Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 367, 368, 369 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=aSKFgPvv4Z0
78-1.a. Początki Państwa Polskiego. Greckie pochodzenie Polaków od synów Noego. Historia.

JAFET Syn Noego to był Posejdon lub Wandaluz. Noe znaczył tyle co Nowak czyli Przybysz, zaś Posejdon zdaje się być przydomkiem Majestatycznym, w rodzaju Pana Oceanów, bo Wandaluz to wyraźnie Wędrowiec, który przywiódł swój wielki lud NA OKRĘTACH na Wybrzeże Bursztynowe. Mit NOEGO jest Powszechny a w wersji biblijnej został przyniesiony do Palestyny przez pozostańców aryjskich Filistynów, którzy panowali nad Żydami do rozgromienia ich przez faraona Szymona, teścia Salomona, ale i tak zostali szlachtą palestyńską. Dzięki temu małżeństwu Salomon został nastąpcą Dawida i uwolnił swe pięty od kijów swej filistryńskiej gwardii.
Według http://www.wandaluzja.pl// to my jesteśmy Synami POSEJDONA. Zbudował on Poznań, który nazwał SWYM IMIENIEM; Wspaniałą Ogigię-Gdańsk zbudował zaś jego wnuk OGIGES; Kalisz prawnuk k’Orfeusz a praprawnuk Basylios Wspaniały Szczecin. Były jednak miasta STARSZE z czasów Europejskiej Atlantydy, jak Wrocław, Kraków czy Płock, które zostały albo całkowicie przebudowane, albo zmienione nie do poznania.
Podstawą KAPITAŁOWĄ władztwa Posejdnodów były sudecka i kielecka metalurgia Żelaza i Stali, którą Asklepios ze Lwowa rozbudował w potężny system metalurgii Powiślańskiej, co Ogiges z Gdańska ZRÓWNOWAŻYŁ Meyalurgią Kaszubską również na szwedzkiej rudzie, ale węglu nie sokalskim a cieszyńskim, dostarczanym Kanałem Przemysłowym Sosnowiec-Bydgoszcz.
Posejdonidzi walczyli o władztwo europejskie, toteż zbudowali nie tylko Troję na Złotym Rogu (Stambuł), Sarajewo czy Budę, ale też IKONĘ FRANCJI MONT SAINT-MICHEL jako naśladownictwo fary wrocławskiej. Najwspanialszym dziłem Posejdonidów było jednak Miasto JAKIEGO NIE BYŁO I NIE BĘDZIE czyli Kolonia nad Renem, co się nazywa ARCHITEKTURĄ KOLOŃSKĄ.
Greków wyodrębnił ze Wspólnoty Helleńskiej kultury pucharów lejkowatych Gereon, który stworzył jej rytuał GROBOWY w postaci kultury ceramiki szunurowej oraz subkulturę broni znormalizowanej Toporów Bojowych. Przy podboju Brytanii wojownicy Gereona podpisali się na megalitach STONEHENGE setkami rytów Topora Bojowego z Krakowa.
Archaiczna mitologia chińska jest GRECKA. Tak jak Gereon padł ofiarą Tyfona z Pragi tak Zeus z Poznania Heraklesa z Pragi. Po rozgromieniu Zeusa, który zbudował OBECNY Zamek Hamleta w Helsingorze oraz GRYF i GRABOWIEC na Wałach Chrobrego w Szczecinie, Hera z Pragi dała się udobruchać i przyjęła Oświadczyny upokorzonego Zeusa. Ten zażądał jednak odesłania Heraklesa do Hiszpanii, na co ta po pewnym wahaniu przystała.
ZAGROŻONY przez Heraklesa Tratess-Tanger wysłał na Pomorze amerykańskich Ariów pod wodzą WANDALUZA, którego Zeus zabił wprawdzie na Wolinie, ale następca Wandala Szreniawa zawarł sojusz ze Starym Państwem Egipskim i opanował CZWARTĄ CZĘŚĆ EUROPY, wyganiając Zesusa z Herą na Słowację. To jest czytelne archeologicznie, bo Ariowie to kultura amfor kulistych a Egipcjanie kultura pucharów dzwonowatych.
Podział Ariów na Słowian w Ogigii-Gdańsku i Wenedzie-Bydgoszczy oraz Hindów w Asgardzie-Wantynie-Kijowie zaczął się od upadku Starego Państwa egipskiego w r. 2181 p.n.e., gdy egipski gubernator Kassateryd-Bohemii wezwał przeciw Postańcom wojowników kultury amfor kulisytych z Kujaw. Ci dokonali wprawdzie okupacji Czech i Moraw, ale dogadali się z Powstańcami, że miast ganiać się po lasach i górach, pomogą im opanować ziemie między Solawą a Górną Wartą za pomoc w opanowaniu ziem między Góną Warta a Dnieprem, na mocy czego powtała kultura Unietycka nad Odrą i Łabą oraz kultura Trzciniecka nad Wisłą i Dnieprem, na skutek czego Anglicy w Lange-Landzie zostali ALBAŃCZYKAMI.
To nie spodobało się Słowianom z Ogigii-Gdańska i Wenedy-Bydgoszczy, którzy zawarli sojusz ze Skandami, i gdy w Mieście Bogów budowano ceglane mury obronne to popłynęli Prypecią a Skandowie Dźwiną i Dniepem, i ZDOBYLI Miasto Bogów. Na mocy zawartego tam Pokoju Słowianie otrzymali dorzecze Sławy-w’ODRY, gdzie powtała kultura Przedłużycka, a Skandowie dorzecze Łaby poniżej Rudaw, gdzie powstała kultura Nordyjska. W Mięście Bogów nie został jednak określony status Bazyliosu-Szczecina więc doszło do krwawej wojny między sojusznikami. Z tego okresu pochodzą ślady POTĘŻNYCH fortyfikacji kamiennych w Sztokholmie i Szczecinie zwane Słowiańską Atlantydą.
Wówczas to Popiel Wielki, zwany LECHEM-Lwem, ustanowił SEJM na Górze Narad w Poznaniu: KAŻDE PLEMIĘ – NIEZALEŻNIE OD WYZNANIA I JĘZYKA – MIAŁO PRZYSŁAĆ DWÓCH POSŁÓW, co było początkiem LECHII.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Telewizja ALLEGIRA nadała 2 odcinki filmu MACHINA ZADŁUŻENIOWA. Młody Francuz powiedział, że to jest nie tylko trzymanie konsumentów za KIESZEŃ, ale i GARDŁO. Ta droga prowadzi, że tak jak kupujemy w sklepach czystą wodę tak będziemy kupować Czyste Powietrze, gdy czysta woda powinna być dostarczana przez wodociąg gminny.
Gdy dowiedziałem się o Zawłaszczaniu przez Unię Europejską WODY – wbrew prawu europejskiemu o Gminnej Własności Wody – to zawnioskowałem, że kryje się za tym Narodowy Kapitał Angielski ROTSZYLDÓW jako Właściciel Unii Europejskiej: Rotszyldy chcą powtórzyć tryk Rokefelerów z zawłaszczeniem POWIETRZA w Paryżu w roku 1901, zawłaszczeniem w Unii Eiropejskiej WODY. Francuz mówi, że tak, jak kupujemy LITR CZYSTEJ WODY to przez machinę Zadłużeniową będziemy kupować LITR CZYSTEGO POWIETRZA.
W zawłaszczaniu wody przez Unię Europejską Rotszyldów wcale nie chodzi o Oczyszczenie jej tylko Gnojenie i Zmonopolizowanie, na co są DOWODY. Proponowana przez mnie Metalurgia Górnośląska WYMUSZA Czyste Powietrze; tak jak Konwencja Jesiotrowa Czystą Wisłę i Czysty Bałtyk z WIELKIMI OSZCZĘDNOŚCIAMI FINANSOWYMI. Rządy unijne mają na to jednak tylko jedną odpowiedź: WSADŹ SOBIE DO D. SWÓJ VDTW MONTE CHRISTO, BO ZŁOTO Z SATELITARNEJ DETEKCJI JEST WŁASNOŚCIĄ SPERMY JEROZOLIMSKIEJ OD JEZUSA CHRYSTUSA.
Niesamowite FIKOŁKI i SALTA finasowe Grecji są SKUTKIEM zagrania kapitału greckiego Metalurgią Górnośląską, którą RFN i Anglia Rotszyldów postanowiły ZGNOIĆ z efektami CYRKOWYMI. A chodzaiło tu nie tyle o Zgnojenie Górnośląskiej Metalurgii, ale o nabycie przez kapitał żydowski wysp greckich i zagospodarowanie ich MOJĄ techniką lotniczą Aerobusa.
Mym Aerobusem zniszczono Imperializm Amerykański, żeby powołać znacznie GORSZĄ i Groźniejszą Dyktaturę Kapitału. XX-wieczna Piękność Francuska – choć nie wiem, czy ta, co kopulowała w Berlinie teutona ? mówiła, że Ancien Regime nie obsługiwał finansowo Długu Francuskiego, co było Potencją i Powodem Wielkiej Rewolucji Francuskiej – a teraz ten kazus jest w USA.
Mogę dodać, że Donald Trumpf obiecywał Amerykanom Dług Amerykański 19 bilionów USD, w której to sprawie przyjeżdżali do Lecha Wałęsy Królowie i Książęta Brytyjscy oraz Prezydenci USA, ale nazajutrz po wystawieniu Aktu Oskarżenia Lechowi Wałęsie Sekratariat Stanu MARYLAND ogłosił Dług Amerykański TYSIĄC RAZY WIĘKSZY więc Jarosław Kaczyński zawiesił Akt Oskarżenia, bo takiego Długu od Iwana Groźnego nie było.
FASZYZM Keynesa i Paderewskiego znalazł na to lekarstwo, w postaci Nacjonalizacji Złota. W recesji Kapitał i Pieniądz UCIEKAJĄ od papierów wartościowych do złota, gdyż renta deflacyjna złota jest zwykle większa od renty kapitałowej: PO CO HAROWAĆ W BIZNESIE, GDY MOŻNA KUPIĆ ZŁOTO I MA SIĘ ZYSK ZNACZNIE WYŻSZY I BEZPIECZNIEJSZY. Ja jednak znalazłem znacznie lepszy środek Antykryzysowy od Nacjonalizacji Złota: Jest to SARMACKI Babski Monopol Złota, który ZMUSI chłopów do GRY papierami wartościowymi, której głównym beneficjentem jest PAŃSTWO – co napełni kasę państwową.
Przy Babskim Monopolu Złota nikt nie powie: Wsadź se do D. Satelitarną Detekcję Złota czy technikę lotniczą 10 razy Tańszą i Tysiąc Razy Bezpieczniejszą od Wojennej Doktryny d’Gaulle’a.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=51796//

