Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 378, 379, 380 ... 415, 416, 417  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.o2.pl/artykul/sluzby-ujawnily-dokumenty-o-seksualnosci-hitlera-zaskakujace-fakty-6305573479347841a//

Barbara Jaros 13.10.18 (18:57), Służby ujawniły dokumenty o seksualności Hitlera. Zaskakujące fakty
Adolf Hitler miał "skłonności homoseksualne" i przez kilka lat mieszkał w austriackim hostelu dla gejów - tak wynika z pochodzącego z czasów II wojny światowej raportu CIA na temat nazistowskiego przywódcy.

W latach 90. były polski komunistyczny wywiad wojskowy poinformował mnie o Bronisławie Geremku jako Nałożniku Hitlera. Kolegowałem się wówczas z panem Jęrzym Puchalskim-Hyżym, który Monitorował Bronisława Geremka w Zawichoście. Wcześniej pilnował Roberta Maxwella w Kołomyii z polecenia swej ciotki, która była agentem Dwójki.
Przy pomocy Bronisława Geremka Abwehra dokonała zamachu na Hitlera na trasie Warszawa-Kraków. Nałożnik miał w pociągu AMERYKA zatruć wodę Polonem, ale jego ojciec, rabin Borys Lewartow zadenuncjował to do SS, za co został szefem wielkiego kapitału Zachodniego Wybrzeża USA. Mam książkę KOCHANEK HITLERA opartą na śledztwie UB w tej sprawie.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/10/14/wolne-tematy-69-2018/

8. revers said - 2018-10-14 (Niedziela) @ 11:35:48
Trudno mowic o jakies polsce, jak lotniska polskie selekcjonuje i kontroluje mossad, gdzie panowie zyja?
https://nczas.com/2018/10/14/skandal-pracownik-lotniska-chopina-na-okeciu-pracuja-tajne-zydowskie-sluzby-tak-jakby-policja-zydowska/?fbclid=IwAR1eHx-MRmdVxIvqRWIWv1vOkPkccj5LpoynsT

10. lewarek.pl said - 2018-10-14 (Niedziela) @ 12:09:22
8. Revers
W Berlinie, na Tegel, też. Przesłuchują i kontrolują każdego, kto leci do Izraela i nie ma izraelskiego paszportu.
Innych na razie nie ruszają.53
53, revers said - 2018-10-14 (Niedziela) @ 22:59:16
re10
nie watpie panie lewarek ze kontroluja w Berlinie jak tez Amsterdamie, inaczej MH17 nie ulegl by katastrofie nad donbassem, ale zaraz po smolenskiej akcji z 10.04.2010 wylaczyli lotnisko Chopina na dluzej, tj. z polskiej kontroli SG, by wywiezc cos obciazajacego lub przywiezc znamiona wladzy.
A tak poza tym w wspolnych jednostkach wojskowych litewsko-polsko-ukrainskich oficjalnie hajluje sie jak kijew nakazal „slawa herojom i ukrainie”, a raczej usrael.
*****
Po SMOLEŃSKU na lotnisku Chopina CAŁA NOC lądowały i odlatywały samoloty izraelskie, czyli że wywoziły złoto ze Skarbca Włastów w Modlinie. Wcześniej 750 tysięcy ton złota ze tego skarbca niejaki Witte zawiózł na 23 statkach do Nowego Jorku, za ZAPROTESTOWANIE przez USA granicy izraelsko-niemieckiej na Wiśle, co ujawniła Izba Lordów.
Włastowie z Wrocławia byli OCZYWIŚCIE ogierkami żydowskimi, jak Czyngis Chan i Attyla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,23788998,warszawa-wolna-od-faszyzmu-skandowali-obywatele-rp-blokujacy.html//

WARSZAWA WOLNA OD FASZYZMU - skandowali Obywatele RP blokujący przemarsz ONR; https://www.pscp.tv/Tamara10612/1OdJrpygQPpKX?autoplay&t=46//

