Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 371, 372, 373 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Henryk Pająk, CHAZARSKA DZICZ PANEM ŚWIATA, Tom I: Zagłada Rosji; Wydawnictwo RETRO – Całość 3 obszerne tomy.

Tytuł pochodzi od Gułażnej Ameryki. Jak mi tłumaczył Asz to nadzorcami niewolników byli Chazarzy, którzy kopulowali gułażki Za Chleb. One same starały się zajść w ciążę, gdyż los cieżarnych był znośniejszy. Potem rodziły dzieci, które były odbierane matkom a chłopców po obrzezaniu wysyłano do USA jako Sieroty Żydowskie.
Aresztowań dokonywano Rodzinami, które były parcelowane na chłopców w wieku Przeddoktrynalnym i Podokrtrynalnym. Przeddoktrynalnych też obrzezywano. W ten sposób wymordowano 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji. Napad Wehrmachtu na Armię Czerwoną zapobiegł deportacji Polaków z Ukrainy do Finlandii a Finów na Ukrainę.
Uważa się, że USA są rządzone przez Holokaustów, ale ile tych Holokaustów było – 10 miliomów? gdy gułażników jest w USA 5 razy więcej. Ponieważ to Gułaznicy przez kilkadziesiąt lat grabili Rosje i Demoludy, importując na potęgę kapitał sowiecki i europejski to są dużo bogatsi od Holokaustów i znacznie lepiej zorganizowani przez KGB, co nazywa się CHAZARSKĄ DZICZĄ.
Dzierżyński nie był sadystą, choć publikowano jego kolorowe zdjęcie w katowni bolszewickiej w towarzystwie berlińskich kurtyzan. Bolszewicki sadyzm był powszechny, czego symbolem jest szklana trumna z głodnymi szczurami. Ja to uważam za OPRYCZNĄ szkołę katowską z Odessy. Na Wołyniu uśmiercano Polaków 360 sadystycznymi metodami, więc nie była to sztuka ludowa, ale szkoła katowska z Odessy, gdzie podczas Smuty Postopryczna ewakuowała skarbiec Iwana Groźnego, który podczas wojen napoleońskich został wywieziony do USA, śledztwo czego opisał Mickiewicz w DZIADACH czyli Amerykańskim Dramacie Narodowym. Morałem CHAZARSKIEJ DZICZY jest posłanie, że to, co spotkało Rosję i jej Sto Narodów może się powtórzyć pod Sztandarem USA na szklanej trumnie z głodnymi szczurami.
DZIEDZICZNYMI begami Polskiej Chazarii byli Prawdzice. Kagan traktował bega poufale mówiąc doń MÓJ TY KOŹLE lub BARANIE, na co beg odpowiadał BEEEEE..., skąd turecki zwrot grzecznościowy MIŁY BARANKU. Gdy w r. 882 cesarz Karol III Gruby pobił nad Liwcem idącego na odsiecz Płocka bega Prawdzica to kagan wezwał Turków więc Prawdzice wycofali się do Moskwy. Ponieważ Prawdzice zaatakowali z Samanidami z Samarkandy Kazachstan to Turcy musieli przewieść Skarby Chińskie z Szewczenki do Astrachania. Beg turecki nie poskąpił kaganowi Żon, wsród których była ŻYDÓWKA, wobec czego bega tureckiego zastąpił Żydowski, co było początkiem Żydowskiej Chazarii.
Prawdzice jednak nie odpuścili i po klęsce znad Regnicą, gdzie zginął stary witeź Tugumir-Stoigniew młody złożył zaraz hołd trybutarny dla dowodzącego odsieczą dla Ottona I Bolesława Srogiego, który przyrzekł mu pomoc w Odzyskaniu Powołża, co zostało uwiecznione na tympanonie fundacyjnym mostu Judyty w Pradze. Bolesław zdobył Białą Wieżę (Wołgograd) i Astrachań w l. 964-5, gdy wracająca z wojny Prawdziców o Zjednoczenie Chin polska jazda uderzyła na Chazarów od tyłu. Ponieważ na wracającą ze Skarbami Chińskimi flotyllę czeską uderzył książę kijowski Światosław z Bizantyjczykami to Czesi i Polacy zdobyli Konstantynopol, gdzie Bolesław rządził kilka lat a wracający w wojny chińskiej junior Mieczysław-Mieszko odbił Niemcom Szczecin-Gniezno.
W ten sposób Prawdzice ODZYSKALI Białą Wieżę (Wołgograd) i Astrachań, gdzie Prześladowali Żydów, za co zostali wygnani przez wracającego z wojny chińskiej z Prawdzicami Bolesława III w r. 1117. Prawdzice utrzymali się w Moskwie, ale została ona zdobyta przy powrocie z kolejnej wojny chińskiej w r. 1125, którą Bolesław III oddał Ryrykowiczom kijowskim – bocznej gałęzi Piastów Szczecińskich: GDY IGOR OBLEGAŁ KONSTANTYNOPOL TO ŚWIĘTOSŁAW KOPULOWAŁ W KIJOWIE OLGĘ OKRUTNICĘ, która urodziła Światosława.
Prawdzice zdążyli przewieść skarbiec moskiewski do Rygi, skąd sfinansowali napad Skandynawów na Płock, gdzie sprofanowali grobowce królewskie, wobec czego Bolesław musiał spod Rygi ustąpić. Został zamordowany przez Prawdziców przed ponowną wyprawą na Rygę. To rzekome prześladowania Żydów Chazarskich przez Prawdziców były jakoby powodem Niewyobrażalnego SADYZMU bolszewików wobec Rosjan. W systemie bolszewickim Chazarom przypadł urząd Nadzorcy Niewolników i Rozpłodnika Amerykanów – jak powtarzali Polacy ZA CHLEB.
Rewolucja bolszewicka została sfinansowana przez Armię Niemiecką, ale przebranym w mundury rosyjskie MAUZEROM płacili Rotszyldy. Biała Rosja na Kubaniu była wypłacalna z racji dostaw broni amerykańskiej, francuskiej i brytyjskiej oraz skarbów KILKUSET rodów rosyjskich, które w bitwie pod Orłem zdobyli Kozacy Polscy. Po klęskach Armii Czerwonej z Polakami, gdy Moskwa stała Otworem, Dzierżyński i Stalin sprzedali Południową Mongolię nacjonalistom chińskim a Północną Mandżurię samurajom za najemników chińskich i japońskich, którym płacili Rokefelery, którzy w ten sposób ZABRALI Rosję Rotszyldom, robiąc z niej Folwark Żydowski i Rozpłodownię Amerykanów.
Zwycięstwo Rokefelerów nad Rotszyldami zafundował cesarz Franciszek Józef powierzając arystokratom Szkockim krakowski patent Łukasiewicza, który powołał Cywilizację Techniczną na silnikach OTTA i NADROWSKIEGO (skaperowanym w monachijskim domu wariatów przez Diesla), co nazwano BMW. BMW dokonał też zamachu na mój VDTW Monte Christo z Powołaniem na Spalenie przez admirała holenderskiego LONDYNU. Gdyby zamach BMW na mój WDTW się udał to może mielibyśmy już Cywilizację Ekologiczną jakiegoś Baumanna, który pilnował mnie na berlińskim Szpadnale przed gówniarzami tureckimi i rzucił Na Kolana kapitał żydoarabski Rokefelera: PRAWDZIWI WŁADCY ROPY MIESZKAJĄ W BERLINIE. Przyszło mi więc bronić PIERDZIELA-Rokefelera przez Baumannem i cywilizacji Technicznej przed Ekologiczną, ale Pierdziala wezmą do worka Koreańczycy, jak Rumuni skarby Kilkuset Rodów Rosyjskich.
Pająkowie ostrzegają, że LOS ROSJI MOŻE ZOSTAĆ POWTÓRZONY POD FLAGĄ AMERYKAŃSKĄ, w której to racji chciano zdyskontować VDTW Monte Christo. Najpierw chciała mnie zamordować US Army za Satelitarną Detekcję Złota, na co nie zgodził się Kanclerz Kohl, bo potrzebny byłem do Zjednoczenia Niemiec i Likwidacji ZSRS, no i miał Pewność, że dokona tego Lech Wałęsa w Polsce. Żądania Żydów Rosyjskich, aby Polaków traktować Pistoletami Maszynowymi nie były austriackim gadaniem tylko Pierdzeniem CHAZARSKIEJ DZICZY USA. Za tym kryła się Córka Hitlera z zamrożonej spermy z KLUCZAMI do skarbca Hitlera w Wałbrzychu, za co obiecała Putinowi skarbiec Włastów w Modlinie.
Ten plan storpedował Stan Tymiński: CHCECIE RZĄDZIĆ POLAKAMI PISTOLETEM MASZYNOWYM TO JA BEDĘ RZĄDZIĆ WAMI KIJEM, co podjął hrabia Potocki. Na to dictum KOR musiał wystawić Wałęsę, choć wiadomo było, że SKOMPROMITUJE chrześcijańskich Talibów do mordowania Polaków. W ten sposób upadła Polska PM więc Żydom pozostała Fałszywa Flaga PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Czw Lip 05, 2018 5:45 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sergiusz Mitin, ROSYJSKI GRUNWALD DO POPRAWKI – Większośc tego, czego uczą się Rosjanie o kluczowej dla ich historii zwycięskiej bitwie na Kulikowym Polu, jest legendą zrodzoną znacznie poźniej. Może się okazać, że istotną rolę w tej bitwie odegrał… Jagiełło; Focus HISTORIA, lipiec-sierpeń 2018, s. 50-55.

