Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/20/nbp-nie-jest-w-rekach-polakow-rothschildowie-maja-nad-nami-wladze/#comment-743465

My ubolewamy, że litewska żona Kazimierza Wielkiego miała chór nastolatek, który miast śpiewać pieśni Nabożne śpiewał Frywolne…
Ratunkiem mają być SKOKI. Byłem kilkarotnie w takim SKOKU, aż mnie Żydówka Wyprosiła nie interesując się moją sprawą. Byłem WYRZUCANY przez Żydówki z Biura Patentowego PWr i Wojewódzkiego Ośrodka Techniki i Racjonalizacji z TRAGICZNYM DLA USA SKUTKIEM, co wypada uznać za Wybryki Holokaustyczne. Zamiast Grozić mnie OSPREYEM Heinricha Himmlera ze ŚWIDNIKA, który był i może jest potrzebny US Army dla dystrybucji narkotyków Buschów-Sherffów-Bushów, powinne zająć się tańcami sportowymi czy Holokaustycznymi.
Co do tych SKOKÓW to Asz pytał mnie: W JAKI SPOSÓB BOLSZEWIZM MARKSISTOWSKI WYGRAŁ Z KATOLICKIM ??? Odpowiadałem, że Marksizm miał potężnych sojuszników: Darewinizm, który uwiodł Inteligencję i Frojdyzm, który uwiódł Kobiety, no i był finansowany przez Rotszyldów. Rotszyldy w Rosji przegrali z powodu rozstrzeliwania przez Polaków Mauserów, ale zostali zastąpieni przez Rokefelerów.
Za Bismarcka robotnik mógł utrzymać 10-osobową rodzinę a dziś nie stać go na II dziecko - z powodu korupcji Rotszyldów. Żelazny Kanclerz uważał, że większym zagrożeniem dla Niemiec jest bolszewizm Katolicki niż Marksistowski, i dlatego ZNISZCZYŁ niemiecki kapitał Ludowy repliką Bebla wniosku Centrum, aby uznać kapitał żydowski za Aspołeczny: MOI PANOWIE. ANTYSEMITYZM TO SOCJALIZM DLA GŁUPICH – za co dostał Brawa.
W Skandynawii kapitał ludowy stał się podstawą Dobrobytu, gdyż był kierowany przez Patriotyczny Kler, który nie dopuszczał Żydów czyli kapitału kryminalnego. Żelazny Kanclerz bał się, że kierowany przez patriotyczny kler niemiecki kapitał ludowy zaprowadzi Niemcy do BOLSZEWIZMU KATOLICKIEGO, więc wolał już dać Niemcy Ogierkom Żydowskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mnemosyne_(mitologia)
https://www.bisnode.pl/firma/?id=2378499&nazwa=MNEMOSYNE_STOWARZYSZENIE_WYZSZEJ_KONIECZNOSCI
https://www.memrise.com/course/1055209/historia-architektury-polskiej/

Kursy Languages Slavic Polish
Historia Architektury Polskiej
Lista obiektów wspomnianych na wykładach z historii architektury polskiej, mogących pojawić się na egzaminie.
Witamy w Memrise!
Dołącz do milionów ludzi, którzy uczą się już za darmo na Memrise! Nauka z Memrise jest szybka, przyjemna i niewiarygodnie skuteczna.
Rozpocznij naukę!
*****
Podstawą NAUKOWĄ fundacji MEMRISE jest książka: Piotr Dyczek, MNEMOSYNE – Zapiski archeologiczne, Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa 1998//. Fundacja MEMRISE publikuje DATACJE wszystkich ważnych obiektów Architektury Polskiej, patronując również
KATEDRZE HISTORII I TEORII ARCHITEKTURY I KONSERWACJI ZABYTKÓW Wydziału Architektury//.
Pan Piotr Dyczek podpisuje Wstęp swej MNEMOSYNE Do Czytelnika: Warszawa-BielskoBiała, z czego wnoszę, że jest synem pisarza wrocławskiego Ernesta Dyczka, który pochodził z Bielska-Białej, gdzie jego rodzina deklarowała narodowośc niemiecką, ale on twierdził, że jest Pisarzem Polskim..
Poglądy historiograficzne pana Ernesta dobrze znam, i moge powiedzieć, że reprezentował historiografię hitlerowską, przy czym nie stawiał tych rzeczy Dyskursywnie a KATEGORYCZNIE. Jest to historiografia całkowicie sprzeczna nie tylko z Lwowsko-Wrocławską Szkołą Archeologiczną i Architektoniczno-Historyczną, która została WYTRUTA, że zostałem tylko ja, ale WYKLUCZAJĄCA też historiografię Lechicką.
Nasz Kapłan Historiografii Lechickiej, Paweł Szydłowski, oskarżył Uniwersytet Jagielloński o OBRZYGIWANIE fekaliami hitlerowskimi za Niermieckie Pieniądze, co można powiedzieć o Fundacji MEMRISE na Uniwersytecie Warszawskim, która patronuje Politechnice Gdańskiej.
Kilka lat temu byłem w gdańskim Urzędzie Konserwatorskim, gdzie dowiedziałem się rzeczy Arcyciekawej. Otóż gdy wymieniano pale fundamentowe spichrza Daleka Droga to zbiegli się Rzeźbiarze, ale były tak SKAMIENIAŁE jakby miały wiele tysięcy lat. UGd uznał te pale i DŹWIGARY za Przedkrzyżackie, a UJ za ŻELBETOWE sprzed 2100-2300 lat pne.
Sprawa jest Conajmniej OTWARTA, toteż organizowanie przez fundację MEMRISE wycieczek krajoznawczych NAUCZYCIELI, gdzie Uczy się ich historiografii HITLEROWSKIEJ jest Anektowaniem przez Adolfa Hitlera we Wrocławiu Wandalów, co przekwalifikowało Wielką Lechię do Uralu ze Słowiańskiej na NIEMIECKOJĘZYCZNĄ. Gdy Niemcy dostali ode mnie Po Ryju to pojawiła się Przedantyczna Jerozolima w STALINGRADZIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 2:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.google.pl/search?q=imperium+lechit%C3%B3w+dowody&oq=Imperium+Lechit%C3%B3w&aqs=chrome.0.69i59j69i57j0l4.13487j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Blog: IMPERIUM LECHITÓW DOWODY

