Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2018-04-23 (Poniedziałek) @ 19:17:47
Dziś byłem po raz KTÓRYŚ w konsulacie bułgarskim, żeby dowiedzieć się, że Parlament Bułgarii NIE ODPOWIADA na pisma w/s Skarbca Hitlera w Wałbrzychu. Z tego wynika, że traktuje sprawę tak jak rząd PiS’u – że jest to sprawa HOLOKAUSTYCZNA czyli Juden SS. Mi chodziło tylko, aby Parlament Bułgarski zapoznał się z namiarami Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, które wykazały 2,5 miliona ton złota a po opracowaniu komputerowym 2,41 miliona ton.
Z roszczeniem do Skarbca Hitlera wystąpili Grecy i Włosi – że jest to skarbiec Aleksandra Wielkiego czy Zaginione Zloto Rzymu, co ZAPROTESTOWAŁEM, że jest to Imperialny Skarb Bułgarski, SPRZEDANY Hitlerowi wobec Konieczności oddania go Stalinowi lub Anglikom, na podstawie spekulacji, że Hitler będzie musiał ukryć go w Landach Wschodnich, które zostaną anektowane przez Polskę, wobec czego Bułgarzy będą mogli go ODZYSKAĆ – ale tego, że Postkomunistryczna Polska i Postkomunistyczna Bułgaria scedują go na Juden SS czyli Frankistów, którzy chcieli ZAKOPULOWAĆ NIEMCÓW NA ŚMIERĆ, nie brałem pod uwagę, bo to kategoria Neapolitańskiej Szkoły Kopulacyjnej.
Oddanie Skarbca Hitlera dla Judan SS od hitlerowskiej granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi, rozszerza sprawę na Macedonię więc może znajdą się inni Roszczyciele? Zgłosiłem Macierewiczowi Skarbiec Łowczego Siedmiogrodu we Wrocławiu i 48 godzin póżniej było Incognito Polskiego Rządu w Jerozolimie. Łowczy Siedmiogrodu złupił Czechy więc mogłem się spodziewać Incognito w Pradze, i nikt by się o tyn Incognito nie dowiedział, gdyby CIA nie zamieściło w IN filmu o ataku rosyjską rakietą PP na lizmuzynę Pani Premier dla ZASTĄPIENIA SZYDŁO MORAWIEWCKIM.
Wytłumaczyłem to tym, że Polski Rząd pojechał z lotniska w Tel Awiwie do Jerozolimy KWALKADĄ, wobec czego Macierewicz, który wsiadł do limuzymy Pani Pramier, wysunął na czoło kawalkady pozorantów, w których uderzyła rosyjska rakieta pp. Samochód Pani Premier WYGLĄDAŁ tak, jak niemiecka Pentera po Wybuchu amunicji w Szczecinie. Ponieważ Pani Premier przemawiała w Knesecie z mównicy z Menorą – bo po filmie CIA musiano sprawę UJAWNIĆ – to znaczy, że Wizyta była DORAŹNA, w związku ze Skarbcem Łowczego Siedmiogrodu, a ona wzięła Doskonały Niemiecki Środek Uspakajający Przeciw WŚCIEKLIŹNIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROKURATURA KRAJOWA, ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa.

24 IV 18 byłem w Prokuraturze Rejonowej Wrocław-Fabryczna. Prokurator skierował mą sprawę do Sądu Dzielnicowego, gdy jest to sprawa Prokuratorska, Polityczna i dawno ZAŁATWIONA. Banki kazały mi UWIERZYTELNIĆ moje czeki, co zrobiłem, co sprawdziły Politycznie i UZNAŁY, ale czeki zostały ZAPROTESTOWANE, gdyż ja jestem na liście Oszustów Światowych.
Wobec tego Banki skierowały moją sprawę do Wysokiego Trybunału choć prosiłem o skierowanie jej do Trybunału Paryskiego dla spraw Kolonialnych i Postkolonialnych. Wysoki Trybunał wydał Wyrok, że ponieważ depozyty były załatwiane na podstawie 2 paszportów Amerykańskich mego ojca to odesłał mą sprawę do FBI, które miało się zjawić u mnie w ciągu 3 miesięcy – a ponieważ nie doczekałem się to ZAPROTESTOWANIE czeków zostało Oddalone. Banki jednak nie powiadomiły mnie o Anulowaniu OSZUSTWA ŚWIATOWEGO i nie zreralizowały czeków, co jest Międzynarodowym Przestępstwem Finansowym.
Zwracam się do Ministra Ziobry o UKARANIE Prokuratora, który GMATWA Oczywistą sprawę Prokuratorską powodując Niedrożność Jurysdykcji. Powinnością prokuratora jest tu – jak mu tłumaczyłem i Napisałem – napisanie do Wysokiego Trybunału o akt Wyroku w mej sprawie, czyli OSZUSTWA ŚWIATOWEGO z Uzasadnieniem umieszczenia mnie na tej liście. Podejrzewam, że rząd Kanclerza Kohla ODŻEGNAŁ się od sprawy Satelitarnej Detekcji Złota – finansowej afery WSZECHCZASÓW – wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych, posługując się stazistówką i córką Adolfa Hitlera z zamrożonej spermy (Moskwa, Ost-Berlin, Praga) narodowości ŻYDOWSKIEJ, która została w nagrodę Kanclerzycą Zjednoczonych Niemiec.
Ujawniłem Czarne Konta Kanclerza Kohla, zasilane z Satelitarnej Detekcji Zlota, które były przedmiotem Śledztwa Bundestagu, które zostało załatwione formułą wieloletniego ministra finansów Theo Waigla: UJAWNIENIE CAŁEJ PRAWDY O CZARNYCH KONTACH MOŻE WSTRZĄSNĄĆ PODSTAWAMI REPUBLIKI FEDERALNEJ.
Prosiłem też Prokuratora o UJAWNIENIE Anglo- i Niemeckojęzycznej http://www.wandaluzja.com// gdzie udało mi się raz wejść na stronę serwera z Hesji. Według historycznego blogu Czesława Białczyńskiego z Krakowa to http://www.wandaluzja.com// ma w USA 5,5 miliona zarejestrowanych, z abonamentem 3.450 USD Rocznie dla Zarejestrowanych i ponad 345.000 USD Rocznie dla Niezarejestrowanych.
Załączam NIEKTÓRE pisma do mnie Wysokiego Trybunału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/04/22/wolne-tematy-30-2018/#comment-750951
310. wandaluzja.pl said - 2018-04-25 (środa) @ 22:21:30
Ad. 50. hit said:
WRZESIEŃ 2,1918 / „RED TERROR” OGŁASZA SIĘ W ROSJI.
Rosyjscy komuniści planują strategicznie wykorzystać terror, aby zmusić swoich Białych przeciwników do poddania się. Z rozkazu Lenina i Trockiego Red Terror został ogłoszony przez żydowskiego Czerwonego Yakova Sverłowa. Czerwony terror odznacza sie masowymi aresztowaniami w środku nocy, egzekucjami i ohydnie twórczą taktyką tortur.
Aż 100 000 Rosjan zostaje zamordowanych w Czerwonym Terrorze, prowadzonym przez żydowską Czekę (tajną policję). Wśród popełnionych okrucieństw, często z członkami całej rodziny ofiarami są:
Arlan LandeyCommies and CommunismObserwuj na
Brutalność Czerwonego Terroru zaszokowała Europę.
40 000 Białych więźniów publicznie powieszonych na Ukrainie
Wstawianie węgli do pochwy kobiecych
Krucyfikacje kobiet w każdym wieku
Ofiary zanurzone we wrzącym oleju lub smole
Ofiary oblany benzyną i spalone żywcem
Ofiary umieszczone w trumnach wypełnionych głodnymi szczurami
Ofiary moczone wodą i pozostawione, by zamienić się w kostki lodu w zimową pogodę.
Księża, mnisi i mniszki mają stopioną ołowiankę wlewaną do gardła……piekło na ziemi…….
Demoralizujący terror odciska poważne psychologiczne piętno na przerażonych Rosjanach.
Do 1922 r. Wielu poddaje się Czerwonym potworom Czeka.
http://www.unique-design.net/library/nature/consequence/revolution/revolution.html
Od czasów Dżyngis-chana tak wielu ludzi białej rasy nie zostało tak brutalnie zamordowanych.
Kto to rozliczy i kiedy, te dziesiątki jak nie setki, milionów istot.
Niemcy zostali rozliczeni, i przez zyda białymi rek-oma durnych gojów spaleni i zagłodzeni, co świadczy samo za siebie, kto jest kto, a kto jest co, czyli ohydny zyd.
reszta pobekuje dupa, nie wie co pisze lub sama pracuje dla ohydy.