Z Wikipedii ZNIKNĄŁ opis oblężenia Bełza przez Kazimierza Wielkiego i Ludwika Wielkiego, prawdopodobnie w roku 1362. Polacy oblegali Bełz kilka miesięcy z marnym skutkiem. Kazimierzowi przybył z pomocą Ludwik Wlk więc okopy obsadzili Węgrzy, którzy zaatakowali brawurowo z Opłakanym skutkiem. W szturmie został ranny sam Ludwik, co opóźniło wycofanie armii węgierskiej, ale gdy doszło do tego to na murach Bełza ściągnięto chorągwie litewskie i zawieszono WĘGIRSKIE. – Jak sobie przypominam to opis ten pochodzi z kroniki miejskiej BEŁZA, który został uznany widocznie za Niewiarygodny.
Ja połączyłem ten ops z enigmatyczną Bitwą pod Bełzem, w której Polacy zdobyli artylerię turkiestańską, która URATOWAŁA FRANCJĘ. Skutkiem tego mogła być też bitwa nad Sinymi Wodami, po której Litwini zajęli Kijów Północny a Polacy Południowy. Kronika rodowa Turczyńskich mówi, że Kazimierz Wielki wysłał do Wołgogradu poselstwo TURCZYŃSKIEJ, która była Tatarką, która zawarła z GENERAŁEM Mamajem korzystny Pokój, który awansował go na CHANA.
Z tym można wiązać aneksję przez Kazimierza Wlk MOSKWY i jej przebudowę Gotycką, w tym budowę Gotyckiego Kremla. Budowa Gotyckiej Moskwy, gdzie nie ma Krzty Bizantynizmu, była naśladownictwem Fortecznego Lublina, którego budowę po bitwie pod Lublinem w r. 1339 zarzucono jako Niepotrzebną na rzecz budowy zamku NISKIEGO we Lwowie, obecnie Pałac Franca Josefa. Musimy jednak pamiętać, że KILKAKROTNEGO bankruta politycznego Władysława Łokietka podniósł z Upadku Iwan Kalita (Sakwiasty), zagrożony kupiniem Rosji przez templariuszy ryskich (Kawalerów Mieczowych) u Tatarów za złoto Prawdziców w cytadeli ryskiej. W Akcie Hołdowniczym Iwana dla Gedymina i Władysława Łokietka Iwan wyglada tak, jakby to ON był Suwerenem!
W Akcie Hołdowniczym mamy KREML Greckiego Boga Prapoczątku Jura-Uranosa – czyli, że Iwan podjął budowę Gotyckiego Kremla PO ROKU 1320. Budowę Gotyckiego Kremla ukończył dopiero STALIN Klajstrując Go, co ja tłumaczę tym, że Kazimierz wracając w r. 1370 do Krakowa zabrał ze sobą plany muratorskie, a ponieważ został zamordowany przez Lisów to Nie Było Architekta, który potrafiłby to ROZWIĄZAĆ ???
Na podstawie tytułowego artykułu można sądzić, że Bitwa rozegrała się w ZADOŃSKU. Mamaj chciał zrzucić zależność od Ludwika Wielkiego więc zawarł sojusz z chytruskiem Jagiełłą, na co Ludwik kazał Dymitrowi oblec Riazań. Ponieważ Riazań uzyskał odsiecz Mamaja to Dymitr wyruszył na południe lewym brzgiem Donu, aby obsadzić most w Zadońsku, dla nadciągajcących Polaków i Węgrów. Tatarzy byli jednak szybsi a Moskowianie BOHATERSCY, bo przyjęli bitwę w otwartym polu z dużo silniejszym przeciwnikiem i mimo wielkich strat most UTRZYMALI do nadejścia armii Wołyńskiej, która rozbiła Tatarów.
Mamaj wiózł ze sobą flotyllą skarbiec z Białej Wieży (Wołgogradu), która została zajęta przez Timura Kulwego. Węgrzy pognali za tą flotyllą, ale dopłynęła na Krym, gdzie zagarnęli ją Genueńczycy zabijając Mamaja, wobec czego Ludwik musiał wyganiać Timura w Wołgogradu, który zdążył rozebrać Białą Wieżę Prawdziców i zasypać Kanał Wołgodoński. Ludwik osadził tam Tochtamysza.
Na pogromionego Dymitra uderzył Jagiełło i ZAJĄŁ MOSKWĘ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/05/wolne-tematy-49-2018/
https://youtu.be/gvYvQGV2pMw//

