Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 358, 359, 360 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/02/21/judenraty-w-gettach-udzial-zydow-w-zagladzie-zydow-zbydlecenie-i-degeneracja-narodu-wybranego/#comment-737111

Na UWr uczono mnie, że największym szmalcownikiem był prezes gminy żydowskiej w Łodzi Czerniakow, który podał na Gestapo spis komunistów łódzkich – za co Heinrich Himmler przyjechał mu podziękować osobiście: TAK NALEŻY PISAĆ LISTY KOMUNISTÓW. W getcie łódzkim żaden Żyd z głodu nie umarł. Gdyby Czerniakow nie został zamordowany przez komunistów to po wojnie miałby proces o kolaborację.
W getcie w Jędrzejowie było 6 tysięcy Żydów, z których ŻADEN NIE ZGINĄŁ, bo nie było tam komunistycznej listy wyborczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WYSZEHRAD

To że na Wyszehradzie znaleziono zawalony osuwiskiem góry NEOLITYCZNY pałac Królewski wytłumaczyłem zawaleniem go przez Mongołów, co spowodowało gruntowną przebudowę i rozbudowę Wyszehradu jako Nowej Stolicy Węgier. Do tego odniosłem legendę o krakowskim muratorze, który budował Pałac Królewski na Węgrzech.
Może to wydawać się dziwne, że król węgierski zatrudnil muratora z Krakowa a nie z Włoch? co ja tłumaczę tym, że zażyczył sobie zamku Takiego jak Krakowski Gargamell, co nastąpiło po bitwach pod Zaryszynem i Tarczkiem w r. 1246. To że Deługosz nie wspomina o królu węgierskim na konferencji krakowskiej można tłumaczyć tym, że Bela IV udał się zaraz do Kijowa, żeby zagarnąć skarbiec Złotej Ordy i osadzić tam Daniela Romanowicza jako Króla Kijowskiego.
Widziałem wykonaną przez Niemców rekonstrukcję zamki PRZEGORZAŁY z Bardzo Dużym dziedzińcem, który – aż Dziw – nie był zabudowany. Otóż z pewnością Był, tylko Niemcy nie pokazali tej pierwotnej zabudowy sposobiąc się do Własnej zabudowy tej przestrzeni, co nazwali WARTENBURGIEM. PRZEGORZAŁY był odbudowaną przez Kazimierza Wlk częścią spalonego i zburzonego przez Jana Luksemburskiego GARGAMELLA.
Niemcy zidentyfikowali więc Pierwotny mur Gargamella – kilkakrotnie większy od Wawelu – czego na Wyszehradzie Nie Zrobiono. Mogło to być skutkiem tego, że STOŁECZY Wyszehrad zburzyli Turcy a Habsburgowie przenosząc stolicę Węgier do Budapesztu przeznaczyli ruiny Wyszehradu na kamie budowlany dla Budapesztu, jak u nas było z Winietą na urwiskach zachodniego Wolina – ponoć Największym Miastem w Europie – skąd Brandenburczycy, Szwedzi i Prusacy czerpali kamień do fortyfikowania ujścia Odry i budowy Szczecina.
Stołeczny Wyszehrad mógł spotkać los jeszcze gorszy od Gargamella czy Winiety, bo mogły tam być założone kamieniołomy dla Budapesztu, które zmieniły pierwotny krajobraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mark Altszulier, TRZY ŚMIERCI STALINA, Nieznany Świat, 3/2014, s. 18-22

Pod koniec wojny Hiszpańskiej Stalin wydał Armii Czerwonej rozkaz Zaatakowania Polski, ale został pouczony przez Sztab Generalny, że Wojna z Polską jest możliwa TYLKO W SOJUSZU Z NIEMCAMI. To stało się powodem Oskarżenia Tuchaczewskiego, który NIE WIEDZAŁ, że Stalin gra na zamówione u Benesza 3 STRATEGICZNE bomby atomowe: na Warszawę, Berlin i Londyn. Gdy dowiedział się o tym Beck to puścił plotkę, że Stalin nie wyznaczył następcy Tuchaczewskiego, gdy zamierza sam objąć Naczelne Dowództwo Armii Czerwonej, co PORAZIŁO Biuro Polityczne. - Był to Wyrok Śmierci dla Stalina.
Prawdopodobnie i Bez Becka w Biurze Politycznym WKPb zorientowano by się, że – co miała ujawnić I żona Stalina – aresztowanie Berii i likwidacja NKWD miały zastąpić Partyjny terror Armijnym, który MUSIAŁBY się zwrócić nie tylko przeciw Leninowskiemu KC, ale i Stalinowskiemu Biuru Politycznemu, toteż to Biuro MUSIAŁO zamordować Stalina według intrygi Becka. MA pisze, że na przełomie 1937-8 Stalin zostało ZATRUTY a Milczenie o tym POTWIERDZA Prawdziwości tej wersji. - Jeśli tak to jest to wersja stalinowskiego Biura Politycznego WKPb.
MA wyciąga stąd Konsekwencje, że Stalin został ZAMORDOWANY, Gdyż postawił się w ALTERNATYWIE do BP WKPb. Można powiedzieć, że był na tyle Głupi, że nie rozumiał, iż w ówczesnym systemie władzy Bez Tuchaczewskiego RZĄDZIĆ NIE MÓGŁ. Zabójcami Stalina byli wyraźnie Kaganowicz i Beria.
