Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KAŻY DOBRY ZŁODZIEJ ŻYDOKRATĄ BYĆ MUSI

Bolszewizm jest Cywilizacją i Faszyzm był Cywilizacją ANTY-BOLSZEWICKĄ. Doktryna faszystowska została sfomułowana przez Keynesa i Paderewskiego w odpowiedzi na zeznanie Szpicbródki w więzieniu mokotowskim, że Celem bolszewików było uruchomienie w Rosji PRZEMYSŁOWEJ produkcji złota na wykupienie USA. Z tej racji Celem Ataku doktryny faszystowskiej były tajne konta szwajcarskie, na które płacono KOMINTERNOWCOM dywidendę z Folwarku Żydowskiego na Wykupienie USA.
Faszyzm wprowadził NACJONLIZACJĘ ZŁOTA jako środek Antykryzysowy i Antykonspiracyjny. W okresach Recesji i Kryzysów występuje Ucieczka Pieniądza i Kapitału od papierów wartościowych do złota, ponieważ renta deflacyjna złota jest zwykle Wyższa od kapitałowej. To prawo zlikwidował Rinald Reagan, co przyczyniło się do katastrofy finansowi USA, którą wygrał Donald Trumpf obiecując Amerykanom Dług Amerykański 19 bilionów USA, ale po wystawieniu aktu oskarżenia Lechowi Wałęsie Sekretariat Stanu MARYLAND oglosił Dług Amerykański jako TYSIĄC razy większy. Z tej racji Książęta, Królowie i Prezydenci przyjeżdzali nie do Polski, a do Lecha Wałęsy jako żyranta Długu Amerykańskiego.
My nie jesteśmu cywilizacją Faszystowską. My jesteśmy cywilizacją Sarmacką z racji Gry papierami wartościowymi WYMUSZONEJ Sarmackim Babskim Monopolem Złota. Ma to zapobiec Grabieży Kapitału na giełdzie warszawskiej przez gangsterów giełdowych i wywozu go za granicę. Jęśli nie poloży się tamy temu procederowi to Polska i inne małe kraje są sprowadzone do Nędzy.
Bolszewizm został sfinansowany przez Rotszyldów i Rokefelerów, którzy kierowali i kierują Grabieżą Giełdową, gdzie potrzebny jest według Żelaznego Kanclerza nadzór policji kryminalnej. USA nie zostały stworzone przez Żydowskie Ogierki. Ojcem Zwycięstwa USA był Kazimierz Pułaski, który utworzył potężną Kawalerię Amerykańską z INDIAN, która wygnała Anglików znad Missisipi a potem pod Tadeuszem Kościuszką Francuzów i Hiszpanów ze Środkowego Zachodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/06/24/wolne-tematy-46-2018/#comment-764215
105. wandaluzja.pl said - 2018-06-26 (wtorek) @ 05:28:12
Ad. 81.

Zgadzam się z tymi szacunkami, ale z tym sensie, że z wysłanych przez III Rzeszę do Palestyny w latach 1933-1939 700 tysięcy Żydów Hitlerowskich Połowa wyjechała potem do USA, aby tam tworzyć Ruch Hitlerowski. Jednak masowa emigracja Żydów Hitlerowskich do Palestyny trwała nie do wybuchu II wojny światowej w r, 1939, ale do wkroczenia Armii Czerwonej do Rumunii, gdy zlikwidowano linię ATLANTYCKĄ Konstancja-Hajfa, obsługiwaną przez 3 transatlantyki amerykańskie: KOŚCIUSZKO, PUŁASKI i STEUBLER.
W r. 1943 STEUBLERA przemianowano na SZTRUMĘ, ale pływał nadal pod banderą Bułgarską aż do storpedowania przez sowiecką łódź podwodną w r. 1944. Z przeładowanego PIĘCIOKROTNIE transatlantyka uratował się tylko JEDEN ŻYD, który był więziony przez władze tureckie na żądanie ambasady brytyjskiej jako HITLEROWIEC.
Mój ojciec, jako właściciel lotnisk po prawej stronie środkowej Wisły, podpisał Konwencję Szwajcarską o SPRZEDAŻY przez SS 2,5 miliona Żydów PO DOLARZE ZA GŁOWĘ dla Stanu Nowy Jork, gdyż hitlerowcy honorowali kapitał amerykański. Po wykonaniu tej konwencji Niemcy rozstrzelali najpierw wozaków wsi Białka a potem WSZYSTKICH MĘŻCZYZN TEJ WSI POWYŻEJ 12 ROKU ZYCIA, żeby się Nie Wydało, że w Sosnowicy lądowały samoloty amerykańskie ze znakiem Czerwonego Krzyża.