RZĄD UK PRZEDSTAWIŁ STRATEGIĘ NA RZECZ CZYSTEGO POWIETRZA

Kraków powienien zmienić logo, z na Sprawa została bowiem załatwiona w roku 1997 czyli 20 lat temu. Madame Cresson z Komisji Europejskiej w Brukseli wysłała mój prospekt z Konferencji Polsko-Niemieckiej do instytutu silnikowego w Brignoles pod Tulonem, gdzie opracowano wersię WYSOKOPRĘŻNĄ VDTW – umożliwiającą budowę METR SAMOCHODOWYCH, na podstawie czego Madame Tibori podjęła budowę metra SAMOCHODOWEGO w Paryżu, za czym poszedł Madryt a zapowiedziały Londyn i Rzym. Wówczas jednak obie panie zostały zaatakowane przez Holenderskiego Tygrysa Benzynowego ZA KORUPCJĘ, co w przypadku Mme. Cresson okazało się machlojkami a Mme. Tibori robiła, co wszyscy przed nią. To nie podlegało karze Dymisji, ale chodziło o ROZGROMIENIE Metr Samochowych, co zostało osiągnięte.
Ciekawe więc, jaki pakiet w brytyjsko-helenderskim koncernie petrochemicznym SHELL’a ma narodowy kapitał brytyjski ROTSZYLDA ? bo to mi wygląda na spalenie przez amirała holenderskiego Londynu. Holenderski admirał spalil roku 1666 tylko Londym a angielski kapitał korupcyjny Rotszyldów spalił w roku 1997 Paryż i Madryd a zagroził Londynowi i Rzymowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważamrze HISTORIA z transparentem: CYNICZNY PLAN STALINA – Dlaczego dyktator wciągnął ZSRR do wojny z Niemcami? Czerwiec 2018,

