Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Technika ekologiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/06/10/franciszek-watykanski-i-apostol-globalnego-ocipienia/
Franciszek Watykański I – apostoł globalnego ocipienia
Posted by Marucha w dniu 2018-06-10

Od samego początku wiadomo że strachy o zagrożeniu globalnym ociepleniem to fałsz. Klimat na Ziemi zmienia się od jej stworzenia.

To jest Prawda Pierdziela-Rokefelera, który we wrocławskiej TOSHIBIE kupił od Generała Jaruzelskiego minireaktor URSZULA SIPIŃSKA a od Niemców mój silnik spalinowo-paroiwy VDTW, palący 20-25% konwencjonalnego silnika spalinowego OTTA. Pierdziel kupił USi nie dla francuskiej energetyki Gminnej, ale dla schronów Przeciwatomowych, w których sperma jerozolimska ma przeżyć globalną wojnę nuklearną, zaś VDTW jest mu potrzebny do UTRZYMANIA Polityki Trucicelskiej wobec Gojów, gdyż przykazanie żydowskie nakazuje Pognębienie Gojów Drożyzną i Warunkami bytowymi. Gdy Polacy wychodzili z Komunizmu to ciężary komunistyczne były UTRZYMYWANE jako Liberalne.
Strategiczne POTANIENIE komunikacji samochodowej byłoby krokiem Ku Wolności Niewolniczej – coś na wzór Zniesienia Podatków przez Żelaznego Kanclerza zarekwirowaniem 50% Technologicznej Renty Kolejowej – gdyż Kolej obniżała koszty transportu i komunikacji 10-20 razy, co dało mu TEŻ środki na Wojny o Zjednoczenie Niemiec. Dzisiejsza Rzeczpospolita zamieszcza CHWAŁĘ PRUS: W Nysie Kronprinz wręcza Bironowi von Kurland Rozkaz Zaatakowania Czech – skutek rekwizycji 50% renty technologicznej, do czego niedopuścił Pierdziel Rokefeler z VDTW i URSZULĄ SIPIŃSKĄ.
Teraz Pierdziel musi wykupić indyjski reaktor TOROWY, który daje energię DARMO i całkowicie Bezpieczne. Hilary Minc-Morawiecki porwał się na ten IRT z Motyką, bo realizuje odkrywkę Bełchatów-ZŁOCZÓW, gdy Polsce grożą kary unijne za trucie Europy RTĘCIA z węgla bełchatowskiego. Pocieszające jest to, że Izrael płaci TAK, że z 55 wykupionych wsi – wg Grzegorza Brauna na infrostrukturę wojenną Izraela – ANI JEDEN KMIEĆ NIE ZAPROTESTOWAŁ. – A kmieć Piotr Włostowic z Wrocławia by ZAPROTESTOWAŁ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny, Afryka Południowa) powstał na Rekatorze IV Generacji SKODA. Byłem kilkarotnie w konsulacie czeskim, 2 uliczki ode mnie, gdzie prosiłem o prospekt hanclowy reaktora SKADA, chcąc się zorientować, w jakim stpniu jest to wersja mgo minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, aż skierowali mnie do Groźnego Wykidajły… Potem próbowałem tłumaczyć tym Upadek BRIIC’su jako kapitału Rotszyldów, którzy mają większość kapitałową Skody. Gdy po pokoju Ryskim Skoda chciała przenieść swą zbrojeniówkę na Kielecczyznę to Piłsudski sprzeciwił się?
BRICS miał jeszcze jeden atut. Był nim mój Aerobus-TATA na licencji wicepremiera Pawlaka, po ujawnieniu czego Tusk (eksponent kapitału mafii sycylijskiej) wyrzucił go na zbitą morde. TATA to kapitał południowokoreański, co daje do myślenia, że BRICS został zniszczony wcale nie przez Groźnego Wykidajłę Rotszyldów, ale Indyjskim Reaktorem TOROWYM, niewątpliwie zainspirowanym minireaktorem USi.
Jeśli indyjską bombę atomową robiła wrocławska szkoła fizyki teoretycznej to jesteśmy W Domu, bo powinna robić też indyjski reaktor torowy. Indie I Polska mają wielkie zasoby Toru, toteż sama logika nakazywała im Energetyke Torową, według Francuskiej Energetyki Gminnej na minireaktorze URSZULA SIPIŃSKA.
Ciekawe tylko, czy pieniądze na to wylożyła Korea Południowa czy Północna ??? Po aneksji przez Pekin Morza Południowochińskiego moim Aerobusem-KITAN najważniejszym militarnym sojusznikiem USA stał się Wietnam, ale z racji enigmatycznego indyjskiego reaktora torowego takim STRATEGICZNYM sojusznikiem kapitałowym USA może być Korea Północna…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/06/10/wolne-tematy-43-2018/
191. Revers saiD - 2018-06-13 (środa) @ 08:37:51
re. 188
Pan Juliusz napisal ” …enigmatycznego indyjskiego reaktora … ” , a kitaje kuply podczas ostaniego pobytu Putina w Chinach 2 reaktory atomowe na ca. 7 mld baksow, i komu sankcje oplacaja sie najbardziej? lub business as usually bez G7 sankcjonujacych sie nawzajem wysokimi clami.
*****
Piszę Enigmatycznego, bo nie znam go, ale wiem, że ISTNIEJE, i że tradycyjny reakor uranowy jest wobec reaktora Torowego zużytym papierem toaletowym. Chodzi o Pognębienie przyszłych niewolników Drożyzna i Warunkami Bytowymi, toteż Hilary Minc-Morawiecki funduje nam trakcię elektryczną DLA PIERDZIELA ROKEFELERA, a dla plutokracji chińskiej też potrzebna jest nie francuska Energetyka Gminna tylko SUPERREAKTORY Pierdziela-Rokefelera, jak w Fukushimie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francuzom bombę atomową zrobili Niemcy a Polaczy zrobili ją wcześniej sami. W Polsce sojusz z Arabami reprezentowali kolaboranci chadeccy Piaseccy; Bolesław jeździł do Nasera, obiecując mu bombę atomową, i przyjmował Arafata.