To nie miało nic wspólnego z Juden SS, które rekrutowało się – przynajmniej w początku – z 2 milionów frankistów niemieckich dla egzekucji granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi. Byli to Żydzi ROTSZYLDA, ale w USA było KILKADZIESIĄT milionów Gułażnych Żydów ROKEFELERA, toteż podział USA na Żydowski Wschód i Niemiecki Zachód stracił sens, zwłaszcza po klęsce Wehrmachtu w Rosji. Wobec tego potrzebny był nowy konsensus, na Niemiecki Wschód i Żydowski Zachód.
Tym Konsensusem była granica sowiecko-niemiecka na WIŚLE, którą GWARANTOWAŁ Najzdolniejszy Generał Hitlera Schoerner PO ZBUDOWANIU FESTYNG WARSCHAU na sto tysięcy Młodych Niemek. Churchill dał jednak 200 milionów dolców Himmlerowi za UMOŻLIWIENIE wybuchu Powstania Warszawskiego więc sto tysięcy Młodych Niemek diabli wzięli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

– z.l., Inwestycje Obronne – ŚCIŚLE TAJNE ŚMIGŁOWCE ZA 10 MLD ZŁ, str A3, rozmowa A19 (str, A1); – rozmawiał Łukasz Lubański: Minister Błaszczak obiecuje szturmowce A19, Roman Polko, ŚMIGŁOWCE: NIEWYKORZYSTANY POTENCJAŁ, str. A3; Zbigniew Lentowicz, MINISTER BŁASZCZAK OBIECUJE SZTURMOWCE – MON chce przyśpieszyć program „Kruk”, który zakłada zakup nowoczesnych helikopterów uderzeniowych za ok. 10 mld zł. O zamówienie zawalczą m.on. Amerykanie z Boeinga i Bella; @ masz pytanie, wyślij e-mail do autora: z.lentowicz@rp.pl// A19, Rzeczpospolita, 26 VI 2018.
KRUK to kryptonim mego AEROBUSA w Świdniku, który został sprzedany przez Tuska w ramach WALKI Z MOIM AEROBUSEM I ZE MNĄ, której ofiarą padł m. in wicerpemier Pawlak. Ja mogę powtórzyć to, co 10 lat temu, że w r. 2007 Bundeswehra miała ZATRZYMAĆ Armię Rosyjską na WIŚLE siła 40 dywizji na MOICH Aerobusach. Zasrany Apacz bierze KILKU marinersów lub komanosów a Aerobus-SADDAM z Diepropietrowska czy KITAN z Pekinu STU z oporządzeniem. Jest więc pytanie, SKĄD Bundeswehra miała mieć SADDAMY dla 40 dywizji – z Chin czy Brazylii ???
Piszę Zasrane Apacze, gdyż w wojnie jugosłowiańskiej zostały wszystkie WYRŻNIĘTE przez KITANY, które potem miast dalej walczyć z US Army wróciły do Chin, aby dokonać aneksji Morza Południwochińskiego, którego US Nawy nie majac tej techniki z powodu SKATOWANIE mego pełnomocnika w NASA bronić nie mogła, co było ZŁAMANIEM imperialnej doktryny Teodora Roosevelta. Można powiedzieć: OSTATNIA WALKA APACZA, który ukrył się w szambie, a mego stryja to Po Rozstrzelaniu do szamba wrzucili Ukraińcy, skąd go wyciągnęła córka Bolesława Bieruta: I WSTALI Z GROBÓW OSRANI…
Ponieważ Minister Błaszczak i Prezydent Duda obiecują Polakom APACZE to podlegają Rozkazowi Tadeusza Kościuszki, który podczas poboju Środkowego Zachodu, gdy przyprowadzomo mu wodza Apaczów Skunksa Pierdziela, zakrzyknął: DO PIERDLA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gułażno-holokaustyczny kongres USA powołał się w Ustawie 447 na Dobry Przyklad Szwajcarii, która wyplaciła Holokaustom Roszczenia BEZ UJAWNIANIA DOWODÓW. Na Wawelu odbyło się dwa posiedzenia Knesetu z obstawą IZRAELSKĄ też beż ujawnienia rachunków żydowskich na budowę Zanku Królewskiego, który ja uznałem za Moskiewski KREML.
Ponieważ w Szwajcarii NIE UJAWNIONO danych Roszczeniowych więc ja uznałem to za aferę SWISSAIRA. Saddam Husajn zlecił SWISSAIROWI – II przewoźnikowi na świecie – reformę bliskowschodniego rynku lotniczego Najlepszemu na Świecie, wyznaczając na to fundusz stu miliardów USD. Swissair zlecił opracowanie mego AEROBUSA dla ANTONOWA w Dniepropietrowsku, który zrobił z tego Majstersztik, ale na skutek SKATOWANIA mego Pełnomocnika w NASA na Rozkaz Prezydenta Busha II Kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przenieśli Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, co było fundacją SUEPRMOCARSTWOWYCH Chin.