Minister Jurgiel powinien iść pod sąd za Dyktaturę Biurokracji z podjrzeniem o Korupcję. Zgadzam się, że chodzi o Hipotekę MURAWIEWA, który sprzedawał za bezcen konsfikowane Prawem Wojennym dobra. Pokój Wersalski ZAKAZAŁ Polsce Anulowania czy Rewizji Hipoteki Murawiewa, gdyż beneficjentami jej byli w 95% Żydzi.
Na II Konferencji Patriotyczno Narodowej we Wrocławiu była mowa, że Ostatni Hrabia Dzierżyński został powieszony w Mińsku, a car nadał nazwisko i dobra karczmarzowi żydowskiego, którego żona i córka ukrywały oficera rosyjskiego wywiadu wojskowego, gdzie za ścianą był sztab powstańczy. O tym wiedzieli w Kuropatach WSZYSCY.
Asz mówił, że jego przodek finansował powstanie Styczniowe na Białorusi, aż został zadenuncjowny przez Żydów. Ponieważ za to była Szubienica to a resztę fortuny najął najlepszych adwokatów z Królewca, którzy zrobili Proces Przeciw Żydom jako Zwodowym Konfidentom. Za NIEPUBLIKOWANIE tego w Berlinie złagodzono mu wyrok na Zesłanie.
Tam rozejrzał się po Nędzy i powiedział NA ZŁOCIE TU SIEDZICE. Zorgnizował eksport drewna do Chin, myśląc, że wykupi swe dobra na Białorusi, ale Gdzież Tam: Dali mu Złoty Medal i wygnali ma Kielecczyznę ze 150 rublami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/stan-rozbrojenia-polskiej-armii-brakuje-nowoczesnej-broni-jest-coraz-gorzej/ar-AAzH6sd?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP//
STAN ROZBROJENIA. POLSKIEJ ARMII BRAKUJE NOWOCZESNEJ BRONI. JEST CORAZ GORZEJ

Alfred Lampe mawiał: PO CHÓJ NAM ARMIA POLSKA SKORO MAMY CZERWONĄ a nalożnik Hitlera Bronisław Geremek: TERAZ JUŻ NIC NAM NIE GROZI, ANI ZE WSCHODU ANI Z ZACFHODU, co rozwinął Donald Tusk: PO CO NAM ARMIA POLSKA SKORO MAMY BUNDESWEHRĘ? Z tej racji ZLIKWIDOWAŁ Armię Polska, żeby umożliwić Armii Rosyjskiej dobycie przy pomocy TAKTYCZNYCH bomb atomowych Modlina a Bundeswehrze na MOICH Aerobusach Wałbrzycha, gdzie jest a przynajmnej BYŁ skarbiec Hitlera, do którego KLUCZE mia jego córka z zamrożonej spermy, która z tej racji Kanclerzycą zostać MUSIAŁA.
Kaczyńscy ZŁAMALI jednak plan granicy rosyjsko-niemieckiej na WISŁE płacąc Amerykanom 750 tysięcy ton złota ze skarbca Włastów w Modlinie, co ujawniła Izba Lordów, ogłaszając tym Protektorat nad USA. Było to niczym ogłoszenie polskiego protektoratu nad Białą Wieżą – Wołgogradem deklaracją Turczyńskiej do Generała Mamaja: TY JESTEŚ SILNY I KRÓL POLSKI JEST SILNY. DOBRZE BĘDZIE DLA WSZYTKICH JEŚLI BĘDZIECIE ŻYĆ W POKOJU. – A CZEGO SOBIE KRÓL POLSKI ŻYCZY? – MOSKWY…
To co zostało z Armii polskiej Po Tusku jest niszczone przez NOGĘ EKONOMICZNĄ I FINSOWĄ. HILAREGO MINCA I NIKODEMA DYZMĘ. Ostatnio ogłoszono Plan Kruk. KRUK był kryptonimem mego Aerobusa w Świdniku, który widocznie ostał się po sprzedaży przez Tuska ŚWIDNIKA mafii sycylijskiej dla Zabicia Kruka – wyraźnie na zlecenie córki Hitlera z zamrożonej spermy (Moskwa, Ost-Berlin, Praga).
Na PWr Pan Profesor powiedział mi: MAMY PROGRAMY DLA ŚMIGŁOWCÓW, ALE PAN SIĘ NIE ZGODZI, BO SĄ WŁASNOŚCIĄ AMERYKAŃSKĄ… W Dolnośląskim Klubie Lotniczym powiedzino mi zaś, że klasyczny program dla śmigłowców tu NIE WYSTARCZA. NIE WIEMY, JAK TO ZROBILI UKRIŃCY, ALE PRAWDOPODOBNIE PRZEZ EKSPERYMENTOWANIE NA MODELACH. DAM PANU ADRES NASZEGO NAJLEPSZEGO MODELARZA – MOŻE ON PANU POMOŻE. Telefonu mi nie dał więc pojechałem Za Wrocław, ale go nie zastałem a potem już mi się nie chciało.
Otóż rozwój dronów był skutkiem eksperymentowania z modelami dla PRZESKOCZENIA mego Aerobusa, co okazało się NIEMOŻLIWE.
Parę tygodni po WTC mój przyjaciel z Gdańska zaprosił mnie do Kudowy Zdroju, gdzie w towarzywstwie był inżynier ze ŚWIDNIKA, który obiecał rozeznać tam sprawę KRUKA. Rok później byłem w Lublinie, gdzie odwiedziłem krewnego, który miał znajomości w Świdniku, który też OBIECAŁ. Sprawa KRUKA trwała do zadenuncjowania przez POLITYKĘ Waldemara Pawlaka jako licencjodawcy Aerobusa indyjskiemu TATA – oficjalnie na kapitałe półudniowokoreańskim, który okazuje się Coraz Bardziej PÓŁNOCNOKOREAŃSKIM ???
To jest skok na awiację światową, gdyż licencja Pawlaka jest HANDLOWA, gdy moje Aerobusy są produkowane w Chinach, Japonii, Brazylii i Rosji na prawie WOJENNYM – na podstawie Jakichś moich wariackich papierów jako Oszusta Świtowego za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota, które jest zbrodnią Przeciw Ludzkości i Przekleństwem na Tysiąc Lat. To jest Spotęgowanie BMW z monachijskiego domu wariatów, tylko że w domu wariatów to zamknięto Urszulę Sipińską, którą uwolnił Donald Tusk.
Tusk wyrzucił Pawlaka na zbitą morde za licencję dla TATA, ale Bez Pawlaka rządzić nie mógł, jak Gierek Bez Jaroszewicza. PSL było postkomunistyczną KORUPCYJNĄ kolaboraturą Folksdojczów,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazimierz Jasiński, KTO FINANSOWAŁ REWOLUCJĘ AMERYKAŃSKĄ – Rewolucja amerykańska nigdy nie obaliłaby władzy brytyjskiej, gdyby nie pomoc finansowa, jaką zorganizowali ludzie o których dzisiaj mało kto pamięta. Jednym z nich był pochodzący z Polski Salomon Chaim; Uważamrze.pl HISTORIA, VII 2018, str. 20-23.

W Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Haym_Solomon// pod hasłem Haym Salomon czytamy: właśc. Chaim Solomon (ur. 7 kwietnia 1740 w Lesznie, zm. 6 stycznia 1785 w Filadelfii) – Żyd z Polski, bankier, kupiec, makler, główny finansista rewolucji amerykańskiej i jej aktywny uczestnik, ojciec założyciel USA, wolnomularz, szpieg i dyplomata amerykański, filantrop, poliglota (znał 10 języków), sędzia w sądzie rabinackim, oraz działacz żydowskiej społeczności.
Dodajmy: Przybył do Ameryki w r. 1772 jako UCIEKINIER z Polski „bez grosza przy duszy” i sfinansował Armię Amerykańską. Solomon nie otrzymał żadnego wynagrodzenia pieniężnego i w 1785 roku zmarł jako bankrut, choć zobowiązania rządu wobec niego wyniosły w chwili śmierci bankiera astronomiczną naówczas sumę 2.000.000 dolarów. KARIERA ZAISTE NA MIARĘ JOHNA LAWA.
Przed wojną nacjonaliści żarli się z Żydami: KTO SFINANSOWAŁ ARMIĘ KONTYNETALNĄ USA. Chaim Salomon czy Ralf Stadnicki? Po II.WŚ Żydzi Wyrzucili z Historii Ralfa Stadnickiego jako AHISTORYCZNEGO. Ja tłumaczyłem, że Chaim nie był wprawdzie bogaty z domu i przybył do Ameryki „bez grosza przy duszy”, ale dorobił się przy plantatorach z Południa, dla których sfinansował Herbatkę Bostońską płacąc gangsterom irlandzim, również za spalenie Nowego Jorku, za co był w l. 1776-78 więziony przez Anglików i skazany na Szubienicę, spod której uciekł przekupując strażników.
W takim razie Rewolucję Amerykańską sfinansowaliby plantatorzy z Południa, na czym można dorobić się. Gierek np. pisze w Przerwanej Dekadzie: KANIA NIE BYŁ BOGATY Z DOMU A NIE KRADŁ, BO MYŚMY PATRZYLI NA RĘCE. – A TO, ŻE ZOSTAŁ KREZUSEM TO PRZY ANDROPOWIE, KTÓRY FINANSOWAŁ PRZEZ KANIĘ WAŁĘSĘ…
Ralfa Stadnickiego z Historycznego Unicestwienia przez Żydów uratowali komuniści zmieniąc mu imię na Piotr Jakub od KUBANIA: „Bankier w Amsterdamie; pierwszy wprowadził amerykańskie papiery wartościowe na amsterdamski rynek giełdowy, będący w tym czasie światowym centrum operacji finansowych; zasłużony dla skarbu Stanów Zjednoczonych walczących o niepodległość.” Encyklopedia Powszechna PWN wydanie drugie, tom 4, W-wa 1987, s. 263.
W takim razie Armię Kontynentalną USA sfinansował Ralf Stadnicki a Chaim Salomon umarl jako NĘDZARZ w Filadelfii na skutek ZAPROTESTOWANIA jego Astronomicznej Wierzytelności w Skarbie USA przez Piotra Jakuba Stadnickiego w Gdańsku. W dalszym ciągu nie ma pewności, czy Ralf Stadnicki w Amsterdamie i USA a Piotr Jakub Stadnicki w Gdańsku to ta sama osoba, czy ojciec i syn?
KJ pisze, że Francja wpompowała w Rewolucję Amerykańską 1,3 miliarda LIWRÓW. Nie wiem co to liwr, ale chyba srebrny ludidor? To miało być POWODEM Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Są jeszcze inni PODEJRZANI o finansowanie Jerzego Waszyngtona. Pierwszym jest skarbiec Templariuszy z PROCHOWNI zamku edynburskiego, przywieziony tam za Marii Stuart wobec zagrożenia go w Rydze przez Turków i Polaków. Było to Złoto Prawdziców w cytadeli ryskiej, zagarnięte w 1169 r. przez templariuszy z Bornholmu, którzy władali nim jako Kawalerowie Mieczowi. Ciekawe tylko, jak uchronił się przed Cromwellem? bo może przez wywiezienie na Północ Szkocji ???
Żydzi stawali na głowie, żeby wyprowadzić Złoto Templariuszy ze Skarbu Świątyni Jerozolimskiej. Mam np. książkę, w której pisze, że Skarb Świątyni został wywieziony do Konstantynopola i złupiony w r. 1204 przez templariuszy, który wywieźli go do Edynburga. Stąd wywieziono go na Labrador i na Haiti a potem do El Paso, skąd poszedł na FINANSOWANIE WASZYNGTONA. Jest to SIŁOWE łączenie Skarbu Świątyni ze znalezionym z satelity skarbem w El Paso nad Rio Grande, z którego Armia Amerykańska pokazała naukowcom tylko kufry okrętowe z XVI wieku. To jest zupełna Bzdura, gdyż Skarb Świątyni w cysternie Świątyni Salomona został ODZYSKANY przez Asyryjczyków a kufry okrętowe w El Paso są muzułmańskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/05/wolne-tematy-49-2018/
Ad. 176: TAŃCZY NOGA
https://youtu.be/aBKVfde9mCQ
Rumuni nie na żarty przestraszyli się Europejskiego Izraela, na Ukrainie, w Polsce, na Słowacji, Węgrzech i Rumunii skoro UDERZYLI w żydostwo poprzez Korupcję. W więzieniach znalazło się ponad 1600 wyokich i wyższych urzędników oraz oficerów Policji i Armii. W Polsce natomiast Hilary Minc, który powiedział Polskim Startupom stanowcze NIE z Entuzjazmem ogłosił podróż do Polski wielkiego stada JASKUŁEK w postaci Startupów Izraelskich.
Wypada zapytać, czy to jest tylko import KRYMIANLNEGO kapitału izraelskiego? bo ŻYDZI TO KAPITAŁ KRYMINALNY. Tłumaczenie Głupim Polaczkom, że dzięki izraelskim Startupami staniemy się POTĘGĄ ŚWIATOWĄ jest Odpowiedzią DLACZEGO LIKWIDOWANO POLSKĄ TECHNOLOGIĘ? Otóż dla Izraela, który ma oddać ziemie na zachód od Wisły-Gopła-Warty-Przemszy-Wisły-Odry-Morawy i Dunaju Niemcom, którzy trzymją Żydów za jaja granicą niemiecko-żydowską na MISSISIPI jako kazusie Obu Wojen Światwych. Wtedy dopiero Zydzi będą mogli zapładniać baby spermą z dupy cherubina i obcinać niewolnikom penisy, a niewolnikiem jest Każdy, kto nie ma spermy jezuickiej, skąd zaproszenie do Europy przez jezuitkę Angalę Merkel 70 milionów jezuitów muzułmańskich.
Izraelskie Startupy mają jeszcze jeden aspekt, który ZAPRZECZA śpiewce Hilarego Minca, że Dzięki tym Startupom staniemy się POTĘGĄ ŚWIATOWĄ. Otóż Nie Ma izraelskiej technologii tylko AMERYKAŃSKA a to znaczy, że Izrael będzie nam sprzedawał technologię amerykańską, co jest Korupcją. Wyczyn zaiste na miarę SKATOWANIA mego pełnomocnika w NASA na rozkaz Holokausta Prezydenta Busha Juniora, bo dziadek był Dyrektorem obozu pracy niewolniczej w Oświęcimiu.
Pokazał tym KTO RZĄDZI W USA, ale Kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przenieśli Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, co było fundacją SUPERMOCARSTWOWYCH Chin. Aerobus ten jako KITAN – od Chin Prawdziców – WYRŻNĄŁ w wojnie jugosłowiańskiej wszystkie APACZE, po czym Kitany powróciły do Azji aby anektować Morze Południowochińskie, którego US Navy nie mając tej techniki bronić NIE MOGŁO. To było ZŁAMANIEM imperialnej doktryny Teodora Roosevelta, co powtórzyły Siostry Alvarado wobec archipelagów SPORNYCH na Morzu Karaibskim zamawiając mego Aerobusa u KAMAZA.
Izraelskie Startupy na SPECJALNYM prawie ekonomicznym reaktywują niewątpliwie KRUKA, o czym była już mowa, a to znaczy, że kapitał kryminalny – z pistoletem, trucizną, korupcją i agenturą – będzie produkował mego Aerobusa dla USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/nie-tylko-jedwabne-jak-wygl%c4%85da%c5%82y-pogromy-%c5%bcyd%c3%b3w/ar-AAzQBYR?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP//