Saddam Husajn zlecił reformę bliskowschodniego rynku lotniczego – najlepszego na świecie – SWISSAIROWI, II co do wielkości przewoźnikowi lotniczemu na świecie. Ten zlecił opracowanie i produkcję mego Aerobusa ANTONOWOWI w Dniepropietrowsku. Lufthansa wysadziła jednak nad Atlantykiem 2 Swissairy z 450 ludźmi a Prezydent Bush-Junior kazał SKATOWAĆ mego pełnomocnika w NASA, wobec czego kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przeniesli Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu a sto mld $ na reformę bliskowschodniego rynku lotniczego poszło dla rodzin ofiar Swissaira nad Atlantykiem, żeby Nie Płakały.
Obserwowałem, jak mój Aerobus-SADDAM stał się KITANEM od Chin Prawdziców z Kiteżu teraz Nowogrodzie Niżnym. Formalnie był on dla aneksji Tajwanu, ale Japonia oglosiła protektorat nad Tajwanem, co świadczy że musiała już mieć Aerobusa-NIPPONA, gdyż bez tej techniki nie można było Tajwanu ani Zdobyć ani Bronić. Nie zrobiły tego USA, gdyż wiedziały Co Się Święci. KITAN przeszedł chrzest bojowy w wojnie jugosłowiańskiej, gdzie WYRŻNĄŁ wszystkie Apacze, ale miast zlikwidować US Army dokonał aneksji Morza Południowochińskiego, którego US Navy nie mając tej techniki, bronić Nie Mogło.
Morze Południowchińskie to azjatycke Morze Śródziemne. Doktryna Teodora Roosevelta mówiła, że aby panować w Azji Wschodniej i w Świecie trzeba kontrolować morze Południowochińskie. W amerykańskiej wojnie imperialnej kanonierki amerykańskie napotkały tam niemieckie, ale do wymiany ognia nie doszło, gdyż obie strony postanowiły Podzielić Imperium Brytyjskie, które nie mając ropy naftowej bronić się nie mogło. Przypuszczam, że pośrednikami byli nacjonaliści polscy, który użyczyli Amerykanom silnik Nadrowskiego, skaperowany przez Niemców na DISLA, za co Amerykanie obiecali im Surinam (północno-wschodnie Borneo), Mozambik i Togo. Imperium uratował Winston Churchill znajdując ropę w Nigerii.
Gra moim Aerobusem była na podstawie prawa WOJENNEGO. Po złamaniu imperialnej doktryny amerykańskiej na Morzu Południowochińskim Fidel Castri powtórzył to wobec SPORNYCH archipelagów na Morzu Karaibskim zamawiając przez Siostry Alvarado Aerobusa u KAMAZA. Skutkiem tego było Patrolowanie Zatoki Meksykańskiej przez atomowe bombowce rosyjskie, co było ZŁAMANIEM Umowy Kennedyego z Chruszczowem. Siostry Alvarado zostały zastrzelone przez swego ochroniarza.
Komuniści posłużyli się kolaborantem i sygnatariuszem ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Bolesławem Piascekim dla eliminowania Prawdziców. Na uniwersytetach uczono np. że SZANIEC był wydawany przez Bolesława Piaseckiego w Nowogródku Litewskim, gdy był wydawany przez mego wuja Jerzego Szaniawskiego. Bolesław Piasecki PODJĄŁ SIĘ TEŻ ARESZTOWANIA STALINA W KIJOWIE W ROKU 1947 I ZAMORDOWANIA GO I BERII W ROKU 1953, gdy Stalina wziął do niewoli mój ojciec a zamordował go i Berię mój stryj Czesław Prawdzic wg planu Jerzego Szaniawskiego, który był najbardziej prześladowanym pisarzem w PRL: http://wandaluzja.pl/?p=p_323&sName=polityczny-kapital-kryminalny-cz.-ii//.
Z tej racji licencji na reformę bliskowschodniego rynku lotniczego na MOIM AEROBUSIE mogli udzielić Saddamowi Husajnowi i Swissairowi Piasceccy jako kolaboranci i CHADECY, choć ja głosiłerm, że legislatorem Aerobusa jest Urszula Sipińska. Jestem ubezwłasnowolniony Kapturowym Wyrokiem Politycznym jako OSZUST ŚWIATOWY, który Oszukał Niemców Funkcjonalną Chronologią Architektury Niemieckiej na 8 miliardów DM, który to Wyrok jest egzekwowany Bezterminowym Internowaniem z ZAKAZEM Pieniędzy, Towarzystwa, Publikacji, Fotografii, Seksu, etc, etc… na rabicnacką melodię NIECH WIE, ILE DUPA KOSZTUJE.
Ta gra na Prawie Wojennym była niczym wobec SKOKU indyjskiego TATA na Całą Awiację Światową licencją na mój Aerobus wicepremiera Waldemara Pawlaka, czego skutkiem jest indyjski Aerobus-TATA, co ujawnił tygodnik POLITYKA. Przy okazji okazało się, że na MOJE ZLECENIE Aerobusa opracował też ŚWIDNIK, ale Premier Tusk, który wyrzucił Pawlaka na zbitą morde, sprzedał Świdnik mafii sycylijskiej choć z korzystniejszą ofertą wystąpiły WODOCHODY.
Pytałem Asza, Co To Za Kapitał TATA? na co on, że Południowokoreański. Myślę sobie, CZY Południowokoreańczycy odważyliby się tak narazić Gułażnemu USA? TAŃCE, HULANKI, SWAWOLE… Może to kapitał PÓŁNOCNOKOREAŃSKI pod flagą południowokoreańskiego ??? – Sprawa byłaby więc taka, jak przydupnik Pierdziela Rokefelera JÓZEF STALIN ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.wykop.pl/link/1045115/czysta-energia-atomowa-z-toru/?sR=51464a555677634c4146597

