Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualno?ci prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/04/zydzi-mordowali-zydow/
S?ynne zdj?cie 2 policjantów ?ydowskich w warszawskim Getcie z napisem: A? 5 TYSI?CY ?YDÓW PRACOWA?O W OKUPOWANEJ WARSZAWIE JAKO AGENCI GESTAPO A ANI JEDEN POLAK. DZI? OSKAR?AJ? NAS POLAKÓW O HOLOKAUST.

Oczywi?cie, ?e Policja ?ydowska by?a NAJOKRUTNIEJSZA, jak mówi?a modlitwa ?ydowska: JE?LI TWOJA WOLA TO POZWÓL NAM WPA?? W R?CE GOJÓW, BYLE NIE BRACI W WIERZE. Dziwi? si? tylko, jak mo?na pisa? takie BZDURY o aferze Hotelu KOLONIA. Jak mnie uczono to w Hotelu Kolonia by? konsulat Brazylijski, który wydawa? ?ydom paszporty brazylijskie – ale TYLKO ukrywaj?cym si? po aryjskiej stronie muru Getta. Niemcy pozwalali na to za DENUNCJACJ? Ukrywaj?cych, co polega?o na WPUSZCZENIU do Konsulatu po z?o?eniu zezna? przed agentem Gestapo.
Konsulat wyda? 2 tysi?ce paszportów Rodzinnych, których adepci wyjechali do Brazylii, z których wielu po wojnie odwiedza?o Warszaw? – jakoby w poszukiwaniu zakopanych skarbów – ale nie mówiono, czy który? z nich wróci? do Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/04/na-manowcach-dialogu/
NA MANOWCACH „DIALOGU”

Jak mo?na mówi? o Dialogu? Bodaj w roku 1949 by? w Lublinie proces o Prawa Spadkowe po Januszu Korczaku, który by? cz?owiekiem maj?tnym. Ambasada Ameryka?ska dostarczy?a Akt Zgonu Janusza Korczaka w miasteczku na ?rodkowym Zachodzie w roku 1946. Wywo?a?o to Wybuch W?CIEK?O?CI ?ydów, na skutek czego komunistyczny s?d musia? ameryka?ski Akt Zgonu ODDALI? – niczym w JEDWABNEM.
Przed wojn? by? rozpatrywany przez S?d Najwy?szy wniosek o NIEPRZYJMOWANIE OD ?YDÓW PRZYSI?GI S?DOWEJ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wiadomosci.wp.pl/morawiecki-napisal-list-do-najbardziej-znanego-rabbiego-w-ameryce-jasna-deklaracja-6226893358831233a//
MORAWIECKI NAPISA? LIST DO "NAJBARDZIEJ ZNANEGO RABBIEGO W AMERYCE". JASNA DEKLARACJA - "Napi?cie mi?dzy Polsk? a Izraelem g??boko mnie zasmuca (...) Zrobi? wszystko, co w mojej mocy, aby poprawi? nasze relacje (...) Polska i Izrael maj? moralny obowi?zek strzec prawdy o Holokau?cie" - napisa? Mateusz Morawiecki do Shmuleya Boteacha.

Gadanie o HOLOKAU?CIE Bez Antikomunistischbefehl Wehrmachtu jest pierdzeniem w bambus. Przyk?adem Holokaustycznej jursysdykcji jest proces o spadk po Januszu Korczaku w Lublinie w roku 1949. Ambasada ameryka?ska dostarczy?a Akt Zgonu Janusza Korczaka jako zmar?ego na ?rodkowym Zachodzie w roku 1946, co ?ydzi Nie Uznali, Zakrzyczeli i Anulowali przy pomocy ZWI?ZKU SOWIECKIEGO. Teraz syn Najwi?kszego Prowokatora Armii Sowieckiej PIERDZI o Holokau?cie Amerykanom.
Sportowy Banderowiec Podgorny tak nadojad? Gierkowi, ?e ten kaza? go ?ledzi?. I pierwszy raport mówi? o Satelitarnej Detekcji Z?ota wi?c Gierek kaza? WYRZUCI? Sportowego Banderowca. Gierek napisa? te? w Przerwanej Dekadzie, co ocenzurowa? Wa??sa: KANIA NIE BY? BOGATY Z DOMU A NIE KRAD?, BO MY?MY PATRZYLI NA R?CE. A SKORO ZOSTA? KREZUSEM TO PRZY ANDROPOWIE, KTÓRY FINANSOWA? WA??S?, W?A?NIE PRZEZ KANI?. - Wydaje si?, ?e absolwent szko?y KGB w Odessie Wa??sa to Ma?y Morawiecki-Holokaust.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/04/zydzi-mordowali-zydow/#comment-739801//
13. Wandaluzja.pl said - 2018-03-06 (wtorek) @ 10:57:37
Ad. 12:
Szejna z Chmielnika by? widocznie funkcjonariuszem ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu wi?c po roku 1990 nale?a?a mu si? gratyfikacja z gminy ?ydowskiej za szmelcownictwo. Jak si? poskroba?o ubowca to wyszed? ?ydowski policjant hitlerowski.
KA?DY kto pisze o Holokau?cie BEZ Antikomunistischbefehl Wehrmachtu jest albo ?ydem albo judenknechtem
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FORMU?A MARCA'68