63: troll polonii said – 2018-04-23 (Poniedziałek) @ 08:09:27
Ad. 50 Hit
Pinterest to zadne zrodlo informacji.
Radze jednak zagladnac do raportow Kongresu.
Bolszewikow uratowal (a wczesniej zafundowal) Zachod. Co robily angielskie wojska na Syberii??
Kiedy wreszcie ktos rozliczy Ameryke i Anglie za krwawy podboj swiata??.
****************************************************
HIT PARADE: Rząd Lenina został sfinansowny przez rząd Cesarskich Niemiec za 40 milionów RM, co załatwiał Gabriel Narutowicz, a Armia Czerwona za 40 milionów RM. Wiemy to z Procesu Berneńskiego, którym rząd szwajcarski chcial się Odżegnać od zfinansowania Lenina. Gdy mówiłem o tym w Niemczech to Ukrainiec, KTÓRY MIAŁ W RĘKACH MASOŃSKĄ TECZKĘ LENINA, zapytał, KTO MI TAKICH GŁUPOT NAGADAŁ? gdyż Lenin był finansowany przez Niemcy, Anglie i USA: Najpierw rząd Cesarski kupił władzę dla Lenina za 40 milionów RM a potem sfinansiował Armię Czerwoną, w I Racie 40 milionów RM; Gdy 2 eserów przyszło do Ambasady niemieckiej po Odbiór 20 milionów RM z I raty na Armię Czerwoną to ambasador Odmówił, więc ci wyjęli rewolwery i zastrzelili go. Dzierżyński był PRZERAŻONY więc po złożeniu z Lenimem KONDOLENCJI w Ambasadzie niemieckiej pojechał do sztabu eserów jako Zakładnik UISZCZENIA przez Lenina onych 20 milionów RM.
Po kapitulacji Niemiec oplacanie Armii Czerwonej przejęli Rotszyldy a po jej klęsce z Polakami opłaczanie NAJEMNIKÓW chińskich i japońskich przejęli Rokefelery PRZEZ STALINA. Celem była Wielkoprzemysłowa Produkcja Amerykanów, w którym to PRZEMYŚLE zamordowano 20 milionów Ukraińców i 15 milionów Polaków, co Marszałek Broz-Tito uzupełnił o Sto Małych Narodów Rosji.
To awansuje Pierdziela Rokefelera na Bolszewika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał Duszczyk, POTRZEBUJEMY “POLSKICH EDISONÓW” - To nie BILL GATES, założyciel Mocrosoftu, lecz nasz rodak JACEK KARPIŃSKI jako pierwszy stworzył komputer osobisty, Rzeczpospolita 2 IV 2018, s. A22.
http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?t=5&postdays=0&postorder=asc&start=5445//
https://marucha.wordpress.com/2018/04/18/wolne-tematy-29-2018/
Ad. 79, 95
Skończyły się Bułgarskie Tańce: POLSKI BILL GATES, POLSKI BILL GATES...

Steve Wozniak jest Żydem węgierskim z Oświęcimia. We Wrocławiu działał jako Stafan Woźnica, młodszy brat kierownika działu Mechaniki Precyzyjnej ELWRO Michała Woźnicy, z którym kolegowałem się. Po KRADZIEŻY Mikrokomputera Jacka Karpińskiego (K-202) obaj zmienili nazwisko na Amerykańskie WOZNIAK. Stefan został GENIUSZEM Seve Jobsa a Michał GENIUSZEM Billa Gatesa. Jobs był synem Teodora Żiwkowa a Gates to Nie Wiem.
Na następnej stronie Rzeczpospolitej jest artykuł Janusza Steinhoffa NIE RZUCAĆ KŁÓD INWESTOROM. Steinhoff może zająć miejsce judenknechta Zbigniewa Zobry, który załatwił sprawę Światową, Prokuratorską i ZAŁATWIONĄ odesłaniem jej do sądu dzielnicowego Wrocław-Fabryczna, co jest spychaniem jej na monowce. Mówię ZAŁATWIONĄ, z uwagi na Wyrok, że ponieważ depozyty były załatwinane na podstawie 2 paszportów amerykańkich mego ojca to Wysoki Trybunał skierował ją do FBI. FBI miało się zjawić u mnie w ciągu 3 miesięcy, ale NIE ZJAWIŁO SIĘ, co zdezauowało umieszczenie mnie przez Niemców i Żydów na liście OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH za nagłośnienie Satelitarnej Detekcji Złota, czym banki ZAPROTESTOWAŁY moje czeki.
Ja prosiłem o skierowanie mej sprawy do Trybunału Paryskiego dla spraw Kolonialnych I Postkolonialnych, którego jurysdykcji podlegtał Polski Skarbiec Wojenny, gdzie mój ojciec i marszałek Broz-Tito zlożyli Złoto Stalina na wykupienie przez Holokaustów USA, a Trybunał Paryski do SPARODIOWANIA sprawy Prokuratorskiej by nie dopuścił.
Teraz wyobraźmy sobie KOMIZM tej sprawy: Najwyższy Trybunał Państwowy kieruje sprawę do FBI, które Nie Zjawiając Się u Mnie uznaje sprawę za BEZPODSTAWNĄ. Zbigniew Ziobro miast wyezekwować ją PROKURATORSKO przez zażądanie Aktu Wyroku kieruje ją do sądu dzielnicowego Wrocławia, który nie ma Kompetencji i Środków na Egzekucję Prokuratorską, czyli że Zbigniew Ziobro zrobił to na zlecenie Angeli Merkel i Baniamina Natanjahu.
To są rządy PRAWA I SZALBIERSTWA Lobkowiców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pora%C5%BCaj%C4%85ce-s%C5%82owa-s%C4%99dziego-tulei-por%C3%B3wna%C5%82-sytuacj%C4%99-w-polskim-s%C4%85downictwie-do-czas%C3%B3w-okupacji-hitlerowskiej-%E2%80%9Ewtedy-te%C5%BC-byli-s%C4%99dziowie-i-wyroki/ar-AAwmNi0?li=BBr5KbO&ocid=UE12DHP