Gdy zacząłem pisać na ten temat to PRZEŚMIEWCZY blog Imperium Lechitów dowody ZNIKNĄŁ i pojawił się bardziej rzeczowy. Ja jednak DOWODÓW na Imperium Lechitów nie znalazłem JEDYNA rzeczowa chronologia Imperium Lechitów jest na: www.wandaluzja.pl//.
Jest to tzw. Historia Zakazana i Proskrybowana, co świadczy że istnieje Organizacja eksterminująca zwolenników polskiej historiografii przedjezuickiej, którą był Kościół Katolicki, który przegrał, bo Polacy przestali się Bać, więc rolę Prześladowców polskiej historiografii Przedjezuickiej przejęła Żydogermania Unijna, która ma środki Zastraszania, Szantażu, Represji i ELIMINACJI Groźnych Historyków, promując Błaznów naukowych i Prześmiewców.
WYŚMIAĆ MOŻNA WSZYSTKO a krytykę Lechii prowadzi się metodą Małpiej Krytyku Tablicy Logarytmicznej czy LŻENIA. Jedynym rzeczowym Kontrargumentem jest krótki artykuł: CZY MAPA LECHINA IMPERIUM JEST PRAWDZIWA? BZDURA! https://www.facebook.com/sigillum.authenticum/photos/a.637834806350612.1073741828.514952278638866/1177008302433257/?type=3//. Ja jestem wdzięczny za ten artykuł, gdyż dostarczył on DOWODU za Imperium Lechickim. Obie mapy zostały opracowane przez Anglików – prawdopodobnie Oxford i Cambridge – na podstawie danych JEDNEGO KARTOGRAFA, który przestawia stan polityczny PRZED Pokojem w Adrianopolu w r. 568 i PO Pokoju w Adrianopolu, którego efektem było Imperium Lechitów, od Renu, Alp i Adriatyku do Uralu.
Otóż granica na Renie jest DOWODEM rzeczowości tej mapy, gdyż Niemcy ZABLOKOWALI publikację mapy ROK 565 tym, że Awarowie okupowali wówczas ziemie na południe od górnej Wisły i Odry, którędy wyprawiali się na Paryż – ale podczas podpisywania Pokoju w Adrianopolu Awarowie Oblegali Paryż, więc dostali Rozkaz wycofania się za Ren, który w ten sposób stał się Zachodnią Granicą Lechii. Dodatkowym argumentem jest to, co zaznacza Kartograf 568, że była to granica DO ROKU 600, w którym Lechici mieli się wycofać na limię Łaby i Solawy.
Polityczny motyw ODMOWY Niemców publikacji mapy ROK 565 podaje mapa: https://www.google.pl/search?q=lechici+mapa&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiAsuSLgoHaAhWG_aQKHe0uAjcQsAQIJg&biw=1164&bih=835#imgrc=fD9faY2JEvO9LM: GERMANIA MAGNA...
Imperium Lechitów - WordPress.com
Już trzy tysiące lat przed naszą erą, pomiędzy Renem a Wołgą, istniała bardzo rozwinięta germańska cywilizacja. To tutaj, nad Wisłą, wymyślono koło, … Czyli, że chodzi o ZASTĄPIENIE słowianojęzycznej Lechii SWEBOJĘZYCZNĄ WIELKĄ GERMANIĄ ze stolicą w Krakowie.
WYKAZAŁEM: http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?p=9629#9629//, że to – jak to mówiła Polska Historiografia Przedjezuicka – iż PAŃSTWO POLSKIE MA 3 TYSIĄCE LAT, wynikało z ustanowienia przez Popiela Wielkiego SEJMU na Górze Narad na Cytadeli poznańskiej w r. 1625 p.n.e. KAŻDE PLEMIE, NIEZALEŻNIE DO WYZNANIA I JĘZYKA, MIAŁO PRZYSŁAĆ DO POZNANIA 2 POSŁÓW.
WYKAZAŁEM, że Polska Historiografia Przedjezuicka spełnia kryteria HISTORIOGRAFICZNE. Początkiej było zdobycie przez Wandalów i Skandynawów Miasta Bogów, zwanego ASGARDEM-Kijowem. Saga Skandynawska mówi: WANOWIE I ASOWIE RZĄDZILI ŚWIATEM – czyli że Światem rządzili Wandalowie z Gdańska i Ariowie z Kijowa, ale doszło między nimi do wojny, w której Skandynawowie poparli Wandalów. Wandalowie płynęli Prypecią a Skandynawowie Dźwiną i Dnieprem. Asgard upadł, gdyż BUDOWA murów obronnych nie była ukończona.
Po zdobyciu Asgardu Wandalowie UCAŁOWALI SIĘ Z ARIAMI, że tak się dawno nie widzieli.
Profesor Sulimirski z Londynu zajmował się zaś ATLANTYCKIM IMPERIUM LECHITÓW, jakich to spraw w historiografii lechickiej jest 20. Dajmy więc sobie spokój z NIEMIECKOJĘZYCZNYM imperium nad Wołgą czy Przedantyczną Jerozolimą w STALINGRADZIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saga skandynawska mówi, że WANOWIE I ASOWIE RZĄDZILI ŚWIATEM. To jest rzeczowe jęśli zwarzymy, że Wandalowie z Gdańska i Wenedy-Bydgoszczy mieli metalurgię Kaszubską i Śląską a Ariowie z Asgardu-Kijowa metalurgie Powiślańską, Kielecką i prawdopodbnie Kurską. Pokój w Pradze (Czeskiej) w r. 2133 p.n.e., gdzie Ariowie ZLIKWIDOWALI metalurgię Brdeńską, której pomnikiem jest zamek BRDEŃ-Karlstejn, zakładał wyraźnie Podział Euroazji i Afryki pomiędzue metalurgie Kaszubską i Powiślańską: Granica był archeologicznie Kanał Przemysłowy, Wisła, Kanał Górnośląski, Odra, Kanał Morawski, Srodkowy Dunaj, kołowa droga Belgrad-Dubrownik, Adriatyk, Morze Jońskie i prawdopodbnie Syrta.
Wandalowie byli niezadowoleni z takiego Podziału, w czym wtórowali im Skandynawowie, którzy chcieli Wyzwolić się spod Aryjskiego monopolu Żelaza, Marząc o opanowaniu metalurgii Ryskiej i pływania na Morze Pontyjskie, skąd frachtem Powrotnym, przywoziliby dla Rygi węgiel Donbaski i rudę Kurską. Na mocy Pokoju w Asgardzie w r. 1625 p.n.e. Skandynawowie otrzymali dorzecze Dolnej i Środkowej Łaby, gdzie powtała kultura Nordyjska, oraz MOŻE Prawo pływania na morze Pontyjskie do WSPANIAŁEJ Troi na Złotym Rogu, aby z powrotem wozić do Rygi rudę kurską i węgiel donbaski ???
W każdym razie po Pokoju w Asgardzie Słowianie z Poznania otrzymali Adrię, którą nawali Małą Wenedą WENECJĄ a ponieważ Pelops z Poznania zawarł konwencję z hyksoskim wezyrem Egiptu Józefem na dostawy Żelaza i Stali Śląskiej do Egiptu, to znaczy, że granuicą Handlowa Poznania z Kijowem została przesunięta z Syrtu na INDYJSKI Kanał Sueski.
Tego też było Za Mało Synkom Posejdona z Poznania, bo WYWOŁALI Wojnę Triojańską, aby wygnać Ariów do Indii i opanować Europę DO URALU.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=Ke72Rmob9Lg
KRYTYCZNA OCENA PIŁSUDSKIEGO I SANACJI - OCENA FAKTÓW - HENRYK NICPOŃ

