Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 355, 356, 357 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Bedzie-nowe-swieto-panstwowe-Jaroslaw-Sellin-zapowiedzial-poparcie-rzadu//

Mój ojciec jako Właściciel lotnisk po prawej stronie środkowej Wisły podpisał Konwencję Szwajcarską o Sprzedaży przez SS 2,5 miliona Żydów Stanowi Nowy Jork PO DOLARZE ZA GŁOWĘ, gdyż Niemcy honorowali kapitał amerykański. Jedno z lotnisk było w Lasach Parczewskich w Białce, gdzie Żydzi, który wysiadali na stacji Parczew i szli kilka kilometrów w nocy przez las często spędzali resztę nocy u miejscowych chłopów, aby rano załadować się do samolotów Amerykańskich. Po wygaśnięciu konwencji SS rozstrzelało 9 ważniejszych gospodarzy Białki a potem Wszystkich Mężczyzn Powyżej 12 Roku, znacznie powyżej STU.
Wielu Żydów, którzy nie załapali się na Konwencję Szwajcarską, przychodziło do naszego domu, i utworzyło oddział partyzancki Szymona Wiesenthala ZEMSTA. Pochodziło to stąd, że w domu mych rodziców mieszkał dowódca Polski Niepodległej Edmund Baranowicz. Otóż daleki krewny mej matki, twórca partyzantki komunistycznej na Podlasiu, Wołyniu i Polesiu Jan Hołod namówił Baranowicza do podróży samolotem do Moskwy, gdzie ten spotkał się ze Stalinem, któremu zaproponował WYKUPYWANIE czerwonoarmistów z niemieckich obozów jenieckich, w którym to celu Stalin dał mu Płatnia z tajnych kont szwajcarskich Aleksandra Skotnickiego-ZEMSTĘ vel Szymona Wiesenthala.
Tak staliśmy się Największymi Ukrywaczami Żydów i czerwonoarmistów w Polsce, z której to racji ja stałem dwukrotnie pod ściną egzekucyjną, raz za ukrywanie czerwonoarmistów a drugi raz za ukrywanie Żydów. To z ukrywanie Żydów to łatwo sprawdzić, o czym zresztą zeznawałem w IPN 2 dni przed SMOLEŃSKIEM, protokół z czego ukradła mi policja polityczna i ZNIKNĘŁY z archiwów IPN Wrocławia, Lublina i Warszawy.
Tej Ściany Egzekucyjnej nie pamiętam, gdyż byłem senny, ale ojciec ustalił, że denuncjatorem był Jan Hołod. Nie powiadomił jednak o tym Żydów, którzy, gdy dowiedzieli się wysłali furmankę dla wywiezienia magazynu u Wojtalów. Gdy furmanka przyjechała to u Wojtalów byli już Niemcy więc furman zaczął uciekać Do Nas, ale zorientował się, że u nas są również więc skręcił w prawo i został zastrzelony. Niemcy krzyczeli Komunist, Komunist i kazali go pochować w miejscu gdzie padł, i dopiero po kilku miesiącach został przeniesiony na cmentarz parafialny, więc grób KOMUNISTY powinien być lub wpis w rejestrze cmentarnym.
II raz Hołod nasłał prowokatorów na chrzciny u żołnierza AK Wiktora Pirogowicza w Kodeńcu. Ci sprowadzili Niemców, ale żandarmerii nie było więc przysłano Wehrmacht, co pamiętam. Oddział ZEMSTY przeprowadził w tej sprawie dochodzenie, i Sąd Wojenny, który skazał na Śmierć moją ciotkę Olgę Moniuk, która ukrywała rodzinę żydowską. Wydali też Wyrok na mego ojca, w którego domu był ten Sąd Wojenny, ale AK zagroziło Likwidacją parczewskiego zgrupowania GL.
Wyrok na mej ciotce wykonano NAJBARDZIEJ SADYSTYCZNIE, gdyż Żydzi mają OBOWIĄZEK mordowania swych dobroczyńców. Zamordowali np. komendanta Policji w Dębowej Kłodzie, którego powinni przenieść na Górę Oliwną w Jerozolimie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/01/23/wolne-tematy-5-2018 – Ad. 53

Sądzę, że angielski film ŚMIERĆ STALINA jest taką prowokacją jak firmowana przez Petersburg książka TALMUD A CHRZEŚCIAŃSTWO. Książkę prezentowano na Politechnice Wrocławskiej z zapewnieniem, że ukaże się w polskim przekładzie za 2 miesiące, ale słuch o niej zaginął.
Była to wyraźna Replika mojej książki INCYDENTU NIE BYŁO (Gdańsk 2001) na której dojechał do władzy Putin. Ponieważ Talmud a Chrześcijaństwo stawiał sprawę, że tak jak Chrześcijaństwo powstało na na Talmudzie Jerozolimskim tak Islam powstał na Talmudzie Babilońskim, uznając za autora obu Talmudów Jezusa Chrystusa, czego Dowodem ma być nazywanie przez muzułmanów Jezusa Chrystusa Wielkim Prawodawcą. Ja to Oprotestowałem odnośnie Talmudu Jerozolimskiego jako Asyryjskiego Prawa Wojennego. Wytłumaczyłem też SKĄD może pochodzić Autorstwo Jezusa Chrystusa Talmudu Babilońskiego: Otóż hierarchowie muzułmańscy pozwalali Anglikom w Bibliotece Jezusa Chrystusa w Siringarze Tylko Czytać, a Bławatskiej pozwolili też Przepisywać – skąd MEMORANDUM AFRANIUSZA, szefa rzymskiego wywiadu wojskowego w Judei, który chronił Jezusa przed nasyłanymi przez Świątynię Jerozolimską skrytobójcami. Bławatska znalazła w Bibliotece Jezusa Chrystusa Oba Talmudy, pisane Jedną Ręką, którą uznała za Jezusa Chrystusa – gdy ten mógł być Redaktorem i aktualizatorem Talmudu Jerozolimskiego, na podstawie którego mógł napisać Talmud Babiloński.
Talmud to Prawo Wojenne, które w Rzymie stało się podstawą kapitału KRYMINALNEGO, który Wziął Wszystko, ale którego celem jest zapładnianie bab spermą z dupy cherubina i obcinanie niewolnikom penisów. Żyd od NIEMOWLĘCTWA podlega Prawu Wojennemu, które każe mu Truć Niemających Spermy Jerozolimskiej. W II wojnie żydowskiej za Trajana Żydzi NIE WACZYLI, gdyż kastrowaniem Rzymian i Greków na sposób abisyński zajmowali się Talibowie: Po wykastrowaniu UWALNIALI.
PROTOKOŁY MĘDRCÓW SYJONU jako polityczna wykładnia Talmudu mówią: NAJWAŻNIEJSZE JEST ZŁOTO, bo daje władzę nad kobietami – z której to racji baby liczą złoto na Gramy a Żydzi na Tony. Mason nowojorski i Wielki Mason Polski Julian Tuwim zaśpiewał w Kwiatach Polskich: CAŁE ZŁOTO ŚWIATA W PIWNICACH SYNAGOG.