Plansza: W GONIĄDZU MORDOWANIE ŻYDÓW TRWAŁO DWA TYGODNIE
Jacek Tomczuk, NIE TYLKO JEDWABNE. JAK WYGLĄDAŁY POGROMY ŻYDÓW
Mirosław Tryczyk napisał książkę, MIASTA ŚMIERCI – Sąsiedzkie pogromy Żydów.

To jest spisek Geremek-Merkel. Nałożnik Hitlera Bronisław Geremek znał matkę Angali Merkel, młodszą siostrę Ewy Braun. Ojciec Geremka rabin Borys Lewartow jako agent Abwehry ZDRADZIŁ dla SS zamach Awehry na Hitlera na linii kolejowej Warszawa-Kraków, gdzie obsługujący Hitlera seksualnie Bronek miał w pociągu AMERYKA zatruć wodę Polonem.
Stało się to powodem pogromu Abwehry przez SS; Borys Lewartow został w nagrodę szefem wielkiego kapitału Zachodniego Wybrzeżą USA a Broniś zamieszkał w gdańskim NEPTUNIE, gdzie pracowała matka Angeli Merkel.
Bronisław Geremek został dystybutorem Satelitarnej Detekcji Złota, ale jako agent rosyjski nie zgodził się na zapłatę 750 tysięcy ton złota ze skarbu Włastów w Modlinie za storpedowanie przez USA granicy niemecko-izraelskiej na Wiśle, więc został ZAMORDOWANY przez bułgarskiego kamikadze na drodze z Poznania do Berlina. Spisek Geremek-Merkel został uknuty PRZED zamordowaniem Geremka, który dał Merkel polską dokumentację zbrodni niemieckich w Polsce, która była w JEDNYM egzemplarzu, w intencji granicy niemiecko-żydowskiej na MISSISIPI i Europejskiego Izraela UKRAINA-POLSKA-SŁOWACJA-WĘGRY-RUMUNIA, gdzie mieli być przesiedleni Żydzi Rosyjscy.
W tej Dokumentacji były warszawskie akta Hermana Schapera, dowódcy plutonu ezgekucyjnego Sonderkommando-A w Ełku, które w JEDWABNEM działało jako CIECHANÓW. Otóż Schaper dokonał grupowych egzekucji w KILKUNASTU miejscowościach wokół Jedwabnego na podstawie list proskrypcyjnych Abwehry. Pogromu PRZEPEŁNIONEJ synagogi w Białymstoku dokonał jednak Wehrmacht. Ponieważ Polacy byli przymuszani do udziału w egzekucjach Schapera – jako świadkowie i identyfikatorzy – to Niemcy zrobili z nich Morderców, choć Żydzi byli ROZSTRZELIWANI a Polacy musieli kopać groby i zakopywać.
Z tej racji SmerSz zrobił PIERWSZY proces Jedwabeński z Oskarżenia o ZAMACH NA JÓZEFA STALINA w Ełku, gdzie były świeże ślady Sonderommando-A, przeznaczonym do okupacji moskiewskiego Kremla. W Procesie w Ełku zamordowano DZIESIĘCIU ŚWIADKÓW, co Prezes Trybunału Konstytucyjnego III.RP Rzempliński skometował: POWINNI WYDAĆ STO WYROKÓW ŚMIERCI…
Za ZŁAMANIE w Jedwabnem Planu Barbarossa Stalin dał Goldzie Meir 500 MILIARDÓW dolarów, wyznaczjąc na płatnika Polskę, która tą należność uiściła pod komisariatem Gomułka-Cyrankiewicz co do grosza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://r.pl/badenia-basnie-czarnego-lasu/zakwaterowanie-nbw?f=3344—badenia-basnie-czarnego-lasu_3344_77413_95150_1920x730&gclid=EAIaIQobChMIu-KizoeW3AIVjRfgCh20ugDMEAEYASABEgJASPD_BwE//

Można tańczyć Błazeńskie Tańce ZAMKI KAZIMIERZOWSKIE W JURZE a Jarosław Kaczyński obieca: STAĆ NAS NA ODBUDOWĘ ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE, na co pieniądze da nie Czarna Madonna ESTERA, a NIEMCY dla utrzymania Polaczków w GŁUPOCIE.
Wytłumaczyłem, że zamki jurajskie nic wspólnego z Kazimierzem Wielkim nie mają, gdyż zostały zbudowane przez greckiego boga Prapoczątku Jura-Uranosa, jak Przedromański WAWEL, rozebrany przez Wazów zamek w Cieszynie i Białokamienna Moskwa. Kazimierz zabrał tylko Jasną Górę Lisom i dał swej konkubinie Esterze, za co został przez Lisów zamordowany. Estera broniąc się przed Lisami wezwała księcia Opolskiego, który eregował tam klasztor Paulinów Węgierskich.
Te Zamki Kazimierzowskie w Jurze OBLIGUJĄ do oddania Wawelu Żydom, którzy mają jakoby rachunki Wielkich Sum na budowę Zamku Królewskiego. Wytłumaczyłem jednak, że z Wawelem nie mogło to mieć nic wspólnego, ale mogło być opadatkowaniem Żydów na budowę Moskiewskiego KREMLA. W Pierwszej Rzeczypospoilitej Żydzi nie mieli praw Hipotecznych i Gruntowych toteż WAWEL czy KREML nie mogły być budowane na Hipotece żydowskiej, choć Feudalne Władztwo Gruntowe wprowadzili pierwsi w Europie Włastowie z Wrocławia. Potentatami Gruntowymi i Posesyjnymi uczynili Żydów dopiero Zaborcy przez odbieranie ziemi i posesji Polakom.
BŁAZEŃSKIE TAŃCE stwierdziłem też nad Renem, gdzie zostałem zdezawuowany przez Kochanka Hitlera Francoisa Mitterranda. Uznał mnie tylko HEIDELBERG, ze skutkiem że bilet na Zamek wynosił 430 E, gdy na IKONĘ FRANCJI Mont-Saint-Michel Francoisa Mitterranda 50 razy MNIEJ. Wg mnie Mont-Saint-Michel był emporium Żelaza Śląskiego młodszego syna Posejdona Innachosa z Wrocławia.
To wszystko Wzięło w Łeb wobec Poparcia Mnie przez archeologa austriacko-niemieckiego Heinricha Kusche, który zidentyfikował gęstą siatkę na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNE tunele, które ja zinterpretowałem jako Lochy Zamkowe, co zostało potwierdzone w Austrii i na Lubelszczyźnie, gdzie odkrywano na tej podstawie rekultywowane rolniczo ZAMKI.
Zamki nadreńskie są Atutem niemieckiego turyzmu, który jest Wielkim Kapitałem. Żaden Amerykanin nie będzie mógł jednak Kręcić Nosem na WAWEL, choć coś tak pięknego nie ma w Europie Zachodniej, WOBEC zamków Jurajskich jako oryginalnie zachowanych zamków greckiego boga Prapoczątku Jura-Uranosa, co awansuje je z Wawelem do IMPERATYWU turystycznego, jak Pałac Dioklecjana w Splicie, który też jest Neolityczny.
W Puszczy Noteckiej buduje się NIEOPŁACALNĄ konkurencję Neuschwanstein, zainspirowaną prawdopodobnie znalezionym w antykwariacie niemieckim imperialnym pałacem secesyjnym Wilhelma II na Wałach Chrobrego w Szczecine, który jako MARINA byłby Opłacalny. Pałac ten nie zagrażał niczym najpiękniejszemu bulwarowi w Polsce czy Europie.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Lip 11, 2018 6:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/basen-sala-balowa-i-zwodzony-most-tak-ma-wygl%c4%85da%c4%87-zamek-kt%c3%b3ry-powstaje-w-puszczy-noteckiej/ar-AAzYnbJ?ocid=UE12DHP//

