Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 372, 373, 374 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/13/wolne-tematy-50-2018/#comment-768819//
Ad. 162: https://youtu.be/7Aooq4GJ_rk

TOGLATTI BOLAŁ NAD RENESANSOWYMI PRAKTYKAMI WŁOSKIMI W XX-WIECZNEJ MOSKWIE
Panie Stanisławie, Pan wie, że politolodzy Uniwersytetu Monachijskiego tłumaczyli Adolfowi, że ROSJĘ MA W KIESZENI przez Pakt Antykominternowski, do którego Polska, jako państwo Faszystowskie, przystąpić MUSI. Faszyzm Keynesa i Paderewskiego był POTĘPIENIEM kapitału anonimowego jako mafijnego, czym był kapitał Rotszylda i Rokefelera na tajnych kontach szwajcarskich, toteż Stalin jako agent Rokefelera zalecił komunistom francuskim WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI. Stalin postąpił niczym Jahwe wobec Baala: NARODOWI WYBRANEMU KAZAŁEM ZWAĆ CIĘ SZATANEM, co spowodowało zburzenie przez talibów chrześcijańskich Najwspanialszego Zespołu Świątynnego w Baalbeku.
Z dokumentu Pana Rotmistrza wynikało jednak wyraźnie, że chodziło TU nie o Rosję, ale USA, gdyż granica niemiecko-żydowska na Missisipi WYŁĄCZAŁA USA z wojny a Bez USA ani Anglia ani Rosja prowadzić wojny z III Rzeszą NIE MOGŁY, co umożliwiało Niemcom eksterminację Słowian i Murzynów rękami Żydów na sposób OŚWIĘCIMSKI. Komory gazowe w Warszawie, w których Żydzi, Muzułmanie i Cyganie zagazowali 200 tysięcy warszawskich nacjonalistów jako NAJGROŹNIEJSZYCH, były budowane za pieniądze amerykańskie czyli Rokefelera, za co Harry Truman został Prezydentem USA.
Józef Beck odpowiadając na Ultimatum Hitlera KONTRULTIMATUM zniszczył plan wzięcia Rosji Paktem Antykominternowskim, a tym samym pokojowe zainstalowanie przy pomocy Japonii granicy ma Missisipi. POLSKA TO NIE WĘGRY a w razie kolaboratury z Hitlerem zostalibyśmy ZLIKWIDOWANI na rzecz Ukrainy, Białorusi i Czechosłowacji oraz niewolniczej gospodarki sowieckiej.
II momentem Przełomowy było zniszczenie przez Schoernera II frontu białoruskiego i kontrofensywa niemiecka z Warszawy, UTRUDNIONA Powstaniem Warszawskim. W II sowieckiej armii pancernej zostało 4 czołgi, gdyż bezpośrednio przed kontrofensywą niemiecką wycofano spod komendy Rokossowskiego 2 armie.
Schoerner zapewnił Hitlera i Sztab Generalny Wehrmachtu, że UTRZYMA front na Wiśle, jeśli zostanie zbudowana Festung Warchau ze Stoma Tysiącami Młodych Niemek, co znaczyło eksterminację warszawiaków. Przestraszył się tego Churchill, który dał Himmlerowi 200 milionów $ za UMOŻLIWIENIE wybuchu Powstania Warszawskiego. Na DECYZJĘ o Powstaniu miało wpływ zwożenie przez Niemców materiałów budowlanych na budowę FESTUNGU. Nawet taki prześmiewca dziejów Polski jak Norman Davies powiedział: GORZEJ BYŁOBY NIE WALCZYĆ.
Na radzie wojennej Szturmu Berlina Polacy poparli Plan Żukowa, ale Żukow NIE DAŁ im Politechniki. WIDZIAŁEM Usuwanie Żukowa z Polityki z TEGO POWODU. Berlin można było bowiem zdobyć tylko przez Politechnikę, gdzie była centrala Elektronicznego Kierowania Ogniem Artyleryjskim. Dopiero gdy przyszedł raport, że pod Politechniką stracono 242 czołgi Żukow zatelefonował do Popławskiego BIERI ETO. – ALE TANKI POD MOJU KOMENDU. – POD TWOJU.
Pierwszy atak był udany i Politechnika skapitulowała. Za Politechniką był Park, gdzie Niemcy urządzili Plac Broni, a za parkiem Reichstag, który zdobyli grenadierzy warszawscy przy pomocy strzelających do okien sowieckich czołgów.
Ostatnim ATUTEM wygrania przez Niemców II.WŚ był Stalin II, który po otrucia Polonem Stalina I został osadzony przez Niemców na Kremlu. Otóż Niemcy dali temu niemieckiemu Stalinowi niemiecki arsenał nuklearny, żeby zdetonowaniem go na dnie Atlantyku jako Car-Bombą zniszczył Wschodnie Stany USA i Europę Zachodnią, którą ZALUDNILIBY Niemcy. Mój ojciec wziął jednak w Kijowie do niewoli Stalina II, którego – jak wszystko na to wskazuje – torturował Łupaszko i ZAKATOWAŁ, wobec czego Biuro Polityczne WKPb powołało Stalina III, którego w roku 1953 OSKALPOWAŁ mój stryj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/18/luka-modric-na-celowniku-centrum-wiesenthala/
7. wandaluzja.pl said - 2018-07-19 (czwartek) @ 07:46:49