Równocześnie LUFTHANSA wysadziła nad Atlantykiem dwa Swissairy z 450 pasażerami, co spowodowało bankructwo SWISSAIRA na skutek roszczeń krewnych ofiar katastrof. Podejrzewam, że Szwajcarzy byli tu Ciągani za Jaja złośliwym zniszczeniem przez rząd szwajcarski kapitału Ignacego Paderewskiego jako WROGA tajnych kont szwajcarskich. Oficjalnie fundusz Saddama Husajna poszedł dla krewnych ofiar Katastrof, co byłoby Największym Odszkodowaniem w Historii, wobec czego ZAWNIOSKOWAŁEM, że poszedł też na spłatę ANONIMOWYCH Holoakustów – na których powołał się Gułażno-holokaustyczny Kongres.
Trzeba wziąć pod uwagę i taką możliwość, że te ANONIMOWE Depozyty zostały skonfiskowane na skutek śledztwa Wehrmachtu kapitałów masońskich i KOMINTERNOWSKICH. Które rząd Izraela uznał za Żydowskie i egzekwował jako Holokaustyczne. W moim domu mieszkał Szymon Wiesenthal, komisarz tajnych kont szwajcarskich Stalina. Gdy Niemcy złapali go w Wólce Zawieprzyckiej to zaraz obcieli mu Bez Znieczulenia paluch u nogi, którym sygnował czeki Józefa Stalina. – Coś na miarę masonerii Oliwera Cromwella dla Handlu i Eksploatacji Niewolników z OBREZANIEM PO ŚMIERCI.
Sprawy kręciły się więc i KRĘCĄ wokół mego AEROBUSA, którym w Niemczech Poparłem Antonowa-UKRAIŃCA a w Polsce Skontowałem Airbusa-MAMUTA i Boeinga-MASTODONTA, ale zostałem wyeliminowany kapitałem żydoarabskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/5715-skandal-w-usa-najwieksza-dotacja-w-historii-amerykanskiej-partii-republikanskiej-wyglada-na-nagrode-za-uchwalenie-ustawy-447//
SKANDAL W USA! NAJWIĘKSZA DOTACJA W HISTORII AMERYKAŃSKIEJ PARTII REPUBLIKAŃSKIEJ WYGLĄDA NA NAGRODĘ ZA UCHWALENIE USTAWY 447 – Rekordową dotację 30 mln dolarów (ok. 110 mln zł) na utrzymanie większości w nadchodzących wyborach przez republikanów w amerykańskim Kongresie przekazał miliarder z Las Vegas żydowskiego pochodzenia Sheldon Adelson. „Gdyby gotówka na kampanię mogła przemawiać, to wtedy hazardowy miliarder Sheldon Adelson miałby bardzo dużo do powiedzenia o wyniku wyborów w 2018 r.” – skomentował dziennikarz amerykańskiej stacji telewizyjnej CNN Gregory Krieg.

Ten Sheldon Adelson to prawdopodbnie kuzyn Jacka Rubbyego, co zastrzelił Oswalda, co Storpedowało Śledztwo. Nie pamietam, jak się ten sokołowiak nazywał po polsku, co Wziął mój wniosek Ratowania Wenecji Techniką Moskiewsko-Warszawską i wyjechał do Macao, gdzie został Dzięki Temu multimilionerem. Potem wrócił na Podlasie, gdzie ożenił się z panną z Węgrowa, i udał się do Wenecji, ale Nie Dogadał Się, gdyż mój wniosek został przebity przez Berlusconiego i Kadafiego MEJŻESZEM Błazeńskim, przez co Zgarnęli fundusze na Ratowanie Wenecji w Brukseli, Nowym Jorku i Rzymie fundując za część tej skomasowanej puli MOJŻESZA Błazeńskiego, który ŚMIERDZI.
Sokolowiak nabył jednak plany konserwatorskie Wenecji, na podstawie których Chińczycy zbudowali Wenecję Chińską i Jakąśjeszcze, i wyjechał do Las Vegas, gdzie zbudował Bardzo Tandetną replikę Wenecji, która okazała się Najlepszą Finansowo Inwestycją XXI Wieku stając się Centrum Amerykańskiego Hazardu.
GRATULACJE DLA KUZYNA JACKA RUBBYEGO, KTÓRY TAK GENIALNIE ZAGRAŁ MOIM WNIOSKIEM RATOWANIA WENECJI, ALE PRZEGRAŁ Z BUNGA-BUNGA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

227. Wawa said - 2018-06-27 (środa) @ 16:23:22
jaja jak berety
na żydowskiej gadzinówce sakiewicza, tępy żydek wildstein oskarża żyda z pejsatej gw michnika że ten „Holocaust był nieznaczącym elementem bądź go w ogóle nie było”
http://www.gazetapolska.pl/16824-znowu-o-organie-michnika


228. wandaluzja.pl said - 2018-06-27 (środa) @ 17:16:16
Ad. 227: To OPAŁCZENIE.