Nie ze wszystkim, co mówi pan Henryk Nicpoń się zgadzam. To że Piłsudski przed Bitwą Warszawską ZDAŁ naczelne Dowództwo jest oczywiste, ale wynikało to nie z Tchórzostwa, ale sytuacji na froncie. Gdy Lenin skierował front Ukraiński, który szedł na Węgry, spod Lwowa na Warszawę to trzeba było utworzyć Konną Armię Lubelską, której dowódcą został Piłsudski – skąd akt zdania Naczelnego Dowództwa, które przejął Rozwadowski. Dopiero PO ROZBICIU PRZEZ HALLERA BUDIONNEGO I STALINA pod Zamościem Piłsudski uderzył Konną Armią na tyły UCIEKAJĄCEGO frontu Tychaczewskiego i Trockiego.
Bitwę nad Niemnem zafundowali Niemcy, przewożąc pociągami pierzchniętą do Prus Wschodnich północną część frontu Tuchaczewskiego i Trockiego do Wilna, która to SIŁĄ odbudowała front, czemu Piłsudski Nie Zapobiegł. Z tej racji dowódcą bitwy Nad Niemnem był znowu Rozwadowski. Bitwa nad Niemnem oddawała Moskwę Polakom, wobec czego Piłsudski wezwał Borysa Sawinkowa i zapytał, CO WOLI? Smoleńsk czy Piotrigród? Ten wybrał Piotriogród, gdzie wysłał Kirowa z Astrachania.
Po zamachu Kaplanki na Lenina w Moskwie wybuchała walka o władzę, którą wygrał Dzierżyński ze Stalinem SPRZEDAJĄC nacjonalistom chińskim Południową Mongolię a samurajom Północną Mandżurię za najemników chińskich i japońskich, którzy rozgromili eserów Sawinkowa na Syberii i Powołżu oraz wygnali Polaków z Odessy. Uważa się, że Rozkaz Rozstrzeliwania Mauserów wydał Piłsudski, ale mógł go z powodzeniem wydać i egzekwować Rozwadowski. Skutek tego był taki, że Mausery, którym płacili Rotszyldy, opuszczali Armię Czerwoną, natomiast Chińczykom i Japończykom płacili Rokefelery Przez Stalina, który w ten sposób stał się SIŁOWYM władcą Rosji. Pokój w Brześciu Litewskim nie był dla przerzucenia Okupacyjnego Wehrmachtu z Rosji do Francji tylko dla przebrania go w mundury czerwonoarmijne, którym płaciły Rotszyldy.
DOWODEM Paktu Piłsudski-Lenin jest to, że po napadzie Białej Rosji Denikina na Jekatierinosław-Dniepropietrowsk Kozacy Polscy uciekli za Dniepr do Petlury, który był ANTYAUSTRIACKIM agentem Piłsudskiego, aby podczas Marszu Denikina na Moskwę uderzyć na tyły armii Denikina zagarniając pociągi ze skarbami kilkuset rodów rosyjskich. To spowodowało Klęskę armii Denikina pod Orłem, o co historycy rosyjscy obwiniają Piłsudskiego – że wysłał kozaków przeciw Białej Rosji. Bitwa ta miała skutek Globalny nie tylko przez Uratowanie Bolszewizmu, ale i z racji, że Lenin dał zdobyczną broń i pociągi z nierozładowaną bronią aliancką Kemalowi, który pobił nią Ormian i Greków oraz Odzyskał Konstantynopol.
Gdy Armia Czerwona po rozgromieniu Wrangla napadła na Kozaków Polskich to ci cofali się do Polskiej Odessy wioząc flotyllą Skarby Rosyjskie, W Odessie byli już jednak Chińczycy więc Kozacy skapitulowali przed armią rumuńską, co awansowało Rumunię dzięki Skarbom Rosyjskim do rangi MOCARSTWA.
Nie było Samoistinnej Ukrainy tylko Protektorat Austriacki w Kijowie i Lwowie. Gdy Kozacy Zadnieprzańscy i Tatarzy Krymscy uznali Protektorat Polski to Piłsudski zniszczył Protektorat Austriacki przy pomocy Petlury.
Ojciec mówił mi, że Czesi w MUNDURACH FRANCUSKICH napadem na Cieszyn zniszczyli Europę Francuską. Wówczas Dmowski przekonał Francuzów, że Wojnie Rewanżowej może zapobiec tylko Polska Szwajcaria na Górnym Śląsku za francuskie pieniądze, ale gdy Piłsudski odpowiedział na ZGODĘ Francji i Anglii: TO ŹLE, TO FATALNIE, to Anglicy Zgodę cofnęli więc o Górny Śląsk trzeba było walczyć z KARABINEM.
Piłsudski bał się, że Ślązacy i Gdańszczanie staną się Polskimi Nacjonalistami, jak potem hitlerowski Prezydent Gdańska Rausching, co dawało całą władzę Endekom.
Piłsudskiego UWIARYGODNIŁ na Zachodzie Paderewski, który Czuł Się Ukraińcem, więc dogadali się zaraz co do wojny na Wschodzie: Paderewski został Premierem, co awansowało Ukraińców. Piłsudski zaś mówił o sobie: JA JESTEM CHYTRA LITWINA a mówiono o nim: Ten Litewski Lis.
Polacy aresztowali w Odessie kasiarza Wszechczasów Szpicbródkę, który zeznał w więzieniu mokotowskim, że celem bolszewików jest uruchomienie w Rosji PRZEMYSŁOWEJ eksploatacji złota na Wykupienie USA. Wobec tego Paderewski i Keynes sformułowali FASZYZM, od Face-twarzy PRZECIW wykupieniu USA przez kapitał anonimowy jako Kryminogenny. Politolodzy Uniwersytetu Monachijskiego tłumaczyli Adolfowi, że Rosję i USA na w KIESZENI przez Pakt Antykominternowski, do którego Polska – jako państwo faszystowskie – przystąpić musi, w jaki to sposób Adolf został FASZYSTĄ choć był klientem tajnych kont szwajcarskich.
Z drugiej strony Rokefelery, którzy dzięki najemnikom chińskim i japońskim zabrały Rosję Rotszyldom zorganizowały w Rosji przemysłową produkcję żydłaków na ZALUDNIENIE USA. Wg urzędowych danych to w Rozpłodzialniach Rokefelerów zamordowano 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji. Rotszyldy byli Piastami a Rokefelery beneficjentami krakowskiego patentu Łukasiewicza.
HN twierdzi, że Zamach Stanu Piłsudskiego sfinansowali Anglicy. Czechosłowacy odpowiedzieli na LOKARNO, dające Niemcom wolną rękę na Wschodzie, wnioskiem Unii z Polską filozofując, że Niemcy nie ważyli się na wojnę z Czechami i Polską równocześnie, oraz planem przeniesienia zbrojeniówki Skody na Kielecczyznę. Twierdzą nawet, że z wnioskiem przeniesienia zbrojeniówki Skody na Kielecczyznę wystąpili już w r. 1918, ale odmówił im Premier Maraczewski, który był nominantem Piłsudskiego. Rządowy pociąg z Pragi w/s Podpisania Aktu Unii miał przybyć do Warszawy 12 IV 1926 toteż Zamach musiał być PRZED Przyjazdem Czechosłowackiego Pociągu Rządowego, za co ZAPŁACILI Anglicy i ponoć Berlin?
Piłsudski miał się wyrazić, że Nie Chce Mieć Nic Wspólnego z Czechosłowackim Przemysłem Zbrojeniowym – więc czyżby zamierzał finansować polską zbrojeniówkę ze Skarbu Włastów w Modlinie??? Ostatecznie polską zbrojeniówkę finansował Kwiatkowski Etatyzmem Polskim. Polegało to na puszczaniu akcji na giełdę i płaceniu pracownikom części poborów Akcjami. – Może Piłsudski bał się kapitału Rotszyldów?
HN łaje Sanację za niedopuszczenie do powstania rządu Korfantego i otrucie go. Korfanty był jednak chadekiem więc pakt Antykominternowski by Podpisał, z tragicznymi dla narodu polskiego i ŚWIATA skutkami. Znałem senatora Berwińskiego, który zostawił swe wspomnienia w Ossolineum. Mówił, że był w komisji sejmowej, która badała sprawę Korfantego, który został OTRUTY za konszachty z hitlerowcami a rząd Korfantego byłby Najgorszą Rzeczą, jaka mogła się Polsce przydarzyć. Sławek chciał Wygrać Pakt Antykominternowski Dla Polski – co możliwe nie było, gdyż jedynym beneficjentem Paktu Antykominternowskiego mogły być tylko Niemcy, natomiast Korfanty chciał POGRAĆ Paktem Antykominternowskim, co było NAJWIĘKSZĄ TRUCIZNĄ.
Nie można mieć pretensji do Piłsudskiego za Klęskę Wrześniową. CZARNY WRZESIEŃ był aktem Desperacji na Ultimatum Hitlera. Beck poszedł z tym do Rydza, który odpowiedział: NIE DAMY GUZIKA więc Beck odpowiedział KONTRULTIMATUM. Odpowiedź Rydza świadczy o przyjęciu przez niego Doktryny Becka, polegającej na NIEPODPISYWANIU Paktu Antykominternowskiego, który dawał Niemcom WSCHODNIĄ granicę na Missisipi. Pakt ten POWODOWAŁ eksterminację Słowian i Murzynów Amerykańskich, co ujawnił Paderewski Pierwszemu Błaznowi Imperium i Osłowi Dardanelskiemu, awansując go tym na Premiera Wielkiej Brytanii i Pana Wojny.
Rada Polityczna Wehrmachtu z Hitlerem podjęła Uchwałę o budowie Taktycznej Bomby Atomowej w DNIU KAPITULACJI TWIERDZY MODLIN, z której Naczelny Wódz kazał wywieść Wszystkie Zapasy Żywności metrem fortecznym do Warszawy??? więc w twierdzy zapanował GŁÓD. Preambuły śledztw US Army i Armii Czerwonej w/s Hitlerowskiej Bomby Atomowej są identyczne: HITLEROWSKA BOMBA ATOMOWA ZOSTAŁA SFINANSOWANA ZA OGROMNE SKARBY WYWIEZIONE Z POLSKI I INNYCH KRAJÓW OKUPOWANYCH. – Chodziło o skarbiec Włastów w Modlinie, którzy byli palatynami, kanclerzami i marszałkami Królestwa i Pryncypatu a Piotr Włostowic rozgromił pod Samarkandą Seldzuków, którzy poszli na Zachód i wycieli niemieckich krzyżowców w Anatolii.
Uważam, że Skarbiec Włastów był jedną z przyczyn Wojny. Wywieźć go jednak Niemcy nie mogli a tylko Uszczknąć. Było to skutkiem Czechosłowackiego Aktu Desperacji po Lokarno w postaci tajnego paktu Benesza ze Stalinem. Na mocy tego paktu Czechosłowacy zrobili Stalinowi 3 STRATEGICZNE bomby atomowe: na Warszawę, Berlin i Londyn.
Z tej racji Stalin wydał w 1937 r. Armii Czerwonej rozkaz Zaatakowania Polski, ale został pouczony przez Sztab Generalny, że WOJNA Z POLSKĄ JEST MOŻLIWA TYLKO Z SOJUSZU Z NIEMCAMI. Stalin uznał to za akt niesubordynacji i dokonał brutalnej czystki generalicji i kadry oficerskiej – nie zdając sobie sprawy, że BEZ TUCHACZEWSKIEGO RZĄDZIĆ NIE MOŻE. To było powodem okazjonalnego sojuszu polsko-niemieckiego, w którym Hitler obiecał Beckowi zaatakowanie Czech, na co Beck odpowiedział: WODZU, POLACY PANU TEGO NIGDY NIE ZAPOMNĄ.
Ujawnienie przez Becka onych 3 strategicznych bomb atomowych spowodowało otrucie Stalina na Sylwestra 1938 polonem, czego mogli dokonać tylko Niemcy lub Polacy, ale biorąc pod uwagę, że Kaganowicz był agentem Abwehry a Beria Mussoliniego to zrobili to Niemcy. Stalin został zastąpiony sobowtórem, co tłumaczy dziwne zachowanie Naczelnego Wodza po napaści Wehrmachtu na Armię Czerwoną.
To zaskutkowało MONACHIUM, w którym Anglicy zarekwirowali bombę atomową Na Londyn a dwie dali Hitlerowi jako Krzyżowcowi Antybolszewickiemu. Gdy Beck ODMÓWIŁ podpisania Paktu Antykominternowskiego to wojna Niemiec z Polską stała się Nieunikniona – co było jednak dla Polski lepsze od Paktu Antykominternowskiego, gdyż Niemcy mieli środki na eksterminację Polaków a Sowieci NIE. Wysiedlenie Polaków na Syberię w GENERALPLANIE-OST było planem Niemieckim.
Czechosłowacja miała Najsilniejszą Armię w Europie a Anglicy dali Arsenał Czeski i czeską technologię Hitlerowi, co awansowało Wehrmacht o DWA LATA, toteż wojna wybuchła nie w roku 1941, ale w 1939. Anglicy myśleli, że chodzi tylko o Rosję więc popierali Hitlera, ale gdy dowiedzieli się od Becka, że chodzi o granicę niemiecko-żydowską na MISSISIPI to przestraszyli się i dali Polsce GWARANCJE.
Mój ojciec mówił, że Pokochał Pana Wojny, gdy ten odpowiedział kongresmenom amerykańskim na preliminarz pokojowy z Zakopanego: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE. – A ponieważ z granicą niemiecko-żydowską na Missisipi żaden nie chciał mieć nic wspólnego to Preliminarz diabli wzięli.
Wywiezienie Skarbca Włastów do Berlina ZMUSZAŁO Brytyjczyków do rzucenia na Berlin CZECHOSŁOWACKIEJ bomby atomowej, toteż po wystąpieniu Pana Wojny w Waszyngtonie generałowie Wehrmachtu wydali Hitlerowi paszport na emigrację do Niemieckiej Palestyny jako ŻYDOWI. Ponieważ jako Naczelnemu Wodzowi przysługiwało mu Całe Złoto Zdobyczne i Wybór Dzieł Sztuki to zbogacił się bardzo, ale w Hajfie doszedł do wniosku, że TE ŻYDY GO OKRADNĄ więc pojechał do Szwajcarii, gdzie mu wbito na paszporcie KAPITAŁ KRYMINALNY.
Hitlera URATOWALI mnisi bułgarscy, którzy wobec alternatywy oddania Imperialnego Skarbu Bułgarskiego Stalinowi lub Anglikom SPRZEDALI go Hitlerowi, licząc że będzie MUSIAŁ ukryć go w Landach Wschodnich, które zostaną anektowane przez Polskę, więc będą mogli go odzyskać. W tej sytuacji generałowie Wehrmachtu musieli Fuehrera Przeprosić, gdyż skarb ten starczał na kupienie USA z granicą niemiecko-żydowską na Missisipi.
Czarny Wrzesień był aktem polskiej desperacji, tak jak tajny pakt Benesza ze Stalinem aktem desperacji czeskiej. Sanacja obiecała Narodowi, że GUZIKA NIEMCOM NIE ODDA i dotrzymała obietnicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.google.pl/search?q=IMPERII+ROMANI+PARS+OCCIDENTALIS&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjU7t7vj4vaAhXH16QKHYxnCC0QsAQILg&biw=1164&bih=835#imgrc=JLBEBQlILR9F4M:

Mapa IMPERII ROMANI PARS OCCIDENTALIS jest Dowodem na to, że w Tarencie w r. 37 p.n.e. WYELIMINOWANO Lubrana jako III tryumwira, gdyż przynależne mu z tej racji Bałkany podzielono między Oktawiana i Antoniusza. Lubran o tym nie wiedział, gdyż dostarczył szwagrowi Oktawianowi dalmatyjskie Ogniowce, które Zadecydowały w bitwie pod Akcjum w r. 31 pne.
Po podboju przez Oktawiana Egiptu Herod dał mu żydowski rejestr Złota Egiptu, który je SKONFISKOWAŁ, co było Największym Łupem w Historii. Oktwaian potraktował je nie jako Zdobyczy Rzymu, ale jako Łup Cesarski i zdeponował w skarbcu Aleksanbdra Wielkiego na LabirynTHOSIE-Athosie oraz wysłał flote dla zdobycia Taurygi-Krymu.
Wystrychnięty na dutka Lubran wysłał Ultimatum do Aleksandrii Trojańskiej (Troi na Złotym Rogu – Konstantynopola) z żądaniem zajęcia Złota Egiptu więc ci, Radzi Nie Radzi, zajeli to złoto i ukryli w Rodopach więc flota rzymska musiała zwinąć oblężenie Krymu. – Oktawian-August turlał się po swym pałacu modląc się: JOWE, ZWRÓĆ MI ZŁOTO EGIPTU. – ZWRÓCĘ CI, JAK MI WYBUDUJESZ NAJWSPANIALSZĄ ŚWIĄTYNIĘ, więc August Oktawian podjął budowę Baalbeku.
*********
https://www.google.pl/search?q=IMPERII+ROMANI+PARS+OCCIDENTALIS&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjU7t7vj4vaAhXH16QKHYxnCC0QsAQILg&biw=1164&bih=835#imgrc=YDOlz1KRrhk4dM:

Angielska mapa THE SPREAD OF ISLAM 622-750 CE przedstawia bitwy pod Poitiers (732) i Tours (733) jako PRZEGRANE przez Franków. Na mocy KAPITULACJI Franków Arabowie zajęli Południowe Bałkany z Wielką Dalmacją, Całe Włochy, Całą Galie i Germanie do górnej Wezery, Lippe i Renu z Fryzję do Bremy. Jak tłumaczyłem Niemcom i POKAZYWAŁEM, że bitwa pod Tours była skutkiem ZAPROTESTOWANIA przez Polaków wydania Arabom skarbca wizygockiego w Mont Saint Michel, którego po bitwie pod Tours Arabowie nie mogli wyegzekwować z powodu odwołania z Europy Zachodniej sił azjatyckich na skutek rekonkwisty bizantyjskiej i polskiej w Azji Mniejszej.
Ponieważ Cesarstwo Bizantyjskie zostało ograniczone do MIASTA Konstantynopola więc rekonkwistę w Azji Mniejszej musieli podjąć Polacy. Po klęsce w Azji Mniejszej Arabowie musieli się sposobić do rozprawy z Polską.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przypuszczałem, że tak Nędznie skończą RZYGACZE fekaliami hitlerowskimi z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Okazało się, że po bitwie pod Poitiers (732) LECHICI-Polacy po raz II uratowali świat przed dyktaturą spermy jezuickiej. Tłumaczyłem Niemcom, że Frankowie bitwę pod Poitiers PRZEGRALI a Arabowie zajęli ziemie DO LOARY – ale jeśli Arabowie po bitwie pod Poitiers zajęli ZACHODNIĄ I POŁUDNIOWĄ EUROPĘ: https://www.google.pl/search?q=IMPERII+ROMANI+PARS+OCCIDENTALIS&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjU7t7vj4vaAhXH16QKHYxnCC0QsAQILg&biw=1164&bih=835#imgrc=YDOlz1KRrhk4dM:// to była to Największa Bitwa Średniowiecznej Europy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=aoCJKZSr7Fk// https://www.youtube.com/watch?v=hC8ShishhBM//

HISTORYCY UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO CHAMAMI FACEBOOKA. SKANDAL I ŻENADA.