Gdy w towarzystwie powiedzia?em, ?e Mackiewicza zamordowa?o SB to ksi??? Demidow odpowiedzia? SAM SI? MUSIA? POWIESI?. - DLACZEGO? - L?Y? PUBLICZNIE GOMU?K? WI?C DANO MU „?LEDZTWO GOMU?KI-CHRUSZCZOWA W SPRAWIE PLANU RZYMSKIEGO”. POCZYTA? SOBIE, PRZEPROSI? PUBLICZNIE PANA GOMU?K? ZA W?ASN? NIEWIEDZ?, POSZED? DO DOMU I POWIESI? SI?. - Nic innego zrobi? nie móg?.
Potem ksi??? pokaza? mi to ?ledztwo w maszynopisie, co potem znalaz?em w publikacjach Bubla. Re?yser Bohdan Poremba telefonowa? do mnie niejednokrotnie o udost?pnienie mu tych publikacji, skar??c si?, ?e Bubel zerwa? z nim stosunki. Odpowiada?em, ?e PRZYPADKOWE egzemplarze Bubla ukrad?a mi policja polityczna. Poremba, który zaasekurowa? si? u Ojca Rydzyka i Cesarza Japonii zosta? OTRUTY przed wyjazdem do USA po pieni?dze na film o JEDWABNEM, do czego by?y potrzebne publikacje Bubla. Nie przypuszcza?em, ?e upad? tak nisko, ?eby si? ubezpiecza? u Mistrza Tacy Ko?cielnej i Syna Abrahama. Nawet go nie ?a?owa?em, bo Nie Czyta? tych artyku?ów, aby si? Nie Nara?a? spermie jerozolimskiej.
We wczorajszej Rzeczpospolitej jest artyku?: Maciej Gawlikowski, Miros?aw Lewandowski, AKTA NA ZAWSZE ZASTRZE?ONE – Jeszcze w czerwcu 1992 w archiwum Urz?du Ochrony Pa?stwa spoczywa?y wa?ne historyczne dokumenty, po których dzi? nie ma ?ladu w Instytucie Pami?ci Narodowej...
Do tego s?u?y przemys? zap?adniania Polek sperm? jerozolimsk?, ale jest napoleo?skie prawo ODPOWIEDZIALNO?CI Z URZ?DU, tote? trzba bada? sperm? Odpowiedzialnych za sprzeniewierzenie Dokumentów Stanu, nawet je?li wyjachali do Izraela czy USA.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wpolityce.pl/swiat/384856-netanjahu-grozi-panstwa-ktore-nie-maja-stosunkow-dyplomatycznych-z-izraelem-beda-odizolowane//
NETANJAHU GROZI: PA?STWA, KTÓRE NIE MAJ? STOSUNKÓW DYPLOMATYCZNYCH Z IZRAELEM, B?D? ODIZOLOWANE