O Yes, Yes, Yes, ... Ojcowie FASZYZMU, Keynes i Paderewski, wprowadzili jako Środek Antykryzysowy NACJONALIZACJĘ ZŁOTA. Według norm amerykańskich Kobieta miała prawo do Garnituru Złotniczego a Żyd do złota, które może ŁYKNĄĆ jednorazowo – na czym rząd USA obłowił się Sowicie, że przystępował do wojny z Pełnym Skarbcem.
Faszystowska Nacjonalizacja Złota ZAPOBIEGAŁA w sytuacji kryzysowej Ucieczce Pieniądza i Kapitału od papierów wartościowych do złota, gdyż renta deflacyjna złota jest zwykle wyższa od kapitałowej, więc po co harować w biznesie skoro można kupić złoto i ma się zysk WYŻSZY.
Ja byłem Pierwszym, który zaaprobował anulowanie przez Prezydenta Reagana Faszystowskiego Bezpiecznika Antykryzysowego, ale nie ze Strachu, że kobiety zaczną chodzić po ulicach w Garniturach Złotniczych miast kieckach, tylko, że mam znacznie lepszą metodę napełniania Kasy Państwowej. Tą metodą jest SARMACKI Babski Monopol Złota WYMUSZAJĄCY grę papierami wartościowymi.
Gra papierami wartościowymi jest grą w Technologię, która jest Największą Strategią, co GWARANTUJE Napełnianie Kasy Państwowej. Ciemniak technologiczny Holokaust Prezydent Bush Junior wydając Rozkaz SKATOWANIA mego Pełnomocnika w NASA złamał 2 amerykańskie doktryny Imperialne: Teodora Roosevelta i Monroe'go. Stanisław Michalkiewicz mówi zaś, że na skutek Rewolucji Solidarnościowej, która dyskontowała Satelitarną Detekcję Złota, Rosja cofnęła się terytorialnie do Piotra Wielkiego, nie wspominając, że URATOWAŁY JĄ Siostry Alvarado zamawiając u KAMAZA mój Aerobus dla Złamania doktryny Monoroe'go.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Maruchy nie ma Słowa o najważniejszym wydarzeniu w Polsce i Unii Europejskiej, czym była wczorajsza Pyskówka w TVP. Prokurator Generalny porównał Trybunał Unijny w Luksemburgu dla NIEWONIKÓW czyli Polaków i Węgrów z Trybunałem NADUNIJNYM w Karlsruhe dla Niemców. Po odejściu ze studia Prokuratora Generalnego Psy Unijne kontynuowały JAZGOT nazywając to Wyprowadzaniem Polski z Unii Europejskiej.
Argumentacja, że Polski Nie Stać na wychodzenie z Unii Europejskiej, gdyż musielibyśmy zapłacić za FUTROWANIE – na co nas Nie Stać – przypomnę, że w I dekadzie Unijnej Polski Niemcy i Francja ZAROBIŁY na Niszczeniu Polskiej Gospodarki Dotacjami Unijnymi BILION Euro a w perspektywie zyski z POLSKI jako płatnika unijnego mają być Wyższe, zwłaszcza GIEŁDOWE dla mafii sycylijskiej. Dotychczas tylko ja zagroziłem Połowom Giełdowym mafii sycylijskiej SARMACKIM Babskim Monopolem Złota.
Ciekawe czy wystąpienie Prokuratora Generalnego zagrozi doktrynie Kaczńskiego-LENINA przetworzenia żydokomuny w Mossad, którą tak skutecznie realizuje Morawiecki-STALIN.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemiecki kapitał wojenny i żydowski kapitał kryminalny lansują zamki Jurajskie jako Kazimierzowskie. To wynika z definicji zamków nadreńskich jako ŚREDNIOWIECZNYCH, co jest ABSURDEM. MOJĄ chronologię kastelogiczną potwierdził archeolog austriacko-niemiecki Heinrich Kusche, który zidentyfikował gęstą siatkę na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNE tunele, które ja zinterpretowałam jako Lochy Zamkowe, co zostało potwierdzone a Austrii i na Lubelszczyźnie, gdzie odkrywano na tej podstawie rekultywowane rolniczo zamki. To zaś DATUJE zamki nadreńskie nie na Halsztat, jak tłumaczyłem Niemcom, ale NEOLIT.
Z tym Kazimierzem Wielkim to była taka historia. Krakowska służba archeologiczna zleciła Lwowsko-Wrocławskiej Szkole Archeologicznej i Architektoniczno-Historycznej zametrykowanie architektury Krakowa, więc wysłano tam Hawrota, który odatował Ten kościół na kulturę Łużycka a Tamten na Przedłużycką. Jak mi mówiła jego asystentka Elżbieta Ostrowska to SPODZIEWALI SIĘ TAM CZEGOŚ NA MIARĘ PAŁACU DIOKLECJANA W SPLICIE.
