Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komil Szewczyk, Maria Kiszczak zeznaje „Super-Expressowi”: UJAWNIŁAM TECZKĘ WAŁĘSY BO BAŁAM SIĘ O ŻYCIE; SUPER-Express, 18 I 2018, str. 1, 3.

Jest pytanie: KTO BYŁ WŁADNY ZAMORDOWAĆ MARIĘ KISZCZAK? Otóż JEDYNĄ instytucją Zainteresowana i Władną mógł byż Mossad, ale „ociągał się”, gdyż była to Najlepsza i IDEOLOGICZNA agentka Mossadu, która mogła się jeszcze przydać. Z tej racji Instytut Pamięci Narodowej NIE ZROBIŁ rewizji w domu Kiszczaków, gdyż Nie Miał do Tego Prawa. Wyręczyła go dopiero Kiszczakowa przynosząc Teczkę Wałęsy do IPN-u, więc teraz zamordowanie Kiszczakowej obciążyłoby Mossad.
Pisałem niejednokrotnie, że książęta brytyjscy i Prezydent Trump przyjeżdżali Nie do Polski, ale do LECHA WAŁĘSY. Prezydent Trumpf OBIECYWAŁ Amerykanom Dług Amerykański 19 bilionów USD, ale nazajutrz po wystawieniu aktu Oskarżenia Lechowi Wałęsie Sekretariat Stanu MARYLAND ogłosił Dług Amerykański na 14.300.Bilionów.USD. Ten Akt Oskarżenia ZNISZCZYŁ bowiem Wałęsę jako ŻYRANTA Długu Amerykańskiego. Ponieważ Głównym Przeciwnikiem po śmierci otrutego u Urszuli Sipińskiej Alojzego Kowalskiego BYŁEM JA to Wałęsa WYELIMINOWAŁ MNIE Pukaniem Się w Głowę… Wczoraj widziałem film jak Piękna Amerykanka przekomarza się z małpiszonem i proponuje mu POZOWANIE do aktu Jezusa Chrystusa. Gdy Małpiszon wsadza ręce Gdzie Trzeba to zakleszcza je i ZAGWAŻDŻA a potem bije w głowę młotkiem. – PIĘKNA AMERYKANKA.
Przypuszczam, że coś takiego mogli przygotować i dla mnie, abym Umarł Za Wierę Chrześcijańską i Muzułmańską, jak Popiełuszko. Świąteczny Der Spiegel zamieścił na okładce Jezusa Chrystusa jako WALETA Chrześcijańsko-Muzułmańskiego, którego nie znalazłem w Der Spiegel – On Line.
Postawienie PRZED SĄDEM Wałęsy jako Notorycznego Łgarza Politycznego pozbawiło go urzędu Żyranta Długu Amerykańskiego, na SPŁATĘ którego miała iść Polska, gdyż Zawodowy Łgarz NIE MOŻE BYĆ ŻYRANTEM. To obciąża Długiem Żyrowym, czyli onymi 14.300.Bilionami.USD, Mocodawców Łgarza czyli Jana Pawła II. Gdy Amerykanie zorientowali się, że ze mną Wałęsa jako ŻYRANT Długu Amerykańskiego nie przejdzie to chcieli mnie zamordować – formalnie za ujawnienie Satelitarnej Detekcji Złota, ale nie zgodził się na to Kanclerz Kohl – prawdopodobnie z uwagi, że LEPIEJ będzie jak zrobi to Wałęsa?
W Niemczech sprawę załatwiła Propagandzista Stasi Angela Merkel z odbytnicy Francoisa Mitterranda wpisując mnie na Listę Oszustów Światowych. To ujawnił Bank Atlantycki po przepędzeniu przeze mnie Zarządu Komisarycznego i Prawa Martwej Ręki wobec Złota Stalina na wykupienie przez Holokaustów USA. Złoto to zostało zdobyte przez mego ojca i Marszałka Broz-Tito-Pindara w wojnie ukraińskiej, i złożone w Wojennym Skarbcu Polskim, gdzie mój ojciec i Marszałek założyli Bank Atlantycki. Bank Atlantycki skierował mą sprawę jako Oszusta Światowego do Wysokiego Trybunały Togo, gdzie był Wojenny Skarbiec Polski, a Wysoki Trybunał uznał mnie za Obywatela Amerykańskiego, tak jak Niemcy, i skierował sprawę do FBI.
Po mym powrocie z Niemiec Wałęsa „rwał się do zamordowania mnie”, i zrobiłby to za II kadencji prezydenckiej, na co mu jednak nie pozwoliłem zwracając się po raz ostatni o pomoc do Urszuli Sipińskiej, która miała JESZCZE 3 miliony głosów. Wałęsa PRZEGRAŁ a one 3 miliony głosów zniszczył ENDEK Tomasz Wołek deklarując, że KAPITAŁ KRYMINALNY TO ANTYSEMITYZM.
Ogłaszam śledztwo SZKALOWACZY na Politechnice Wrocławskiej, gdzie działał NAJWYBITNIEJSZY Prowokator Armii Sowieckiej Kornel Morawiecki. PWr była immunitetem finansowym, gdzie dzielono przysłane z Niemiec MOJE pieniądze, tak jak w Poznaniu forsę Urszuli Sipińskiej równoważną mojej. Ci którzy Niczego Nie Widzieli, Nie Słyszeli i Nie Mówili mają być traktowani jak małpiszony Admirała Canarisa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/macierewicz-chcia%C5%82-obci%C4%85%C5%BCy%C4%87-teczkami-mateusza-morawieckiego-i-jego-ojca/ar-AAuW3Js?li=AAaGjkQ&ocid=spartandhp//

MACIEREWICZ CHCIAŁ OBCIĄŻYĆ TECZKAMI MATEUSZA MORAWIECKIEGO I JEGO OJCA
„Macierewicz przedstawił materiały Jarosławowi Kaczyńskiemu, ale efekt okazał się odwrotny do zamierzonego. Według źródeł GW prezes zdenerwował się i odebrał manewr byłego szefa MON jako szantaż.”