Stalin II utracił samowładztwo na stalingradzkiej radzie wojennej złamane przez Chruszczowa. Pitrowcy powołali wywiad wojskowy SmerSz, który współrządził jako mafia polityczna z NKWD, do czego dokooptowano po wojnie ukraińskiej ukraińskie Narodowe Siły Zbrojne czyli SZANIEC Paderewskiego i Szaniawskiego, któremu Chruszczow nadał nazwę UPA dokoptowując hitlerowsko-stalinowskich rezunów.
Otóż ten Upowski Chruszczow: hitlerowski kat w Brzezince IWAN GROŹNY, Prowodyr NSZ w wojnie ukraińskiej i Generał Amerykański OTRUŁ Stalina II i osadził na stolcu kremlowski Stalina III, który też usamodzielnił się przez OTRUCIE Żdanowa.
To powtórzyło sytuację Po Zamordowaniu Tuchaczewskiego, z której to kabały Beria i Chruszczow wyszli zastąpieniem rządzącego Triumwiratu Pentowiratem: Beria-Bułganin-Chruszczow-Maleńkow-Stalin, co zlikwidowało opozycyjny Duumwirat Stalin-Żukow. Inaczej System Kremlowski PRZEWRÓCIŁBY SIĘ, jak po śmierci Tuchaczewskiego.
Jerzy Szaniwski, który wszedł w buty Józefa Becka, zniszczył ten Kremlowski system Stalina III wykorzystując przysłanie asowi Krasnowo Lota, generałowi Frey-Bieleckiemu Miga-KOREA do przetestowania. Frey przyjaźnił się z Józefem Światłą, co ZMUSZAŁO go do Ucieczki z BITYM politycznie Światłą – właśnie tym Migiem, za którego Amerykanie oferowali KAŻDĄ Cenę. Amerykanie ogłosili, że kupili tego Miga do Rumunów, którego im Zwrócili, ale Frey pisał w ankietach Narodowość RUMUŃSKĄ, a ponieważ w wojnie sueskiej marszałkiem izraelskim Nie Został to wrócił do Polski, żeby zostać Marszałkiem Lotnictwa Polskiego.
Bardzo to przykre, że Amerykanie Zamordowali SOBOWTÓRA, bo Prawdziwego Stalina zamordowali Kaganowicz z Berią po politycznym SAMOBÓJSTWIE Stalina, a Stalina III otruł Polski Żołnierz Wyklęty z SZAŃCA Paderewskiego i Szaniawskiego Nikita Chruszczow.
Szczurołap z Łubianki zeznał, że Kazano mu nałapać szczurów. Potem pojemnik ze szczurami kazano zawieść na Kreml, gdzie zaprowadzono go na posiedzenie Biura Politycznego z Towarzyszem Stalinem, który kazał postawić pojemnik koło sterczącej ze ściany rury kanalizacyjnej. Gdy wychodził to zajrzał do WC, gdzie zobaczył Marszałka Tuchaczewskiego przywiązanego do muszli klozetowej na osi rury kanalizacyjnej w Biurze Politycznym. Historia z renesanowych praktyk włoskich, tylko że Stalin nie mógł rządzić bez Tuchaczewskiego, jak Gierek bez Jaroszewicza a włoscy książeta takimi głupcami nie byli.
Tłumaczono mi wielokrotnie, Dlaczego kompromituję się Sipińską? która zna się tylko na Dawaniu Dupy. Ja jednak wiedziałem, że Bez Sipińskiej Wałęsy, który nasyłał na mnie zabójców, nie wyeliminuję. Sipińską wyeliminował Tomasz Wołek deklarując, że ANTYSEMITYZM TO KAPITAŁ KRYMINALNY. Asz powiedział na to KUPILI SOBIE ŻYDZI ENDECJĘ. Tą kwalifikację kapitału kryminalnego zdezawuował dopiero Prezydent Trump, który interpelowany o holokaustowanie przez Polaków Żydów odpowiedział: AMERYKA KOCHA POLSKĘ, AMERYKANIE KOCHAJĄ POLAKÓW – DZIĘKUJĘ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bazylika_%C5%9Bw._El%C5%BCbiety_we_Wroc%C5%82awiu//

Czytamy: „Obecny trójnawowy bazylikowy kościół ufundowany przez Bolesława III powstał od początku XIV wieku w stylu gotyku redukcyjnego. W latach 1309-1318 wzniesiono zachodnie przęsło naw, w 1340 ukończona była nawa, w 1384 kaplica pw. Najświętszej Maryi Panny (budowniczy Otto z Nysy), a w 1387 prezbiterium.”
METRYKA fary wrocławskiej BOLESŁAWA TRZECIEGO jest Absurdalna, ale pozbyć się jej nie sposób. W naszej historiografii jest bo Bolesław III Krzywousty, ale w takin razie byłby to Pomnik BITWY NA PSIM POLU – najważniejszej bitwy europejskiej Średniego Średniowiecza. To kwalifikowałoby wspaniałą farę wrocławską na fundację Włastów, którzy ufundowali 77 Kościołów, co jednak nie ma historycznego i architektonicznego sensu. Jedynym wsparciem tej chronologii byłby WROCŁAW w Kronice Schedla jako miedzioryt z roku 1242, co również nie ma sensu chronologicznego, choć Miedzioryt Schedla jest datowany rysunkiem BERLINEK NA ŚLUZIE NOWOMIEJSKIEJ W ROKU 1242.
Na południowej fasadzie wieży farnej jest rzeźba portretowa Henryka III Białego w stroju MIESZCZAŃSKIM z roku 1260 czyli UZNANIU przez księcia Prawa Magdeburskiego, który magistrat przyjął samowolnie w r. 1242. Z rzeźby tej Niemcy zrobili Świętego Wawrzyńca przez Zabranie księciu MIECZA i wsadzenie niemanualnie ROŻNA.
