrezygnowała z tak nowoczesnej maszyny?
https://v.wpimg.pl/Mzg2NDI2JBNIfWFyfQY1SVEAYSBnRT0TClVgNCUdek1VAnp3egt6V0oAfnJwAnlKUwB5aztTJVdRBGAuOVU=
Śmigłowiec RAH-66 Comanche w locie (Boeing)
Jak pokonać sowieckie czołgi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Frątczak, WAWELSKIE WZGÓRZE Z CZASÓW ŁOKIETKA, SuperFOKUS, SUPER-express, 15 III 2018, s. 1, 2-3.

To jest plansza Wawelu PRZEDROMAŃSKIEGO. Była już kiedyś mała awantura w tej sprawie, gdy pan Czesław Białczyński UŚWIETNIŁ agitkę wyborczą ZA KUKIZEM rekonstrukcją WSPANIAŁEGO Wawelu Przedromańskiego jako Wawelu Chrobrego, co ZAPROTESTOWAŁEM i KTOŚ przeprosił mnie w Jego Imieniu. To jednak nie jest Wspaniały Wawel Przedromański, ale ZGRZEBNY. Rekontrukcji WWPR dokjonał Jerzy Hawrot z PWr, który został OTRUTY a jego dorobek zniszczono i utajniono.
Makiety WWPR nie udało się jednak Utajnić, ale Jerzy Frątczak POMINĄŁ ją, ekspnując Wawel Zgrzebny – SPRZED Hawrota. Były tylko 2 tak Wspaniałe Zamki Przedromańskie w Polsce: WAWEL i CIESZYN. Cieszyn został rozebrany po Pokoju Westfalskim na Imperialny Pałac Wazów, którego rysunek zachował się, a WWPR został zburzony przez Tyfona z Pragi (Czeskiej), który zabił najpierw dwóch wodzów Gereona a potem i jego.
Dla Gereona budowano najpierw wawelską katedrę Świętego Gereona, zdobioną motywem SZNURA, która dała impuls kulturze ceramiki szunrowej – GROBOWEJ wersji GRECKIEJ kultury pucharów lejowatych. Zresztą nazwa GREKÓW pochodzi od Gereona, tak jak GERMANÓW od zamku Gereona GARGAMELL na krakowskich Bielanach. Wielka Germania obejmowała na początku obszar od Renu do Uralu, co potem zastąpiono Wielką Lechią ze stolicą w Posonium-Poznaniu, Samborze-Kijowie, Sarramacie-Sarkelu-Carycynie-BiałejWieży-Wołgogradzie oraz Lehu-Boguczarze od BOGA I CARA.
Następcą Gereona wybrano jego córkę, hrabinę kłodzką Waleskę Złotowłosą, która przerwała budowę katedry grobowej GEREONA, odesłała warsztat do Kamienia Pomorskiego i podjęła budowę na Mauzoleum Gereona OBECNEJ katedry wawelskiej. W sprawie tej sprowadziłem do Wrocławia Bundestag, który finansował odbudowę krypty II katedry wrocławskiej przez konto na moje nazwisko. Powodem było to, że krypta Grobów Królewskich na Wawelu jako Mauzoleum Gerona była PRZEPALONA a bliźniacza jej krypta III Mauzoleum Waleski w katedrze wrocławskiej jest pięknie zeszklona. Uznałem, że na krypcie wawelskiej EKSPERYMENTOWANO z fosforem z Annopola, którą to techniką potem ODLEWANO wielkie bloki bazaltowe murów megalitycznych.
Waleska ODBUDOWAŁA Wawel na własną rezydencję konstruktywizmem ceglanym, zwanym u nas Gotykiem Nadwiślańskim, a zamkiem KRÓLEWSKIM był Gargamell, uznany przez Greków za GIGANTOMANIĘ. Dopiero gdy Jan Luksemburski ZBURZYŁ Gargamell – poniekąd z zazdrości – to Władysław Łokietek zarekwirował Biskupi Wawel, który prawem kaduka stał się zamkiem KRÓLEWSKIM.
Jest problem, GDZIE koronowali się Jan i Karol Luksemburgowie, gdyż Hradczan był obrabowany, spalony i zburzony przez Brandenburczyków i I zachowany skarbiec hardczański pochodzi z obrabowanego Gargamella. Obraz Marburski, przedstawiający Zaślubiny Jana Luksemburskiego z pozującym na I planie Arcybiskupem Świnką, zdaje się mówić o Drugim LUWRZE w Strzegomiu, gdyż Jan nie burzyłby Własnej Świętości.