To jest zrozumiałe w tym sensie, że o ile Wałęsa był agentem KGB to Kornel Morawiecki jako agent SmerSza był NAJWIĘKSZYM TERRORYSTĄ ANTYPOLSKIM. Kaczyńscy byli zaś agentami Mossadu, który według deklaracji FBI w sprawie Pollarda, był NAD-KGB.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 3:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosjanie POUCZYLI Żydów, że Starożytną Jerozolimą był nie Stalingrad a KONSTANTYNOPOL, a Ojcem Holokaustów był Jezus Chrystus. Żydzi ze strachu przed moją książką INCYDENTU NIE BYŁO zaakceptowali to, że jako Dzieci Boże są WŁAŚCICIELAMI Całego Złota Świata. Mason nowojorski i Wielki Mason Polski Julian Tuwim zaśpiewał w Kwiatach Polskich: CAŁE ZŁOTO ŚWIATA W PIWNICACH SYNAGOG.
Dzieciom Bożym należało się też złoto z Satelitarnej Detekcji, o którym Wielki Mason Polski nie słyszał, co zrealizowali przez wpisanie mnie przez Holokaustkę Angelę Merkel na listę Oszustów Światowych.
Rosjanie z Sankt Petersburga wytłumaczyli różnicę między chrześcijaństwem a islamem: Otóż chrześcijaństwo powstało na Talmudzie JEROZOLIMSKIM a islam na Talmudzie BABILOŃSKIM, uważając za Autora obu Talmudów Jezusa Chrystusa. Ja to zaraz OPROTESTOWAŁEM odnośnie Talmudu Jerozolimskiego jako Asyryjskiego Prawa Wojennego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/podroze/news/w%c5%82adze-wenecji-chc%c4%85-kara%c4%87-oszust%c3%b3w-%c5%bceruj%c4%85cych-na-turystach/ar-AAv0wzn?li=BBr5MKa&ocid=iehp//
WŁADZE WENECJI CHCĄ KARAĆ OSZUSTÓW ŻERUJĄCYCH NA TURYSTACH

Niech Władze Wenecji ukarają najpierw Największego OSZUSTA, jakim jest Silvio Berlusconi. Otóż jako agent Muammara Kadafiego wykorzystał on moja książkę INCYDENTU NIE BYŁO (Gdańsk 2001) do zgarnięcia puli pokerowej EXODUSU Biblijnego, z którego część przeznaczyli na program Ratowania Wenecji MOJŻESZ.
Ja od razu zaprotestowałem tego Błazeńskiego Mojżesza techniką Moskiewsko-Warszawską, polegającą na podniesieniu sterowanymi elektronicznie siłownikami hydraulicznymi kamienic i pałaców do ich PIERWOTNEGO poziomu, co daje PARTERY na infrastrukturę techniczną i trety handlowe za przyćmionymi szybami. To zaś ZLIKWIDUJE Wenecki Smród i wydłuży sezon turystyczny na Cały Rok.
To samo można zrobić w Sankt Petersburgu, kilku miastach holenderskich czy Szanghaju. Zażądałem za to dokumentacji konserwatorskiej WENECJI, żeby można było zbudować nad Balatonem jej KOPIĘ jako Pomnik Kultury Węgierskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Bedzie-nowe-swieto-panstwowe-Jaroslaw-Sellin-zapowiedzial-poparcie-rzadu//

Mój ojciec jako Właściciel lotnisk po prawej stronie środkowej Wisły podpisał Konwencję Szwajcarską o Sprzedaży przez SS 2,5 miliona Żydów Stanowi Nowy Jork PO DOLARZE ZA GŁOWĘ, gdyż Niemcy honorowali kapitał amerykański. Jedno z lotnisk było w Lasach Parczewskich w Białce, gdzie Żydzi, który wysiadali na stacji Parczew i szli kilka kilometrów w nocy przez las często spędzali resztę nocy u miejscowych chłopów, aby rano załadować się do samolotów Amerykańskich. Po wygaśnięciu konwencji SS rozstrzelało 9 ważniejszych gospodarzy Białki a potem Wszystkich Mężczyzn Powyżej 12 Roku, znacznie powyżej STU.
Wielu Żydów, którzy nie załapali się na Konwencję Szwajcarską, przychodziło do naszego domu, i utworzyło oddział partyzancki Szymona Wiesenthala ZEMSTA. Pochodziło to stąd, że w domu mych rodziców mieszkał dowódca Polski Niepodległej Edmund Baranowicz. Otóż daleki krewny mej matki, twórca partyzantki komunistycznej na Podlasiu, Wołyniu i Polesiu Jan Hołod namówił Baranowicza do podróży samolotem do Moskwy, gdzie ten spotkał się ze Stalinem, któremu zaproponował WYKUPYWANIE czerwonoarmistów z niemieckich obozów jenieckich, w którym to celu Stalin dał mu Płatnia z tajnych kont szwajcarskich Aleksandra Skotnickiego-ZEMSTĘ vel Szymona Wiesenthala.
Tak staliśmy się Największymi Ukrywaczami Żydów i czerwonoarmistów w Polsce, z której to racji ja stałem dwukrotnie pod ściną egzekucyjną, raz za ukrywanie czerwonoarmistów a drugi raz za ukrywanie Żydów. To z ukrywanie Żydów to łatwo sprawdzić, o czym zresztą zeznawałem w IPN 2 dni przed SMOLEŃSKIEM, protokół z czego ukradła mi policja polityczna i ZNIKNĘŁY z archiwów IPN Wrocławia, Lublina i Warszawy.
Tej Ściany Egzekucyjnej nie pamiętam, gdyż byłem senny, ale ojciec ustalił, że denuncjatorem był Jan Hołod. Nie powiadomił jednak o tym Żydów, którzy, gdy dowiedzieli się wysłali furmankę dla wywiezienia magazynu u Wojtalów. Gdy furmanka przyjechała to u Wojtalów byli już Niemcy więc furman zaczął uciekać Do Nas, ale zorientował się, że u nas są również więc skręcił w prawo i został zastrzelony. Niemcy krzyczeli Komunist, Komunist i kazali go pochować w miejscu gdzie padł, i dopiero po kilku miesiącach został przeniesiony na cmentarz parafialny, więc grób KOMUNISTY powinien być lub wpis w rejestrze cmentarnym.
II raz Hołod nasłał prowokatorów na chrzciny u żołnierza AK Wiktora Pirogowicza w Kodeńcu. Ci sprowadzili Niemców, ale żandarmerii nie było więc przysłano Wehrmacht, co pamiętam. Oddział ZEMSTY przeprowadził w tej sprawie dochodzenie, i Sąd Wojenny, który skazał na Śmierć moją ciotkę Olgę Moniuk, która ukrywała rodzinę żydowską. Wydali też Wyrok na mego ojca, w którego domu był ten Sąd Wojenny, ale AK zagroziło Likwidacją parczewskiego zgrupowania GL.
Wyrok na mej ciotce wykonano NAJBARDZIEJ SADYSTYCZNIE, gdyż Żydzi mają OBOWIĄZEK mordowania swych dobroczyńców. Zamordowali np. komendanta Policji w Dębowej Kłodzie, którego powinni przenieść na Górę Oliwną w Jerozolimie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa Złota Stalina na wykupienie przez Holokaustów USA ciągnie się już ponad rok. Wczoraj otrzymałem pismo Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu: PO V 2 Ko 1890.2017, z datą 15 stycznia 2018 roku (data stempla pocztowego 24-01-20 18) o odesłaniu sprawy PONOWNIE do Prokuratury Rejonowej Wrocław-Fabryczna, czyli że Wraca sprawa OSZUSTWA NIGERYJSKIEGO.
Legislatura PiS Orzekła bowiem OSZUSTWO NIGERYJSKIE Bez Uzasadnienia. Ja zdobyłem jednak DODATKOWY argument za powagą sprawy: jest to zdjęcie Łupaszki w sztabie marszałka Broz-Tito-Pindara na Żytomierszczyźnie: https://marucha.wordpress.com/2018/01/17/wolne-tematy-4-2018 – Ad. 10// https://v.wpimg.pl/Mzc2MjgzJBNMfWJcU041TlEFYg5JDT0TDlVjG
Łupaszko pochodził z Galicji Wschodniej i Ukrainę dobrze znał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 2:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/02/08/minister-spraw-zagranicznych-w-jedwabnem-polacy-zabili-zydow-i-tego-nikt-sie-nie-wypiera-gross-ma-prawo-do-swoich-pogladow/
Minister Spraw Zagranicznych: W JEDWABNEM POLACY ZABILI ŻYDÓW I TEGO NIKT SIĘ NIE WYPIERA. GROSS MA PRAWO DO SWOICH POGLĄDÓW.