Ja ABSURDALNĄ metrykę fary na BOLESŁAWA III tłumaczę niemieckim Tłumaczeniem Bolesława na Wielką Sławę. Tą WIELKĄ SŁAWĄ byłby III z dynastii Posejdonidów poznańskich, czyli Innachos, po Posejdonie z Poznania i starszym bracie Buzyrysie, który zginął w walce z Asklepiosem ze Lwowa. Wobec zbliżania się ze wschodu Asklepiosa (kultura trypolska) Innachos podjął budowę FAR jako świątyń Garnizonowych. Na więzy farnej był punkt obserwacyjny, sygnalizacyjny i sztab obrony murów miejskich, co się sprawdziło.
Potwierdziła to stratygrafia archeologiczna przy budowie Forum Muzycznego. Na dnie fosy Tymoteusza – zięcia Posejdona z Poznania – był fundament olbrzymiej wieży ceglanej. Wieżę zbudował Posejdon do komunikacji z Sobótką ponad poziomem chmur, w ramach drogi wojennej do Brna, gdzie zaczynał się spław żelaza kłodzkiego do Dunaju. Wieża prawdopodobnie istniała za Wojny Bogów a zburzona została przez Asklepiosa wobec wycofania się go za Wisłę i Wisłokę na mocy pokoju w Pradze (Czeskiej).
Wobec tego Foroneusz po odzyskaniu Wrocławia poprowadził przez ten FUNDAMENT fosę miejską, którą zlikwidował Fryderyk Wielki budową Placu Broni. - Chyba że ktoś wykaże, że ten olbrzymi fundament – większego fundamentu ceglanego nie widziałem – był częścią Placu Broni, do czego nie ma jednak odniesienia w bogatej ikonografii fryderycjańskiej.
Architektoniczna chronologia Polski opera się na doktrynie Adolfa Hitlera, że po najeździe mongolskim przyszli tu Niemcy i NAUCZYLI GŁUPICH POLACZKÓW WYPALAĆ CEGŁĘ. Po rewolucji solidarnościowej te hitlerowskie fekalia stały się Wyznaniem Wiary III RP. Cegłę DUŃSKĄ przyniósł zaś do Płocka Zelnik z Zelandii, który uciekł przed Posejdonem do Rygi, którą zbudował dzięki uprowadzonym znad Wisły warsztatom budowlanym, hutniczym i stalowniczym.
Rząd Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo groźny jako jadacz fekaliów już nie pruskich a HITLEROWSKICH. - W Poznaniu ŻYD SIEDZI NA ŻYDZIE więc brzydzą się Panem Oceanów. Fara wrocławska jest obudowana rusztowaniami więc Proszę o zwrócenie Henrykowi III Miesza Sprawiedliwości i zabranie Rożna do grilowania Cudu Gospodarczego Donalda Tuska.
Dziś napotkałem artykuł: Leszek Matela, GŁAZY PEŁNE MOCY, Nieznany Świat, 3/2018, s. 42-47; ze zdjęciem: Ostrów Lednicki – baptysterium wraz z przylegającym królewskim palatium. WYPRASZAM Błazeńskie Tańce poznańskich jadaczy fekaliów hitlerowskich na Ostrowie Lednickim. To nie było Palatium tylko Wartownia i forteczna sypialnia – żeby nikt śpiącym gardeł nie poderżnął – Erychtonosa z Bratysławy, który ścigał Chęsę, Hanysa, Hanzę, Hansa, Amfiktiona, który utrzymał się w Poznaniu.
Zespół był murowany GIPSEM z Włoszczowej a tynk barwiony LAZURYTEM z Afganistanu – wielokrotnie droższym od złota – czyli że była to technika PRZEDFARBIARSKĄ, którą upowszechniła kultura trypolska z Ukrainy.
Przy okazji wycofuję z się z datowania Prebendy na zamku Biskupim w Płocku na Posejdona z Poznania. Otóż Gołembnik z Petrochemii-Orlenu zamieszcza krzyżacki rysunek zamku Biskupiego z ogrodu Biskupiego lub kościoła św. Trócy: „Płock we wczesnym średniowieczu”, ORIGINES POLONORUM: Przemysław Urbańczyk, Roman Michałowski, Krzysztof Ożóg, Jacek Poleski, Jerzy Strzelczyk; TRIO W-wa 2011, s. 369; gdzie NIE MA Prebendy – z czego wniosek, że powstała za Kazimierza Wlk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.money.pl/gospodara/wiadomosci/artykul/zabezpieczyc-sie-przed-zabojczym-smogiem,159,0,2393759.html//
POLITYKA z transparentem: SMOG POD OCHRONĄ, 31.1-6.02.2018; Robert Przybylski, CZAS AKTYWNIEJ WALCZYĆ ZE SMOGIEM NAD MIASTEM, Rzeczpospolita, 1 I 2018 s. A24-25.

Jeśli prawdą jest to, co tu czytam, to Prezydent Krakowa powinien być powieszony Za Jaja jako Nocnikowy Rokefelera, który Rządzi Światem SMOGIEM. Tego było mu jednak za mało, bo zafundował Japończykom Fukushimę z ZATRUCIEM Pacyfiku.
II Nocnikowy Rokefelera, Premier Morawiecki, powołał sztab Doraźnej Walki ze SMOGIEM, w którym większość stanowią GNOJE od Elektromobilności, która to Mobilność jest od dziesięcioleci agentem kapitału Żydoarabskiego, który rządzi SMOGIEM. Ponieważ Morawiecki chciał wrobić Polaków w Volkswagena-SZALBIERZA, który zabił Kurwy Kalifornijskie, więc przypomnę historię Na Miarę ZABICIA przez Holokausta Busha-Juniora-prezydenta imperialnych doktryn Monrooe'go i Teodora Roosevelta hitlerowskim Osprey'em:
Kurwy Kalifornijskie chciały rządzić światem moim VDTW jak kapitał żydoarabski SMOGIEM. Wobec tego zawarły z pederastą Bushem-Juniorem umowę, że DADZĄ mu zwycięstwo w II Kadencji za Zniesienie Przywilejów Ekologicznych Kalifornii, co ten zrobił.