TALMUD A CHRZEŚCIJAŃSTWO zniknął jak kamień w wodę, co ja tłumacze, że został wykupiony przez Watykan. TERAZ – po ujawnieniu Super-SAHAROWA czyli Planu zniszczenia USA i Europy wybuchem na dnie Atlantyku Car-Bomby, wobec której Truman kazał IRA zamordować Stalina i Berię – ukazał się angielski film ŚMIERĆ STALINA wg Togliattiego czyli Renesansowych Praktyk Włoskich w XX-wiecznej Moskwie.
Film jest SZANTAŻEM dla wymuszenia na Rosji Kontrybucji – dużo większej niż Watykanu za „Talmud a Chrześcijaństwo” – i Kapitulacji. – Jeśli ŚMIERĆ STALINA Toglattiego ZNIKNIE to znaczy, że Kontrybucja i Kapitulacja zostały Skonsumowane – niczym kapitulacja Tuska za SMOLEŃSK.
One renesansowe praktyki włoskie mogły być zainspirowane w Ziębicach, gdzie mieszkałem, SĄDEM legata papieskiego Świnki w sporze Miasta z klasztorem w Henrykowie. Po wysłuchaniu Wyroku mieszczanie wzięli Legata na drążek, wykąpali w szambie i prowadzali po mieście jak buhaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/01/23/wolne-tematy-5-2018 – Ad. 121:

Poznańskie gnoje żydoniemieckie, czyli Juden SS, oddały Rokefelerowi minireaktor URSZULA SIPIŃSKA, co było KOLEJNYM okradzeniem Polski przez żydostwo. Holokauści czyli AMERYKANIE pochodzą bądź z Wielkoprzemysłowej Produkcji Amerykanów na Syberii, bądź z masowej emigracji do USA Żydów stalinowskich i hitlerowskich w II wojnie światowej. Przykładem tego są 2 miliony rekrutów do US Army we Włoszech z haremów bolszewickich.
Teraz, gdy nie udała się KASTRACJA Europejczyków przez jezuicką Bundeswehrę, Izrael planuje globalną wojnę nuklearną, którą sperma jerozolimska PRZETRWA w TECHNOLOGICZNYCH schronach nuklearnych dzięki darowanemu Rokefelerom przez gnojów poznańskich minireaktorowi USi: Ad. 123. Głos Prawdy said – 2018-01-27 (sobota) @ 13:25:26. Ucieczka elit w głąb Ziemi: tunele, high-tech metra i podziemne miasta: http://nashaplaneta.su/news/pobeg_ehlity_v_glub_zemli_tonneli_vysokotekhnologichnye_metro_i_podzemnye_goroda/2018-01-18-21864// .https://www.youtube.com/watch?v=EL9YHcPF6O4// .https://www.youtube.com/watch?v=5-ff_Rnv47k//
W związku z tym zwracam się do pitrowców, którzy maja potencjał intelektualny, dzięki któremu WYGRALI Drugą Wojnę Światową, żeby NIE DOPUŚCILI do kolejnej Kontrybucji i Kapitulacji Rosji na sposób gorbaczowski – tym razem filmem ŚMIERĆ STALINA. Niech pamiętają, że matactwem i Unikami z kapitałem kryminalnym nie wygrają, gdyż on jest w TAKIEJ walce Nie Do Pokonania a każdy kompromis z nim zakończy się Skrytobójstwem. Dlatego tak bardzo zależało mu na ZGNOJENIU Czechów, którzy walcząc z Niemcami setki lat wygrywali skłonność Niemców do kryminalnego mataczenia z Żydami, odwołując się do Rosjan czy Polaków.
Niech pitrowcy nie boją się Renesansowych Praktyk Włoskich i WYGRAJĄ JE miast płacić nowe Biliony dolców szalbierzom masońskim z Londynu i Berlina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/01/23/wolne-tematy-5-2018/
Ad. 202, 205:

Co znaczy: JEDNA BOMBA STALINA? W Barlinku na PomZach mieszkałem pod Kaliwoszkami i słyszałem jak ten warszawiak opowiadał, że w obozie w Turyngii obserwowali przez rolnetki SETKI samolotów amerykańskich z BIAŁOCZERWONĄ szachownicą. Było to US Air Force, które walczyło z Armią Czerwoną, która szła z Rozkazu Stalina NA REN. Truman, aby nie wywoływać OBURZENIA, pozwolił Amerykanom, którzy CHCIELI walczyć z Armią Czerwoną, na walkę POD POLSKIMI ZNAKAMI. W wojnie tej zginęło 1,5-2 miliony Niemców.
Z wojny tej pochodzi powiedzenie WYSTARCZY JEDNA BOMBA STALINA, co Panowie byli łaskawi przypomnieć. Z drugiej strony lwowiacy śpiewali PANIE TRUMAN SPUŚĆ TA BANIA, BO KREML NIE DO WYTRZYMANIA. W wojnie tej Patton zajął Waligórę w Wałbrzychu, gdzie dostał od Polaków Waltera JEDEN POCIĄG ZŁOTA SERBSKIEGO.
Wojnę w Turyngii, w której Sowieci ZDOBYLI Erfurt, wstrzymał mój ojciec wzięciem w Kijowie Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA. Otóż I rzeczą, którą Generalissimus musiał zrobić, było WSTRZYMANIE Ofensywy w Turyngii, co określiło strefy Okupacyjnyjne.
Zaraz po wyborze Trumpfa i Makarona dostałem listy od deponariuszy Złota Stalina w Banku Atlantyckim. Piszą oni, że wobec śmierci 2 deponentów Złota Stalina z rodzinami w IDENTYCZNYCH wypadkach samochodowych Depozytowi grozi Zarząd Komisaryczny i Prawo Martwej Ręki. To jest NIEMOŻLIWE, gdy żyje Formalny Spadkobierca, którym jestem ja, gdyż 3 synów mego stryja Czesława weszło w Deponenturę Złota Stalina DYKTATEM USA i ZSRS. Najstarszy został zamordowany w Stanie Wojennym przez teścia Generała Jaruzelskiego, Marszałka NKWD Spycha-Spychalskiego.
Bank Atlantycki – po pozytywnym zweryfikowaniu mej Deponentury zawiesił jednak realizację czeków dla mnie, gdyż JESTEM NA LIŚCIE OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH i skierował sprawę do Wysokiego Trybunału Togo, gdzie był Wojenny Skarbiec Polski, w którym mój ojciec i marszałek Broz-Tito-Pindar złożyli Złoto Stalina, choć prosiłem o skierowanie sprawy do Trybunału Paryskiego d/s Kolonialnych i Postkolonialnych.