Jaroszewiczowie byli torturowani i zamordowani przez Mossad, gdyż Piotr chciał opublikować w Chicago tezaur komunistycznego wywiadu wojskowego, że Stalin dał Goldzie Meir 500 miliardów dolarów ZŁOTYCH za ZŁAMANIE w Jedwabnem Planu Barbarossa wyznaczając na płatnika Polskę, która to należność została uiszczona pod komisariatem Cyrankiewicza i Gomułki co do grosza. W śledztwie Abwehry w Jedwabnem według kontrśledztwa AK uczestniczyło 285 czy 287 Niemców. Było to łatwe do policzenia, gdyż Niemcy stołowali się u Sokołowskiej, która w tym dniu dostała zamówienia na 285 czy 287 obiadów.
W trakcie śledztwa Abwehry w Jedwabnem znaleziono w synagodze białostockiej uwierzytelnioną politycznie Kartę Atlantycką: https://www.google.pl/search?q=Tajemnicza+mapa+r%C3%B3wnie+tajemniczego&client=firefox-b-ab&dcr=0&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjZi_fZ0ZfZAhUCzKQKHWZ_A3MQsAQIOw&biw=853&bih=609// która spowodowała wydanie przez radę polityczną Wehrmachtu ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstawy prawnej Holokaustu.
Są 3 ŚWIATOWE DOKUMENTY JEDWABNEGO: Warszawskie akta dowódcy plutonu egzekucyjnego Sonderommando-A Hermana Schapera,, które w Jedwabnem działało jako CIECHANÓW – prowadzone tak pedantycznie, że mogłoby być eksponowane w szkole handlowej; śledztwo Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego oraz kierowany przez SmerSz I proces jedwabeński w Ełku.
Akt Hermana Schapera szukał SmerSz, który prowadził WSZYSTKIE śledztwa w/s zamachów na Stalina, za co uznano JEDWABNE, ale Bierut ukrył je w MSZ, gdyż wiadomo było, że tam szukać nie będą. Gdy w towarzystwie prawniczym ktoś powiedział, że w I procesie jedwabeńskim skazano na śmierć 10 osób to Rzempliński powiedział: POWINNI SKAZAĆ STU – czyli że jest 10 razy Groźniejszy od SzerSza. Teraz rząd Morawieckiego chce nam wmówić, że Żydów jedwabeńskich rozstrzeliwał NIE Schaper, ale Zmuszone do tego przez Niemców AK.
II bardzo ważnym dokumentem w/s Jedwabnego jest śledztwo Gomułki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego. Gdy w towarzystwie powiedziałem, że SB zamordowało Mackiewicza to książę Demidow powiedział: SAM SIĘ MUSIAŁ POWIESIĆ: Lżył publicznie Gomułkę więc dali mu do poczytania Śledztwo Gomułki-Chruszczowa. PRZEPROSIŁ publicznie Pana Gomułkę, poszedł do domu i powiesił się... Śledztwo to książę pokazał mi w maszynopisie, na co odpowiedziałem że WIESZAĆ SIĘ NIE BĘDĘ.
Gdy Wałęsa WYRZUCAŁ Kaczyńskich w polityki to Bubel drukował fragmenty tego Śledztwa. Zrozumiałem, że Kaczory biją liberałów BATEM, który ukradli Geremkowi i Wałęsie. Kilka lat temu Bohdan Poręba robił film o JEDWABNEM i telefonował do mnie kilkakrotnie w/s tego Śledztwa. Odpowiadałem, że znam je z publikacji Bubla, które ukradła mi policja polityczna. Odpowiadał, że Bubel zerwał z nim stosunki a artykułów nie może odnaleźć – czyli Władztwo Archiwalne Spermy Jerozolimskiej.
Bohdan Poręba został OTRUTY, gdy wybierał się do USA Po Pieniądze. Wiedziałem, że tak się skończy, gdy zaasekurował się u Ojca Rydzyka i Cesarza Japońskiego. Rydzyk to judenknecht a Cesarz Japoński to ogierek żydowski – jak Czyngis Chan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie Oszustwa Internetowego:

Pismo: PR 4 Ds. 1343.2017 z datą 06 I 2018 otrzymałem w ostatni czwartek ze stemplem pocztowym 12 II 18 z powodu zmiany mieszkania.
Informuję, że nie uznaję Odmowy Wszczęcia Dochodzenia (D-5612-547/17PT) z 16 XI 2017 w/s Oszustwa Internetowego i OKRADZENIA mego konta technicznego Home.pl//. Moja opieszałość przy wszczęciu procedury policyjno-prokuratorskiej wynikała z tego, że nie wiedziałem, CO TO JEST? Sądziłem, że to jakieś Datki na www.wandaluzja.com// więc odpowiadałem, żeby zwracali Darczyńcom i zamieściłem na planszy: PROSZĘ NIE WPŁACAĆ PIENIĘDZY NA http://www.wandaluzja.com// GDYŻ SĄ ZAKŁADANE PRZEZ OSZUSTÓW.
Gdy na blogu Czesława Białczyńskiego z Krakowa przeczytałem, że http://www.wandaluzja.com// ma w USA 5,5 miliona zarejestrowanych a abonament roczny kosztuje 345 tysięcy USD to zorientowałem się, co jest grane, ale konto techniczne Home.pl// było już Okradzione a z mej poczty WP zniknęła przedmiotowa Korespondencja. Raz, gdy majstrowałem przy http://www.wandaluzja.pl// wyskoczyła mi jej NIEMIECKOJĘZYCZNA wersja na serwerze w Hesji, której potem nie mogłem odnaleźć.
Dostałem list od Serwera w Nowym Jorku jako WŁAŚCICIELA mej http://www.wandaluzja.com// który proponuje mi ODKUPIENIE jej, ale poradzono mi Nie Odpisywać, gdyż byłaby to legalizacja Kradzieży ILUŚ miliardów $. Ze sprawy zdaje się wynikać, że Serwer nowojorski nabył prawa własności http://www.wandaluzja.com// od Home.pl//
MECHANIZM oszustwa wyjaśnił Bank Atlantycki informując mnie, że nie może zrealizować moich czeków, gdyż jestem na liście Oszustów Światowych. Bank skierował mą sprawę do Wysokiego Trybunału Togo, gdzie był polski skarbiec wojenny, pomimo że prosiłem o skierowanie jej do Trybunały Paryskiego do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych.
Trybunał najpierw zaprosił mnie na Rozprawę, a gdy odmówiłem to wyznaczył Pełnomocnika Urzędowego i wydał Wyrok: ponieważ sprawa była załatwiana na podstawie DWÓCH paszportów Amerykańskich mego ojca to skierował ją do FBI.
Czekałem 3 miesiące na zapowiedzianą wizytę FBI, ale nie zjawiło się, co zdezawuowało sprawę Oszustwa Światowego, ale Pełnomocnik nie zrealizował czeków. Ponieważ nie zostałem przesłuchany w/s Oszustwa Światowego to jestem zdany na domysły. W lutym 1989 pojechałem do RFN jako Komisarz WOAK wywiezionego do RFN Skarbu Tysiąclecia: http://wandaluzja.pl/?p=p_196&sName=skarb-tysiaclecia// i Satelitarnej Detekcji Złota. W związku z tym ujawniono też Czarne Konta Kanclerza Kohla, zwane CZARNYMI KASAMI od Wojennej Kasy Siemansa.
Niemcy wyszli spod zarzutu Partycypowania w Satelitarnej Detekcji Złota wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych za OSZUKANIE ich na 8 miliardów DM. Franz Josef Strauss kupił bowiem w Akademii Nauk NRD mą Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej za 8 mld DM i sfinansował wykopaliska archeologiczne na wrocławskim zamku Biskupim dla Sprawdzenie Tegoż, gdzie byłem komisarzem WOAK.
Badaniami kierowali profesorowie Małachowicz i Kaźmierczyk, z którymi starłem się co do datowania i kwalifikacji obiektu. Datowali oni zamek na Średniowiecze jako Książęcy a ja na Starożytność i wtórnie Biskupi. Żądałem badań Dendrologicznych, których nie przeprowadzono. Tłumaczyłem, że zamek stał się Książęcym prawem kaduka: Gdy rada miejska skonfiskowała Henrykowi IV Probusowi zamki Za Długi to ten wprowadził się do ZŁOTEGO biskupa Zażywając jego bogatego skarbca, z którego kupił też w Rzymie KORONĘ.
Zamek Książęcy był na Uniwersytecie: J. Prawdzic-Tell, OBRONA WYSPY KSIĄŻĘCEJ PRZED HALABARDNIKAMI, Gazeta Robotnicza 22 XII 1994. Przy wykopaliskach na Uniwersytecie Wr znaleziono pieczęć majestatyczną Henryka IV, co WYJAŚNIŁEM ja: gdy pokojowiec obudził księcia, że na zamku są halabardnicy to ten kazał mu ukryć pieczęć, co ten zrobił w szczurzym kącie. Frasyniuk z Labudą ogłosili, że za wpisanie mnie na listę Oszustów Światowych Eminencja dostała od Niemców 10 czy 12 miliardów $, stając się Najbogatszym Polakiem.
Proponuję skonfiskowanie ich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/02/21/judenraty-w-gettach-udzial-zydow-w-zagladzie-zydow-zbydlecenie-i-degeneracja-narodu-wybranego/#comment-737111

Na UWr uczono mnie, że największym szmalcownikiem był prezes gminy żydowskiej w Łodzi Czerniakow, który podał na Gestapo spis komunistów łódzkich – za co Heinrich Himmler przyjechał mu podziękować osobiście: TAK NALEŻY PISAĆ LISTY KOMUNISTÓW. W getcie łódzkim żaden Żyd z głodu nie umarł. Gdyby Czerniakow nie został zamordowany przez komunistów to po wojnie miałby proces o kolaborację.
W getcie w Jędrzejowie było 6 tysięcy Żydów, z których ŻADEN NIE ZGINĄŁ, bo nie było tam komunistycznej listy wyborczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mark Altszulier, TRZY ŚMIERCI STALINA, Nieznany Świat, 3/2014, s. 18-22