Kurwy Kalifornijskie wyobrażały sobie – zresztą całkiem słusznie – że po uchyleniu przywilejów ekologicznych Kalifornii stan ten zostanie ZMUSZONY do przejścia na VDTW jako Dużo Tańszy i pod każdym względem Efektowniejszy, ale Pederasta wprowadził równocześnie dla Kalifornii ZERO-emisyjności, co wyeliminowało VDTW jako redukujący w stanie Nieulepszonym zużycie paliwa o 80% a tym samym i Smog Kalifornijski. Pederasta mógł to zrobić, gdyż był w zmowie z Volkswagenem, który wystawił Volkswagena-SZALBIERZA ze spalinami UPERFUMOWANYMI, i minęło 10 lat, zanim odkryto to Oszustwo na Pohybel Kurwom Kalifornijskim. Teraz VW płaci Amerykanom bardzo dużo a innym NIE.
Aby ZLIKWIDOWAĆ Smog taki czy inny z jego TRAGICZNYMI skutkami wystarczy uruchomić produkcję jednego z 12 silników mego VDTW.
VW UPERFUMOWANY to stary silnik Katalityczny. Zwrócono uwagę, że tam gdzie jeżdżą auta z silnikiem Katalitycznym TRAWA NIE ROŚNIE, natomiast tam, gdzie jeżdżą tylko Spalinowe ROŚNIE. - Badania wykazały, że spaliny katalityczne są Wyjątkowo Rakotwórcze i Antygeneratywne, więc kapitał żydoarabski po uciszeniu burzy z silnikami Katalitycznymi zafundował je Amerykanom jako PERFUMOWANE na sposób Haśka, aby się Plugastwo nie rozmnażało.
Na polsko-niemieckiej konferencji ekologicznej w Jeleniej Górze, 22-23 X 1996 Kanclerz Kohl powołał niemiecko-japońskiego Protektora mego VDTW. Nie mogłem sobie przypomnieć, SKĄD znam tego Protektora? i dopiero gdy Sekretarz Paliw Kanclerz Merkel oświadczył: PRAWDZIWI WŁADCY ROPY MIESZKAJĄ W BERLINIE to przypomniałem sobie, że pilnował mnie na Szpandale przed gówniarzami tureckimi.
Przyjechały do Berlina Japonki z Kapitałem i wybrały sobie na dyrektora Najprzystojniejszego Niemca. Ten Niemiec 9 I 1997 rzucił na kolana amerykański przemysł samochodowy a potem ZHOŁDOWAŁ kapitał żydoarabski, i dlatego Władcy Ropy Zamieszkali w Berlinie.
To trwało do polsko-niemiecko-amerykańskiej konferencji w gdańskim NEPTUNIE 30 VI 1999, na której za Rezygnację z TRAKTATOWEGO z 9 I 1997 Volkswagena-LUPO Amerykanie udzielali koncesji dla niemieckiego kapitału asekuracyjnego, o czym Niemcy marzyli od wieku. Niemieckie towarzystwa ubezpieczeniowe wynajęły lokale w WTC, do których Amerykanie zaczęli się pchać Drzwiami i Oknami - bo przyjechali NIEKRYMINALIŚCI a żydowska familia Bushów od dyrektora Auschwitz-Birkenau SKRYMINALIZOWAŁA amerykański kapitał asekuracyjnie niemiłosiernie. A jest to kapitał RZĄDZĄCY, bo każdy głosuje na SWOJE pieniądze. Gdy
VW zrezygnował z VDTW to został zaatakowany Setkami Pozwów, z których dowiedzieliśmy się, że nie był to kapitał NSDAP, ale SS Himmlera czyli żydowski.
WYMUSIŁEM śledztwo Bundestagu w/s WTC, które POTWIERDZIŁO moją wersję WTC co do joty. Śledztwo Bundestagu miało być opublikowane w kobiecym magazynie politycznym CICERO, czemu zapobiegła bardzo brutalna interwencja policji.
Otóż USA zostałyby ZNISZCZONE atakiem Amerykanów na NIEKRYMINALNY kapitał asekuracyjny w WTC, ale USA uratował Zarkawi, który został zamordowany przez Bin Ladena za URATOWANIE USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Panu dziękuję Panie Rafale za list. Gdy prasa zaczęła pisać o Odbudowie Zamku Przemysława w Poznaniu to NIE WIEDZIAŁEM, Co Się Dzieje? Pojechałem więc do Poznania, żeby się zorientować, CO TO JEST ??? gdzie w urzędzie miejskim dano mi Cegiełki na Odbudowę Zamku Przemysława, z których dowiedziałem się, że Społeczny Komitet Odbudowy Zamku, w którym było 19 liczących się w Poznaniu instytucji kapitałowych, NIE WIE, gdzie ten zamek był. Poszedłem więc do Muzeum Archeologicznego, gdzie Pan Łęcki powiedział mi w II rozmowie, że NA KOSTRZEWSKIEGO NIKT SIĘ TERAZ NIE POWOŁUJE więc wstałem i WYSZEDŁEM.