Ja nie pisałem, że HOLOKAUSTU NIE BYŁO, tylko że był to ANTIKIOMUNISTISCHBEFEHL Wermachtu, wydany na podstawie znalezionej w synagodze bielostockiej podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem UWIERZYTELNIONEJ Karty Atlantyckiej. Tą Kartą Hitler ZMUSIŁ Cesarstwo Dalekiego Wschodu do zaatakowania USA. Manifestacją tego ZNALEZIENIA był Pogrom w Synagodze Białostockiej.


229. NICK said - 2018-06-27 (środa) @ 17:47:11
„Ja nie pisałem, że HOLOKAUSTU NIE BYŁO, tylko że był to ”
Szanowny i ceniony prze ze mnie nieobyczajnie.
Wandaluzjo.
O co się rozchodzi?
Aha. Wiem. Femonoośtam. Krócej i zwięźlej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/06/24/wolne-tematy-46-2018/
Ad. 235. Bez Chwili Zwątpienia said - 2018-06-27 (środa) @ 18:36:47
Pytanie do Wandaluzja.pl
Czemu Długosz pisał o śmierci Mieszka I w roku 999??
*****
Dokument DAGOME IUDEX jest Dowodem zamordowania Mieszka przez Odę w r. 992, prawdopodbnie w Sianowie k. Koszalina i osadzenia na tronie najstarszego jej syna. Dagome iudex był też zamachem na skarbiec Piastów na Cytadeli poznańskiej, który się UDAŁ przez przemianowanie Wieluńca na SZCZECINEK.
W odpowiedzi na ten zamach książę krakowski Bolesław Chrobry zajął Poznań, ale Szczecina-Gniezna zając nie mógł, gdyż Oda wywiozłaby skarbiec Piastów do Strzałowa-Stralsundu. Podjął więc budowę fary Handlarzy Bydła w GIECZU – obecną Archikatedrę Gnieźnieńską. Bezpośrednio po konsekracji Fary Bydlnej w r. 995 uderzył na Szczecin, ale Oda nie dała się zaskoczyć, bo ewakuowała się ze skarbami do Strzałowa.
Otóż Długosz uważał, że Król Wandalów, którego Oda nazywa w Dagome Iudex WICEHRABIĄ, nie został zamordowany w 992 r. tylko UBEZŁASNOWOLNIONY przez przykucie do łóżka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/06/24/wolne-tematy-46-2018/
Ad. 222
https://www.dailymotion.com/video/x464w51//
https://www.dailymotion.com/cdn/H264-512x384/video/x464w51.mp4?auth=1530179223-2562-lf6rygiq-f60c2e55605703e6bb1c75ead75fc15e//

Gdy w r. 1990 wróciłem znad Renu to Asz mówił, że w Polsce jest walka między Żydami Polskimi a Rosyjskimi. Żydzi Rosyjscy domagają się traktowania Polaków JAK PALESTYŃCZYKÓW, gdy Żydzi Polscy uważają za przedwczesne. Asz uważał, że najlepszy dla Polaków jest program Żydów Polskich KACZYŃSKICH.
Na Wawelu odbyło się dwa posiedzenia Knesetu z udziałem polityków polskich z obstawą izraelską, pod pretekstem, że Wawel został zbudowany za Żydowskie Pieniądze, ale rachunków rząd izrelski nie pokazał. Ja to zawłaszczanie Wawelu kontruję od 10 lat, że Wawel był zamkiem Biskupim, zarekwirowanym przez Władysława Łokietka po zburzeniu Gargamella przez Jana Luksemburskiego, a ponieważ Kazimierz Wlk nie podjął odbudowy Gargamella to tym Zamkiem Królewskim był Moskiewski KREML.
Znacznie ciekawsze było jednak to, co na tych posiedzeniach Knesetu na Wawelu było: Otóż powołano tam RZĄD PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI z Panią Premier Szydło. Kneset nie był jednak z Pani Szydło zadowlony, o czym świadczy to, że 48 godzin po Ujawnieniu przeze mnie adresu skarbca Łowczego Siedmiogrodu we Wrocławiu było incognito rządu polskiego w Izraelu. Na lotnisku w Tel Awiwie Pani Premier z MON Macierewiczem wsiadli do nieoznaczonej limuzyny, która poprowadziła KAWALKADĘ autostradą do Jerozolimy – jakby Jerozolimę dobrze znała. Otóż w prowadzącą Nieregulaminowo kawalkadę limuzynę Premiera uderzyła rosyjska rakieta Przeciwpancerna MIAŻDZĄC JĄ. Film z bagatelizowanego potem Wypadku na autostradzie jerozolimskiej było WŁADNE pokazać w IN tylko CIA.
Twierdziłem, że Zamach na Premier Szydło i MON Macierewicza był dla zastąpienia ich szkolonymi w Izraelu sobowtórami, lub dla osadzenia na stanowisku Premiera REHABILITANTA STALINA Mateusza Morawieckiego, który został powołany na to stanowisko na II posiedzeniu Knesetu na Wawelu.