Listopadowe ULTIMATUM Mołotowa 1940 z żądaniem oddania Stalinowi Finlandii, Rumunii, Bułgarii i Cięśnin zostało sparowane przez Hitlera propozycją dania Stalinowi Turcji Azjatyckiej, co obligowało Stalina do ucziału w Wojnie Bałkańskiej, którą Anglia przegrała, ale Stalin zachował postawę Wyczekującą. Było to w znacznym stopniu efektem intrygi Churchilla z Kartą Atlantycką, rozciągającą Folwark Żydowski od RENU DO OCEANU INDYJSKIEGO I PACYFIKU JAPOŃSKIEGO oraz pozyskania Amerykanów KANADĄ: https://www.google.pl/search?q=Tajemnicza+mapa+r%C3%B3wnie+tajemniczego&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjv6YrGkKrbAhWKESwKHW4ICDoQsAQIOw&biw=1164&bih=835//.
Hitler miał na to Preliminarz Pokojowy z Zakopanego, który wyraźnie zainspirował Ultimatum Mołotowa, co było WYPOWIEDZENIEM Paktu Ribbentrop-Mołotow, ale Churchill zniszczył ten preliminarz Szachując USA granicą niemiecko-żydowską na Missisipi: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE… To spowodowało sporządzenie w ambasadzie sowieckiej w Waszyngtonie Karty Atlantyckiej i jej PODPISANIE po napadzie Wehrmachtu na Armię Czerwoną. Armia Czerwona miała wtedy 1500 AMERYKAŃSKICH czołgów T-34, czyli że produkcja ich zaczęła się PO DEKLARACJI CHURCHILLA O GRANICY NA MISSISIPI.
W odpowiedzi na Deklarację Churchilla po wypiciu pół butelki Szkockiej generałowie Wehrmachtu wydali Hitlerowi paszport na emigrację do Niemieckiej Palestyny jako ŻYDOWI: https://www.google.pl/search?q=Paszport+Hitlera&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiDydWci8LVAhXCIsAKHSg7A7sQsAQILQ&biw=853&bih=625//#imgrc=gKSmxWeKw3-DlM:&spf=1527572774148//.
Paszport dla ŻYDA Adolfa Hitlera został wydany 30 IV 1941, co tłumaczy, DLACZEGO Mussolini wszczynając Wojnę Bałkańską nie powiadomił o tym Hitlera. Hitlera uratowali mnisi bułgarscy, którzy – wobec alternatywy oddania Imperialnego Skarbu Bułgarskiego Stalinowi lub Anglikom – sprzedali go Hitlerowi na podstawie spekulacji, że będzie musiał ukryć go w landach wschodnih, które zostana anektowane przez Polskę, więc będą mogli go odzyskać. Ponieważ skarb ten starczał na zakupienie USA to generałowie Wehrmachtu musieli Fuehrera Przeprosić.
To ZDYMISJONOWANIE Hitlera była jednym z powodów ZAGROŻENIA III Rzeszy przez Stalina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/smiglowiec-marine-one-donalda-trumpa-zdjecie-znad-nowego-jorku,840773.html//

Albo Donald Trumpf odbuduje imperializm amerykański, zniszczony przez krakowską dynastię Buschów-Sherffów-Bushów SKATOWANIEM mego pęłnomocnika w NASA, albo będziemy mieli dyktaturę kapitału czyli spermy jerozolimskiej, której symbolem są szklane trumny z głodnymi szczurami do których wsadzano Nacjonalistów.
Oznacza to równięż USA już nie Holokaustyczne, ale GULAŻNE czyli Opryczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz Bieszk, ZAMKI PAŃSTWA KRZYŻACKIEGO W POLSCE, Bellona Sp. z o.o., wydanie II poprawione, Warszawa 2010, 2018