Pisałem kilkakrotnie do Ziobry i Kaczyńskich, że IDIOTYCZNY Zamku Przemysława jest na miejscu Skarbca Śląskiego, więc żeby anulowali Bony Skarbowe na profanowanie Skarbca Śląskiego, o którym wiadomo, że gdy w wojnie rekuperacyjnej został zajęty przez książąt krajeńskich to niemieccy najemnicy Króla Polski Bolesława Dzikiego wzięli go na arkan i powlekli końmi z Wrocławia do Legnicy, oraz że przed kościołem smażono na wolnym ogniu jezuitów, którzy pięknie ten kościół wystroili.
Kaczyńscy anulowali wprawdzie bony skarbowe na Odbudowę Zamku Przemysława, ale nie podziękowali mi. Łęcki zaś dopiął swego Bez bonów skarbowych, bo dowiedział się ODE MNIE, że to, co poznaniacy nazywają Zamkiem Przemysława było na Cytadeli. Zamek ten Wazowie przebudowali na Twierdzę zakopując 2 dolne kondygnacje, co Prusacy wykorzystali na fundament cytadeli i kazamaty artyleryjskie. Znaczy to, że zachowały się 2 dolne kondygnacje zamku LECH.
Pan Łęcki ZAKLĄŁ Wszystkich w Capa ogłaszając, że ZNALAZŁ GARGAMEL, którego szuka się od 2 wieków, a wiadomo tylko, że był Daleko na Północy, więc lokalizowano go w 40 miejscach – zwłaszcza w Niemczech, bo był w GERMANII. Dokonał nawet REKONSTRUKCJI tego Gargamela – a juści: https://www.google.pl/search?q=Gargamel+-+zamek&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjpwJKLjs7ZAhWLCewKHciUAIEQsAQIJg&biw=1280&bih=918// https://www.google.pl/search?q=Gargamel+zamek&client=firefox-b-ab&dcr=0&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi1hurbjs7ZAhVP_KQKHaoBDTIQsAQIMA&biw=1280&bih=910#imgrc=CItEPz_jRJU2wM: PAN ŁĘCKI I JEGO ZAMEK Epoznań #INWESTYCJE #ZAMEK PRZEMYSŁA #WYWIAD #WZGÓRZE PRZEMYSŁA #KOMITET ODBUDOWY ZAMKU #ZAMEK GARGAMELA//
Ja bronię się przed Panam Łęckim tym, że Gargamell był w KRAKOWIE, i że od niego pochodzi nazwa GERMANII, której Wielka Germania obejmowała ziemie od Łaby do Uralu. Adolf Hitler uznał tych Germanów za Niemców a ja za LECHITÓW, gdyż Grecy pisząc o Dobrotliwym Królu Obżartuchu pisali o Leszku Złotniku, który rozgromił Scytów. Leszek był z Tczewa, ale urzędował w Krakowie.
Oby nie doszło do wojny Krakowa z Poznaniem o GARGAMEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/wojna-o-ruryka-kim-by%c5%82-tw%c3%b3rca-rusi/ar-BBJLnvF?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP//
WOJNA O RURYKA: KIM BYŁ TWÓRCA RUSI?

Jest DOMYSŁ, że słowiańskim imieniem Ruryka był RARÓG czyli sokół stepowy, najbardziej popularny w sokolnictwie. Imię to powinno pochodzić z jego kraju rodzinnego, gdyż w Nowogrodzie Wielkim sokołem rodzimym był Królewski Białozór, zwany u nas OŻOGIEM. Szejkowie arabscy z dumą fotografują się ze swymi rosyjskimi sokołami-Białozorami, które były w Europie symbolem luksusu jako Sokoły Norweskie.
Historyczny Ruryk był Wodzem SŁAWIŃCÓW z Nowogrodu Wielkiego. Wiadomo, że był Przybyszem – ale skąd? Jego skandynawski rodowód jest nazinalizmem niemieckim, bo nie ma argumentów. Jego awans przypada na kryzys monarchii Popielidów po śmiercią witezia Ludwika Lebediusza w r. 859, co Ludwik Niemiecki wykorzystał do zdobycia Wiednia, którego syn Lebediusza Wisław NIE OBRONIŁ. Równocześnie Ludwik Niemiec wysłał skandynawskich Swewów na Morską Twierdzę DJAMAND u ujściu Dźwiny, której stan Obronny wynosił 6 tysięcy żołnierzy i marynarzy.
Swewowie zdobyli Djamand, gdyż w r. 902 Djamand WYKUPILI od Swewów Prawdzice za Prawo pływania Dźwiną i Dnieprem do Konstantynopola, co zapewniało królom swewskim wypłacalność, dzięki czemu Zjednoczyli Szwecję. Skandynawscy handlarze, którzy nie tylko CHRZCILI SIĘ gdy im Płacono, ale i Rabowali przy okazji, nazywali się Wikingami, a słowiańscy odpowiednicy ich WAREGAMI-Towarkami. Ruryk jako RARÓG powinien być więc WAREGIEM a imię Ruryka można nawet wyprowadzać fonetycznie od wa'REGA czy RUGII.
Według mnie sprawa etymologii Ruryka jest jasna: Djamand był obsadzony przez Słowińców z pa'RUSA-Kołobrzegu. Gdy przypłynęła nasłana przez Ludwika Niemca wielka flota skandynawska to wiedział, że twierdzy nie utrzyma więc podjął pertraktacje – że za oddanie twierdzy Skandynawowie dopomogą mu opanować fiński ILION, który nazwał SŁAWINEM i Nowogrodem Wielkim – w jaki to sposób ze Słowińców zrobiono Sławińców.
