Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Technika ekologiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9369
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/06/10/franciszek-watykanski-i-apostol-globalnego-ocipienia/
Franciszek Watykański I – apostoł globalnego ocipienia
Posted by Marucha w dniu 2018-06-10

Od samego początku wiadomo że strachy o zagrożeniu globalnym ociepleniem to fałsz. Klimat na Ziemi zmienia się od jej stworzenia.

To jest Prawda Pierdziela-Rokefelera, który we wrocławskiej TOSHIBIE kupił od Generała Jaruzelskiego minireaktor URSZULA SIPIŃSKA a od Niemców mój silnik spalinowo-paroiwy VDTW, palący 20-25% konwencjonalnego silnika spalinowego OTTA. Pierdziel kupił USi nie dla francuskiej energetyki Gminnej, ale dla schronów Przeciwatomowych, w których sperma jerozolimska ma przeżyć globalną wojnę nuklearną, zaś VDTW jest mu potrzebny do UTRZYMANIA Polityki Trucicelskiej wobec Gojów, gdyż przykazanie żydowskie nakazuje Pognębienie Gojów Drożyzną i Warunkami bytowymi. Gdy Polacy wychodzili z Komunizmu to ciężary komunistyczne były UTRZYMYWANE jako Liberalne.
Strategiczne POTANIENIE komunikacji samochodowej byłoby krokiem Ku Wolności Niewolniczej – coś na wzór Zniesienia Podatków przez Żelaznego Kanclerza zarekwirowaniem 50% Technologicznej Renty Kolejowej – gdyż Kolej obniżała koszty transportu i komunikacji 10-20 razy, co dało mu TEŻ środki na Wojny o Zjednoczenie Niemiec. Dzisiejsza Rzeczpospolita zamieszcza CHWAŁĘ PRUS: W Nysie Kronprinz wręcza Bironowi von Kurland Rozkaz Zaatakowania Czech – skutek rekwizycji 50% renty technologicznej, do czego niedopuścił Pierdziel Rokefeler z VDTW i URSZULĄ SIPIŃSKĄ.
Teraz Pierdziel musi wykupić indyjski reaktor TOROWY, który daje energię DARMO i całkowicie Bezpieczne. Hilary Minc-Morawiecki porwał się na ten IRT z Motyką, bo realizuje odkrywkę Bełchatów-ZŁOCZÓW, gdy Polsce grożą kary unijne za trucie Europy RTĘCIA z węgla bełchatowskiego. Pocieszające jest to, że Izrael płaci TAK, że z 55 wykupionych wsi – wg Grzegorza Brauna na infrostrukturę wojenną Izraela – ANI JEDEN KMIEĆ NIE ZAPROTESTOWAŁ. – A kmieć Piotr Włostowic z Wrocławia by ZAPROTESTOWAŁ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9369
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny, Afryka Południowa) powstał na Rekatorze IV Generacji SKODA. Byłem kilkarotnie w konsulacie czeskim, 2 uliczki ode mnie, gdzie prosiłem o prospekt hanclowy reaktora SKADA, chcąc się zorientować, w jakim stpniu jest to wersja mgo minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, aż skierowali mnie do Groźnego Wykidajły… Potem próbowałem tłumaczyć tym Upadek BRIIC’su jako kapitału Rotszyldów, którzy mają większość kapitałową Skody. Gdy po pokoju Ryskim Skoda chciała przenieść swą zbrojeniówkę na Kielecczyznę to Piłsudski sprzeciwił się?
BRICS miał jeszcze jeden atut. Był nim mój Aerobus-TATA na licencji wicepremiera Pawlaka, po ujawnieniu czego Tusk (eksponent kapitału mafii sycylijskiej) wyrzucił go na zbitą morde. TATA to kapitał południowokoreański, co daje do myślenia, że BRICS został zniszczony wcale nie przez Groźnego Wykidajłę Rotszyldów, ale Indyjskim Reaktorem TOROWYM, niewątpliwie zainspirowanym minireaktorem USi.