Recenzja książki Janusza Bieszka „Slowiańscy królowie LECHI” Bellona 2014: http://sigillumauthenticum.blogspot.com/2016/09/odpowiedz-janusza-bieszka-na-recenzje.html// jest kompetentna, ale DWUZNACZNA – jakby rezenzet BAŁ SIĘ POWIEDZIEĆ w Czym Rzecz. A sprawa jest taka, że FAKTOGRAFIĘ Lechii zamieszczam TYLKO JA: http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?p=9841#9841// więc jeśli ktoś to ignoruje to jest Najmitą, jak Janusz Bieszk, który – co ciekawe – nie jest wyznawcą Krakowskiej Szkoły Archeologicznej szofera Hitlera Oskara Schindlera – tergo od Listy Schindlera – ale, jak wnioskuję, berlińskiego komitetu Redaakcji i Cezury Mediów Polskich. Argumentem za tym jest też to, że ZNIKNĘŁA MI leżąca na widoku książka: Jan Malicki, Mity narodowe LECHIADA, będąca Najnędzniejszą stalinowską redakcją Lechiady, bo GORZEJ NIE MOŻNA.
Czołowy fajter LECHIADY Paweł Szydłowski, autor IGNORUJĄCEJ MNIE książki WANDALOWIE czyli POLACY – Ostatnia zagadka naszej historii, Bellona 2018; twierdzi, że to jest historiografia STALINOWSKA: https://www.youtube.com/watch?v=aSKFgPvv4Z0//. 78-1.a. Początki Państwa Polskiego. Greckie pochodzenie Polaków od synów Noego. Historia//. Ja zaś twierdziłem, że Prusacy poblikowali Akty Zakupu ZAMKÓW od wielożów polskich i pruskich, co publikował u nas Kalinka, czego ZAKAZAŁ Hitler – wobec czego książka Janusza Bieszka jest fekaliami Nie Pruskimi a HITLEROWSKIMI. Znaczy to, że Stalin POWTÓRZYŁ tylko za Hitlerem historiografię Antypolską, co nazywa się Krakowską Szkołą Archeologiczną lub berlińskim komitetem Redakcdji i Cenzury Mediów Polskich. Mamy tu więc historiografię HITLEROWSKO-STALINOWSKĄ czyli z Hitlerowsko-Stalinowskiej Konwencji Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego, która powołała Organizację Ukraińskich Nacjonalistów do sadystycznego REZANIA LACHÓW.
Czołowy fajter LECHIADY Paweł Szydłowski musi jednak PRZESKOCZYĆ wykazane przede mnie HISTORYTCZNIE zbudowanie Starego Miasta w Poznaniu przez Pana Oceanów POSEJDONA więc Skacze do Syna Noego JAFETA, ale Poznań nazywa się nie Jafetowem a POZNANIEM od Posejdona. Rozebraną przez Prusaków wspaniałą romańską farę poznańską zbudował wcześniej Chęsa-Hanys-Hanza-Hans-Amfiktion a platium na Ostrowie Tumskim Pan z Wrocławia.
Poza złośliwym pomijaniem publikowanych przez Prusków Akt Zakupu Zamków od wielożów polskich i pruskich mamy jeszcze inne ZŁOŚLIWE Ignorancje. Pominięte jest np. DENDROLOGICZNE datowanie przez Szwedów pali fundamentowych MALBORKA od strony Nogatu, co ogloszono jako NAJSTARSZY ZAMEK CEGLANY EUROPY. Archeolog austriacki Heinrich Kusche zidentyfikował też gęstą siatkę na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLOTYCZNE tunele, co ja zinterpretowałem jako LOCHY ZAMKOWE, co zostało potwierdzone archeologicznie w Austrii i na Lubelszczyźnie, gdzie odkrywano na tej podstawie rekultywowane rolniczu zamki.
Kilka lat temu byłem w gdańskim urzędzie Konserwatorskim, gdzie dowiedziałem się, że gdy wymieniano pale fundanetowe spichrza DALEKA DROGA to Zbiegli się rzeźbiarze, ale pale były tak skamieniałe, jakby miały wiele tysięcy llat. Na UGd określono jak jako PRZEDKRZYŻACKIE, ale na UJ uznano je za ŻELBETOWE z 2400-2100 lat pne. Dr Franc Zalewski, określił wiek eksplopatacji kamieniolomów krakowskich na 7 tysięcy lat, co ja odniosłem do budowy Kanału Przemysłowego Sosnowiec-Bydgoszcz przez wnuka Posejdona z Poznania Ogigesa.
Książka Janusz Bieszk, ZAMKI PAŃSTWA KRZYŻACKIEGO W POLSCE, jest NIEMIECKIM ROZBOJEM, co kwalifikuja autora na Knechta Krzyżackiego. Jak to się robi niech świadczy książka: Zygmunt Świechowski, ARCHITEKTURA ROMAŃSKA W POLSCE; CIP – Biblioteka Narodowa i Stowarzyszenie Patria Polonorum, „DiG” Warszawa 2000, wydanie luksusowe 674 ss; Publikacja dofinansowana przez Generalnego Konserwatora Zabytków i Stowarzyszenie Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi Dzieł Naukowych i Technicznych KOPIPOL w Kielcach: http://wandaluzja.pl/?p=p_270&sName=25.-archeologia-niezgody//
Pisze tam: „Bundestag uznał Małachowicza, ale ja awanturowałem się, co zostało przerwane odkryciem w krypcie GROBÓW BISKUPICH potwierdzających racje Małachowicza. Badania antropologiczne wykazały jednak, że jeden Biskupek miał 4 lata a 2 były niemowlakami – co znowu pasowało do MEJ interpretacji tej krypty. Wobec czego Bundestag przestał być protektorem mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej a PROTEKTORAT przejął Kanclerz Kohl.
Kohl przyjechał incognito do biskupa wrocławskiego z pieniędzmi na książkę Świechowskiego POLSKA ARCHITEKTURA ROMAŃSKA. O wizycie dowiedzieli się jednak dziennikarze i dali znać do Warszawy, skąd wysłano UOP-u dla aresztowania SZALBIERZA Kohla za spisek z Biskupkami, ale biskup wyprowadził go przez piwnice a Bundesdinst wywiózł helikopterem do Zgorzelca. Sprawa się rypła więc żona Kanclerza Kohla POWIESIŁA SIĘ.
Na tej podstawie Niemcy umieścili mnie na liście OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH za oszukanie ich na 8 miliardów DM, o czym powiadomił mnie Bank Atlantycki, który skierował moje czeki do Wysokiego Trybinały choć prosiłem o skierowanie ich do Trybunału Paryskiego dla spraw Kolonialnych i Postolonialnych. Wysoki Trybunał skierował sprawę do FBI, które NIE ZJAWIŁO SIĘ U MNIE a rząd Prawa i Sprawiedliwości przywiązał ją sobie Do Ogona: A WSADŹ SOBIE DO DUPY ZŁOTO NA WYKUPIENIE PRZEZ HOLOKAUSTÓW USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Debatę prowadził i opracował Jakub Pawłowski, JAK ODKORKOWAĆ I ODDYMIĆ POLSKIE MIASTA – Czy zrównoważona mobilność to rzeczywiście nejlepsze panaceum na bolączki miast, tj. korki, spaliny i hałas? Czy może jest to nadużywane hasło-klucz, za którym wcale nie kryje się dalekosiężna wizja? Odpowiedź na te i inne pytania dotyczące transportu, ITS i pomysłów na poslkie miasta przyszłości szukają uczestnicy zorganizowanej przez DCG debaty podczas kongresu ITS w Warszawie; Dziennik Gazeta Prawna, 30-31 V 2018, s. A7.