Dostałem ZAPROSZENIE na Proces, z którego nie skorzystałem, gdyż samolot zostałby strącony przez lotnictwo izraelskie, które operuje nad Saharą, ale napisałem, że na listę Oszustów Światowych wpisała mnie propagandzistka Stasi Angela Merkel za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota, pod pretekstem Oszukania RFN na 8 miliardów DM, w nagrodę za co została Kanclerzycą.
Wysoki Trybunał skierował sprawę Oszusta Światowego do FBI, zapowiadając mi tylko, że FBI ZJAWI SIĘ U MNIE. Mój doradca pan Leszek Sus powiedział na to: ŻEBY PAN NIE CZEKAŁ NA FBI 3 LATA, gdyż oni mogą się zgłosić Po Pana Śmierci. Teraz sprawa jest u Ziobry, w związku z okradzeniem mego Konta Home.pl// co jest sprawą NAJWAŻNIEJSZĄ dla USA, gdzie było 5,5 miliona Zarejestrowanych na: www.wandaluzja.com// którą Trumpf po wygraniu DZIĘKI NIEJ wyborów WYŁĄCZYŁ.
Pytam się więc, KTO Brał za czytanie http://www.wandaluzja.com// w USA 345 Tysięcy USD z centami Rocznie??? Holokauści czy Donald Trump skoro WYŁĄCZYŁ. Raz, gdy majstrowałem przy http://www.wandaluzja.com// wyskoczyła mi jej NIEMIECKOJĘZYCZNA wersją na serwerze w Hesji jako DOWÓD, że jestem Oszustem Światowym, której potem odnaleźć nie mogłem. Kariera Donalda Trumpa zdaje się więc być TAKA jak Tatara Krymskiego Jarosława Kaczyńskiego – niczym Włodzimierza Lenina, który dzięki matce został agentem Rotszyldów.
Otóż śpiewka: JEDNA BOMBA STALINA STARCZY, BY ZROBIĆ Z USA KUPE GNOJU, jest dowodem, że Plan Saharowa powstał w Roku 1946, ale został unicestwiony w Kijowie przez mego ojca i marszałka Broz-Tito-Pindara. Plan Saharowa został reaktywowany przez Stalina i Berię na przełomie 1952/53, wobec czego Truman kazał IRA ZAMORDOWAĆ Stalina i Berię – co było Wielkim Odkryciem w Petersburgu, że STALINA I BERIĘ ZAMORDOWALI AMERYKANIE… Teraz mamy Trzeciego Saharowa-SUPER, więc może Putina zamordują Holokauści ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AND, IZRAEL CHCE FAŁSZOWAĆ HISTORIĘ POLSKI – Wielka awantura po uchwaleniu kar za „polskie obozy”; SUPER-Express, 29 stycznia 2018, s. 1, 3.

ZŁAMANIE żydowskiego Władztwa Historycznego nad Polską wywołało FURIĘ niczym Bostońska Herbatka, w której irlandzcy gangsterzy wyrzucili za burty paki z herbatą indyjską. Zadając włoskie tytanie KTO PŁACI? to w Bostonie płatnikami Irlandzkich Gangsterów, jak wykazało angielskie śledztwo, byli Plantatorzy z Południa, co w przypadku ZŁAMANIA HOLOKAUSTU nie jest takie proste.
Ja starałem się POMÓC Holokaustom wykazując, że ANTIKOMUNISTICHBEFEHL Wehrmachtu podpisał w Nowogródku Bolesław Piasecki, ale ci nie chcieli o tym słyszeć. Piasecki chciał też nakłonić do tego mego ojca przysyłając Tadeusza Mazowieckiego (premiera IIIRP), od czego mój ojciec odżegnał się pytając go JAK SIĘ ZAKOŃCZY WOJNA NA WSCHODZIE? na co ten POKOJEM W BRZEŚCIU LITEWSKIM więc nie mieli o czym gadać.
HOLOKAUST wymyślili po przejęciu przez NKWD archiwum oświęcimskiego Erenburg z Berią dla Wykupienia USA. Teraz HOLOKAUST jest takim sloganem PROPAGANDOWYM jak FASZYZM synonimem Zła. Faszyzm był doktryną ekonomiczną sformułowaną przez największego ekonomistę XX wieku Keynesa PRZECIW kapitałowi kryminalnemu.
Faszyzm stał się KONIECZNOŚCIĄ, gdy żandarmeria aresztowała w Odessie kasiarza Wszechczasów Szpicbródkę. Zeznał on w więzieniu mokotowskim, że Celem bolszewików było uruchomienie w Rosji PRZEMYSŁOWEJ eksploatacji złota na wykupienie USA, co premier Paderewski przekazał Keynesowi. Wobec tego Keynes podjął kroki Przeciw Kapitałowi Kryminalnemu, którą to doktrynę nazwał od Face-Twarzy FASZYZMEM czyli kapitałem NIEANONIMOWYM – IMIENNIE Rejestrowanym przez banki jako Instytuty Finansowe. Przy Większej operacji finansowej potrzebne było PERSONALNE śledztwo.
Pierwszym państwem, które przyjęło doktrynę Keynesa-Paderewskiego była Polska, wprowadzając ZAKAZ tajnych kont szwajcarskich a ENTUZJASTAMI Faszyzmu okazali się Żydzi Włoscy, gdyż Faszyzm zdejmował z Żydów odium Kapitału Kryminalnego obciążając tym ZŁODZIEJSKIE tajne konta szwajcarskie. Na podstawie Prawa KORPORACYJNEGO Mussoliniego – zaakceptowanego przez Keynesa i Paderewskiego – Żydzi Włoscy mogli powiedzieć: MY NIE JESTEŚMY ZŁODZIEJAMI: Złodzieje to Żydzi NIEWŁOSCY. Z tej racji faszyści włoscy zabili tylko JEDNEGO Żyda dlatego że Był Żydem.
To wywołało FURIĘ Stalina, gdyż na tajne konta szwajcarskie płacono dywidendę z folwarku żydowskiego, który nazywał się Związkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich na wykupywanie USA, i dlatego Stalin zalecił komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI – niczym Jahwe do Baala: NARODOWI WYBRANEMU KAZAŁEM ZWAĆ SIĘ SZATANEM, co było POWODEM zburzenia przez talibów chrześcijańskich NAJWSPANIALSZEGO w Historii zespołu świątynnego w Baalbeku.
KTO ZAPŁACIŁ obmierzłym polaczkom ZA ZŁAMANIE HOLOKAUSTU, który jest Podstawą Prawną mordowania Faszystów jako wrogów GANGSTERSKICH tajnych kont izraelskich Adolfa Hitlera i Józefa Stalina? To na tajne konta palestyńskie Adolfa Eichmanna i Raula Wallenberga poszedł kapitał obozu pracy NIEWOLNICZEJ w Oświęcimiu, w którym zaharowano na śmierć milion Polaków i 5 milionów czerwonoarmistów: http://wandaluzja.pl/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemysław Urbańczyk, 1000 LAT TEMU W BUDZISZYNIE – 30 stycznia 1018 roku w Budziszynie zawarty został pokój, który zakończył ciągnące się od 16 lat wojny pomiędzy Rzeszą niemiecką a państwem piastowskim. O dziwo, jego warunki cesarzowi Henrykowi II podyktował Bolesław Chrobry, który był góra w tym konflikcie, Gazeta Wyborcza, 29 I 2018, s. 8-9.