Po napaści Wehrmachtu na Armię Czerwoną daleki krewny mej matki Jan Hołod namówił komendanta Polski Niepodległej Edmunda Baranowicza do podróży do Stalina. EB był liczącym się ekonomistą, doradcą Ministra Poniatowskiego, sowietologiem i uczestnikiem kampanii Wrześniewej, gdzie został ciężko ranny. EB poleciał samolotem do Stalina, któremu oświadczył, że PN ma nieograniczone możliwości wykupu czerwonoarmistów z niemieckich obozów jenieckich, ale nie ma na to pieniędzy. Na Lubelszyźnie była I selekcja wziętych do niewoli czerwonarmistów, których były MILIONY umierających z głodu.
Stalin dał EB komisarza tajnych kont szwajcarskich Szymiona Wiesenthala o pseudonimie Aleksander Skotnicki-ZEMSTA, który początkowo mieszkał u mych rodziców czyli Ze Mną, orgnizując żydowski oddział partyzancki Grupa Zemsty pod dowództwem Grynszpana Chyla, syna właściciela huty szkła pod Włodawą. Na wiosnę 1942 Zemsta udał się na Polesie, gdzie JH tworzył sowiecką partyzantkę z wykupionych przez ASZ czerwonoarmistów, których było TYSIĄCE.
Mój ojciec jako właścicel lotnisk po prawej stronie środkowej Wisły podpisał Konwencję Szwajcarską o Zakupie przez stan Nowy Jork od SS 2,5 milona Żydów po Dolarze Za Głowę, w realizacji czego uczestniczyła Grupa Zemsty z ASZ. Żydów odbierały samoloty amerykańskie ze znakiem Czerwonego Krzyża.
Po realizacji konwencji SS rozstrzelało bodaj 11 wozaków ze wsi Białka, przez którą przechodziła droga Żydów na lotnisko w Sosnowicy, a potem ponad stu mężczyzn tej wsi powyżej 12 roku życia, a na II lotnisku w Janowie Zamojskim NKWD rozstrzelało 4 żołnierzy Polski Niepodległej, którzy nadzorowali załadunek Żydów do samolotów amerykańskich.
To było ZŁAMANIEM umowy Edmunda Baranowicza ze Stalinem, wobec czego mój ojciec WYMÓGŁ na radzie politycznej SZAŃCA atak NSZ na sztab NKWD w Janowie Zamojskim, gdyż były DOWODY na współpracę NKWD z Gestapo przeciw AK i NSZ. Bezpośrednim powodem było aresztowanie Łącznika, który niósł na Gestapo listę czynnych akowców. Ojciec podał mi nazwisko Łącznika, przedwojennego komunisty i agenta Dwójki, ale zapomniałem. Był to taki lubelski Micenmacher-Redyko czy Kornel Morawiecki. Redyko jako agent Dwójki został członkiem KC KPP w Moskwie. Nie można było go zabić, bo nadany mu przez Dwójkę pseudonim był kryptonimem Radykalnego Komunisty. Zdecydował się na to dopiero Józef Światło we Wrocławiu, ale Redyko wyjechał z łódzkiego więzienia do Izraela, gdzie po kilku operacjach plastycznch został sobowtórem Ławrentego Berii:http://wandaluzja.pl/?p=p_323&sName=polityczny-kapital-kryminalny-cz.-ii//
Aleksander Skotnicki-ZEMSTA vel Szymon Wiesenthal wrócił z Polesia w styczniu 1944 i został awansowany przez Mieczysława Sieńkę-Moczara na Kapitana i dowódcę żydowskiej kompanii Armii Ludowej. Jan Holod zginął na Sylwestra 1943 w Ostrowie Lubelskim, o co podejrzewano mego ojca. Powodem śmierci Holoda było sadystyczne zamordowanie przez Grupę Zemsty mojej ciotki Olgi Moniuk, co było wyraźnie intrygą Jana Hołoda. Nad Lubelśzczyzną zbierały sią chmury wojny domowej, w której rysował się sojusz Żydów z Chachłakami, którzy dzięki Niemcom i Sowietom stawali się Ukraińcami.
Gdy ASZ vel Szymon Wiesenthal dostał się w Wólce Zawieprzyckiej do niemieckiej niewoli to Niemcy zaraz obcięli mu Bez Znieczulenia paluch u nogi, którym sygnował czeki Stalina. Jeniec dostał się Adolfowi Eichmannowi zostając jego doradcą przy tworzeniu tajnych kont palestyńskich. Po wojnie jako funkcjonariusz tajnych kont izraelskich ZAPROSIŁ do Izraela Adolfa Eichmanna, który był przyjmowany w Hajfie z honorami przez hitlerowskich Lehi, ale został aresztowany po interpelacji w Knesecie STALINOWCÓW; Goldy Meir i Menachema Begina, w jaki to sposób tajne konta hitlerowskie stały się STALINOWSKIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://kielce.onet.pl/sandomierz-odkryto-osade-budowniczych-polskich-piramid/v8blkps?utm_source=wiadomosci_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2

W SANDOMIERZU ODKRYTO OSADĘ BUDOWNICZYCH „POLSKICH PIRAMID” Na Wzgórzu Staromiejskim w Sandomierzu odnaleziono osadę sprzed ok. 5 tys. lat. Należała ona do neolitycznej społeczności znanej ze wznoszenia olbrzymich grobowców megalitycznych – zwanych „polskimi piramidami”. Osada znajdowała się pod pozostałościami z okresu średniowiecza.

To jest osada kultury pucharów lejkowatych więc nazywanie jej Rodzimą jest HEREZJĄ, bo to kultura Atlantycka. Właściwe dla tej kultury są MEGALITYCZNE grobowce kujawskie jako naśladownictwo wielkich domów rodowych, jakie budowała lundość rolniczych kultur naddunajskich. Takie drewniane PAŁACE znaleziono w Słoniowicach Wielkich w powieckie Kazimierza Wielka na Kielecczynie, w których były grobowce megalityczne.
Te wielkie naddunajskie kultury rolnicze, lendzielska na terenie Węgier, Slowacji, Moraw i Polski oraz rosneńska na terenie Czech i Niemiec zostały nazwane Europejską Atlantydą, z racji wielkich kręgów drewnianych o funkcji astronomicznej Stonehenge, a wielkie pnie WYMAGAŁY obróbki narzędziami żelaznymi, tak jak rolnictwo zbożowe, które NIE JEST MOŻLIWE BEZ HODOWLI I SPRZĘŻAJU, gdyż sprzężaj wymaga METALURGII ŻELAZA.
Anglicy ogłosili Europejską Atlantydę w Dreźnie, ale wczesniej badali to zjawisko Austriacy i Słowacy. Wcześniej ja w Wandaluzji ZAPRZECZYŁEM Małoazjatyckiej Genezie Metalurgii Żelaza na rzecz SUDECKIEJ, na kłodzkich magnetytach i wałbrzyskim węglu. Doszedłem do wniosku, że poza Monumentalną Architektur Drewnianą kultur naddunajskich istniała monumentalna architektura KAMIENNA kultur naddunajskich: Przedromańska i Romańska.
Ponieważ w Danii nie było kamienia budowlanego to wynaleziono tam Cegłę Budowlaną, która WYMUSZAŁA Konstruktywizm, zwany Gotykiem Nadwiślańskim. To, że na Wzgórzu Staromiejskim w Sandomierzu pojawiła się kultura pucharów lejkowatych znaczy, że przybył tam Pan Oceanów POSEJDON z Poznania, który podjął budowę miasta CEGLANEGO, uważanego za Średniowieczne. Kościół Świętego Jakuba jest IDEALNYM dziełem Pana Oceanów a Pani Bajka karmi Głupich Polaczków fekaliami niemieckimi, którymi córka Hitlera z zamrożonej sermy OTRUŁA USA.
Natanjahu dokonał NUKLEARNEGO zamachu na Japonię, bo Japończycy LICZYLI Dług Amerykański – co jest Antysemityzmem i Rasizmem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po I.WŚ powołano w Niemczech KILKA komisji do zbadania Przyczyn Klęski. Wszystkie orzekły, że winę za klęskę ponosi JEDEN człowiek, Roman Dmowski. Gdyby takie komisje powołano po II.WŚ to by orzekły, że winowajcą klęski Niemiec był Józef Beck.
Niemcy mieli KILKA Planów wygrania Wojny Rewanżowej a niepowodzenie Jednego Planu powodowało uruchomienie Następnego. Według Dokumentu Pana Rotmistrza to PODMIOTEM była granica niemiecko-żydowska na Missisipi, gdyż BEZ USA ani Anglia ani Rosja prowadzić wojny z Niemcami NIE MOGŁY.