BASEN, SALA BALOWA I ZWODZONY MOST. TAK MA WYGLĄDAĆ ZAMEK, KTÓRY POWSTAJE W PUSZCZY NOTECKIEJ

To jest inwestycja Ministra Szyszko, który BYŁ Politykiem SIŁOWYM, realizującym zasadę PRAWO SIĘ NIE LICZY TYLKO BIZNES: http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/beata-grabarczyk-%c5%bcegna-si%c4%99-z-dziennikarstwem-%e2%80%9enie-liczy-si%c4%99-prawda-tylko-biznes%e2%80%9d/ar-AAzYbba?ocid=UE12DHP//. Podejrzewam, że to był Kontrakt Siłowy: Ponieważ Forsy nie można było ZGARNĄĆ to przeznaczono ją na inwestycję WŁASNOŚCIOWĄ.
Mam list Zastępcy Sekretarza Generalnego ONZ z informacją, że Fundusz na MÓJ Wniosek Nawodnienia Sahary techniką włosko-niemiecką został podzielony, z przyznaniem mi 0,1% sumy. Jest to dla mnie wprawdzie dużo, ale AUTOROWI należy się znacznie więcej: według prawa napoleońskiego 5% a rzymskiego Więcej. Poszedłem więc do firmy internetowej, gdzie mnie upewniono w podejrzeniu, że ochroniarz Urszuli Sipińskiej Donald Tusk jako Prezes Unii Europejskiej ZAŁATWIŁ redukcję gratyfikacji dla mnie z 1% na 0,1%. Napisałem w tej sprawie do Ministerstwa Środowiska, ale Szyszko zaraz USTĄPIŁ więc odpowiedzi nie otrzymałem.
Ponieważ nie można było UKRAŚĆ tego 1% funduszu Nawodnienia Sahary to przeznaczono go na cel Zbożny w postaci Imperialnego Pałacu Wilhelma II w Szczecinie jako URSZULA SIPIŃSKA, gdyż jej Nikt Nie Podskoczy, przenosząc Pałac ze Szczecina w Puszczę Notecką ??? Grają tą Sipińską jak szmacianką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.wprost.pl/swiat/10138956/w-kolumbii-wysadzono-w-powietrze-most-chirajara-mial-polaczyc-bogote-z-villavicencio.html//

W KOLUMBII WYSADZONO W POWIETRZE MOST CHIRAJARA. MIAŁ POŁĄCZYĆ BOGOTĘ Z VILLAVICENCIO

Wysadzono zbudowany w 60% most wiszący nad kanionem, który miał ułatwić połączenie drogowe z zachodnią częścią kraju. ARGUMENTACJA za tym była prawdopodobnie taka, jak moje PROTESTY budowy mostu wiszącego nad cieśniną PATRAS w Grecji za unijne pieniądze – że gigantyczny most ZESZPECI scenerię tej krainy. Wizualizacja świadczyła, że wielka konstrukcja DOMINUJE historyczną i romantyczną scenerię. Tłumaczyłej Grekom, że tańszy w budowie i konserwacji będzie TUNEL pod cieśniną, UMOŻLIWIONY silnikiem VDTW Monte Christo, skaperowanym przez BMW jako Szlachetny Disel, ale rewindykowalnym.
Ta argumetacja w Bogocie ma wsparcie finansowe: Wspaniały Kanion winien być Parkiem Narodowym a miast DROGIEGO i niebezpiecznego mostu TAŃSZY tunel samochodowy i kolejowy, zaś Park Narodowy przynosiłby niebagatelne ZYSKI. Wysadzenie mostu było prawdopodobnie skutkiem włączenia kanionu do aglomertacji miejskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał Kuź, ARCHITEKTURA ŚREDNIOWIECZA – Z różnych powodów politycznych i historycznych Wielkopolska silniej niż inne regiony wystawiona była na działanie prądu kulturowego, który nazwać można polskim neoliberalizmem; Rzeczpospolita, 13 VII 2018, s. A3.