Potem sprowadzono historyka architektury z Oxfordu, który odatował wszystko jak Leci Kazimierzem Wielkim - bo ZASTAŁ POLSKĘ DREWNIANĄ A ZOSTAWIŁ MUROWANĄ, gdy tegoż Kazimierza jest w Krakowie TYLKO Barbakan – wobec czego Lwowsko-Wrocławską Szkołę Archeologiczną i Architektoniczno-Historyczną WYTRUTO trutką Majranowskiego jako Nacjonalistyczną, że zostałem tylko ja, gdyż ja kawy nie piję: BOŻE STRZEŻ ANGLIĘ. To umożliwiło karierę Krakowskiej Szkole Archeologicznej szofera Hitlera Oskara Schindlera: BOŻE STRZEŻ ANGLIĘ.
Pogłosem tego PIERDZENIA są Zamki Jurajskie jako KAZIMIERZOWSKIE. W te pędy poszli Żydzi żądając Zwrotu Wawelu, gdyż mają Jakieś rachunki Wielkich Sum na budowę Zamku Królewskiego. Dużo trudu kosztowało mnie, żeby wytłumaczyć, że żydowskie roszczenia do Wawelu są absurdalne, gdyż chodziło o budowę przez Kazimierza Wielkiego Gotyckiej Moskwy i Gotyckiego KREMLA, który nie został ukończony.
National Geograpfic próbował Ukraść Mi BIBLIĘ, gdyż zawarł układ z SONY i BANGALUR MIKROSOFT na komputerowe gry Biblijne. Ogłosiłem, że żadne gry komputerowe dla MACANIA Tajemnic Biblijnych nie są potrzebne, gdyż zostały one wyjaśnione przeze mnie. Ostatnią z tych Tajemnic była Północna Jerozolima, identyfikowaną ze Stambułem lub Stalingradem. Udało mi się zhistoryzować ją dzięki Pawłowi Szydłowskiemu: https://www.youtube.com/watch?v=yk11IMyOjtc// jako Troję na Złotym Rogu. Mojżesz oblegał tą Jerozolimę 10 lat, aż w roku 1318 p.n.e. wpłynęli do Bosforu Ariowie i Słowianie, przed którymi olbrzymia orda habirska Zabójców Kobiet schroniła się w Obozie, który został zdobyty i wymordowany.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadwiga Staniszkis o rządach PIS: WŁADZA TO DLA NICH KOGOŚ PRZYDEPNĄĆ, KOPNĄĆ...
Niektórzy przebąkiwali i PRZEBĄKUJA, że Kaczyński ma władzę na 30 lat, jak Sanacja, z czym trudno się Nie Zgodzić.
Najpierw na TRZYDZIEŚCI LAT miał władzę Wałęsa, ale chciał mnie ZAMORDOWAĆ więc musiano go stawiać na nogi Zastrzykami. Potem na 30 lat miał władzę Tusk, ale zaczął się Całować z mafią sycylijską, więc musiał iść do Brukseli, a teraz Jeszcze 20 Lat będzie rządził Kaczyński-LENIN, bo Polacy tak się przestraszyli Folksdojczy Tuska, że będą głosować na Mossad Kaczyńskiego-LENINA.
Przypomina to MĄDROŚĆ Wałęsy: Polacy będą KLĄĆ, ale głosować NA MNIE, co może powtórzyć się z Mossadem LENINA, który ma dla Polaków dyktaturę Izraelskich Pistoletów Maszynowych, co ujawniono w r. 1990 jako doktrynę Żydów Rosyjskich. Ponieważ ta Dyktatura została Zaprotestowana przez Kaczyńskich jako Przedwczesna to zaczęli się LŻYĆ więc Kaczyńscy ujawnili oną Dyktaturę Izraelskich Pistoletów Maszynowych, BO TONĄCY SZASZKI SIĘ CHWYTA. Szaszka to szabla haremowa – ostra jak brzytwa.
Piłsudski mawiał: ZDAWAŁEM SOBIE SPRAWĘ Z SIŁY OBCYCH AGENTUR W POLSCE, ALE DOPIERO PO ZBOBYCIU WŁADZY PRZESTRASZYŁEM SIĘ ICH...
STALINOWIEC Kornel Morawiecki wygrał politycznie postulowaną przeze mnie w Etatyźmie Pruskim „amerykańską policję skarbową” tylko złożoną z NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Była to policja Okrutna, która po narzuceniu przez Keynesa i Paderewskiego Rooseveltowi faszystowskiej formuły Złota, jako alternatywy niemiecko-żydowskiej granicy na Missisipi, obłupiła Łykaczy Złota, tak że USA przystąpiły do Wojny jako KREZUS nad Krezusami: REZUS I JA.
Otóż Żydzi ZESRALI SIE, że będą znowu zmuszani do łykania złota, od czego odżegnali się Satelitarną Detekcją Złota, bo takiej ilości złota rozprowadzić przez przewody pokarmowe Nie Można.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew Święch, MIĘDZYNARODOWA SŁAWA „klątwa Jagiellończyka”. Część II, Rzeczpospolita, 19 X 2018, s. J6-7.