Wypadałoby najpierw zacytować skrót ITS jako – jak mi się zdaje – Instytut Transportu Samochodowego? bo nie każdy jest Wtajemniczony. Poza tym to jest występ 4 alfonsów od Pierdziela Rokefelera: Alicja Pawłowska, kierownik programu E-samochód, departament innowacji i rozwoju technologii Ministerstwa Energii; Prof. Wojciech Suchorzewski, PW, ITS POLSKA; Paweł Engel, dyrektor departamentu analiz transportowych, Centrum Unijnych Projektów Transportowych; Marek Cywiński, dyrektor generalny Kapsch.
Sprawa ta została ROZWIĄZANA 20 lat temu przez 2 panie: Madame Cresson z Komisji Europejskiej w Brukseli i Madame Tibori z Merostwa Paryskiego. Mme. Cresson wysłała mój prospekt silnika spalinowo-parowego VDTW z Polsko-Niemieckiej Konferencji Ekologicznej w Jeleniej Górze do instytutu silnikowego w Brignoles pod Tulonem, gdzie opracowano wersję WYSOKOPRĘŻNĄ VDTW zwaną Monte Christo. Ten VDTW Monte Christo umożliwia budowę metr SAMOCHODOWYCH i tuneli samochodowych pod Alpami BEZ specjalnych urządzeń wentylacyjnych, bardzo drogich i Niebezpiecznych, gdyż przy wybuchu paliwa ogień niesie na kilometr a ludziuki wyskakują z samochodów i tańcżą w OGNIU.
Na tej podstawie Mme. Tibori podjęła budowę metra samochodowego w Paryżu, za czym poszedł Madryt a zapowiedziały Londyn i Rzym. Na tej podstawie Magistrat Londynu ANULOWAŁ Plan Modernizacji Komunikacji i Transportu Samochodowego jako NIEPOTRZEBNY wobec perspektywy Metra Samochodowego, które miało też UWOLNIĆ MIASTO OD KLĘSKI SMOGU, gdyż VDTW pali 20-25% konwencjonalnego silnika OTTO.
Wówczas jednak obie panie zostały zaatakowane przez Holenderskiego Tygrysa Benzynowego ZA KORUPCJĘ, co w przypadku Mme. Cresson okazało się Machlojkami a Mme. Tibori robiła, co wszyscy przed nią, nie dorównując pod tym względem wybitnemu koruptantowi Chiracowi. To nie kwalifikowało obu Pań do dymisji, ale chodziło o ZNISZCZENIE VDTW, który ZAGROZIŁ światowemu władztwu Pierdziela Rokefelera. W Instytucie Kształtowania Środowiska tłumaczono mi, że Renta Paliwowa jest tym samym, co Renta Alkoholowa w Rosji, więc JAK BY WYGLĄDAŁ ŚWIAT, gdyby komunikacja i transport samochodowy były CZTEROKROTNIE TAŃSZE ??? To tak, jakby powiedzieć carowi, że jego dochody spadną o 3/4 – a Carem jest Pierdziel Rokefeler, który zawładnął POWIETRZEM w Paryżu w r. 1901.
Ja ZAMACH Holenderskiego Tygrysa Benzynowego na Paryż i Madryt porównałem do spalenia Londynu w r. 1666 przez admirała holenderskiego, a Tygrys ZAGROZIŁ też Londynowi I Rzymowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/sport/pilka-nozna/egipski-prawnik-odlecia%c5%82-chce-od-sergio-ramosa-miliarda-euro-nie-w-imieniu-salaha-w-imieniu-narodu-egipskiego/ar-AAxWrDZ?ocid=UE12DHP//

EGIPSKI PRAWNIK ODLECIAŁ. CHCE OD SERGIO RAMOSA MILIARDA EURO. NIE W IMIENIU SALAHA, W IMIENIU NARODU EGIPSKIEGO

„Kiedy więc czytam teorie, że Sergio Ramos celowo chciał wyeliminować z gry Mohameda Salaha – niekwestionowane serce i płuca Liverpoolu – uważam je za całkiem wiarygodne. Potem Ramos przydzwonił jeszcze łokciem w głowę Kariusa i bramkarz Liverpoolu faktycznie do końca spotkania bronił, jakby wcześniej zderzył się z hiszpańską ciężarówką.”

DLA NIEMCÓW pracował mistrz masoński Profesor Edmund Małachowicz, który wcześniej OTRUŁ Hawrota a potem próbował otruć i mnie. Lwowsko-Wrocławska Szkoła Archeologiczna i Architektoniczno-Historyczna została WYTRUTA Trutką Majranowskiego, którą stosowało wtedy tylko KGB. Majranowski był URZĘDOWYM TRUCICELEM KREMLOWSKIM, zaś angielski mason Małachowicz był funkcjonariuszem sowieckiej służby specjalnej i przychodził na Politechnikę Wrocławską w mundurze LWP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://turystyka.wp.pl/w-poszukiwaniu-liechtensteinu-czyli-wizyta-w-trzech-najmniejszych-panstwach-europy-6257719632455297a//

po—latach-dogadali-sie-z-grekami-macedonczycy-zaskoczeni-nowa-nazwa-kraju-6253914399647873a

PO 30 LATACH DOGADALI SIĘ Z GREKAMI. MACEDOŃCZYCY ZASKOCZENI NOWĄ NAZWĄ KRAJU
Władze w Skopje osiągnęły porozumienie z Grekami w sprawie nazwy swojego kraju. Premier Macedonii wezwał obywateli i opozycję do zaakceptowania propozycji.

REPUBLIKA MACEDONII ILINDEŃSKIEj – tak ma się nazywać obecna Macedonia. Ilinden to inaczej święty Eliasz, którego święto wypada 2 sierpnia. Tego dnia w 1903 roku wybuchło powstanie przeciwko Turkom (powstanie ilindeńskie), w trakcie którego proklamowano republikę. 2 sierpnia, na pamiątkę tamtych wydarzeń, obchodzone jest święto państwowe Macedonii – Dzień Republiki.
*****
My mamy w tej sprawie też coś do powiedzenia. Otóż jedynym zachowanym naśladownictwem – zresztą niepełnym – Architektonicznego Cudu Wszechczasów, jakim był pałac Ptolemeuszy w Aleksandrii, jest WATYKAN. Rotundę Świętegi Piotra na Watykanie zbudował papież Grzegorz Wielki na 600-lecie Urodzin Chrystusa, jako KOPIĘ rotundy pałacowej w Konstantynopolu. Cesarz i Papież mieli się modlić w jednakich Kaplicach, gdyż rotunda watykańska była prezbiterium rzymskiej świątyni cmentarnej z pozdrowienia żałobnego PAMIĘTAJ O KANNACH.
Pałac Cesarski w Konstantynopolu powstał z PRZENIESIENIA przez Konstantyna Wlk pałacu Ptolemeuszy, żeby odebrać Aleksandrii Majestat Światowy. Urzędowali w nim Moskwa i Rus oraz witeziowie Lechiccy, skąd słowiańska nazwa SĄD. Wojewoda Kij, po zdobyciu Konstantynopola, kazął pałac Konstantyna rozebrać i przewieść do Sambora, który zaczęto zwać KIJOWEM. Po zburzeniu Forum Romanum przez landsknechtów Lutra papież miast odbudowywać je podjął budowę WSPANIAŁEGO WATYKANU na wzór Królewskiego pałacu kijowskiego, ale BEZ Pałacu Okołowego, do czego przyczyniła się królowa Polski Bona Sforca w ekspiacji za „pozwolenie” luteranom na zburzenie Rzymu, za co została jednak wygnana z Polski.
Przy tej sprawie DZWONIŁ mi KRAKÓW. Ponieważ nie mogłem tego zignorować, gdyż takie sprawy tonuje, ale nie pomijam, to zawnioskowałem, że pierowzorem Pałacu Aleksandryjskiego był pałac Waleski Złotowłosej na GARGAMELLU ??? ale wyszło mi, że to pałac Olimpiady – matki Aleksandra Wielkiego, który został POWTÓRZONY w Aleksandrii. Mąż Semiramidy Grakchówny Set Ptolemeusz powtórzył zaś pałac aleksandryjski – lub Krakowski – w Koninie, który zwano SETIDAWA, prawdopodobnie z połączenia imion Seta i Semiramidy.
Pałac na Gargamellu zburzył Jan Luksemburski a na zamku KASZUBY w Koninie urządzono Arsenał Rzeczpospolitej, który wysadzili Szwedzi a rozebrali Prusacy. Pałac krakowski miał jeszce 2 kopie w Rosji: W Boguczarze nad Donem Leszka III i na zamku KAZBEK w Wołgogradzie Prawdziców.
Pałac kijowski kazał zburzyć po bitwie pod Batohem sułtan Mehmed Myśliwiec wraz ze Wspaniałym Kijowem z białego marmuru marmaryjskiego, żeby nie mówiono, że jest miasto WSPANIALSZE OD KONSTATYNOPOLA. Gdy Litwini odbili Kijów to Chmielnicku urwał się z tureckiego łańcucha i poleciał jak Orzeł Kaukazu do Moskwy, gdzie został przyjęty Jak Król. Nad pięknym Nekerem wykształcony w Leningradzie Ukrainiec zaklął mnie w capa, że Wspaniały Kijów zburzyli POLACY ???
Jan Kazimierz kazał przebudować pozostałości po pałacu Królewskim w Kijowie na cytadelę, którą kazała rozebrać Katarzyna Wlk, żeby nie SMRODZIŁA Rosjanom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikołaj Grynberg, ZABRANO POLSKIM ŻYDOM POCZUCIE BYCIA U SIEBIE – Dla mnie rok 1968 wiąże się z nostalgiczną atmosferą w domu i iminami znajomych rodziców. O tych osobach się mówiło, wspominało, ale były to postaci jakoś nierzeczywiste – mówi pisarz i fotograf w rozmowie z historykiem Mikołajem Mirowskim; Rzeczpospolita, 1 VI 2018, s. A12.

