Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowożytność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hubert Kozieł, Beria: CZERWONY PROMETEUSZ – Gruzin, który stał na czele sowieckiej bezpieki, trafił do ruchu bolszewickiego jako agent prowokator. Później utrzymywał bliskie stosunki z obcymi tajnymi służbami, przyczynił się do klęski ZSRS w 1941 r. i zabił Stalina; Uważamrze HISTORIA, Maj 2018: na okładce BERIA morderca STALINA – Wzorowy komunista czy gruziński patriota?

Jesteśmy bombardowani CZERWONYM czy SŁOWIAŃSKIM PROMETEUSZEM Ławrentym Berią. Ta akcję wywołałem ja, wykazując, że na mocy tajnego paktu Stalin-Benesz Czechosłowacja wykonała dla Stalina 3 STRATEGICZNE bomby atomowe Tesli; na Warszawę, Berlin i Londyn.
Wobec tego Stalin kazał Armii Czerwonej zaatakować Polskę, ale został pouczony przez sztab generalny Armii Czerwonej, że WOJNA Z POLSKĄ JEST MOŻLIWA TYLKO W SOJUSZU Z NIEMCAMI. Wykorzystał to Heydrich dla intrygi z Czerwonym Napoleonem Tuchaczewskim, co spowodowało okrutną czystkę w generalicji i kadrze oficerskiej Armii Czerwonej. Ponieważ Beck o stalinowskich bombach atomowych powiadomił Hitlera to doszło do MANACHIUM, gdzie 30 IX podpisano Traktat, w którym Anglicy zarekwirowali bombę atomową na LONDYN.
Po śmierci Kirowa Stalin NIE MÓGŁ RZĄDZIĆ Bez Tuchaczewskiego więc na Sylwestra 1938 został otruty, prawdopodobnie polonem. Stalin chorował do końca kwietnia, przy czym stan jego pogarszał się, ale 1 Maja OZDROWIAŁ. Był to – jak wszystko na to wskazuje – Stalin II. Z tym Stalinem II wiąże się kariera Ławrentego Berii, który przyjechał z Gruzji do Moskwy, gdzie zastąpił Jeżowa. Beria nie mógł być w żadnym względzie zabójcą Stalina I a tylko dobrodziejem jego śmierci, jako prawdopodobnie agent Mussoliniego. Beria przywiózł w Podarunku dla Stalina Doświadczenie Fermiego, którym Stalin miał być Głęboko Poruszony, ale dla Stalina I było ono „psu na buty”, bo miał bomby atomowe Tesli, z których III zabrali mu Anglicy.
Wobec Planu Saharowa, zniszczenia wybuchem na dnie Atlantyku Wschodnich Stanów i Europy Zachodniej CAR-BOMBĄ, która była wyciągniętymi spod KSIĄŻĄ 2 czechosłowackimi bombami atomowymi Tesli, które miały być użyte ma Moskwę i Leningrad, mój ojciec, marszałek Broz-Tito i generał amerykański Nikita Chruszczow aresztowali w Kijowie Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA. Mój ojciec dał Generalissimusa Generałowi Amerykańskiemu, który go ZAMORDOWAŁ, ustanowił ze szkoły sobowtórów stalinowskich Stalina III i powołał z Berią i Żdanowem tryumwirat Rządzący, gdy Stalin III utworzył z Marszałkiem Żukowem opozycyjny Duumwirat.
Gdy Stalin III próbował zamordować mnie rękami Świadków Jechnatona-Jehowy – a więc Rotszyldów – to mój stryj OSKALPOWAŁ Stalina III a potem zastrzelił Słowiańskiego Prometeusza Ławrentego Berię, który URATOWAŁ ŚWIAT MORDUJĄC NAJWIĘKSZEGO WROGA LUDZKOŚCI, STALINA III. Następcą Stalina III został Beria a po zastrzeleniu go Generał Amerykański, który powinien być ROTSZYLDEM, bo wyglądał jak Piast Kołodziej.
Odnośnie rzekomego zamordowania Stalina przez Berię to nikt nie podał faktografii. Jedyną faktografię zastrzelenia Berii, przez mego stryja, podałem ja z powołaniem na marszałka Broz-Tito. Z Tity zrobił DURNIA Nikita Chruszczow przekonując go, że żadnych Prawdziców w Nowogrodzie Niżnym NIE BYŁO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PODSTAWĄ PRZEMYSŁU HOLOKAUSTYCZNEGO JEST RELIGIA HOLOKAUSTYCZNA, która nic wspolnego a Historią i Faktografią nie ma. Religia Holokaustyczna została stworzona na podstawie UTAJNIONEGO przez Stalina achiwum oświęcimskiego przez Ideologa i Propagandzsistę Armii Czerwonej Ilię Erenburga dla ZAMAZANIA, że w obozie pracy NIEWOLNICZEJ Oświęcimia zginęło milion Słowian i 5 milionów czerwonoarmistów, z czego KAPITAŁ poszedł przez tajne konta palestyńskie Wallenberga i Eichmanna na Budowę Izraela. Rząd Szwecji poprosił Armię Czerwoną o zamordowanie Raula Wallenberga jako Światowego Konspiratora Żydowskiego.
Kapitał Oświęcimski łatwo obliczyć, gdyż SS wynajmowało Niewolników rekomendowanym hitlerowcom po 6 Rentenmarek za dzień: http://wandaluzja.pl/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej// co było prospektem Likwidacji Słowian. Jest SZCZEGÓŁOWA dokumentacja Holokaustu w postaci akt Komisariatu Żydowsta Rzeszy i Szwajcarskiego Czerwonego Krzyża, który miał umowę z Niemcami o udostępnianiu Danych i komisje sprawdzające te dane w Terenie.
Pogłosy danych Urzędowych były zawsze takie same: 200 tysięcy Wyroków Śmierci Wehrmachtu dla Aktywnych Komunistów; sto tysięcy ofiar Żydowskiego Gestapo, 6 milionów Komunstów i Innych wysiedlonych do USA. Mój ojciec np. jako właściciel lotnisk po prawej stronie środkowej Wisły podpisał Konwencję Szwajcarską o SPRZEDAŻY przez SS 2,5 miliona Żydów dla stanu Nowy Jork po dolarze za głowę, gdyż Niemcy honorowali kapitał amerykański, a takich Konwencji było 10. Ja mogę więc uznać Akt 447, jeśli Szwajcarzy wypłacą mi dywidendę za Konwencję Szwajcarską.
Asz tłumaczył Holokaust jako PRZYKRYWKĘ Przemysłowej Produkcji Amerykanów w GUŁAGU. Polacy mają listę imienną 11,5 milionów polskich ofiar Gułagu, którą Prezydent Putin uzupełnił do 15 milionów. Arabka ma obowiązek urodzenia 13 jezuitów więc nie sądzę by Gułążka miała normę NIŻSZĄ. Poza 15 milionami Polaków było tem jeszcze 20 milionów Ukraińców i Sto Małych Narodów Rosji.
To jest techniką rządzenia USA Holokaustami i Gułagami, przed którymi Trumpf ZESRAŁ SIĘ.
Teraz Religia Holokaustyczna POTRZEBUJE ZIEMI dla Dyktatury Spermy Jerozolimskiej, którą ma być Europejski Izrael: UKRAINA-POLSKA-SŁOWACJA-WĘGRY-RUMUNIA. Żydzi milczą jak zaklęci o Pogromach Żydów na Węgrzech i w Rumunii, które były sto razy większe od pogromu kieleckiego, gdyż pogromy HITLEROWCÓW nad Dunajem organizowała Armia Czerwona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że mój ojciec wiedział o Złocie Serbskim od marszała Broz-Tito-Pindara. Ślad po tym zlocie Urwał się we Wrocławiu, z czego wynikało, że zostało przetopione w HUTMENIE. Ja jednak WYMYŚLIŁEM, że w Hutmenie przetopione być nie mogło, gdyż tam pracowali Polacy, więc sprawa wydałaby się, natomiast Wałbrzych był pod jurysdykcją prywatnej armii inwalidów Hitlera TODT, toteż złoto to powinno pojechać metrem fortecznym do Wałbrzycha i być przetopione na cegły z monogramem AH.
Złota tego było 4 pociągi, po 2 na bomby atomowe na Moskwę i Leningrad. Po zniszczeniu przez AK Jedynego samolotu zdolnego do operowania tymi bombami, eszelon 5 pociągów z 2 lokomotywami spalinowymi każdy – został wycofany z Łucka i ukryty pod KSIĄŻEM. Córka leśniczego niemieckiego i żona polskiego wskazała SmerSzowi zamaskowany wjazd kolejowy pod Książ, skąd SmerSz wyprowadził pociąg z 3 pulmanami: 2 obite blachą cynkowa z napisami GAZY BOJOWE i jeden dla eskorty. Wjazad został wysadzony, a o innych wagonach mowy nie było.
To, że o INNYCH wagonach Leśniczanka nie mówiła jest zrozumiałe, gdyż kilka miesięcy przed SmerSzem byli tam żołnierze Waltera, którzy jeden pociąg ze złotem wyprowadzili, drugi dali Amerykanom Pattona na Waligórza a 2 zasypali dynamitem. Gdy była gorączka Złotego Pociągu to dostałem list, że Złoty Pociąg z Wałbrzycha stoi w Warszawie przy ulicy Takiej numer Taki, z czego wynikało, że II pojechał do Berlina.
Broz-Tito miał Majestatyczny pseudonim PINDAR od Pinusu, z której to racji Albańczycy przezywali Amerykanów PINDAISTAMI – że USA zostały uratowane w wojnie Ukraińskiej przez Broz-Tito-Pindara wzięciem do niewoli Generalissimusa, który wydał dla Oppenheimera i Saharowa rozkaz zniszczenia Wschodnich Stanów wybuchem na dnie Atlantyku Car-Bomby. Rozkaz ten jest podpisany przez Ławrentego Berię jako Komisarza Bezpieczeństwa Nuklearnego ZSRS, ale nie znam daty tego dokumentu, który może być andatowany?
Stalin był przydupnikiem Pierdziela Rokefelera, toteż taki rozkaz powinein wydać Pierdziel, co jest zrozumiałe, gdyż taka bomba niszczyła Holokaustyczne USA na wschód od Missisipi a nie zagrażała Gułażnym na zachód od Missisipi.
Zwiadowcy Waltera zabrali spod Książą jedną walizkową bombę atomową odpalaną sygnałem radiowym lub zegarem. Pamiętam jak ojciec rozmawiał ze znajomym, który powiedział mu, że SOWIECI MAJĄ BOMBĘ ATOMOWĄ, na co ojciec: TO TERAZ ZAMINUJĄ PORTY AMERYKAŃSKIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/142530,solidarnosc-byla-operacja-specjalna-cia