Syn Henryka Kłótnika książę Bawarii Henryk II zdobył władzę w dziwny sposób. Udał się do Erfurtu, siedziby kanclerza Rzeszy Ekkeharda I, gdzie spotkał się z cesarzem Ottonem III. W trakcie tego cesarz UMARŁ więc Henryk II złożył hołd LENNY (???) kanclerzowi Ekkehardowi, który w ten sposób awansował do Wielkorządcy Rzeszy. Być może jednak Henryk II złożył w Erfurcie Hołd Lenny cesarzowi Ottonowi III, po którego śmierci Administratorem Hołdu Henryka II stał się Kanclerz Ekkehard ???
Do tronu i Korony cesarskiej wstąpili Ekkehard I jako Książę Turyngii i książę Szwabii Herman II, przy czym Henryk II wspierał swego Pana Feudalnego Ekkeharda, prawdopodobnie jako słabszego feudalnie. 3 miesiące po śmierci cesarza Ottona III Wielkorządca Rzeszy został jednak zamordowany, polityczny spadek po którym przejął jego Wasal Henryk II Bawarski. Kilka tygodni później Panowie Rzeszy złożyli Henrykowi II Hołd w Merseburgu.
Obecny na tym Zjeździe Bolesław Chrobry NIE ZŁOŻYŁ Hołdu Henrykowi jako Cesarzowi, za co został zaatakowany przez TŁUM, ale ocalał dzięki pomocy księcia saskiego Bernarda i margrabiego Henryka ze Schweinfurtu, którzy umożliwili mu ucieczkę przez „wyłamaną bramę” lecz jego ludzie ucierpieli. Zamach ten był prawdopodobnie (a raczej na pewno) zaplanowany przez Henryka II.
Piękny malunek Henryka II w Sakramentarzu Henryka II pochodzi z Koronacji KRÓLEWSKIEJ w r. 1002 – Nie Cesarskiej w Rzymie w r. 1014. Po koronacji cesarskiej Henryk II podjął III wojnę z Polską, zakończoną ciężkim zranieniem cesarza przez strzelca wyborowego pod Niemczą w r. 1017: Gdy przyprowadzono ujętego strzelca to cesarz zapytał: DLACZEGO ZABIJAŁEŚ CO DRUGIEGO NIEMCA? – BO MAM DWÓCH PANÓW, KRÓLA POLSKIEGO I CESARZA NIEMIECKIEGO: DLA JEDNEGO ZABIJAŁEM, DLA DRUGIEGO OSZCZĘDZAŁEM.
Ponieważ Henryk II po tym zranieniu nie był zdolny do sprawowania rządów to rządy sprawował kanclerz Konrad Salicki – późniejszy cesarz Konrad II. Najwspanialszym zabytkiem Pokoju w Budziszynie jest koloński relikwiarz Trzech Króli: przedstawiający Bolesława Chrobrego, kanclerza Konrada z SYNEM i króla burgundzkiego, który widocznie pośredniczył między Niemcami a Polską
Pośrednikiem między Polską a Niemcami w r. 1018 był nie tylko król burgundzki, ale i cesarz bizantyjski – zagrożony przez BUŁGARÓW. Otóż cesarz bizantyjski zaoferował Niemcom NAJWIĘKSZE NA ŚWIECIE ZŁOŻA SREBRA W KOSOWIE za pomoc w rozgromieniu Bułgarów, co zostało przyjęte. Niemcy płynęli Dunajem, gdyż kronikarz bułgarski zapisał, że nad Dunajem już II pokolenie po rozgromieniu Bułgarii w r. 1018 panuje głód. Bolesław Chrobry dostał za to od cesarza bizantyjskiego KIJÓW. Niemców z Kosowa wygnał Bolesław Śmiały, ustanawiając stolicę w SJUTESCE-Dubrowniku. Skarbiec bułgarski był w Czarnogórze.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Sty 31, 2018 9:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruiny zamku SZYMBARK k. Iławy Mazurskiej, bo była też PRUSKA, zostały ocenione na 2 miliony złotych. Jest to jedyny zamek mazurski, który był PORÓWNYWANY do Malborka. Zamek zajęli na kwaterę czerwonoarmiści, którzy po obrabowaniu SPALILI go na odchodnym.
Zamek jest datowany na XIV wiek a nawet HISTORYCZNIE na lata 70. XIV w. jak informuje krzyżacka tablica FUNDACYJNA z Rokiem 1373. Jest to jednak IDIOTYZM, gdyż wówczas budowano zamki Bastejowe do obrony puszkami z nitrogliceryną. JEDYNĄ budowlą Kazimierza III Wielkiego w Krakowi jest Barbakan, który po bitwie pod Bełzem i nad Sinymi Wodami w r. 1362 trzeba było PRZEPROJEKTOWAĆ z fortycji do obrony puszkami z nitrogliceryną do obrony przed artylerią TURKIESTAŃSKĄ, która URATOWAŁA Francję Kapetyngów.
To ta artyleria rozgromiła Anglików i zburzyła SETKI zamków feudalnych fundując Absolutyzm Francuski. Feudałowie, którzy ocaleli musieli przebudować swe zamki na PAŁACE a król zaczął budować BASTYLIE do ostrzału artyleryjskiego z DACHÓW. W Polsce jedyną bastylią jest donżon w Srebrnej Górze do brony puszkami z nitrogliceryną Prawdopodobnie to ta Bastylia zainspirowała Bastylie Francuskie.
Nazwa SZYMBARK jest germanizmem od Sambatu-LWA, czyli że pierwotna nazwa zamku powinna być Lwi Las. W czasach historycznych na Litwie żyły tygrysy białe – jaki zachował się w herbie Pskowa – a wcześniej lwy jaskiniowe.
Zamek Szymbark zbył budowany w SYSTEMIE Malborka, który został zbudowany po Prometeomachi, gdy Asklepios wycofał się za Wisłę i Wisłokę i podjął budowę metalurgii powiślańskiej, której pomnikiem jest wspaniałe BRAMNE-Toruń. Ponieważ wielkiej puszczy mazurskiej nie można było opanować wojskowo to trzeba było zbudować Kramlin dla NOCOWANIA bydła pędzonego ze Lwowa do Malborka, gdzie je bito i peklowano, co kabotażem dostarczono do Elbląga, gdzie ten strategiczny wiktuał marynistyczny ładowano na statki skandynawskie, które przybywały po żelazo powiślańskie płacąc za nie rudą lub osmundem. Nazwa Osmund pochodziła od Wschodniego Miasta czyli Rygi.