Ja jestem INTERNOWANY formalnie za rozg?oszenie Satelitarnej Detekcji Z?ota. ?ydzi TERRORYZUJ? wszystkich Antysemityzmem i Faszyzmem. Lenin wprowadzi? za kawa? o ?ydach 3 lata Ci??kich Robót, które przetrzymywali tylko najsilniejsi; Stalin dla Antysemitów obowi?zkowe leczenie psychiatryczne z terapi? powoduj?c? zwapnienie mózgu oraz o?wiadczy? gazecie francuskiej U NAS AKTYWNYCH ANTYSEMITÓW KARZE SI? ?MIERCI?; a w Polsce Jakub Berman zaleca? za Antysemityzm kar? ?MIERCI.
Podobna sprawa jest z Faszyzmem, który by? teori? Ekonomiczn? PRZECIW Wykupieniu USA za z?oto dobywane si?? NIEWOLNICZ?. Otó? FASZYSTOWSKIE postulaty Nacjonalizacji Z?ota i Politycznej Kontroli tajnych kont szwajcarskich jako NARZ?DZIA Wykupywania USA, wywo?a?y furi? Stalina, którzy nakaza? komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI – niczym Jahwe do Baala: NARODOWI WYBRANEMU KAZA?EM ZWA? CI? SZATANEM, z racji czego talibowie chrze?cija?scy zburzyli najwspanialszy w historii zespó? ?wi?ty? w Baalbeku.
SKAZANIE mnie S?dem Kapturowym na bezterminowe internowanie, jako Oszusta Naukowego i Finansowego, z ZAKAZEM Towarzystwa, Publikacji, Finansów, Fotografii itd., egzekwowanych TERRORYSTYCZNIE mia?o skutki w postaci SKONSUMOWANIA Satelitarnej Detekcji Z?ota – afery finansowej Wszechczasów. Polska nie by?a potencj? tezauryzacyjn?, jak Francja, W?ochy, Bu?garia, Egipt czy Indie, ale afera ze SKARBEM TYSI?CLECIA, wyrabowanym przez NKWD i wys?anym przez Stasi do RFN jako ?YDOWSKIM, daje poj?cie o skali i technice tego procederu spermy jerozolimskiej na ca?ym ?wiecie.
Ju? w XVIII wieku stwierdzono, ?e NIEMO?LIWA JEST OBRONA PRZED KAPITA?EM KRYMINALNYM BEZ ANTYSEMITYZMU, zanegowanie czego Faszyzmem i KULTOWYM Antysemityzmem Stalina i Hitlera doprowadzi?o do Satelitarnej Detekcji Z?ota, a teraz Natanjahu uzupe?nia Kapita? Kryminalny o TERRORYZM POLITYCZNY: Ka?dy, kto podaje r?k? Kanclerz Merkel musi by? obj?ty ?ledztwem w/s Satelitarnej Detekcji Z?ota, co dotyczy w pierwszej kolejno?ci Natanjahu jako GANGSTERA POLITYCZNEGO.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/08/wolne-tematy-17-2018//
Ad.. 234: https://quatloosx.files.wordpress.com/2014/12/sperm_smugglers.jpg//

To jest Mistyka Holokaustyczna: Urz?d ?ydostwa Rzeszy i szwajcarski Czerwony Krzy? maj? SZCZEGÓ?OWE Rejestry ofiar Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS Wehrmachtu oraz wiarygodne dane ofiar ?ydowskich w Armii Czerwonej. Je?li idzie o obozy Dla ?ydów na Zachód od Bugu i w krajach Ba?tyckich to niemieckie i szwajcarskie dane s? ZGODNE: 200 tysi?cy Straconych + 100 tysi?cy ofiar „porachunków mi?dzy ?ydami:, gdy? Niemcy respektowali Samorz?d ?ydowski. Najwi?cej ofiar ?ydowskiego Samorz?du by?o w Getcie Warszawskim, gdzie powszechn? praktyk? by?o odbieranie kartek ?ywno?ciowych. Janusz Korczak np. prowadzi? ochronk? ?ydowsk? za w?asne pieni?dze, a gdy sko?czy?y mu si? to mia? trudno?ci z uzyskaniem ?rodków spo?ecznych, cho? Niemcy dostarczali solenne racje na Ka?dego ?yda.
Filmy z Umieraj?cymi w Getcie ?ydami pokazuj? ofiary Samorz?du ?ydowskiego, bo w Getcie ?ódzkim ?aden ?yd z G?odu Nie Umar?. Najwi?ksz? ZBRODNI? Getta ?ódzkiego by?o odebranie rodzicom dzieci, które wys?ano lotem Powrotnym US Air Force do USA. Mój ociec – jako w?a?ciciel lotnisk po prawym brzegu ?rodkowej Wis?y – podpisa? Konwencj? Szwajcarsk? o SPRZEDA?Y przez SS 2,5 miliona ?ydów dla Stanu Nowy Jork PO DOLARZE ZA G?OW? transportem lotniczym US AF, gdy? Niemcy honorowali kapita? ameryka?ski, za jaki uchodzi?y lotniska po prawej stronie ?rodkowej Wis?y. Po realizacji Konwencji Szwajcarskiej SS rozstrzela?o 9 mieszka?ców wsi Bia?ka, którzy obs?ugiwali lotnisko w Sosnowicy, a potem STU SIEDMIU m??czyzn powy?ej 12 roku ?ycia – a takich Konwencji by?o 10.
Asz mówi? mi niejednokrotnie, ?e Holokaust to PRZYKRYWKA przemys?owej produkcji amerykanów na Syberii, w trakcie czego zamordowano 20 milionów Ukrai?ców, 15 milionów Polaków i Sto Ma?ych Narodów Rosji. – A skutek jest taki, ?e NIE WIADOMO, KTÓRY AMERYKANIN JEST HOLOKAUSTEM.
Jab?onowski mówi, ?e trzeba og?osi?, i? Polacy ZAMORDOWALI WSZYSTKICH ?YDÓW A OSZCZ?DZILI TYLKO TYCH ZE SPERM? JEZUICK?.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/12/wolne-tematy-18-2018/

https://www.facebook.com/sigillum.authenticum/photos/a.637834806350612.1073741828.514952278638866/1177008302433257/?type=3//