Artykuł nie mógł być zamieszczony w Gazecie Wyborczej, gdyż jest to oskarżenie Adama Michnika o STALINIZM. Ktoś jednak musiał powiedzieć, że wówczas powiedziano Polskim Żydom, że NIE JETEŚCIE U SIEBIE. CHCECIE BYĆ U SIEBIE TO WYNOŚCIE SIĘ DO FRANCJI LUB USA – i oni to zaakceptowali, choć Odgrażali się.
MG pisze: „Na Dolnym Śląsku były szkoły żydowskie i do nich uczęszczali ludzie dla których tożsamość żydowska nie była natrętna czy indyferentna. Dla wszystkich, i z dużych, i średnich, i małych miast, wspólne jest to, że pewnego dnia, ktoś im powiedział, że nie mogą być gospodarzami tego kraju. O problemie polsko-polskim można mówić do momentu, kiedy nie padło to zdanie.”
ZMUSZENIE Polskich Żydów do Zdefiniowania Się, zostało spowodowane 2 wydarzeniami globalnymi: Wojna Sześciodniowa, która ujawniła, że WSZYSCY STALINOWSCY ŻYDZI BYLI Z URZĘDU AGENTAMI MOSSADU, oraz Śledztwo Gomułki-Chuszczowa w sprawie Planu Rzymskiego. Wówczas agentura Mossadu była równoznaczna z agenturalnością Bundesdinstu i CIA, gdy obecnie stosunki Mossad-CIA jest kontrolowane przez FBI. Znaczy to, że film z zamachu Mossadu na Premier Szydło i MON Macierewicza mógł być nagrany przez CIA, ale UJAWNIONY przez FBI.
Nagle okazało się, że TYSIĄCE wyższych funkcjonariuszy Państwa, SB i LWP jest Z Urzędu agentami Mossadu, Bundesdinstu i CIA, za co forowano bezwzględnie Karę ŚMIERCI. Stalin oglosil w Dziełach swój Testament Polityczny: WŁADZĘ W POSCE ODDAŁEM ŻYDOM, GYŻ TYLKO ONI BĘDA JĄ SPRAWOWAĆ WEDŁUG MEGO ŻYCZENIA. ONI NAUCZĄ POLACZKÓW SZACUNKU DLA ZWIĄZKU SOWIECKIEGO. Egzekutorem tego Testamentu byli Stalinowscy Żydzi, którzy okazali się agentami Mossadu, Bundesdinstu i CIA ???
Na to Dictum zebrał się w Nowym Jorku Aeropag Żydowski, który Uchwalił, że Żydzi, którym grozi w Polsce i Rosji ŚMIERĆ, mogą wyjechać do USA jako swej Ojczyzny. Została zawarta umowa rządowa między PRL a USA, na mocy której Żydzi Stalinowscy opuszczali Polskę i Związek Sowiercki ZE SWYM MAJĄTKIEM, który obejmował Całe Pociągi złota i dzieł sztuki, w jaki to posób Żydzi Stalinowscy stali się Męczennikami Komunizmu.
MG pisze, że najbardzuej antrysemickim miastem w Polsce była Łódź, gdzie ŻADNYCH WIDOKÓW NA POJEDNANIE NIE BYŁO. – Nie było tam nadzieii na Pojednanie Żydowsko-Żydowskie, gdyż prezes gminy żydowskiej w Łodzi Czerniaków podał na Gestapo listę komunistów łódzkich, za co Himmler przyjechał podziękować mu osobiście. W ten sposób Łódź została oczyszczona ze stalinowców a Żydzi łódzcy, którzy nie znosili stalinowców serdecznie, zachowywali się w 1968 r. Jak Polscy Nacjonaliści.
II sprawą było ujawnienie Śledztwa Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego, redukującego Polskę do Generalnej Gubernii. Żydzi włoscy Kwiczeli, że SPERMA HOLOKAUSTYCZNA TO ZWYCIĘSTWO. – Poprawiłem ich, że nie sperma holokaustyczna tylko łykaczyzm złota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tomatobubble.com/id963.html// EDWARD RYDZ SMIGLY: THE MAN WHO STARTED WORLD WAR II
EDWARD RYDZ SMIGLY: THE MAN WHO STARTED WORLD WAR II
Elaborat ma polski tytuł: Marszałek Rydz Śmigły; CZŁOWIEK, KTÓRY ROZPĘTAŁ DRUGĄ WOJNĘ ŚWIATOWĄ.