Najbrzydszym i NAJGŁUPSZYM dziełem polskiej architektury monumentalnej jest Dworzec Główny w Poznaniu. MK tłumaczy to tym, że powstał Bez Udziału WARSZAWY – żeby warszawiacy Nie Przeszkadzali w twórczości Neoliberalnej: WŚRÓD ARCHITEKTÓW ZNANE JEST PRZYSŁOWIE ŻE LUDZKĄ RĘKĄ BYŁ RZYM BUDOWANY A WENECYJĘ STAWIALI BOGOWIE, ALE KTO WIDZIAŁ PETERSBURG TEN POWIE, ŻE BUDOWAŁY GO CHYBA SZATANY… Dworzec Główny w Poznaniu zbudowały jednak Nie Szatany, ale DIABŁY – że powinien być jak najszybciej zburzony i zastąpiony dziełem LUDZKIM.
Poznaniacy mieli tego świadomość, bo obrazili się na neoliberalizm i wrócili do socrealizmu jako NEO. Z tym jednak też im nie wyszło więc spreparowali NEOMEDIEWIZM.
Pierwszym Neomediewistycznym budynkiem w Poznaniu jest Zamek Królewski, nazywany przez złośliwców GARGAMELEM, całkowicie ahistoryczny i niefunkcjonalny. Gdy zaczęto publikować plansze tego Gargamela to OTUMANIONY pojechałem do Poznania, żeby się zorientować, CO SIĘ TAM DZIEJE ??? W urzędzie miejskim dano mi Bony Skarbowe na Odbudowę Zamku Królewskiego, z których zorientowałem się, że Społeczny Komitet Odbudowy Zamku Królewskiego w Poznaniu – w którym było 19 liczących się instytucji kapitałowych – NIE WIEDZIAŁ, gdzie ten zamek był, czyli Ciuciubabka lub KALIBABKA…
Zacząłem pisać do Ziobry i Kaczyńskich, żeby anulowali te Bony Skarbowe na Odbudowę Zamku Przemysława tłumacząc, że Zamkiem Królewskim w Poznaniu był LECH na Cytadeli od Popiela Wielkiego, który miał na imię Lech-LEW. Zamek staromiejski był zaś skarbcem ŚLĄSKIM. Wazowie oddali kościół Skarbca Śląskiego jezuitom, którzy go pięknie wystroili a zamek LECH przebudowali na twierdzę, przez zakopanie 2 dolnych kondygnacji, które Prusacy wykorzystali na fundament CYTADELI. Jezuitów smażono na wolnym ogniu przed tym PIERWSZYM kościołem jezuickim, który dano franciszkanom.
Gdy do Wrocławia doszła wieść, że w wojnie Rekuperacyjnej książęta krajeńscy przy pomocy Mazurów zdobyli Poznań to niemieccy najemnicy wzięli Króla Polski Bolesława Dzikiego na arkan i powlekli Za Końmi do Legnicy. W taki sposób Skarbiec Śląski w Poznaniu stał się podstawą potęgi Wielkopolski.
Kaczyńscy anulowali wprawdzie bony skarbowe, ale Nie Podziękowali mi, co miało TRAGICZNE skutki. Założyciel i Prezes stowarzyszenia PADEREWSKI rozmawiał telefonicznie z Urszulą Sipińską, co dobrze słyszałem, z czego wynikła taka oto sprawa. Upadł rząd Jarosława Kaczyńskiego i wyraźnie pod presją Sipińskiej powstał rząd jej ochoniarza Donalda Tuska, który REAKTYWOWAŁ odbudowę Skarbca Śląskiego jako Zamku Królewskiego.
KONTYNUACJĄ tej szkoły architektonicznej jest Zamek CESARSKI w Puszczy Noteckiej, w której to sprawie ważny jest KAPITAŁ, którym zdaje się być 90% zdartych przez Donalda Tuska z mego honorarium ONZ za wniosek Nawodnienia Sahary techniką niemiecko-włoską. Technika niemiecko-włoska została zdezawuowana INDYJSKIM REAKTOREM TOROWYM, umożliwiającym tanie odsalanie wody morskiej.
HITLEROWSKI rząd Tuska był nie do podważenia, gdyż był finansowany przez córkę Hitlera z zamrożonej spermy z dupy Francoisa Mitterranda, co ujawnili Rosjanie a potwierdzili Ossi i Czesi. Upadł jednak dzięki prawnemu trykowi, czym było nawoływanie w IN do ZAMORDOWANIA rodziny Tuska, czego NIE MOŻNA BYŁO ZASKARŻYĆ z racji DUPY Francoisa Mitterranda. – Z tej racji musiał być zabrany do Brukseli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 3:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/14/teologia-trojmorza-a-nacjonalizm-jagiellonski/
„Teologia trójmorza” a „nacjonalizm jagielloński”
Posted by Marucha w dniu 2018-07-14 (sobota)

Stolicą Trójmorza może być Budapeszt a nie Kraków czy Warszawa. Szkopuł jest w tym, że o ile Unia Europejska jest inwestycją Rotszyldów to Trójmorze jest inwestycją Rokefelerów, który – wypędzeni z Rosji przez Lobkowiców – czepili się Europejskiego Izraela: Ukraina-Polska-Słowacja-Węgry-Rumunia, który występuje pod szyldem TRÓJMORZA. Nazwisko Lobkowic pojawiło się w wojnie trzydziestoletniej, kiedy po klęsce pod Białą Górą wywieźli skarby czeskie do Polskiego Opola.
Rotszyldy mają jednak traktat z Rokefelerami, że po ustanowieniu Trójmorza uzyskają dla Niemiec czyli Stanów Zjednoczonych Europy ziemie do Wschodniej Granicy Rzeszy RZYMSKIEJ roku 963: Wisła-Gopło-Warta-Przemsza-Wisła-Odra-Morawa-Dunaj. To był NEOLITYCZNY Kanał Przemysłowy zwany Szlakiem Bursztynowym – a właściwie ŻELAZNYM – zniszczony przez Hunów w r. 400 i już NIEODBUDOWANY przez Wandalów, którym wystarczała metalurgia Powiślańska na szwedzkiej rudzie i węglu sokalskim.
Neoliberałowie najpierw DOBILI Odrę Przemysłową a potem ogłosili radośnie Odbudowę Odry Przemysłowej, zapraszając mnie na Polsko-Holenderską Konferencję ODRA 2006. Zdając sobie sprawę, że niemieckie banki UZALEŻNIŁY kredyty na Odbudowę Odry Przemysłowej od MOJEGO PODPISU – gdyż tylko ja w tym towarzystwie byłem i jestem Wypłacalny, co można sprawdzić – powiedziałem z trybuny, że jak kto chce zarobić na Odrze to niech tworzy parki łowieckie.
ZAROBIĆ to można na Kanale Przemysłowym: Wisła-Gopło-Warta-Przemsza-Wisła-Odra-Morawa-Dunaj jako drodze JACHTINGOWEJ dla Skandynawów do ich RAJU NA DUNAJU. Kanał Przemysłowy będzie DZIESIEC RAZY TAŃSZY od Odry Przemysłowej i DOCHODOWY, gdy Odra Przemysłowa nie spłaci się, jak kanał Men-Dunaj. który był budowany wielkimi kosztami Dla Skandynawów, ale tam żaden Skandynaw nawet nosa nie wsadził. Niemcy budowali Odrę Przemysłową dla swego imperium kolonialnego w Azji Wschodniej, z którego polscy nacjonaliści wyszarpali Sabah.
W tej intencji stworzono Park Krajobrazowy Zalewu Szczecińskiego, gdzie wsiedlono bydło szkockie czyli tury skandynawskie i tarpany: https://www.google.pl/search?q=Park+Krajobrazowy+Zalewu+Szczecińskiego&oq=Park+Krajobrazowy+Zalewu+Szczecińskiego&aqs=chrome..69i57.4697//. To jednak za mało by przyciągnąć Niemców z Berlina. Do tego trzeba jeszcze wsiedlić tam zwierzęta bałtyckie, jak morświny i foki, oraz NIEGDYSIEJSZE europejskie zwierzęta egzotyczne, jak hipopotamy liberyjskie czy antylopy błotne sitatunga, a może i MAMUTY czyli syberyjskie lub afrykańskie słonie wodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Panu dziękuję za list. Chodzi prawdopodobnie o jednego z mych kuzynów, którzy byli deponentami dużych sum w bankach europejskich i afrykańskich a zginęli w wypadkach samochodowych z rodzinami kilka lat temu. Pieniądze te powierzył im mój ojciec, Stanisław Prawdzic-Tell na podstawie swoich 2 paszportów amerykańskich. Jego brat i ojciec obu deponentów, Czesław Prawdzic, robiąc doktorat w Moskwie był ZMUSZONY do podpisania agenturalności SmerSza czyli sowieckiego wywiadu wojskowego, o czym mówił mój dziadek Juliusz Prawdzic-Tell. Generałem SmerSza był przyjaciel mego stryja i dziesięcioletni Premier rządu polskiego Piotr Jaroszewicz, zamordowany z żoną w roku 1992 w Warszawie po sąsiedzku mego ojca, gdyż jako oficer Wojska Polskiego zdobył 2 archiwa Adolfa Hitlera, które ze swym sztabem wertował wyrywając kartki, z których mikrofilmy dostarczył generałowi Andrsowi we Włoszech a ten Anglikom.
Pieniądze zdeponowane przez mego ojca z polskim skarbcu wojennym na Zachodzxie pochodziły w wojny ukraińskiej, w trakcie której mój ojciec wziął do niewoli Generalissimusa, który wiózł do Pragi skarby, które zostały wywiezione przez marszałka Broz-Tito do polskiego skarbca wojennego na Zachodzie. Generlissimus wydał rozkaz dla fizyków nuklearnych, Saharowa i Oppenheimera, zniszczenia Wschodnich Stanów USA i Europy Zachodniej wybuchem na dnie Atlantyku Car-Bomby z POŁĄCZONEGO NIEMIECKIEGO ARSENAŁU NUKLEARNEGO. Generalissimusa torturował Łupaszka – na załączonym zdjęciu z Instytutu Pamięci Narodowej w sztabie marszała Broz Tito w Berdyczowie na Ukrainie. To zdjęcie i moje zeznanie w Konsulacie Francuskim było weryfikowane w Balgradzie i Zagrzebiu, na podstawie czego Banki UZNAŁ moje prawa do depozytów mych kuzynów.