To jest niemiecka fekaliomachia dla ZAMAZANIA, że Cywilizacja Polska jest starsza od egipskiej. Artykuł jest ilustrowany zdjęciem ROMAŃSKA KRYPTA ŚW. LEONARDA NA WAWELU została wzniesiona w XII w. za panowania księcia Władysława Hermana – co kwalifikuje znanego mi osobiście Zbigniewa Święcha na wyznawcę krakowskiej Szkoły Archeologicznej szofera Hitlera Oskara Schindlera.
Krypta św. Leonarda jest reliktem wawelskiej katedry III, której MODELEM jest zachowany doskonale Tum Łęczycki. Władysław Herman panował zaś w l. 1079-1102, ale Kraków zajął dopiero po bitwie z Połowcami-Seldzukami pod Przemyślem w r. 1099, w której KANCLERZ Magnus Włast rozgromił turecką armię JEROZOLIMSKĄ. Ponieważ Władysław Herman był Popychadłem to w kronice węgierskiej napisano UMARŁ KRÓL MAGNUS.
Na Wawelu znaleziono tympanon katedry Hermanowskiej z wyobrażeniem Mieszka Bolesławowica jako ANIOŁA a więc Nieżyjącego. Świadczy to, że odbudowę zniszczonej przez Czechów katedry OBECNEJ prowadziła wdowa po Mieszku, Anastazja Bolesławowcowa, hołdowniczka węgierska. Tympanon został zezłomowany po zajęciu Krakowa przez Magnusa Własta po bitwie pod Przemyślem w r. 1099, co WYKLUCZA łączenie romańskiej krypty św. Leonarda (katedra III) z obecną katedrą Gotycką (katedra IV). Wobec tego katedry Hermanowskiej NIE BYŁO, tylko odbudowana przez Anastazję katedra OBECNA.
SKĄD się jednak wzięła katedra Romańska (III)? - To jest krypta CZESKA a według mej chronologii architektonicznej to katedrę III zbudował Krok z Krokowa-Pragi po wygnaniu Chronosa z Krakowa do Kazimierza Dolnego, gdzie ten zbudował wspaniałą cytadelę i skąd budował Megalityczny Płock. Najpierw Krok zbudował jednak Tum Łęczycki, żeby zapytać Obywateli, czy im się to PODOBA.
Syn Chronosa Chejron po zajęciu Anglii budował tam nie tylko STONEHENGE, ale i Emporia-katedry. Po wygnaniu z Anglii przez Posejdona zbudował na Jutlandii kanał i katedrę RIBE, gdzie krypty NIE MA, gdyż budujący krypty angielskie Tryton-Turyng musiał wracać do Bohemii wobec najazdu na nią Prometeusza z Palermo.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/bu%c5%82garia-domniemany-zab%c3%b3jca-dziennikarki-marinowej-przyzna%c5%82-si%c4%99-do-winy/ar-BBOC93A?li=BBr5KbO&ocid=UE12DHP