I Planem Podboju Świata był PAKT ANTYKOMINTERNOWSKI, do którego Polska – jako państwo Faszystowskie – przystąpić MUSIAŁA. Politolodzy tłumaczyli Adolfowi, że Rosję MA W KIESZENI przez Pakt Antykominternowski. Plan ten został storpedowany KONTRULTIMATUM Becka, ale ostatecznie upadł w Bitwie nad Bzurą, gdyż Gułażną Amerykę można było zdetonować do 10 Września w Brześciu. Miał tego dokonać Guderian pancernym zagonem na Brześć, ale wytłumaczono mu, że Polacy na to Czekają: ZNISZCZENIE PRZEZ POLAKÓW NIEMIECKIEJ ARMII PANCERNEJ MOŻE MIEĆ NIEOBLICZALNE SKUTKI.

II Planem był PRELIMINARZ POKOJOWY z Zakopanego, zniszczony przez Churchilla odpowiedzią kongresmenom amerykańskim: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE..., a ponieważ z granicą niemiecko-żydowską na Missisipi żaden kongresmen nie chciał mieć nic wspólnego to Preliminarz diabli wzięli.

III Planem było aresztowanie przez sztab generalny Wehrmachtu Adolfa Hitlera jako ŻYDA i wysłanie do Szkocji Rudolfa Hessa w celu powołania Lordowskiego rządu Mountbattena-Hamiltona. Rząd ten został jednak rozpędzony przez Churchilla przy pomocy uzbrojonych w kaftany bezpieczeństwa Polaków. Hitlera reaktywowali mnisi bułgarscy sprzedając mu bułgarski skarb imperialny, który STARCZAŁ na kupienie USA, wobec czego Generałowie musieli Fuehrera PRZEPROSIĆ.

IV był Plan BARBAROSSA, zniszczony przez Goldę Meir i Menachema Begina w Jedwabnem. Podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem znaleziono w synagodze białostockiej uwierzytelnioną politycznie Kartę Atlantycką, co spowodowało wydanie przez sztab generalny Wehrmachtu ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstawy prawnej Holokaustu, i ZMUSZENIE Japonii do zaatakowania USA, co było rezygnacją z zamysłów użycia Japonii do instalowania granicy na Missisipi.

V Punktem była BITWA STALINGRADZKA, która miała być wygrana przez Wehrmacht Dzięki Stalinowi, ale na posiedzeniu stalingradzkiej rady wojennej z udziałem Żukowa i Rokossowskiego Chruszczow ZŁAMAŁ samowładztwo, wobec czego front stalingradzki podporządkował się Leningradowi, który WYGRAŁ WOJNĘ.

VI Planem była granica niemiecko-sowiecka na WIŚLE, która powodowała ODWRÓCENIE SOJUSZY przez reaktywację Paktu Ribbentrop-Mołotow na Atlantyku i suponowanego niejednokrotnie aliansu japońsko-niemiecko-sowieckiego na Pacyfiku. Granica na Wiśle została jednak zniszczona przez Churchilla łapówką dla Himmlera za umożliwienie wybuchu Powstania Warszawskiego, które zniweczyło budowę Festung Warschau, będącego WARUNKIEM utrzymania przez Schoernera frontu na Wiśle. Poza tym Żukow za zgodą Komisariatu Leningradzkiego aresztował Generalissimusa.