Mamy 2 Wawele: Wawel greckiego boga Prapoczątku Jura-Uranosa i Wawel Waleski Złotowłosej, który zachował się do dziś. Jerzy Frątczak serwuje zaś nam NIE WSPANIAŁY Wawel Przedromański Jerzego Hawrota, ale ZGRZEBNY Wawel Hitlerowski – że po najeździe mongolskim przyszli tu Niemcy i NAUCZYLI polaczków wypalania cegły. Uniwersytet Jagielloński uważa bowiem, że OBRZYGIWANIE hitlerowskimi fekaliami to Zwycięstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BUNGA BUNGA BERLUSCONIEGO I KADAFIEGO

US Army zostało ZMUSZONE do udziału w wojnie Jugosłowiańskiej Groźbą uznania przez Kosowarów MOJEGO Komisariatu obligacji amerykańskich dla Czang Kai-szeka na obronę Australii przed sojuszem japońsko-chińskim. Rząd Australii zaskarżył te obligacje w Skarbcu Jugosłowiańskim na 2 tysiące miliardów dolarów ZŁOTYCH do Trybunału Londyńskiego ds. Kolonialnych i Postkolonialnych, który te obligacje anulował, co ZAPROTESTOWAŁEM Tylko Ja, co awansowało mnie na Komisarza tych Obligacji. To właśnie wykorzystali Kosowarzy mówiąc Amerykanom: CHCECIE MIEĆ TAKIEGO REWIZORA W WASZYNGTONIE? – A UCHOWAJ BOŻE.
Wojna jugosłowiańska miała ciekawy Finał 2 lata temu. Myśliwce rodezyjskie zmusiły do lądowania w Harare lecące do Durbanu transportowce niemieckie. Rodezyjska straż lotnicza weszła do samolotów niemieckich i wysypała na płytę lotniska ciała lotników amerykańskich oraz kontenery w pieniędzmi. Byli to lotnicy i komandosi APACZY, którzy polegli w Kosowie i Albanii w walce z chińskimi Aerobusami-KITANAMI. Ciała lotników amerykańskich przeleżały w UPALE na płycie lotniska 48 godzin, po czym pozbierano je do samolotów, które BEZ kontenerów z pieniędzmi odleciały do Durbanu.
Różnica KILKUNASTU lat między wojną Jugosłowiańską a incydentem w Harare wynika stąd, że ciała lotników amerykańskich zostały odesłana do Bawarii z poleceniem SPOPIELENIA, ale Niemcy spopielili tylko Białasów a Czarnuchów Nie, toteż trzeba było popielić za Ciężkie Pieniądze w Durbanie.
Okazało się, że obligacji amerykańskich jest nie 2 tysiące miliardów dolarów ZŁOTYCH, ale 8 tysięcy miliardów. Z roszczeniem do 6 tysięcy miliardów $ wystąpił zaraz Bunga-Bunga Berlusconi – oczywiście przez Sąd Włoski, choć nie wiem czy do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych, ale skoro Bunga Bungala POPARŁ Kadafi – też zacny Bungalog – to widocznie TAK. Z tymi jednak kłopotu nie miałem i przepędziłem na Zbitą Morde a Kadafiego w Te Pędy ZAMORDOWAŁ Sarkozy, żeby mi się przypodobać.
Czytam tu i ówdzie, że Kelnerem specyjałów z fekaliów hitlerowskich jest Gowin. To on prawdopodobnie zaserwował Jarosławowi Kaczyńskiemu Danio, którym ten Rzygnął: STAĆ NAS NA ODBUDOWĘ ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE…
To suponuje fundusz na odbudowę zamków Jura-Uranosa, który dostarczyli prawdopodobnie Niemcy – jak fundusz Unijny za rozwiązanie EKSODUSU Biblijnego i Ratowanie Wenecji, który zachachmęcili Kadafi z Berlusconim na podstawie mojej książki „Incydentu nie było” Gdańsk 2001, z czego część przeznaczyli na program Ratowania Wenecji MOJŻESZ, który zaraz skontrowałem techniką Moskiewsko-Warszawską. – Teraz Marszałek Polny ZAPRASZA Putina do Libii.