One CHAMSTWO Profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego polega na tym, że po wydaniu przez Pawła Szydłowskieo księżki WANDALOWIE CZYLI POLACY został on OBRZYGANY FEKALIAMI HITLEROWSKIMI POD FIRMĄ UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO. Książka ukazała się równocześnie w kilku krajach więc HITLEROWCY zostali Zaskoczeni, gdyż myśleli, że to moja Wandaluzja a mnie wydali w Stanie Wojennym wariackie papiery więc nie mileli się czego bać.
FEKALIA HITLEROWSKIE to historiografia hitlerowska. W r. 1940 np. Adolf Hitler na Prośbę śląskiej SA anektował Wandalów Śląskich. Wobec tego Wandalowie nie mówili już Po Polsku a NIEMIECKU. To przekwalifikowało Wielką Germanią i Wielką Lechię Do Uralu ze sławojęzycznych na SWEBOJĘZYCZNE, toteż Tu i Ówdzie czytamy, że JUŻ 3 TYSIĄCE LAT TEMU ISTNIAŁA NAD WOŁGĄ ROZWINIĘTA CYWILIZACJA GERMAŃSKA. TO TU WYNALEZIONO I UPOWSZECHNIONO KOŁO czyli mechanikę. – SIEG HEIL, SIEG HEIL… fekaliami hitlerowskimi.
Nazwa SŁOWIANIE pochodzi od rzeki SŁAWY, którą w średniowieczu zaczęto zwać Śląską w’ODRĄ a Bałtyk Morzem Sławskim, od czego Rzymianie urabili Morze SWEBSKIE a mieszkające za nim ludy nazwali Swebami – skąd podział na Sławojęzycznych Polaków i Swebojęzycznych Niemców, bo Juliusz Cezar dał celtycką Teutonię Skandynawom. Niemcy nazywają Bałtyk OSTSEE a Polacy od wyspy A’BALUS czyli Sambii, gdzie dobywano bursztyn. KUJAWIAN czyli Kowali wymienia już Odyseusz, który płynął z Gdańska do Wiednia, aby poprowadzić Italików w Apeniny, oraz Pyteasz z Marsylii, który poprowadził Celtów do Prowansji, żeby zabrać Kartagińczukom STOCZNIE Rodanu, oraz do Iberii.
Fekaliów hitlerowskich nie uprzątnęło nawet zdobycie przez Polaków Berlina. Byłem świadkiem USUWANIA Marszałka Żukowa z polityki: Polski generał powiedział, że na radzie wojennej Polacy poparli Plan Żukowa spodziewając się NAGRODY w postaci Politechniki Berlińskiej, czemu Żukow sprzeciwił się. – Gdy jednak dostał raport, że pod Politechniką stracono 242 czołgi to zatelefonował do Popławskiego: BIERI ETO.- ALE TANKI POD MOJU KOMENDU. – POD TWOJU. - Stracono 2 czołgi.
Za Politechniką był Plac Broni, na który rzucono czołgi sowieckie, za którymi Polacy uderzyli na Reichstag. - Zdobywców ReIchstagu ROZSTRZELANO.
Lechiada to HISTORIOGRAFIA, którą uzupełniłem argumentem historiozoficznym: Jeśli według Oxfordu i Cambridge po bitwie pod Tours (733) Arabowie SHOŁDOWALI CAŁĄ EUROPĘ ZACHODNIĄ do Wezery i POŁUDNIOWĄ, to musieli stanąć do walki z Imperium Lechickim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaneta Kopczyńska, Marta Leszczyńska, ROZKRĘCĄ MŁYNY, ZBUDUJĄ KRĄG – Samorządy województwa inwestują w podległe im instytucje kulturalne. Toruńskie placówki zyskają nowoczesny obiekt na swoje siedziby, a w Bydgoszczy zostanie mzbudowany czwartry krąg Opery Nova, Gazeta Wyborcza, 29 III 2016, s. 7.

Operę NOVA w Bydgoszczy zaczęto budować za Późnego Gierka, gdy pieniędzy Nie Stawało. Nie wiem, jak było dokładnie, ale biorąc pod uwagę inne tego roczaju przypadki to mogła to być intryga niemiecka: Niemcy obiecali i dali pieniądze, żeby zostały ROZKRADZIONE, finansując tak korupcyjny system władzy w Polsce.
W 1978 r. było WIADOMO, że do politycznych zmian w Polsce dojśc musi, więc monitorujący sytuację polityczną Polski zaniepokoili się, że w Bydgoszczy – NAJWAŻNIEJSZYM POLSKIM ŚREDNIOWIECZNYM I STAROŻYTNYM MIEŚCIE, zburzonym do gruntu przez Jana Luksemburskiego i Krzyżaków, którzy wywieźli cegłę do Królewca – może dojść do kazusu wrocławskiego. NAJWAŻNIEJSZY był Zamek Biskupi z Karedrą, które powinny być na Wyspie Młyńskiej, o czym Niemcy wiedzieć musieli, bo Macali gdzie się dało nie odnotowując w sprawozdaniach archeologicznych – czyli uprawiając TAJNĄ archeologię. Wobec tego padła propozycja: DAJMY POLSKIM ZŁODZIEJOM PIENIĄDZE NA ZNISZCZENIE ŚLADÓW KATEDRY W WENEDZIE-Bydgoszczy, żeby potem oskarżyć Głupich Polaczków o WANDALIZM.
Taka była geneza budowu IDIOTYCZNEJ Największej Opery Świata: Kazali śpiewać klechom: W TEJ WSPANIAŁEJ KATEDRZE BYDGOSKIEJ – godnej Pcimia Wielkiego – i gróźb pod adesem USA: ZBURZYLIŚCIE NAJWIĘKSZĄ OPERĘ NA ŚWIECIE WIĘC MY ZBUDUJEMU NAJWIĘKSZĄ. To może by się udało, ale niemieckie pieniądze rozstały zmalwersowane więc projekt trzeba było zredukować, ale teraz wrócono do niego a pieniądze UNIJNE.
Ta WSPANIAŁA KATEDRA BYDGOSKA to nie kościółek parafialny, ale katedra rozebrana przez Jana Luksemburskiego i Krzyżaków na polskim Zamku Biskupim a Najgodniejszym miejscem była górna część Wyspy Młyńskiej, gdzie teraz stoi to, co miało być Największą Operą Świata. W Brzegu archeologów PRZEGONIONO, żeby nie przeszkadzali Realizacji Planu, od czego zależały Premie.
W http://www.wandaluzja.com – teraz wandaluzja.pl// piszę, że Kar-k’ORFEUSZ zbudował w Troi na Złotym Rogu mauzoleum Eurydyki według planu Imperialnej świątyni Ogigesa w Borodzieju-Bydgoszczy. Mauzoleum Eurydyki – od której pochodzi nazwa EUROPY – zachowało się jako Hagia Sophia, natomiast świątynia Ogigesa padła ofiarą ANTYPOLONIZMU Luksemburgów iu Krzyżaków, co Aprobują RZYGACZE FEKALIAMI HITLEROWSKIMI.
W Krakowie doszło w tej sprawie walki NA NOŻE, przy okazji czego Anglicy opublikowali mapę THE SPREAD OF ISLAM 622-750: https://www.google.pl/search?q=THE+SPREAD+OF+ISLAM+622-750+CE&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=AHEd3p2ZthM3JM%253A%252CLPo1deAJ5kAexM%252C_&usg=__ry8a3hStD0KLz-GgcwKxeDZ68R8%3D&sa=X&ved=0ahUKEwj10da7j5PaAhUkMuwKHXWABMYQ9QEIKTAA#imgrc=AHEd3p2ZthM3JM://. Wiadomo, że po bitwie po Tours w 733 r. Arabowie założyli w Prowansji udzielne księstwo SYNÓW CHRYSTUSA, co znaczy to, że Europa Zachodnia i Południowa znalazły się pod TRYBUTARNĄ zwierzcznością arabską.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

– gba, Bodys: KOPALNIA TO SZANSA DLA CHEŁMSZCZYZNY, Rzeczpospolita, 28 III 2018, s. A22; SUROWCE NALEŻĄ DO WSZYSTKICH, A KORZYSTAJĄ NIELICZNI – Dziś negatywne skutki pomosi kilka gmin ościennych, a pozytywne tylko jedna mówi prof. Mariusz Orion Jędysek, główny geolog kraju, pełnomocnik rządu d/s polityki surowcowej państwa, sekretarz stanu w Ministerstwie Śodowiska, Dz.G.P., 29 III 2018, s. A12; Aneta Wieczerzak-Krasińska, ATOMOWE KUKUŁCZE JAJO: SIŁOWNIA ZA WŁASNIE ŚRODKI BĘDZIE DROGA – Finasujące projekt budowy elektrowni jądrowej spółki na długie lata stracą zdolność płacenia dywidendy – twierdzą analitycy. Wskazują tez na zagrożenia dla bilansów, Rzeczpospolita, 28 III 2018, s. A20; Tchurzewski, NA ATOMIE NIKT NIE ZBANKRUTOWAŁ – Górnictwo to ryzykowny zawód. I powinien być płatny lepiej niż inne. Jak to osiągnąć jest dylematem, przed którym stoja i załogi, i firmy, i państwo, Dz.G.P., 29 III 2018, s. A12.