Ta sprawa powtórzyła się poniejkąd w r. 885, gdy Prawdzice z Moskwy oblegli Nowogród Wlk. Wówczas cesarz Karol III Gruby przysłał z odsieczą Swewów, ale Prawdzice przekupili ich i razem z Nowogrodzianami wysłali na Paryż. Karol ocalił Paryż Ogromnym Okupem, ale podatki na spłatę Długu Paryskiego wywołały bunty, na skutek których abdykował. To spowodowało awans Kapetyngów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Małgorzato (Todd). Zamieszcza Pani zdjęcie Adolfa Hitlera w ekstazie oratorskiej i napisem z ust: MUSIMY PODJĄĆ WOJNĘ Z POLSKĄ DLA OBRONY ŻYDÓW W POLSKICH OBOZACH ZAGŁADY. To nie jest jednak parodia, bo w Preliminarzu pokojowym Hansa Franka z ZAKOPANEGO napisano, że RZESZA NIEMIECKA I ZWIĄZEK SOWIECKI MUSIAŁY PODJĄĆ WOJNĘ Z POLSKĄ DLA OBRONY ŻYDÓW, ZAGROŻONYCH PRZEZ POLSKI FASZYZM.
Faszyzm był ANTYKOMUNISTYCZNĄ doktryną ekonomiczną sformułowaną przez Keynesa i Paderewskiego w odpowiedzi na zeznanie Szpisbródki w więzieniu mokotowskim, że celem bolszewików jest uruchomienie na Syberii PRZEMYSŁOWEJ ekploatacji złota na wykupienie USA przez tajne konta szwajcarskie.
Faszyzm wprowadzał jako środek Antykryzysowy NACJONALIZACJĘ ZŁOTA, gdyż renta deflacyjna złota jest Wyższa od Kapoitałowej, co powoduje ucieczkę pieniądza i kapitału od papierów wartościowych do złota: PO CO HAROWAĆ W BIZNESIE? skoro przez zakup złota ma się zysk znacznie wyższy. To zdezawuowałem dopiero ja proponując SARMACKI Babski Monopol Złota, bo wówczas Chłopy będą MUSIAŁY grać papiermi wartościowymi. – A jeśli u któregoś znajdzie się złoto to mu gorące żelazo do D – co znaczy, że to ja Zniszczyłem Faszyzm. Pierwszymi FASZYSTAMI byli Żydzi włoscy w Czarnych Koszulach, gdyż Faszyzm zdejmował z Żydów odium kapitału kryminalnego kwalifikując tak ZŁODZIEJSKIE tajne konta szwajcarskie. Tajne konta izraelskie Adolfa Eichmanna i Raula Wallenberga są nie Złodziejskie a POLITGANGSTERSKIE.
Preliminarz Pokojowy SS i NKWD z Zakopanego zniszczył faszystowski nominant Paderewskiego Winston Churchill, który jako Pierwszy Błazen Imperium i Osioł Dardanelski nie miał szans BEZ kart Paderewskiego. Po wypiciu TYLKO pół butelki Szkockiej odpowiedział on zainteresowanym kongresmenom amerykańskim: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE – czyli granicę niemiecko-żydowską na Missisipi… Piszę o tym w książce „Incydentu nie było” Gdańsk 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/02/27/wolne-tematy-14-2018 – Ad. 246:

Mam nadzieję, że wyczerpałem utrapioną sprawę GARGAMELLA jako kontrowersję poznańsko-krakowską. Zamek LECH w Poznaniu nie miał nic wspólnego z Gargamellem, gdyż został zbudowany przez Popiela Wielkiego zwanego LECHEM czyli Lwem przed rokiem 1600 pne. Zamek GARGAMELL w Krakowie zaczął zaś budować Erychtonos z Bratysławy ok. r. 4800 p.n.e. a ukończył dopiero Gereon po roku 3400 pne.
Matka Aleksandra Wielkiego OLIMPIADA – z domu księżniczka epirocka – zbudowała na Gargamellu pałac BIAŁO-CZERWONY, gdyż budynek pałacowy był z białego marmuru kłodzkiego a schodząca do Wisły kolumnada z czerwonego granitu tatrzańskiego, co Aleksander kazał powtórzyć w Aleksandrii w postaci Architektonicznego Cudu Wszechczasów. Zachowała się z tego kopia rotundy pałacowej w postaci Rotundy Bazyliki Watykańskiej. Mąż Semiramidy Grakchówny Set Ptolemeusz zbudował zaś na Gargamellu kopię Latarni Aleksandryjskiej FAROS – skąd góralski proboszcz FAROZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 04, 2018 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/kaczy%C5%84ski-to-%C5%BCydowska-kanalia-%C5%BCona-prezydenta-to-%C5%BCyd%C3%B3wa-co-pis-z-tym-zrobi/ar-BBFrFT4?li=BBr5KbO&ocid=UE12DHP
KACZYŃSKI TO "ŻYDOWSKA KANALIA", ŻONA PREZYDENTA TO "ŻYDÓWA". CO PIS Z TYM ZROBI?

Zaczęłio się LŻENIE obliczone na zaangażowanie Jurysdykcji, wobec czego wypada przypomnieć WATERGATE.
Afera Watergate była NARZĘDZIEM a nie Przyczyną Inpiczmentu, poprzedzonego prezydenckim śledztwem w/s Cherubina Hitlera. Cherubin najpierw dokonał Wolty w postaci Ataku IV Floty Amerykańskiej na Egipt, co nazywa się Aferą LIBERTY. Podczas wojny Sześciodniowej izraelska łódź podwodna STORPEDOWAŁA Obserwacyjną fregatę IV Floty Amerykańskiej w Widoczności wybrzeża egipskiego i WYNURZYŁA SIĘ.