Piszę o tym w związku z POWINNOŚCIĄ bułgarskiego Zgromadzenia Ludowego monitorowania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odnośnie Skarbu Hitlera w Wałbrzychu i powiązanego z tym politycznie Skarbu Włastów w Modlinie, którzy byli wyznania Bułgarskiego. O tych danych bułgarskie Zgromadzenie Ludowe ma obowiązek informowania mnie jako swego Doradcy z urzędu. Bułgarskie Zgromadzenie Ludowe ma przystąpić do egzekwowania tego bezpośrednio po Powiadomieniu o tym Sejmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Krajewski, LORD NAFTOWYCH PÓŁ – Nikt nie wpłynął mocniej na wyniki dwóch światowych wojen niż Winston Churchill. Wszystko dzięki temu, że jako pierwszy dostrzegł, jak ważna dla nowożytnego państwa jest ropa; Dziennik Gazeta Prawna, 16-18 III 2018, s. A24-25.

W artykule czytamy, że Kapitulacja armii niemieckiej w I wojnie światowej została WYMUSZONA Brakiem Paliwa Lotniczego a lord Curzon powiedział, że WYGRALIŚMY DZIĘKI ROPIE NAFTOWEJ, która okazała się surowcem STRATEGICZNYM.
Ropa naftowa była była jednak wcześniej surowcem POLITYCZNYM, o czym świadczy Amerykańska Wojna Imperialne, w której kanonierki amerykańskie spotkały się na Morzy Południowochińskim z niemieckimi – ale do wymiany ognia nie doszło, gdyż dyplomaci obu państw postanowili PODZIELIĆ Imperium Brytyjskie: Kanada i Australia dla USA a Afryka i Indie dla Niemiec.
Taki Układ był możliwy z racji tego, że Anglia NIE MIAŁA ropy naftowej, której potentatem były USA a Niemcy miały ropę w Galicji. Galicyjski aptekarz Łukasiewicz opracował destylację ropy naftowej, na czym powstał niemiecki silnik spalinowy OTTA, co stało się gospodarczą podstawą Imperializmów niemieckiego i amerykańskiego. II krokiem było opracowanie przez mechanika poznańskiego Nadrowskiego silnika WYSPOKOPRĘŻNEGO – splagiatowanego korupcyjnie i politycznie przez Rudolfa Diesla patentem Bawarskim. To prognozowało ROPNY silnik okrętowy, który był Wyrokiem Śmierci dla Imperium Brytyjskiego z BRAKU ROPY NAFTOWEJ.
AL pisze, że Winston Churchill Wygrał I wojnę światową w roku 1913 kupując 51% akcji Anglo-Persian Oil i eliminując twórcę APO, australijskiego Szkota Williama Knox d'Arcy. Jeśli jednak Szot miał dobre stosunki z Niemcami to nie dałby się wymanewrować finansowo młodocianemu politycznie Churchillowi, ale Przegrał bo był bity cichcem ropą nigeryjską, którą Churchill OCALIŁ Imperium przed dilem amerykańsko-niemieckim na Morzu Południowochińskim.
AK pisze, że w słynnej bitwie u ujścia La Platy w początku I.WŚ, Niemcy utracili cały zespół z 22 tysiącami marynarzy a Anglicy tylko 10; okręty oby stron były Parowe z kotłami opalanymi MAZUTEM, ale okręty niemieckie miały 22 węzły a angielskie 26, co zadecydowało o przebiegu bitwy.
To jednak świadczy, że okręty angielskie były napędzane amerykańskimi silnikami Nadrowskiego, dzięki któremu Polacy otrzymali na Morzu Południowochińskim Palawan, Surynam, Mozambik i Togo. Prawa Własności Patentowej były wówczas NIENARUSZALNE a Rudolf Diesel został zamordowany przez armię pruską za pertraktacje z Anglikami o sprzedaż patentu silnika wysokoprężnego.
Niemcy mieli I.WŚ Wygraną dzięki silnikowi Panna MERCEDES, która na Salonie Samochodowym PARYŻ 1901 wziął WSZYSTKIE nagrody jako pierwszy funkcjonalny samochód XX wieku. Amerykanie wykupili ten silnik za Horendalne Pieniądze, gdyż NISZCZYŁ ich monopol petrochemiczny. Silnik ten nazywa się teraz silnikiem spalinowo-parowym VDTW i pali w wersji Nieulepszonej 20% silnika spalinowego OTTA – co umożliwiało Niemcom wygranie wojny na oleju rzepakowym.