Pod koniec wojny Hiszpańskiej Stalin wydał Armii Czerwonej rozkaz Zaatakowania Polski, ale został pouczony przez Sztab Generalny, że Wojna z Polską jest możliwa TYLKO W SOJUSZU Z NIEMCAMI. To stało się powodem Oskarżenia Tuchaczewskiego, który NIE WIEDZAŁ, że Stalin gra na zamówione u Benesza 3 STRATEGICZNE bomby atomowe: na Warszawę, Berlin i Londyn. Gdy dowiedział się o tym Beck to puścił plotkę, że Stalin nie wyznaczył następcy Tuchaczewskiego, gdy zamierza sam objąć Naczelne Dowództwo Armii Czerwonej, co PORAZIŁO Biuro Polityczne. - Był to Wyrok Śmierci dla Stalina.
Prawdopodobnie i Bez Becka w Biurze Politycznym WKPb zorientowano by się, że – co miała ujawnić I żona Stalina – aresztowanie Berii i likwidacja NKWD miały zastąpić Partyjny terror Armijnym, który MUSIAŁBY się zwrócić nie tylko przeciw Leninowskiemu KC, ale i Stalinowskiemu Biuru Politycznemu, toteż to Biuro MUSIAŁO zamordować Stalina według intrygi Becka. MA pisze, że na przełomie 1937-8 Stalin zostało ZATRUTY a Milczenie o tym POTWIERDZA Prawdziwości tej wersji. - Jeśli tak to jest to wersja stalinowskiego Biura Politycznego WKPb.
MA wyciąga stąd Konsekwencje, że Stalin został ZAMORDOWANY, Gdyż postawił się w ALTERNATYWIE do BP WKPb. Można powiedzieć, że był na tyle Głupi, że nie rozumiał, iż w ówczesnym systemie władzy Bez Tuchaczewskiego RZĄDZIĆ NIE MÓGŁ. Zabójcami Stalina byli wyraźnie Kaganowicz i Beria.
Stalin II utracił samowładztwo na stalingradzkiej radzie wojennej złamane przez Chruszczowa. Pitrowcy powołali wywiad wojskowy SmerSz, który współrządził jako mafia polityczna z NKWD, do czego dokooptowano po wojnie ukraińskiej ukraińskie Narodowe Siły Zbrojne czyli SZANIEC Paderewskiego i Szaniawskiego, któremu Chruszczow nadał nazwę UPA dokoptowując hitlerowsko-stalinowskich rezunów.
Otóż ten Upowski Chruszczow: hitlerowski kat w Brzezince IWAN GROŹNY, Prowodyr NSZ w wojnie ukraińskiej i Generał Amerykański OTRUŁ Stalina II i osadził na stolcu kremlowski Stalina III, który też usamodzielnił się przez OTRUCIE Żdanowa.
To powtórzyło sytuację Po Zamordowaniu Tuchaczewskiego, z której to kabały Beria i Chruszczow wyszli zastąpieniem rządzącego Triumwiratu Pentowiratem: Beria-Bułganin-Chruszczow-Maleńkow-Stalin, co zlikwidowało opozycyjny Duumwirat Stalin-Żukow. Inaczej System Kremlowski PRZEWRÓCIŁBY SIĘ, jak po śmierci Tuchaczewskiego.
Jerzy Szaniwski, który wszedł w buty Józefa Becka, zniszczył ten Kremlowski system Stalina III wykorzystując przysłanie asowi Krasnowo Lota, generałowi Frey-Bieleckiemu Miga-KOREA do przetestowania. Frey przyjaźnił się z Józefem Światłą, co ZMUSZAŁO go do Ucieczki z BITYM politycznie Światłą – właśnie tym Migiem, za którego Amerykanie oferowali KAŻDĄ Cenę. Amerykanie ogłosili, że kupili tego Miga do Rumunów, którego im Zwrócili, ale Frey pisał w ankietach Narodowość RUMUŃSKĄ, a ponieważ w wojnie sueskiej marszałkiem izraelskim Nie Został to wrócił do Polski, żeby zostać Marszałkiem Lotnictwa Polskiego.
Bardzo to przykre, że Amerykanie Zamordowali SOBOWTÓRA, bo Prawdziwego Stalina zamordowali Kaganowicz z Berią po politycznym SAMOBÓJSTWIE Stalina, a Stalina III otruł Polski Żołnierz Wyklęty z SZAŃCA Paderewskiego i Szaniawskiego Nikita Chruszczow.
Szczurołap z Łubianki zeznał, że Kazano mu nałapać szczurów. Potem pojemnik ze szczurami kazano zawieść na Kreml, gdzie zaprowadzono go na posiedzenie Biura Politycznego z Towarzyszem Stalinem, który kazał postawić pojemnik koło sterczącej ze ściany rury kanalizacyjnej. Gdy wychodził to zajrzał do WC, gdzie zobaczył Marszałka Tuchaczewskiego przywiązanego do muszli klozetowej na osi rury kanalizacyjnej w Biurze Politycznym. Historia z renesanowych praktyk włoskich, tylko że Stalin nie mógł rządzić bez Tuchaczewskiego, jak Gierek bez Jaroszewicza a włoscy książeta takimi głupcami nie byli.
Tłumaczono mi wielokrotnie, Dlaczego kompromituję się Sipińską? która zna się tylko na Dawaniu Dupy. Ja jednak wiedziałem, że Bez Sipińskiej Wałęsy, który nasyłał na mnie zabójców, nie wyeliminuję. Sipińską wyeliminował Tomasz Wołek deklarując, że ANTYSEMITYZM TO KAPITAŁ KRYMINALNY. Asz powiedział na to KUPILI SOBIE ŻYDZI ENDECJĘ. Tą kwalifikację kapitału kryminalnego zdezawuował dopiero Prezydent Trump, który interpelowany o holokaustowanie przez Polaków Żydów odpowiedział: AMERYKA KOCHA POLSKĘ, AMERYKANIE KOCHAJĄ POLAKÓW – DZIĘKUJĘ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Protokół
przyjęcia ustnego zawiadomienia o przestępstwie i
przesłuchania w charakterze świadka osoby zawiadamiającej
Wrocław dnia 6 kwietnia 2010r. o godz. 10.00
Konrad Bieroń prokurator Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni
przeciwko Narodowi Polskiemu we Wrocławiu ,
- na podstawie art. 304a k.p.k. i art. 143 § 1 pkt 1 i 2 k.p.k. przyjął ustne
zawiadomienie o przestępstwie i przesłuchał niżej wymienionego w
charakterze świadka.
Tożsamość osoby stwierdzono na podstawie dowodu osobistego nr AFS
998254 wydanego przez Prezydenta Wrocławia , nr ewidencyjny
39030409598.
Składającego zawiadomienie uprzedzono o odpowiedzialności karnej z art. 234 i 238
kk .
Świadka uprzedzono o odpowiedzialności karnej za fałszywe zeznania (art. 233 § 1
kk), co świadek potwierdza własnoręcznym podpisem (art. 190 kpk):



Świadek podał następujące dane osobowe

Imię i nazwisko
Imiona rodziców
Data i miejsce urodzenia
Miejsce zamieszkania
Juliusz Jerzy Prawdzie - Tell
Stanisław i Zofia,
4 marca 1939r. w Julianówce,
53-404 Wrocław ul. Tarnobrzeska 2/1