W końcu II.WŚ broń atomową posiadały tylko Niemcy i Japonia. Niemcy nie użyli taktycznej i strategicznej broni atomowej, gdyż mieli PEWNOŚĆ, że użyje jej ICH AGANT Stalin II, przez zdetonowanie na dnie Atlantyku niemieckiego arsenału atomowego. Teraz podniosą się KWIKI, że Hitler miał Tylko Jedną walizkową bombę atomową, ale była to bomba, którą walterowcy ZABRALI spod Książa, gdzie był ich cały wagon. To był Plan SAHAROWA, podpisany wprawdzie tylko przez Berię jako Szafa Bezpieczeństwa Nuklearnego ZSRS, ale w formie Rozkazu Stalina dla Saharowa i Oppenheimera zdetonowania na dnie Atlantyku Car-Bomby. To powodowało zniszczenie Wschodnich Stanów USA i Europy Zachodniej, co umożliwiało Niemcom ZALUDNIENIE jej i opanowanie Stanów do Missisipi a Japończykom i Sowietom ziem na Zachód od Missisipi.
Plan Saharowa został zniweczony aresztowaniem przez mego ojca w Kijowie Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na Wykupienie przez Holokaustów USA. Generalissimusa aresztował prawdopodobnie Łupaszko, który był marszałkiem Bolesława Piaseckiego na Białorusi, ale został użyczony memu ojcu na wojnę ukraińską jako ukrainiec, który torturował i ZAKATOWAŁ Stalina II, że Biuro Polityczne musiało powołać Stalina III. Marszałkiem mego ojca był Góra-Dolina – uważany za Największego Partyzanta II.WŚ czyli Większego od marszałka Broz-Tito.
Po oskalpowaniu Stalina III przez mego stryja Ławrenty Beria chciał osadzić na Kremlu Stalina IV, ale zapobiegła temu Kucharka Stalina III. - Togliatti BOLAŁ nad renesansowymi praktykami włoskimi w XX-wiecznej Rosji.[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PO CO ŻYDOWI MYCKA? – ŻEBY NIE DOSTAŁ WSTRZĄSU PRZY TRYKANIU W ŚCIANĘ PŁACZU. – A CO ŻYD MA W GŁOWIE? – ŁYKACZYZM ZŁOTA I SEKS…
Gdy Prezydent Sadat wygnał mnie z Egiptu to wycofałem mój kapitał egiptologiczny nie do Libii, jak sobie wyobrażał, ale do Izraela, gdzie miałem Świątynię Salomona, o której Żydzi NIE WIEDZIELI. Reprezentowanie mnie w Egipcie powierzyłem zaś Francuzom, którzy zaraz dostali Zajoba, bo takiego Bogactwa Egiptologicznego NE WIDZIELI. Przywołałem ich do porządku – żeby nie szukali LABIRYNTU Prusa tylko zajęli się gruzem po Latarni FAROS na dnie Zatoki Aleksandryjskiej.
Ci zaczęli Krzyczeć, że ZNALEŹLI PAŁAC KLEOPATRY więc pouczyłem ich, że Żadnego Pałacu Kleopatry Nie Było tylko Zepół Pałaców Ptolemeruszy, który Konstantyn Wielki kazał rozebrać i przenieść do Kanstantynopola, żeby odebrać Aleksandrii Majestat Światowy, a to co znaleźli jest Śmietniskiem POROBIÓRKOWYM, głównie sztuki pogańskiej. Znaleźli też fundamenty pałacu RECEPCYJNEGO, gdzie znamienitsi goście czekali na audiencję, mogąc przy okazji zwiedzić w latarni FAROS Mauzoleum Prolemeuszy, Grobowiec Aleksandra Wlk i Skarbiec.
Jeszcze większego Zajoba dostali Niemcy, którzy zazdroszcząc MNIE i Francuzom odkrycia Najwspanialszego Zespołu Pałacowego Starożytności zrekonstruowali ten Zespół na fundamentach RZYMSKICH, czyli miasta rozebranego przez Anglików pod zabudowę secesyjną.
Nie mogłem sobie poradzić ze zrelacjonowaniem zespołu pałacowego Ptolemeuszy do pałacu Królewskiego na Gargamellu, bo Wychodziło, że pałac Królewski na Gargamellu zbudował Waleska Złotowłosa. Po latach Szamotania się z tym problemem doszedłem jednak do wniosku, że pałac Królewski na Gargamellu zbudowała matka Aleksandra Wielkiego OLIMPIADA, która Nie Wyjechała z Aleksandrem do Grecji, a pałac ten został POTÓRZONY w Aleksandrii. Z KILKU kopii tego pałacu zachowała się tylko Rotunda Świętego Piotra jako KOPIA kaplicy Cesarskiej w Konstantynopolu SĄD, rozbudowana w Renesansie na Bazylikę Watykańską.
To, że rotunda Piotrowa jest postumentem olbrzymiej wieży, którą rozebrali Arabowie, jest ARGUMENTEM za oryginalnym Planem Olimpiady. W Aleksandrii najpierw zbudowano bowiem Pałac Ptolemeuszy, a gdy OKAZAŁO się, że wieża na rotundzie pałacowej będzie Za Niska na latarnie morską, z której WIDAĆ na horyzoncie statki w Przedwieczór, co UNIEMOŻLIWIAŁO wzięcie miasta przez flotę inwazyjną z Zaskocznia, to zrezygnowano z budowy wieży na Rotundzie na rzecz Obronnej latarni FAROS.
Gdy marszałek brytyjski wjeżdżał do Jerozolimy to wyszli go POWITAĆ Rabini i Mułłowie oraz banda andusów. Ten zrobił rzecz NIESAMOWITĄ, bo kazał się zaprowadzić do Świątyni Salomona nie Rabinom i Mułłom tylko Bosym Andrusom, którzy zaprowadzili Anglików na Górę Meczetów. Marszałek zapytał swych generałów: CO ZROBIĆ Z TYMI MECZETAMI? ale słychać było tylko klekot kopyt, aż książę Faisal zakrzyknął: Z TYMI MECZETAMI NIC NIE TRZEBA ROBIĆ.
STĄD MIAŁEM w Jerozolimie Świątnię Salomona, o której Żydzi NIE WIEDZIELI. Watykan zaś KAŻE biednym na umyśle Żydom Trykać w mur PRETORIUM RZYMSKIEGO, z którego ogłaszno Wyroki Sądu Rzymskiego – skąd ŚCIANA PŁACZU. – Ja już bym wolał trykać w Mur Chiński.
Prawdzice byli begami chazarskimi. Gdy kagan potrzebował kanclerza to krzyczał: GDZIE MÓJ KOZIOŁ lub GDZIE MÓJ BARAN, na co wszyscy przytomni powtarzali: GDZIE KOZIOŁ? lub GDZIE BARAN? na co kanclerz leciał BECZĄC lub MECZĄC…
CHAZARSKA DZICZ PANEM ŚWIATA…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/06/24/wolne-tematy-46-2018/#comment-764215
81. Głos Prawdy said – 2018-06-25 (Poniedziałek) @ 14:19:37
Ścisły związek syjonistów i nazistów, Sofia Naiman, 17 czerwca 2018 r