Mamy więc metrykę Lwiego Lasu na I. połowę V tysiąclecia p.n.e., co jest zgodne z datowaniem zamków europejskich przez archeologa austriackiego Heinricha Kuscha według LOCHÓW ZAMKOWYCH.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/01/23/wolne-tematy-5-2018/#comment-731822//
276. Karoń: MARKSIZM A LIBERALIZM.

Nie ma związku między Marksizmem a Liberalizmem. Marksizm jest technika władzy SIŁOWEJ: Dyktatura Proletariatu, gdy liberalizm Feudalizmem Finansowym. Feudalizm finansowy został sformułowany przez Jana Chrzciciela – biologicznego ojca Jezusa Chrystusa – którey podzielił społeczeństwo na dwie kasty: Kapitalistów-faryzeuszy i motłoch rządzony przez zelotów-nożowników. Złoto i wszystkie walory finansowe są w feudalizmie finansowym własnością własnością faryzeuszy i przechodzą z Ojca na Syna.
Z powodu najazdów barbarzyńców i zmonopolizowania złota przez Hunów jako WŁAŚCICIELI ZŁOTA reforma Rzymu według feudalizmu finansowego nie powiodła się i została zastąpiona feudalizmem GRUNTOWYM, z powrotem do renty naturalnej w postaci Daniny żywnościowej, czego efektem była SZLACHTA. Wielka Rewolucja Francuska była skutkiem awansy mieszczaństwa i jego politycznym sojuszem z Chłopstwem: SPAL DWÓR I ZABIJ KSIĘDZA A ZIEMIA TWOJA, czego efektem był Kapitalizm i Nacjonalizm.
Żydzi powtórzyli to sojuszem z wielkoprzemysłową klasą robotniczą szczując ja na Drobnomieszczaństwo narodowe jako KAPITALISTÓW, co było finansowane przez wielki kapitał czyli Faryzeuszy. W ten sposób władzę w Rosji zdobył agent Rotszyldów LENIN, który posłużył się marksizmem dla Dyktatury Proletariatu, co polegało najpierw na mordowaniu przez kryminalistów drobnomieszczaństwa – aż do całkowitej eliminacji klasy średniej, które jest Generatorem Dobrobytu, a potem zastąpił NOŻOWNIKÓW komisarzami z NAGANAMI.
O ile Nożownik Jana Chrzciciela mógł TERRORYZOWAĆ 10 cywili to komisarz Lenina i Trockiego z NAGANEM terroryzował STU. Pierwszych komisarzy bolszewickich w liczbie 5 tysięcy przywiózł z USA Trocki, których dowódcą został szef dintojry Róży Luksemburg rozpruwającej kasy gojowskie Feliks Dzierżyński. Podczas rokowań w Rydze Dzierżyński zapytał Wasilewskiego: CO O MNIE MÓWIĄ POLACY? – OJ FELEK, MÓWIĄ ŻEŚ BANDYTA. – PRZECIEŻ JA MORDUJĘ TYLKO ROSJAN…
Mówi się o pakcie Lenin-Piłsudski, który był przyjacielem starszego brata Lenina Aleksandra a nie poszedł na szafot tylko jako Książę Żmudzki. Piłsudski URATOWAŁ Lenina pod Orłem, gdzie kozacy polscy uderzyli na tyły armii Denikina zagarniając pociągi ze skarbami setek rodów rosyjskich, do czego Denikin dał im Dobre Prawo.
Rabini kijowscy dokonali zamachu na Lenina zapraszając Piłsudskiego, aby pojechać na Kreml i lżyć: TY ŻYDOWSKI GNOJU, ZARAZIŁEŚ KAPLANKE SYFILISEM TO KOPUKUJ JĄ. Lenin musiał więc przyjąć Afanazję na nałożnicę i dać armię Trockiemu, który się Piłsudskiego NIE BAŁ. Gdy Armia Czerwona była pod Warszawą to ta postrzeliła Lenina z małokalibrowca, co uruchomiło syfilis – w jaki to sposób najemników niemieckich na żołdzie Rotszyldów zastąpili chińscy i japońscy na żołdzie nowojorskim Pod Komendą Stalina – bo jak mówią Włosi WAŻNE KTO PŁACI.
Stalinizm był NAJŁAGODNIEJSZĄ formą bolszewizmu Jana Chrzciciela, gdyż Stalin zlikwidował Dyktaturę Proletariatu. Terror społeczny zastąpiono biurokratycznym: PARTYJNYM i sądowym.
Żelazny Kanclerz bał się kapitału ludowego, kierowanego przez kler patriotyczny kler. Bebel zareplikował wniosku Centrum o UZNANIE KAPITAŁU ŻYDOWSKIEGO ZA ASPOŁECZNY: MOI PANOWIE, ANTYSEMITYZM TO SOCJALIZM DLA GŁUPICH, za co dostał Brawa. W ten sposób została zniszczona JEDYNA KONKURENCJA ROTSZYLDÓW.
Gdy Asz zapytał mnie: W JAKI SPOSÓB CHRZEŚCIJAŃSTWO PRZEGRAŁO Z MARKSIZMEM? to powiedziałem: MARKSIZM MIAŁ DWÓCH POTĘŻNYCH SOJUSZNIKÓW: DARWINIZM I FROJDYZM.
Marksizm postulował SIŁOWE przejęcie zakładów przemysłowych przez Robotników i wywłaszczenie kapitału, reprezentowanego przez Banki, co polegało na Wywożeniu na Taczkach Dyrektorów, Biciu ich i Opluwaniu jako SZKODNIKÓW. Kierowana propagandą żydowską Dyktatura Proletariatu nie zdążyła jednak tych zakładów ZNISZCZYĆ, gdyż przyszedł Stalin i ustanowił Biurokrację Gospodarczą i Przemysłową.
Bolszewizm Liberalny polegał na ZAWŁASZCZENIU przez Biurokrację Komunistyczną majątku narodowego przez Konstytucję Jaruzelską, która była wydaną w milionowym nakładzie fałszywką konstytucji komunistycznej WYWŁASZCZAJĄCĄ niemających spermy jerozolimskiej. Solidarność została Wykastrowana wydaniem przez Jaruzelskiego i Michnika 128 tysięcy wariackich papierów dla niemających spermy jerozolimskiej solidarnościowców i 12 tysięcy nacjonalistów, z których ŻADEN do polityki nie wrócił, co gwarantowało realizację konstytucji jaruzelskiej, którą PODMIENIANO w bibliotekach stare egzemplarze konstytucji KOMUNISTYCZNEJ. KONSTYTUCJA KOMUNISTYCZNA ZOSTAŁA WIĘC ZAMIENIONA CICHCEM NA LIBERALNĄ.
Cały majątek NARODOWY stał się własnością spermy jerozolimskiej, co protestowaliśmy TYLKO MY, ale były to głosy Na Puszczy, a Na Gruncie Konstytucji Jaruzelskiej stanął ZSRS, USA, RFN i Francja, przy pomocy których liberałowie dokonali Złodziejskiej Prywatyzacji, Wyprzedaży kapitałowi międzynarodowemu i ZNISZCZENIA tego, czego nie dało się ukraść, wywłaszczając przy okazji i tych, którzy uznali Konstytucję Jaruzelską KWICZĄC o Inwestora Strategicznego czyli UZNANIE Bankructwa.