Hrabia Kurowski mówił mi, że Hitlerowscy Żydzi w Izraelu używają nazwy LEHI, od Wielkiej Lechii ze stolicą w Stalingradzie lub Konstantynopolu, który był kilkakrotnie zdobywany przez Słowian a w latach 624-867 MÓWIŁ PO POLSKU, tj. od zdobycia go przez cesarza chińskiego Jabłonowskiego-Tanga do wstąpienia na tron dynastii Macedońskiej.
To takie fajne jak przekwalifikowanie się żydokomuny w Mossad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/06/27/wolne-tematy-47-2018/

48. Lily said - 2018-06-28 (czwartek) @ 11:34:48
Re 41; Wandaluzja
Wielokrotnie słyszałam, ze Kaczynscy to Zydzi Ukraińscy, stad to podejscie do Ukrainy.
*****
Rodzina ojca Kaczyńskich ewakuowała się z armia polską przed naciągającymi do Odessy Chińczykami. Przed pacyfikacją przez Chińczyków Odessa była miastem Stu Narodów, ale polskojęzycznym i stolicą Mafii Odeskiej – rosyjskiego odpowiednika Mafii Sycylijskiej. Ojciec Kaczyńskich – szkoleniowiec oficerów – był piłsudczykiem i bolał, że synowie zaprzedali się Rotszyldom, którzy tworzą Unię Europejską.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/142530,solidarnosc-byla-operacja-specjalna-cia

„Solidarność” była operacją specjalną CIA
https://wiernipolsce1.wordpress.com/
*****
To jest HEREZJA dla odwrócenia usagi, że Zachód finansował Solidarność przez MOSSAD. Jan Paweł II wsparł Slidarność stoma milionami USD i dał Irlandzkiej Armii Republikańskiej też sto milionów USD, ale ważne KOMU personalnie. Gdy CIA przez kardynała Casarollego przekazała dla Solidarności 200 milionów USD, który przywiózł je dla Jana Pawła II to ten kazał przekazać je Pocztą Elektroniczną dla Milewskiego w Brukseli, który dowiedział się o całej sprawie dopiero w roku 1995 a więc 10 lat później.
Milewski miał komputer MOSSAD Roberta Maxwella, który sprzedał je Generałowi Jaruzelskiemu dla Polskiej Armii i MSW oraz Podarował Solidarności, toteż przesyłka 200 milionów USD z banku Watykańskiego do centrali Solidarności w Brukseli została przejęta przez Mossad. Jest pytanie DLACZEGO przesyłano te pieniądze pocztą wojenną Mossadu, skoro można było je przelać bankowo czy przewieść w kontenerze. To kwalifikuje Jana Pawła II na agenta Mossadu ???
DYNAMITEM, który Wysadził Komunizm była Satelitarna Detekcja Złota, ale Niemcy zostały Zjednoczone na SKALPIE STALINA, o czym pisałem wielokrotnie. Ja kazałem Urszuli Sipińskiej przystąpić do amerykańsko-japońskiego Paktu Pacyficznego, który nabył minireaktor URSZULA SIPIŃSKA we wrocławskiej TOSHIBIE, co było Legalizacją Solidarności. Rokefeler zapłacił za USi 10 miliardów USD i tyle chyba Japończycy. Dla jaruzelistów była to cena NIEZAPROSZENIA mnie na występ Urszuli Sipińskiej w sali Związków Zawodowych, gdzie ZA ŚCIANĄ była TOSHIBA, gdzie w czasie koncertu wrocławski KOR konferował z Amerykanami i Japończykami.
KOR był organizacją kominternowską – nie komunistyczną, ale KOMINTERNOWSKĄ, powołaną do wykupienia USA za złoto z Folwarku Żydowskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J.K.M o uni podczas spotkania na Mokotowie
https://youtu.be/srmGsEixhjk//
Jest tez pytanie do JKM z sali o relaje kosciol-prawica od 1:00 h, gdzie JKM mowi o papiezu komuniscie i ostanim papiezu.
*****
Karol Wojtyła był kapelanem Księży Patriotów, za UWIĘZIENIE których został Kardynałem. JAKBY też zezwolił kardynałowi Gulbinowiczowi we Wrocławiu i żydłakowi Józefowi Glempowi na ZAKATOWANIE przez Komando Śmierci NKWD Księdza Popiełuszki, co stało się Mordem Żalożycielskim III.RP i POWODEM likwidacji SmerSza, który chciał kastrować Żydów na życzenie Prezydenta Richarda Nixona: CZY OBEJDZIEMY SIĘ BEZ wykastrowanego KAPITAŁU ŻYDOWSKIEGO? – ALEŻ OCZYWIŚCIE PANIE PREZYDENCIE. MAMAY NARODOWY KAPITAŁ AMERYKAŃSKI I MOŻEMY LICZYĆ NA KAPITAŁ NIEMIECKI I ANGIELSKI…
Korwin Mikke: Według Prawa Rzymskiego OBYWATEL MIAŁ PRAWO POSIADAĆ BROŃ A NIEWOLNIK NIE. Obywatel nie mógł iść z bronią na zgromadznia publiczne. Według prawa szwajcarskiego OBYWATEL, KTÓRY ODBYŁ BEZKONFLIKTOWO SZKOLENIE WOJSKOWE ZABIERA BROŃ OSOBISTĄ DO DOMU.