wuzer19 4 lata 6 mies. temu
@atpl77: @Bios: @K_R_S: Tor jest powszechniejszy od uranu, jest też dużo bezpieczniejszy bo w wyniku jego rozpadu powstaje dużo mniej odpadów. Dlaczego go nie wybrano? Proste – nie ma zastosowania przy tworzeniu broni atomowej. Czy istnieje już technologia pozwalająca na wykorzystanie go do produkcji energii elektrycznej? Co zaskakujące – tak. Indie rozpoczęły realizację planu który zakłada uruchomienie torowej elektrowni atomowej.
http://www.wykop.pl/link/1302459/indie-buduja-eksperymentalna-elektrownie-atomowa-zasilana-torem-ang-tlumacz/ – link chyba wygasł, ale w pierwszym komentarzu jest tłumaczenie artykułu.
http://www.wykop.pl/link/1045115/czysta-energia-atomowa-z-toru/?sR=51464a555677634c4146597a//

https://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/354178,Polacy-na-tropie-paliwa-przyszlosci//
Polacy na tropie paliwa przyszłości
ostatnia aktualizacja:20.04.2011 14:00
Pierwiastek tor – tańszy i bezpieczniejszy niż uran – mógłby częściowo zastąpić tradycyjne paliwo atomowe. Postulują to polscy naukowcy z Instytutu Energii Atomowej POLATOM.
*****
Wyszło szydło z worka. W 1968 r. Amerykanie skontrowali minireaktor URSZULA SIPIŃSKA raktorem TOROWYM, który po wojnie Sześciodniowej zagrożony przez WATERGATE Prezydent Nixon kazał ZAMKNĄĆ. W r. 1977 Pierdziel Rokefeler wespół z Japończykami kupił we wrocławskiej TOSHIBIE minireaktor USi, aby nie dopuścić do francuskiej energetyki Gminnej na USi a po CZARNOBYLU cała energatyka Jądrowa została POTĘPIONA łącznie z BEZPIECZNĄ energetyka Torową.
Zacząła się Moda na Energetykę Odnawialną, do czego rękę przyłożyłem ja proponując Nawodnienie Sahary WŁOSKIM skraplaczem pustynnej mgły nocnej z lustra fotoelektrycznego Siemenda: w nocy WODA a w dzięń PRĄD. Energatyka Odnawialna okazała się jednak ekonomicznie NIEOPŁACALNA jako Wisząca na Kieszeni Podatnika czyli OBYWATELA.
Gdy okazało się, że Indii na Energetykę Odnawialną NIE STAĆ, i że kraj ten stoi przed alternatywą: NĘDZA, albo energetyka na TORZE, którego ten subkontynent ma największe zasoby na świecie, to do konkurencji weszli Koreańczycy finansując 2 wielkie elektrownie Torowe, w Delhi i Bombaju, i, żeby było ciekawiej, w samych Centrach tych aglomeracji jako BEZPIECZNYCH.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/555836,japonia-przygotowuje-powrot-do-atomu-i-chce-pomoc-zbudowac-go-polsce.html//
Ekoatomowy wariant rządu. Polska postawi na tor zamiast uranu?

JAPONIA PRZYGOTOWUJE POWRÓT DO ATOMU I CHCE POMÓC ZBUDOWAĆ GO POLSCE
Japoński rząd w UBIEGŁYM TYGODNIU zdecydował się rozpocząć rewizję polityki energetycznej tak, by powrócić na większą skalę do korzystania z energetyki jądrowej. Japończycy nie kryją, że zależy im na eksporcie swoich rozwiązań i technologii, także do Polski. Japończycy wyłączyli swoje elektrownie atomowe po wypadku w Fukushimie, spowodowanym przez trzęsienie ziemi z marca 2011 r. Od tego czasu udało im się włączyć zaledwie 5 z ponad 50 reaktorów, które pracowały w kraju przed trzęsieniem.

Wszystko to na melodię A ZA TEGO KRÓLA JANA… Japończycy muszą współpracować z Polską, gdyż Beze Mnie będzie to jurysdykcja Wojenna, którą obejść udało się tylko Koreańczykom. – A teraz, W JAKI SPOSÓB Japończycy obywają się BEZ 45 superreaktorów ROCKEFELLER ??? To wyjaśnia pyskówka w parlamencie japońskim po FUKUSHIMIE. – DLACZEGO NIE WYŁĄCZONO REAKTORÓW? – RZĄD OBAWIAŁ SIĘ PANIKI W TOKIO I DZIKIEJ EWAKUACJI. A POZA TYM ARMIA OBIECAŁA DOSTARCZYĆ REAKTORY PRZENOŚNE. – I DOSTARCZYŁA? – TAK, ALE OKAZAŁY SIE NIESTOSOWNE.
Japończycy kupili minireaktor URSZULA SIPIŃSKA z Pierdzielem Rokefeleram we wrocławskiej TOSHIBIE w r. 1977, ale Pierdziel zadbał, żeby nie mogły być stosowane energetycznie. Jednak po Fukushimie, która wyłączyła 50 superreaktorów, rząd japoński nie oglądając się na Pierdziela kazał przystosować reaktory wojskowe do potrzeb Energetycznych i zastąpić nimi ROCKEFELLERY tworząc kwasienergetykę gminną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/stan-rozbrojenia-polskiej-armii-brakuje-nowoczesnej-broni-jest-coraz-gorzej/ar-AAzH6sd?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP//
STAN ROZBROJENIA. POLSKIEJ ARMII BRAKUJE NOWOCZESNEJ BRONI. JEST CORAZ GORZEJ