Faszyzm (FACE-twarz) Keynesa i Paderewskiego był POTĘPIENIEM kapitału anonimowego jako mafijnego czyli korupcyjnego i kryminalnego. Faszyzm powstał w Odpowiedzi na zeznanie Szpicbródki w więziemou mokotowskm, że Celem bolszewików jest uruchomienie w Rosji PRZEMYSŁOWEJ ekspoloatacji złota na Wykupienie USA.
Bolszewizm był inwestycją Rotszyldów, którzy płacili MAUSEROM, jak nazywano przebrany w mundury rosyjskie okupacyjny Wehrmacht, których Piłsudski kazał ROZTRZELIWAĆ, co nazywa się Rosyjskim Katyniem. Odprawienie zaś polskiej misji wojskowej przez Denikina – JUŻ NIE JESTEŚCIE POTRZEBNI - skontrowano odczytanym przez narodowców wielkopolskich przygotowanym na taką okoliczność Ultimatum Piłsudskiego: ZACHOWUJECIE SIĘ PANOWIE TAK, JAK BYŚCIE TO WY ZWYCIĘŻALI, GDY ZWYCIĘŻAM JA… To spowodowało uderzenie Kozaków Polskich na tyły Białej Armii pod Orłem i zagarnięcie przez nich skrabów setek rodów rosyjskich. Hymnem Kozaków Polskich była MARSYLIANKA.
Po bitwie pod Orłem familiant Rotszyldów Lenin dał zdobyczną bron i pociągi z nierozładowaną bronią alinacką Kemalowi, który pobił nią Ormian i Greków oraz odzyskał Stolicę Białej Rosji Konstantynopol. Poza tym klęski Rosji Rotszyldów z Polakami i wyeliminowanie Lenina przez Afanazję Kapłan spowodowały sprzedanie Południowej Mongolii nacjonalistom chińskim a Północnej Mandzurii samurajom za najemników chińskich i japońskich, którym płacili Rokefelery przez Stalina, w jaki to sposób Rosja stała się Folwarkiem Żydowskim.
Jesli Polacy uważali za NAJGROŹNIEJSZYCH wrogów Rotszyldów to Rofefelery zrealizowali prognozę Szpicbródki w NAJBRUTALNIEJSZEJ formie, mordując w Gułagu przy rozpłodzie amerykanów 20 milionów Ukraińców, 15 milonów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji. Polki, które nie chciały rodzić żydłaków, były wydawane głodomorom, którzy przywiązywali je do drzew i WYCINALI Na Żywo smakowitrze części ciała, jak Piersi czy Pośladki, bo za Uśmiercenie Karano a taka żyła jeszcze 2 dni.
Gdy w Niemczech rozgromiłem Spermę Jezuicką to upadł JEZUICKI Związek Sowiecki. Z tego skorzystali Rotsztldy tworząc ANGIELSKIE Stany Zjednoczone czyli Unię Europejską. Gdy ja zaatakowałem Stany Zjednoczone Rotszyldów to przestraszeni spermą PIASTOWSKĄ Rotszyldów Niemcy zaprosili do Europy 70 milionów jezuitów muziłmańskich, żeby jako żołnierze Bundeswehry wygnali Narodowy Kapitał Angielski Rotszyldów.
Hitler był jezuitą i zaczynał karierę polityczną jako zastępca komisarza politycznego Czerwonego Pułku Monachijskiego, ale zmienił wyznanie z marksizmu na lasalizm za 900 milionów $ Rotszylda. Z tej racji do wojny Hitlera ze Stalinem dojść MUSIAŁO, co było podstawą polskiej doktryny politycznej.
Stalin II chciał skapitulować przed Hitlerem, na sposób Napoleona pod Waterloo, który wsadził tym Anglię do Worka Rotszyldów, ale zapobiegły temu Golda Meir i Wanda Wasilewska. Cieszył się z tego hrabia Kurowski: ZAMIAST KLĘKAĆ PRZED HITLEREM MUSIAŁ na Rozkaz Becka KOPULOWAĆ WANDĘ WASILEWSKĄ…
Pod tabliczką UL. WANDY WASILEWSKIEJ stał sowiecki żołnierz i pytał przechodniów: KAKAJA TO ULICA? – WANDY WASILEWSKIEJ. – JA ZNAJU, ETO BOLSZAJA BLADŹ…
Z tego powodu Prezydent Trumpf musi tańczyć Gułążne Tańce, jak obiecanie Kimowi Guam i Północnych Marianów za NIEBICIE USA moim Aerobusem i Indyjskim reaktorem TOROWYM...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PILONE I BARDZO WAŻNE

Do Ministra Sprawiedliwości ZBIGNIEWA ZIOBRY i PROKURATORA KRAJOWEGO

W uprzedniej korespondencji była mowa PŁATNE PRZY ODBIORZE. Poza tym w internecie przy DPD MADRYT jest OSTRZEŻENIE:

Please be aware:
DPD NEVER accepts payment in advance for transport or purchases, except for Cash on Delivery shipments! Payment is only due for these COD shipments at the actual moment of delivery, and at no other time. You pay DPD after delivery in all other cases. Have you been asked to pay in advance? Then something is not right! Furthermore, DPD never asks, in writing or by telephone, for any personal information such as PIN codes, passwords or credit card details

To jest BARDZO WAŻNE, GDYŻ WYGLĄDA NA PUŁAPKĘ PRAWNĄ, aby przesyłkę skierować od Niemców jako POSZKODOWANYCH przeze mnie.

Firma może ODMÓWIĆ dopełnienia wobec mnie Formalności Urzędowej z 2 powodów: Gdy stwierdzono w Loco Franko: ING Bank Śląski, Oddział Wrocław// moją niewypłacalność, albo na podstawie Listy Oszustów Światowych, na którą wpisali mnie Niemcy; oficjalnie za Okradzenie Państwa Niemieckiego na 8 miliardów DM a faktycznie za UJAWNIENIE przeze mnie Satelitarnej Detekcji Złota, w której partycypowali Niemcy przez Czarne Konta Kanclerza Kohla.
Sprawa ta wypłynęła rok temu, gdy Bank Atlantycki zaprotestował moje czeki; uwierzytelnione w Belgradzie i Zagrzebiu, gdyż JESTEM NA LIŚCIE OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH i wniósł moją sprawę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości, choć prosiłem o skierowanie jej do Trybunału Paryskiego ds. Kolonialnych i Postkolonialnych. WTSp skierował mą sprawę do FBI, gdyż depozyty były złożone przez Marszałka Broz Tito na podstawie 2 paszportów amerykańskich mego ojca. FBI miało zjawić się u mnie w ciągu 3 miesięcy, ale nie jawiło się, wobec czego wnosiłem skargi do jurysdykcji polskiej.
Ministerstwo Sprawiedliwości III.RP gra jednak Wariata, gdyż spycha sprawę Listy OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH do prokuratury i sądu dzielnicowego Wrocław-Fabryczna, gdy jest to sprawą Prokuratora Generalnego.
Proszę Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę o JAK NAJSZYBSZĄ Odpowiedź w związu ze sprawą przesyłki WARTOŚCIOWEJ, zablokowanej Oszustwem Stulecia, czyli ZAŁATWIENIEM Satelitarnej Detekcji Złota, która jest ZBRODNIĄ PRZECIW LUDZKOŚCI, wpisaniem mnie na Listę Oszustów Światowych. Sprawa jest NAJŁATWIEJSZA, gdyż wystarczy list do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości z prośbą o dostarczenie Wyroku z Listą Oszustów Światowych z UZASADNIENIEM umieszczenia mnie na niej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wyborcza.pl/7,134154,20919689,dlaczego-trump-mowi-o-iii-wojnie-swiatowej.html