29. wandaluzja.pl said - 2018-03-12 (Poniedzia?ek) @ 18:54:00

Sigillum Authenticum – 27 lutego o 03:00 #NieJanuszomHistorii//
Czy mapa LECHINA EMPIE jest prawdziwa? – BZDURA!
Czytamy: „Nie wiem czy zauwa?yli?cie, ale ostatnio przycich? temat s?ynnej mapki „Lechina Empire”, b?d?cej jednym z g?ównych dowodów na istnienie Imperium Lechickiego. W ostatniej swojej ksi??ce Janusz Bieszk tak odniós? si? do tej fa?szywki…”
Mo?emy sobie poczyta?, ale jest to Ballada o Januszku, której autor si? nie podpisa?. Argumentacja, ?e mapa IMPERIUM LECHICKIE jest Nadinterpretacj? mapy IMPERIUM WSCHODNIORZYMSKIE 533-600 – DIECEZJE ?wiadczy tylko o PRAWDZIWO?CI obu map.
To, ?e zosta?as u?yta nazwa Imperium Wschodniorzymskie ?wiadczy, ?e mapa powsta?a PRZED Pokojem w Adrianopolu w r. 568, który ZLIKWIDOWA? Imperium Wschodniorzymskie i powo?a? Imperium Bizantyjskie, natomiast pochodz?ca od TEGO? KARTOGRAFA mapa IMPERIUM LECHICKIE jest map? powsta?? PO POKOJU W ADRIANOPOLU w roku 568. Nie chodzi?o tu te? o wzgl?dy Etniczne, gdy? obie mapy by?y DYKTATAMI IMPERIALNYMI wi?c nikt si? nie pyta? Ba?tów CZY CHC? BY? S?OWIANAMI? bo zostali w??czeni do Imperium Lechickiego bez pytania o zdanie i mieli tylko w okre?lonym czasie przys?a? Ho?downików.
Najwi?cej kontrowersji budzi granica na RENIE, któr? wyja?ni?em dawno. Gdy podpisywano Pokój w Adrianopolu to Awarowie oblegali Pary?. NAKAZANO wi?c Rozejm pod Pary?em, na mocy którego Awarowie wycofali si? za Ren, który w ten sposób sta? si? Zachodni? Granica Lechii – ale tylko do roku 600. Poniewa? po roku 600 Lechici NIE CHCIELI ewakuowa? ziemi mi?dzy Renem a ?ab? i Solw? to Dagobert Wielki zaj?? te ziemie w 630 r. SI??, co spowodwa?o wojn?, zako?czon? ubraniem Dagoberta w kaftan bezpiecze?stwa i oddaniem tych ziem Karolingom jako STRA?NIKOM Kaftanów Bezpiecze?stwa Merowingów.
Mia?em list Mi?dzynarodowego Instytutu Cywilizacji S?owian z informacj?, ?e w roku 2000 zostanie wydana we Frankfurcie nad Menem mapa Polski z ROKIEM 565. Zachodnia gtanic? tej Polski by?a na ?abie i Solawie, stolic? by? KALISZ i by?y tam wszystkie wa?ne miasta Polski ze SMOLE?SKIEM. Niemcy jednak nie zgodzili si? na wydanie tej mapy, gdy? ziemie na po?udnie od górnej Wis?y i Odry by?y OKUPOWANE PRZEZ AWARÓW, którzy wyprawiali si? t?dy na PARY?. LIST TEN UKRAD?A MI POLICJA POLITYCZNA RAZEM Z INNYMI WA?NYMI RZECZAMI.
Niemcy ZAPROTESTOWALI map? ROK 565 Nie Bez Kozery, bo znalaz?em rzeczon? map? Imperium Lechitów z flag? Drugiej Rzeszy: https://www.google.pl/search?sa=G&hl=pl&q=imperium+lechitow&tbm=isch&source=iu&ictx=1&tbs=simg:CAESiwIJzwW1nmovBBEa_1wELEKjU2AQaBAgVC// i komentarzem:
Dragomira P?o?ska: Germania Magna czyli Gotts mit uns | Bia?czy?ski
bialczynski.pl
„Ju? trzy tysi?ce lat przed nasz? er?, pomi?dzy Renem a Wo?g?, istnia?a bardzo rozwini?ta germa?ska cywilizacja. To tutaj, nad Wis??, wymy?lono ko?o, a nie w ?adnej Mezopotamii….”
Znaczy to, ?e Niemcy uznali RZECZOWO?? mapy Imperium Lechickiego – tylko po OSTEMLOWANIU jej Flag? i God?em Cesarstwa Niemieckiego.
Mo?e kto? mi powie, co znaczy 0g?oszony przez Google #KONIEC HISTORII JANUSZKÓW ???
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 5:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/bezczelny-popis-pogardy-prokurator-przed-komisj%c4%85-ag-procesowo-op%c5%82aca%c5%82o-si%c4%99-zwleka%c4%87-ze-spraw%c4%85-wassermann-niech-pan-zostanie-%c5%9bwiadkiem-marcina-p-w-s%c4%85dzie/ar-BBKd5dA?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP

BEZCZELNY POPIS POGARDY! PROKURATOR PRZED KOMISJ? AG: "PROCESOWO OP?ACA?O SI? ZWLEKA? ZE SPRAW?". WASSERMANN: "NIECH PAN ZOSTANIE ?WIADKIEM MARCINA P. W S?DZIE" - Nie wiem, nie pami?tam, nie mog? sobie przypomnie? - tak mo?na skwitowa? zeznania Ryszarda Paszkiewicza, by?ego Zast?pcy Prokuratora Okr?gowego w Gda?sku, który zakpi? dzisiaj z komisji ?ledczej ds. Amber Gold i z ca?ego spo?ecze?stwa! Nie odpowiedzia? w?a?ciwie na ?adne pytanie zas?aniaj?c si? chorobliwa wr?cz amnezja. Przyci?ni?ty do muru przez pos?ów komisji, momentami, odzyskiwa? jednak pami??, ale tylko po to, by wr?cz broni? Marcina P.!
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 5:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie PROCESU PINIORA:

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/protest-przed-domem-frasyniuka-nie-chcemy-w-polsce-ludzi-kt%C3%B3rzy-prowokuj%C4%85-majdan/ar-AAp5jYk?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP

Kilkana?cie osób na czele z Piotrem Rybakiem i Jaros?awem Bogus?awskim zebra?o si? pod domem W?adys?awa Frasyniuka w podwroc?awskim Ramiszowie, aby protestowa? przeciwko jego dzia?aniom. Uczestnicy pikiety zarzucali mu zdrad? i nawo?ywanie do wojny domowej.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BUNGA BUNGA BERLUSCONIEGO I KADAFIEGO