BUŁGARIA: DOMNIEMANY ZABÓJCA DZIENNIKARKI MARINOWEJ PRZYZNAŁ SIĘ DO WINY

Głupia baba, NIE WIEDZIAŁA, że jak się zajmuje TAKIMI SPRAWAMI to naślą na nią GWAŁCICELA. Tym razem gwałciciela nasłał Parlament Bułgarski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=3w3NbABWBUw//

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI DONALDA TUSKA! KTO NAPRAWDĘ STOI ZA "KRÓLEM EUROPY"? Tylko wRealu24.tv!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiktoria Marinowa prowadziła w Ruse śledztwo Telewizyjne w/s defraudacji funduszy unijnych. Atrakcyjna młoda kobieta została zamordowana PO przesłaniu mi poufnego listu Centralnego Międzynarodowego Banku Jerozolimskiego do Parlamentu Bułgarskiego, świadczącego, że Parlament Bułgarski uznał Złoto Hitlera w Wałbrzychu za HOLOKAUSTYCZNE. Ja uznałem to złoto – namierzone przez AGH na 2,5 miliona ton a po opracowaniu komputerowym Niecałe 2,41 miliona ton – za Imperialne Złoto Bułgarii, żądając od Parlamentu Bułgarskiego jak najszybszego zabrania tego GÓWNA, żeby nie zagrażało Polsce.
Cygan po zamordowaniu Marinowej powrócił zaraz do matki w Neuzelle na polskiej granicy, bo nic innego w Ruse do roboty nie miał, tylko żeby DAŁA MU DUPY wg genialnych śledczych. Uznanie Złota Hitlera za Holokaustyczne opiera się chyba tylko na wiedeńskim paszporcie Adolfa Hitlera z 30 IV 1941 No: 25.840: Pochodzenie ŻYDOWSKIE, Narodowość ŻYDOWSKA, Kapitał KRYMINALNY.
Ten list do mnie i przekazanie śledztwa w/s defraudacji funduszy unijnych społecznemu komitetowi monitorowania funduszy unijnych świadczą, że Marynowa zamierzała się zająć Imperialnym Złotem Bułgarskim, z racji czego została zamordowana. To obliguje do śledztwa również Unię Europejską jako Darczyńcę.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AP, Mieszkańcy Balic: CHCEMY CISZY NOCNEJ NA LOTNISKU! Głowa pęka od tego huku! Ja już tego nie mogę znieść! Czuję się jakbym nocowała wprost na pasie startowym! Fakt, 23.10.2016, s. 7.