DZIĘKI UNII EUROPEJSKIEJ EUROPA STAŁA SIĘ SKANSENEM. Jak piszę w książce INCYDENTU NIE BYŁO, Gdańsk 2001, która przeleżała w wydawnictwie 2 lata, to CUDY GOSPODARCZE BYŁY TYLKO TAM, GDZIE RZĄDZILI PATRIOCI. Anglicy z The Economist obliczyli, że logika polityczna jezuitki Hitlera Angeli Merkel prowadzi do zasiedlenia Europy miliardem dwustu milionami jezuitów muzułamańskich i scenariusza gospodarczego Afryki Północnej.
Mimo wszystko jezuici muzułańscy są lepsi od Żydów, bo na utrzymanie jednego jezuity muzułmańskiego trzeba 2 Europejczyków a na utrzymanie jednego Żyda trzeba 4 europejczyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej Dębski, NAJWIĘKSZA TAJEMNICA II WOJNY ŚWIATOWEJ, Zakazana Historia z transparentem NAJWIĘKSZA TAJEMNICA II WOJNY, Nr 6 (miesięcznik) VI 2018, s. 16-25.

Najważniejsza jest DATA Ucieczki Hessa: 10 maja 1941, tj. 10 dni po wydaniu przez Generałów Wehrmachtu paszportu na emigrację do Niemieckiej Palestyny ŻYDOWI Adolfowi Hitlerowi. Rudolfa Hessa, jako NIEMCA, Zastępcę Kanclerza Rzeszy i Naczelnego Wodza czekało ARESZTOWANIE i przesłuchiwanie toteż UCIEKŁ do Anglii, gdzie może chciał wykorzystać Nieznajomość wojskowego zamachu stanu w Berlinie dla utworzenia LORDOWSKIEGO Rządu Hamiltona-Montbattena, który Churchill rozpędził kaftanami bezpieczeństwa nakazując uzbrojonym w nie Polakom ZAMORDOWANIE HESSA w razie Oporu.
Hitlera uratowali mnisi bułgarscy sprzedając mu Bułgarski Skarb Imperialny, który Starczał na KUPIENIE USA, wobec czego generałowie pruscy musieli Fuehrera PRZEPROSIĆ, który podjął wojnę Prewnecyjną ze Związkiem Sowieckim. Gdy szwedzki arystokrata zwrócił mu uwagę, że wojna z Rosją może mieć Nieobliczalne Skutki to odpowiedział: HRABIO, MUSZĘ…
Zagranie mnichów bułgarskich Bułgarskim Skarbem Imperialnym było wyjściem z alternatywy ODDANIA GO STALINOWI LUB ANGLIKOM ??? Wiadomo było, że Hitler będzie musiał ukryć go w Landach Wschodnich, które zostaną anektowane przez Polskę, więc będą mogli go odzyskać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/06/27/wolne-tematy-47-2018/
209. revers said - 2018-06-30 (sobota) @ 21:25:28
Getbacki, Skoki,…, Art-B
https://youtu.be/xN-VrFcsUEk//

Korwin-Mikke nazwał Jarosława Kaczyńskiego NOGĄ EKONOMNICZNĄ I FINANSOWĄ a Mateusza Morawieckiego HILARYM MINCEM. To Ciemniactwo Finansowe Prezesa UMOŻLIWIA Rozbój Finansowy mafii włoskiej, która do rewolucji solidarnościowej działała do Dunaju i Łaby a po rewolucji solidarnościowej Do Wisły i Dniestru, ale aresztowanie KILKUDZIESIĘCIU wysokich urzędników w Rumunii Za Korupcję świadczy, że z tą Granicą na Dniestrze wesoło nie jest.
Korwin nazywał Morawieckiego HILARYM MINCEM, ale jest gorzej, bo jego Złote Pomysły Ekonomiczne i Techniczne są takie, jakie ja miałem w VIII klasie. Powinien więc być aresztowany za Ciemiactwo lub Gangsterwo Finansowe, skoro z wielu śledztw wynika, że gangsterzy mają Parasol Ochronny na Najwyższym Stopniu Władzy. Skoro Stosunki z Izraelem są CORAZ LEPSZE – jak kiedyś ze Związkiem Sowieckim – to znaczy, że gangsterzy są chronieni przez Mossad, który Truje Antysemitów, bo Żydokomuna przekwalifikowała się w Mossad. To jest wina NOGI Ekonomicznej i Finansowej, dla której Największym Wrogiem jest Nacjonalizm, bez którego przed Mossadem czyli Juden SS bronić się NIE MOŻNA.