US Army zosta?o ZMUSZONE do udzia?u w wojnie Jugos?owia?skiej Gro?b? uznania przez Kosowarów MOJEGO Komisariatu obligacji ameryka?skich dla Czang Kai-szeka na obron? Australii przed sojuszem japo?sko-chi?skim. Rz?d Australii zaskar?y? te obligacje w Skarbcu Jugos?owia?skim na 2 tysi?ce miliardów dolarów Z?OTYCH do Trybuna?u Londy?skiego ds. Kolonialnych i Postkolonialnych, który te obligacje anulowa?, co ZAPROTESTOWA?EM Tylko Ja, co awansowa?o mnie na Komisarza tych Obligacji. To w?a?nie wykorzystali Kosowarzy mówi?c Amerykanom: CHCECIE MIE? TAKIEGO REWIZORA W WASZYNGTONIE? – A UCHOWAJ BO?E.
Wojna jugos?owia?ska mia?a ciekawy Fina? 2 lata temu. My?liwce rodezyjskie zmusi?y do l?dowania w Harare lec?ce do Durbanu transportowce niemieckie. Rodezyjska stra? lotnicza wesz?a do samolotów niemieckich i wysypa?a na p?yt? lotniska cia?a lotników ameryka?skich oraz kontenery w pieni?dzmi. Byli to lotnicy i komandosi APACZY, którzy polegli w Kosowie i Albanii w walce z chi?skimi Aerobusami-KITANAMI. Cia?a lotników ameryka?skich przele?a?y w UPALE na p?ycie lotniska 48 godzin, po czym pozbierano je do samolotów, które BEZ kontenerów z pieni?dzmi odlecia?y do Durbanu.
Ró?nica KILKUNASTU lat mi?dzy wojn? Jugos?owia?sk? a incydentem w Harare wynika st?d, ?e cia?a lotników ameryka?skich zosta?y odes?ana do Bawarii z poleceniem SPOPIELENIA, ale Niemcy spopielili tylko Bia?asów a Czarnuchów Nie, tote? trzeba by?o popieli? za Ci??kie Pieni?dze w Durbanie.
Okaza?o si?, ?e obligacji ameryka?skich jest nie 2 tysi?ce miliardów dolarów Z?OTYCH, ale 8 tysi?cy miliardów. Z roszczeniem do 6 tysi?cy miliardów $ wyst?pi? zaraz Bunga-Bunga Berlusconi – oczywi?cie przez S?d W?oski, cho? nie wiem czy do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych, ale skoro Bunga Bungala POPAR? Kadafi – te? zacny Bungalog – to widocznie TAK. Z tymi jednak k?opotu nie mia?em i przep?dzi?em na Zbit? Morde a Kadafiego w Te P?dy ZAMORDOWA? Sarkozy, ?eby mi si? przypodoba?.
Czytam tu i ówdzie, ?e Kelnerem specyja?ów z fekaliów hitlerowskich jest Gowin. To on prawdopodobnie zaserwowa? Jaros?awowi Kaczy?skiemu Danio, którym ten Rzygn??: STA? NAS NA ODBUDOW? ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE…
To suponuje fundusz na odbudow? zamków Jura-Uranosa, który dostarczyli prawdopodobnie Niemcy – jak fundusz Unijny za rozwi?zanie EKSODUSU Biblijnego i Ratowanie Wenecji, który zachachm?cili Kadafi z Berlusconim na podstawie mojej ksi??ki „Incydentu nie by?o” Gda?sk 2001, z czego cz??? przeznaczyli na program Ratowania Wenecji MOJ?ESZ, który zaraz skontrowa?em technik? Moskiewsko-Warszawsk?. – Teraz Marsza?ek Polny ZAPRASZA Putina do Libii.
Pisz? o tym w zwi?zku z POWINNO?CI? bu?garskiego Zgromadzenia Ludowego monitorowania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odno?nie Skarbu Hitlera w Wa?brzychu i powi?zanego z tym politycznie Skarbu W?astów w Modlinie, którzy byli wyznania Bu?garskiego. O tych danych bu?garskie Zgromadzenie Ludowe ma obowi?zek informowania mnie jako swego Doradcy z urz?du. Bu?garskie Zgromadzenie Ludowe ma przyst?pi? do egzekwowania tego bezpo?rednio po Powiadomieniu o tym Sejmu.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/04/04/lechickie-fakty-i-mity/
Ad. 247:

ANTAES dziwi si?, ?e Nikt Nie Zrobi? Ze Mn? Porz?dku, abym nie ZASMRADZA? Gajówki, ale to Smrodzi Rockefeller-OTTO a nie Panna MERCEDES czy mój VDTW Monte Christo. Uwa?am, ?e Stowarzyszenie POZYWAM SMOG ma b??d doktrynalny, bo powinna by? POZYWAM PIERDZIELA ROKEFELERA.
Stanis?aw Michalkiewicz mówi, ?e uwa?a si?, i? we Wrze?niu 39 Anglia i Francja wyst?pi?y W OBRONIE POLSKI. To jest stawianie sprawy Na G?owie, bo to POLSKA WYST?PI?A W OBRONIE FRANCJI I ANGLII. Rosjanie maj? do nas PRETENCJ?, ?e odrzucaj?c Ultimatum Hitlera wywo?ali?my II wojm? ?wiatow?. Przy podpisywaniu paktu Ribbentrop-Mo?otow Stalin powiedzia?: RAZEM JESTE?MY NIEPOKONANI, co jest Dokryn? SKONSUMOWANIA ?WIATA, czemu zapobieg?o KONTRULTIMATUM Becka.
Ja uzupe?ni? maksym? Michalkiewicza, ?e Beck OBRONI? nie tylko Francj? i Angli?, ale i USA i ZSRS, gdy? Kapitulacja Polski eregowa?a Wschodni? granic? Rzeszy nas MISSISIPI. W Landshucie politolodzy Uniwersytetu Monachijskiego uczyli Adolfa, ?e Rosj? MA W KIESZENI przez Pakt Antykominternowski, do którego Polska – jak Pa?stwo Faszystowskie – przyst?pi? MUSI. Tu nie chodzi?o tylko o Rosj?, ale o ZSRS i USA, z zamkni?ciem S?owian i Murzynów ameryka?skich w obozach Folwarcznych i Przemys?owych z re?imem Jednoosobowych Trybuna?ów NKWD.
No?ownik-Zelota czy chrze?cija?ski Talib mó?g? kontrolowa? DZIESI?? osób a enkawudzista z naganem STU. Obóz z 10 tysi?cami Niewolników wymaga? wi?c nie wiele nad stu ogierków ?ydowskich.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/04/10/wolne-tematy-26-2018 – Ad. 229:

http://3obieg.pl/zydzi-zadaja-od-polski-zwrotu-zamku-krolewskiego-na-wawelu/
?YDZI ??DAJ? OD POLSKI ZWROTU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA WAWELU
Napisano 1 tydzie? temu | Brak komentarzy

?YDZI ??DAJ? OD POLSKI ZWROTU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA WAWELU, BILIONA Z?OTYCH, KAMIENIC, FABRYK, ULIC, MOSTÓW, LASÓW, PÓL, NIERUCHOMO?CI PRZEMYS?OWYCH
?YDOWSKIE ZBRODNIE NA POLAKACH.