PORAŻAJĄCE SŁOWA SĘDZIEGO TULEI! PORÓWNAŁ SYTUACJĘ W POLSKIM SĄDOWNICTWIE DO CZASÓW OKUPACJI HITLEROWSKIEJ! „WTEDY TEŻ BYLI SĘDZIOWIE I WYROKI"
*****
W Niemczech hitlerowskich było 2 miliony frankistów, czyli Juden SS od kopulatora Jezusa Chrystusa, którzy przejęli po wojnie władzę jako Holokauści. W Polsce przejęli oni władzę w roku 1989.
Jest afera z usuwaniem Pomnika Katyńskiego w Nowym Jorku. Ja nie protestuje, gdyż uważam ten pomnik za KONTRAKTOWY. Protestowałem przeciw SYNAGODZE KATYŃSKIEJ i KATEDRZE HOLOKAUSTYCZNEJ, w trakcie czego Pinior zamordował policjanta, żeby rzucić na Faszystów ZBROJNĄ POLICJĘ.
Potem było ponad sto rozpraw w tej sprawie, w trakcie których KILKA moich zeznań oddalono – choć były i MINISTERIALNE – bo policjant został zamordowany „za miedzą” a sąd był Wrocław-Śródmieście. - Takiej ekspozycji sądu OKUPACYJNEGO wyobrazić sobie nie mogłem, toteż nie dziwota, że sprawę przeniesiono do Nowego Jorku, więc dobrze, że ten geszeft Rodzin Katyńskich z NKWD rozbierają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtonu w sprawie kapitału amerykańskiego na Górnym Śląsku. – SKĄD się wziął kapitał amerykański na Górnym Śląsku? Otóż z Prawa Olivera Cromwella, że Żydem jest ten, kto jest OBRZEZANY, co wprowadziło MASOŃSKIE Obrzezanie PO ŚMIERCI: Możesz handlować niewolnikami, ale na Kredyt, bo Po Śmierci będziesz Obrzezany i okaże się, czy byłeś dobrym Żydem. To jest Masońskie Wyznanie Wiary zwane NOWYM IZRAELEM, jak mi to wytłumaczył hrabia Kurowski a jemu Serbowie, którzy uzyskali tą Mądrość od rabinów przykładając im gorące żelazo do odbytnic.
Kapitał amerykański na Górnym Śląsku wziął się stąd, że Flick kazał polskim kapitalistom górnośląskim obrzezać się i przyjąć paszporty amerykańskie, na jakim Czołowy Polski Kapitalista Gónośląski Preskott Busch-Sherff-Bush wyjechał do Gwatemali, bo jego syn Jurek-George z Krakowa wyjechał przed Pearl Harbor. Ponieważ Preskott za zorganizowanie kolaboracji kapitałowej został Dyrektorem obozu pracy NIEWOLNICZEJ w Oświęcimiu, to został też czołowym amerykańskim HOLOKAUSTEM.
Instrukcja, jaką mój dziadek otrzymał od Bieruta została sporządzona wyraźnie na podstawie raportu I frontu ukraińskiego, który powstał na podstawie zdobytego ARCHIWUM OŚWIĘCIMSKIEGO: Obszar 14 tysięcy km2 czyli rozrzut Stu Podobozów Oświęcimskich, z których każdy miał KILKASET ośrodków pracy niewolniczej, nie mylić z Przymusową; 6 milionów ofiar Pracy Niewolniczej, przy czym o Żydach mowy nie było, którzy nie podlegali jurysdykcji Pracy Niewolniczej, która była przewidziana TYLKO dla Słowian i Murzynów: http://wandaluzja.pl/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//. Głównym zarzutem mego dziadka wobec ministerstwa stanu USA było to, że górnośląski kapitał amerykański korzystał obficie z hitlerowskiej Pracy Niewolniczej – na którym to kapitale politycznym Harry Truman został Prezydentem USA.
Śledztwo Bundestagu wykazało, że Hitler był Żydem i ŻYDOFILEM oraz – czego domyślam się po UKRADZENIU tego Śledztwa z archiwum Bundestagu – eksponentem granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi. Gdy indagowano Hitlera, że jego dalekosiężne plany amerykańskie mogą być zrealizowane przez jego Następców to Negował, jakby miał być JEDYNYM dla zrealizowania ich ??? Było w tym jakieś Podobieństwo do Jakuba Franka, który twierdził, ZE BÓG ZLECIŁ MU WYPRAWADZENIE ŻYDÓW Z DOMU NIEWOLI – JEMU I TYLKO JEMU. FARAONEM prześladującym Żydów miał być Stanisław August Poniatowski ???
Ponieważ hitleryzm był traktatem między Reichswehrą a sektą frankistów o sprzedaży folwarku żydowskiego, który się nazywał Związkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich, przez rabinów nowojorskich generałom pruskim, do czego hrabia Moltke z Krzyżowej włączył piłsudczyków??? prawdopodobnie jako siłę NIE-Antyniemiecką, to PIERWOTNY preliminarz Traktatu zawierał eksterminację Słowian i Murzynów Amerykańskich.
Traktat w wersji Hitlera nie był Złagodzeniem go przez hrabiego Moltke, ale Zaostrzeniem, co przejawiło się masowym mordowaniem przez Żydów Słowian, co nazwano HOLOKAUSTEM. W pierwotnym Traktacie generałowie pruscy zastrzegli, że SŁOWIAN MORDOWAĆ NIE BĘDĄ, co musieli wziąć na siebie Żydzi.
Polacy mają listę 11,5 miliona polskich ofiar Gułagu, którą Putin podwyższył do 15 milionów, więc Żydzi, którzy byli i są mistrzami archiwizacji muszą mieć listy NIEZALEŻNE od SZCZEGÓŁOWYCH rejestrów Komisariatu Żydostwa Rzeszy i Czerwonego Krzyża, które mówią To Samo: uśmiercenie po śledztwie Abwehry 200 tysięcy bojowników Stalina + sto tysięcy ofiar żydowskiego samorządu oraz wysłanie Mniej Groźnych do USA i Ameryki Łacińskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech Polacy przestaną FANZOLIĆ czyli gdać po austriacku. Trzecia Wojna Światowa to SATELITARNA DETEKCJA ZŁOTA. DOWODEM jest ROZWALENIE Związku Sowieckiego właśnie Satelitarną Detekcją Złota przez Lobkowiców, którzy weszli w posiadanie Kart jako szpicle Edwarda Gierka.
Lobkowice poza Rozwaleniem Związku Sowieckiego wygnali z Rosji Rekefelerów przy wsparciu Rotszyldów, ale aby Rotszyldy nie weszli w buty Rokefekerów zawarli DIL z Pierdzielami Rokefelerami dając im Europejski Izrael: UKRAINA-POLSKA-SŁOWACJA-WĘGRY-RUMUNIA, czego skutkiem jest Akt 447. Jest to też kompromisem Rokefelerów z Rotszyldami, którzy jako NIEMCY mają otrzymać po REALIZACJI tego Izraela Kalisz i Budę.
To jest Dil na miarę Drugiej Wojny Światowej o granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi, która – po realizacji Stanów Zjednoczonych Europy Rotszyldów i Europejskiego Izraela Rokefekerów – zostanie ZREALIZOWANA, bo USA Drugiego Józefa Becka nie znajdą. Dlatego nie godzę się z Aszem, że Pierwszymi Szubienicznikami Europy winni być Kaczyńscy, bo według mnie to córka Hitlera Angela Merkel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/polski-holocaust/