Jeśli indyjską bombę atomową robiła wrocławska szkoła fizyki teoretycznej to jesteśmy W Domu, bo powinna robić też indyjski reaktor torowy. Indie I Polska mają wielkie zasoby Toru, toteż sama logika nakazywała im Energetyke Torową, według Francuskiej Energetyki Gminnej na minireaktorze URSZULA SIPIŃSKA.
Ciekawe tylko, czy pieniądze na to wylożyła Korea Południowa czy Północna ??? Po aneksji przez Pekin Morza Południowochińskiego moim Aerobusem-KITAN najważniejszym militarnym sojusznikiem USA stał się Wietnam, ale z racji enigmatycznego indyjskiego reaktora torowego takim STRATEGICZNYM sojusznikiem kapitałowym USA może być Korea Północna…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9369
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/06/10/wolne-tematy-43-2018/
191. Revers saiD - 2018-06-13 (środa) @ 08:37:51
re. 188
Pan Juliusz napisal ” …enigmatycznego indyjskiego reaktora … ” , a kitaje kuply podczas ostaniego pobytu Putina w Chinach 2 reaktory atomowe na ca. 7 mld baksow, i komu sankcje oplacaja sie najbardziej? lub business as usually bez G7 sankcjonujacych sie nawzajem wysokimi clami.
*****
Piszę Enigmatycznego, bo nie znam go, ale wiem, że ISTNIEJE, i że tradycyjny reakor uranowy jest wobec reaktora Torowego zużytym papierem toaletowym. Chodzi o Pognębienie przyszłych niewolników Drożyzna i Warunkami Bytowymi, toteż Hilary Minc-Morawiecki funduje nam trakcię elektryczną DLA PIERDZIELA ROKEFELERA, a dla plutokracji chińskiej też potrzebna jest nie francuska Energetyka Gminna tylko SUPERREAKTORY Pierdziela-Rokefelera, jak w Fukushimie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9369
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francuzom bombę atomową zrobili Niemcy a Polaczy zrobili ją wcześniej sami. W Polsce sojusz z Arabami reprezentowali kolaboranci chadeccy Piaseccy; Bolesław jeździł do Nasera, obiecując mu bombę atomową, i przyjmował Arafata.
Saddam Husajn zlecił reformę bliskowschodniego rynku lotniczego – najlepszego na świecie – SWISSAIROWI, II co do wielkości przewoźnikowi lotniczemu na świecie. Ten zlecił opracowanie i produkcję mego Aerobusa ANTONOWOWI w Dniepropietrowsku. Lufthansa wysadziła jednak nad Atlantykiem 2 Swissairy z 450 ludźmi a Prezydent Bush-Junior kazał SKATOWAĆ mego pełnomocnika w NASA, wobec czego kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przeniesli Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu a sto mld $ na reformę bliskowschodniego rynku lotniczego poszło dla rodzin ofiar Swissaira nad Atlantykiem, żeby Nie Płakały.
Obserwowałem, jak mój Aerobus-SADDAM stał się KITANEM od Chin Prawdziców z Kiteżu teraz Nowogrodzie Niżnym. Formalnie był on dla aneksji Tajwanu, ale Japonia oglosiła protektorat nad Tajwanem, co świadczy że musiała już mieć Aerobusa-NIPPONA, gdyż bez tej techniki nie można było Tajwanu ani Zdobyć ani Bronić. Nie zrobiły tego USA, gdyż wiedziały Co Się Święci. KITAN przeszedł chrzest bojowy w wojnie jugosłowiańskiej, gdzie WYRŻNĄŁ wszystkie Apacze, ale miast zlikwidować US Army dokonał aneksji Morza Południowochińskiego, którego US Navy nie mając tej techniki, bronić Nie Mogło.