SPALENIE przez Rosjan po bitwie pod Gorlicami Galicyjskiego Zagłębia Naftowego POZBAWIŁO Niemców jedynego źródła ropy naftowej, a tym samym Motoryzacji armii i broni Pancernej, doprowadzając do UNIERUCHOMIENIA LOTNICTWA. Produkowana przez Niemców w II.WŚ benzyna Węglowa była bardzo droga i niszczyła silniki.
Silnik Panna MERCEDES był wnioskiem wykidajły węgierskiego Emila Jelinka, który był Tak Dobrym Wykidajłą, że został konsulem Austro-Węgierskim w Nicei, skąd było blisko do Monte Carlo, gdzie Węgrzy przegrywali fortuny i strzelali sobie w łeb, Napisał on do Daimlera, że chętnie kupiłby kilka jego automobili, gdyby były Takie, Takie i TAKIE, no i gdyby nazywały się tak, jak córka Pana Emila. Daimler miał genialnego mechanika, Maybacha, który zrobił TAKI samochód, który NIE SMRODZIŁ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/15/wolne-tematy-19-2018/
Ad. 188, 190:

Nazwa plemienna WKRZANIE pochodzi od WKRYUJŚCIA, gdzie było pierwotne ujscie Odry. Tam Ogiges-Ajgialos zaczał budować swoją stolicę, ale misiał wynieść się do Kowna. Gdy jego zięć Lyrkos wracał z konsekracji Światyni Apollina w HIPERBOREII (obecnie Sobór Sofijski w Nowogrodzie Wielkim) to przy brzegu Gotlandii zaczepił go król Helllenów Stafylos, a ponieważ Lyrkos nie przyjął zaproszenia, gdyż stosunki z Hellenami nie były dobre to wprosił się na okręt Lyrkosa z córką Hemiteą.
Przy winie Stafylos powiedział Lyrkosowi rzecz minorową; Wrocławiu umarł Innachos a dziadowiznę Lyrkosa zagarnął jego starszy brat k'Orfeusz-Kar z Krakowa, więc jeśli chce postawić nogę na ojczystej ziemi to niech kopuluje Hemiteę, która nalewała doskonałe wino z Atlasu. Lyrkos Rad Nie Rad musiał skapitulować.
Skutek tego był taki, że Ogiges musiał dać zięciowi ujście Odry a Lyrkos Stafylosowi Meklemburgię, który dopomógł mu wypędzić k'Orfeusza z Poznania, Wrocławia i Opola. Ponieważ Asklepios ze Lwowa podjął budowę metalurgii Powiślańskiej, na szwedzkiej rudzie i sokalskim węglu z ośrodkiem w Toruniu, który zachował się takowy do dziś, to Ogiges po oddaniu Asklepiosowi ziemi między Niemnem a Wisła, podjął budowę Wspaniałego Gdańska i kanału Przemysłowego Bydgoszcz-Sosnowiec dla dowozu węglą cieszyńskiego dla metalurgii Kaszubskiej i eksportu tej metalurgii do DUNAJU kanałami Górnośląskim i Morawskim.
W ten sposób miast Wspaniałego Wkryujścia postał Wspaniały Szczecin przez ZAKOPANIE starego ujścia SŁAWY-Odry, co skierowało ją do Szczecina. Nazwa plemienna WKRZANIE utrzymała się jednak do zdobycia Szczecina-GNIEZNA, czyli Stolicy Polski, przez saskiego awanturnika Wichmana i margrabiego Gerona w r. 963.
W 1973 r. zostałem pouczony przez mediewistów poznańskich, że WYPRAWY MERGRABIEGO GERONA NA POZNAŃ NIE BYŁO, gdyż jest to niemiecka Nadinterpretacja Zdobycia przez Wichamna i Gerona Szczecina. W wyniku tego następca zabitego przez Wichmana Wielkiego Księcia Goplan Świętosława, Czcibor-Ścibor, uznał się trybutariuszem Cesarza Ottona DO RZEKI WARTY, co zostało zinterpretowane przez Rzym jako linia Wisła-Gopło-Warta-Przemsza-Wisła-Odra-Morawa-Dunaj, co ODWOŁAŁ pod naciskiem Bolesława Chrobrego, Bolesława Pobożnego i Stafana Węgierskiego cesarz RZYMSKI Otton III na zjeździe Milenijnym w Szczecinie-GNIEŹNIE za wypędzenie z Kolonii króla niemieckiego Karola Dolnolotaryńskiego.