Czytamy, że pod Rejowcem Fabrycznym jest węgiel koksujący wysokiej klasy. To nie jest węgiel Energetyczny a PRZEMYSŁOWY. Gdy budowano Bogdankę to kierowano się zaopatrzebowaniem na węgiel energetyczny a teraz na Lubelszczyźnie potrzebny jest węgiel przemysłowy?
Kapitał holenderski kupił od Heinricha Himmlera pokłady węgla przemysłowego nad Bugiem dla przerobu rudy suwalskiej. W tym celu holenderskie kopalnie na Wołyniu rozbudowywał Chruszcow, co skończyło się jego upadkiem, o czym piszę w książce “Incydantu nie było” Gdańsk 2001. Jeśli więc ktoś chce teraz eksploatować węgiel przemysłowy na Lubelszczyźnie to też w tym celu, ale chyba żeby ściagnąć kapitał holenderski? bo inaczej się tego zrobić nie da, gdyż wg Korwina Mikke Jarosław Kaczyński to NOGA ekonomiczna I finansowa a Marawiecki to HILARY MINC.
Likwidacja kopalń jest skutkiem polityki Sposobienia się do energetyki JĄDROWEJ, do czego państwo jest nieprzygotowane. Budowę I polskiej elektrowni jądrowej w Żarnowcu przerwali terroryści ekologiczni za niemieckie pieniądze a teraz próbuje się naprawić tamten BŁĄD. Budowa NOWEJ elektrowni atomowej ma kosztować 70-75 miliardów zł, na co państwa NIEFINANSOWEGO Nie Stać, zwłaszcza że wg polskich realiów będzie to kosztować ponad sto miliardów.
Proszę zwrócić uwagę, że opracowana przez Francuzów nuklearna Energatyka Gminna jest STO RAZY TAŃSZA. Opiera się ona na minireaktorze URSZULA SIPIŃSKA jako GMINNYM. Monireaktor USi w wersji amerykańskiej mieści się na półciężarówce, ale ponieważ potentaci energetyczni Zbankrutowaliby to jest robiony tylko dla schronów pa, w których Holokauści mają przetrwać wojnę nuklearną czy wybuch Yellowstone.
Po odczytaniu Strategtii Energetycznej Kanclerz Merkel potentaci energetyczni podzielili się Na Pół, zeby skoczyć sobie do gardła – ale Pani Kanclerz nie rozpłakała się, bo Przed Czytaniem wzięła doskonały niemiecki środek uspakajający. Mam WIRTSCHAFTSWOCHE z Największą Bitwą po II.WŚ – na Miecze, Buzdygany, Kopie, Maczugi i Łuki. Gdy jednak Donald Tusk oświadczył w Brukseli, że POLSKIE ELEKTROWNIE ATOMOWE BĘDA BEZPIECZNE to potentaci energetyczni Niemiec I Namibii podwinęli ogony pod siebie.
Francuzi opracowali Energetyke Gminną, gdyż znaleźli minireaktory URSZULA SIPIŃSKA w Gabonie sprzed 30 milionów lat: baterię 16 sztuk + Jeden w odosobnieniu. Żydłak Jaruzel wydał mnie wariackie papiery, że mi się Dupy zachciało, a minireaktor USi skaperował i sprzedał Rokefelerowi. Ponieważ Rokefeler gra na globalną wojnę jądrową, którą ma przetrwać tylko sperma jerozolimska z harememi, to jest WROGIEM energatyki gminnej, bo ceny prądu spadłyby 10 czyn 20 razy.
Dowodem tego jest produkcja po zakupie minireaktora USi we Wrocławiu superreaktora ROCKEFELLER dla ubogich na umyśle i kieszeni. W parlamencie japońskim doszło do pyskówki: DLACZEGO NIE WYŁĄCZONO ROCKEFELLERÓW? – RZĄD OBAWIAŁ SIĘ PANIKI W TOKIO I DZIKIEJ EWAKUACJI. A POZA TYM ARMIA OBIECAŁA DOSTARCZYĆ REAKTORY PRZENOŚNE czyli zakupiony we Wrocławiu USi. – I DOSTARCZYŁA? – TAK, ALE OKAZAŁY SIĘ NIESTOSOWNE. – DZIĘKUJĘ.
To znaczy, że minireaktor URSZULA SIPIŃSKA jest robiony w USA i Japonii SPECJALNIE tak, aby nie mógł być podłączony do sieci energetycznej, gdyż wówczas Energetyka Gminna powstałaby SPONTANICZNIE. Na skutek tego skurwysyństwa Fukushima ze swymi zasranymi ROCKEFELLERAMI spowodowała 250 miliardów $ strat w I racie a w następnych dożo więcej ze SKAŻENIEM PACYFIKU.
10 lat temu Czesi opracowali Reaktor IV Generacji SKODA, który kupili Słowcy, Wegrzy, Bułgarzy, Rumuni, Litwini, Rosjanie, Hindusi i Brazylijczycy. Na reaktrze SKODA IV powstal światowy system technologiczno-finansowy BRICS: Brazylia-Rosja-Indie-Chiny-PołudniowaAfryka. System ten ZNISZCZYLI Czesi z konsulatu 2 uliczki ode mnie odsyłając mnie ze sprawą Prospektu SKODA IV do groźnego wykidajły. Słyszałem o Iwanie Groźnym, ale 9 Wykidajle Groźnym to po raz pierwszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.google.pl/search?q=THE+SPREAD+OF+ISLAM+622-750+CE&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=AHEd3p2ZthM3JM%253A%252CLPo1deAJ5kAexM%252C_&usg=__ry8a3hStD0KLz-GgcwKxeDZ68R8%3D&sa=X&ved=0ahUKEwj10da7j5PaAhUkMuwKHXWABMYQ9QEIKTAA#imgrc=AHEd3p2ZthM3JM://

Ja w Niemczech przyjąłem kwlifikacje Niemiecką: NIE BYŁO BITWY POITIERS-TOURS, gdyż Twierdze są od siebie o sto kilometrów, tylko bitwa pod Poiters w r. 732 i pod Tours w r. 733. UZUPEŁNIŁEM to, że bitwa pod Poitiers, zakończyła się ROZEJMEM, z grnicą na Loarze i obietnicą wydania skarrbca Wizygotów w Mont-Saint-Michel Arabom.
Z opisów bitwy pod Paitiers pewne jest tylko zajęcie OPUSZONEGO obozu arabskiego przez Franków a prawdopodobnie przez Akwitanów Odyna. W czasie OBLĘŻENIA przez Arabów Poitiers, któremu z odsieczą szedł Karol Młot Abd ar-Rahman musiał obsadzić mosty i przeprawy na Loarze, wobec czego udał się z częścią armii do Tours. W tym czasie jednak do Karola doszła wieść o BUNCIE Fryzów (Holendrów) i Burgundów więc WYCOFAŁ SIĘ pozostawiając księcia Akwitanii Odyna.
Abd ar-Rahman też musiał się WYCOFAĆ, gdyż do Narbonne przybyła flota arabska z posiłami azjatyckimi – wobec czego można wnosić, że Rozejm z Arabami podpisał Odyn, zgadzając się na granicę LENNĄ na Loarze i obiecując Wydanie skarbca wizygockiego w Mony-Saint-Michel.
Jak tłumaczyłem Niemcom to do wydania Skarbca wizygockiego nie doszło na skutek dyplomatycznej interwencji Polaków – przedstawiając za tym Dokument – wobec czego Abd ar-Rahman został zamordowany w Narbonne przez Azjatów ZA OPUSZCZNIE FRONTU a armia Azjatycka pomaszerowała z Odynem do Tours, gdzie w r. 733 starła się z Frankami i Lechitami. Zapis frankijski mówi, że Austrazyjczycy rozpruwali Arabów od Twarzy do Podbrzusza – co świaczy, że byli to Lechici, gdyż długie miecze robiono TYLKO W GDAŃSKU i istniał zakaz eksportowania ich. HISTORYCZNIE Azjaci odstąpili od Tours z powodu rekonkwisty Biznatyjczyków w Azji Mniejszej.
Wydaje mi się, że tej Rekonkwisty bizantyjskiej NIE BYŁO, tylko że wobec wystąpienia Lechitów w obronie Franków Arabowie i Lechici zdali się na pośrednictwo Bizantyjczyków, którzy otrzymali za to LIKWIDACJĘ Okupacji Arabskiej w Azji Mniejszej. Bizantyjczycy uznali TRYBUTARNY Protektorat Arabski nad Chrześcijańską Europą i Azją Mniejszą, przyznając Lechitom Austrację do Wezery z Wetfalią i dorzecze Dunaju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/28/wolne-tematy-23-2018/
Ad. 169: Fosa said – 2018-03-30 (piątek) @ 18:06:05
https://codziennik24.pl/2018/03/03/prof-hirszfeld-mieszkaniec-getta-warszawskiego-zydzi-nienawidza-polakow-a-niemcy-sa-ich-nieodwzajemniona-miloscia-itd/:
"Podsumowując wstęp do zestawu 13 tekstów, należy stwierdzić, że:
1) Tak jak czołówka przywódcza III Rzeszy oraz jej służby policyjno-obozowe były zdominowane przez Żydów, tak samo w ówczesnej Rosji żydo-bolszewickiej czołówka przywódcza i jej służby policyjno-obozowe ( gułagowe) były zdominowane przez Żydów, co dobitnie potwierdza Aleksander Sołżenicyn, laureat Nagrody Nobla, obywatel rosyjski pochodzenia żydowskiego, który spędził wiele lat w gułagach jako wiezień. W NKWD było 84 procent Żydów, w połowie rosyjskich, w połowie polskich,a kierownikiem każdego Gułagu był Żyd i większość ich obsługi stanowili Żydzi.
2) O długoletniej współpracy zdominowanych przez Żydów służb policyjno-wywiadowczych: III Rzeszy – Gestapo, Abwery , SS i innych – z Sowieckim NKWD i innymi służbami oraz FINANSOWANIU OBU ZBRODNICZYCH SYSTEMÓW: NAZIZMU I FASZYZMU przez ŻYDOWSKA FINANSJERĘ Z WALL STREET, dowodzą m.in. dwie książki francuskiego, wysokiego rangą oficera wywiadu Pierre de Villemarest:
„Źródła finansowe komunizmu i nazizmu czyli w cieniu Wall Street”,
„Bormann i Gestapo Muller na usługach Stalina”.
Te książki zawierają materiał dowodowy do Nowego Trybunału Zbrodni Wojennych i Ludobójstwa, który ukaże faktycznych sprawców ( planistów, finansistów i wykonawców) II wojny światowej, co zmusi do napisania od nowa HISTORII XX wieku.
3) Na ziemiach polskich, potwierdzeniem treści zawartych w poprzednich dwóch punktach jest to, że wielu Żydów z niemieckich placówek Gestapo i innych służb policyjnych, oraz agentów z siatki założonej przez niemieckiego generała Wermachtu Reinharda Gehlena, i innych formacji III Rzeszy
po wejściu Armii Czerwonej zakładało placówki Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego i inne struktury represyjne oraz administracyjne odradzającego się Państwa Polskiego.
Dowodami na to są poniższe tablice nagrobkowe i pamiątkowe z: cmentarza w Wejherowie, Dworca PKP w Gdyni i Kościoła św. Brygidy w Gdańsku:"
*****
15 lat temu na spotkaniu z Ujazdowskim we wrocławskim kościele franciszkanów dowiedziałem się, że w 1945 r. Najwyższy Sąd SS na praskim Hradczanie przemianował się na Niemiecki Komitet NKWD. 60 lat temu mówił mi zaś jeden Szlezier, że Martin Bormann był młodszym bratem teścia Stalina, Nadrabina ZSRS Łazara Kaganowicza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23198371,zginela-razem-z-cala-rodzina-czy-zmarla-w-1984-roku-w-usa-zagadka.html#Z_TRwknd//
ZGINĘŁA RAZEM Z CAŁĄ RODZINĄ CZY ZMARŁA W 1984 ROKU W USA? ZAGADKA ANASTAZJI ROMANOWEJ