Spraw? ?ydowskich roszcze? do WAWELU za?atwi?em kilka lat temu. To, ?e „Wawel zosta? zbudowany za ?ydowskie pieni?dze” jest nonsensem, gdy? Wawel PRZEDROMA?SKI zosta? zbudowany przez greckiego boga Prapocz?tku Jura-Uranosa w pocz?tku V tysi?clecia pne. Wawel Przedroma?ski zosta? zburzony przez Tyfona z Pragi po roku 3400 pne, który zabi? 2 wodzów Gereona a potem i jego. Odbudow? Wawelu podj?to od budowy Katedry Gereona jako jego mauzoleum, która nie zosta?a uko?czona, gdy? córka Gereona po wst?pieniu na tron przerwa?a budowe i warsztat muratorski wys?a?a do Kamienia Pomorskiego, gdzie wzniós? katedr? kamie?sk?, za? ojcu zbudowa?a na mauoleum OBECN? katedr? wawelsk? z krypt? Grobów Królewskich.
Poniewa? Waleska identyczn? krypte zbudowa?a dla siebie w katedrze wroc?awskiej, która jest pi?knie ZESZKLONA, w przeciwie?stwie do wawelskiej PRZEPALONEJ, to wezwa?em Bundestag, który finansowa? odbudow? krypty II z konta na Moje Nazwisko – gdy? tylko ja by?em i jestem Wyp?acalny: http://wandaluzja.pl/?p=p_300&sName=10.-gereon-i-waleska//.
Bundestag uzna? moj? interpretacj?, ale zosta? rozgromiony przez BISKUPKI, po ujawnieniu czego ?ona Kanclerza Kohla powiesi?a si?: http://wandaluzja.pl/?p=p_270&iPageContent=1//, Bundestag utraci? moj? Funkcjonaln? Chronologi? Architektury Niemieckiej, któr? przej?? Urz?d Kanclerski.
Przebudow? WSCHODNIEJ fasady Wawelu przeprowadzi? Set Ptolemeusz, i na tym budowa ZEWN?TRZNA Wawelu zako?czy?a si?, z wyj?tkiem wn?trz Kazimierza Mnicha i renowacji Królowej Bony. Poza tym Wawel by? zamkiem Biskupim, który po zburzeniu KRÓLEWSKIEGO Gargamella przez Jana Luksemburskiego zosta? zarekwirowany przez ?okietka a prawo kanoniczne ZABRANIA?O kurii zapo?yczania si? u ?ydów. Kazimierz Wlk odbudowa? tylko ma?? cze?? Gargamella, zwan? PRZEGORZA?Y czyli przepalony na zamek Rezydencionalny, gdy? Imperialnym zamkiem by? moskiewski KREML, którego nie uko?czy?, gdy? ZAKLAJSTROWA? musia? Stalin – wi?c mo?e ?ydkowie budowali Kreml? tak jak go Klajstrowali.
Dosta?em list od Anonima, ?e W?A?CICIELEM WAWELU JEST WATYKAN, z czego wnosz?, ?e wobec ZAW?ASZCZENIA Wawelu przez Andegawenów i Jagiellonów – ?e biskup musia? budowa? si? w Bo??cinie-Bodzentynie – kuria scedowa?a prawa w?asno?ci Wawelu na Papieski Rzym.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad. 104: NICK said – 2018-04-16 (Poniedzia?ek) @ 18:59:42
REZERWATY DLA POLAKÓW