Alfred Lampe mawiał: PO CHÓJ NAM ARMIA POLSKA SKORO MAMY CZERWONĄ a nalożnik Hitlera Bronisław Geremek: TERAZ JUŻ NIC NAM NIE GROZI, ANI ZE WSCHODU ANI Z ZACFHODU, co rozwinął Donald Tusk: PO CO NAM ARMIA POLSKA SKORO MAMY BUNDESWEHRĘ? Z tej racji ZLIKWIDOWAŁ Armię Polska, żeby umożliwić Armii Rosyjskiej dobycie przy pomocy TAKTYCZNYCH bomb atomowych Modlina a Bundeswehrze na MOICH Aerobusach Wałbrzycha, gdzie jest a przynajmnej BYŁ skarbiec Hitlera, do którego KLUCZE mia jego córka z zamrożonej spermy, która z tej racji Kanclerzycą zostać MUSIAŁA.
Kaczyńscy ZŁAMALI jednak plan granicy rosyjsko-niemieckiej na WISŁE płacąc Amerykanom 750 tysięcy ton złota ze skarbca Włastów w Modlinie, co ujawniła Izba Lordów, ogłaszając tym Protektorat nad USA. Było to niczym ogłoszenie polskiego protektoratu nad Białą Wieżą – Wołgogradem deklaracją Turczyńskiej do Generała Mamaja: TY JESTEŚ SILNY I KRÓL POLSKI JEST SILNY. DOBRZE BĘDZIE DLA WSZYTKICH JEŚLI BĘDZIECIE ŻYĆ W POKOJU. – A CZEGO SOBIE KRÓL POLSKI ŻYCZY? – MOSKWY…
To co zostało z Armii polskiej Po Tusku jest niszczone przez NOGĘ EKONOMICZNĄ I FINSOWĄ. HILAREGO MINCA I NIKODEMA DYZMĘ. Ostatnio ogłoszono Plan Kruk. KRUK był kryptonimem mego Aerobusa w Świdnika, który widocznie ostał się po sprzedaży przez Tuska ŚWIDNIKA mafii sycylijskiej dla Zabicia Kruka – wyraźnie na zlecenie córki Hitlera z zamrożonej spermy (Moskwa, Ost-Berlin, Praga).
Na PWr Pan Profesor powiedział mi: MAMY PROGRAMY DLA ŚMIGŁOWCÓW, ALE PAN SIĘ NIE ZGODZI, BO SĄ WŁASNOŚCIĄ AMERYKAŃSKĄ… W Dolnośląskim Klubie Lotniczym powiedzino mi zaś, że klasyczny program dla śmigłowców tu NIE WYSTARCZA. NIE WIEMY, JAK TO ZROBILI UKRIŃCY, ALE PRAWDOPODOBNIE PRZEZ EKSPERYMENTOWANIE NA MODELACH. DAM PANU ADRES NASZEGO NAJLEPSZEGO MODELARZA – MOŻE ON PANU POMOŻE. Telefonu mi nie dał więc pojechałem Za Wrocław, ale go nie zastałem a potem już mi się nie chciało.
Otóż rozwój dronów był skutkiem eksperymentowania z modelami dla PRZESKOCZENIA mego Aerobusa, co okazało się NIEMOŻLIWE.
Parę tygodni po WTC mój przyjaciel z Gdańska zaprosił mnie do Kudowy Zdroju, gdzie w towarzywstwie był inżynier ze ŚWIDNIKA, który obiecał rozeznać tam sprawę KRUKA. Rok później byłem w Lublinie, gdzie odwiedziłem krewnego, który miał znajomości w Świdniku, który też OBIECAŁ. Sprawa KRUKA trwała do zadenuncjowania przez POLITYKĘ Waldemara Pawlaka jako licencjodawcy Aerobusa indyjskiemu TATA – oficjalnie na kapitałe półudniowokoreańskim, który okazuje się Coraz Bardziej PÓŁNOCNOKOREAŃSKIM ???
To jest skok na awiację światową, gdyż licencja Pawlaka jest HANDLOWA, gdy moje Aerobusy są produkowane w Chinach, Japonii, Brazylii i Rosji na prawie WOJENNYM – na podstawie Jakichś moich wariackich papierów jako Oszusta Świtowego za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota, które jest zbrodnią Przeciw Ludzkości i Przekleństwem na Tysiąc Lat. To jest Spotęgowanie BMW z monachijskiego domu wariatów, tylko że w domu wariatów to zamknięto Urszulę Sipińską, którą uwolnił Donald Tusk.
Tusk wyrzucił Pawlaka na zbitą morde za licencję dla TATA, ale Bez Pawlaka rządzić nie mógł, jak Gierek Bez Jaroszewicza. PSL było postkomunistyczną KORUPCYJNĄ kolaboraturą Folksdojczów,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/05/wolne-tematy-49-2018/
Ad. 176: TAŃCZY NOGA
https://youtu.be/aBKVfde9mCQ
Rumuni nie na żarty przestraszyli się Europejskiego Izraela, na Ukrainie, w Polsce, na Słowacji, Węgrzech i Rumunii skoro UDERZYLI w żydostwo poprzez Korupcję. W więzieniach znalazło się ponad 1600 wyokich i wyższych urzędników oraz oficerów Policji i Armii. W Polsce natomiast Hilary Minc, który powiedział Polskim Startupom stanowcze NIE z Entuzjazmem ogłosił podróż do Polski wielkiego stada JASKUŁEK w postaci Startupów Izraelskich.
Wypada zapytać, czy to jest tylko import KRYMIANLNEGO kapitału izraelskiego? bo ŻYDZI TO KAPITAŁ KRYMINALNY. Tłumaczenie Głupim Polaczkom, że dzięki izraelskim Startupami staniemy się POTĘGĄ ŚWIATOWĄ jest Odpowiedzią DLACZEGO LIKWIDOWANO POLSKĄ TECHNOLOGIĘ? Otóż dla Izraela, który ma oddać ziemie na zachód od Wisły-Gopła-Warty-Przemszy-Wisły-Odry-Morawy i Dunaju Niemcom, którzy trzymją Żydów za jaja granicą niemiecko-żydowską na MISSISIPI jako kazusie Obu Wojen Światwych. Wtedy dopiero Zydzi będą mogli zapładniać baby spermą z dupy cherubina i obcinać niewolnikom penisy, a niewolnikiem jest Każdy, kto nie ma spermy jezuickiej, skąd zaproszenie do Europy przez jezuitkę Angalę Merkel 70 milionów jezuitów muzułmańskich.
Izraelskie Startupy mają jeszcze jeden aspekt, który ZAPRZECZA śpiewce Hilarego Minca, że Dzięki tym Startupom staniemy się POTĘGĄ ŚWIATOWĄ. Otóż Nie Ma izraelskiej technologii tylko AMERYKAŃSKA a to znaczy, że Izrael będzie nam sprzedawał technologię amerykańską, co jest Korupcją. Wyczyn zaiste na miarę SKATOWANIA mego pełnomocnika w NASA na rozkaz Holokausta Prezydenta Busha Juniora, bo dziadek był Dyrektorem obozu pracy niewolniczej w Oświęcimiu.
Pokazał tym KTO RZĄDZI W USA, ale Kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przenieśli Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, co było fundacją SUPERMOCARSTWOWYCH Chin. Aerobus ten jako KITAN – od Chin Prawdziców – WYRŻNĄŁ w wojnie jugosłowiańskiej wszystkie APACZE, po czym Kitany powróciły do Azji aby anektować Morze Południowochińskie, którego US Navy nie mając tej techniki bronić NIE MOGŁO. To było ZŁAMANIEM imperialnej doktryny Teodora Roosevelta, co powtórzyły Siostry Alvarado wobec archipelagów SPORNYCH na Morzu Karaibskim zamawiając mego Aerobusa u KAMAZA.
Izraelskie Startupy na SPECJALNYM prawie ekonomicznym reaktywują niewątpliwie KRUKA, o czym była już mowa, a to znaczy, że kapitał kryminalny – z pistoletem, trucizną, korupcją i agenturą – będzie produkował mego Aerobusa dla USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.wprost.pl/swiat/10138956/w-kolumbii-wysadzono-w-powietrze-most-chirajara-mial-polaczyc-bogote-z-villavicencio.html//