Morze Południowchińskie to azjatycke Morze Śródziemne. Doktryna Teodora Roosevelta mówiła, że aby panować w Azji Wschodniej i w Świecie trzeba kontrolować morze Południowochińskie. W amerykańskiej wojnie imperialnej kanonierki amerykańskie napotkały tam niemieckie, ale do wymiany ognia nie doszło, gdyż obie strony postanowiły Podzielić Imperium Brytyjskie, które nie mając ropy naftowej bronić się nie mogło. Przypuszczam, że pośrednikami byli nacjonaliści polscy, który użyczyli Amerykanom silnik Nadrowskiego, skaperowany przez Niemców na DISLA, za co Amerykanie obiecali im Surinam (północno-wschodnie Borneo), Mozambik i Togo. Imperium uratował Winston Churchill znajdując ropę w Nigerii.
Gra moim Aerobusem była na podstawie prawa WOJENNEGO. Po złamaniu imperialnej doktryny amerykańskiej na Morzu Południowochińskim Fidel Castri powtórzył to wobec SPORNYCH archipelagów na Morzu Karaibskim zamawiając przez Siostry Alvarado Aerobusa u KAMAZA. Skutkiem tego było Patrolowanie Zatoki Meksykańskiej przez atomowe bombowce rosyjskie, co było ZŁAMANIEM Umowy Kennedyego z Chruszczowem. Siostry Alvarado zostały zastrzelone przez swego ochroniarza.
Komuniści posłużyli się kolaborantem i sygnatariuszem ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Bolesławem Piascekim dla eliminowania Prawdziców. Na uniwersytetach uczono np. że SZANIEC był wydawany przez Bolesława Piaseckiego w Nowogródku Litewskim, gdy był wydawany przez mego wuja Jerzego Szaniawskiego. Bolesław Piasecki PODJĄŁ SIĘ TEŻ ARESZTOWANIA STALINA W KIJOWIE W ROKU 1947 I ZAMORDOWANIA GO I BERII W ROKU 1953, gdy Stalina wziął do niewoli mój ojciec a zamordował go i Berię mój stryj Czesław Prawdzic wg planu Jerzego Szaniawskiego, który był najbardziej prześladowanym pisarzem w PRL: http://wandaluzja.pl/?p=p_323&sName=polityczny-kapital-kryminalny-cz.-ii//.
Z tej racji licencji na reformę bliskowschodniego rynku lotniczego na MOIM AEROBUSIE mogli udzielić Saddamowi Husajnowi i Swissairowi Piasceccy jako kolaboranci i CHADECY, choć ja głosiłerm, że legislatorem Aerobusa jest Urszula Sipińska. Jestem ubezwłasnowolniony Kapturowym Wyrokiem Politycznym jako OSZUST ŚWIATOWY, który Oszukał Niemców Funkcjonalną Chronologią Architektury Niemieckiej na 8 miliardów DM, który to Wyrok jest egzekwowany Bezterminowym Internowaniem z ZAKAZEM Pieniędzy, Towarzystwa, Publikacji, Fotografii, Seksu, etc, etc… na rabicnacką melodię NIECH WIE, ILE DUPA KOSZTUJE.
Ta gra na Prawie Wojennym była niczym wobec SKOKU indyjskiego TATA na Całą Awiację Światową licencją na mój Aerobus wicepremiera Waldemara Pawlaka, czego skutkiem jest indyjski Aerobus-TATA, co ujawnił tygodnik POLITYKA. Przy okazji okazało się, że na MOJE ZLECENIE Aerobusa opracował też ŚWIDNIK, ale Premier Tusk, który wyrzucił Pawlaka na zbitą morde, sprzedał Świdnik mafii sycylijskiej choć z korzystniejszą ofertą wystąpiły WODOCHODY.
Pytałem Asza, Co To Za Kapitał TATA? na co on, że Południowokoreański. Myślę sobie, CZY Południowokoreańczycy odważyliby się tak narazić Gułażnemu USA? TAŃCE, HULANKI, SWAWOLE… Może to kapitał PÓŁNOCNOKOREAŃSKI pod flagą południowokoreańskiego ??? – Sprawa byłaby więc taka, jak przydupnik Pierdziela Rokefelera JÓZEF STALIN ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9369
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.wykop.pl/link/1045115/czysta-energia-atomowa-z-toru/?sR=51464a555677634c4146597