Posługiwałem się formułą prestiżowego francuskiego publicysty ekonomicznego: RZĄD MAZOWIECKIEGO-BALCEROWICZA ZACHOWUJE SIĘ TAK, JAKBY CHCIAŁ POLSKĘ SPRZEDAĆ, JAK NAJSZYBCIEJ, DRAPIEŻNEMU KAPITAŁOWI MIĘDZYNARODOWEMU, A JA TAKIEJ POTRZEBY NIE WIDZĘ. – CO JEDNAK BEDZIE, JEŚLI DRAPIEŻNY KAPITAŁ MIĘDZYNARODOWY POTRAKTUJE POLSKĘ JAKO ŁUP??? GDZIE WY PANOWIE IDZIECIE – MOŻE DO KALKUTY?
Dziś Izrael kwiczy, że Polska jest własnością Spermy Holokaustycznej z haremów bolszewickich, niczym USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa Złota Stalina na wykupienie przez Holokaustów USA ciągnie się już ponad rok. Wczoraj otrzymałem pismo Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu: PO V 2 Ko 1890.2017, z datą 15 stycznia 2018 roku (data stempla pocztowego 24-01-20 18) o odesłaniu sprawy PONOWNIE do Prokuratury Rejonowej Wrocław-Fabryczna, czyli że Wraca sprawa OSZUSTWA NIGERYJSKIEGO.
Legislatura PiS Orzekła bowiem OSZUSTWO NIGERYJSKIE Bez Uzasadnienia. Ja zdobyłem jednak DODATKOWY argument za powagą sprawy: jest to zdjęcie Łupaszki w sztabie marszałka Broz-Tito-Pindara na Żytomierszczyźnie: https://marucha.wordpress.com/2018/01/17/wolne-tematy-4-2018 – Ad. 10// https://v.wpimg.pl/Mzc2MjgzJBNMfWJcU041TlEFYg5JDT0TDlVjG
Łupaszko pochodził z Galicji Wschodniej i Ukrainę dobrze znał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=IiVDPksOn6U//
KAMIEŃ POŁUDNIA W BAALBEK [odcinek archiwalny r. 2010]

Zakończył się JUBEL z Lechiadą, który Wykazał, że na Uniwersytecie Jagiellońskim PŁACĄ za Parodiowanie sprawy Niemcy, co nazwano OBRZYGIWANIEM FEKALIAMI HITLEROWSKIMI. Z drugiej strony doktor geologii Franc Zalewski ODATOWAŁ Przemysłowe Kamieniołomy Krakowskie na 8 tysięcy lat, co ja Poprawiłem na Niecałe 7, w związku z budową Kanału Przemysłowego Sosnowiec-Bydgoszcz, po ukończeniu którego Uruchomiono lepsze i TAŃSZE wapienniki w Chrzanowie, gdzie była znana w Europie cementownia JAWORZNO.
Ponieważ Wykazałem funkcjonalność chronologiczną i faktograficzną Lechiady, uzyskując z mitologii lechickiej KILKADZIESIĄT istotnych faktów historycznych, to wielu Pieniaczy nabrało wody w usta a do IN powróciła tematyka UFO z r. 2010, SPRZED publikacji Megalitów Rosyjskich, nagłaśnianie których – jak pisano – sowiecka policja polityczna Uciszała SKRYTOBÓJSTWAMI. Megality Rosyjskie są bowiem JEDYNĄ analogią do Najwspanialszego w historii zespołu świątynnego w Baalbeku w Libanie, które są niewątpliwie architekturą ANTYCZNĄ.
Ja w http://www.wandaluzja.com – teraz http://www.wandaluzja.pl – tłumaczyłem świątynie w Baalbeku techniką Pałacu Ptolemeuszy w Aleksandrii jako Architektonicznego Cudu Wszechczasów. Słynna kolumnada PPt nie była ukończona, o czym świadczą granitowe trzony kolumn w kamieniołomie o wymiarach 18 x 2,4 metra średnicy.
Po podboju Egiptu przez Oktawiana maszynerię PPt kupiła na licytacji świątynia w Baalbeku, która podjęła budowę zespołu świątyń JUPITERA – najwspanialszych w starożytności – właściwie dwoma maszynami: CIĘŻARNĄ czyli rolką wieloszynową i RODZĄCĄ czyli podnośnikiem hydraulicznym. Gdy Podnośnik zepsuł się i nie można go było naprawić, to budowę kontynuowano blokami NIE Tysiąctonowymi a Pięciuset-.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ANTYSEMITYZM TO OBRONA PRZED KAPITAŁEM KRYMINALNYM: Wolter, Goethe, Fichte, Staszic. Prus…

NIE BYŁO kaliskiego przywileju dla Żydów Bolesława Pobożnego w roku 1264. Taki przywilej mogli wydać dopiero Luksemburgowie, którzy wyjęli Żydów spod jurysdykcji PAPIESKIEJ i poddali CESARSKIEJ. Przywilej Bolesława Pobożnego z roku 1264, którego oryginał nie jest znany, jest fałszywką z kancelarii Kazimierza III Wlk, który chcąc uzasadnić hojność dla Żydów podparł się autorytetem KALISZA, gdzie zachował się jedyny w Polsce KRÓLEWSKI zespół pałacowy: II to pałac Cesarski we Lwowie a III to KREML moskiewski. Kazimierz chcąc poddać Żydów jurysdykcji Królewskiej, a nie chcą odwoływać się do prawa niemieckiego, posłużył się fałszywką – co świadczy o Potędze fałszywek.
Taką fałszywką są też Polskie Obozy Śmierci, gdy Obozów Śmierci NIE BYŁO, gdyż w Hitlerowskich Niemczech obowiązywała doktryna Doktora Goebbelsa: UŚMIERCANIE PRZEZ PRACĘ – chyba, że ktoś był niezdolny do niej to dostawał zastrzyk z fenolem. Temu służyła opracowana przez Goebbelsa Jurysdykcja Pracy NIEWOLNICZEJ. Obóz Oświęcim-Brzezinka miał np. STO Podobozów a każdy z nich około stu ośrodków pracy Niewolniczej.
W książce „Incydentu nie było” zamieszczam rozdział: http://wandaluzja.pl/?p=p_317&sName=jazia-iwanowskaja-czesc-i//. Autor chciał swe wspomnienia opublikować w IPN, ale tłumaczono mu, że to niedorzeczność, bo w ZSRR obozów śmierci NIE BYŁO a taką rolę pełniły tam obozy Pracy. Wystarczyła nieistotna z pozoru adnotacja w kartotece, żeby taki więzień z obozu Nie Wyszedł i umarł z Przyczyn Naturalnych. On jednak upierał się, że był w sowieckim obozie, w którym nic się nie robiło tylko Czekało na Śmierć, a on wyszedł jako Niemiec.