Juliusz Prawdzic-Tell; http://www.wandaluzja.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/07/netanjahu-wezwany-do-chin/

NIESAMOWITE. Superreaktor ROCKEFELLER został skonstruowany DLA Nuklearnego Ataku na Japonię !!!??? za Liczenie przez Japończyków Długu Amerykańskiego. Pierdzielowi nie wystarczyło zamordowanie 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji dla zaludnienia USA Gułagami.
W roku 1968 ogłoszono, że Żydzi zarobili na Holokauście prawie 6 bilionów $ tylko w krajach kapitalistycznych, a ponieważ suma była podana co do miliarda to pochodziła z instytutów finansowych. Po WTC rzecznik Moskiewskiego Instytutu Studiów Makroekonomicznych Tatiana Koragina oszacowała kapitał stalinowsko-holokaustyczny na 300 bilionów USD. Wobec tego jest pytanie, CZY JEST TO KAPITAŁ ROKFELERA? ale sądzę, że Nie.
Podczas wojny hiszpańskiej Stalin zamówił u Benesza 3 STRATEGICZNE bomby atomowe Tesli: na Warszawę, Berlin i Londyn. Bomby te wytropił wywiad polski a Beck powiadomił o tym Hitlera, który to zdyskontował ANSCHLUSSEM i MONACHIUM. Józef Beck: WODZU, POLACY PANU TEGO NIGDY NIE ZAPOMNĄ.
Na Sylwestra 1937 Stalin został otruty Polonem, co było dziełem Niemców, a w MONACHIUM Anglicy zarekwirowali Bombę atomową NA LONDYN, wobec czego Chamberlain oświadczył: JESLI PANU HITLEROWI CHODZI O SUDETY TO MOŻE JE MIEĆ – z 2 strategicznymi bombami atomowymi, na Moskwę i Leningrad.
Ta Zabawa trwała do Ujawnienia Dokumentu Pana Rotmistrza, z którego wynikało, że chodzi nie o Moskwę i Leningrad, ale o granicę niemiecko-żydowską na Missisipi, która GWARANTOWAŁA eksterminację Słowian i Murzynów poprzez obozy Pracy Niewolniczej, jak w Oświęcimiu, które mogły być TAJNE.
Tym dokumentem Winston Churchill ZNISZCZYŁ w Waszyngtonie preliminarz pokojowy z Zakopanego i powołany przez Rudolfa Hessa Lordowski Rząd Mountbattena-Hamiltona. Gdy rząd Ich Lordowskich Mości wezwał go na posiedzenie to odpowiedział: HESS NIE HESS, NAJPIERW FILM, żeby uzbroić Polaków w kaftany bezpieczeństwa, którzy mieli Rozkaz ZASTRZELENIA HESSA jeśli atak kaftanami bezpieczeństwa się nie uda.
Hess UCIEKŁ na wieść o aresztowaniu Hitlera przez Sztab Generalny Wehrmachtu po deklaracji Churchilla w Waszyngtonie po pół butelce Szkockiej: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA, CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO… Hitlera reaktywowali mnisi bułgarscy sprzedając mu bułgarski skarb imperialny, który WYSTARCZAŁ na Kupienie USA. Zwróciłem się z tym do parlamentu bułgarskiego Żądając zabrania tego G na Kupienie USA, co córka Hitlera skontrowała Zaproszeniem do Unii Europejskiej Macedonii jako IV pretendenta. Ja skontrowałem Bułgarią pretendencję Włoch i Grecji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta Danielewicz, Błażej Dąbrowski, Norbert Kowalski, PAŃSTWO NA ZAMKU W SERCU PUSZCZY – Bracia Dymitr i Tymoteusz Nowakowie to głównie osoby związane z budową zamku w Stobnicy. To oni są właścicielami spółki D.J.T., która odpowiada za budowę. Ta byłaby jednak niemożliwa, gdyby nie szerokie grono innych osób. Kim są ludzie, którzy przyczynili się do rozpoczęcia budowy? Gazeta Wrocławska MAGAZYN, 13.07.2018, s. 16-17.

To jest operacje niemieckiego kapitału anonimowego, groźniejsza dla Polski od przeniesienia zbrojeniówki SKODY na Kielecczyzne, czemu Piłsudski, Dmowski i Paderewski mówili NIE, pomimo że Skoda to nie kapitał anonimowy, ale Sztandarowy Rotszyldów.
Ponieważ kapitałowi anonimowemu – głównie hitlerowskiemu – grozi eksmisja ze Skandynawii to szuka dla siebie bezpiecznego lokum w Wielkopolsce, gdzie folksdojczów Skolko Ugodno. Z Wielkopolski zaś prosta droga na Bałkany, gdzie hitlerowski kapitał anonimowy może występować jako Polski.


http://www.msn.com/pl-pl/finanse/firmy/podniebna-rewolucja-coraz-bli%c5%bcej-brytyjski-gigant-do%c5%82%c4%85cza-do-wy%c5%9bcigu/ar-AAA8Tma?ocid=UE12DHP//

Amerykanie zrobili 40 Zajobów dla PRZESKOCZENIA mego Aerobusa, Unia Europejska KILKA dla wspomożenia ich, ale dopiero TERAZ zobaczyłem ZAJOBA Angielskiego:
© Twitter – @RollsRoyce Rolls-Royce pracuje nad latającą taksówką
Nic dziwnego, że Indonezyjczycy ZAPROSILI NUKLEARNE BOMBOWCE ROSYJSKIE, jak Kubańczycy dla wygnania Amerykanów z archipelagów SPORNYCH.
Mego AEROBUSA zamówiły u KAMAZA Siostry Alvarado, które zostały zastrzelone przez swego ochroniarza. Przez ćwierć wieku RACJĄ STANU USA była walka z mym Aerobusem więc Natanjahu musiał dokonać zamachu NUKLEARNEGO na Japonię, gdyż Japończycy LICZYLI Dług Amerykański.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 371, 372, 373 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 372 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group