Stanęliśmy na tym, że HILARY MINC powinien być aresztowany jako Gamoń czy GNGSTER Finansowy, który jako Świszczypała z VIII klasy i Rehabilitant Stalina zagraża Kijowowi. Było Trzech Stalinów więc może być i CZWARTY. Mam artykuł: KSIĘŻYCOWE WIZJE MORAWIECKIEGO – W realizację pomysłów premiera pompowane są publiczne pieniądze. Trzeba o tym głośno mówić i obnażać bezsens tej fanfaronady, Polityka, 27.06-03.07.2018, s. 7: POTEM ICH POWIESZĄ U PODNÓŻA ETNY.
Jeszcze ciekawszy jest wniosek tego artykułu. Otóż Indolencję i GŁUPOTĘ ekonomiczną rządu Prawa i Sprawiedliwości wykorzystuje Prezydent Duda do budowy Systemu Prezydenckiego na sposób Lecha Wałęsy. – Bo jak inaczej nazwać Program Polityczny, który głosi: CZY CHCECIE ŻYĆ W BIEDZIE I BEZNADZEII PISU, CZY W DOSTATKU I SZCZĘŚLIWOŚCI POLSKI PREZYDENCKIEJ ??? Polskę Prezydencką Lecha Wałęsy zniszczyła Żydokomuna Aleksandra Kwaśniewskiego. Ile więc będzie kosztować Niszczenie Polski Prezydenckiej Andrzeja Dudy, który Kart Nie Pokazał więc mogą być nimi tylko PISTOLETY MASZYNOWE Mossadu.
Reżyser Bohdan Poręba tłumaczył Szachownicę Polityczną: Stan Tymiński BIŁ Tadeusza Mazowieckiego, wobec czego KOR musiał wystawić Wałęsę, który SKOMPROMITOWAŁ SOLIDARNOŚĆ, dzięki czemu Prezydentem został Kwaśniewski, który mógł wygrać TYLKO z Wałęsą. Za to Każdy Polak zapłacił z własnej kieszeni 250 tysięcy złotych.
Kwaśniewski wygrał dzięki Etatyzmowi Pruskiemu, który awansował średnią kadrę techniczną i administracyjną a są to zwykle ojcowie rodzin. We wrocławskim Komitecie Pamięci Ofiar Stalinizmu, gdzie działałem, został uknuty spisek Skonka-Tejkowski gry moim Etatyzmem Pruskim dla Aleksandra Kwaśniewskiego. Spisek UJAWNIŁA bójka Tejkowskiego ze Skonką o Ileś milionów dolców – w której powinni uczestniczyć Wszyscy Ograbieni. Finałem sprawy była okupacja Sejmu przez Niepełnosprawnych, którym Etatyzm Pruski dawał Policję Finansową, o czym Kornel Morawiecki powiedział: TO SIĘ DA ZAŁATWIĆ. – Policja finansowa to więcej od prywatnej armii inwalidów Hitlera TODT.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 1:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/07/01/wolne-tematy-48-2018/

Ad. 19, 23
Panie Leszku, Pan odwraca Kota Ogonem. Histeria JEDWABNEGO była ZAGŁUSZANIEM mej książki: INCYDENTU NIE BYŁO, Gdańsk 2001, która przeleżała wydawnictwie 2 lata. W książce ogłosiłem stanowisko Uniwersytetu Wrocławskiego, że HOLOKAUST TO ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL WERMACHTU wydany w Białymstoku na podstawie Śledztwa Abwehry w Jedwabnem w sprawie ZŁAMANIA przez Goldę Meir i Menachema Begina Planu BARBAROSSA.
Reżyser Bohdan Poręba telefonował do mnie KOLKAKROTNIE w sprawie podanych przeze mnie 3 PODSTAWOWYCH Dokumentów w/s JEDWABNEGO: Warszawskie akta Hermana Schapera, dowódcy plutonu egzekucyjnego Sonderkommando-A w Ełku, które w Jedwabnem działało jako CIECHANÓW, prowadzone Tak Pedantycznie, że mogłyby być eksponowane w Szkole Handlowej; Śledztwo Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego redukującego Polskę do Generalnej Guberni i 16 milionów mieszkańców oraz I Proces Jedwabeński SmerSza w Ełku w roku 1948, gdyż Zamachy na Stalina podlegały SmerSzowi, czym był też Plan Barbarossa z JEDWABNEGO.
W procesie w Ełku SmerSz zamordował 10 Świadków a Pan mówi, że SKAZAŁ DWUNASTU, więc czyżby 2 NIE ZAMORDOWANO ??? Rzezimieszek Stalinowski Rzempliński – Prezes Jaruzelo-UNIJNEGO Trybunału Konstytucyjnego – zrobił karierę na Publicznej Deklaracji w sprawie Procesu w Ełku: WYDANO DZIESIĘĆ WYROKÓW ŚMIERCI. – POWINNI WYDAĆ STO... To awansuje tego rzezimieszka z Sumienia Narodu na ORŁA UNII EUROPEJSKIEJ ROTSZYLDÓW, i uwalnia go z OBOWIĄZKU BICIA SIĘ z J. T. Grossem o tytuł Sumienia Narodu Polskiego.