„Solidarność” była operacją specjalną CIA
https://wiernipolsce1.wordpress.com/
*****
To jest HEREZJA dla odwrócenia usagi, że Zachód finansował Solidarność przez MOSSAD. Jan Paweł II wsparł Slidarność stoma milionami USD i dał Irlandzkiej Armii Republikańskiej też sto milionów USD, ale ważne KOMU personalnie. Gdy CIA przez kardynała Casarollego przekazała dla Solidarności 200 milionów USD, który przywiózł je dla Jana Pawła II to ten kazał przekazać je Pocztą Elektroniczną dla Milewskiego w Brukseli, który dowiedział się o całej sprawie dopiero w roku 1995 a więc 10 lat później.
Milewski miał komputer MOSSAD Roberta Maxwella, który sprzedał je Generałowi Jaruzelskiemu dla Polskiej Armii i MSW oraz Podarował Solidarności, toteż przesyłka 200 milionów USD z banku Watykańskiego do centrali Solidarności w Brukseli została przejęta przez Mossad. Jest pytanie DLACZEGO przesyłano te pieniądze pocztą wojenną Mossadu, skoro można było je przelać bankowo czy przewieść w kontenerze. To kwalifikuje Jana Pawła II na agenta Mossadu ???
DYNAMITEM, który Wysadził Komunizm była Satelitarna Detekcja Złota, ale Niemcy zostały Zjednoczone na SKALPIE STALINA, o czym pisałem wielokrotnie. Ja kazałem Urszuli Sipińskiej przystąpić do amerykańsko-japońskiego Paktu Pacyficznego, który nabył minireaktor URSZULA SIPIŃSKA we wrocławskiej TOSHIBIE, co było Legalizacją Solidarności. Rokefeler zapłacił za USi 10 miliardów USD i tyle chyba Japończycy. Dla jaruzelistów była to cena NIEZAPROSZENIA mnie na występ Urszuli Sipińskiej w sali Związków Zawodowych, gdzie ZA ŚCIANĄ była TOSHIBA, gdzie w czasie koncertu wrocławski KOR konferował z Amerykanami i Japończykami.
KOR był organizacją kominternowską – nie komunistyczną, ale KOMINTERNOWSKĄ, powołaną do wykupienia USA za złoto z Folwarku Żydowskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazimierz Jasiński, KTO FINANSOWAŁ REWOLUCJĘ AMERYKAŃSKĄ – Rewolucja amerykańska nigdy nie obaliłaby władzy brytyjskiej, gdyby nie pomoc finansowa, jaką zorganizowali ludzie o których dzisiaj mało kto pamięta. Jednym z nich był pochodzący z Polski Salomon Chaim; Uważamrze.pl HISTORIA, VII 2018, str. 20-23.

W Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Haym_Solomon// pod hasłem Haym Salomon czytamy: właśc. Chaim Solomon (ur. 7 kwietnia 1740 w Lesznie, zm. 6 stycznia 1785 w Filadelfii) – Żyd z Polski, bankier, kupiec, makler, główny finansista rewolucji amerykańskiej i jej aktywny uczestnik, ojciec założyciel USA, wolnomularz, szpieg i dyplomata amerykański, filantrop, poliglota (znał 10 języków), sędzia w sądzie rabinackim, oraz działacz żydowskiej społeczności.
Dodajmy: Przybył do Ameryki w r. 1772 jako UCIEKINIER z Polski „bez grosza przy duszy” i sfinansował Armię Amerykańską. Solomon nie otrzymał żadnego wynagrodzenia pieniężnego i w 1785 roku zmarł jako bankrut, choć zobowiązania rządu wobec niego wyniosły w chwili śmierci bankiera astronomiczną naówczas sumę 2.000.000 dolarów. KARIERA ZAISTE NA MIARĘ JOHNA LAWA.
Przed wojną nacjonaliści żarli się z Żydami: KTO SFINANSOWAŁ ARMIĘ KONTYNETALNĄ USA. Chaim Salomon czy Ralf Stadnicki? Po II.WŚ Żydzi Wyrzucili z Historii Ralfa Stadnickiego jako AHISTORYCZNEGO. Ja tłumaczyłem, że Chaim nie był wprawdzie bogaty z domu i przybył do Ameryki „bez grosza przy duszy”, ale dorobił się przy plantatorach z Południa, dla których sfinansował Herbatkę Bostońską płacąc gangsterom irlandzim, również za spalenie Nowego Jorku, za co był w l. 1776-78 więziony przez Anglików i skazany na Szubienicę, spod której uciekł przekupując strażników.
W takim razie Rewolucję Amerykańską sfinansowaliby plantatorzy z Południa, na czym można dorobić się. Gierek np. pisze w Przerwanej Dekadzie: KANIA NIE BYŁ BOGATY Z DOMU A NIE KRADŁ, BO MYŚMY PATRZYLI NA RĘCE. – A TO, ŻE ZOSTAŁ KREZUSEM TO PRZY ANDROPOWIE, KTÓRY FINANSOWAŁ PRZEZ KANIĘ WAŁĘSĘ…
Ralfa Stadnickiego z Historycznego Unicestwienia przez Żydów uratowali komuniści zmieniąc mu imię na Piotr Jakub od KUBANIA: „Bankier w Amsterdamie; pierwszy wprowadził amerykańskie papiery wartościowe na amsterdamski rynek giełdowy, będący w tym czasie światowym centrum operacji finansowych; zasłużony dla skarbu Stanów Zjednoczonych walczących o niepodległość.” Encyklopedia Powszechna PWN wydanie drugie, tom 4, W-wa 1987, s. 263.
W takim razie Armię Kontynentalną USA sfinansował Ralf Stadnicki a Chaim Salomon umarl jako NĘDZARZ w Filadelfii na skutek ZAPROTESTOWANIA jego Astronomicznej Wierzytelności w Skarbie USA przez Piotra Jakuba Stadnickiego w Gdańsku. W dalszym ciągu nie ma pewności, czy Ralf Stadnicki w Amsterdamie i USA a Piotr Jakub Stadnicki w Gdańsku to ta sama osoba, czy ojciec i syn?
KJ pisze, że Francja wpompowała w Rewolucję Amerykańską 1,3 miliarda LIWRÓW. Nie wiem co to liwr, ale chyba srebrny ludidor? To miało być POWODEM Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Są jeszcze inni PODEJRZANI o finansowanie Jerzego Waszyngtona. Pierwszym jest skarbiec Templariuszy z PROCHOWNI zamku edynburskiego, przywieziony tam za Marii Stuart wobec zagrożenia go w Rydze przez Turków i Polaków. Było to Złoto Prawdziców w cytadeli ryskiej, zagarnięte w 1169 r. przez templariuszy z Bornholmu, którzy władali nim jako Kawalerowie Mieczowi. Ciekawe tylko, jak uchronił się przed Cromwellem? bo może przez wywiezienie na Północ Szkocji ???
Żydzi stawali na głowie, żeby wyprowadzić Złoto Templariuszy ze Skarbu Świątyni Jerozolimskiej. Mam np. książkę, w której pisze, że Skarb Świątyni został wywieziony do Konstantynopola i złupiony w r. 1204 przez templariuszy, który wywieźli go do Edynburga. Stąd wywieziono go na Labrador i na Haiti a potem do El Paso, skąd poszedł na FINANSOWANIE WASZYNGTONA. Jest to SIŁOWE łączenie Skarbu Świątyni ze znalezionym z satelity skarbem w El Paso nad Rio Grande, z którego Armia Amerykańska pokazała naukowcom tylko kufry okrętowe z XVI wieku. To jest zupełna Bzdura, gdyż Skarb Świątyni w cysternie Świątyni Salomona został ODZYSKANY przez Asyryjczyków a kufry okrętowe w El Paso są muzułmańskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po I.WŚ powołano w Niemczech KILKA komisji do zbadania Przyczyn Klęski. Wszystkie orzekły, że winę za klęskę ponosi JEDEN człowiek, Roman Dmowski. Gdyby takie komisje powołano po II.WŚ to by orzekły, że winowajcą klęski Niemiec był Józef Beck.
Niemcy mieli KILKA Planów wygrania Wojny Rewanżowej a niepowodzenie Jednego Planu powodowało uruchomienie Następnego. Według Dokumentu Pana Rotmistrza to PODMIOTEM była granica niemiecko-żydowska na Missisipi, gdyż BEZ USA ani Anglia ani Rosja prowadzić wojny z Niemcami NIE MOGŁY.

I Planem Podboju Świata był PAKT ANTYKOMINTERNOWSKI, do którego Polska – jako państwo Faszystowskie – przystąpić MUSIAŁA. Politolodzy tłumaczyli Adolfowi, że Rosję MA W KIESZENI przez Pakt Antykominternowski. Plan ten został storpedowany KONTRULTIMATUM Becka, ale ostatecznie upadł w Bitwie nad Bzurą, gdyż Gułażną Amerykę można było zdetonować do 10 Września w Brześciu. Miał tego dokonać Guderian pancernym zagonem na Brześć, ale wytłumaczono mu, że Polacy na to Czekają: ZNISZCZENIE PRZEZ POLAKÓW NIEMIECKIEJ ARMII PANCERNEJ MOGŁO MIEĆ NIEOBLICZALNE SKUTKI.

II Planem był PRELIMINARZ POKOJOWY z Zakopanego, zniszczony przez Churchilla odpowiedzią kongresmenom amerykańskim: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE..., a ponieważ z granicą niemiecko-żydowską na Missisipi żaden kongresmen nie chciał mieć nic wspólnego to Preliminarz diabli wzięli.

III Planem było aresztowanie przez sztab generalny Wehrmachtu Adolfa Hitlera jako ŻYDA i wysłanie do Szkocji Rudolfa Hessa dla powołania Lordowskiego rządu Mountbattena-Hamiltona. Rząd ten został rozpędzony przez Churchilla przy pomocy uzbrojonych w kaftany bezpieczeństwa Polaków. Hitlera reaktywowali mnisi bułgarscy sprzedając mu bułgarski skarb imperialny, który STARCZAŁ na kupienie USA, wobec czego Generałowie musieli Fuehrera PRZEPROSIĆ.

IV był Plan BARBAROSSA, zniszczony przez Goldę Meir i Menachema Begina w Jedwabnem. Podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem znaleziono w synagodze białostockiej uwierzytelnioną politycznie Kartę Atlantycką, co spowodowało wydanie przez sztab generalny Wehrmachtu ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstawy prawnej Holokaustu, i ZMUSZENIE Japonii do zaatakowania USA, co było rezygnacją z zamysłów użycia Japonii do instalowania granicy na Missisipi.