W KOLUMBII WYSADZONO W POWIETRZE MOST CHIRAJARA. MIAŁ POŁĄCZYĆ BOGOTĘ Z VILLAVICENCIO

Wysadzono zbudowany w 60% most wiszący nad kanionem, który miał ułatwić połączenie drogowe z zachodnią częścią kraju. ARGUMENTACJA za tym była prawdopodobnie taka, jak moje PROTESTY budowy mostu wiszącego nad cieśniną PATRAS w Grecji za unijne pieniądze – że gigantyczny most ZESZPECI scenerię tej krainy. Wizualizacja świadczyła, że wielka konstrukcja DOMINUJE historyczną i romantyczną scenerię. Tłumaczyłej Grekom, że tańszy w budowie i konserwacji będzie TUNEL pod cieśniną, UMOŻLIWIONY silnikiem VDTW Monte Christo, skaperowanym przez BMW jako Szlachetny Disel, ale rewindykowalnym.
Ta argumetacja w Bogocie ma wsparcie finansowe: Wspaniały Kanion winien być Parkiem Narodowym a miast DROGIEGO i niebezpiecznego mostu TAŃSZY tunel samochodowy i kolejowy, zaś Park Narodowy przynosiłby niebagatelne ZYSKI. Wysadzenie mostu było prawdopodobnie skutkiem włączenia kanionu do aglomertacji miejskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 3:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/14/teologia-trojmorza-a-nacjonalizm-jagiellonski/
„Teologia trójmorza” a „nacjonalizm jagielloński”
Posted by Marucha w dniu 2018-07-14 (sobota)

Stolicą Trójmorza może być Budapeszt a nie Kraków czy Warszawa. Szkopuł jest w tym, że o ile Unia Europejska jest inwestycją Rotszyldów to Trójmorze zdaje się być inwestycją Rokefelerów, który – wypędzeni z Rosji przez Lobkowiców – czepili się Europejskiego Izraela: Ukraina-Polska-Słowacja-Węgry-Rumunia, który występuje pod szyldem TRÓJMORZA. Nazwisko Lobkowic pojawia się w wojnie trzydziestoletniej, kiedy po klęsce pod Białą Górą wywieźli skarby czeskie do Polskiego Opola.
Rotszyldy mają jednak traktat z Rokefelerami, że po ustanowieniu Trójmorza uzyskają dla Niemiec czyli Stanów Zjednoczonych Europy ziemie do Wschodniej Granicy Rzeszy RZYMSKIEJ roku 963: Wisła-Gopło-Warta-Przemsza-Wisła-Odra-Morawa-Dunaj. To był NEOLITYCZNY Kanał Przemysłowy zwany Szlakiem Bursztynowym – a właściwie ŻELAZNYM – zniszczony przez Hunów w r. 400 i już NIEODBUDOWANY przez Wandalów, którym wystarczała metalurgia Powiślańska na szwedzkiej rudzie i węglu sokalskim.
Neoliberałowie najpierw DOBILI Odrę Przemysłową a potem ogłosili radośnie Odbudowę Odry Przemysłowej, zapraszając mnie na Polsko-Holenderską Konferencję ODRA 2006. Zdając sobie sprawę, że niemieckie banki UZALEŻNIŁY kredyty na Odbudowę Odry Przemysłowej od MOJEGO PODPISU – gdyż tylko ja w tym towarzystwie byłem Wypłacalny, co można sprawdzić – powiedziałem z trybuny, że jak kto chce zarobić na Odrze to niech tworzy parki łowieckie.
ZAROBIĆ to można na Kanale Przemysłowym: Wisła-Gopło-Warta-Przemsza-Wisła-Odra-Morawa-Dunaj jako drodze JACHTINGOWEJ dla Skandynawów do ich RAJU NA DUNAJU. Kanał Przemysłowy będzie DZIESIEC RAZY TAŃSZY od Odry Przemysłowej i DOCHODOWY, gdy Odra Przmysłowa nie spłaci się, jak kanał Men-Dunaj. który był budowany wielkimi kosztami Dla Skandynawów, ale tam żaden Skandynaw nawet nosa nie wsadził. Niemcy budowali Odrę Przemysłową dla swego imperium kolonialnego w Azji Wschodniej, z którego polscy nacjonaliści wyszarpali Sabah.
W tej intencji stworzono Park Krajobrazowy Zalewu Szczecińskiego, gdzie wsiedlono bydło szkockie czyli tury skandynawskie i tarpany: https://www.google.pl/search?q=Park+Krajobrazowy+Zalewu+Szczecińskiego&oq=Park+Krajobrazowy+Zalewu+Szczecińskiego&aqs=chrome..69i57.4697//. To jednak za mało by przciągnąć Niemców z Berlina. Do tego trzeba jeszcze wsiedlić tam zwierzeta bałtyckie, jak morświny i foki, oraz NIEGDYSIEJSZE europejskie zwierzęta ezgzotyczne, jak hipopotamy liberyjskie czy antylopy błotne sitatunga, a może i MAMUTY czyli syberyjskie lub afrykańskie słonie wodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/07/netanjahu-wezwany-do-chin/