To jest NIEMIECKA narracja Historii: Ojciec mówił mi, że CZESI NAPADEM NA CIESZYN ZNISZCZYLI EUROPĘ FRANCUSKĄ A TAJNYM PAKTEM BENESZA ZE STALINEMJ ZNISZCZYLI EUROPĘ WERSALSKĄ. Wejście Hitlera do Nadrenii było SKUTKIEM paktu Benesz-Stalin, tak jak Anschluss SKUTKIEM 3 czechosłowackich strategicznych bomb atomowych Tesli, na Warszawę, Berlin i Londyn. Sprawę „wyniuchał” wywiad polski: Beck przekazał ją Hitlerowi a Hitler Londynowi, który zafundował MONACHIUM.
Rydz Śmigły realizował doktrynę Józefa Becka – że gra idzie o GRANICĘ NIEMIECKO-ŻYDOWSKĄ NA MISSISIPI. Niemcy musieli jednak najpierw Zabrać Rokefelerowi Folwark Żydowski, co soiągneli przez intrygę Heydricha z Czewonym Napoleonem, która posodowała czystkę w sowieckiej kadrze oficerskiej i śmiecć Tuchaczewskiego, bez którego Stalin rządzić NIE MÓGŁ, toteż został otruty na Sylwestra 1938 polonem – wówczas nie znanym, co postawiło Polskę w alternatywie: Podpisanie Paktu Antykominternowskiego, którego skutkiem byłabny WSCHODNIA GRANICA NIEMIEC NA MISSIPI, lub wystąpienie w roli Protektora USA z perspektywą Aneksji Prus Wschodnich, Śląska i Pomorza Zachodniego.
Beck i Rydz wybrali to II. Dlatego Beck odpowiedział na Ultimatum Hitlera KONTRULTIMATUM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polityka surowcowa Polski. Cz. 1. – .https://www.youtube.com/watch?v=bEXrAg9xKPU
Polityka surowcowa Polski. Cz. 2.- .https://www.youtube.com/watch?v=Osp2-mL-GrM

W filmach jest mowa, że Polska posiada duże zasoby TORU; na Lubelszczyźnie i w Sudetach, nadającego się szczególnie dla małych reaktorów jądrowych. W związku z tym czytamy w Wikipedii:

Tor, podobnie jak uran i pluton, może być używany jako paliwo w reaktorach jądrowych. Jest potencjalnym kandydatem na paliwo jądrowe przyszłości, znacznie lepszym niż powszechnie stosowany uran. Jego zalety to:
w przeciwieństwie do cyklu uranowego, gdzie 98% paliwa nie ulega zużyciu (i tworzy kłopotliwe odpady radioaktywne), tor w niektórych typach reaktorów może zostać zużyty w całości, co eliminuje problem odpadów;
reaktor oparty na torze może z powodzeniem wykorzystywać odpady radioaktywne z tradycyjnych elektrowni uranowych;
produktem reaktora torowego jest 233U (powstający z 232Th w wyniku wychwytu neutronu i dwóch emisji β), izotop praktycznie nienadający się, w odróżnieniu od plutonu, do konstruowania broni atomowej.

https://www.wykop.pl/link/1776218/samochod-na-tor-liczba-atomowa-90-jechalby-100lat-na-8g-paliwa-eng/ – czyli że reaktory TOROWE mogą być stosowane do napędu samochodów OSOBOWYCH.
*****
Asz pytał mnie niejdnokrotnie, Dlaczego Żydzi Popadli W TRYUMFALIZMJ ??? Odpowiadałem, że najważniejszym wydarzeniem po Kongresie Wiedeńskim było wygnanie rosyjskich papierów wartościowych z giełdy berlińskiej, co Dało Świat ROTSZYLDOM. Drugim takim wydarzeniem był zakup przez Rokefelera na salonie samochodowym PARYŻ 1901 silnika PANNA MERCEDES, co dało Motoryzację Rokefelerowi.
Otóż kupienie we wrocławskiej TOSHIBIE w 1977 r. przez Rokefelera minireaktora URSZULA SIPIŃSKA było Tym, co zakupienie silnika PANNA MERCEDES – toteż Żydzi popadli w TRYUMFALIZM. Rokefeler użył silnika USi nie do francuskiej Energatyki Gminnej, ale schronów Przeciwatomowych, w których Żydzi mają przetrwać Globalną Wojnę Nuklearną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/05/30/wolne-tematy-40-2018/
Ad. 177, 179:
To taka sprawa jak z Falcmanem, który umówił się w miejscu BEZPIECZNYM, gdzie został OTRUTY przez Nadworną Trucicielkę Bieruta. Nazajutrz miał mieć wystąpienie w Sejmie w sprawie FOZU więc powinien zaprosić Interesantów z Solidarności Walczącej do Domu i mówić z nimi przy żonie.
Ja jutro mam audiencję u Prokuratora Okręgowego i stwierdziłem BRAK odbitek czeków i serwisów zdjęciowe mych kuzynów, którzy zginęli w wypadkach samochodowych z rodzinami. Pierwszy z 3 kuzynów, został zamordowany w Stanie Wojennym: Przyjął w NOCY szefów stowarzyszenia Turbinki Kowalskiego: Andrzeja Jaroszewicza, kulomiota Komara i znanego rajdowca włoskiego, a ponieważ nie miał alkoholu to wysłał partnerkę z łóżka Po Wódkę.
Gdy ta wróciła to z łazienki wylewała się woda z wanny, w której pływał Kuzyn, więc utopili ją też w tej wannie a sprawę załatwił Marszałek Spychalski, teść Generała Jaruzelskiego. – To była Zemsta za Oskalpowanie Stalina i Zastrzelenie Berii przez mego stryja.
Kogut udusił Molkę paskiem od spodni w Prokuraturze Wojewódzkiej, ale do jego komisarza spadkowego, MSZ Adama Rapackiego, to musiał pofatygować się osobiście, bo Przyjaciel premiera Indii Jawaharlala Nehru nie chciał przyjść do Prokuratury.
Mnie komunistyczny wywiad wojskowy ostrzegł, żebym się trzymał z daleka od Solidarności Walczącej, bo mogę być otruty przez Nadworną Trucicielkę Bieruta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/05/30/wolne-tematy-40-2018/
Ad. 240: Rozpuszczalnik said2018-06-04 (Poniedziałek) @ 06:34:11
Chasydzi w Lednicy .https://www.youtube.com/watch?v=P15IpPHG1M8
(Jak nie „charyzmatycy”, to inna zaraza według recepty „im gorzej, tym lepiej”.)
Tutaj amoku więcej: .https://www.youtube.com/watch?v=-ygJQg9NfMk
PREZYDENT DUDA TAŃCZY JAK SZALONY NA LEDNICY (02.06.2018)