pracownik naukowy

Wykształcenie
Karalność za fałszywe zeznania nie karany
obcy

Świadek zeznaje :
Pouczenia zrozumiałem.
W czasie II wojny światowej zamieszkiwałem w trzech miejscach, tj. w
folwarku Julianówka - Czortówka , którego ojciec był właścicielem,
mieszkałem również w domu mojej matki w Kodeńcu oraz okresowo w
Jabłoniu u znajomych rodziców.
Nasza rodzina składała się z czterech osób, tj. rodziców, młodszego brata
Janusza urodzonego w grudniu 1940r. i mnie. Olga Moniuk była kuzynką
mamy , tj. była córką brata mojego dziadka i mieszkała po sąsiedzku w
Kodeńcu.
W domu moich rodziców w Julianówce był sztab Polski Niepodległej.
Organizacja ta powstała w 1939r. bezpośrednio przed wybuchem wojny, a jej
dowódcą był Edmund Baranowicz, sekretarz ministra Poniatowskiego. Ojciec
był obywatelem amerykańskim i formalnie do tej organizacji nie mógł
należeć.
Nic nie wiem aby Olga Moniuk należała do jakiejś organizacji podziemnej, jej
narzeczony Pirogowicz, nie pamiętam imienia, należał do AK .
Olga Moniuk natomiast w czasie wojny ukrywała na terenie swojego
gospodarstwa rodzinę żydowską Rolników to było trzy lub cztery osoby nie
wiem o nich nic więcej. Olga Moniuk ukrywała też rodzinę Barbanelów , były
to dwie osoby moja rówieśnica Barbara i jej matka. Wiem, że oni wszyscy
przeżyli wojnę.
Do zabójstwa Olgi Moniuk doszło pod koniec 1943r., nie jestem w stanie
bardziej sprecyzować daty, na pewno było to jeszcze przed świętami, w
domu moich rodziców w Julianówce odbył się sąd wojenny , który skazał
Olgę Moniuk i jej matkę nie pamiętam jak się nazywała, po drugim mężu
nosiła nazwisko Popławska, na karę śmierci.
Sąd został zorganizowany przez jednostkę partyzancką Jana Hołoda z
Gwardii Ludowej.
W skład tej jednostki wchodził wzmocniony pluton żydowski, który
stacjonował w Julianówce. Jego dowódcą był Grynszpan Chyl z Sosnowicy
syn właściciela huty szkła pod Włodawą i wchodził w skład kompanii
żydowskiej , którą dowodzili Aleksander Skotnicki Zemsta.
Nie wiem kto wchodził w skład sądu polowego ale na pewno byli to żołnierze
grupy Zemsty. Mój ojciec został przesłuchany jako świadek. Oldze Moniuk
zarzucono, że nie chciała wydać swojego ojczyma Popławskiego Gwardii
Ludowej. Popławski oskarżony był o denuncjację, tj. powiadomienie
stójkowych o pojawieniu się w jego domu partyzantów Gwardii Ludowej,
którzy zachowywali się agresywnie. Partyzanci niezależnie od przynależności
mieli prawo przebywać na terenie wsi tylko za zgodą kwatermistrza i w
miejscach przez niego wskazanych. Kwatermistrzem był w tym czasie Maciej
Wawryszczuk, który dowiedział się o prowokacji dopiero po akcji. W czasie tej
prowokacji w sąsiednim domu mojej matki odbywały się chrzciny córki
żołnierza AK Wiktora Pirogowicza. Chodziło o ściągnięcie żandarmerii na te
chrzciny , która zwykle likwidowała wszystkich . Ponieważ żandarmerii nie
było to Niemcy przysłali pododdział Wermachtu , który został ostrzelany
przez gwardzistów, wobec czego ja byłem na linii ognia co dobrze pamiętam.

Sąd polowy wydał wyrok śmierci na Olgę Moniuk i jej matkę.
Następnego dnia rano grupa egzekucyjna wyruszyła z Julianówki do
Kodeńca. Dowodził nią Mojżesz Żółtak , nie wiem kto jeszcze wchodził w jej
skład ani ile osób liczyła. Oni najpierw napadli na posterunek stójkowych w
Kodeńcu. Stójkowi nie byli uzbrojeni i zostali zamordowani, to było chyba
cztery osoby nie znam nazwisk. Potem grupa udała się do domu
Popławskich, gdzie nikogo nie było. Nie było tam również tych Żydów,
którzy ukrywali się u Popławskich. Dodaję, ze przypomniałem sobie , że w
grupie egzekucyjnej był młody Rolnik, który ukrywał się u Popławskich. Olgę
i jej matkę znaleziono w domu Makówków. Zostały zaprowadzone do sadu
mojej matki , gdzie Olgę zmasakrowano , połamano jej palce i tak dalej.
Matki nie katowano i obie zostały zastrzelone z automatów. Spalono również
dom Popławskich.
Wiadomości na temat tych zdarzeń posiadam od rodziców i znajomych w tym
od córki Makowków Jadwigi, ona obecnie nosi nazwisko Kozak i mieszka w
Kodeńcu. Natomiast zgliszcza domu Popławskich widziałem na własne oczy.
Wieść o zamordowaniu Olgi Moniuk i jej matki rozeszła się błyskawicznie,
zaraz po zdarzeniu.
Wiem, że po wojnie w tej sprawie UB w Lublinie prowadziło śledztwo ,
przesłuchano kilkadziesiąt osób ale nie moich rodziców. Natomiast
sugerowano , że moi rodzice byli folksdojczarni i kolaborantami.
Nie wiem jakim wynikiem skończyło się to śledztwo. Ja od wielu lat walczę o
ujawnienie tego śledztwa , ale bez efektu. Ja pisałem w tej sprawie nawet do
Strasburga , ale odpowiedź była taka, że nadawała się do oskarżenia Unii
Europejskiej. Odpowiedź tą ukradła mi później policja polityczna, oni zresztą
ukradli mi więcej dokumentów.
Tu chciałbym dodać, że w śledztwie prowadzonym przez UB w sprawie Olgi
Moniuk czynny udział brał Aleksander Chyl syn Grynszpana Chyła , który za
Gierka był rzecznikiem policji drogowej, występując bardzo często w telewizji.
Z Aleksandrem Chylem miałem przykry incydent, który wyraźnie chciał mnie
zastraszyć. Według moich rodziców główną osobą sprawy Olgi Moniuk był
Jan Hołod twórca czerwonej partyzantki na Podlasiu ,Wołyniu i Polesiu,
który starał się o tytuł bohatera Związku Radzieckiego. Zginął kilka dni po
zamordowaniu Olgi Moniuk , a o mord na Janie Hołodzie oskarżano mego
ojca. Hołod zginął razem z plutonem przybocznym.
Bezpośrednio przed napaścią Wermachtu na ZSRR Niemcy dokonali
aresztowań wśród członków Polski Niepodległej wywożąc do Oświęcimia całą
polską męską młodzież Parczewa, a mój ojciec został ukryty przez Żydów. To
stało się powodem współpracy mego ojca z Żydami , który był nacjonalistą.
W domu moich rodziców w Julianówce przebywał Jan Hołod , który skłonił
Edmunda Baranowicza do podróży do Stalina w celu wykupywania
czerwonoarmistów z niewoli niemieckiej, z których Hołod tworzył regularne
jednostki czerwonej partyzantki. Holod starając się o tytuł bohatera Związku
Radzieckiego musiał zlikwidować nas, tj. moją rodzinę, gdyż był związany
umowami , które zaakceptował Józef Stalin. Józef Stalin przysłał do mojego
domu płatnika z tajnych kont szwajcarskich, który nazywał się Aleksander
Skotnicki Zemsta. Co było najwyższą tajemnica Związku Radzieckiego.