Fregata LIBERTY przechyliła się o 45 stopni, ale nie przewróciła. W takim wypadku regulamin nakazywał Opuszczenie statku przez załogę, co wykonała Połowa załogi. Wówczas przypłynęły ścigacze izraelskie i WYSTRZELAŁY rozbitków, w trakcie czego radiooperator Liberty nadawał na cały świat: JESTEŚMY ATAKOWANI PRZEZ FLOTĘ IZRAELSKĄ. IZRAELCZYCY MORDUJĄ AMERYKAŃSKICH MARYNARZY.
Równocześnie z lotniskowca IV Floty wystartowały samoloty US Navy z bambami atomowymi na KAIR, ale zawrócił je z Pentagonu MacNamara.
Prezydent Noxon oskarżył o to Cherubina Hitlera, którego wysłał do Moskwy z deklaracją: JEŚLI ROSJENIE ZAPĘDZĄ SWOICH ŻYDÓW DO GAZU AMERYKANIE NIE BĘDĄ PROTESTOWAĆ, co Cherubin Hitlera powtórzył OFICJALNIE, o czym pisała prasa. Miało to niesamowity skutek, bo Sowieci przekształcili wojnę Ussuryjską w MANDZURSKĄ, co Chińczycy skontrowali ujawnieniem FILMOWEJ DOKUMENTACJI KATYNIA, którą mieli od mojej ciotki Barbary Bierutówny-Prawdzic. Sowieci nazwali to HITLEROWSKĄ PROWOKACJĄ i powiadomili NIxona o ataku NUKLEARNYM na Sto Miast Chińskich, na co NIxon odpowioedział, że Wówczas Amerykanie dokonają Ataku Nuklearnego na 128 miast Sowieckich.
Gdy Nixon zapytał swych niemieckich doradców: CZY OBEJDZIEMY SIĘ BEZ KAPITAŁU ŻYDOWSKIEGO to ci odpowiedzieli: ALEŻ OCZYWIŚCIE PANIE PREZYDENCIE. MAMY NARODOWY KAPITAŁ AMERYKAŃSKI I MOŻEMY LICZYĆ NA KAPITAŁ NIEMIECKI I BRYTYJSKI – ale wówczas Cherubin Hitlera przekształcil kpitał żydowski w zydoarabski i wyrzucił Nixona na zbitą morde BŁAZEŃSKIM Watergate.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/04/zydzi-mordowali-zydow/
Słynne zdjęcie 2 policjantów żydowskich w warszawskim Getcie z napisem: AŻ 5 TYSIĘCY ŻYDÓW PRACOWAŁO W OKUPOWANEJ WARSZAWIE JAKO AGENCI GESTAPO A ANI JEDEN POLAK. DZIŚ OSKARŻAJĄ NAS POLAKÓW O HOLOKAUST.

Oczywiście, że Policja Żydowska była NAJOKRUTNIEJSZA, jak mówiła modlitwa żydowska: JEŚLI TWOJA WOLA TO POZWÓL NAM WPAŚĆ W RĘCE GOJÓW, BYLE NIE BRACI W WIERZE. Dziwię się tylko, jak można pisać takie BZDURY o aferze Hotelu KOLONIA. Jak mnie uczono to w Hotelu Kolonia był konsulat Brazylijski, który wydawał Żydom paszporty brazylijskie – ale TYLKO ukrywającym się po aryjskiej stronie muru Getta. Niemcy pozwalali na to za DENUNCJACJĘ Ukrywających, co polegało na WPUSZCZENIU do Konsulatu po złożeniu zeznań przed agentem Gestapo.
Konsulat wydał 2 tysiące paszportów Rodzinnych, których adepci wyjechali do Brazylii, z których wielu po wojnie odwiedzało Warszawę – jakoby w poszukiwaniu zakopanych skarbów – ale nie mówiono, czy któryś z nich wrócił do Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/04/na-manowcach-dialogu/
NA MANOWCACH „DIALOGU”

Jak można mówić o Dialogu? Bodaj w roku 1949 był w Lublinie proces o Prawa Spadkowe po Januszu Korczaku, który był człowiekiem majętnym. Ambasada Amerykańska dostarczyła Akt Zgonu Janusza Korczaka w miasteczku na Środkowym Zachodzie w roku 1946. Wywołało to Wybuch WŚCIEKŁOŚCI Żydów, na skutek czego komunistyczny sąd musiał amerykański Akt Zgonu ODDALIĆ – niczym w JEDWABNEM.
Przed wojną był rozpatrywany przez Sąd Najwyższy wniosek o NIEPRZYJMOWANIE OD ŻYDÓW PRZYSIĘGI SĄDOWEJ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FALANGA CHŁOPSKA

Dostałem list od Pana pracującego w obserwatorium astronomicznym na Śmierdzącej Skale, że nazwa Śierdząca Skała pochodzi o SMERDOWEJ Skały a Smerd to wolny chłop, jak Góral. Pochodzi to wyraźnie stąd, że po zburzeniu GARGAMELLA przez Jana Luksemburskiego Kazimierz Wielki odbudował jego część na zamek Rezydencjonalny PRZEGORZAŁY czyli Przepalony a resztę na cytadelę, gdzie były koszary falangi chłopskiej. Falangiści mieli prawa SMREKÓW-świerków, których Cepry nazywali Smerdami. Mieli oni OBOWIĄZEK pielęgnacji świerków i jodeł, na których spławiali rudę tatrzańską na Kilecczyznę a potem pszenicę SANDOMIERKĘ aż do Gdańska, czego technicznym reliktem jest Spław Dunajcem.