W Radzie Airbusa na Salonie Lotniczym BERLIN 2000 wybuchła TYTANIKADA, gdyż przyszła wieść, że w Nocy podpisano w Duesseldorfie umowę koalicyjną, w której ZIELONI zobowiązali się do zaprzestania ataków na Europort Lotniczy KOLONIA-BONN za Zobowiązanie SPD do przejścia Niemiec na UKRAIŃSKI napęd lotniczy jako Najcichszy. Za tum krył się MÓJ Aerobus SADDAM, który zwiększał bezpieczeństwo lotów MILIONKROTNIE, komfort komunikacji i transportu lotniczego CZTEROKROTNIE oraz redukował koszty komunikacji i transportu lotniczego o 66%.
Gdy przystępowałem w Niemczech do Licytacji Lotniczej to było 200 towarzystw lotniczych, które miały być zredukowane na moim Aerobusie do 4: Rotszyldów, Rokefelerów, Bushów i Batenbergów, co groziło przekształceniem awiacji w MONOPOL żydoniemiecki na podobieństwo żydoarabskiego kapitału petrochemicznego.
Aerobus-SADDAM został zniszczony SKATOWANIEM mego Pełnomocnika w NASA na rozkaz Prezydenta Busha Juniora, wobec czego kanclerz Schroeder i Jasir Arafat przenieśli Aerobusa SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, gdzie jest produkowany jako KITAN, co jest nazwą Chin Prawdziców. Ten KITAN w wojnie jugosłowiańskiej Wyrżnął wszystkie APACZE, aby zaraz po tym anektować Morze Południowochińskie, podstawę amerykańskiej doktryny Imperialnej, którego US Navy – nie mając tej techniki – bronić NIE MOGŁO.
To powtórzyło się z doktryną Monroego przez zamówienie u KAMAZA przez siostry Alvarado mego Aerobusa na podstawie schematycznych rysunków w www.wandaluzja.com, teraz www.wandaluzja.pl//. Siostry URATOWAŁY tym Rosję, która po zastrzeleniu Sióstr Alvarado produkuje Aerobusa-KAMAZ na prawie Wojennego, jak Chiny i Japonia, a jedyną firmą która produkuje Aerobusa na podstawie prawa Handlowego dającego jej całą awiację światową jest indyjski TATA, który jest formalnie kapitałem południowokoreańskim a krypto-północnokoreańskim.
Ujawniona przez Izbę Lordów granica izraelsko-niemiecka na Wiśle miała być realizowana TAKTYCZNYMI rosyjskimi bombami atomowymi na Warszawę, Toruń i Gdańsk oraz 40 dywizjami Bundeswehry na AEROBUSACH, gdyż helikopter bierze do 7 komandosów czy marinersów a Aerobus STU. Dla ZAPOBIEŻĘNIA termu zleciłem produkcję Aerobusa ŚWIDNIKOWI, ale agent niemieckiego kapitału Wojennego Donald Tusk zlikwidował armię polską i sprzedał ŚWIDNIK mafii sycylijskiej.
Granicę izraelsko-niemiecką na Wiśle zniweczyli Bracia Kaczyńscy płacąc USA 750 tysięcy ton złota ze skarbca Włastów w Modlinie, ale ile zapłacili Holokaustom to Izba Lordów nie podała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysły Morawieckiego – Centralny Port Lotniczy: ZA PÓŹNO, ZA DROGO, ZA GŁUPIO, Dziennik Gazeta Prawna, 16 III 2017, s. A16.

+BlackFly&tbm=isch&tbs=rimg:CbGcMB1YAdpPIjiCRv35G-
https://www.o2.pl/artykul/sensacyjne-informacje-o-mh370-francuzi-odkryli-cos-dziwnego-6https://www.o2.pl/artykul/sensacyjne-informacje-o-mh370-francuzi-odkryli-cos-dziwnego-6309389103409281a309https://www.o2.pl/artykul/sensacyjne-informacje-o-mh370-francuzi-odkryli-cos-dziwnego-630https://www.o2.pl/artykul/sensacyjne-informacje-o-mh370-francuzi-odkryli-cos-dziwnego-6

Bartłomiej Bajerski 24.10.18 (14:08) Sensacyjne informacje o MH370. Pochodzą od francuskich śledczych

KOMENTARZE:
wandaluzja.pl 12 minut temu

Czy MH370 Zniknął z Radarów w strefie kontroli wojskowej Wietnamu czy chińskiej Armii Czerwonej, która anektowała Morze Południowochińskie moim Aerobusem KITAN. Nazwa od Chin Prawdziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/nar%c3%b3d-chcia%c5%82-wodza-potrafi%c4%85cego-bi%c4%87-wroga-a-taki-by%c5%82-tylko-pi%c5%82sudski/ar-BBOVa1e?ocid=UE12DHP#page=2

NACJONALISTA Cat-Mackiewicz: NARÓD CHCIAŁ WODZA POTRAFIĄCEGO BIĆ WROGA, A TAKI BYŁ TYLKO PIŁSUDSKI.