Gdy czerwona partyzantka złamała umowę z moim ojcem rozstrzeliwując
czteroosobowy patrol Polski Niepodległej to mój ojciec wymógł na radzie
politycznej Szańca napad na sztab NKWD w lasach janowskich, żeby złapać
Grzegorza Korczyńskiego, który wydał rozkaz zamordowania czterech
żołnierzy Polski Niepodległej. Korczyński uciekł , ale wzięto do niewoli cały
sztab NKWD i zdobyto archiwum. Sąd nad tym sztabem NKWD odbył się w
Górach Świętokrzyskich gdzie NKWD-zisci zostali rozstrzelani. Z powodu
zdobycia archiwum NKWD Gwardia Ludowa nie mogła nas zlikwidować.
Korczyński powiadomił drogą radiową Stalina o napaści na sztab NKWD a
Stalin zaraz wydał rozkaz Kowalskiemu i Gomułce zlikwidowania wszystkich
Żydów żeby oskarżyć o ten akt Narodowe Siły Zbrojne. Rozkaz Stalina został
wykonany częściowo z którego to powodu Kowalski został zakatowany na
śmierć.
Mój ojciec siedząc w więzieniu na zamku lubelskim został oskarżony o
zamordowanie Jana Hołoda i wymuszenie napadu na sztab NKWD. Wówczas
na widzeniu ojciec powiedział matce żeby pojechała do Królewca , gdzie był
konsulat amerykański i zażądała pomocy prawnej dla obywatela
amerykańskiego oskarżonego o zamordowanie oficerów radzieckich. Matka
tak zrobiła i ojciec został uwolniony.
Hołod próbował nas zlikwidować kilkakrotnie w związku z czym mieliśmy
dwa niemieckie wyroki policyjne kary śmierci. Pierwszy za ukrywanie
żołnierzy sowieckich a drugi za ukrywanie Żydów. W pierwszym wypadku
matka przekonała Niemców , że żołnierzy sowieckich przyprowadziła policja
ukraińska. W drugim wypadku po odczytaniu nam wyroku śmierci Niemcy
zastrzelili z okna naszego domu komunistę , który uciekał z domu Wojtalów ,
gdzie była melina żydowska. Jest to zrozumiale w tym sensie , ze Hołod
denuncjując nas do Gestapo nie wiedział o tej melinie , wobec czego Żydzi
przysłali wóz na ewakuację jej nad ranem , a o świcie teren został
obstawiony przez Niemców. Niemcy kazali pochować komunistę w miejscu w
którym został zastrzelony piętnaście kroków od naszej studni. To można
sprawdzić. Hołod miał obowiązek zlikwidować nas być może od samego
Stalina, wobec czego Olga Moniuk odegrała rolę kozy ofiarnej.
Album mojej matki został wypożyczony do Głogowa po który pojadę w tych
dniach. Matka nie chciała zdjęć podpisać jakby się bojąc. Jej bratanek
Mikołaj Moniuk zakopał w sadzie w Julianówce w butelce albo w butelkach
klisze ze zdjęciami partyzanckimi, których też nie chciał odkopać.
Szefem sztabu Jana Hołoda był Fiodor Kowalow , o którym mam książkę
„Czuwasz z lasów parczewskich". Według mojej matki został on
zamordowany przez Mojżesza Żółtaka , czego moja matka się wyparła
wyraźnie pod wpływem perswazji.
W sprawie zabójstwa Olgi Moniuk wiadomości może posiadać Jadwiga
Kozak. Mój brat nie żyje, zresztą on i siostra nie chcieli na ten temat słyszeć i
uważali mnie za głupiego, że o tym mówię.


Siostra nazywa się Anna Smotylewicz i mieszka razem ze mną.
Po powrocie z Niemiec w roku 1990 kiedy bywałem w tej Komisji Badania
Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w budynku sądu pruskiego, to pani
Fijałkowska powiedziała mi przy świadkach, że pan Kowalczyk pisał w mojej
sprawie do światowego związku żołnierzy AK w Tel Awiwie. Odpisano mu, ze
ja jestem niegodny zaufania jako bratanek Józefa Światły. Zapytałem panią
Fijałkowską skąd wie, że ja się nazywam Światło. Odpowiedziała, że wszyscy
o tym wiedzą bo napisano o tym ze związku żołnierzy AK w Tel Awiwie, a było
to w obecności kilku osób. Poprosiłem ją żeby pokala mi ten list. Pobiegła do
archiwum. Wróciła po kilku minutach z deklaracją, ze zaginął , ale wszyscy
to czytali, co obecni potwierdzili. Nazwisko Światło jest ważne w mojej
rodzinie , gdyż najwybitniejszy polski sowietolog Jarzy Szaniawski i mój
dziadek Juliusz Prawdzie Tell posłużyli się Józefem Światło w celu
zamordowania Józefa Stalina , o czym pisze w książce pt. „Incydentu nie
było" Gdańsk 2001. Książka przeleżała w wydawnictwie 2 lata. Major II
Narodowych Sil Zbrojnych i Pułkownik III NSZ Witold Szpatowicz mówił mi ,
że gdy był konfrontowany ze Światłą w Norymberdze to oficerowie
amerykańscy zachowywali się tak pazernie jakby chodziło o najważniejszą
sprawę dla USA. Ostrzegał mnie przed taką konfrontacją. To wszystko.
Protokół niniejszy odczytano.
Po odczytaniu protokołu chciałbym dodać, że więcej w tej sprawie może
jeszcze powiedzieć córka Haliny Moniuk i Wiktora Pirogowicza Krystyna
Fulara , która mieszka we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiej na Osobowicach.
Jeszcze jedna istotna rzecz, gdy byłem w Niemczech to chciałem nawiązać
kontakt w sprawie Jana Hołoda z Instytutem Wiesenthala w Wiedniu, gdzie
napisałem , ale nie odpowiedziano mi. Można to tłumaczyć tym, że moi
rodzice identyfikowali Aleksandra Skotnickiego Zemstę z Szymonem
Wiesenthalem, który ma trzy życiorysy. Aleksander Skotnicki Zemsta
powrócił z Polesia w pierwszych dniach roku 1944 bez przydziału
politycznego i oddal się pod komendę Mieczysława Moczara. Został
wyznaczony dowódcą kompanii żydowskiej batalionu im. Jana Hołoda, który
zginął w noc sylwestrową 1943r. To wszystko.
Protokół niniejszy odczytano.
Przesłuchanie zakończono dnia 6 kwietnia 2010r. o godz. 12.05
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powyżej