DLACZEGO TRUMP MÓWI O III WOJNIE ŚWIATOWEJ

III Wojną Światową była satelitarna detekcja złota, którą Związek Sowiecki rozegrał nałożnikiem Hitlera Bronisławem Geremkiem, ale upadł po Zdetonowaniu przeze mnie JEZUCKIEGO reżimu sowieckiego. To, czym Ostrzegała USA przed obroną Ukraińskiego Krymu gwiazda moskiewskiej TV Dimitrij Kiseljow było zbłaznowaniem wojny ussuryjsko-mandzurskiej.
To jest wersja polskiego komunistycznego wywiadu wojskowego: Chińczycy SKONTROWALI przekształcenie wojny Ussuryjskiej w Mandzurską wyświetleniem w swej ambasadzie w Paryżu dla publicystów Filmowej Dokumentacji KATYNIA. Sowieci nazwali to HITLEROWSKĄ PROWOKACJĄ i powiadomili Nixona o ataku nuklearnym na Sto Miast Chińskich, na co Nixon kazał cherubinowi Hitlera odpowiedzieć, że wówczas US Air Force dokona ataku nuklearnego na 128 miast sowieckich.
Gdy HOLOKAUST Prezydent Bush-Junior kazał SKATOWAĆ mego pełnomocnika w NASA, ze skutkiem 11 miesięcy leczenia, to Kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przenieśli mego Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, co było fundacją SUPERMOCARSTWOWYCH Chin. Zdeponowany u SWISSAIRA Fundusz SADDAMA, 100 miliardów USD, poszedł na spłatę tajnych kont szwajcarskich Kominternu, skonfiskowanych na żądanie administracji ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu – co gułażno-holokaustyczny Kongres USA uznał za Dobry Przykład dla państw Europy Środkowej. Prezydent Bush-Junior jest Holokaustem jako wnuk Dyrektora obozu pracy NIEWOLNICZEJ w Oświęcimiu, Preskotta Buscha-Sherffa-Busha, tak jak Hitler według opublikowanego przez Anglików paszportu Adolfa Hitlera: Pochodzenie ŻYDOWSKIE; Narodowość ŻYDOWSKA; Kapitał KRYMINALNY.
Formalnie Aerobus-SADDAM został przeniesiony do Pekinu dla inwazji Nacjonalistycznego Tajwanu, ale KITANEM od Niżnego Nowogrodu Prawdziców można było też ustanowić granicę z Niemcami na Uralu, zaprognozowaną w roku 1951. Rosja wyszła spod tego Szacha Aerobusem-KAMAZ na licencji Sióstr Alvarado, które zapewniły dyrekcję Kamaza, że dogadają się ze mną a Aerobus był im potrzebny dla wygnania US Navy z karaibskich archipelagów SPORNYCH. Ponieważ młodsza miała reprezentować Honduras na MISS WORLD w Londynie a starsza była jeszcze piękniejsza to MUSIAŁY BYĆ ZASTRZELONE przez swego ochroniarza z Mossadu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/24/wolne-tematy-52-2018/

Ad. 187: https://youtu.be/ZTIs1ac400o//

Energia WIATRAKOWA jest DWUKROTNIE DROŻASZA OD WĘGLOWEJ i bardziej Niezdrowa. Mam Wirtschaftswoche z BITWĄ POD GRUNWALDEM na okładce, w której Polacy poniesli Straszną Klęskę. Przyczyną KLĘSKI byli Rosjanie, a ściślej GASPROM, który trzymając Kanclerz Merkel Za Jaja jako córkę Hitlera z zamrożonej spermy z dupy Francoisa Mitterranda Wrobił Unię Europejską w DYZEKONOMIĘ na sposób Hilarego Minca czyli Mateusza Morawieckiego.
Gdy kanclerz Merkel ogłosiła STRATEGIĘ ENERGETYCZNĄ to potenataci enegetyczni Niemiec podzielili się zaraz na dwa stronnictwa, żeby Skoczyć Sobie Do Gardła. Kanclerz Merkel nie rozpłakała się, bo wzięła doskonały niemiecki środek USPAKAJAJCY a Donald Tusk oświadczył w Brukseli, że POLSKIE ELEKTROWNIE ATOMOWE BĘDĄ BEZPIECZNE. Na to wszyscy potentaci energetyczni Podwinęli Ogony Pod Siebie, bo to znaczyło minireaktor URSZYLA SIPIŃSKA, który nie został zniszczony superreaktorem ROCKEFELLER do ataku atomowego na Japonię, czym zatruł Pacyfik i zniszczył winnice w Kaliforni, jak Mszyca Winna w XIX-wiecznej Francji.
Z tego skorzystała Kanclerz Merkrel ROZSTYRZYGAJĄC BITWĘ POD GRUNWALDEM edyktem Katarzyny Wiekiej na pohybel Don Kiszotowi, który BRONIŁ Kieszeni Podatnika przed Nieopłacalnymi WIATRAKAMI.
Na Kanclerz Merkel jechał Władymir Putin, kierując nią zamrożoną spermą Adolfa Hitlera. Na KAPITALE reaktora IV generacji SKODA powstał bowiem BRICS: Brazylia-Rosja-Indie-Chiny-AfrykaPołudniowa: Andrzej Łomanowski, BRICS: CZY TO ŚWIAT PO CHIŃSKU? Rzeczpospolita, 27 VII 2018, s. A8// To była aneksja minireaktora URSZULA SIPIŃSKA.
Zdając sobie z tego sprawę chodziłem do konsulatu czekiego – 2 uliczki ode mnie – prosząc o prospekt Handlowy reaktora IV generacji SKODA, ale sprawę załatwił Groźny Wykidajło. – No cóż SKODA to sztandarowa marka angielskiego kapitału narodowego Rotszyldów więc stać ich na Groźnych Wykidajłów. W końcu wykastrowali mojego syna, żeby przejąć spadek po Prawdzicach z Nowogrodu Niżnego, oskarżając mnie, że mi się Dupy Zachciewa.
Uratował mnie przed Władymirem Putinem na Kanclerz Merkel z jej 70 milionami jezuitów muzułmańskich Kim Dzong Un, który sfinansował indyjski reaktor TOROWY, dezawuujący reaktor SKODY. Powidział Trumpfowi: NIE BĘDE CIĘ BATOŻYŁ AEROBUSEM-SADDAM I INDYJSKIM REAKTOREM TOROWYM, JAK MI DASZ GUAM I MARIANY PÓŁNOCNE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/28/odkryl-afere-fozz-po-czym-nagle-zmarl-jego-zgon-byl-poczatkiem-serii/#comment-770892

ODKRYŁ AFERĘ FOZZ, PO CZYM NAGLE ZMARŁ. JEGO ZGON BYŁ POCZĄTKIEM SERII...