Również Roman Dmowski ZAAKCEPTOWAŁ Zamach Majowy z racji Nieuchronności Wojny z Niemcami, co po dojściu Hitlera do władzy Piłsudski skwitował: EUROPA POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO. NIECH ŻYJE POLSKA.
Uważa się, że największym wrogiem Niemiec był Józef Beck, któremu Piłsudski dał Preliminarz Kupienia przez generałów pruskich od rabinów nowojorskich folwarku żydowskiego, który nazywał się Związkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich. Preliminarz był AKTEM, bo system polityczny został Uruchomiony. Piłsudski był Lodową Ścianą, która stopiła się Trzykrotnie: I. raz, gdy Czesi w mundurach FRANCUSKICH napadli na Cieszyn, kiedy to powiedział do Dmowskiego: Ma Pan Swoje Opole z WROCŁAWIEM; II. raz na wieść o powierzeniu urzędu Kanclerza Hitlerowi: EUROPA POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO. NIECH ŻYJE POLSKA, a po raz III, gdy nastolatka zapytała go arogancko: DLACZEGO KOCHA ŻYDÓW. - JA KOCHAM ŻYDÓW? TO DOBRZE POWIEDZIANE CHA-CHA-CHA...
Ukraińscy Nacjonaliści stalinowskiego chowu – bo chodzi o Skompromitowanie nacjonalizmu – popełniają wobec Polski Błąd Denikina: JUŻ NIE JESTEŚCIE POTRZEBNI. Wschodnia granica Ukrainy została zarejestrowana w Lidze Narodów traktatem Ryskim, ale BEZ KRYMU, którego zarejestrowanie w ONZ wymagało anulowania przez Polskę Traktatu Ryskiego.
Kurułtaj w Bakczysaraju zwrócił się do Ligi Narodów o przyznanie Polsce mandatu nad Krymem, co Liga Narodów odrzuciła. Ja to wykorzystałem do deklaracji, że WSZYSRTKIE RODY ROSYJSKIE, KTÓRE UTRACIŁY SKARBY W BITWIE POD ORŁEM, MUSZĄ ZAREJESTROWAĆ SIĘ U MNIE.
Wniosek z tego jest taki, że wyznawcy Stalinowskiego Nacjonalizmu nie mają pojęcia o Prawie Europejskim. ANTYPOLSKA Ruś Czerwona została ustanowiona przez Turków Seldzuków w r. 1084 a została odzyskana przez Polaków w bitwie pod Przemyślem w r. 1099. Zdobył ją Batu Chan zdobyciem Czerwienia-Zaleszczyk, ale odbił Król Henryk III Prawy, który w bitwie pod Sandomierzem w r. 1289 zabił 4 Królów Tatarskich, 8 wziął do niewoli a 4 przepędził. Kazimierz Wielki dokonał zaś Okupacji Rusi Czerwonej, co było ANEKSJĄ, re-anektowaną przez Andegawenów, ale odzyskaną z Mołdawią i Wołoszczyzną przez Jadwigę Andegaweńską.
Ukraina i Kozaczyzna była tworem WIŚNIOWIECKICH.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/10/26/wolne-tematy-72-2018 - Ad. 95:

WAŃKA WYNALAZŁ W PIWNICY NIEMCA ROWER A OLIVER CROMWELL U ŻYDÓW MASONERIĘ.