Wiem od rodziców, że obozy nad Bugiem były budowane przez DLA POLAKÓW, gdyż kapitał holenderski zakupił tamtejsze złoża węgla kamiennego. SS zaczęło już tam zwozić Polaków a w łapankach kolejowych do Sobiboru został Czterokrotnie zagarnięty mój ojciec, choć koleją jeździ raz w miesiącu. Za każdym razem Niemcy zagarniali po kilka tysięcy ludzi, bo przyjeżdżające pociągi były wygarniane.
Po napadzie Wehrmachtu na Armię Czerwoną obozy nad Bugiem przejął Wehrmacht dla czerwonoarmistów. Lubelszczyzna była dosłownie była dosłownie przepełniona jeńcami sowieckimi, których transportowano na Zachód w OTWARTYCH wagonach i latali po polach Jak Zające. Pod Białą Podlaską i Chełmem były wielkie pola z TŁUMAMI za drutami kolczastymi pod gołym niebem. NIEMCY NIE WIEDZIELI, CO Z TYM ROBIĆ? więc transportowali to aż do Francji.
W ten sposób USTAŁY niemieckie łapanki kolejowe do kopalń nad Bugiem, gdyż Polaków zastąpili tam czerwonoarmiści. Równocześnie budowano w Oświęcimiu BRZEZINKĘ: http://wandaluzja.pl/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//
Gdy opróżniono obozy nad Bugiem z czerwonoarmistów, wywożąc ich do Brzezinki, to zaczęto zwozić tam Żydów. Rektor Politechniki Gdańskiej lubił opowiadać W JAKI SPOSÓB ZOSTAŁ POLAKIEM. Po wyzwoleniu Sobiboru zapisał się na wyjazd do Palestyny. Do obozu przyjechała jednak delegacja PPR z Towarzyszem Gomułką, która obiecała każdemu, kto wstąpi do PPR polskie nazwisko, pracę i zamieszkanie w prestiżowym mieście Polski, więc on wybrał GDAŃSK. Wówczas wstąpiło gremialnie do PPR 30 tysięcy Żydów. Miałem znajomą, która opowiadała to samo, tylko w Bełżcu.
Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtonu w/s kapitału amerykańskiego na Górnym Śląsku. Kapitał ten wziął się stąd, że Flick kazał polskim kapitalistom górnośląskim obrzezać się i przyjąć paszporty amerykańskie. Instrukcja mówiła, że w SYSTEMIE PRACY NIEWOLNICZEJ OŚWIĘCIMIA ZGINĘŁO 6 MILIONÓW LUDZI – co jest prawdopodobnie powodem UTAJNIENIA przez Sowietów Archiwum Oświęcimskiego. Gdy Sekretarz Stanu USA przyprowadził memu dziadkowi ZGRAJĘ roszczycieli amerykańskich to dziadek opowiedział im o Przymusowym Obrzezaniu Hitlerowskim, ale nie zdążył bo Uciekli.
Te roszczenia spełnił dopiero Gomułka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna Łabuszewska, TYRANI TAK, IDIOCI NIE – Rosyjskie Ministerstwo Kultury nie zgodziło się, aby na ekrany kin trafiła komedia „ŚMIERĆ STALINA”. Dyskusja, która potem wybuchła, wiele mówi o współczesnej Rosji, Tygodnik Powszechny + 4/6 II 2018, s. 50-51.

AWANTURA z Powodu francusko-brytyjskiego filmu ŚMIERĆ STALINA może mieć wpływ na wybory prezydenckie i Przyszłość Rosji. Zresztą już MA, bo jest to wprowadzenie Cenzury na sposób BOLSZEWICKI, w postulowanej Państwowej Komisji Etyki i Moralności – znacznie gorszej od Cenzorskiej, bo licytacyjnej. Potwierdza się zresztą to, co mówiłem od początku, że to jest powtórzenie zagrania MSW RFN Moją Recenzją książki Abdurrachmana Awtorchanowa ZAGADKA ŚMIERCI STALINA – Spisek Berii, która Sterroryzowała ZSRS i USA zamordowaniem Stalina i Berii PRZEZ AMERYKANÓW.
Wówczas nikt nie słyszał – i nikt by nie uwierzył – że POWODEM tych mordów politycznych była Car-Bomba, która niszczyła Stany Wschodnie oraz Francję i Wielką Brytanię, toteż nieprzypadkowo Śmierć Stalina została wyciągnięta z Rękawa po ogłoszeniu SUPER-Car-Bomby. Mi ta sprawa się nie podoba jako MOŻLIWE Powtórzenie Solidarności dla ściągnięcia z Rosji Kontrybucji i SKAPITULOWANIA jej za Renesansowe Praktyki Włoskie Togliattiego – bo Śmierć Stalina jest w konwencji renesansowego dworu włoskiego, co przeciwnicy Filmu nazywają IDIOTYZMAMI.
Dlatego wezwałem pitrowców do Pokierowania sprawą, bo to oni Wygrali II Wojnę Światową a nie Stalin czy Żukow: Gdy Chruszczow poleciał z Raportem frontu stalingradzkiego do Stalina to ten zapytał KTO CI TO KAZAŁ? - SIKORSKI. - PASZOŁ WON!!!
Ten wsiadł do samolotu i poleciał do Kuzyna Litwina w Nowogródku, gdzie podpisał ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu: https://i1.wp.com/cdn2.img.pl.sputniknews.com/images/337/97/3379787.jpg?zoom=2//
Gdzie tu IDIOTYZM???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolter, Franklin, Goethe, Fichte, Staszic, Prus: ANTYSEMITYZM TO OBRONA PRZED KAPITAŁEM KRYMINALNYM.

Niemcy zapłacili Żydom za AUSCHWITZ-BIRKENAU 200 miliardów USD, gdy Żydzi jurysdykcji Pracy Niewolniczej nie podlegali. W Oświęcimiu Żydzi byli Kapami a w Gułagu Nadzorcami z NAGANAMI. Te 200 mld $ powinno więc trafić na fundusz Ofiar II Wojny Światowej, tak jak Kapitał Założycielski Izraela na tajnych kontach palestyńskich z Pracy Niewolniczej i prawdopodobnie Sprzedaży kapitałowi holenderskiemu węgla wołyńskiego, którym Holendrzy chcieli Zbankrutować Nadrenię. To by się im niewątpliwie udało dzięki Rudzie Suwalskiej, jak o tym świadczy Światowa Awantura z PODZIAŁEM tej rudy, której nie przeżył Chruszczow.