NIESAMOWITE. Superreaktor ROCKEFELLER został skonstruowany DLA Nuklearnego Ataku na Japonię !!!??? za Liczenie przez Japończyków Długu Amerykańskiego. Pierdzielowi nie wystarczyło zamordowanie 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji dla zaludnienia USA Gułagami.
W roku 1968 ogłoszono, że Żydzi zarobili na Holokauście prawie 6 bilionów $ tylko w krajach kapitalistycznych, a ponieważ suma była podana co do miliarda to pochodziła z instytutów finansowych. Po WTC rzecznik Moskiewskiego Instytutu Studiów Makroekonomicznych Tatiana Koragina oszacowała kapitał stalinowsko-holokaustyczny na 300 bilionów USD. Wobec tego jest pytanie, CZY JEST TO KAPITAŁ ROKFELERA? ale sądzę, że Nie.
Podczas wojny hiszpańskiej Stalin zamówił u Benesza 3 STRATEGICZNE bomby atomowe Tesli: na Warszawę, Berlin i Londyn. Bomby te wytropił wywiad polski a Beck powiadomił o tym Hitlera, który to zdyskontował ANSCHLUSSEM i MONACHIUM. Józef Beck: WODZU, POLACY PANU TEGO NIGDY NIE ZAPOMNĄ.
Na Sylwestra 1937 Stalin został otruty Polonem, co było dziełem Niemców, a w MONACHIUM Anglicy zarekwirowali Bombę atomową NA LONDYN, wobec czego Chamberlain oświadczył: JESLI PANU HITLEROWI CHODZI O SUDETY TO MOŻE JE MIEĆ – z 2 strategicznymi bombami atomowymi, na Moskwę i Leningrad.
Ta Zabawa trwała do Ujawnienia Dokumentu Pana Rotmistrza, z którego wynikało, że chodzi nie o Moskwę i Leningrad, ale o granicę niemiecko-żydowską na Missisipi, która GWARANTOWAŁA eksterminację Słowian i Murzynów poprzez obozy Pracy Niewolniczej, jak w Oświęcimiu, które mogły być TAJNE.
Tym dokumentem Winston Churchill ZNISZCZYŁ w Waszyngtonie preliminarz pokojowy z Zakopanego i powołany przez Rudolfa Hessa Lordowski Rząd Mountbattena-Hamiltona. Gdy rząd Ich Lordowskich Mości wezwał go na posiedzenie to odpowiedział: HESS NIE HESS, NAJPIERW FILM, żeby uzbroić Polaków w kaftany bezpieczeństwa, którzy mieli Rozkaz ZASTRZELENIA HESSA jeśli atak kaftanami bezpieczeństwa się nie uda.
Hess UCIEKŁ na wieść o aresztowaniu Hitlera przez Sztab Generalny Wehrmachtu po deklaracji Churchilla w Waszyngtonie po pół butelce Szkockiej: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA, CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO… Hitlera reaktywowali mnisi bułgarscy sprzedając mu bułgarski skarb imperialny, który WYSTARCZAŁ na Kupienie USA. Zwróciłem się z tym do parlamentu bułgarskiego Żądając zabrania tego G na Kupienie USA, co córka Hitlera skontrowała Zaproszeniem do Unii Europejskiej Macedonii jako IV pretendenta. Ja skontrowałem Bułgarią pretendencję Włoch i Grecji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wyborcza.pl/7,134154,20919689,dlaczego-trump-mowi-o-iii-wojnie-swiatowej.html

DLACZEGO TRUMP MÓWI O III WOJNIE ŚWIATOWEJ

III Wojną Światową była satelitarna detekcja złota, którą Związek Sowiecki rozegrał nałożnikiem Hitlera Bronisławem Geremkiem, ale upadł po Zdetonowaniu przeze mnie JEZUCKIEGO reżimu sowieckiego. To, czym Ostrzegała USA przed obroną Ukraińskiego Krymu gwiazda moskiewskiej TV Dimitrij Kiseljow było zbłaznowaniem wojny ussuryjsko-mandzurskiej.
To jest wersja polskiego komunistycznego wywiadu wojskowego: Chińczycy SKONTROWALI przekształcenie wojny Ussuryjskiej w Mandzurską wyświetleniem w swej ambasadzie w Paryżu dla publicystów Filmowej Dokumentacji KATYNIA. Sowieci nazwali to HITLEROWSKĄ PROWOKACJĄ i powiadomili Nixona o ataku nuklearnym na Sto Miast Chińskich, na co Nixon kazał cherubinowi Hitlera odpowiedzieć, że wówczas US Air Force dokona ataku nuklearnego na 128 miast sowieckich.
Gdy HOLOKAUST Prezydent Bush-Junior kazał SKATOWAĆ mego pełnomocnika w NASA, ze skutkiem 11 miesięcy leczenia, to Kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przenieśli mego Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, co było fundacją SUPERMOCARSTWOWYCH Chin. Zdeponowany u SWISSAIRA Fundusz SADDAMA, 100 miliardów USD, poszedł na spłatę tajnych kont szwajcarskich Kominternu, skonfiskowanych na żądanie administracji ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu – co gułażno-holokaustyczny Kongres USA uznał za Dobry Przykład dla państw Europy Środkowej. Prezydent Bush-Junior jest Holokaustem jako wnuk Dyrektora obozu pracy NIEWOLNICZEJ w Oświęcimiu, Preskotta Buscha-Sherffa-Busha, tak jak Hitler według opublikowanego przez Anglików paszportu Adolfa Hitlera: Pochodzenie ŻYDOWSKIE; Narodowość ŻYDOWSKA; Kapitał KRYMINALNY.
Formalnie Aerobus-SADDAM został przeniesiony do Pekinu dla inwazji Nacjonalistycznego Tajwanu, ale KITANEM od Niżnego Nowogrodu Prawdziców można było też ustanowić granicę z Niemcami na Uralu, zaprognozowaną w roku 1951. Rosja wyszła spod tego Szacha Aerobusem-KAMAZ na licencji Sióstr Alvarado, które zapewniły dyrekcję Kamaza, że dogadają się ze mną a Aerobus był im potrzebny dla wygnania US Navy z karaibskich archipelagów SPORNYCH. Ponieważ młodsza miała reprezentować Honduras na MISS WORLD w Londynie a starsza była jeszcze piękniejsza to MUSIAŁY BYĆ ZASTRZELONE przez swego ochroniarza z Mossadu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/24/wolne-tematy-52-2018/