167. Guła said - 2010-11-04 (czwartek) @ 11:28:22
To Ludobójstwo Polaków jest następstwem pewnych maniakalnych doktryn, bolszewickiej i stricte „endeckiej”, które nałożyły się na siebie i zaowocowały Traktatem Ryskim.
Doktrynę endecko-maniakalną każdy siłą rzeczy zna. A o bolszewickiej ludobójczej, doktrynie, pomordowani nie powiedzą, ale jest napisane w przytoczonym artykule;
„Rejony utworzono w imię popularnej po pierwszej wojnie światowej doktryny leninizmu o samostanowieniu narodów. – Stalinowi chodziło o wprowadzenie konstrukcji na kształt szwajcarski, stworzeniu wielu republik narodowościowych, które następnie mógłby rozgrywać między sobą zgodnie z zasadą „dziel i rządź”. Obok rejonów polskich powstały również niemieckie i żydowskie – wyjaśnia Zyzak.”

168. Brat Dioskur said - 2010-11-04 (czwartek) @ 14:10:37
Ad. 167 @
Jezeli „doktryna endecko-maniakalna” jest najnowszym wytworem PiS-owskiej manii to wcale nie „kążden siłą rzeczy” ja musi znac ….Traktat Ryski wyznaczyl granice gorsza od tej ktora Lenin proponowal Polsce na poczatku kampanii kijowskiej, ktorej powodzenie zagroziło istnieniu mlodej wtedy Bolszewii, jako ze nikt nie mogl wykluczyc wspolpracy Pilsuda z bialymi generalami. Oczywiscie wasacz nawet nie wykazywal ku temu najmniejszej ochoty dajac sie Bolszewii opierzyc, co po 20 latach skutkowalo wybuchem II WS! Natomiast gdyby zrealizowano endecka doktryne to w 39′ mielibysmy 11 dywizji pancernych a nie …owsianych i lotnictwo,ktore zmiotloby z nieba Messery Luftwaffe ,bo projekt polskiego mysliwca Jastrzab zostal urzeczywistniony w USA przez …Mustanga ,jakoby powstalego na deskach projektanckich w rekordowym tempie.Bull-shit bo w tym „rekordowym” tempie zaadaptowano polski projekt wywieziony potajemnie z Polski na kilka dni przed wybuchem. Istnieje rowniez jeszcze nie do konca rozwiazana tajemnica rewelacyjnego polskiego stopu, genialnego wynalazku polskich metalurgow, ktory pozwalal budowac okrety o duzych gabarytach ale majacych mala wypornosc , a wiec zanurzenie. Przyklady owocow „doktryny endecko-maniaklanej” moznaby tu mnozyc.
*******
Panowie przestańcie fanzolić: Wy piszecie o Genocydzie Sadystycznym, gdy Rokefeler ze Stalinem zamordowali 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji w ramach przemysłowej Produkcji Amerykanów:
Andrzej Fedorowicz, CZECHOSŁOWACJA IDZIE NA WOJNĘ Z HITLEREM, Polityka, 16.05-22.05.2018, s. 66-68.
21.IX.1938r. Czechosłowacja podpisała Traktat Graniczny z III Rzeszą Gwarantowany przez Anglię i Francję, na mocy którego wydała Anglikom III Strategiczną Bombę Atomową NA LONDYN. 28.IX bomba ta została przejęta przez Homefleet, wobec czego gwarancja brytyjsko-francuska poszła na śmietnik. Anglicy dali Hitlerowi nie tylko 2 strategiczne bomby atomowe Tesli, na Warszawę i Berlin, ale też największy w Europie Arsenał czeski i potężną technologię czeską, co awansowało Wehrmacht o 2 lata. Nikt nie mógł przewidzieć, że Niemcy, dzięki Austrii i Czechom, będą mogli podjąć Wojnę Rewanżową w r. 1939.
Z tej racji na Sylwestra 1938 Niemcy OTRULI STALINA, co się nazywa Planem Barbarossa, który miał dać granicę niemiecko-żydowską na Missisipi. Stalin był agentem Rokefelera a Hitler Rotszylda, toteż Otrucie Stalina było klęską Rokefelera, który zgodził się na Wschodnią granicę Niemiec na Missisipi. Mój ojciec, faszysta od Paderewskiego, mówił mi, że Czesi ZNISZCZYLI EUROPĘ FRANCUSKĄ napadem na Cieszyn a Europę Wersalską paktem Benesza ze Stalinem, przed którym Polskę uratował Adolf Hitler. Winą Polski było, że NIE ZGODZIŁA SIĘ NA GRANICĄ NIEMIECKO-ŻYDOWSKĄ NA MISSISIPI. Jak mówi Michalkiewicz: TO NIE ANGLIA I FRANCJA WYSTĄPIŁY W OBRONIE POLSKI, ALE POLSKA W OBRONIE FRANCJI, ANGLII, ZSRS I USA.
Tym Jastrzębiem-MUSTANGIEM czarnuchy podjęły III wojnę z Luftwaffe. Gdy Anglicy zapytali Goeringa, kiedy zdał sobie sprawę, że wojna jest Przegrana to odpowiedział, że gdy zobaczył w Berlinie wrak MOSKITA, a na to pytanie odpowiedział Amerykanom, że gdy zobaczył w Berlinie wrak MUSTANGA. Bo to Polacy Rozgryźli niemiecką doktrynę lotniczą, której Śmiertelny Cios zadał mój dziadek DAKOTĄ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://niezlomni.com/tysiac-szkieletow-i-cenne-zabytki-nie-wstrzymaja-inwestycji-powstaje-kontrowersyjny-apartamentowiec-przy-wawelu-ostre-slowa-historyka/