Bohdan Poręba telefonował do mnie, że tych Dokumentów Nie Może Znaleźć; Odpowiedziałem, że drukował je odcinkami Leszek Bubel. Miałem niektóre Odcinki, ale ukradła mi policja polityczna. Na to odpowiedział, że Leszek Bubel NIE CHCE Z NIM O FILMIE O JEDWABNEM GADAĆ. Z tego wynika, że egzemplarze archiwalne skonfiskowała mu Policja Polityczna III.RP Mossad, jak u mnie. Jeszcze lepsza sprawa jest z Warszawskimi Aktami Hermana Schapera, które Uratował przed SmerSzem Prezydent Bolesław Bierut. Otóż zostały wywiezione do Niemiec i UTAJNIONE. Zwrócił się w tej sprawie o pomoc do Ojca Rydzyka, który mianował go Zapiewajłą Churu Babek Godzinkowych…
Poradziłem mu, aby zwracał się do Babek Godzinkowych, ale Cesarza Japonii, bo znaleziona w synagodze białostockiej podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem uwierzytelniona politycznie Karta Atlantycka: https://www.google.pl/search?biw=1164&bih=835&tbm=isch&sa=1&ei=Q7M6W5-OOojUsAfx3I6AAg&q=Tajemnicza+mapa+równie+tajemniczego&oq=// Jest AKTEM KONSTYTUCYJNYM JAPONII.
Bohdan Poręba został OTRUTY, gdy zadeklarował Podróż do USA w sprawie filmu o JEDWABNEM, bo Nie Wiedział, że żydokomuna przekwalifikowała się w Mossad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/staniszkis-kaczy%c5%84ski-zdruzgotany-duda-bez-charakteru/ar-AAzsGVI?li=BBr5CAq&ocid=UE12DHP//
Staniszkis: KACZYŃSKI ZDRUZGOTANY, DUDA BEZ CHARAKTERU

Artykuł Stankiewicza: TO SAMOBÓJSTWO PARTII RZĄDZĄCEJ, SUPER-Express, 2 VII 2018, s. 4. skomentowałem: Mundial ROSJA 2018: POLACY WON. Macie już Mistrzostwo Świata w NODZE ekonomiczno-finansowej Kaczyński-Morawiecki.
Bohdan Poręba mówił, że Żydokomuna grała Wałęsą dla SKOMPROMITOWANIA Solidarności i powrotu na tym do WŁADZY. Żydłak Wałesa mówił otwarcie: POLACY BĘDĄ KLĄĆ, ALE GŁOSOWAĆ NA MNIE, ale gdy obiecał, że mnie ZAMORDUJE to pierdolnąłem go Etatyzmem Pruskim, że została Odbytnica Wałęsy więc plan komunistów czy raczej kominternowców udał się Nadzwyczajnie.
Dziś TAK gra Jarosław Kaczyński: POLACY BĘDĄ KLĄĆ, ALE GŁOSOWAĆ NA MNIE, bo boją się folksdojcza Donalda Tuska. Może by się to udało, gdyby Polacy nie zostali Wypierdoleni z mundialu ROSJA 2018, jak Węgrzy ze SZWAJCARII: A GRAJCIE SOBIE W NOGĘ KACZYŃSKIEGO, która jest taka jak Program Dla Polski Donalda Tuska: GRILOWANIE + DOBRA PIŁKA NOŻNA, więc niemieckie bydle na URSZULI SIPIŃSKIEJ czepiło się spermy Boskiego Adolfa z odbytnicy Francoisa Mitterranda.
Jarosław Kaczyński postawił Polskę w alternatywie: Paryski Rotszyld TUSK – Londyński Rotszyld KACZYŃSKI. Paryski Rotszyld, który dał ubogiemu Adolfowi 900 milionów dolców a jego totumfackiemu Himmlerowi 100, był bardziej antypolski od Londyńskiego, bo powiedział Orłowskiemu: PANIE HRABIO, WY NAPOTKACIE NAS, NIEZWYCIĘŻONYCH ŻYDÓW, NA SWEJ DRODZE DO WILNA I LWOWA, NA ŚLĄSK AUSTRIACKI I PRUSKI, gdy Londyński Sapiesze: TEN POZNAŃ TO MOŻECIE WZIĄĆ. Z tej racji w przeddzień Bitwy Warszawskiej Rozwadowski internował w Armii wszystkich Żydów.
Ciekawe jeszcze, JAKIE KARTY MA DUDA dla Polski Prezydenckiej? bo sądzę, że Nie lepsze od Wałęsy ale z ATUTEM Pistoletów Maszynowych Mossadu, jakie zalecali Na Polaków w latach 90. Żydzi Rosyjscy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 371 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group