Według polskiego komunistycznego wywiadu wojskowego TRUCIZNĘ na otrucie Falcmana dostarczyła Kornelowi Morawieckiemu nadworna trucicielka Bieruta Kuratowska. Morawiecki był Zawodowym Trucicielem jako Najlepszy prowokator sowieckiego wywiadu wojskowego SMERSZ. To on był komisarzem SmerSza Jacka Karpińskiego, którego komputer APPLE odnalazł się w garażu jego ojca w Kalifornii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=yk11IMyOjtc//

https://youtu.be/yk11IMyOjtc//

Paweł Szydłowski, opublikowane 26 lis 2011 JAK MOJŻESZ OGRABIŁ EGIPT I ZIEMIA OBIECANA. - HISTORIA ŻYDÓW.

PSz tłumaczy IDENTYFIKCJĘ Troi na Złotym Rogu z Jerozolimą EXODUSEM BIBLIJNYM. Armia Mojszesza mogła mieć faktycznie na apelu wieczornym po bitwie z faraonem Jechnatonem-Jehową na tafli solnej Wielkiego Jezioira Gorzkiego 603.550 wojowników, ale wielkość Ordy nie można szacować mnożąc to przez 5, gdyż istniało Urzędowe Zapładnianie Egipcjanek a każdy wojownik miał kilka Egipcjanek i gromadę dzieci, co daje minimum 6 MILIONÓW.
Ta Orda Żydowska udała się na Podbój Indii czyli ARII, gdzie były Niewysychające Strumienie, wydobywano Miedź a Kamienie Zawierały ŻELAZO. Chodziło to więc o Miedź Kielecką i Sudeckie Magnetyty.
Droga do Ziemi Obiecanej prowadziła przez TROJĘ, którą Żydzi oblegali 10 lat, do ZAGŁADY OBOZU w którym Zginął Mojżesz. Ponieważ Troja na Złotym Rogu jako Emporium Handlu Żelazem Aryjskim mogła i powinna mieć miano MIASTA POKOJU to Ród Beniamina przeniósł tą nazwę na Jerozolimę. - Mówi się, JAK SIĘ POSKROBIE ŻYDA TO WYJDZIE BENIAMIN.
To tłumaczy też ZAGINIONYCH 150 LAT HISTORII IZRAELA. - Kamien spadł mi z serca, że Jerozolima To Nie Stalingrad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad. 80: https://youtu.be/xZ3uM8l0TDA/

BIBLIA NIEWYJAŚNIONE HISTORIE 01 MIT MOJŻESZA

Paweł Szydłowski tłumaczy, DLACZEGO Żydzi musieli zabijać NIE-dziewice. W prawie żydowskim był tylko seks NIEWOLNICZY, który wzięte do niewoli dziewice uważały za Naturlany a uprzednia Niedziewica mogła powiedzieć innym a seksie partnerskim, Prawach Kobiet i że żona Nie Jest Niewolnicą. Niewolniczy charakter żydowskiego małżeństwa widać najlepiej w praktyce rozwodowej, który u Żydów polega na Wynaniu Żony. Ta ma prawo zabrać ze sobą tylko to Co Ma Na Sobie – skąd noszenie przez kobiety kosztowności podczas snu i kąpieli. Bogadanowki opowiadał jak jego dziadek spał ze swymi dukatami…
Wg specyfiki PSz, że Eksodus Mojżesza był WYMUSZONĄ GŁODEM EMIGRACJĄ 6 milionów Egipcjan, których armia miała podbić Indie czyli ARIĘ na północ od Morza Pontyjskiego (Czarnego). Chronologicznym Kamieniem Węgielnym jest Śmierć faraona Jechnatona-Jehowy na tafli solnej Wielkiego Jeziora Gorzkiego w r. 1362 pne. Mojżesz ZŁAMAŁ Umowę z Jechnatonem zaciągając Złodziejską Pożyczkę i zabierając Skarbiec Sueski, który Beniamici przewieźli stakami do Eljatu, co wywołało BITWĘ na Wielkim Jeziorze Gorzkim, gdzie ZATOPIONO armię Faraona.
Eksodus był 511 lat PO Podboju Egiptu przez Hyksosów w r. 1873 pne. Jakieś 10 lat przed wybuchem Santorynu w r. 1628 p.n.e. wezyrem Hyksoskiego Egiptu został Józef, który kilka lat po r. 1628 zawarł w Pylos na Peloponezie konwencję z Pelopsem z Poznania na dostawy do Egiptu żelaza i stali Śląskiej na wagę Miedzi, które odbierali i rozprowadzali Żydzi w całym pasie Międzyzwrotnikowym na wagę Złota. To utworzyło Skarbiec Sueski, wywieziony w czasie Exodusu przez Beniaminitów do Eljatu.
Jest powiedzenie: JAK POSKROBIESZ ŻYDA TO WYJDZIE BANIAMIN, co było skutkiem Marszu Ordy Hebrajskiej na Północ. To był Największy Kataklizmem Głębokiej Starożytności – wykorzystanym przez PSz do najbardziej antysemickiej narracji, z jaką się zetknąłem. Oblężenie przez Habirów Troi na Złotym Rogu miało trwać 10 lat a Mojżesz umarł – według narracji PSz to ZGINĄŁ podczas Pogromu Obozu pod Troją w wieku 120 lat w pełni władz fizycznych i umysłowych, 40 lat po opuszczeniu Egiptu. – Znaczy to, że 30 lat zajęło mu MORDOWANIE Niedziewic w Syrii i Azji Mniejszej, czyli że był Mistykiem Seksualnym. PSz jest Amerykańskim Antysemitą, przed którym to Antysemityzmem bronią Żydów MURZYNI. – Jak tak dalej pójdzie to też będę Bronił Żydów.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pon Lip 30, 2018 7:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minister Sprawiedliwości Rzeczypospolitej Polskiej ZBIGNIEW ZIOBRO