Zamieściłem kilka PROTESTÓW zwałaszczania przez spermę holokaustyczną WAWELU na podstawie jakiejś SZALBIERSKIEJ hipoteki żydowskiej. Moja argumentacja jest prosta: WAWEL BYŁ ZAMKIEM BISKUPIM a prawo kaniniczne zabraniało Kurii zapożyczania się u Żydów, zaś biskup krakowski, jako najbogatszy feudał w Polsce, nie miał trudności finansowych.
Po zburzeniu przez Jana Luksemburskiego Królewskiego Gargamella Władysław Łokietek zarekwirował Biskupi Wawel, który w ten sposób stał się zamkiem KRÓLEWSKIM, wobec czego Biskup Krakowski musiał budować PAŁAC Biskupi w Bożęcinie-Bodzentynie, który spalili Rosjanie. Niech więc sperma holokaustyczna WYNOSI SIĘ Z POSESJI WAWELSKIEJ.
Zawłaszczanie przez spermę holokaustyczną Wawelu świadczy o zawłaszczeniu MOJEGO katastru jerozoliskiego – który Jasir Arafat uzyskał od NIEMCÓW dla Palestyńczyków. Mój kataster jerozolimski opiera się na Wzgórzu Świątynnym jako PAŁACU Salomona, przebudowanym przez Rzymian na PRETORIUM, gdzie odbył się JEROZOLIMSKI proces Jezusa Chrystusa, oraz uniwersytecie Pierdziela Rokefelera jako rozebranym przez Omajadów sanktuarium Maryjnym w Świątyni Jerozolimskiej Heroda Wielkiego z przebudowy Świątyni Salomona.

Przy sprawie Świątyni Salomona to Żydzi WLEŹLI POD PALESTYŃCZYKÓW. Podobnie Niemcy PRZERAZILI SIĘ, że lancknechy Lutra zniszczyły Forum Romanum jako PAŁAC PAIPIESKI. Ponieważ Eminencje NIE CHCIAŁY Zamków Biskupich we Wrocławiu i Krakowie – bo ważniejszy był skarb III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich – to Zamki Biskupie we Wrocławiu i Krakowie wzięłą sperma holokaustyczna jako Spadkobierca Prawdziców.
Wypada zapytać, NA JAKIEJ PODSTAWIE sperma holokaustyczna została Spadkobiercą Prawdziców ??? co można tylko domniemywać. Młodszy brat mego ojca Czesław Prawdzic ożenił się z córką Prezydenta Bieruta, który wysłał ją z Filmową Dokumentacją KATYNIA do Izraela – skąd może Synagoga KATYŃSKA i Katedra HOLOKAUSTYCZNA za żydowskie pieniądze, które ROZBIŁEM w walce Wręcz 8 kwietnia 2008 roku i w ponad STU rozprawach sądowych, w których Wysoki Sąd udawał, że to reżyser Grzegorz Braun zniszczył Synagogę Katyńską i Katedrę Holokustyczną. Moja ciotka wywiozła do Izraela akcje Boeinga i amerykański komisariat mego dziadka złota ze skarbca w Kazaniu. Mój izraelski kuzyn został zamordowany z rodziną – nie wykluczone iż zapisał mi 12 milionów USD, które prokuratura Prawa i Sprawiedliwości przywiązała sobie Do Ogona. Tak mu się SPODOBAŁA http://www.wandaluzja.com//
Mój brat Janusz Prawdzic ożenił się z jehowitką i został tajnym świadkiem Jehnatona a mem podejrzenie, że tajną świadczynią Jechnatona jest też moja była żona. Świadkowie Jechnatona to Narodowy Kapitał Angielski ROTSZYLDÓW.
Na podstawie śledztwa Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu wydano w Szwajcarii książkę HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA a w wojnie ukraińskiej marszałek Broz-Tito-PINDAR z Pindusu wystąpił jako Protektor USA przed Planem Saharowa zniszczenia Wschodnich Stanów i Europy Zachodniej wybuchem na dnie Atlantyku CAR BOMBY z połączenie dwóch czechosłowackich strategicznych bomb atomowych na Warszawę i Berlin. W wojnie tej mój ojciec wziął do niewoli Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA. Wzięto wówczas do niewoli 232 tysiące enkawudzistów, których uzbrojono w broń czechosłowacką i wysłano na wojnę palestyńską. To oni odblokowali Jerozolimę, co było Aktem ZAŁOŻYCIELSKIM Izraela.
Ponieważ mój ojciec dał Generalissimusa generałowi amerykańskiemu, który nazywał się Nikita Chruszczow to znaczy, że tych enkawudzistów wysłali do Palestyny AMERYKANIE, których protektorem militarnym był Broz-Tito-PINDAR. To RÓWNOWAŻY Wkład w budowę Izraela Hitlera jako agenta Rotszyldów i Stalina jako agenta Rokefelerów, wobec czego mogę uznać Wzgórze Świątynne jako Pretorium Rzymskie za własność hipoteczną WATYKANU a uniwersytet Pierdziela Rokefelera jako Świątynię Salomona za własność hipoteczną Patriarchatu Prawosławnego w Konstantynopolu, reprezentowanego POLITYCZNIE przez państwa postjugosłowiańskie i Rosję.
Ta spekulacja miała STRASZNE SKUTKI w postaci Groźby uznania przez Kosowarów mego Komisariatu amerykańskich obligacji dla Czang Kai-szeka i Broz-Tito-Pindara na 8 bilionów (nie miliardów) dolarów ZŁOTYCH, czego skutkiem była Wojna Jugosłowiańska. Gdyby nie zagranie obligacjami amerykańskimi to wojny Jugosłowiańskiej by nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/sport/pilka-nozna/egipski-prawnik-odlecia%c5%82-chce-od-sergio-ramosa-miliarda-euro-nie-w-imieniu-salaha-w-imieniu-narodu-egipskiego/ar-AAxWrDZ?ocid=UE12DHP//

EGIPSKI PRAWNIK ODLECIAŁ. CHCE OD SERGIO RAMOSA MILIARDA EURO. NIE W IMIENIU SALAHA, W IMIENIU NARODU EGIPSKIEGO

„Kiedy więc czytam teorie, że Sergio Ramos celowo chciał wyeliminować z gry Mohameda Salaha – niekwestionowane serce i płuca Liverpoolu – uważam je za całkiem wiarygodne. Potem Ramos przydzwonił jeszcze łokciem w głowę Kariusa i bramkarz Liverpoolu faktycznie do końca spotkania bronił, jakby wcześniej zderzył się z hiszpańską ciężarówką.”