Największe Miasto w Europie, WINETA, na urwiskach zachodniego Wolina, zostało zburzone przez Duńczyków i Sasów w roku 1183, o czym mówi szczegółowo saga STEŃKA Z WISEŁKI. Kamień z Winety wykorzystywali Pomorzanie, Brandernburczycy, Szwedzi i Prusacy do fortyfikowania ujścia Odry i budowy Szczecina.
Podczas oblężenia przez Karola Wielkiego Szczecina w r. 784 pod Przecławiem zginął Palatyn Bretanii Roland Wielki, którą to ŚMIERĆ Pieśń o Rolandzie przeniosła w Pireneje ze względów CENZURALNYCH, gdzie Rolanda nie było. W r. 789 Karol Wielki udał się z wizytą KAPITULANCKĄ do Krakowa, gdzie wcześniej Uciekł Roland II.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.google.pl/search?q=Gargamel+zamek&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjc1YrKvPXZAhWNzqQKHULgDLEQsAQIJg&biw=1164&bih=835#imgrc=_8JQklHoqwZUvM://

W wolnej chwili wypisałem w Google „Gargamel – zamek”, chcąc odnaleść „Pan Łęcki i jego Gargamell”, ale miast tego wyskoczył mi wspaniały pałac: Zamek Królewski [POZNAŃ] Wyborcza.pl//. Galeria „Pan Łęcki i jego Gargamel” jest wprawdzie na GOOGLE, ale BEZ ZDJĘĆ. Ja zamieszczałem REKONSTRUKCJĘ Gargamela Pana Łęckiego, ale nie zapisałem jej w komputerze, toteż trudno będzie ją odnaleść. Była to REKONSTRUKCJA wg Architektury PRZEDROMAŃSKIEJ na modłę CIESZYNA, Wawelu Hawrota czy Zamków Jurajskich Jura-Uranosa ze wspaniałością Kamieńca Podolskiego.
Pan Łęcki dowiedział się o zmaku LECH na Cytadeli poznańskiej ode mnie, co uznał za Grecki GARGAMELL, który był w Krakowie i został rozebrany przez Jana Luksemburskiego z Zazdrości. Z Rabunku Gargamella pochodzu najstarszy skarbiec hradczański, gdyż Hradczan został obrabowany i ZBURZONY przez Brandenburczyków po bitwie pod Suchymi Krutami w r. 1278, a wobec zburzenia Gargamella Władysław Łokietek zarekwirował Biskupi Wawel, który w ten sposób stał się zamkiem Królewskim, zaś Biskup musiał budować się w Bożęcinie-Bodzentynie.
W ikonografii poznańskiej zamek LECH jest przysłonięty wiekowym lasem. Został odmalowany tylko na plafonie pałacu na Śródce jako Grupa Rodzinna Odonicza, zwana błazeńsko Świętym Florianem – teraz klasztor Reformatów. Prusacy rozebrali górnre kondygnacje zamku LECH a zakopane przez Wazów wykorzystali jako fundement Cytadeli, zwny Kazamatami Artyleryjskimi. Ci którzy sprzeciwiają się ODKOPYWANIU Kazamat mogą przy odbudowie Lecha POWTÓRZYĆ je na obecnym poziomie Cytadeli.
Czytam, że Pan Czesław Białczyński dzięki swej Mitologii Słowiańskiej został POLSKIM TOLKIENEM. Bardzo mi miło, że dorobiliśmy się Polskiego Tolkiena, ale bardzo proszę Pana Czesława o Nieignorowanie Wandaluzji. Na skutek mego MOLESTOWANIA Anglicy Ujawnili, że podstawą faktograficną Władcy Pierścieni była ODCZYTANA przez kryptologów angielskich znaleziona w bibliotece oksfordziej Kronika SPRZED 8 TYSIĘCY LAT – co Poprawiłem na 7 tysięcy lat, bo z Megalitycznego Płocka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 359, 360, 361
Strona 361 z 361

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group