Ad. 187: https://youtu.be/ZTIs1ac400o//

Energia WIATRAKOWA jest DWUKROTNIE DROŻASZA OD WĘGLOWEJ i bardziej Niezdrowa. Mam Wirtschaftswoche z BITWĄ POD GRUNWALDEM na okładce, w której Polacy poniesli Straszną Klęskę. Przyczyną KLĘSKI byli Rosjanie, a ściślej GASPROM, który trzymając Kanclerz Merkel Za Jaja jako córkę Hitlera z zamrożonej spermy z dupy Francoisa Mitterranda Wrobił Unię Europejską w DYZEKONOMIĘ na sposób Hilarego Minca czyli Mateusza Morawieckiego.
Gdy kanclerz Merkel ogłosiła STRATEGIĘ ENERGETYCZNĄ to potenataci enegetyczni Niemiec podzielili się zaraz na dwa stronnictwa, żeby Skoczyć Sobie Do Gardła. Kanclerz Merkel nie rozpłakała się, bo wzięła doskonały niemiecki środek USPAKAJAJCY a Donald Tusk oświadczył w Brukseli, że POLSKIE ELEKTROWNIE ATOMOWE BĘDĄ BEZPIECZNE. Na to wszyscy potentaci energetyczni Podwinęli Ogony Pod Siebie, bo to znaczyło minireaktor URSZYLA SIPIŃSKA, który nie został zniszczony superreaktorem ROCKEFELLER do ataku atomowego na Japonię, czym zatruł Pacyfik i zniszczył winnice w Kaliforni, jak Mszyca Winna w XIX-wiecznej Francji.
Z tego skorzystała Kanclerz Merkrel ROZSTYRZYGAJĄC BITWĘ POD GRUNWALDEM edyktem Katarzyny Wiekiej na pohybel Don Kiszotowi, który BRONIŁ Kieszeni Podatnika przed Nieopłacalnymi WIATRAKAMI.
Na Kanclerz Merkel jechał Władymir Putin, kierując nią zamrożoną spermą Adolfa Hitlera. Na KAPITALE reaktora IV generacji SKODA powstał bowiem BRICS: Brazylia-Rosja-Indie-Chiny-AfrykaPołudniowa: Andrzej Łomanowski, BRICS: CZY TO ŚWIAT PO CHIŃSKU? Rzeczpospolita, 27 VII 2018, s. A8// To była aneksja minireaktora URSZULA SIPIŃSKA.
Zdając sobie z tego sprawę chodziłem do konsulatu czekiego – 2 uliczki ode mnie – prosząc o prospekt Handlowy reaktora IV generacji SKODA, ale sprawę załatwił Groźny Wykidajło. – No cóż SKODA to sztandarowa marka angielskiego kapitału narodowego Rotszyldów więc stać ich na Groźnych Wykidajłów. W końcu wykastrowali mojego syna, żeby przejąć spadek po Prawdzicach z Nowogrodu Niżnego, oskarżając mnie, że mi się Dupy Zachciewa.
Uratował mnie przed Władymirem Putinem na Kanclerz Merkel z jej 70 milionami jezuitów muzułmańskich Kim Dzong Un, który sfinansował indyjski reaktor TOROWY, dezawuujący reaktor SKODY. Powidział Trumpfowi: NIE BĘDE CIĘ BATOŻYŁ AEROBUSEM-SADDAM I INDYJSKIM REAKTOREM TOROWYM, JAK MI DASZ GUAM I MARIANY PÓŁNOCNE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/08/02/wolne-tematy-54-2018//