DLA NIEMCÓW pracował mistrz masoński Profesor Edmund Małachowicz, który wcześniej OTRUŁ Hawrota a potem próbował otruć i mnie. Lwowsko-Wrocławska Szkoła Archeologiczna i Architektoniczno-Historyczna została WYTRUTA Trutką Majranowskiego, którą stosowało wtedy tylko KGB. Majranowski był URZĘDOWYM TRUCICELEM KREMLOWSKIM, zaś angielski mason Małachowicz był funkcjonariuszem sowieckiej służby specjalnej i przychodził na Politechnikę Wrocławską w mundurze LWP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/05/30/wolne-tematy-40-2018/

33. Linia said - 2018-05-31 (czwartek) @ 13:51:59
Polska na skraju bankructwa finansowego – prof. Artur Śliwiński
Aktualizacja: 2010-07-27 10:37 pm
Rząd ogranicza kwotę długu do zaległych i niezapłaconych zobowiązań ze strony instytucji publicznych. Pomija zobowiązania w dłuższym horyzoncie czasowym. Kryzys w Grecji rozpoczął się właśnie od nadmiernego ukrywanego długu publicznego
Poprzednio rzadko się zdarzało, aby ważne, lecz niewygodne dla rządu problemy społeczno-ekonomiczne przebijały się do opinii publicznej. Informacje były zamiatane pod dywan: przemilczane lub bagatelizowane. Tym razem w sprawie zadłużenia publicznego Polski jest inaczej. Fakt istnienia gigantycznego długu publicznego jest dostrzegany oraz szeroko komentowany przez media krajowe i zagraniczne, a to za sprawą opracowania naukowego Janusza Jabłonowskiego z departamentu statystyki NBP oraz Christopha Müllera i Bernda Raffelhüschena z Uniwersytetu we Fryburgu. Problem jest nadzwyczaj poważny. Oszacowany dług publiczny stawia Polskę na krawędzi bankructwa.
Zadłużenie publiczne (czyli instytucji publicznych – od rządu poczynając, a na samorządach kończąc) wynosi ok. 3 bilionów złotych, co oznacza, że na jedną polską rodzinę przypada 285 tys. złotych.
Przyczyny i konsekwencje bankructwa finansowego Polski – prof. dr hab. Artur Śliwiński
Kryzys i antypolonizm – prof. dr hab. Artur Śliwiński
Podsumowanie 20 lat gospodarki polskiej: Wszystkie czynniki wzrostu gospodarczego topniały – wywiad z prof. dr hab. Arturem Śliwińskim
http://www.bibula.com/?p=24868
http://www.polishclub.org/2015/05/20/prof-artur-sliwinski-wojna-oligarchow-1/
http://www.wicipolskie.org/?p=28870
http://gazetawarszawska.eu/2013/06/29/prof-zbigniew-dmochowski-mafie-falszerzy-historii-2/
https://mowiejakjest.tv/category/nawigatorzy-jutra/page/3/
Złowieszczy backcasting: likwidacja Polski
Poniżej otrzymane mailem tekst prof. Artura Śliwińskiego pt. „Złowieszczy back casting: likwidacja Polski”.
Złowieszczy backcasting: likwidacja Polski
Backcasting, jedna z najnowocześniejszych metod przewidywania przyszłych wydarzeń, ma nieoczekiwane zastosowanie. Wspomniana metoda polega na identyfikacji scenariusza realizacji jakiejś wizji przyszłości. Nic więc dziwnego, że w ogólnym chaosie intelektualnym i dotkliwym poczuciu niepewności jutra, znany profesor, ekonomista (Włodzimierz Bojarski) sformułował pytanie: czy można wykorzystać tę metodę do wyjaśnienia zachodzących w naszym kraju procesów społecznych, gospodarczych i politycznych?
Wizja przyszłości Polski
Spośród wielu wizji przyszłości Polski, które są tworzone i propagowane, tylko jedna umożliwia odcyfrowanie scenariusza realizacji, co oznacza, że prawdopodobieństwo spełnienia się tej wizji jest dostatecznie wysokie, aby jej nie lekceważyć. Niestety, jest to wizja szokująca: wizja likwidacji Polski, a dalej – potężnej redukcji (lub wynarodowienia) populacji Polaków.
https://serwis21.blogspot.com/2013/07/zowieszczy-backcasting-likwidacja-polski.html
http://bojarski.neon24.pl/post/63972,komu-i-po-co-elektrownia-atomowa
http://bojarski.neon24.pl/post/63080,kryzys-rewolucja-rozwoj-czy-zniewolenie
http://jeznach.neon24.pl/post/143968,500-ratuje-wies
*****
Zadłużanie Polski jest akcją polityczną, KONIECZNĄ wobec ujawnienia przeze mnie Satelitarnej Detekcji Zlota. Było to też POTRZEBNE przy budowie przez Angielskich Rotszyldów Unii Europejskiej. Dlatego potrzebne jest KRYMINALE śledztwo Zadłużania Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/05/30/wolne-tematy-40-2018/