Najlepszą szmelcowniczką była berlińska Żydówka, która zadenuncjowała 1500 Żydów: 20 razy więcej od najlepszego szmelcownika polskiego. Na UWr uczono mnie, że Szmelcownikiem Wszechczasów był prezes gminy żydowskiej w Łodzi Czerniakow, który podał na Gestapo listę komunistów łódzkich, za co Podziękował mu osobiście Heinrich Himmler: TAK NALEŻY PISAĆ LISTY KOMUNISTÓW. W Getcie jędrzejowskim nie zginął Ani Jeden Żyd, bo nie było tam Wyborczej Listy Komunistycznej. Jedynym państwem, gdzie deportacji Żydów Na Wschód dokonali krajowcy była Francja, gdyż Policja miała listy Żydów, komunistów i masonów.
Moja szwagierka z Bydgoszczy opowiadała, że jej matka chodziła do Getta handlować. W trakcie likwidacji Getta bogaty Żyd zaprowadził ją do pomieszczenia, gdzie był ARSENAŁ nowoczesnej broni, który chciał sprzedać Polakom a ona przekazała to synowi, który był w AK.
Zwolennikom Stalina powinno wystarczyć, że Stalinizm był NAJŁAGODNIEJSZĄ formą bolszewizmu Jana Chrzciciela, który podzielił społeczeństwo na Faryzeuszy-KAPITALISTÓW i NIEWOLNIKÓW rządzonych przez Zelotów-NOŻOWNIKÓW. U ile Nożownik mógł kontrolować 10 Cywili to Enkawudzista z naganem STU, Toteż Wehrmacht – po złamaniu w Jedwabnem Planu Barbarossa – wydał w Białymstoku ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL dla Zapobieżenia dyktaturze spermy jerozolimskiej dla płodzenia Holokaustów-AMERYKANÓW, jak to miało miejsce na Syberii, gdzie zamordowano wg tej Renesansowej Praktyki Włoskiej 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji.
Ja NIE MÓGŁBYM WYMYŚLIĆ zapładniania bab sperm a z dupy cherubina i obcinania niewolnikom penisów, bo do tego trzebny jest GENIUSZ Jana Chrzciciela i Serbów, którzy umieją rozmawiać z muzułmanami językiem muzułmańskim a z Żydami po żydowsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLITYKA z transparentem: SMOG POD OCHRONĄ, 31.1-6.02.2018; Robert Przybylski, CZAS AKTYWNIEJ WALCZYĆ ZE SMOGIEM NAD MIASTEM, Rzeczpospolita, 1 I 2018 s. A24-25.

Jeśli prawdą jest to, co tu czytam, to Prezydent Krakowa powinien być powieszony Za Jaja jako Nocnikowy Rokefelera, który Rządzi Światem SMOGIEM. Tego było mu jednak widocznie za mało, bo zafundował Japończykom Fukishimę z ZATRUCIEM Pacyfiku.
II Nocnikowy Rokefelera, Premier Morawiecki, powołał sztab Doraźnej Walki ze SMOGIEM, w którym większość stanowią GNOJE od Elektromobilności, która od dziesięcioleci jest agentem kapitału Żydoarabskiego, który rządzi SMOGIEM.
Ponieważ Morawiecki chciał wrobić Polaków w Volkswagena-SZALBIERZA, który zabił Kurwy Kalifornijskie, więc przypomnę historię Na Miarę ZABICIA przez Holokausta Busha-Juniora imperialnych doktryn Monrooe’go i Teodora Roosevelta hitlerowskim Osprey’em:
Kurwy Kalifornijskie chciały rządzić światem moim VDTW jak kapitał żydoarabski SMOGIEM. Wobec tego zawarły z pederastą Bushem-Juniorem umowę, że DADZĄ mu zwycięstwo w II Kadencji za Zniesienie Przywilejów Ekologicznych Kalifornii, co ten zrobił.
Kurwy Kalifornijskie wyobrażały sobie – zresztą całkiem słusznie – że po uchyleniu przywilejów ekologicznych stan ten zostanie ZMUSZONY do przejścia na VDTW jako Dużo Tańszy i pod każdym względem Efektowniejszy, ale Pederasta wprowadził równocześnie dla Kalifornii ZERO-emisyjności, co wyeliminowało VDTW jako redukujący w stanie Nieulepszonym zużycie paliwa o 80% i tak samo Smog Kalifornijski. Pederasta mógł to zrobić, gdyż był w zmowie z Volkswagenem, który wystawił Volkswagena-SZALBIERZA z UPERFUMOWANYMI spalinami, i minęło 16 lat, zanim odkryto to Oszustwo na Pohybel Kurwom Kalifornijskim. Teraz VW płaci Amerykanom Jak Za Zborze a innym NIE.
Otóż żeby ZLIKWIDOWAĆ Smog taki czy inny z jego TRAGICZNYMI skutkami wystarczy uruchomić produkcję jednego z 12 silników VDTW.
Ten VW UPERFUMOWANY to stary silnik Katalityczny. Zwrócono uwagę, że tam gdzie jeżdżą auta z silnikiem Katalitycznym TRAWA NIE ROŚNIE, natomiast tam, gdzie jeżdżą tylko Spalinowe ROŚNIE. – Badania wykazały, że spaliny katalityczne są Wyjątkowo Rakotwórcze i Antygeneratywne, więc kapitał żydoarabski po uciszeniu burzy z Katalitorami zafundował je Amerykanom jako PERFUMOWANE na sposób Haśka, aby się Plugastwo nie rozmnażało oraz jak najszybciej starzało i zdychało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kto-utrwali%c5%82-zwrot-%e2%80%9epolskie-obozy-%c5%9bmierci%e2%80%9d-szef-msz-sugeruje-spisek-%e2%80%9epewnych-organizacji%e2%80%9d/ar-BBIBqY2?ocid=spartandhp
KTO UTRWALIŁ ZWROT „POLSKIE OBOZY ŚMIERCI”? SZEF MSZ SUGERUJE SPISEK „PEWNYCH ORGANIZACJI”

LEW RYKNĄŁ MAŁPY W CIUP. MSZ GROZI senatorom amerykańskim i knesetowcom. Mówiłem, że sprawa Tuska w Brukseli, którą Polska PRZEGRAŁA Dwadzieścia do Jednego, jest zagraniem Konwentu, który na Jednym Posiedzeniu wydał KILKANAŚCIE aktów Wypowiedzenia Wojny.
Wyszło szydło z worka w Senacie USA, który ZANIEPOKOIŁ SIĘ Odpowiedzialnością Polski Wobec Holokaustu. W takim razie był to Zamach nie tylko na Polskę, ale Całe Bałkany i Francję, gdzie ODPOWIEDZIALNOŚĆ Wobec Holokaustu jako ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu jest Sto Razy Większa niż w Polsce.
Antonescu podpisał ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL a Horti NIE, ale po wkroczeniu Armii Czerwonej w Rumunii było wiele Pogromów antysemickich – również za kolaborację z Niemcami – a w Budapeszcie 4, ale każdy bije na głowę KIELCE. Jeśli byśmy odpuścili to w Senacie USA pojawiłaby się sprawa Odpowiedzialności Polski i Krajów Bałkańskich ZA HOLOKAUST.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 355, 356, 357 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 356 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group