Ad. 190; Lily said - 2018-08-07 (wtorek) @ 15:29:27
Tytul wideo. How Israel Rules The World Of Cyber Security I VICE on HBO
https://youtu.be/ca-C3voZwpM//
*****
Jeśli Izrael rządzi światem CYBERTECHNIKĄ i kapitałem Elektronicznym to jest to skutek Okradzenia JACKA KARPIŃSKIEGO przez Żydów Węgierskich, Michała i Stefana Woźniców, pod komisariatem Armii Sowieckiej z Kornelem Morawieckim i megaharemu Teodora Żiwkowa, z którego pochodził Steve Jobs APPLE i prawdopodobnie Bobby Gates MICROSOFT. Ponieważ byłem Najbliżej tego biznesu i przyglądałem się mu to mogę powiedzieć, że wszystko było według 23 punktu 45 Przykazań Niszczenia Polski: http://wandaluzja.pl/?p=p_327&sName=testament-stalina// 23. „Należy zwrócić szczególną uwagę na ruch racjonalistów i wynalazców, rozwijać go i popierać, ale wszystkie odkrycia dokładnie rejestrować i zapisem przekazywać do centrali. Dopuszczać do realizacji tylko te wynalazki, które przydatne są w przemyśle wydobywczym, wstępnej obróbce i określone w specjalnej instrukcji. Nie mogą być realizowane te odkrycia, które mogłyby doprowadzić do wzrostu produkcji kosztem ograniczenia wydobycia surowców lub zaniechania zaleconych działań. W wypadku głośnych odkryć spowodować ich sprzedanie za granicę. Nie dopuszczać do publikacji zawierających wartości opisów wynalazczych.”
Jest w tym podobieństwo do losu krakowskiego patentu ŁUKASIEWICZA, który cesarz Franciszek Józef POWIERZYŁ Amerykańskim Szkotom, którzy okazali się jezuitami i Żydami. Ci ustanowili na tej podstawie konkurencyjny wobec Rotszyldów kapitał mafijny Rokefelerów, którzy wykorzystali klęski Armii Czerwonej z Polakami dla Wydarcia Rosji Rotszyldom rękami STALINA i zrobili z niej Folwark Żydowski.
Kupiłem HISTORIĘ Bez Cenzury, z transparentem ZDRAJCA POLSKI; Ostatni przywódca Armii Krajowej był sowieckim agentem//. Powinno być ZOSTAŁ NIM w Katowni NKWD, bo takim Agentem to zostałbym nawet ja, gdyby Sowieci zechcieli mnie przesłuchać, czego Amerykanie nie chcą, bo się BOJĄ więc wolą Nie Wiedzieć. To jest Prawo Stalina o NIEWIARYGODNYM ŚWIADKU.
W numerze HBC jest artykuł: Leszek Pietrzak, KTO DOROBIŁ SIĘ NA II WOJNIE ŚWIATOWEJ (s. 34-39), z odpowiedzią MIEMCY. II.WŚ była Spotęgowaniem grabieży Fiskalnej i Technologicznej I.WŚ. Symbolem tego jest skarbiec Hitlera w Wałbrzychu. Gdy pruscy generałowie wydali Adolfowi Hitlerowi paszport na emigrację do Niemieckiej Palestyny jako Potrójnemu Żydowi to uratowali go mnisi bułgarscy sprzedając mu bułgarski skarb imperialny a ponieważ skarb ten STARCZAŁ na zakupienie USA to pruscy generałowie musieli Fuehrera PRZEPROSIĆ.
Jest też artykuł: Aleksander Piński, SEKRET MĄDROŚCI ZYDÓW – Jak religia przypadkowo stworzyła geniuszy (s. 18-21). Na str. 21 jest jednak: „Model tzw. drugiej świątyni w Jerozolimie zniszczonej w roku 70 ne przez wojska rzymskie.”// To jednak PRZECZY Mądrości Żydowskiej, gdyż jest to Pretorium Rzymskie, o czym świadczy też ŚCIANA PŁACZU z której ogłaszano Wyroki sądu rzymskiego, na co Żydzi reagowali WYCIEM i tłuczeniem głowami w mur megalityczny.
Mamy też artykuł: Jakub Woziński, INWESTOR KAZIMIERZ WIELKI – Spory na temat tego, czy Kazimierz Wielki faktycznie zasługuje na miano „Wielkiego” władcy nie milkną, lecz bez wątpienia trudno temu monarsze odmówić twórczej wizji w ramach polityki gospodarczej (s. 44-49). Na str. 48-49 mamy Kraków SCHEDLA, który nie ma nic wspólnego z Kazimierzem Wlk, gdyż to jest miedzioryt wykonany na zlecenie kanclerza Szczepanowskiego upamiętniający miasto Chęsy-Hanysa-Hanzy-Hansa-Amfiktiona, ZBURZONE i NADSYPANE o 2 metry dla zbudowania Obecnego Krakowa Średniowiecznego za pieniądze z kontrybucji bizantyjskiej jako GODNEGO KORONACJI ZDOBYWCY AZJI.
Kronika miasta BEŁZA mówi o oblężeniu miasta przez Kazimierza Wlk. Na pomoc Kazimierzowi przybył Ludwik Wielki, wobec czego okopy obsadzili Węgrzy. Ci zaatakowali mury z Opłakanym skutkiem i ranny został sam Ludwik. Gdy Węgrzy sposobili się do odejścia to z murów Bełza zdjęto chorągwie LITEWSKIE i wciągnięto WĘGIERSKIE.
Według mnie był to skutek bitwy pod Bełzem latem 1362, w której Polacy i Węgrzy pokonali Wielką Ordę i Litwinów. Węgrzy zawarli Pokój z Litwinami, którzy napadli na wracających do Kijowa Tatarów i obsadzili Kijów Północny, gdy Południowy zajęli Polacy. Zginął chan Wielkiej Ordy a władzę w Białej Wieży Wołgogradzie zagarnął generał Mamaj, który dogadał się z Kazimierzem oddając mu MOSKWĘ. Z tej racji Kazimierz musiał podjąć budowę moskiewskiego KREMLA obciążając kosztami Żydów, którzy z tej racji roszczą do WAWELU.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 9971
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://pl.sputniknews.com/swiat/201804267845796-Sputnik-piechota-morska-USA-bezbronna-Rosja/
PIECHOTA MORSKA USA PRZYZNAŁA, ŻE JEST BEZBRONNA PRZED ROSJĄ
11:41 26.04.2018Krótki link 101138
Siły szybkiego reagowania Korpusu Piechoty Morskiej USA, które jak uważano przez całe dziesięciolecia, były dobrze zabezpieczone, znalazły się dzisiaj w trudnej sytuacji - powiedział w czasie debaty w Senacie głównodowodzący Korpusu Piechoty Morskiej, generał Robert Neller.

O tym TRĄBIŁEM kilkanaście lat temu, gdy chińskie Kitany WYRŻNĘŁY w wojnie jugosłowiańskiej amerykańskie Apacze, ale oszczędziły US Army, bo poleciały anektować Morze Południowochińskie, którego US Navy – nie mając tej techniki – bronić Nie Mogło.
To był upadek imperialnej doktryny Teodora Roosevelta, co stało się też z doktryną Monroe, gdy Siostry Alvarado zamówiły mego Aerobusa u KAMAZA dla wypędzenia US Navy z karaibskich archipelagów SPORNYCH. Wobec tego Rosja produkuje AEROBUSA nie na prawie Wojennym a na Licencji Sióstr Alvarado, które zapewniły dyrekcję Kamaza, że się ze mną DOGADAJĄ. Może by i Dogadały się, gdyż młodsza miała reprezentować Honduras na MISS WORLD w Londynie a starsza była jeszcze piękniejsza, ale zostały zastrzelone przez swego ochroniarza.
We wczorajszej Rzeczpospolitej są 2 artykuły na ten temat: Michał Duszczyk, NADLATUJE REWOLUCJA – Drony z paczkami jeszcze nie wlatują na balkony, ale i tak śmiało wkraczają w kolejne sfery naszego życia (s. L4) i Michał Duszczyk, MIASTA OTWARTE NA DRONY – Polska szykuje się do wdrożenia U Space, unijnej koncepcji, która zakłada wydzielenie przestrzeni do 150 metrów nad ziemią do użytku dronów (s. L5).
Drony stają się ROBOTAMI tworząc przestrzenną infrastrukturę handlową i gospodarczą, która okazuje się być CYWILIZACJĄ. Dron to Fiu-Bździu mego Aerobusa, dla którego PRZESKOCZENIA Amerykanie zrobili 60 Zajobów a zachodnioeuropejcy 12 – co ZALEGALIZOWANO Fiubździuizmem.
CYWILIZACJA Dronowa zaczęła się od tego, że na PWr Profesor Sybilski powiedział mi: MAMY PROGRAMY ŚMIGŁOWCOWE, ALE PAN NIE ZGODZI SIĘ, BO SĄ WŁASNOŚCIĄ AMERYKAŃSKĄ. W związku z tym zapytałem w Dolnośląskim Klubie Lotniczym: A JAK ZROBILI TO UKRAIŃCY? - NIE WIEM, ALE CHYBA EKSPERYMENTOWANIEM NA MODELACH? MOGĘ PANU DAĆ ADRES NASZEGO NAJLEPSZEGO MODELARZA – w jaki to sposób zaczęła się Cywilizacja Dronowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny
Strona 33 z 35

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group