Gdy byłem w Niemczech to ta sprawa GOTOWAŁA SIĘ. Sprawę przerwali Anglicy, którzy wykazali GENETYCZNIE, że była to Polska Chłopka, która przez kilka lat grała SOBOWTÓRA Anastazji Romanowej.
Sprawa była poważna, gdyż na założonym przez KatarzynĘ Wielką tajnym RODZINNYM koncie szwajcarskim Romanowych było 20 tysięcy ton złota. W tej racji Obcinano Palce zabitym Romanowom.
Car Paweł doprowadził też do Zjednoczenia Włoch dając wywieziony przez flotę Uszakowa skarb joannitów maltańskich, gdy zbliżała się flota Napoleona, Sabaudom, którzy przekupili nim mafię sycylijską.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=RNUtex4XA48//
WIELKA LECHIA ORAZ DLACZEGO HISTORYCY POLSCY ZAPRZECZAJĄ ISTNIENIU IMPERIUM LECHITÓW

https://www.youtube.com/watch?v=_4bKqkzrv7U
Radosław Patlewicz, XIV. WIELKA LECHIA
Opublikowany 30 lis 2017
Link do pierwszej strony lechickiej: racjapolskiejlewicy.pl Żywoty królów lechickich: https://tajnearchiwumwatykanskie.word... Wywiad z Ryszardem Dąbrowskim: http://racjapolskiejlewicy.pl/wywiad-...
*******
W odpowiedzi na moją HISTORIOGRAFIĘ Imperium Lechitów: m/n http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?p=9676#9676 – Imperium Lechitów// doszło do nowych WŚCIEKŁYCH ataków na polską historiografię przejezuicką, choć niektórzy Rzygacze fekaliami hitlerowskimi ZNIKLI czyli wycofali swe elaboraty. Radosław Patlewicz – chyba pseudonim od NAD ODRĄ PADŁ – jednak Nie Wycofał się, ale jakby UZUPEŁNIŁ melancholijnie swój porównaniem do mitów państwowtwórczych Macedońskich, Koreańskich czy Murzyńskich itp., przemawiając Naiwnym Polakom do rozsądku, Jak im Nie Wstyd stawiać się w randze Mauczkich i zakompleksionych, jak z ahistoryczną Wielką Tartarią.
Wszyscy widzieli, przynajmniej w dzienniku TV, Władymira Putina zwiedzjącego moskiewską wystawę kartograficzną WIELKA TARTARIA, kojarzoną przez niektórych historyków z Wielką PRZEDHISTORYCZNĄ Rosją, co WYŚMIAŁ Padły Nad Odrą. Ja wytłumaczyłem jednak, że Wielka Tartaria była efektem Największego Europejskiego Zjazdu Feudalnego w XIII wieku z okazji koronacji Daniela Romanowicza na Króla Rusi Kijowskiej na dworze chana Złotej Ordy Batego w Drohiczynie w roku 1253. Ponieważ Daniel koronował się insygniami RZYMSKIMI to setki feudałów przybyło na ten Tryumf Katolicyzmy, który rozprzestrzeniał się NA AZJĘ – skąd Największe Państwo w Historii; od Renu, Alp i Adriatyku do Oceanu Indyjskiego, Himalajów, Jangcy i Pacyfiku. Ten Daniel 4 lata wcześniej w rozmowie z Królem Czech NIE ZGODZIŁ się jednak na okupację Niemiec, toteż granicę na Renie diabli wzieli.
Aktem z Koronacji Daniela jest obraz: http://wandaluzja.pl/?p=p_195&sName=zlota-orda// Daniel składa Hołd Madonnie z Dzieciątkiem, Batu SALUTUJE a Bolesław V z Bela IV asystują.
Granica Wielkiej Tartarii na RENIE wzięła się z Kurułtaju w Lublinie – czyli parlamentu Wodzów Złotej Ordy w r. 1246 – na którym podjęto uchwałę o ponownej wyprawie na Wegry. W związku z tym Tatarzy po zajęciu Kielc ruszyli na Kraków, ale pod Zaryszynem przed Miechowem mieli napotkać MAZURÓW, Przed Którymi cognęli się i SKAPITULOWALI w Tarczku.
Ja w ten tryumf Mazurów nie bardzo wierzę, gdyż wydaje mi się, że pod Zaryszynem Tatarów pobili Węgrzy i Małopolanie a Batu skapitulował przed Mazurami w Tarczku. W konferencji w Krakowie Pierwszy Głos miał Konrad Mazowiecki – ale nie dlatego, że Zajął Kraków, jak twierdzą niektórzy, ale dlatego, że wziął do niewoli Batego. Ponieważ wobec wyprawy Tatarów na Węgry Fryderyk Waleczny z Wiednia i cesarz Fryderyk II Hochenstauf zajeli Wegry Zachodnie to w Krakowie podjęto uchwałe o wyprawie przeciw Niemcom i Czechom. Wodzem skapitulowanych Tatarów zostali marszałkowie Batego; Daniel Romanowicz i tatarski książę Litwy Mendog, toteż Tatarzy wyruszyli na Zachód pod znakami LITEWSKIMI.
Do bitwy doszło nad rzeką, która nazywa się od tej bitwy Litawą. Fryderyk Waleczny zginął, Król Czeski uciekł a cesarz Fryderyk II skapitulował, godząc się na granicę NA RENIE I ALPACH. To powołało WIELKĄ TARTARIĘ ze stolicami w Wyszehradzie węgierskim, Drahiczynie, gdzie Mazurzy więzili Batu-Chana, i Karrakorum, gdzie urzędował nominat Batego, Wielki Chan Mongołów Gujuk. Daniel Romanowicz został Królem Kijowskim więc uwięziony Batu musiał się budować w Mińsku. Miński kreml Batego, zwany przez Polaków ZAMCZYSKIEM rozebrali Rosjanie za Potopu jako Konkurencyjny moskiewskiemu. Obecny zamek miński w Parku Mickiewicza to zamek Witeziów.
Królowi Węgierskiemu, też jako największsy potentat chrześcijńskiemu tez obecny pałac Attyli w Budzie nie wystarczał, toteż atrudnil muratora krakowskiego, żeby mu zbudował TAKI zamek jak na Bielanach krakowskich. Imperialny zamek wyszehrodzki zniszczyli Turcy a mury rozebrano przy budowie Budapesztu przez Habsburgów.
Ta idylla trwała do bunty Gujuka w r. 1249, który wyprawił się na Kraków, ale zginął w bitwie pod Jarosławiem, wobec czego następcą jego został Mendog jako Mengke.
Barany historiograficzne myśla, że u nas była Puszcza, aż przyszli katarzy i albigensi i pobudowali KOŚCIOŁY, gdy eregowanie Kościołów polegało na wyświęcaniu starych świątyń, które miały niejednokrotnie TYSIĄCE lat – tak jak zamki. Prusacy publikowali akty zakupu przez Krzyżaków zamków od wielmożów polskich i pruskich, czego Hitler Zakazał: PO NAJEŹDZIE MONGOLSKIM PRZYSZLI TU NIEMCY I NAUCZYLI DZIKICH POLACZKÓW WYPALANIA CEGŁY, gdy Konstruktywizm Ceglany, zwany Gotykiem Nadwiślańskim, istnieje tu od Prometeomachii: WSTEP wandaluzja.pl//.
Najważniejszym i Największym miastem Polski była Borodziej-Weneda-Bydgoszcz, skąd Wenedowie i Wenecja jako Mała Weneda. Tu bowiem kończył się Kanał Przemysłowy, którym dowożono węgiel cieszyński dla metalurgii kaszubskiej, z ktrórej to racji Starożytny port w Pucku był KILKAKROTNIE większy od średniowiecznego portu gdańskiego, który Wienien Być Największym w Europie. W Bydgoszczy zaczynał się też spław żelaza Kaszubskiego i Powiślańskiego kanałem Przemysłowym do Dunaju i Notecią do Łaby i Renu. Nie było więc Szlaku Bursztynowego czy Rzeki WIADOS tylko Kanał Przemysłowy, który zniszczyli Hunowie, po rozgromieniu których Wandalowie nie odbudowali, gdyż starczało im Żelazo Powiślańskie na szwedzkiej rudzi i sokalskim węglu.
Do II najazdu huńskiego w r. 400 Kręgosłupem Gospdarczym Polski i Europy był Kanał Przemysłowy, który zbudował bratanek Pana Oceanów Posejdona z Poznania OGIGES, od którego pochodzi Wspaniały Gdańsk a pochodziła jeszcze Wspanialsza Borodziej-Weneda, która po zburzeniu przez Krzyżaków i Jana Luksemburskiego została nędzną Bydgoszczą – jaki to los spotkał też Sieradz, Płock, Kruszwicę i Kraków.
Wykazałem, że Imperium Lechitów nie Legenda, ale HISTORIOGRAFIA, od której Rzygacze fekaliami hitlerowskimi Odwracają się, aby Halokauści-Amerykanie NIE OTRULI a Niemcy ZAPŁACILI z Satelitarnej Detekcji Złota. Rokefelery zrobiły najlepszy interes na przmysłowej produkcji Holokaustów dla zaludnienia USA, w trakcie czego zamordowali 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji.
I jeszcze jedno: Przeczytałem, że cesarz chiński wysłał na wojnę z Koreańczykami armię MILIONSTUTYSIĘCZNĄ, co dezawuuje wszystkie znane kampanie do XIX wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://rgrunholz.wordpress.com/2018/04/03/lechickie-fakty-i-mity/
Blog Roberta Grünholz - 3 kwietnia 20183 kwietnia 2018 robertgrunholz Historia, Uncategorized
LECHICKIE FAKTY I MITY