Falangę chłopską utworzył prawdopodbnie Aleksander Macedoński jako Król Krakowski na GARGAMELLU, której podstawą były bardzo długie PIKI z blachy walcowanej w Kielcach lub Gdańsku. Falanga była ATUTEM taktycznym Wojny Perskiej.
Węgrzy utworzyli Festiwal Wyszehradzki – czyli ż nareszcie będziemy mieli festiwal ŚRODKOWOEUROPEJSKI z prawdziwego zdarzenia, co przyczyni się do odbudowy WYSZEHRADU Beli IV, który po bitwach pod Zaryszynem i Tarczkiem zdobyl skarbiec Zlotej Ordy w Kijowie – więc stać go było na zamek na miarę Gargamella, który dla Greków był synonimem GIGANTOMANII. Wyszehrad został zburzony przez Turków a ruiny wykorzstane do budowy habsburskiej stolicy Węgier z połączenia Budy i Pesztu.
Domyślam się, że do budowy Budapesztu urządzono jeszcze w Wyszahradzie kamieniołomy – jak w Krakowie kamieniołomów OSIEM do budowy kanału Przemysłowego Sosnowiec-Bydgoszcz jako drogi ze Skandynawii do Dunaju, którą zwano Szlakiem Bursztynowym. Było to KONIECZNE dla dostaw na Kaszuby węgla cieszyńskiego wobec budowy przez Asklepiosa ze Lwowa metalurgii Powiślańskiej na rudzie szwedzkiej i węglu nadbużańskim. To właśnie uczyniło z Krakowa Stolicę LECHII i Polski.
Żydzi chcą PREHISTORYCZNEJ Jerozolimy w Stalingradzie czy Konstantynopolu, ale z systemem metalurgicznym Wisła-Skandynawia nic równać się nie mogło, który to sysem zniszczyli dopiero Cromwell z Mazarinem Potopem szwedzkim, co zapoczątkowało te Imperializmy.
Ćwierć wieku temu chciano ze mnie zrobić Durnia ODBUDOWĄ Odry Przemysłowej, ale na polsko-holenderskiej konferecnji ODRA 2006 powiedziałem, że Odry Przemysłowej nie podpiszę, gdyż taka Odra NIE ZWRÓCI SIĘ, natomiast Kanał Przemysłowy zwróci się szybko i będzie kosztował 10 razy MNIEJ. Miałem Nosa, bo banki niemieckie zażadały Mojego Podpisu, gdyż Tylko Ja byłem WYPŁACALNY. Teraz „gamoń ekonomiczny i finansowy” Mateusz Morawiecki (wg Niesiołowskiego) chce ZASTĄPIĆ Kanał Przemysłowy Kaskadą Wisły Edwarda Gierka, którą ZNISZCZYŁEM Jesiotrem Przemysłowym.
Mam ksiązkę z XIX wieku w której pisze, że są TRZY BOGACTWA PŁOCKA: Kamień Wislany (z zawalenia zamku AMAZON), Jesiotry i Minogi-węgorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wiadomosci.wp.pl/morawiecki-napisal-list-do-najbardziej-znanego-rabbiego-w-ameryce-jasna-deklaracja-6226893358831233a//
MORAWIECKI NAPISAŁ LIST DO "NAJBARDZIEJ ZNANEGO RABBIEGO W AMERYCE". JASNA DEKLARACJA - "Napięcie między Polską a Izraelem głęboko mnie zasmuca (...) Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby poprawić nasze relacje (...) Polska i Izrael mają moralny obowiązek strzec prawdy o Holokauście" - napisał Mateusz Morawiecki do Shmuleya Boteacha.

Gadanie o HOLOKAUŚCIE Bez Antikomunistischbefehl Wehrmachtu jest pierdzeniem w bambus. Przykładem Holokaustycznej jursysdykcji jest proces o spadk po Januszu Korczaku w Lublinie w roku 1949. Ambasada amerykańska dostarczyła Akt Zgonu Janusza Korczaka jako zmarłego na Środkowym Zachodzie w roku 1946, co Żydzi Nie Uznali, Zakrzyczeli i Anulowali przy pomocy ZWIĄZKU SOWIECKIEGO. Teraz syn Największego Prowokatora Armii Sowieckiej PIERDZI o Holokauście Amerykanom.
Sportowy Banderowiec Podgorny tak nadojadł Gierkowi, że ten kazał go śledzić. I pierwszy raport mówił o Satelitarnej Detekcji Złota więc Gierek kazał WYRZUCIĆ Sportowego Banderowca. Gierek napisał też w Przerwanej Dekadzie, co ocenzurował Wałęsa: KANIA NIE BYŁ BOGATY Z DOMU A NIE KRADŁ, BO MYŚMY PATRZYLI NA RĘCE. A SKORO ZOSTAŁ KREZUSEM TO PRZY ANDROPOWIE, KTÓRY FINANSOWAŁ WAŁĘSĘ, WŁAŚNIE PRZEZ KANIĘ. - Wydaje się, że absolwent szkoły KGB w Odessie Wałęsa to Mały Morawiecki-Holokaust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/04/zydzi-mordowali-zydow/#comment-739801//
13. Wandaluzja.pl said - 2018-03-06 (wtorek) @ 10:57:37
Ad. 12:
Szejna z Chmielnika był widocznie funkcjonariuszem ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu więc po roku 1990 należała mu się gratyfikacja z gminy żydowskiej za szmelcownictwo. Jak się poskrobało ubowca to wyszedł żydowski policjant hitlerowski.
KAŻDY kto pisze o Holokauście BEZ Antikomunistischbefehl Wehrmachtu jest albo Żydem albo judenknechtem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 358, 359, 360 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 359 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group