wuzer19 4 lata 6 mies. temu
@atpl77: @Bios: @K_R_S: Tor jest powszechniejszy od uranu, jest też dużo bezpieczniejszy bo w wyniku jego rozpadu powstaje dużo mniej odpadów. Dlaczego go nie wybrano? Proste – nie ma zastosowania przy tworzeniu broni atomowej. Czy istnieje już technologia pozwalająca na wykorzystanie go do produkcji energii elektrycznej? Co zaskakujące – tak. Indie rozpoczęły realizację planu który zakłada uruchomienie torowej elektrowni atomowej.
http://www.wykop.pl/link/1302459/indie-buduja-eksperymentalna-elektrownie-atomowa-zasilana-torem-ang-tlumacz/ – link chyba wygasł, ale w pierwszym komentarzu jest tłumaczenie artykułu.
http://www.wykop.pl/link/1045115/czysta-energia-atomowa-z-toru/?sR=51464a555677634c4146597a//

https://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/354178,Polacy-na-tropie-paliwa-przyszlosci//
Polacy na tropie paliwa przyszłości
ostatnia aktualizacja:20.04.2011 14:00
Pierwiastek tor – tańszy i bezpieczniejszy niż uran – mógłby częściowo zastąpić tradycyjne paliwo atomowe. Postulują to polscy naukowcy z Instytutu Energii Atomowej POLATOM.
*****
Wyszło szydło z worka. W 1968 r. Amerykanie skontrowali minireaktor URSZULA SIPIŃSKA raktorem TOROWYM, który po wojnie Sześciodniowej zagrożony przez WATERGATE Prezydent Nixon kazał ZAMKNĄĆ. W r. 1977 Pierdziel Rokefeler wespół z Japończykami kupił we wrocławskiej TOSHIBIE minireaktor USi, aby nie dopuścić do francuskiej energetyki Gminnej na USi a po CZARNOBYLU cała energatyka Jądrowa została POTĘPIONA łącznie z BEZPIECZNĄ energetyka Torową.
Zacząła się Moda na Energetykę Odnawialną, do czego rękę przyłożyłem ja proponując Nawodnienie Sahary WŁOSKIM skraplaczem pustynnej mgły nocnej z lustra fotoelektrycznego Siemenda: w nocy WODA a w dzięń PRĄD. Energatyka Odnawialna okazała się jednak ekonomicznie NIEOPŁACALNA jako Wisząca na Kieszeni Podatnika czyli OBYWATELA.
Gdy okazało się, że Indii na Energetykę Odnawialną NIE STAĆ, i że kraj ten stoi przed alternatywą: NĘDZA, albo energetyka na TORZE, którego ten subkontynent ma największe zasoby na świecie, to do konkurencji weszli Koreańczycy finansując 2 wielkie elektrownie Torowe, w Delhi i Bombaju, i, żeby było ciekawiej, w samych Centrach tych aglomeracji jako BEZPIECZNYCH.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9369
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/555836,japonia-przygotowuje-powrot-do-atomu-i-chce-pomoc-zbudowac-go-polsce.html//
Ekoatomowy wariant rządu. Polska postawi na tor zamiast uranu?

JAPONIA PRZYGOTOWUJE POWRÓT DO ATOMU I CHCE POMÓC ZBUDOWAĆ GO POLSCE
Japoński rząd w UBIEGŁYM TYGODNIU zdecydował się rozpocząć rewizję polityki energetycznej tak, by powrócić na większą skalę do korzystania z energetyki jądrowej. Japończycy nie kryją, że zależy im na eksporcie swoich rozwiązań i technologii, także do Polski. Japończycy wyłączyli swoje elektrownie atomowe po wypadku w Fukushimie, spowodowanym przez trzęsienie ziemi z marca 2011 r. Od tego czasu udało im się włączyć zaledwie 5 z ponad 50 reaktorów, które pracowały w kraju przed trzęsieniem.

Wszystko to na melodię A ZA TEGO KRÓLA JANA… Japończycy muszą współpracować z Polską, gdyż Beze Mnie będzie to jurysdykcja Wojenna, którą obejść udało się tylko Koreańczykom. – A teraz, W JAKI SPOSÓB Japończycy obywają się BEZ 45 superreaktorów ROCKEFELLER ??? To wyjaśnia pyskówka w parlamencie japońskim po FUKUSHIMIE. – DLACZEGO NIE WYŁĄCZONO REAKTORÓW? – RZĄD OBAWIAŁ SIĘ PANIKI W TOKIO I DZIKIEJ EWAKUACJI. A POZA TYM ARMIA OBIECAŁA DOSTARCZYĆ REAKTORY PRZENOŚNE. – I DOSTARCZYŁA? – TAK, ALE OKAZAŁY SIE NIESTOSOWNE.
Japończycy kupili minireaktor URSZULA SIPIŃSKA z Pierdzielem Rokefeleram we wrocławskiej TOSHIBIE w r. 1977, ale Pierdziel zadbał, żeby nie mogły być stosowane energetycznie. Jednak po Fukushimie, która wyłączyła 50 superreaktorów, rząd japoński nie oglądając się na Pierdziela kazał przystosować reaktory wojskowe do potrzeb Energetycznych i zastąpić nimi ROCKEFELLERY tworząc kwasienergetykę gminną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
Strona 33 z 33

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group