Czytamy: „A co ze znaną nam wszystkim mapą z Imperium Lechitów, która krąży po Internecie? Oryginalna mapa pochodzi z amerykańskiego atlasu historycznego ,,The Historical Atlas” autorstwa Williama R. Shepherda, a przerobił ją najpewniej któryś z anonimowych autorów Turbosłowiańskich. Wskazują na to liczne błędy, jakich nie popełniłby żaden prawdziwy historyk, gdyby przystąpił do tworzenia podobnej fałszywki. Historyk twierdząc, że autorem mapy jest Tacyt, na pewno nie użyłby cyfr arabskich (XIII wiek n.e), południka zerowego Greenwitch (XIX wiek n.e), ani współczesnego kroju pisma. To tylko nieliczne z wielu błędów wskazujących na fałszerstwo. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą…”
William R. Shepherd mógł się tłumaczyć, że MAPA „IMPERIUM LECHITÓW” POCHODZI OD TACYTA – Może z Tajnego Archiwum Watykanu? Jeśli tak to byłaby z Pokoju Krakowskiego w r. 12 naszej ery, w którym Rzym uznał zachodnią granicę Wandalii na Renie, Alpach i Adriatyku za oddanie mu Południowej Tracji z Aleksandrią Trojańską (Troja na Złotym Rogu, Konstantynopol). Jak pisze Apoloniusz z Krakowa to Pokój uświetniono położeniem kamienia węgielnego pod Świątynię Pokoju, której szukano na Wawelu, ale powinna być w miejscu GODNIEJSZYM, czyli na zamku Królewskim GARGAMELL, od którego pochodzi RZYMSKA Germania.
Tacyt rozróżnia Swebię od Scytii-Sarmacji na Ukrainie, zaznaczając, że między Swebami a Scytami mieszkają 3 Ważne ludy: Peucynowie, Wenedowie i Fennowie. Z Wenedami kłopotu nie mamy, gdyż to po łacinie Wandalowie-Słowianie z Wenedy-Bydgoszczy; Peucynowie to PAŁUKI z Poznania a Fennowie to prawdopodobnie Finowie z Prus Wschodnich i Bałtycji, gdzie Bałtów z Białorusi osiedlili dopiero Prawdzice w r. 902.
To nie przeczy Imperium Lechickiemu, którego centrum był Sejm, który obradował na Górze Narad na Cytadeli poznańskiej, w konińskim Kaszubie, płockim Amazonie, Gargamellu i w Samborze-Kijowie, a po najeździe Hunów na kieleckiej Kadzielni, gdzie cytadelę na TARASACH zlikwidowali Rosjanie w ramach konwencji wiedeńskiej o Niefortyfikowaniu Granicy.
Scytowie zostali POLAKAMI, gdy poszli bronić Greków pod Maratonem. Wówczas Kaszub Leszek Złotnik zdobył z partyzantami antyscytyjskimi Płock, gdzie był skarbiec scytyjski, a potem pokonał Scytów w Puszczy Sandomierskiej i wbijał HORWACKIE (nie chorwackie) słupy graniczne nad Donem. Macedończycy i Epiroci rozgromili SCYTÓW pod Wiedniem w r. 339 p.n.e., ale byli to Scytowie w służbie polskiej; na skutek tej bitwy Aleksander został Królem Krakowskim.
Mennica w Hedebie-Szlezwiku wybiła STO monet z podobizną Filipa II a tylko JEDNĄ Aleksandra. Gdy w Grecji wybuchła wojna Macedońska to Aleksander przyprowadził tam jazdę scytyjską, która rozgromiła Beotów pod Heroneą, aby w drodze powrotnej anektować Pangajon-Siedmiogród, który dawał Filipowi tysiąc talentów złota rocznie, za co prowadził agresywną politykę w Azji Mniejszej. Ponieważ u Greków królem jest ten, kto ma złoto to Grecy zamordowali NIEWYPŁACALNEGO Filipa i przywołali WYPŁACALNEGO Aleksandra. Manifestacją tego są bite przez Olimpiadę statery z podobizną Aleksandra-APOLLINA i Filipa-SZCZURA – żeby Paryżanki głosowały na Apollia. Statery te Bawarzy nazywają PŁACZKAMI od pobicia przez królową Sarmatów Dianę oblegąjącego Kadzielnię Aleksandra NIEZYCIĘŻONEGO.
OCZYWISTE powinowactwo między mapami CESARSTWO WSCHODNIORZYMSKIE, DIECEZJE a mapą IMPERIUM LECHITÓW wytłumaczyłem tym, że obie mapy pochodzą od jednego kartografa: I. mapa SPRZED Pokoju w Adrianopolu w r. 568 a II. PO Pokoju w Adrianopolu. DOWODEM tego jest zachodnia granica Lechii na RENIE. Miałem list Międzynarodowego Instytutu Cywilizacji Słowian z informacją, że w roku 2000 we Frankfurcie nad Menem zostanie wydana mapa Polski ROK 565 ze stolicą w KALISZU i ważnymi miastami Polski ze SMOLEŃSKIEM. Mapa nie została jednak wydana, gdyż Niemcy ZAPROTESTOWALI ja, że ziemie na południe od górnej Wisły i Odry były okupowane wówczas przez Awarów, którzy wyprawiali się tędy na Paryż. Otóż Paryż został uwolniony od oblężenia awarskiego na mocy Pokoju 568, który nakazywał im wycofanie się ZA REN, który w ten sposób został Zachodnią granicą Polski – miast Łaby i Solawy na mapie 565. List ten ukradła mi policja polityczna.
Niestosowna jest kontrargumentacja w postaci majuskuły łacińskiej, cyfr arabskich i południka ZEROWEGO w Londynie. Majuskułę łacińską znano w II wojnie punickiej a cyfry Arabskie pochodzą z ptolemejskiej Aleksandrii. Południk Zerowy w Londynie pochodzi zaś prawdopodobnie od Podziału Świata Chęsy z Dionizosem: Co na Wschód od Londynu to dla PŁOCKA a co na Zachód, z Hiszpanią, to dla TARTESSU-Tangeru. Układ ten złamał Chejron budową Stonehenge.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 362 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group