Ad. 177, 179:
To taka sprawa jak z Falcmanem, który umówił się w miejscu BEZPIECZNYM, gdzie został OTRUTY przez Nadworną Trucicielkę Bieruta. Nazajutrz miał mieć wystąpienie w Sejmie w sprawie FOZU więc powinien zaprosić Interesantów z Solidarności Walczącej do Domu i mówić z nimi przy żonie.
Ja jutro mam audiencję u Prokuratora Wojewódzkiego i stwierdziłem BRAK odbitek czeków i serwisów zdjęciowe mych kuzynów, którzy zginęli w wypadkach samochodowych z rodzinami. Pierwszy z 3 kuzynów, został zamordowany w Stanie Wojennym: Przyjął w NOCY szefów stowarzyszenia Turbinki Kowalskiego: Andrzeja Jaroszewicza, kulomiota Komara i znanego rajdowca włoskiego, a ponieważ nie miał alkoholu to wysłał partnerkę z łóżka Po Wódkę.
Gdy ta wróciła to z łazienki wylewała się woda z wanny, w której pływał Kuzyn, więc utopili ją też w tej wannie a sprawę załatwił Marszałek Spychalski, teść Generała Jaruzelskiego. – To była Zemsta za Oskalpowanie Stalina i Zastrzelenie Berii przez mego stryja.
Kogut udusił Molkę paskiem od spodni w Prokuraturze Wojewódzkiej, ale do jego komisarza spadkowego, MSZ Adama Rapackiego, to musiał pofatygować się osobiście, bo Przyjaciel premiera Indii Jawaharlala Nehru nie chciał przyjść do Prokuratury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 4:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje techniczne konto gotówkowe w Home.pl w Szczecinie zostało OKRADZIONE około 1,5 roku temu I zginęła z mego komputera korespondencja w tej sprawie. Okazało się, że właścicielem mojej domeny www.wandaluzia.com" jest firma internetowa z siedziba w Nowym Jorku jako właściciel Home.pl Szczecin. Firma nowojorska napisała do mnie o tym.
Znany bloger pan Czesław Białczyński z Krakowa zamieścił na jednej ze swych witryn informacje o mojej witrynie www.wandaluzja.com w USA w języku angielskim. Na mojej witrynie miało być zarejestrowanych 5,5 min czytaczy z taryfa zakupu rejestracji -3.757.USD; koszt dzienny -10.USD; koszt miesięczny -308.USD; koszt roczny -3.757.USD. - Taryfa dla niezarejestrowanych na koncie www.wandaluzja.com; dziennie -947.USD; miesięcznie -28.410.USA, rocznte -345.066.USD, Nowojorska firma internetowa podająca się za właściciela mojej witryny internetowej www.wandaluzja.com zaproponowała mi odkupienie praw do www.wandaluzja.com, ale poradzono mi nie odpisywać by nie legalizować oszustwa, gdyż witryna była użytkowana finansowo przez 10 lat.
Moje czeki zostały zablokowane w Banku Atlantyckim i w Baku Beninu na podstawie oskarżenia, ze ja jestem oszustem światowym. Skąd innąd wiadomo mi, że Niemcy oskarżali mnie o oszukanie Państwa Niemieckiego na 8.mld.DM. Było to związane z wykopaliskami archeologicznymi na wrocławskim zamku Biskupim za pieniądze Franza Josefa Straussa.
Byłem na tych wykopaliskach komisarzem Wojewódzkiego Ośrodka Archeologiczno-Konserwatorskiego a wykopaliska były prowadzone na podstawie mojej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej, którą Franz J. Strauss zakupił w Akademii Nauk NRD za 8.mld.DM. Otóż prowadzący te wykopaliska profesorowie Edmund Małachowicz i Józef Kazimierczyk orzekli, ze to są wymysły nieodpowiedzialnego człowieka. Potwierdził to Biskup Wrocławski.
Na tej podstawie Bundestag (sejm niemiecki), który przejął moją Funkcjonalna Chronologie Architektury Niemieckiej od Straussa był pod groźba oskarżenia o sponsorowanie mnie. Bundestag przez konto na moje nazwisko finansował odbudowę krypty II w Katedrze Wrocławskiej. W związku z tymi pracami ja wezwałem Bundestag do sprawy krypty III, gdzie Jego Eminencja arcybiskup wrocławski chciała urządzić sobie wspaniały grobowiec-mauzoleum. Wówczas wystąpiła afera z biskupkami, po ujawnieniu której żona kanclerz Kohla powiesiła się odbierając sobie życie.
Po tej aferze moja funkcjonalną chronologię architektury niemieckiej przejął Urząd Kanclerski wraz z kontem finansowym. Kanclerz Kohl załatwił sprawę korupcyjnie z biskupem wrocławskim, co badali publicyści wrocławscy i Urząd Ochrony Państwa.
Uważam, ze kanclerz Angela Merkel wykorzystała tą aferę dla umieszczenia mnie na liście oszustów światowych i zablokowania moich czeków w banku Atlantyckim i Beninu. Bank Atlantycki skierował moją sprawę do Wysokiego Trybunału choć prosiłem o skierowanie jej do Trybunału Paryskiego ds. Kolonialnych i Postkolonialnych. Wysoki Trybunał wydał wyrok, że ponieważ depozyty były załatwiane na podstawie dwóch paszportów amerykańskich mojego ojca w roku 1947 i 1990 to skierował sprawę do Federalnego Biura Śledczego USA (FBI), które miało zjawić się u mnie w ciągu 3 miesięcy, ale nie przyjechało. Z tego wynika, ze ja jestem pod jurysdykcją USA jako syn obywatela amerykańskiego. Mój dom i moje mieszkanie są monitorowane.
Z tego wynika, ze znikniecie z mego biurka czeków banku Beninu i Atlantyckiego oraz serwisów zdjęciowych moich kuzynów (odbitek kserograficznych ze zdjęć poczty internetowej), którzy zginęli wraz z
rodzinami w krótkim odstępie czasu w wypadkach samochodowych (jeden w Afryce a drugi w Hiszpanii) jest związane ze śledztwem FBI. W dniu 4 czerwca 2018 roku byłem na audiencji u Prokuratora Okręgowego, któremu powiedziałem, ze chodzi mi o prokuratorską egzekwowanie Wyroku Wysokiego Trybunału, z czym Prokurator Okręgowy się zgodził. Rozmowa była nagrywana, ale nie protokołowana.
Złożyłem kilka zeznań w sprawie zamordowania policjanta w 12-04-2008 roku i uczestniczyłem w 100 rozprawach w tej sprawie, ale żadnych zeznań mi nie udostępniono. Moje zeznania były odsuwane na podstawie faktu, ze policjant został zamordowany "za miedzą" na terenie Starego Miasta, a Sąd był Wrocław-Śródmieście, choć demonstracja przeciw synagodze
Katyńskiej i katedrze Holokaustycznej była na terenie dwóch dzielnic Stare Miasto i Śródmieście.
Proszę o ujawnienie przez Policje internetową mojej angielskojęzycznej witryny w USA www.wandaluzja.com obecnie www.wandaluzja.pl oraz niemieckojęzycznej www.wandaluzja.com na serwerze w Hesji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje II zeznanie policyjne 8 VI 2018r w/s wpisania mnie na listę Oszustów Światowych.