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Lut 28, 2018 10:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powyżej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Małgorzato (Todd). Zamieszcza Pani zdjęcie Adolfa Hitlera w ekstazie oratorskiej i napisem z ust: MUSIMY PODJĄĆ WOJNĘ Z POLSKĄ DLA OBRONY ŻYDÓW W POLSKICH OBOZACH ZAGŁADY. To nie jest jednak parodia, bo w Preliminarzu pokojowym Hansa Franka z ZAKOPANEGO napisano, że RZESZA NIEMIECKA I ZWIĄZEK SOWIECKI MUSIAŁY PODJĄĆ WOJNĘ Z POLSKĄ DLA OBRONY ŻYDÓW, ZAGROŻONYCH PRZEZ POLSKI FASZYZM.
Faszyzm był ANTYKOMUNISTYCZNĄ doktryną ekonomiczną sformułowaną przez Keynesa i Paderewskiego w odpowiedzi na zeznanie Szpisbródki w więzieniu mokotowskim, że celem bolszewików jest uruchomienie na Syberii PRZEMYSŁOWEJ ekploatacji złota na wykupienie USA przez tajne konta szwajcarskie.
Faszyzm wprowadzał jako środek Antykryzysowy NACJONALIZACJĘ ZŁOTA, gdyż renta deflacyjna złota jest Wyższa od Kapoitałowej, co powoduje ucieczkę pieniądza i kapitału od papierów wartościowych do złota: PO CO HAROWAĆ W BIZNESIE? skoro przez zakup złota ma się zysk znacznie wyższy. To zdezawuowałem dopiero ja proponując SARMACKI Babski Monopol Złota, bo wówczas Chłopy będą MUSIAŁY grać papiermi wartościowymi. – A jeśli u któregoś znajdzie się złoto to mu gorące żelazo do D – co znaczy, że to ja Zniszczyłem Faszyzm. Pierwszymi FASZYSTAMI byli Żydzi włoscy w Czarnych Koszulach, gdyż Faszyzm zdejmował z Żydów odium kapitału kryminalnego kwalifikując tak ZŁODZIEJSKIE tajne konta szwajcarskie. Tajne konta izraelskie Adolfa Eichmanna i Raula Wallenberga są nie Złodziejskie a POLITGANGSTERSKIE.
Preliminarz Pokojowy SS i NKWD z Zakopanego zniszczył faszystowski nominant Paderewskiego Winston Churchill, który jako Pierwszy Błazen Imperium i Osioł Dardanelski nie miał szans BEZ kart Paderewskiego. Po wypiciu TYLKO pół butelki Szkockiej odpowiedział on zainteresowanym kongresmenom amerykańskim: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE – czyli granicę niemiecko-żydowską na Missisipi… Piszę o tym w książce „Incydentu nie było” Gdańsk 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 04, 2018 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/kaczy%C5%84ski-to-%C5%BCydowska-kanalia-%C5%BCona-prezydenta-to-%C5%BCyd%C3%B3wa-co-pis-z-tym-zrobi/ar-BBFrFT4?li=BBr5KbO&ocid=UE12DHP
KACZYŃSKI TO "ŻYDOWSKA KANALIA", ŻONA PREZYDENTA TO "ŻYDÓWA". CO PIS Z TYM ZROBI?

Zaczęłio się LŻENIE obliczone na zaangażowanie Jurysdykcji, wobec czego wypada przypomnieć WATERGATE.
Afera Watergate była NARZĘDZIEM a nie Przyczyną Inpiczmentu, poprzedzonego prezydenckim śledztwem w/s Cherubina Hitlera. Cherubin najpierw dokonał Wolty w postaci Ataku IV Floty Amerykańskiej na Egipt, co nazywa się Aferą LIBERTY. Podczas wojny Sześciodniowej izraelska łódź podwodna STORPEDOWAŁA Obserwacyjną fregatę IV Floty Amerykańskiej w Widoczności wybrzeża egipskiego i WYNURZYŁA SIĘ.
Fregata LIBERTY przechyliła się o 45 stopni, ale nie przewróciła. W takim wypadku regulamin nakazywał Opuszczenie statku przez załogę, co wykonała Połowa załogi. Wówczas przypłynęły ścigacze izraelskie i WYSTRZELAŁY rozbitków, w trakcie czego radiooperator Liberty nadawał na cały świat: JESTEŚMY ATAKOWANI PRZEZ FLOTĘ IZRAELSKĄ. IZRAELCZYCY MORDUJĄ AMERYKAŃSKICH MARYNARZY.
Równocześnie z lotniskowca IV Floty wystartowały samoloty US Navy z bambami atomowymi na KAIR, ale zawrócił je z Pentagonu MacNamara.
Prezydent Noxon oskarżył o to Cherubina Hitlera, którego wysłał do Moskwy z deklaracją: JEŚLI ROSJENIE ZAPĘDZĄ SWOICH ŻYDÓW DO GAZU AMERYKANIE NIE BĘDĄ PROTESTOWAĆ, co Cherubin Hitlera powtórzył OFICJALNIE, o czym pisała prasa. Miało to niesamowity skutek, bo Sowieci przekształcili wojnę Ussuryjską w MANDZURSKĄ, co Chińczycy skontrowali ujawnieniem FILMOWEJ DOKUMENTACJI KATYNIA, którą mieli od mojej ciotki Barbary Bierutówny-Prawdzic. Sowieci nazwali to HITLEROWSKĄ PROWOKACJĄ i powiadomili NIxona o ataku NUKLEARNYM na Sto Miast Chińskich, na co NIxon odpowioedział, że Wówczas Amerykanie dokonają Ataku Nuklearnego na 128 miast Sowieckich.
Gdy Nixon zapytał swych niemieckich doradców: CZY OBEJDZIEMY SIĘ BEZ KAPITAŁU ŻYDOWSKIEGO to ci odpowiedzieli: ALEŻ OCZYWIŚCIE PANIE PREZYDENCIE. MAMY NARODOWY KAPITAŁ AMERYKAŃSKI I MOŻEMY LICZYĆ NA KAPITAŁ NIEMIECKI I BRYTYJSKI – ale wówczas Cherubin Hitlera przekształcil kpitał żydowski w zydoarabski i wyrzucił Nixona na zbitą morde BŁAZEŃSKIM Watergate.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 14 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group