Jak uczyli komuniści to Cromwell miał POMYSŁ Na Anglię: Handlowanie Szkotami i Irlandczykami było NIEBEZPIECZNE więc postanowił zahandlować ŻYDAMI. Załadował więc zdezelowane statki Pejsatymi i popłynął na Jamajkę, gdzie był główny targ niewolniczy. Ponieważ Hiszpanie nie chcieli Pejsatych kupować to kazał statki z Pejsatymi ZATOPIĆ. Gdy WYTŁUMACZONO MU, że w Prawie Chrześcijańskim Prawo do Handlu i Eksploatacji Niewolników mają TYLKO Żydzi, to powołał Nowy Izrael z Obrzezaniem Po Śmierci, którego Świątynią jest loża masońska.
Rabini londyńscy zgodzili się na to pod warunkiem, że Loża Masońska będzie podporządkowana kanonicznie Synagodze, co w praktyce polegało na utworzeniu Rabinackiej Nomenklatury Masońskiej, czyli że WŁAŚCICELAMI lóż masońskich są rabini, z Ojca na Syna.
Loża Masońska jest Świątynią Handlarzy i Właścicieli Niewolników. 20 lat temu OBLICZONO, Ile to Europa jest Winna Afryce za Handel Niewolniczy, z czego wynikało, że Europejczycy winni być Wywłaszczeni na rzecz Afrykanów. Odpowiedziałem, że w Europie handlarzami niewolników tylko Żydzi i masoni a europejskim centrum handlu niewolniczego był Liverpool od czasów handlu Irlandczykami. Leopold Kongijski sprzedał Arabom 10 milionów Afrykanów, którzy zastąpili niewolników rosyjskich i ukraińskich. Ponieważ niewolnicy afrykańscy byli przykuwani za lewą dłoń to jedynym sposobem uwolnienia się od niewoli arabskiej było OBCIĘCIE lewej dłoni.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-zachodnia/parlament-europejski-uznal-marsz-niepodleglosci-za-neonazistowski/

PARLAMENT EUROPEJSKI UZNAŁ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI ZA NEONAZISTOWSKI

A dlaczego nie FASZYSTOWSKI ??? Otóż dlatego, w mam przed sobą HISTORIĘ NA WEEKEND z transparentem FASZYSTOWSKI PUCZ W USA, który był skutkiem ZMUSZENIA przez Keynesa i Paderewskiego Prezydenta Roosevelta do FASZYSTOWSKIEJ Nacjonalizacji Złota, z formułą: Amerykance GARNITUR ZŁOTNICZY a Żydowi ILE POTRAFI ŁYKNĄĆ. Wobec tego amerykańska Policja Skarbowa biła Żydów, żeby łykali Jak Najwięcej – i stąd NIENAWIŚĆ Żydów do Faszyzmu.
Jest gradacja: Patriotyzm – Nacjonalizm - Szowinizm – Nazizm. Nazizmu niemieckiego nie było tylko ŻYDOWSKI, a polskiego Tym Bardziej, wobec czego nazywanie Marszu Niepodległości NEONAZISTOWSKIM jest lżeństwem, za które powinno się iść Pod Sąd.
Der Spiegel napisał w transparencie: ŻADNEMU POLSKIEMU, CZESKIEMU CZY WĘGIERSKIEMU NACJONALIŚCIE DO GŁOWY BY NIE PRZYSZŁO WYWŁASZCZANIE, WYPĘDZANIE CZY MORDOWANIE OBCOPLEMIEŃCÓW, ALE ZOSTALI DO TEGO PRZYMUSZENI PRZEZ HITLERA, KTÓRY POWOŁYWAŁ SIĘ NA DOBRZY PRZYKLAD TURKÓW W ARMENII. Polaków przy Okrągłym Stole WYWŁASZCZYLI Żydzi, Niemcy i Stalinowcy. Amerykanie ogłosili, że w Polsce jest 70% kapitału niemieckiego, 25% żydowskiego i 5% polskiego; - Te 5% kapitału polskiego to Pani Oceanów Tereski Maj z Poznania.[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 378, 379, 380 ... 415, 416, 417  Następny
Strona 379 z 417

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group