Moje techniczne konto gotówkowe w Home.pl w Szczecinie zostało OKRADZIONE około 1,5 roku temu i zginęła z mego komputera korespondencja w tej sprawie. Okazało się, że właścicielem mej domeny www.wandaluzia.com" jest firma internetowa z siedziba w Nowym Jorku jako właściciel Home.pl Szczecin. Firma nowojorska napisała do mnie o tym.
Znany bloger pan Czesław Białczyński z Krakowa zamieścił na jednej ze swych witryn informacje o mojej witrynie www.wandaluzja.com w USA w języku angielskim. Na mojej witrynie miało być zarejestrowanych 5,5 min czytaczy z taryfa zakupu rejestracji -3.757.USD; koszt dzienny -10.USD; koszt miesięczny -308.USD; koszt roczny -3.757.USD. - Taryfa dla niezarejestrowanych na koncie www.wandaluzja.com; dziennie -947.USD; miesięcznie -28.410.USD, rocznte -345.066.USD, Nowojorska firma internetowa podająca się za właściciela mojej witryny internetowej www.wandaluzja.com zaproponowała mi odkupienie praw do www.wandaluzja.com, ale poradzono mi nie odpisywać by nie legalizować oszustwa, gdyż witryna była użytkowana finansowo przez 10 lat.
Moje czeki zostały zablokowane w Banku Atlantyckim i w Baku Beninu na podstawie oskarżenia, ze ja jestem oszustem światowym. Skąd innąd wiadomo mi, że Niemcy oskarżali mnie o oszukanie Państwa Niemieckiego na 8.mld.DM. Było to związane z wykopaliskami archeologicznymi na wrocławskim zamku Biskupim za pieniądze Franza Josefa Straussa.
Byłem na tych wykopaliskach komisarzem Wojewódzkiego Ośrodka Archeologiczno-Konserwatorskiego a wykopaliska były prowadzone na podstawie mojej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej, którą Franz J. Strauss zakupił w Akademii Nauk NRD za 8.mld.DM. Otóż prowadzący te wykopaliska profesorowie Edmund Małachowicz i Józef Kaźmierczyk orzekli, ze to są wymysły nieodpowiedzialnego człowieka, co Potwierdził Biskup Wrocławski.
Na tej podstawie Bundestag (sejm niemiecki), który przejął moją Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej od Straussa był pod groźba oskarżenia o sponsorowanie mnie. Bundestag przez konto na moje nazwisko finansował odbudowę krypty II w Katedrze Wrocławskiej. W związku z tymi pracami ja wezwałem Bundestag do sprawy krypty III, gdzie Jego Eminencja arcybiskup wrocławski chciała urządzić sobie wspaniały grobowiec-mauzoleum. Wówczas wystąpiła afera z Biskupkami, po ujawnieniu której żona kanclerz Kohla powiesiła się odbierając sobie życie.
Po tej aferze moją funkcjonalną chronologię architektury niemieckiej przejął Urząd Kanclerski wraz z kontem finansowym. Kanclerz Kohl załatwił sprawę korupcyjnie z biskupem wrocławskim, co badali publicyści wrocławscy i Urząd Ochrony Państwa.
Uważam, ze kanclerz Angela Merkel wykorzystała tą aferę dla umieszczenia mnie na liście oszustów światowych i zablokowania moich czeków w banku Atlantyckim i Beninu. Bank Atlantycki skierował moją sprawę do Wysokiego Trybunału choć prosiłem o skierowanie jej do Trybunału Paryskiego ds. Kolonialnych i Postkolonialnych. Wysoki Trybunał wydał wyrok, że ponieważ depozyty były załatwiane na podstawie dwóch paszportów amerykańskich mojego ojca w roku 1947 i 1990 to skierował sprawę do Federalnego Biura Śledczego USA (FBI), które miało zjawić się u mnie w ciągu 3 miesięcy, ale nie przyjechało. Z tego wynika, ze ja jestem pod jurysdykcją USA jako syn obywatela amerykańskiego. Mój dom i moje mieszkanie są monitorowane.
Z tego wynika, ze znikniecie z mego biurka czeków banku Beninu i Atlantyckiego oraz serwisów zdjęciowych moich kuzynów (odbitek kserograficznych ze zdjęć poczty internetowej), którzy zginęli wraz z
rodzinami w krótkim odstępie czasu w wypadkach samochodowych (jeden w Afryce a drugi w Hiszpanii) jest związane ze śledztwem FBI. W dniu 4 czerwca 2018 roku byłem na audiencji u Prokuratora Okręgowego, któremu powiedziałem, ze chodzi mi o prokuratorską egzekwowanie Wyroku Wysokiego Trybunału, z czym Prokurator Okręgowy się zgodził. Rozmowa była nagrywana, ale nie protokołowana.
Złożyłem kilka zeznań w sprawie zamordowania policjanta w 12-04-2008 roku i uczestniczyłem w 100 rozprawach w tej sprawie, ale żadnych zeznań mi nie udostępniono. Moje zeznania były odsuwane na podstawie faktu, ze policjant został zamordowany "za miedzą" na terenie Starego Miasta, a Sąd był Wrocław-Śródmieście, choć demonstracja przeciw synagodze
Katyńskiej i katedrze Holokaustycznej była na terenie dwóch dzielnic Stare Miasto i Śródmieście.
Proszę o ujawnienie przez Policje internetową mojej angielskojęzycznej witryny w USA www.wandaluzja.com obecnie www.wandaluzja.pl oraz niemieckojęzycznej www.wandaluzja.com na serwerze w Hesji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=lgyTjwpRlF8
RWI 12. CZEGO SIĘ BAĆ? – DR RAFAŁ BRZESKI

231. Panie Doktorze, Pan się myli, że nie ma AKTU PRAWNEGO STATUSU KRÓLEWCA. Tym aktem jest Uchwała Wielkiej Czwórki o LIKWIDACJI PRUS, którą przekazano do wykonania Radzie Komendantów Okupacyjnych Koalicji Antyniemieckiej POD BRONIĄ.
Na odnośnym posiedzeniu Rady Komendantów POD BRONIĄ były dwa punkty sporne: Szczecin i Królewiec. Instrukcja Wykonawcza uchwały Wielkiej Czwórki mówiła: BERLIN MA BYĆ NIEMIECKI I MA MIEĆ NAJDOGODNIEJSZE POŁĄCZENIE WODNE Z BAŁTYKIEM. Komendant anerykański uznał to za SZCZECIN, ale komendanci Związku Sowieckiego, Wielkiej Brytanii i Francji za starorzecze Odry – w jaki to sposób Szczecin dostał się Polsce. Były tu względy polityczne, gdyż Wielkiej Brytanii i Francji – a może i związkowi Sowieckiemu – chodzilo o PODZIELENIE najbardziej prospektywnej aglomeracji marynistycznej w Europie, która dawała sznasę na Wielką Holandię.
Drugim punktem spornym był KRÓLEWIEC, którego żądał Związek Sowiecki, ale oponowały mocarstwa Anglosaskie. Uzgodniono więc przekazanie Królewca Polsce, która wydzierżawi go Sowieckiej Litwie na prawach Hongkongu, co ogłoszono w Dzienniku Ustaw.
Deklaracje niemieckie o Rzeszy w Granicach z Roku 1937 są więc SPRZECZNE z Dyktatem Poczdamskim, który ma moc Traktatu Pokojowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 16 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group