V Punktem była BITWA STALINGRADZKA, która miała być wygrana przez Wehrmacht Dzięki Stalinowi, ale na posiedzeniu stalingradzkiej rady wojennej z udziałem Żukowa i Rokossowskiego Chruszczow ZŁAMAŁ samowładztwo, wobec czego front stalingradzki podporządkował się Leningradowi, który WYGRAŁ WOJNĘ.

VI Planem była granica niemiecko-sowiecka na WIŚLE, która powodowała ODWRÓCENIE SOJUSZY przez reaktywację Paktu Ribbentrop-Mołotow na Atlantyku i suponowanego niejednokrotnie aliansu japońsko-niemiecko-sowieckiego na Pacyfiku. Granica na Wiśle została jednak zniszczona przez Churchilla łapówką dla Himmlera za umożliwienie wybuchu Powstania Warszawskiego, które zniweczyło budowę Festung Warschau, będącego WARUNKIEM utrzymania przez Schoernera frontu na Wiśle. Poza tym Żukow za zgodą Komisariatu Leningradzkiego aresztował Generalissimusa.

W końcu II.WŚ broń atomową posiadały tylko Niemcy i Japonia. Niemcy nie użyli taktycznej i strategicznej broni atomowej, gdyż mieli PEWNOŚĆ, że użyje jej ICH AGANT Stalin II, przez zdetonowanie na dnie Atlantyku niemieckiego arsenału atomowego. Teraz podniosą się KWIKI, że Hitler miał Tylko Jedną walizkową bombę atomową, ale była to bomba, którą walterowcy ZABRALI spod Książa, gdzie był ich cały wagon. To był Plan SAHAROWA, podpisany wprawdzie tylko przez Berię jako Szefa Bezpieczeństwa Nuklearnego ZSRS, ale w formie Rozkazu Stalina dla Saharowa i Oppenheimera zdetonowania na dnie Atlantyku Car-Bomby. To powodowało zniszczenie Wschodnich Stanów USA i Europy Zachodniej, co umożliwiało Niemcom ZALUDNIENIE jej i opanowanie Stanów do Missisipi a Japończykom i Sowietom ziem na Zachód od Missisipi.
Plan Saharowa został zniweczony aresztowaniem przez mego ojca w Kijowie Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na Wykupienie przez Holokaustów USA. Generalissimusa aresztował prawdopodobnie Łupaszko, który był marszałkiem Bolesława Piaseckiego na Białorusi, ale został użyczony memu ojcu na wojnę ukraińską jako ukrainiec, który torturował i ZAKATOWAŁ Stalina II, że Biuro Polityczne musiało powołać Stalina III. Marszałkiem mego ojca był Góra-Dolina – uważany za Największego Partyzanta II.WŚ czyli Większego od marszałka Broz-Tito.
Po oskalpowaniu Stalina III przez mego stryja Ławrenty Beria chciał osadzić na Kremlu Stalina IV, ale zapobiegła temu Kucharka Stalina III. - Togliatti BOLAŁ nad renesansowymi praktykami włoskimi w XX-wiecznej Rosji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było 7 Etapów WYGRANIA przez Niemcy Wojny Rewanżowej:

I. PAKT ANTYKOMINTERNOWSKI, złamany KONTRULTIMATUM Józefa Becka.
II. Preliminarz Pokojowy z ZAKOPANEGO, złamany przez Winstona Churchilla JEZUICKIM rodowodem Adolfa Hitlera i niemiecko-żydowską granicą na Missisipi.
III. Szkocka misja RUDOLFA HESSA, zniweczona ROZPĘDZENIEM przez Winstona Churchilla rządu Hamiltona-Mountbattena.
IV. PLAN BARBAROSSA, złamany przez Goldę Meir w JEDWABNEM. Podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem znaleziono w synagodze białostockiej uwierzytelniony politycznie preliminarz Karty Atlantyckiej, na podstawie którego sztab generalny Wehrmachtu wydał ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstawę prawną Holokaustu. http://nortus.pinger.pl/m/13170093// Oparta na doktrynie Teodora Roosevelta Karta Atlantycka traktowała Japonię jako Protektorat Amerykański: Mandżuria Rosji, Japonia USA.
V. STALINGRAD z Dyrektywą Stalina, złamaną przez Nikitę Chruszczowa, dzięki czemu wojnę wygrał Leningrad.
VI. FESTUNG WARSCHAU Schoernera, odwracający sojusze na Atlantyku i Pacyfiku, złamany przez Winstona Churchilla Powstaniem Warszawskim.
VII. PLAN SACHAROWA, złamany wzięciem do niewoli przez mego ojca w Kijowie Generalissimusa i zakatowaniem go przez Łupaszkę. Plan jest podpisany tylko przez Berię jako Komisarza Nuklearnego ZSRS, ale była to kompetencja Generalissimusa.

Z tą sprawą wiąże się zatłuczenie MŁOTKIEM przez Urszulę Sipińską Anny German na Autostradzie Słońca we Włoszech. Teść Anny German aresztował w Bełzie Bolesława Piaseckiego i Mirosława Żuławskiego, którzy torturowali Żydów z wojny ukraińskiej – z czego wynika, że Generalissimus umarł w Żytomierzu.
Ojciec Anny German został aresztowany przez SmerSz i wywieziony z rodziną do Taszkentu, gdzie miał popełnił w więzieniu samobójstwo. Matka związała się w Żydem, z którym wróciła z córką do Łodzi, skąd Żyd wyjechał na wojnę palestyńską, z której nie wrócił. Anna mogła mieć więc wiedzę o Śmierci Generalissimusa z 3 niezależnych źródeł: Od matki, kochanka i męża, gdyż teść aresztował i przesłuchiwał Piaseckiego i Żuławskiego – głównego śledczego Falangi.
To suponuje, że Urszula skatowała Annę na rozkaż SmerSza, który bał się ujawienia tajemnicy śmierci Generalissimusa, gdyż Anna miała głowę Polityczną i mogła tym grać. Po wyjściu ze szpitala zaczęła Dopierdalać się do mnie – jakbym to ja był winnym Skatowania jej, z czego nie wyszła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieocenioną przysługę wyrządził mi wykształcony w Leningradzie Ukrainiec, który strofował mnie: PRZECIEŻ WIDZIAŁEM PISTOLET Z KTÓREGO STRZLAŁA. TO JEST BROŃ PROSTYTUTKI PARYSKIEJ – Z TEGO CZŁOWIEKA ZABIĆ NIE MOŻNA. Wszeteczył się z GENERAŁAMI, którym pokazywano magazyny muzealne i ciekawostki, dzięki czemu uniknąłem Trucizny Stalinowskiej: Dymitryj Wołkogionow, STALIN – WIRTUOZ KŁAMSTWA, DYKTATOR MYŚLI.
Według tej Prostytutki Paryskiej to było DWA zamachy na Lenina: W dniu puczu eserów i gdy Armia Czerwona była pod Warszawą. Puczem Eserów było przybycie do ambasady niemieckiej 2 funkcjonariuszy SR dla pobrania POŁOWY z dotacji 40 milionów RM na Armię Czerwoną. Gdy Ambasador ODMÓWIŁ to ci wyjęli pistolety i zastrzelili go.
Do sztabu Eserów pojechał Dzierżyński z Zapewnieniem o uiszczeniu należności, ale został zatrzymany. Do Ambasady udał się więc Lenin z Kondolencjami, do którego w drodze powrotnej ktoś strzelił z ciężkiego Browninga, którego pocisk znaleziono w samochodzie. Lenin pojchechał też do sztabu Eserów, gdzie wręczył 20 milionów RM i zabrał Dzierżyńskiego.
Rabini Kijowscy zaprosili Piłsudskiego, żeby pojechać na Kreml i lżyć Lenina: TY ŻYDOSKI GNOJU, ZARAZIŁEŚ KAPLANKE SYFILISEM TO KOPULUJ JĄ. Lenin musiał więc wziąć Kaplankę na nałożnicę i dać armię Trockiemu, który się Piłsudskiego NIE BAŁ. Gdy Armia Czerwona była pod Warszawą to Nałożnica strzeliła do Lenina z PRZYŁOŻENIA, co uruchomiło syfilis, o co rabinom kijowskim chodziło.
Armia Czerwona MUSIAŁA WZIĄĆ WARSZAWĘ, gdyż armia polska nie miała amunicji, której transporty zostały zablokowane przez Antypolskie strajki dokerów, kolejarzy i Czechów. Dopiero 12 godzin przed bitwą do Skierniewic przybyły pociągi węgierskie z amunicją.
Po bitwie Trocki musiał uwolnić Dzierżyńskiego, który ze Stalinem sprzedał Południową Mongolię nacjonalistom chińskim a Północną Mandzyrię samurajom za najemników chińskich i japońskich, którym płacili Rokefelery przez Stalina, którzy ZABRALI tym Rosję Rotszyldom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/08/02/wolne-tematy-54-2018// Ad. 112:
https://marucha.wordpress.com/2018/08/09/wolne-tematy-55-2018/ Asd. 195:

Wszyscy gadają ILIMINATI, ILUMINATI, ale nikt nie wie, co to jest. Otóż Iluminaci to tajne konta szwajcarskie Saskiej Akademii Nauk. Stąd wynika sprawa, Co To Jest Saska Akademia Nauk ???
Otóż Saska Akademia Nauk to renesansowa praktyka niemicka: Bierze się możebnego naukowca i traktuje rozpalonym żelazem – a jeśli nic nie można z niego wydusić to wsadza mu się rozpalone żelazo w odbytnicę i bierze Drugiego.
August II Sas miał, jak przystało na renesansowego księcia niemieckiego, harem Żydowski. Z tego powodu cierpiał na przerost demograficzny, wobec czego w saskiej akademii nauk wymyślono kapitał Anonimowy czyli mafijny, obsługiwany przez tajne konta szwajcarskie. Tym kapitałem sfinansowano Wielką Rewolucję Francuską i Wykupienie Anglii po Waterloo oraz Zjednoczono Włochy.
Tym kapitałem Rotszyldy wzięliby Świat DO WORKA, jak po Waterloo Anglię, ale cesarz Franciszek Józef powierzył krakowskiego patentu Łukasiewicza SZKOTOM Rokefelerom, którzy nie tylko obronili USA przed Rotszyldami, ale i wydarli Rotszyldom Rosję. Wkrótce po WTC był w Lidze Polskich Rodzin odczyt prelegenta z Warszawy, który powołał się na analityka amerykańskiego Hansa Schmidta, który Wnioskował, że WTC to NAPAD Narodowego Kapitału Angielskiego Rotszyldów na Narodowy Kapitał Amerykański Rokefelerów ???
Wykazałem, że WTC było SKUTKIEM niemiecko-polsko-amerykańskiej konferencji w gdańskim NEPTUNIE 30 VI 1999, w której Amerykanie ZA WYCOFANIE SIĘ NIEMCÓW Z VOLKSWAGENA-LUPO – na moim VDTW – PRZYZNALI KONCESJĘ DLA NIEMIECKIEGO KAPITAŁU ASEKURACYJNEGO, o czym Niemcy marzyli od wieku. Ponieważ familia Buschów-Sherffów-Bushów SKRYMINALIZOWAŁA niemiecki kapitał asekuracyjny, a jest to kapitał rządzący, bo każdy głosuje na SWOJE pieniądze, to Amerykanie zaczęli się pchać do kapitału NIEKRYMINALNEGO Drzwiami i Oknami, więc Rokefelery zaczęły krzyczeć BIN-LADENIE RATÓJ !!! Jak wykazało WYMUSZONE przeze mnie śledztwo Bundestagu to Zbawcą USA okazał się jednak nie Bin-Laden a Zarkawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazus Tereski Maj załatwia POLITYCZNIE archeologiczną ikonę Anglii STONHENGE, jako budowlę Chejrona z Płocka, ukończoną przez Posejdona z Poznania. Dodatkowym argumentem są CZESKIE krypty w emporiach angielskich, które zostały rozbudowane na Katedry, co było skutkiem sojuszu Chejrona z Trytonem-Turyngiem z Krokowa-Pragi. Niemki objechały świat szukając Dobrego kopulanta, którym okazał się Karel Gott.
Wojny Napoleońskie były de facto wojnami o Nadrenię, którą Francja przegrała z sojuszem prusko-rosyjskim, którym kierował Clausewitz. Mówił, że Zjednoczenie Niemiec nastąpi w wyniku 2 wojen: z Austrią i Francją, a gdy pytano o ROSJĘ to milczał. Rosja została wyeliminowana Powstaniem Styczniowym, które zmusiło ją do podpisania Konwencji Alvenslebena, która była protektoratem pruskim. Wcześniej Żelazny Kanclerz zarekwirował 50% technologicznej renty Kolejowej, co dało mu pieniądze na Likwidację Podatków i wojny o Zjednoczenie Niemiec.
Kazusem Światowego Władztwa Prus było wypędzenie rosyjskich papierów wartościowych z giełdy berlińskiej kapitałem historycznym ILIADY według doktryny politycznej konserwatyzmu angielskiego. Tej DOKTRYNIE sprzeniewierzyli się Anglicy dając Stonehenge Żydom i Murzynom, toteż stało się ono Moim Łupem, jak wygnanie mnie przez Prezydenta Sadata dało mi Majestat Egipski.
Sulejman Wspaniały po bitwie pod Mohaczem uwierzył, że Ma Świat w WORKU, tak jak Żelazny Kanclerz po wygnaniu rosyjskich papierów wartościowych. Zaprognozował więc WSCHODNIĄ granicę Niemiec na Missisipi, o którą było 2 wojny światowe – niczym wojny napoleońskie o Nadrenię, która awansowała Francję z mocarstwa Winnego na Przemysłowe, jak Górny Śląsk Polskę.
*****
Wysłany: Sob Sie 11, 2018 8:21 am Temat postu: Było 7 Etapów WYGRANIA przez Niemcy Wojny Rewanżowej:

I. PAKT ANTYKOMINTERNOWSKI, złamany KONTRULTIMATUM Józefa Becka.
II. Preliminarz Pokojowy z ZAKOPANEGO, złamany przez Winstona Churchilla JEZUICKIM rodowodem Adolfa Hitlera i niemiecko-żydowską granicą na Missisipi.
III. Szkocka misja RUDOLFA HESSA, zniweczona ROZPĘDZENIEM przez Winstona Churchilla rządu Hamiltona-Mountbattena.
IV. PLAN BARBAROSSA, złamany przez Goldę Meir w JEDWABNEM. Podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem znaleziono w synagodze białostockiej uwierzytelniony politycznie preliminarz Karty Atlantyckiej, na podstawie którego sztab generalny Wehrmachtu wydał ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstawę prawną Holokaustu. http://nortus.pinger.pl/m/13170093// Oparta na doktrynie Teodora Roosevelta Karta Atlantycka traktowała Japonię jako Protektorat Amerykański: Mandżuria Rosji, Japonia USA.
V. STALINGRAD z Dyrektywą Stalina, złamaną przez Nikitę Chruszczowa, dzięki czemu wojnę wygrał Leningrad.
VI. FESTUNG WARSCHAU Schoernera, odwracający sojusze na Atlantyku i Pacyfiku, złamany przez Winstona Churchilla Powstaniem Warszawskim.
VII. PLAN SACHAROWA, złamany wzięciem do niewoli w Kijowie przez mego ojca Generalissimusa, którego zakatował Łupaszko. Plan jest podpisany tylko przez Berię, ale była to kompetencja Generalissimusa.
*****
Z tą sprawą wiąże się zatłuczenie MŁOTKIEM przez Urszulę Sipińską Anny German na Autostradzie Słońca we Włoszech. Teść Anny German aresztował w Bełzie Bolesława Piaseckiego i Mirosława Żuławskiego, którzy torturowali Żydów w wojnie ukraińskiej – z czego wynika, że Generalissimus umarł w Żytomierzu.
Ojciec Anny był aresztowany przez SmerSz i wywieziony z rodziną do Taszkentu, gdzie miał popełnił w więzieniu samobójstwo. Matka związała się w Żydem, z którym wróciła z córką do Łodzi, skąd Żyd wyjechał na wojnę palestyńską, z której nie wrócił. Anna mogła mieć więc wiedzę o Śmierci Generalissimusa z 3 niezależnych źródeł: Od matki, kochanka i męża, gdyż teść przesłuchiwał Piaseckiego i głównego śledczego Falangi Żuławskiego.
To suponuje, że Urszula skatowała Annę na rozkaż SmerSza, który bał się ujawienia tajemnicy śmierci Generalissimusa, bo Anna miała głowę Polityczną i mogła tym grać. Po wyjściu ze szpitala zaczęła Dopierdalać się do mnie jako ASEKURANTA Sipińskiej.
Niemcy powołali KILKA komisji dla zbadania przyczyn klęski w Wielkiej Wojnie, które wykazały, że Winowajcą był Roman Dmowski. Gdyby takie komisje powołano po Wojnie Rewanżowej to okazało by się, że Diabłem Antyniemieckim był Józef Beck.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy Biała Rosja w KONSTANTYNOPOLU wygnała Polskich Kozaków za Dniepr do Petlury to Piłsudski odpowiedział Ultimatum, które odczytali w Rostowie na Najwyższej Radzie Rosji narodowcy wielkopolscy: ZACHOWUJECIE SIĘ PANOWIE TAK, JAK BYŚCIE TO WY ZWYCIĘŻALI, GDY ZWYCIĘŻAM JA. – A TO, ŻE WAS NIE BIJĘ TO NIE DLATEGO, ŻE NIE MOGĘ, TYLKO DLATEGO, ŻE NIE CHCĘ…
Kozacy Polscy wysłali Deputację do Lenina prosząc go o Uznanie Kozaczyzny między Dnieprem a Dońcem, na co ten odpowiedział tak, jak król Władysław Waza Chmielnickiemu: TO NIE JEST ZIEMIA WIŚNIOWIECKIEGO TYLKO WASZA. MACIE SZABLE I SAMOPAŁY WIĘC BROŃCIE JEJ. – Następnego dnia już NIE ŻYŁ.
Wobec tego Kozacy Polscy podpisali kowencję z Budionnym, ,który UZNAŁ ich prawa do ziemi między Dnieprem a Dońcem za udział w wojnie z Białą Rosją, wobec czego ci w bitwie pod Orłem zagarnęli pociągi ze skarbami SETEK rodów rosyjskich. Lenin dał zdobyczną broń z pociągami nierozładowanej broni alianckiej Kemalowi, który pobił nią Ormian i Greków oraz odzyskał Konstantynopol. Bitwa pod Orłem była więc TRYUMFEM Budionnego, Kozaków Polskich i Kemala.
Po bitwie nad Niemnem Moskwa była POLSKA, ale Trocki UWOLNIŁ Dzierżyńskiego, który ze Stalinem sprzedał Połudiową Mongolię nacjonalistom chińskim i Północną Mandzurię samurajom za najemników chińskich i japońskich, którzy rozgromili eserów na Syberii i Powołżu oraz wygnali Polaków z Odessy. O ile Mauserom płacili Rotszyldy to Kitajcom i Niponom Rokefelery przez Stalina, który stał się komisarzem Stanu USA-ROSJA.
Po podboju Krymu Budionny napadł na Polskich Kozaków by zabrać im skarby, ale ci ewakuowali je flotyllą do Odessy. Gdy flotylla kozacka dopływała do Odessy to byli tam już Chińczycy wobec czego Kozacy Polscy skapitulowali przed Armią Rumuńską, co było zaczynem rumuńskiej MOCARSTWOWOŚCI. – Pisałem kilkakrotnie, że te rody rosyjskie, które utraciły skarby w bitwie pod Orłem muszą dla odzyskania ich zarejestrować się u mnie, gdyż inaczej przejdą na własność Niepodległej Ukrainy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://video.wp.pl/i,hold-pruski-to-wielki-blad-polityczny-polskiego-krola-historycy-nie-maja-watpliwosci,mid,2025759,cid,4051,klip.html?ticaid=11bfea
W polskiej historiografii hołd pruski jest oceniany jako fatalny błąd polityczny Zygmunta Starego. W 1525 roku w Krakowie doszło do zawarcia traktatu między królem Polski a mistrzem zakonu krzyżackiego Albrechtem Hohenzollernem. W jego wyniku Prusy Zakonne zostały przekształcone w świeckie państwo o nazwie Prusy Książęce, które stało się lennem Polski. Przełom XV i XVI wieku to czas szczególnych napięć między Rzeczpospolitą a państwem krzyżackim.
*****
Tylko Albrecht Hohenzollern mógł stawić czoło cesarzowi Karolowi V. Był plan uderzenia wielką armią niemiecko-hiszpańską na Brandenburgię, po spacyfikowaniu której armia ta miała uderzyć przez Wielkopolskę na Pomorze, aby spotkać się w Gdańsku z flotą niderlandzką i uderzyć wspólnie na Mazowsze, które miało otrzymać status Udzielnego Księstwa Rzeszy, jak Pomorze, co na Pomorzu Zachodnim się STAŁO.

https://marucha.wordpress.com/2018/09/12/wolne-tematy-61-2018/
27. Yagiel said - 2018-09-12 (środa) @ 20:34:10
ad 13/Wandaluzja:
Szanowny Wandaluzjo, coś pewnie było na rzeczy z tym Mazowszem, gdyż
1. po hołdzie Zakonu’1525 dwaj synkowie mazowieccy szybko zmarli – koniec Piastów
2. Hohenzollern ożeniony był z Jagiellonką, a ród ten dotrwał u władzy w Prusiech, jak wiadomo, do I woj. świat
3. stało się tak głównie dlatego, ze Jagiełło chciał trwania osłabionego Zakonu jako przeciwwagi dla Polski – on był Litwinem i dbał o Litwę głównie – trudno mieć do niego o to pretensję; po to nie dobił Zakonu w Wojnie 1409-11 i nie zdobył MarienBurga; wystarczyło mu umówić się z von Plauen’em, któremu zostało 25-30 rycerzy-zakonników… a jednak trwał i wojował
4. Zygmunt Stary to wnuk Jagiełły, kontynuujący jego i swego ojca strategię czynienia z Zakonu niby-Prusów („Banderia Prutenorum” x.Długosza, itd.)
5. częścią tej strategii, od Algirdasa począwszy, było osłabianie Kościoła i dlatego to Prusy Książęce stały się pierwszym państwem protestanckim, na czym oczywiście zależało Jagielle i następcom – dla dobra Litwy i Rusi
6. nawet Sienkiewicz w „Krzyżakach” coś sugerował, gdyż zaatakowany pod Krakowem poseł Zakonu von Lichtenstein (co za nazwisko!) nie patrzył na Zbyszka „Głupiś!”, tylko na xiężnę mazowiecką/Czersk, Annę Danutę – a ta nie zmrużyła oka i tym skazała Zbyszka na śmierć, bo
7. przedtem, nocą w gospodzie sama go wystawiła, nakręciła historią łzawą o Danuśce, Jurandzie – wiadomo
otóż: dlaczego xeni Anna Danuta, Litwinka w stroju Litwy: złoty, zielony, czerwień nakręciła Zbyszka na posła Zakonu?
wbrew oczywistym interesom Polski/Wawelu… źle Polsce życzyła?
8. wiadomo, że niewiele brakło, żeby to Mazowsze przejęło Hedwig/Jadwigę, czyli Polskę w latach 1382-84
9. ta xeni Anna Danuta była wystarczająco mądra, żeby dogadać swe pół-Mazowsze z Zakonem – stąd jej nagranie, napuszczenie Zbyszka na posła Zakonu: to oczywiste, że poseł wiedział, że będzie zaatakowany – gospodę Pod Lutym Turem w Tyńcu prowadził Niemiec…
10. co i skąd wiedział Sienkiewicz ,że tak „Krzyżaków” zaczął? ta xeni Anna Danuta była rodzoną siostrą Vitautasa/Witolda, nie Jagiełły – tego siostra rodzona była żoną drugiego pół-Mazowsza, też przychylnego Zakonowi – który marzył o koronie królewskiej litewskiej i ciut brakło…

Zatem, Szanowny Wandaluzjo, Sienkiew wiedział, nie-wprost powiedział, więc może Ty dopowiedz…? To, co opisujesz, stałoby się 100 lat dawniej, gdyby nie husyci: oni zatrzymali cesarza przed Tatrami, odwracali jego uwagę, długo… A wszystko zgodnie z planem Jagiełły, Jagiellonów, którzy – po kądzieli – władali Europą do I wojny światowej, czyż nie? Ponad 500 lat władzy Jagiellonów – czapki z głów!
*****
JPT: Malborka nie opłacało się brać, gdyż chodziło o Rzeszę Luksemburgów, którzy zmobilizowali milion sto tysięcy zbrojnych. Plan luksemburski został złamany daniem Wołoszczyzny Turkom za ZASZACHOWANIE Węgrów. Wobec tego na Kraków musieli iść Czesi, których zabrakło pod Poznaniem, gdzie upadła Rzesza Luksemburgów. Po bitwie pod Koronowem Jagiełło dał Brandenburgię Hohenzollernom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Czekaj, Fakt, ZABIĆ LENINA! na podstawie książki: Victor Sebestyen, LENIN DYKTATOR, 8-9 IX 2018, Z Archiwum Fajbusiewicza NA WEEKEND.

Zamach na Lenina Afanazji Kapłan dał początek Kultowi Lenina, który zaczął być CZCZONY Jak Chrystus. Było DWA procesy Jezusa Chrystusa: Proces Jana Chrzciciela w Cezarei Palestyńskiej, w którym Jezus za odmowę zeznań Przeciw OJCU, został skazany na Ubiczowanie i 10 lat Twierdzy, co było karą ALTERNATYWNĄ do Krzyżowania, oraz doraźny proces jerozolimski. Ponieważ Proces Jana Chrzciciela był TYSIĄC razy ważniejszy politycznie od doraźnego procesu jerozolimskiego to nikt procesu „chłystka” nie pamiętał, i dopiero po Edykcie Mediolańskim po 3 wiekach, zaczęto historyzować Ewangelie, które proces Cezarejski pomijały. W znalezionym w bibliotece Jezusa Chrystusa w meczecie w Siringarze w Kaszmirze MEMORANDUM szefa rzymskiego wywiadu wojskowego w Judei Afraniusza czytamy, że gdy poprosił Heroda o Zafirmowanie wyroku Śmierci na Janie Chrzcicielu, bo Rzym było na to Za Słaby, to ten Ryknął CAŁY SMRÓD SPADNIE NA MNIE. Afraniusz musiał więc prosić Herodiadę, która zgodziła się załatwić sprawę za tytuł Przyjaciółki Rzymu; http://wandaluzja.pl/?p=p_264&iPageContent=2//
Było również DWA zamachy na Lenina. I zamach był w trakcie Puczu Eserów. Gdy Sztab Cesarski przyznał 40 milionów RM na Armię Czerwoną to do ambasady niemieckiej przyszło 2 eserów po 20 milionów RM a gdy ambasador odmówił to ci wyjęli pistolety i ZASTRZELILI go. Do ambasady przyjechał Dzierżyński, ale został aresztowany przez eserów więc do ambasady udał się Lenin z Obstawą, gdzie złożył Kondolencje. Gdy odjeżdżał to ktoś strzelił do niego z odległości 50 metrów, co widział tylko Lenina a w samochodzie znaleziono pocisk z ciężkiego braulinga. Lenin pojechał do sztabu eserów, którym wręczył czek na 20 milionów RM a ci uwolnili Dzierżyńskiego.
II zamachu na Lenina dokonała Afanasja Kapłan. Przy zamachu na Stołypina straciła wzrok, ale mimo to została skazana na Śmierć. Car zamienił jej Wyrok na Ciężkie Zesłanie, z którego uwolniła ją rewolucja Lutowa. Lenin załatwił jej operację w Charkowie, która przywróciła jej 20% wzroku.
Rabini kijowscy chcieli przejąć władzę w Rosji poprzez Trockiego, więc zaprosili Piłsudskiego, żeby pojechać na Kreml i lżyć Lenina: TU ŻYDOSKI GNOJU. ZARAZIŁEŚ KAPLANKE SYFILISEM TO KOPULUJ JĄ. Lenin musiał więc przyjąć Afanasję na nałożnicę i dać armię Trockiemu, który się Piłsudskiego Nie Bał. Gdy Armia Czerwona była pod Warszawą to na zapleczu fabryki Michelsona oczekująca w samochodzie Afanasja strzeliła do wsiadającego do samochodu Lenina z PRZYŁOŻENIA.
Gdy nad pięknym Neckerem mówiłem o tym Ciężkim Baraulingu Leona Zawodowca – że Afanasja musiała ćwiczyć handlami – to wykształcony w Leningradzie Ukrainiec rugnął mnie: PRZECIEŻ WIDZIAŁEM PISTOLET, Z KTÓREGO STRZELAŁA. TO JEST BROŃ PROSTYTUTKI PARYSKIEJ, Z TEGO CZŁOWIEKA ZABIĆ NIE MOŻNA. Wszeteczył się z generałami sowieckimi, którym pokazywano prohibity, czyli NIE Ciężki Brauling dla gawiedzi, ale Broń Prostytutki Paryskiej, z której Ślepa Genia mogła trafić z PRZYŁOŻENIA, co uruchomiło syfilis, o co rabinom kijowskim chodziło.
Poeta Damian Biedny napisał, że Komendant Kremla zawołał go i kazał z Afanasją Kapłan wsiąść do samochodu OSOBOWEGO. Gdy wsiadała to strzelił jej w tył głowy... Komendant OCUCIŁ go i kazał mu Afanasję zakopać w ogrodzie.
Victor Sebestyen pisze „Z teczki Kapłan nieznana ręka wyrwała część kartek. Jej zwłoki zniszczono.” Nie Jakaś Ręka tylko Stalin, który Preparował historię Afanasji, retuszując Antypatycznie jej zdjęcia – że niby na Nałożnicę się nie nadawała – i Dzwigała Ciężary skoro potrafiła strzelać z odległości 50 metrów z ciężkiego braulinga o ZMROKU, co wymagało wzroku SOKOLEGO: Dymitri Wołkogonow, STALIN – Wirtuoz Kłamstwa, Dyktator Myśli... Poza tym Szczegółowe śledztwo tego zamachu jest w archiwum MSZ w Berlinie.
Coś na miarę OKRADZENIA Muzeum w Rio de Janeiro: HELIKOPTER ZŁOTY, W MOIIIM RIO DE JANEIRO...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy Biała Rosja w KONSTANTYNOPOLU wygnała Polskich Kozaków za Dniepr do Petlury to Piłsudski odpowiedział Ultimatum, które odczytali w Rostowie na Najwyższej Radzie Rosji narodowcy wielkopolscy: ZACHOWUJECIE SIĘ PANOWIE TAK, JAK BYŚCIE TO WY ZWYCIĘŻALI, GDY ZWYCIĘŻAM JA. – A TO, ŻE WAS NIE BIJĘ TO NIE DLATEGO, ŻE NIE MOGĘ, TYLKO DLATEGO, ŻE NIE CHCĘ…
Kozacy Polscy wysłali Deputację do Lenina prosząc go o Uznanie Kozaczyzny między Dnieprem a Dońcem, na co ten odpowiedział tak, jak król Władysław Waza Chmielnickiemu: TO NIE JEST ZIEMIA WIŚNIOWIECKIEGO TYLKO WASZA. MACIE SZABLE I SAMOPAŁY WIĘC BROŃCIE JEJ. – Następnego dnia już NIE ŻYŁ.
Wobec tego Kozacy Polscy podpisali kowencję z Budionnym, ,który UZNAŁ ich prawa do ziemi między Dnieprem a Dońcem za udział w wojnie z Białą Rosją, wobec czego ci w bitwie pod Orłem zagarnęli pociągi ze skarbami SETEK rodów rosyjskich. Lenin dał zdobyczną broń z pociągami nierozładowanej broni alianckiej Kemalowi, który pobił nią Ormian i Greków oraz odzyskał Konstantynopol. Bitwa pod Orłem była więc TRYUMFEM Budionnego, Kozaków Polskich i Kemala.
Po bitwie nad Niemnem Moskwa była POLSKA, ale Trocki UWOLNIŁ Dzierżyńskiego, który ze Stalinem sprzedał Połudiową Mongolię nacjonalistom chińskim i Północną Mandzurię samurajom za najemników chińskich i japońskich, którzy rozgromili eserów na Syberii i Powołżu oraz wygnali Polaków z Odessy. O ile Mauserom płacili Rotszyldy to Kitajcom i Niponom Rokefelery przez Stalina, który stał się komisarzem Stanu USA-ROSJA.
Po podboju Krymu Budionny napadł na Polskich Kozaków by zabrać im skarby, ale ci ewakuowali je flotyllą do Odessy. Gdy flotylla kozacka dopływała do Odessy to byli tam już Chińczycy wobec czego Kozacy Polscy skapitulowali przed Armią Rumuńską, co było zaczynem rumuńskiej MOCARSTWOWOŚCI. – Pisałem kilkakrotnie, że te rody rosyjskie, które utraciły skarby w bitwie pod Orłem muszą dla odzyskania ich zarejestrować się u mnie, gdyż inaczej przejdą na własność Niepodległej Ukrainy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 5:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gazetawarszawska.com/index.php/historia/1290-czy-wojtyla-jezdzil-do-anglii-w-czasie-ii-wojny-swiatowej
Wywiad Evaristo, CZY WOJTYŁA JEŹDZIŁ DO ANGLII W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ?

To jest Pierdolenie Kotka Za Pomocą Młotka, bo ja o tym pisałem KILKAKROTNIE. Piotr Jaroszewicz jako dowódca niemieckojęzycznego oddziału SmerSza w mundurach SS zdobył PRZED FRONTEM archiwum Hitlera w Książu, które było w trakcie ewakuacji do Zgorzelca. Ponieważ po 2 dniach Książ został zajęty przez Armię Czerwoną to Jaroszewicz zdobył tym samym trykiem archiwum Hitlera w Zgorzelcu.
Tam Polacy czekali na front 2 tygodnie, w trakcie czego polscy oficerowie wertowali archiwum Hitlera. Uwagę ich zwróciły grube tomy Francoisa Mitterranda jako kochanka Hitlera. W trakcie tego wertowania Jaroszewicz wyrywał kartki, wiązał w pakiety i nosił do swego gazika. Po 2 tygodniach zjawił si ę jednak nie SmerSz, ale NKWD, którzy Skopali Polaków za grzebanie w Archiwum Hitlera i wygnali.
Jaroszewicz dał pakiety Steciowi, który odbywał nowicjat w Tyńcu, gdzie studiował germanistykę. Tam je zmikrofilmowano i dano nowicjantowi Karolowi Wojtyle, by zawiózł mikrofilm pocztą lotniczą ze Lwowa do Bolonii. Jeśli więc w Londynie było wówczas DWÓCH Polaków z Krakowa to tym Drugim powinien być Legendarny Steć.
Polska prasa pisała, że Jan Paweł II rozpoznał na Placu Piotowym Anglika, z którym się Serdecznie Uściskał. Na Pytania świadków SKĄD SIĘ ZNAJĄ? Anglik odpowiedział, że z Wojennego Londynu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następny
Strona 24 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group