30 VII br. otrzymałem pisma Ministerstwa Sprawiedliwości, Biuro Ministra, Wydział Skarg i Wniosków: BM-VII-0511-589/18/2 – 180711-00135, z datą 11 VII 2018, podpisane: Z Upoważnienia Ministra Sprawiedliwości: GŁÓWNY SPECJALISTA w Biurze Ministra, mgr Bogusława Safiejko-Sielska, KIERUJĄCE moje pismo z 28 VI 2018 do Prokuratury Krajowej, ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 W-wa; oraz pismo tejże Prokuratury Krajowej: PK I Ko1 3317. 2017, z datą 23 VII 2018r., podpisane przez Prokuratora Annę Zygmontczuk, kierujące moją sprawę do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.
O ile I pismo jest Właściwe to II jest ponownym zepchnięciem sprawy na Manowce, gdyż Prokuratura Okręgowa NIE JEST WŁAŚCIWA Listy Oszustów Światowych, która jest sprawą Prokuratora Generalnego Rzeczypospolitej lub pełniącego te obowiązki. Proszę więc Ministra Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polski o UKARANIE prokurator Anny Zygmontczuk za niekompetencję lub złośliwość. Moja sprawa jest NAJPROSTSZA i Najkrótsza, gdyż chodzi tylko o Prośbę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości TOGO: Togo High Court of Justice o przysłanie do Ministerstwa Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polski WYROKU w sprawie Juliusza Prawdzic-Tell, z dostarczoną przez Bank Atlantycki listą Oszustów Światowych z UZASADNIENIEM umieszczenia mnie na niej.
W Prokuraturze Okręgowej perswadowano mi, abym WYROK Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości TOGO uzyskał przez mego Obrońcę z Urzędu: Sia Lucas Gato ale to mi nic nie daję, gdyż przez niego mogę otrzymać tylko Wyrok, gdy potrzebna jest Lista Oszustów Światowych z UZASADNIENIEM umieszczenia mnie na niej.
Proszę Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę o jak najszybsze wyegzekwowanie tego, gdyż sprawa ta ciągnie się od roku.

Juliusz Prawdzic-Tell; http://www.wandaluzja.pl// Najpoczytniejsza witryna sądowa w USA; rok temu 5,5 miliona Zarejestrowanych, cena dla Niezarejestrowanego 454.000.USD.ROCZNIE. Podobnie jest od 10 lat w RFN. Nie płacą mi, gdyż jestem na Liście Oszustów Światowych za OKRADZENIE PAŃSTWA NIEMIECKIEGO.
******************************************************************************
Moja poczta w Ministerstwie Sprawiedliwości została zablokowana jako SPAM. Może ktoś z Państwa pomoże mi.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Wto Lip 31, 2018 8:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LISTA OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH

Witam mego Obrońcę z Urzędu i przepraszam, że nie pisałem przez rok. Miałem jednak Powody. W związku z tym przypominam:
Moje czeki zostały Zablokowane w bankach Atlantyckim i Beninu, gdyż jestem na liście OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH. Wobec tego bank Atlantycki skierował moją sprawę do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości TOGO, choć prosiłem o skierowanie jej do Trybunału Paryskiego do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych.
Moje obawy potwierdziły się, gdyż Wysoki Trybunał ORZEKŁ, że ponieważ depozyty były złożone przez Marszałka Broz-Tito na podstawie DWÓCH paszportów amerykańskich mego ojca to skierował sprawę do Federalnego Biura Śledczego USA (FBI).
FBI powinno zjawić się u mnie w ciągu 3 miesięcy, ale nie zjawiło się. Ja nie otrzymałem WYROKU Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości TOGO, gdyż nie stawiłem się na rozprawę. Wobec tego o Wyroku powiadomił mnie mój Obrońcę z Urzędu, gdyż Wysoki Trybunał TOGO nie chciał widocznie mieć nic wspólnego z Oszustem Światowym.
Byłem nawet z tego zadowolony, gdyż sam Wyrok mnie nie satysfakcjonuje. Zacząłem zabiegać o uzyskanie WYROKU Wysokiego Trybunału TOGO przez Prokuratora Generalnego Rzeczypospolitej, ale sprawa była parodiowana przez spychanie jej do Prokuratury i Sądu Dzielnicowego Wrocław-Fabryczna, które miały zbadać, CZY JA JESTEM OSZUSTEM ŚWIATOWYM CZY NIE. Ja DOMAGAŁEM SIĘ uzyskania przez Prokuratora Generalnego Rzeczypospolitej WYROKU Wysokiego Trybunału TOGO z Listą Oszustów Światowych z UZASADNIENIEM umieszczenia mnie na niej, co trwało kilka miesięcy, i dopiero gdy Ministerstwo Sprawiedliwości uznało moje pisma za SPAM to uznałem NIEWŁADNOŚĆ Polityczną Ministerstwa Sprawiedliwości, wobec czego powracam do mego Obrończy z Urzędu w Wysokim Trybunale TOGO.
Według mej wiedzy to zostałem umieszczony na liście Oszustów Światowych przez funkcjonariuszkę Stasi Angelę Merkel, która w ten sposób uwolniła Niemcy spod SZACHA Satelitarnej Detekcji Złota, która jest zbrodnią Przeciw Ludzkości. Oficjalnym powodem oskarżenia Mnie było kupienie przez Franza J. Straussa w Akademii Nauk NRD mojej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej za 8 miliardów DM, co umożliwiło FJSt podjęcie wykopalisk archeologicznych na wrocławskim Zamku Biskupim. Wykopaliska prowadzili mistrz masoński i funkcjonariusz sowieckiej służby specjalnej Edmund Małachowicz oraz aktywista komunistyczny Józef Kaźmierczyk a ja byłem komisarzem WOAK.
Ci orzekli, że moja chronologia jest Diabła Warta, co POTWIERDZIŁ Biskup – w jaki to sposób ja miałem spowodować utratę przez rząd RFN 8 miliardów DM. Piszę o tym szczegółowo na mej witrynie http://www.wandaluzja.pl// która jest najbardziej poczytną witryną sądową w USA i RFN, na której w USA było 5,5 miliona zarejestrowanych z ceną dla Niezarejestrowanego 454.000.USD.ROCZNIE.
FBI OBAWIA się przesłuchiwania mnie, gdyż wówczas wyszłaby sprawa Satelitarnej Detekcji Złota, w której partycypowali Niemcy – czy Niemieckie Wampiry – przez Czarne Konta Kanclerza


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Sie 01, 2018 3:47 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś rano wysłałem anglojęzyczną sprawę LISTY OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH do 9 Depozytorów, z których 5 nie przyjęło jej z powodu ZABLOKOWANIA mej poczty. Ponieważ moją pocztę w Ministerstwie Sprawiedliwości III.RP zablokowano na Żądanie MOSSADU to widocznie zablokowano je też w 2 bankach depozytorskich i u 3 dopnariuszy.
To kwalifikuje tą Listę Oszustów Światowych jako IZRAELSKĄ, utworzoną dla blokowania Zainteresowanych Satelitarną Detekcją Złota, gdy już MOROWAĆ ich pod Flagą Amerykańską nie było można a złoto Archeologiczne nie było jeszcze wyeksploatowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 372, 373, 374 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 373 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group