Przed I wojn? ?wiatow? w Krakowie ukaza?a si? ksi??ka PRAWO WY?SZEJ RASY. Ta Wysz? Rasa byli ?ydzi a Ni?sz? FRANCUZI – zgodnie z doktryn? Pierdziela Rokefelera. Te Prawo Wy?szej Rasy znam tylko z komentarzy, ale mia?em znajom?, która j? i Przeczyta?a, czym by?a ZSZOKOWANA: Narracja jest taka, ?e skoro Francuzi zostali zdominowani Populacyjnie, Rasowo, Finansowo i Politycznie przez ?ydów to Francuzów czeka los Indian Ameryka?skich, bo FRANCJA JEST ?YDOWSKA.
U?wiadomi?em t? Pani?, ?e Francja zosta?a zdominowana nie przez ?ydów a Jezuitów i tylko na po?udnie od Loary, gdzie by?a okupacja arabska i powsta?y domeny królewskie. Karolingowie ?ydami czy Jezuitami nie byli tylko Merowingami od Nerowiusza, syna Nerona i Sabiny-Salome, córki Jezusa Chrystusa i Marii Magdaleny.
Mam dziwn? map?, która zosta?a opublikowana bez kometarza. USA obejmuj? ca?? Ameryk? Pó?nocn? i ?rodkow?; Wielka Brytania z Afryk?, Bliskim Wschodem i Indiami; Niemcy jako Europa do Uralu i z Ameryk? Po?udniow?; Japonia z ca?ym Dalekim Wschodem do Jeniseju i Tybetu i z Australi? oraz POLSKA mi?dzy Uralem a Jenisejem ??? Pami?tam dyskusj? 50 lat temu, ?e Plan Wysiedlenia Polaków na Syberi? wywo?a? protest pruskiego sztabu generalnego, i? Polacy na Syberii mog? by? Niebezpieczni dla Niemców.
Mapa ta mog?a by? skutkiem Rewolucji Bolszewickiej, która daj?c Niemcom ROP? ROSYJSK? zdawa?a si? dawa? im Zwyci?stwo, ale na Kubaniu i Powo??u powsta?a Bia?a Rosja zasilana broni? i pieni?dzmi przez Entent?, wobec czego po kl?sce z Polakami Bolszewicy zwrócili si? do Nacjonalistycznych Chin i Cesarstwa Japonii, które pami?ta?o obiecan? granic? Na Jeniseju, czego logicznym skutkiem by?a Syberyjska Polska dla sybiraków polskich i ukrai?skich. Armie chi?ska i japo?ska zaanga?owa?y si? jednak w Wojn? Rosyjsk? tylko NAJEMNICZO i za pieni?dze Rokefelerów, którzy zast?pili Rotszyldów.
Mam artyku?: Christian Wuest, BENZIN AUS WASSER UND LUFT – Das Eelektroauto kann bestenfalls langfristig Klimaschonung beitragen. Forscher setzen auf synthetische kraftstoffe. Wie realistisch sind diese Szenarien? Der Spiegel, Nr. 15/2018, s. 104-105.
Z artyku?u wynika, ?e Niemcy WYCOFUJ? Z USA FEKALIA HITLEROWSKIE i wracaj? do mego wniosku Energetyki Saharyjskiej na lustrze fotoelektrycznym Siemansa: W NOCY WODA A W DZIE? PR?D.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/04/12/wolne-tematy-27-2018/
Ad. 263: G?os Prawdy said - 2018-04-15 (Niedziela) @ 08:37:03
Dlaczego Amerykanie nazywaj? si? Pindosami – pochodzenie przydomku.

Marsza?ek Broz-Tito mia? MAJESTYCZNY pseudonim Pindar, od gór Pindos, jak nazywa?y si? w staro?ytno?ci góry Dynarskie.
IPN opublikowa? zdj?cie marsza?ka Broz-Tito-Pindara ze swym sztabem na ?ytomirszczy?nie:
https://marucha.wordpress.com/2018/01/17/wolne-tematy-4-2018 – Ad. 10// https://v.wpimg.pl/Mzc2MjgzJBNMfWJcU041TlEFYg5JDT0TDlVjG// z ?upaszk? jako Prowodyrem, którym ja UWIARYGODNI?EM w Banku Atlantyckim czek Jovana Prawdzica, który by? synem oficer ??cznikowej marsza?ka Broz-Tito-Pindara, gdy mój stryj Czes?aw Prawdzic by? oficerm ??cznikowym mego ojca w sztabie Broz-Tity-Pindara, który SIEDZI w ?rodku, a oficerowie ??cznikowi kopulowali si?.
Broz Tito Pindar pomaga? memu ojcu wzi?? w Kijowie do niewoli Generalissimusa, który wióz? do Pragi z?oto na wykupienie przez Holokaustów USA, tote? Kosowarzy nazywali Amerykanów PINDAISTAMI.
Operacja KIJOWSKA Pindaistów by?a KONIECZNA, gdy? Generalissimus wyda? Robertowi Oppenheimerowi Rozkaz ZNISZCZENIE wschodnich Stanów i Europy Zachodniej CZECHOS?OWACK? Car-Bomb?.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 15 z 27

Skocz do: