Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony 1, 2, 3 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 9:02 pm    Temat postu: Historia Polityczna Odpowiedz z cytatem

Ks. prof. Roman Dzwonkowski, KOMUNIZM I LIBERALIZM – DWAJ BRACIA WROGOWIE, Nasz Dziennik, 07 XI 2007, s. 17-18

RDz pisze, że komunizm miał być wizją zbawienia na Ziemi. Nie zwraca się uwagi, że przeciwny mu system, jakim jest zachodni filozoficzny liberalizm i jego praktyczne zasady, MAJĄ TEN SAM FUNDAMENT I TEN SAM CEL.
Karol Marks, jako redagujący z Engelsem Neue Rheinische Zeitung, organ Wiosny Ludów, był zięciem pruskiego cenzora Nadrenii, który za swe zasługi w tłumieniu rewolucji został msw, pełniącym urząd premiera Prus, którym został Bismarck. Bismarck nie odpłacił niewdzięcznością Marksowi, angażując go do akcji kapitałowych we Francji, Holandii i Anglii, gdzie ten zajął się teorią kapitału. Istotne jest też to, że redaktorzy udostępnili łamy NRZ więzionemu za zwykłe oszustwo Ferdynandowi Lassalle'owi, który dzięki temu awansował na Trybuna Robotniczego, który URATOWAŁ Bismarcka z jego Małymi Niemcami.
Bismarck był filozofem politycznym, co realizował dzięki tym trzem tuzom z NRZ. Pochodząc z Pomorza musiał słyszeć o rewolucji antyjezuickiej w Wielkopolsce z ujawnionym przez nią Talmudem, na podstawie którego Johann Wolfgang Goethe ogłosił – za Volterem – że Żydzi to KAPITAŁ KRYMINALNY. To uratowało Prusy przed likwidacją przez Napoleona. Bismarck jednak nie zgadzał się z tym, upatrując polityczny kapitał kryminalny w Watykanie. Ponieważ bał się, że niemiecki kapitał ludowy zostanie zdominowany politycznie przez katolickie Centrum więc dopuścił do zniszczenia tego kapitału, czego manifestacją była replika przez Bebla wniosku Centrum, by uznać kapitał żydowski za aspołeczny, że ANTYSEMITYZM TO SOCJALIZM DLA GŁUPICH. Centrum mogło dokonać podoju Niemiec pod hasłami antysemickimi.
Bismarck popierał marksizm jako towar eksportowy dla Francji, USA i Rosji, a Niemcy zabezpieczył przed nim lasalizmem. Marksizm mógł być antysemicki, a lasalizm wyklucza antysemityzm doktrynalnie i strukturalnie – że Żydzi to naiwne dzieci Jezusa Chrystusa, i awansowanie loży masońskiej do robotniczego komitetu wyborczego. Ponieważ marksizm nie był w stanie zniszczyć samodzielnie bolszewizmu katolickiego, który mógł opanować Niemcy na grzbiecie kapitału ludowego, więc Bismarck przydał mu strategicznego sojusznika w postaci Karola Darwina.
Wyeliminowanie bolszewizmu katolickiego, opanowanie Europy Wschodniej i Chin przez marksizm, oraz opanowanie Zachodu przez lasalistyczny liberalizm, było więc akcją prewencyjną Żelaznego Kanclerza który bał się jak diabeł święconej wody Jana Chrzciciela – jako NAJGROŹNIEJSZEGO DLA NIEMIEC – i w tym sensie możemy mówić o WSPÓLNYM FUNDAMECIE komunizmu i liberalizmu. Wg joannitów to Jezus Chrystus był FAŁSZYWYM PROROKIEM.
Rozbrat między Paderewskim a Dmowskim wynikał z tego, że Dmowski trzymał się formuły kapitału kryminalnego Voltera-Goethego-Fichtego, UMOŻLIWIAJĄCEJ sojusz z chadecją, co formuła Bismarcka uniemożliwiała - tak jak nie jest możliwy sojusz chadecji z piłsudczyzną – tylko front poprzez endecję - co potwierdzili Kaczyńscy. Paderewski przechodząc na pozycję Keynesa stał się faszystą, ale faszyzm niemiecki został zniszczony zakupieniem przez Józefa Stalina dla swego agenta Adolfa Hitlera stanowiska gaulaitera Berlina. Adolf Hitler był najwybitniejszym politykiem lasalowskim czyli LIBERALNYM. WROGOŚĆ zaś między komunizmem a liberalizmem jest też programowa, gdyż chodziło o tworzenie świata dwubiegunowego, którego koordynatorem była kontrolowana przez synagogę masoneria.
Fakt zamieszcza artykuł TO MROCZNE DZIEDZICTWO (Prof. Richard Pipes o skutkach rewolucji październikowej, 7 XI 07, s. 2, 6, 7), w którym ponownie przypisuje Polakom decydującą rolę w rewolucji październikowej. Jest to ewidentny fałsz, gdyż z Antonem Denikinem może mógłby się dogadać np. Richard Pipes, że bez Polaków zostanie pobity pod Orłem a Lenin da zdobytą broń Kemalowi, który zabierze nią Rosjanom Konstantynopol - ale nie Piłsudski czy Paderewski. Gdy Denikin zagroził Polakom w/s Białegostoku i Chełma NIEMCAMI to endecy zgodzili się na odczytanie sporządzonego NA TAKĄ OKOLICZNOŚĆ ultimatum Piłsudskiego. Denikin myślał, że Konstantynopol to zwycięstwo.
Denikin działał jak agent Reichswehry, która grała na jego klęskę, a po klęsce Tuchaczewskiego pod Warszawa – gdy wybuchły powstania eserów – dostarczyła Tuchaczewskiemu gazy bojowe, co przestraszyło Polaków. Po pacyfikacji Piotrogrodu wiadomo było, że jest to najostrzejszy imperializm rosyjski, który jako, Nowa Asyria, będzie mógł być obalony przez wojnę światową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz Muszyński, RENESANS NACJONALIZMU – Wszystkim w Europie wolno być nacjonalistami, tylko nie Polakom, Wprost, 18 XI 2007, s. 34-38

Na ten paradoks odpowiedział już Jakub Berman w Referacie Bermana, mówiącym o judeizacji Polski. Stwierdził on, że JEDYNYM GROŹNYM ANTYSEMITYZMEM JEST ŚRODKOWEUROPEJSKI - bo inne są muletami żydowskich toreadorów. Ja tłumaczyłem to rewolucją antyjezuicką w Wielkopolsce, gdzie UJAWNIONO TALMUD. Der Spiegel napisał w transparencie: ŻADNEMU POLSKIEMU, CZESKIEMU CZY WĘGIERSKIEMU NACJONALIŚCIE DO GŁOWY BY NIE PRZYSZŁO WYWŁASZCZANIE, WYPĘDZANIE CZY MORDOWANIE OBCOPLEMIEŃCÓW, ALE ZOSTALI DO TEGO PRZYMUSZNIE PRZEZ HITLERA, który – czego już Der Spiegel nie napisał – reprezentował żydowski nazizm.
Pan Korwin-Mikke potraktował nacjonalizm jako antytezę Unii Europejskiej: POWSTAJE SOCJALISTYCZNO-MASOŃSKIE PAŃSTWO, POWOLI ZMIERZAJĄCE W KIERUNKU NEOKOMUNISTYCZNO-TOTALITARNYM (Tomasz Mysłek, Oszustwo i kapitulacja, czyli „wielki sukces Polski na szczycie UE”, Najwyższy czas, 27 XI 2007, s. XI-X).
Eurosocjalizm jest oczywiście lasalityczny, gdy ZSRS był marksistowski, ale Lassalle był lepszym oszustem i syjonistą od Marksa. Der Spiegel ogłosił wprawdzie: NACJONALIZM SIĘ NIE SPRZEDA - Narodowymi hasłami bracia Kaczyńscy podgrzewają nastroje i denerwują sąsiadów. Ale miejskie elity kraju nie za bardzo się tym przejmują. Wola zajmować się zarabianiem pieniędzy, Forum, 22 – 28 X 2007, s. 4-6). Kaczyńscy nie byli jednak nacjonalistami tylko WYKLUCZAJĄCĄ SIĘ identyfikacją piłsudczyzny z chadecją, ale sfinansowanie przez Niemców złodziejskiej prywatyzacji przez wsadzenie mi DO DUPY Satelitarnej Detekcji Złota i OBRZYDZENIA mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej – bo nie można tym otruć USA jak fekaliami pruskimi czy hitlerowskimi Rosji i Francji – jeszcze granicą niemiecko-angielską na Donie nie jest.
Nacjonalizm rosyjski jest potrzebny, żeby nie powtórzył się największy wyczyn POETYCKI w postaci rewolucji bolszewickiej: (Nikołaj Jamskoj, Sowierszenno Siekretno 2007, Ani pokoju, ani ziemi, ani wolności; Forum, 5-11 XI 2007, s. 56-59). Nie mogę się jednak zgodzić z hasłem: STALIN EX MACHINA, gdyż wg mej książki Incydentu nie było (Gdańsk 2001) to Stalin odegrał ważną rolę w ruchu bolszewickim FINANSUJĄC LENINA, również jako agent brytyjski.
Przewrót bolszewicki nie był też żadnym eksperymentem ideologicznym tylko zagraniem Sztabu Generalnego Wehrmachtu dla wyłączenia Rosji z wojny światowej, ale za tym kryła się kalkulacja II członu mafi rosyjskiej, jaką była mafia odeska czyli Opryczna, na wprowadzenie w Rosji PRZEMYSŁOWEJ eksploatacji złota siłą NIEWOLNICZĄ i wykupienia za nie USA. Ekspert d/s Rosji Cesarskiego Sztabu Generalnego Parvus urodził się k. Mińska, ale szkołę średnią ukończył w Odesie.
Ja BEZ NACJONALISTÓW jestem np. bezradny wobec książki TAJNA WOJNA CHRUSZCZOWA (Aleksander Fursenko, Timothy Naftali, Warszawa Bellona SA 2007), gdyż jest to TUMANIENIE ROSJAN. Jak piszę w Incydentu nie było to Chruszczow nie był kemerylem tylko ANTYSTALINOWSKIM terrorystą i frondowcem jako eksponent jezuickiego rodowodu Józefa Stalina z warszawskiego Sądy Szlacheckiego.
Chruszczow złamał samowładztwo na radzie wojennej w Stalingradzie, dzięki czemu Leningrad mógł wygrać II wojnę światową, gdyż Stalin doprowadziłby pod Stalingradem do takiej klęski Armi Czerwonej jak pod Moskwą. Stalin wygnał go za to, ale ten udał się do wołyńskiej brygady Polski Niepodległej, gdzie tworzył armię palatynacką Istrebitelnyje Bataliony, która w sojuszu z AK podjęła walkę z ukraińskimi dywizjami NKWD, przy pomocy których Kaganowicz, jako OUN, tworzył na Ukrainie państwo żydowskie. Państwo to zostało rozgromione przez Żukowa, manifestacją czego, tj. sojuszu ACz z III NSZ, był Pogrom Kielecki.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Wto Lis 20, 2007 11:26 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr hab. n. med. Cezary Wójcik, przewodniczący rady Niezależnego Forum Akademickiego (www.nfa.pl), KRÓL JEST NAGI: CAŁA PRAWDA O POLSKIEJ NAUCE – Żaden polski naukowiec nie przeszedł nawet I etapu konkursu Europejskich Badań Naukowych – alarmuje Cezary Wójcik z Indiana University School of Medicine w USA. Z bezpiecznej odległości łatwo krytykować – odpowiada mu Przemysław Urbańczyk z Instytutu Archeologii i Etnologii PAN; Gazeta Wyborcza, 27 XI 2007, s. 17

W transparencie czytamy: POLSCY PODATNICY BĘDĄ FINANSOWAĆ BADANIA NAUKOWE NA CYPRZE, W IZRAELU, WE FRANCJI CZY W WLK BRYTANII, NIE BĘDĄ NATOMIAST FINANSOWAĆ BADAŃ W POLSCE. Dla mnie najciekawsze jest jednak to, że artykuł ten ukazał się W DNIU zakończenia ataków żydowskich ogierków na świątynię Salomona w Jerozolimie, a ponieważ ataków tych była dużo i od wielu lat więc był to najlepszy biznes POD FLAGĄ AMERYKAŃSKĄ. Inżynier Gzula tłumaczył antypolonizm amerykański tym, że Polacy są – czy byli – jedyną nacją amerykańską, nie zgnojoną przez żydów.
Ta deklaracja w/s NIEKONKURENCYJNOŚCI nauki polskiej przypomina ankietę rozesłaną do polskich partii politycznych w/s STOSUNKU DO EKOLOGII – na którą zgodnie odpowiedziały, że NIE INTERESUJE ICH TO, a tylko PiS napisał, że ZAPOMNIELI O TYM. To świadczy, że ekologia polityczna była w Polsce ZAKAZANA w intencji – jak to napisał bodaj Wprost – uszlachetnienia rasy żydowskiej przy pomocy blondynek? gdyż Stasi wymyśliło, że blondynki są rasą PALESTYŃSKĄ ale teraz pojawiło się, że lodowcową. Wszelkie polityczne napominanie o ekologii groziło więc otruciem POD FLAGĄ AMERYKAŃSKĄ. Stalinowski żyd Michnik ogłosił jednak: KONIEC WOJNY KLAS I WOJNY RAS.
Pamiętam obrzydliwe kawały o rudych, po likwidacji których zaczęto to lansować wobec blondynek. Likwidacja blondynów przy pomocy spermy jerozolimskiej okazała się jednak trudniejsza. Nie jest to wcale rozkaz Stalina tylko SEKSUALPOLITIK, które doprowadziło do kastracji Rzymian przy pomocy łykaczyzmu złota. Można do tego jeszcze podłączyć niemiecką abnegację wobec Satelitarnej Detekcji Złota i WYBRZYDZANIE na mą Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej – wg mnie dlatego że nie są to fekalia pruskie, którymi otruto Rosję i Francję, a można tym otruć USA.
Z tym łączy się artykuł NAJSTAŃSZA SKRZYNIA LODU W DZIEJACH ŚWIATA – Dlaczego Rosja sprzedała Ameryce Alaskę. Głupota czy konieczność strategiczna? (Forum, 26 XI – 2 XII 07, s. 54-6). Zgadzam się, że carat mógł się kierować motywem sprzedania przez Napoleona Amerykanom Luizjany, ale tu sprawa była ważniejsza od Kolumbii. Clausewitz, który powiedział: ROSJI NIE MOŻNA POKONAĆ, ALE MOŻNA JĄ SKŁONIĆ DO SAMOBÓJSTWA, przewidział, że Niemcy zostaną zjednoczone w wyniku 2 wojen: z Austrią i Francją. W/s wojny z Rosją milczał.
Wobec groźby wojny z Prusami o Zjednoczenie Niemiec car skoncentrował w Królestwie 360-tysięczną armię i kazał Danii anektować Holsztyn, ale został skontrowany przez Prusaków postaniem styczniowym, gdyż misja Wielopolskiego była spóźniona. To wyeliminowało Rosję z Niemiec i zmusiło ją do OKUPIENIA SIĘ Prusom, Anglii, Ameryce, Japonii, Chinom i Turcji, żeby nie wspomagały Polaków – co wobec oddania Anglii Zachodniej Australii i Kolumbii zlikwidowało światową mocarstwowość Rosji. Makłaj Makłakow BŁAGAŁ CARA, żeby nie oddawał Anglikom Zachodniej Australii.
Do powstania sipajów Anglia była PROTEKTORATEM ROSJI. Od tego chciał się wyzwolić Jerzy III przy pomocy Prus, ale został ubrany w kaftan bezpieczeństwa. Napoleon myślał, że po podboju Rosji BĘDZIE MIAŁ ANGLIĘ W KIESZENI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witold Gadomski, ODKRYCIA, KTÓRE WSTRZĄSNĘŁY EKONOMIĄ – Najważniejszy dla XX wieku gospodarczy „wynalazek” to korporacja, Gazeta Wyborcza, 10 XII 2007, s. 26

Wczoraj, po zamieszczeniu w internecie komentarza do artykułu DOLINA LOTNICZA (Rzeczpospolita, 12 XII 07) napotkałem trzykrotnie bardzo agresywne i aktualne deklaracje, że Wzgórz Świątynne w Jerozolimie to ŚWIĄTYNIA SALOMONA. Wobec tego przypominam, że podczas pobytu azylanckiego w Badenii Wirtembergii w l. 1981-90 chciałem sprzedać Niemcom Świątynię Salomona w Jerozolimie, ale Kanclerz Kohl zabrał tylko PAŁAC Salomona Żydom i dał Palestyńczykom, pozostawiając Żydom TYLKO prawo modlenia się pod Ścianą Płaczu.
Sprawa zaczęła się od wypędzenia mnie przez Prezydenta Sadata z Egiptu, gdyż 2 francuskich egiptologów dostało zajoba z powodu mej interpretacji piramid. Chcieli odnaleźć skarbiec Snofrena z wywłaszczeni świątyń, czego ja nie mówiłem, ale z mej interpretacji mogło wynikać, że piramidy były SKARBCAMI. Wobec tego ja wycofałem mój kapitał egiptologiczny do Izraela, gdzie miałem Świątynię Salomona, o której Żydzi NIE WIEDZIELI. To zaś, co Żydzi uważają za Świątynię Salomona było PAŁACEM SALOMONA i Heroda, gdzie odbył się JEROZOLIMSKI proces Jezusa, a ponieważ Droga Krzyżowa jest największą hipoteką więc BYŁEM WYPŁACALNY.
Reprezentowanie mnie w Egipcie powierzyłem Francuzom, nakazując im zbadanie gruzu latarni Faros, ale zaczęli krzyczeć, że ZNALEŹLI PAŁAC KLEOPATRY. Ponieważ opierałem się na NIEMIECKIEJ rekonstrukcji Aleksandrii więc pouczyłem ich, że ŻADNEGO PAŁACU KLEOPATRY NIE BYŁO, tylko największy na świecie zespół pałaców Ptolemeuszy, a znaleźli pałac recepcyjny czyli POCZEKALNIĘ.
Wg rekonstrukcji niemieckiej to w punktem zerowym systemu pałacowego Ptolemeuszy była wystawiona przez Cezara kolumna Pompejusza. W punkcie tym miał stanąć obelisk Assuański, który popękał z powodu nie wycięcia ze skały. Niemcy nie wiedzieli jednak, CO SIĘ STAŁO z zespołem pałacowym, więc wytłumaczyłem im, że został przeniesiony do Konstantynopola, a Francuzi znaleźli ŚMIETNISKO POROZBIÓRKOWE.
Zawnioskowałem też, że Biblioteka Ptolemeuszy, której LAMUSEM była Biblioteka Aleksandryjska, wcale nie została spalona jako Archiwum Cesarskie i ARIAŃSKIE tylko przewieziona do Konstantynopola i umieszczona w pałacu podziemnym z oświetleniem ELEKTRYCZNYM, gdzie mogła przetrwać do dziś.
Francuzi uwolnili się spod mego protektoratu TRATUJĄC NIEMCÓW. Ja przyjąłem również za Niemcami interpretację Pałacu Salomona w postaci REKONSTRUKCJI Schicka, który dokonał tego z MAJSTRAMI. Poprawiłem go, że JEGO budowlę – na podstawie analogii z cytadelą z Chavez do Huantar w Peru – wypada przypisywać Hyksosom. Salomon dobudował tylko do Pałacu i Świątyni cysterny-SKARBCE, na których stanęły cedrowe wieżowce, wobec czego zwracam honor Niemcom, że w pałacu Schicka NIE MOŻNA BYŁO ZAKWATEROWAĆ TYSIĄCA BAB, ale w wieżowcu Salomona to i owszem, a harem ten NIE BYŁ W ŚWIĄTYNI.
Tytułowy artykuł jest OSZUSTWEM, gdyż korporacja AMERYKAŃSKA to europejski KOMANDYT, który wprowadził książę Drucki-Lubecki obsadzając zarząd spółek akcyjnych, które nie wypłacały dywidendy czy miały kłopoty z podatkami, fachowcami. Był to więc złagodzony ZARZĄD KOMISARYCZNY. Nie jest prawdą, że system ten w USA doprowadził do „ograniczenia chciwości”, gdyż – przy zmniejszeniu zaangażowania akcjonariuszy – doprowadził właśnie do PAZERNOŚCI KLASY MENADZERSKIEJ, ZDZIERSTWA I OSZUSTW. Amerykańskich komandytów wyznaczają banki.
Korporacja europejska – jako zbiorowe ciało prawne z zachowaniem praw finansowych jednostek – była podstawą faszyzmu, a włoskie prawo korporacyjne Mussoliniego, zapobiegające LUDOŻERSTWU FINANSOWEMU Balcerowicza-Langego, było podstawą włoskiego cudu gospodarczego.
Adolf Hitler, mianując wodzem faszystów amerykańskich Forda, obalił szefa międzynarodówki faszystowskiej Paderewskiego. Gdy Prezydent Nixon ogłosił, że WSZYSCY JESTEŚMY KEYNESISTAMI, to został obalony przez Goleniowskiego, a cherubina Hitlera, szefa kapitału żydoarabskiego, przykryto prześcieradłem z napisem WATERGATE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaus Wiedgrefe, Florian Altenhoener, Georg Boenisch, Heiko Buschke, Wladimir Pyliow, Anika Zeller, REVOLUTIONAER SEINER MAJESTAET – Lenin wollte den Zaren stuerzen, Kaiser Wilhelm II. einen Sieg an der Ostfront erzielen. Bislang unbekannte Dokumente belegen nun das Ausmass der geheimen Zusammenarbeit waehrend des Ersten Weltkriegs. Jahrelang unterstuetze das Keiserreich die Bolschewiekie mit Milionen und Logistik, Der Spiegel, 50/2207, s. 34-48

Tytułowy Der Spiegel ma na okładce cesarza Wilhelma II i Lenina jako Towarzyszy Broni oraz transparent KUPIONA REWOLUCJA. Na kierownika rewolucji bolszewickiej awansuje tu jednak Bankier Lenina Aleksander Parvus-Helphand. Ten Żyd spod Mińska, o wielkiej głowie i jeszcze większej erotomanii, miał być Drugim Marksem, ale został agentem tajnej służby cesarskiej, która wykorzystała go jako bankiera Lenina. To w domu Parvusa w Monachium Lenin poznał Różę Luksemburg i Trockiego.
Parvus powiedział Sztabowi Cesarskiemu, że Czuszima jest końcem dynastii Romanowów, i może Rosji - wobec czego został wodzem Rewolucji 1905 Roku. Aresztowany w Łodzi został zesłany na Syberię, skąd zbiegł do Turcji, żeby – jak dworowali Towarzysze Niemieccy – założyć sobie harem. Po załamania się Planu Bismarcka, czyli wojny błyskawicznej na Zachodzie, którą – jak piszę w książce Incydentu nie było (Gdańsk 2001) zniweczył Dmowski – przedłożył on Sztabowi Cesarskiemu plan KAPITAŁOWEGO opanowania Rosji pod flagą szwajcarską.
W r. 1990 oglądałem film Zaplombowany Pociąg wg dokumentów Procesu Berneńskiego w/s autorstwa Protokołów Mędrców Syjonu, których wykonawcą miał być Lenin. Wiadomo było, że Protokoły zostały napisane w Szwajcarii. Proces nie ujawnił autora, ale nazwisko podał francuski sobowtór Lenina, o czym piszę w Incydentu nie było. Najważniejszą sprawą w Procesie Berneńskim było kupienie w Piotrogrodzie władzy dla Lenina za 40 milionów RM, gdy autorzy RSM piszą, że minister Skarbu Rzeszy wydał na Lenina w ciągu 4 lat 26 milionów RM (s. 35).
Uważa się, że o losie Rosji zadecydowała rozmowa w małej kuchni, gdy Nadiożda położyła się spać. Relacje są zgodne, że Lenin żądał pieniędzy na wydawanie Prawdy w nakładzie 300 tysięcy – co uzyskał – czyli że wnioski Parvusa o „kapitałowy podbój Rosji rękami bolszewików pod flagą szwajcarską” zostały przyjęte. Potem okazało się, że nakład wynosił tylko 80 tysięcy, ale Skarb Rzeszy płacił za 300.
Sztab Cesarski kierował się logiką, że WRÓG MEGO WROGA JEST MOIM SOJUSZNIKIEM, a największym i konsekwentnym wrogiem Rosji Złotej, Białej i Zielonej był Lenin. Niemcom chodziło o rozciągnięcie programu Mitteleuropy na Europę Wschodnią i utworzenie potęgi gospodarczej na miarę USA.
Parvus założył przedsiębiorstwo Handels- und Exportkompaniet S/A, które dokonywało transakcji przez banki szwajcarskie i szwedzkie jako neutralne. Dyrektorem został berlińczyk Fuerstenberg, mający opinię międzynarodowego akrobaty finansowego. Kadra została obsadzona przez kryptobolszewików, głównie Żydów, dzięki czemu Niemcy mieli dojście do prawie każdego ważniejszego rosyjskiego domu.
Bez pomocy niemieckiej władza bolszewików nie przetrwałaby nawet roku, czego symbolem jest 300 tysięcy niemieckich najemników w mundurach rosyjskich, których nazywano Tawarisz Mauser, bo nie chcieli zamieniać mauserów na mosiny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaus Wiegrafe, Florian Altenhoener, Heiko Buschke, Anika Zeller, NIE WAR RUSSLAND KAEUFLICHER – Lenin haette ohne Hilfe des Deutschen Kaiserreichs das ersten Regierungsjahr nicht ueberstanden, Der Spiegel, 51/2007, s. 64-71

W omówieniu I części tego tematu: Revolutioner Seiner Majestaet, podkreśliłem, że wg autorów Lenin do objęcia władzy miał otrzymać od Cesarskiego Skarbu 26 miliony RM, gdy w procesie Berneńskim najważniejsza sprawą było przyznanie mu przez Skarb Cesarski 40 mil RM na KUPIENIE władzy w Piotrogrodzie. Lenin kupił władzę od Kiereńskiego, z którym się przyjaźnił w dzieciństwie. PARLAMENTARNY rząd Lenina-Trockiego był DWUWŁADZĄ bolszewicko-eserowską, mającym doprowadzić do zawarcie pokoju z Niemcami, gdyż zacofana Rosja nie była w stanie prowadzić wojny a eserzy nie chcieli brać na siebie odpowiedzialności za taki pokój.
Kalkulacją eserów było: Bolszewicy zdyscyplinują Rosję terrorem, Niemcy przegrają wojnę na zachodzie, wobec czego eserzy – przy pomocy polskich nacjonalistów, którzy roszczenia na wschodzie były minimalne – obalą bolszewików i ustanowią Rosję burżuazyjną. Eserzy mieli też koneksje z Niemcami, o czym świadczy, że gdy w czerwcu 1918 Skarb Cesarski przyznał Leninowi 40 milionów RM na Armię Czerwoną to do ambasady niemieckiej w Moskwie zjawiło się 2 eserów z żądaniem połowy sumy, a gdy ambasador odmówił to ZASTRZELILI GO.
Lenin nie krył zadowolenia ze śmierci hr Mirbacha, którego nie znosił, a Stalin, jako Wirtuoz Kłamstwa nazwał to Puczem Eserów, WKLEJLAJĄC weń zamach Afanasji Kapłan na Lenina z sierpniu 1920, który zapoczątkował wojnę eserów z bolszewikami, którzy tą wojnę bolszewicy wygrali dzięki dostarczonym przez Reichwehrę GAZOM bojowym.
Prof. Aleksander Godlewski mówił mi, że gdy płynął z rodzicami z Królewca do Gdańska na plebiscyt to wszystkie żagle były CZERWONE a niemieckie radio podało o ZDOBYCIU PRZEZ BOLSZEWIKÓW WARSZAWY, więc kapitan wydał bankiet. Endecy, których udział w Bitwie Warszawskiej był rozstrzygający z racji ataku Sikorskiego na sztab Trockiego, nazwali jednak bitwę CUDEM NAD WISŁĄ.
W wyniku wojny polsko-bolszewickiej i eserowsko-bolszewickiej duumwirat Lenin-Trocki został zastąpiony przez Dzierżyńskiego i Stalina. Trocki miał list Lenina, w którym ten ruga Dzierżyńskiego jako Krwawego Polaka, więc Stalin zaproponował Duumwirat Trockiemu, ale po otruciu Dzierżyńskiego powiedział Trockiemu PASZOŁ WON – gdyż miał na niego śmiertelną kartę w postaci oddania Żydom Sefardyjskim 15 tysięcy ton złota. Wiem to od księcia Sławomira Demidowa, którego ojciec był skarbnikiem eserów.
W książce Incydentu nie było (Gdańsk 2001) piszę, że Stalin zdobył samowładztwo informując Towarzyszy Leningradzkich, że Lenin dał Żydom sefardyjskim 20 tysięcy ton złota. Chodzi tu prawdopodobnie o złoto na tajnych kontach szwajcarskich rodziny carskiej – wobec czego rodzina carska musiała być zamordowana. Lenin wydał specjalny tajny dekret, że wszystkie ważniejsze egzekucje mają być filmowane, co było nieodzowne donośnie rodziny carskiej, gdyż bank szwajcarski nie wydałby złota bez takiego dowodu.
Ofiarą tego padł dyktator ZSRS Ławrenty Beria, gdyż Nina Chruszczow przywiozła mej obecnej ciotce, śpiewaczce wagnerowskiej Alicji Dankowskiej, taśmy ze Złotem Renu opery kijowskiej, wśród których była filmowa dokumentacja KATYNIA. Kopulantem Dankowskiej, która wyglądała jak bogini germańska, był mój stryj, który przywiózł taśmę swej żonie, Barbarze Bierutównie. Ta wezwała ojca, dla którego był to rozkaz TY, ALBO BERIA – wobec czego Bierut zlecił memu dziadkowi, który zamordował już Stalina, zamordowanie Berii.
Bierut powycinał z tego filmu siebie i kazał córce wywieść ten film do Izraela. Moi dziadkowie płakali z powodu uprowadzenia tam wnuka. Po bitwie nad Ussuri Chińczycy pokazywali ten film publicystom w ambasadzie chińskiej w Paryżu. Gdy ci pytali, skąd ten film, to Chińczycy odpowiadali MIELIŚMY SWEGO CZŁOWIEKA. Bierut kazał stryjowi oddać pistolet Kaganowiczowi, a dziadek Chruszczowowi – za co Chruszczow zamordował Bieruta SADYSTYCZNIE. Ponieważ na filmie pokazywanym przez Chińczyków nie ma Bieruta więc jest to kopia ocenzurowana przez niego.
Nałożnica Lenina miała damski pistolet, z którego NIE MOŻNA BYŁO ZABIĆ, ale strzały uruchomiły syfilis, więc Lenin stał się niezdolnym do sprawowania władzy. Sekcja zwłok miała wykazać przeżarcie syfilisem jednej połowy mózgu a drugą WIELKOŚCI ORZECHA WŁOSKIEGO. Przypomina to największego kpiarza warszawskiego Franca Fiszera, którego mózg ważył 450 gramów, choć łeb miał JAK BANIA.
Plan Sawinkowa zniweczył Denikin odprawieniem polskiej misji wojskowej. Dostał zajoba po darowaniu mu przez Greków Konstantynopola, ale po bitwie pod Orłem Lenin dał zdobyczną broń Kemalowi, który pobił nią Greków i Ormian.
Artykuł zamieszcza „zwiastun” książki austriackiej slawistki, Elizabeth Heresch: Geheimakte Parvusa – Gekaufte Revolution. Nie wiem, czy EH wie, że Sołżenicyn pisze, iż Parvus był komisarzem Gułagu jako FRANKEL. Po zamachu Kaplanki okradł Lenina wywożąc skarby do USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Była najpierw REWOLUCJA SZYDERCÓW – przeciw moczarowcom jako ENDEKOM – potem dyktatura szyderców, dominacja szyderców i hegemonia szyderców, a teraz, od bieżących Świąt, żyjemy w epoce POSTSZYDERCZEJ. Jedynym jednak dowodem na identyfikację polskiego nacjonalizmu ze stalinizmem są Giertychy, którzy jako Opus Dei są jezuitami, a jak piszę w książce Incydentu nie było (Gdańsk 2001) to Józef Stalin był jezuitą, choć wydał Dzierżyńskiemu swego szefa Jamesa Bonda, też jezuitę, ale to było warunkiem duumwiratu. Uważam, że przywódcą Rewolucji Szyderców był Michnik, któremu widocznie STALINOWCY Radzieccy zlecili skompromitowanie polskich nacjonalistów, jak Geremkowi likwidację nauki polskiej.
W konwencji Michnika to ja jestem stalinowcem – dzięki LOGICZNEJ identyfikacji nacjonalizmu ze stalinizmem, nazizmem i faszyzmem, w tym również hitleryzmem. STARSZY STRZELEC Adolf Hitler zaczynał wprawdzie karierę polityczną jako bolszewik, gdyż był zastępcą komisarza politycznego Czerwonego Pułku Monachijskiego – który Różą Luksemburg stawiała za wzór – ale po stłumieniu przez Reichwehrę Bawarskiej Republiki Rad został konfidentem Ludendorffa, będąc jednak nadal agentem Karola Radka, finansowego dyktatora ZSRS, który go opłacał.
Przygoda z komunizmem Boskiego Adolfa skończyła się na podpisaniu agenturalności wywiadu wojskowego, którego szefem był Canaris, wobec czego mnie o hitleryzm podejrzewać nie można, a tym bardziej o stalinizm, który REPREZNETOWAŁ Michnik. Hitler został jeszcze agentem IS-u, w ramach czego miał zostać ojcem syna Unity Mitford, o co go molestował WCh, ale dał spokój, gdy rozniosło się, że Adolf schował się przed nim w WC. Hitler powiedział, że z Pierwszym Błaznem Imperium gadać nie będzie, ale Błazna postawił na nogi nacjonalista Sikorski, którego poprosił o asekurację Rotmistrz Sosnowski.
To, jako układ Stalin-Radek-Erenburg-Hitler-Mitford-Churchill, stało się NAJWIĘKSZYM KAPITAŁEM POLITYCZNYM XX WIEKU, którego rozwiązanie znalazł dopiero polski pies wojny w archiwum portugalskim w Angoli. Wg „Incydentu nie było” to Boski Adolf był potrzebny Anglikom dla LIKWIDACJI POLSKIEGO NACJONALIZMU, jako zagrożenia dla Stalina.
Anglia została zmuszona przez Becka do sojuszu z Polską, gdyż Polska decydowała o przyszłości Europy Wschodniej. Stalin, jako ANTYFASZYSTOWSKI protektor Szwajcarii i Czechosłowacji grał doktryną endecką dla narzucenia protektoratu również Polsce, ale piłsudczycy odrzucili zgodę na wprowadzenie Armi Czerwonej do Galicji Wschodniej i Wileńszczyznę, co było warunkiem protektoratu nad Pragą. Jędrzej Giertych zaproponował antysowiecki pakt z Hitlerem, co powołało układ Korfanty-Giertych i łamało doktrynę endecką na rzecz CHADECKIEJ. W obronie doktryny endeckiej wystąpili jednak piłsudczycy, mordując prawdopodobnie Korfantego.
Logika piłsudczyków prowadziła nieuchronnie do przegranej wojny z Hitlerem i skapitulowania endeków przed Stalinem, skutkiem czego miało być zdobycie przez Sowietów Berlina. Stalin potraktował jednak endeków jak piłsudczyków, gdyż w Katyniu Sowieci nie rozróżniali endeków od piłsudczyków. Przebili to dopiero Niemcy zarzucając Kaczyńskim NACJONALIZM, która to fekaliomachia jest możliwa przy założeniu, że nacjonalizm polski został WYTĘPIONY przez sojusz żydowskiego nazizmu z bolszewizmem.
Anglia przystępując do wojny miał zwycięstwo w kieszeni z racji alupolonu, który umożliwiał prowadzenie wojny z Kanady i negował ciężkie czołgi – z racji czego Amerykanie nie produkowali ich, gdyż w razie niepowodzenia taktycznych szermanów można było podjąć ich produkcję z alupolonu, tak jak okrętów i samolotów. Była to więc ZABAWA W WOJNĘ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeniesione do Spraw Politycznych

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Nie Sty 06, 2008 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Indiana Jones PASZOŁ WON

W OKRESIE świątecznym kanał Discovery Civilisation czy Science pokazywał niejednokrotnie film o Świętym Graalu i Templariuszach jako STRAŻNIKACH Świętego Graala. Wałkowano kit - a to że templariusze znaleźli Skarb Świątyni przeprowadzając wykopaliska archeologiczne na Wzgórzu Świątynnym lub że zgromadzili go obsługując finansowo ruch krucjatowy. Pamiętam, jak mówiono, że templariusze byli TAK GENIALNYMI FINANSISTAMI, że skarbca kruszcowego nie potrzebowali, gdyż WSZYSTKO MIELI W OBROCIE FINANSOWYM, co jest oczywiście dla ubogich na umyśle i kieszeni.
Ów film konkluduje, że ŻADNEGO SKARBU POD WZGÓRZEM ŚWIĄTYNNYM NIE BYŁO, co jest kazusem Indiana Jonesa, który strawił miliony ojca za grunt podmiejski na poszukiwanie Skarbu Świątyni, identyfikując je ze Złoto Afryki. Ten Anglosas miast wygadywać w Oświęcimiu bzdury o ROZSTRZELIWANIU ANTYSEMITÓW, mógł przyjechać do Wrocławia, gdzie wytłumaczyłbym mu, że Skarb Świątyni – ze sprzedaży metalurgii filistyńskiej za cały skarbiec asyryjski – ODZYSKALI ASYRYJCZYCY. On mógł jednak położyć rękę na Złocie Afryki jako HIPOTECE RZYMU. Jeśli czarnuchy nie chcą tej hipoteki to mogą stracić znalezione z SATELITY Eldorado na Haiti, którym Żydogermania chciała zapłacić mi za wpychanie spermy jerozolimskiej i fekaliów pruskich, jako antytezy mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej. Teraz klucz do Złota Afryki jest w Wenecji, z racji projektu MOJŻESZ i budowy POKEROWYCH kopii Wenecji w Macao i Las Vegas. Józef Stalin powołał komisję do badania Skarbu Templariuszy, która liczyła ów skarbiec na TYSIĄCE TON. Doszło jednak do ZŁOŚLIWEGO pomieszania Skarbu Templariuszy ze Złotem Chazarów dla KAMUFLOWANIA 35 tysięcy ton złota, które Lenin i Trocki dali Żydom SEFARDYJSKIM – jakiego określenia używano w dokumentach. Złoto Chazarów nie miało jednak nic wspólnego ze Złotem Templariuszy, gdyż I zostało złupione przez Bolesława Srogiego nad Wołgą, podczas powrotu polskiej jazdy z Chin w r. 966, a II było Złotem Prawdziców w Rydze, którzy władali przez ponad 2 wieki Złotem Syberii.
Gdy Niemcy śpiewali: JEST W POLSCE ZAMEK WSPANIAŁY; TEMPLARIUSZE W NIM SIĘ OSTAŁY; ICH SKARBÓW NIE POLICZYCIE, BO WIĘKSZYCH NIE MA NA ŚWICIE, to Kawalerowie Mieczowi wywieźli już to złoto do Edynburga i złożyli w prochowni zamku, z której proch wykorzystali do wysadzenia męża Marii Stuart. Niemcy uzupełnili to, że złoto to poszło na FINANSOWANIE WASZYNGTONA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antoni Położyński, Marszałek Józef Piłsudski ODBRĄZOWIONY, Warszawa 2005

AP, kawaler wysokich odznaczeń Armi Polskiej na Zachodzie, zadał sobie dużo trudu, żeby zdegradować Marszałka Piłsudskiego, patrząc na tą postać z pozycji nacjonalistycznej. Zaczyna od tego, że Józef Piłsudski w szkole nie uczył się tylko myślał o antyrosyjskiej konspiracji i Odbudowaniu Polski. Karierę polityczna zaczął wcześnie, bo jako student I roku Medycyny w Charkowie wstąpił do Narodnej Woli i przygotowywał organizowany przez Aleksandra Uljanowa - brata Lenina - zamach na cara Aleksandara III. Zamach nie udał się, ale obu Piłsudskich uratowały od stryczka przedłożone przez ojca dowody, że są Książętami Żmudzkimi, jednak na proces poszła cała fortuna ich matki. Zesłanie za Sybir nadszarpnęło zdrowie Józefa.
Po powrocie z zesłania JP nawiązał stosunki z Wodzimierzem Uljanowem-Leninem, i pod jego wpływem zaczął wydawać Robotnika z hasłem PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ. W r. 1901 pojechał na zjazd eserów do Londynu, gdzie poznał Mościckiego, a w drodze powrotnej wstąpił do ambasady Japonii w Paryżu – za co po powrocie został ponownie aresztowany i trzymany w ciężkich warunkach w Cytadeli warszawskiej. Zdając sobie sprawę, że tego nie przeżyje zaczął symulować obłęd, więc wysłano go do więziennego domu wariatów w Petersburgu, skąd zdołał zbiec. JP mówił, że pomogli mu pracujący w więzieniu Polacy, ale istnieje wersja, że został wykupiony przez Lenina, którego finansowała Róża Luksemburg a której dyrektorem był Dzierżyński, będący równocześnie szefem eskorty Lenina w Zakopanem.
Jest zagadka, w jaki sposób Koba-Stalin, po wydaniu Ochranie siatki kasiarskiej SDKPiL na Kaukazie znalazł drogę do Lenina? Musiał jednak wiedzieć, gdzie jest redaktor Robotnika więc wykupił go a ten zawiózł Kobę do Krakowa. Wygląda bowiem, że obaj udali się też do Wiednia, na spotkanie z Trockim i Bucharinem. Piłsudski wstąpił do ambasady Japonii i przedłożył plan rozbicia Rosji na Dalekim Wschodzie, wobec czego ambasador zafundował mu podróż do Tokio. W książce Incydentu nie było (Gdańsk 2001) opisuję spotkanie Piłsudskiego NA ULICY Tokio z Dmowskim, i co z tego wynikło.
Obaj jechali na jednym koniu, którym była technologia azotowa Wierusz-Kowalskiego, o której Piłsudski wiedział od Mościckiego, a ponieważ Japończycy kupili tą technologię od Piłsudskiego więc wersja, że Mirecki w ciągu 3 lat dokonał 159 napadów na banki i pocztylionów (s. 23) była LEGALIZACJĄ pieniędzy japońskich. Dzięki temu JP mógł spłacić długi PPS i powołać POW.
Nie zgadzam się, że zerwanie stosunków z Denikinem było winą JP. Jeśli miał on nawet takie intencję to Denikin dopomógł mu. JP napisał obraźliwe Ultimatum, które miało być odczytane ZA ZGODĄ oficerów endeckich, którzy robili wszystko, żeby się Białej Rosji przypodobać, a skoro zgodzili się to innego wyjścia nie było. AP pisze, że Denikin dostał tyle broni od Francuzów, Anglików i Amerykanów, że NIE BYŁ W STANIE JEJ WYKORZYSTAĆ. Dostał od Greków Konstantynopol, ale po bitwie pod Orłem Lenin oddał całe pociągi z nierozładowaną bronią Kemalowi.
AP potwierdza, że wyprawa kijowska JP była wielkim błędem a nieudolne wycofywanie się z Kijowa spowodowało poważne straty. AP oskarża za to Rydza Śmigłego, który odwlókł rozkaz Rozwadowskiego ewakuowania Kijowa. Wobec klęski na Ukrainie zagadką jest przerwanie przez JP bitwy Szeptyckiego z Tuchaczewskim nad Dźwiną, gdzie doświadczony wódz austriacki pozbawił młodego „geniusza” rosyjskiego połowy armi, i wziąłby go do niewoli, ale wstrzymanie ofensywy umożliwiło Trockiemu koncentrację i ofensywę warszawską, podczas której Szeptycki został pozbawiony przez JP dowództwa frontu. To uprawdopodobnia wersję, że po przybyciu misji francuskiej Piłsudski został pozbawiony funkcji Naczelnego Wodza, która została mu zwrócona dopiero po ucieczce bolszewików.
Po rozejmie Francuzi domagali się okupacji ziem od Bytowa do Niemna, do czego JP nie dopuścił, gdyż chciał okupować Rugę, której endecy nie chcieli. Z drugiej strony Rumuni i Węgrzy robili wszystko, żeby zająć dla Polski Odessę, której miał nie chcieć Piłsudski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bronisław Wildstein, O HONOR STALINA, Rzeczpospolita, 30 I 2008 , s. 2

BW pisze, że historyk francuski Stephane Courtois znalazł w dokumentach to, co znamy z Doktryny Becka i domysłów – że Stalin zamierzał wygrać nacjonalizm polski do wojny z Anglosasami nad Renem i we Francji. Doktryna Becka mówiła, że niemiecka Wojna Rewanżowa jest ABSURDEM, bo polscy nacjonaliści skapitulują przed Stalinem, który – dzięki nim – zajmie Berlin, którego nie odda. Rozumiał to hitlerowski prezydent Gdańska Rausching, który tłumaczył Hitlerowi, że STALIN TWORZY NAJWIĘKSZĄ MACHINĘ WOJENNĄ W HISTORII, która – przy pomocy zhołdowanych Polaków – zajmie Berlin, którego Stalin NIE ODDA, aż w końcu pokłócił się ze Swym Wodzem. Hitler, jako Austriak, nie rozumiał – albo zrozumieć nie chciał – że wojna z Polską będzie końcem niemczyzny na Wschodzie.
W książce "Incydentu nie było" piszę, że tak jak największym błędem Napoleona było NIE ZLIKWIDOWANIE PRUS – gdyż dał się zwieść antysemityzmem Goethego i Fichtego – tak Stalin nadział się na pruską doktrynę wojenną, o której nie wiedział, co kosztowało go kilka milionów najlepszych żołnierzy, wobec czego Armia Czerwona do Renu dojść nie mogła. Stalin popełnił tu błąd Generała Denikina, który postanowił „zgnoić polaczków”, nie wiedząc, że ci mają śmiertelną kartę nań.
Dopiero gdy Wanda Wasilewska wytłumaczyła Stalinowi Doktrynę Becka, a Marszałek Paulus wyjaśnił, jak można wygrać nienawiść Niemców do Anglosasów za Terror Lotniczy, to Stalin – po niewczasie – zaczął kalkulować to politycznie, że może, łącząc te dwie doktryny, dojść do Atlantyku. Ojciec mówił mi, że Prezydent Roosevelt został otruty, gdyż chciał dać Stalinowi Europę, w co uwierzyłem dopiero, gdy przeczytałem we Wprost deklarację Prof. Wilczyńskiego, że GDYBY ROOSEVELT POŻYŁ NIECO DŁUŻEJ TO STALINOWI OPARŁYBY SIĘ W EUROPIE TYLKO ANGLIA I PORTUGALIA.
Z tej racji Stalin był zainteresowany zajęciem NIEZBURZONEJ Warszawy, gdzie Niemcy – na podstawie żydowskich list Niesprawiedliwych – zamordowali 200 tysięcy polskich nacjonalistów. Wg Stephane Courtois wybuch Powstania Warszawskiego uniemożliwił Stalinowi wojnę z Anglosasami o Włochy i Francję. Nie znaczyło to jednak, że Warszawa – na którą wydano wyrok już przy nabyciu przez generałów pruskich folwarku żydowskiego – miała ocaleć, bo wg Stalina czekał ją los dużo gorszy od zgotowanego jej przez hitlerowców. Powstanie Warszawskie miało wybuchnąć bowiem po zajęciu przez Stalina Francji a Polska miała być w wyniku tej wojny ZLIKWIDOWANA.
Miast tego była jednak wojna ukraińska, w wyniku której Stalin został OPOZYCYJNYM DUUMWIREM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 06, 2008 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem rosyjski film dokumentalny ZABÓJSTWO RASPUTINA. Rasputin był pośrednikiem nie między Niemcami a carem, tylko między Niemcami a carycą. To, że książę Jusupow podjął się zabójstwa Rasputina świadczy, że przyjął propozycję ambasadora brytyjskiego zastąpienia na tronie Mikołaja II, ale Ochrana dobrze wiedziała, że zabójstwo Rasputina to ZAMACH STANU więc skonfiskowała księciu broń a cyjanek zastąpiła proszkiem. Rasputin – jako ROSYJSKA JOANNA D'ARC – był najważniejszym człowiekiem reżimu.
Jusupow wobec zagwożdżenia broni więc poprosił jakąś damę o przyniesienie pistoletu, ale ta przyniosła damski brauning, z którego na osobności Jusupow lub Puryszkiewicz strzelili Rasputinowi w serce. Nibytrupa musiał pilnować Puryszkiewicz a Jusupow poszedł na wartownię i kazał stójkowemu ZABIĆ RASPUTINA, gdyby ten chciał uciec, po czym udał się do piwnicy, żeby przygotować miejsce dla trupa. Wtedy jednak Rasputin wstał i zaczął uciekać a Puryszkiewicz gonił za nim strzelając z pistoletu DAMSKIEGO, i choć był wyborowym strzelcem to dopiero przy bramie Rasputina obalił stójkowy i zatłukł KASTETEM, którym była damska hantla.
Jusupow i Puryszkiewicz kłócili się w pamiętnikach i przed sądami o HONOR zabicia Rasputina. Honor obcięcia Rasputinowi genitaliów przypada jednak księciu, jako administratorowi. Był to kazus Ciołka, który ocalał, gdyż męska część Młodego Dworu podzieliła się: Jedni krzyczeli, żeby wykastrować, drudzy żeby obciąć penisa a konserwatyści, żeby – PO ROSYJSKU – upiec w piecu chlebowym. Genitalia te można oglądać w petersburskim muzeum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wczorajszym Naszym Dzienniku (6 II 08) Józef Szaniawski napisał, że w instrukcji dla najwyższej kadry Armi Czerwonej Józef Stalin stwierdził, iż NAJWIĘKSZĄ ZDOBYCZĄ WOJENNĄ ZSRS SĄ NIE NIEMCY A POLSKA. Ważna jest data tej instrukcji, która może być deklaracją OGRANICZENIA roszczeń w Niemczech, bo WIADOMO BYŁO, że Stalin weźmie Hamburg, który Anglicy zniszczyli – również z tego powodu – niemiłosiernie. To, że Hamburg dostał się Anglikom było skutkiem ZASTĄPIENIA Roosevelta przez Trumana.
Na UWr słyszałem niejednokrotnie, że Truman został Prezydentem SZANTAŻUJĄC kapitałem amerykańskim na Górnym Śląsku, co zostało potem potwierdzone aferą Flicka w Essen, które odziedziczyło po Oświęcimiu nazwę GERMANII. Ojciec mówił mi, że Roosevelt został OTRUTY za zamiar dania Stalinowi Europy, co zgadza się z formułą Sowieckiego Hamburga. Ojciec mógł to wiedzieć tylko od mego dziadka, który został wysłany przez Bieruta do Waszyngtonu w/s kapitału AMERYKAŃSKIEGO na Górnym Śląsku, na którym Truman dojechał do stolca Prezydenta.
Z tej racji wydaje się, że Roosevelta otruli nie Irlandczycy a Polacy, którzy dostarczyli Trumanowi sprawę kapitału amerykańskiego w GERMANII, i kazali otruć Roosevelta, ale nie tyle za Hamburg i Essen co za TWORZENIE PAŃSTWA ŻYDOWSKIEGO NA UKRAINIE. Gdy bowiem pojęto, że Świętej Spermy Jerozolimskiej jest taka moc, że przesiedlenie jej do USA postawiłoby Anglosasów w MNIEJSZOŚCI to zaczął zabiegać o utworzenie państwa żydowskiego na Ukrainie, na co Stalin się zgodził, co realizowano przez Deportacje Żydów na Wschód. Wobec tego polaczkowie zagrali Kapitałem Amerykańskim w GERMANII, i kazali Trumanowi, TUŻ PRZED ODDANIEM HAMBURGA STALINOWI, otruć Roosevelta. Uwierzyłem w to, gdy Profesor Wilczyński napisał we Wprost: GDYBY ROOSEVELT POŻYŁ NIECO DŁUŻEJ TO STALINOWI OPARŁYBY SIĘ W EUROPIE TYLKO ANGLIA I PORTUGALIA – gdyż Roosevelt był dyrektorem kapitału Stalina w USA.
Z tej racji Gross-Mol porównuje prześladowania Żydów przez Polaków po II wojnie światowej do GUŁAGU, w czym chodzi mu o likwidację państwa żydowskiego na Ukrainie. Jakub Berman napisał w Referacie Bermana na okoliczność wojny palestyńskiej, że groźny jest TYLKO antysemityzm środkowoeuropejski – bo inne to żydowskie mulety.
Gorbaczow chciał ograć polaczków więc zapłacił Świętej Spermie Jerozolimskiej sto bilionów (nie miliardów) $. Ja pojechałem do Niemiec, żeby otruć Niemców Satelitarną Detekcją Złota, ale ci woleli ukoronować tym Króla Izraela, więc Grossa-Mola się nie boję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiha von Ghyczy, Bolka von Oetinger, Christopher Bassford, CLAUSEWITZ O STRATEGII, Warszawa Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne 2002

Mam O WOJNIE (Mireka) portret Clausewitza katedrą nad lewym naramiennikiem i kościołem św. Krzyża nad prawym na wrocławskim Ostrowie Tumskim. Nie wiem, czy Clausewitz kazał się sam sportretować z kościołami KATOLICKIMI, czy też zrobiła to jego żona, wydawca jego dzieła. Clauzewitz umarł we Wrocławiu po powrocie znad Warty w 1831, gdzie asekurował granicę pruską przed powstaniem listopadowym.
W dziele Clausewitza, które jest od 20 lat lekturą studiów ekonomicznych, najważniejsze jest jednak nie to, o czym Clausewitz pisze, ale to o czym NIE PISZE. Są to wykłady z Powszechnej Szkoły Wojennej w Berlinie, uzupełniane dla NIEKTÓRYCH. Najwybitniejszym uczniem Clausewitza był Moltke-Starszy. Podstawą całej teorii były studia nad Fryderykiem II i Napoleonem, którego NAJWYBITNIEJSZYM przeciwnikiem był sam Clausewitz – i to nie tylko jako krygszpiler, któremu TYLKO udawało się przewidywać ruchy Napoleona.
W Wojnie i Pokoju jest scena w rosyjskiej Kwaterze Głównej w VI 1812, gdzie książę Andrzej Wołkoński spotyka Prusaka w rosyjskim mundurze generalskim, którego nie wie gdzie spotkał. Prusak wygląda na przebierańca, nazywa się Pfil i zachowuje się arogancko, ale się go wszyscy boja, gdyż KIERUJE rosyjskim ministerstwem Wojny, a poza tym jest najwybitniejszym teoretykiem wojskowym czym doprowadził Prusy do klęski pod Jeną.
Nie chodzi tu jednak o generała Ernsta Henryka Adolfa Pfuela z Lubusza nad Odrą, którego wówczas jeszcze w Rosji nie było, a który po dołączeniu w X 1812 do pruskiego korpusu służył jako Kapitan Ghielsedorf, ale Clausewitza jako Generała Rosyjskiego, który przyjął postać swego przyjaciela, specjalisty od wychowania fizycznego, gdyż Clausewitza się Francuzi BALI. Pfuel wydał wprawdzie po śmierci Clausewitza broszurę Reformowanie Sztabu Generalnego w czasie pokoju, ale było to dzieło Clausewitza, który jako Wesz i Pchła nie mógł liczyć na wysokie stanowisko więc chciał dać przyjacielowi kapitał do awansu na stanowisko Ministra Wojny i Premiera, co ten osiągnął w podczas Wiosny Ludów. Przezwisko pochodziło stąd, że Clausewitz, nieśmiały i uprzejmy wobec towarzystwa i podwładnych, był szorstki i nawet arogancki wobec przełożonych. Książę Andrzej spotkał więc przebierańca Phila w Berlinie, jako adiutanta pruskiego Kronprinza.
Po Austerlitz Clausewitz przekonał Kronprinza, żeby wypowiedzieć wojnę Napoleonowi, co okazało się ZBAWIENIEM. Najbardziej bał się, że Napoleon, po zdobyciu Smoleńska, posłucha rad polskich generałów i wyprawę na Moskwę odłoży do wiosny, a gdy Napoleon ruszył ze Smoleńska to żądał od Kutuzowa wycofania się na drogę kałuską, żeby zajść Francuzów od tyłu. Rosjanie upierali się jednak, żeby zająć flankowe pozycje pod Borodino, gdzie strzelali aż do obejścia ich przez francuską i polską kawalerię.
W ekonomii strategia klausewicowska – czyli ateńska – jest wykorzystaniem posiadanych i potencjalnych środków dla osiągnięcia celu finansowego. Majstersztikiem strategii ateńskiej była bitwa pod Maratonem, gdzie Grecy mieli zwycięstwo zapewnione, ale chodziło o wygranie go PROPAGANDOWO, ale odkryciem Clausewitza jest to, że nawet genialny wódz nie radzi sobie jeśli dwukrotnie silniejszy przeciwnik nie popełnia błędów.
Pod Mossbach Clausewitz szachruje, gdyż Fryderyka II tam nie było, bo musiał się zdać na Seidliza, jak Napoleon pod Lipskiem na Davouta, którego ruchy przewidział Clausewitz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz Orlicki, TAJEMNICE HISTORII: KRYPTONIM „IN. 3”, CZYLI BITWA O TAJEMNICE PRZY DZWIĘKACH KORKÓW SZAMPANA; ZNISZCZYLI BOHATERA, CZYLI ODDZIAŁ II OSKARŻA – Sprawa rotmistrza Sosowskiego (cz. 1 i 2); Odkrywca, 2 i 3/2008

DOKUMENT ROTMISTRZA SOSNOWSKIEGO jest osnową mojej książki Incydentu nie było (Gdańsk 2001). Inspiratorem był funkcjonariusz służby specjalnej Delegatury Czesław Wójcik, który był tak zadowolony z mojej książki, że zarekomendował ją w setkach listów: SPRAWA PRZEDSTAWIONA PRZEZ HISTORYKA WROCŁAWSKIEGO JULIUSZA PRAWDZIC-TELLA WEDŁUG HISTORYKÓW I FUNKCJONARIUSZY POLSKICH SŁUŻB SPECJALNYCH NA ZACHODZIE. STRZEC PRZED WYPACZENIAMI PRZEZ OBCE SŁUŻBY SPECJALNE, oraz dał mi do opublikowania I część sprawy, o której nie wiedziałem.
Do Krzyżowej przyjechał hrabicz Helmut James, który studiował w Anglii prawo. Przedłożył ojcu wystawiony w USA dokument, który PODPISAŁ. Po całonocnej rozmowie hrabia wygnał i WYDZIEDZICZYŁ syna a cały NIEWYOBRAŻALNY majątek na całym świecie zapisał swej córce, która uciekła mu z podkomendnym na front bolszewicki. Potem wsiadł do awionetki i poleciał do swej córki, która mieszkała w konkubinacie w Łodzi, gdyż damy pułkowe nie godziły się na małżeństwo polskiego oficera z TAKIM NAZWISKIEM.
Hrabia kazał córce dostarczyć kopię rzeczonego dokumentu Marszałkowi Piłsudskiemu, który załatwił jednak sprawę herbatą z cytryną i dużym koniakiem, co Pan Czesław wiedział od Pana Molki, syna hrabianki, jako uznanego przez Kanclerza Adenauera dziedzica największego spadku w Niemczech i chyba na świecie. Rodzice Molki zostali aresztowani po zamachu na Hitlera i ślad po nich zaginął.
Molka został zamordowany ze swym polskim komisarzem msz Adamam Rapackim przez prokuratora wojewódzkiego Koguta, który zażądał też dla Pana Czesława KARY ŚMIERCI, przed czym uchroniła go interwencja Władysława Gomułki. Gdy potem prokurator zażądał DLA KOGUTA kary śmierci to ten krzyknął: JA BĘDĘ WISIAŁ W DOBRYM TOWARZYSTWIE. TO HONOR DLA MNIE, zastrzegając się, że samobójstwa w celi nie popełni – ale powiesił się w celi łódzkiego więzienia. Koguta i jego konkubinę, Ślązaczkę, znałem osobiście.
Pan Czesław chciał przed śmiercią złożyć zeznania przed urzędnikiem ambasady RFN, która zasłaniała się jednak konwencją, żądając zeznań przed polskim prokuratorem, ale Pan Czesław – mający najgorsze doświadczenia z polską jurysdykcją – się nie godził, i wyznaczył na komisarza sprawy MNIE, mówiąc, że mnie NIE OSZUKAJĄ a jego zeznania SFAŁSZUJĄ.
Siatka Barona Sosnowskiego w Niemczech była arystokratyczna. Arystokraci pruscy proponowali baronowi zorganizowanie zamachu stany w Gdańsku i przyłączenie Wolnego Miasta do Polski, na co nie godził się Piłsudski. Prusacy myśleli tak, jak Piłsudski, który jako pierwszy stwierdził, że atak Czechów na Cieszyn jest ZAWALENIEM Europy Francuskiej i przekształca Niemcy w Państwo Rewanżowe.
Wobec tego nie można brać Górnego Śląska, gdyż dawał władzę w Polsce nacjonalistom, którzy przy pomocy kapitału francuskiego zrobią z tego kraju szwajcarię. Wobec tego niemiecka wojna rewanżowa stanie się wojną niemiecko-polską, czy też Niemców i Sowietów przeciw Polsce, a jeśli Polska nie otrzyma Górnego Śląska to będzie to wojna ŚWIATOWA, w wyniku której Polska weźmie Opole z Wrocławiem a Gdańsk z Olsztynem. Piłsudski czuł to na własnej skórze, bo on się ze Ślązakami czy Gdańszczanami dogadać nie mógł, a nacjonaliści JAK NAJBARDZIEJ. Jego logika polityczna była zrozumiała na wschód od Wisły.
Osiągnięcie barona Sosnowskiego należy do wywiadu STRATEGICZNEGO. Za największe osiągnięcie tego wywiadu uważa się napoleońską operację pod Ulm, gdzie szef wywiadu armijnego miał zdobyć austriackie plany operacyjne. Jest to jednak „racjonalizacja”, gdyż Rudy Karol – jak Węgier grający na likwidację Austrii – Austriaków dobrze znał i potrafił małpować ich jak Piłsudski Prusaków. W tej sytuacji na największego tuza wywiadu strategicznego wyrasta Baron Sosnowski – jako mistrz logiki pruskiej. Był przekonywujący jako kawaler austriackiego medalu ZA ODWAGĘ i 4 polskich za Męstwo Na Polu Bitwy. Tłumaczył Prusakom: JEŚLI MY SIĘ NIE DOGADAMY TO DOGADAJĄ SIĘ POLSCY NACJONALIŚCI ZE STALINEM – A WTEDY POLSKI I NIEMIEC NIE BĘDZIE.
Piłsudski wyznaczył na komisarzy Dokumentu Hrabicza Moltke Becka, Sławka i Mościckiego – wobec czego baron, przywożąc ten dokument z Berlina czy Monachium wszedł im w paradę. Baron posunął się do zdrady, gdyż zaasekurował się w Szwajcarii u Paderewskiego, który przekazał ten dokument gen. Sikorskiemu, który dał go w Sztokholmie Winstonowi Churchillowi, a ten Pierwszy Błazen Imperium postawił tym Anglików na baczność i wrócił do polityki. W tym świetle to 40 tysięcy marek za ten dokument mógł wyłożyć Paderewski. Jak piszę w Incydentu nie było to egzekutorami Dokumentu byli Andriej Wyszyński i Łazar Kaganowicz, którzy zamordowali w tej intencji Kirowa.
Za ten dokument Anglicy zamordowali w USA Wieniawę-Długoszowskiego a dostarczeniem tego dokumentu przez Hessa księciu Montbattenowi Hitler chciał obalić Churchilla. Była to propozycja niemiecko-brytyjskiej granicy NA DONIE, gdyż Dokument Hrabicza Moltke mówił o folwarku żydowskim, który nazywał się Związkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich.
Arystokraci pruscy, złapani za gardło Dokumentem Hrabicza Moltke, musieli grać na Polskę, gdyż logiką tego dokumentu była LIKWIDACJA NIEMIEC a Polacy likwidacji Niemiec nie chcieli. W tym sensie pozostawienie Abwehrze w Forcie Legionów Archiwum Sosnowskiego zdaje się być intrygą Rydza-Śmigłego, który wszedł do tryumwiratu Dokumentu Hrabicza po Sławku. Mogła to być GRA NA HITLERA – żeby ten nie został zamordowany przez Hrabicza po zwycięstwie nad Polską, wobec czego Hrabicz dokonał zamachu na Hitlera dopiero 20 Lipca 1944.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 1 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group