Prezydent Andrzej Duda porwany do tańca podczas spotkania młodych na Polach Lednickich.
W tym roku do uczestników dołączył prezydent Andrzej Duda, który w związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę ufundował dla pielgrzymów biało-czerwone flagi. Prezydent wizytę na Polach Lednickich rozpoczął od złożenia kwiatów na grobie o. Jana Góry. Andrzej Duda uczestniczył też w procesji na oficjalne rozpoczęcie lednickiego spotkania. - źródło video: http://poznan.tvp.pl/

Z tego widać, że Polski Episkopat NIE UTRZYMAŁ LEDNICY przed https://www.google.pl/search?nfpr=1&tbm=isch&q=WSTEP+Wandaluzja&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwjBmfuVt7nbAhXJFZoKHUhKBucQBQgxKAA&biw// więc Lednicę obsadzili chasydzi. Chodzi o Kontrowersję: Wg historiografii Katolickiej to Lednica jest Najstarszym Koścołem KATOLICKIM Polski, natomiast według http.wandaluzja.pl// 00. WSTĘP Wandaluzja// to palatium lednickie zbudował jako Wartownię i forteczną sypialnię Erychtonos, syn Ateny i Hefajstosa z Bratysławy, ścigając Chęsę-Hanysa-Hanzę-Hansa-Amfiktiona, który przez pewien czas bronił się skutecznie w Poznaniu. Byłoby to w 49. wieku p.n.e., co łatwo zbadać dendrologicznie.
Ja wysunąłem tu argument Dodatkowy w postaci barwienia tynku lazurytem z Afganistanu, który był zawsze wielokrotnie droższy od złota, co kwalifikuje obiekt PRZEDFARBIARSKO czyli Sprzed kultury trypolskiej na Ukrainie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.wykop.pl/link/1776218/samochod-na-tor-liczba-atomowa-90-jechalby-100lat-na-8g-paliwa-eng/

SAMOCHÓD NA TOR JECHAŁBY 100 LAT NA 8G PALIWA [ENG]
Dość nietypowa koncepcja została opracowana w firmie Laser Power Systems. Gdyby tor zastąpił ropę, nigdy więcej nie odwiedzalibyśmy stacji paliw. W środku również filmik.
Gdybyś tankował tor, jeden bak starczałby na dłużej niż Twoje życie. Dlatego też firma Laser Power Systems wpadła na pomysł z użyciem Toru. Radioaktywny pierwiastek pozwalałby na stworzenie wiązki lasera, która podgrzewałaby wodę, produkowała parę i napędzała turbinę.

Tor to jeden z najgęstszych pierwiastków. W małej próbce mamy 20 milionów razy więcej energii niż w podobnej wielkości próbce węgla.

Niestety, jak twierdzi CEO firmy, dr Charles Stevens, producenci aut nie są zainteresowani takim pomysłem, bo zbyt dużo pieniędzy płynie z tradycyjnych paliw.

Dobrą wiadomością jest to, że radioaktywność toru można zniwelować jedną warstwą foli aluminiowej.

@Khaine: Czyli teoretycznie za 8g toru trzeba zapłacić $40? Koncerny naftowe byłyby bez szans. Trzeba jeszcze wziąć poprawkę na zużycie wody, o której pisze @K_R_S:

@Nevo: I to jest najlepsze podsumowanie całej sytuacji. Magnaci finansowi, świat możnowładców rozdający karty za sprawą ropy naftowej nigdy nie pozwoli na to by ludzie jeździli tanio, żeby uwolnili się od monopolistów na energię zasilającą samochody. Podobnie w kwestii materiałów z jakich powstają auta. Może w XXI wieku nie da się produkować seryjnie niekorodujących samochodów? Da się, ale ile osób przestałoby trzepać kasę na tym, że trzeba to błotnik zrobić, a to klapę wymienić, pomalować, bo rdza zeżarła.

GENIALNE! Sorry, że się drę, ale się podjarałem niewąsko;) 1 kg toru kosztuje 5 tys. dolców, potrzeba 8g, przy masowej produkcji stanieje jak barszcz:) Inna sprawa, że jak się to rozda ludziom, to kilku złodziei zajuma z kilku samochodów tor i można zrobić radioaktywną brudną bombę (nie mylić z rozszczepialną lub termo-)…

@North_Pole: 1. Nie musi stanieć, dam Ci przykład niskotemperaturowych ogniw paliwowych: Takie ogniwa są produkowane, działają, cena jest trochę za wysoka, wydajność trochę za niska, ale niektórzy mogli by ją przełknąć. Sęk w tym, że ogniwa potrzebują platyny, sama cena platyny nie wpływa w zbyt wygórowany sposób na cenę ogniwa, ale gdyby chcieć zastosować ją w przemyśle samochodowym to się po prostu skończy. I wtedy jej cena poszybuje ooooostro w górę.
2. Tor wysyła promieniowanie alfa, jest całkowicie bezpieczny, dopóki nie dostanie się do organizmu.

@LDevil: dlaczego zaraz ‚mityczne’?
Masz spora grupę ludzi, którzy zarabiają na ropie biliony dolarów. Nagle ktoś mówi „wsadźcie sobie tą waszą ropę, już jej nie potrzebujemy”. I z rzeki kasy robi się strumyczek (bo jednak z ropy kupę innych rzeczy oprócz paliw się wytwarza). Byłbyś na ich miejscu zainteresowany?
W takim wypadku mogą: albo kombinować i blokować pomysły na ‚paliwa alternatywne’ (wezmą tzw. ekologów, którzy przedstawią wizję świecących, trójnogich kierowców jeżdżących takimi samochodami i masz z głowy), albo któryś stwierdzi – „mam kasę, to ja w to wchodzę”. No, albo kupuje firmę „Laser Power System” i zakopują pomysł (patentując go wcześniej, żeby nikt nie kombinował już na boku z torem).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 367, 368, 369 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 368 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group