Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualno?ci prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 29, 30, 31  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komil Szewczyk, Maria Kiszczak zeznaje „Super-Expressowi”: UJAWNI?AM TECZK? WA??SY BO BA?AM SI? O ?YCIE; SUPER-Express, 18 I 2018, str. 1, 3.

Jest pytanie: KTO BY? W?ADNY ZAMORDOWA? MARI? KISZCZAK? Otó? JEDYN? instytucj? Zainteresowana i W?adn? móg? by? Mossad, ale „oci?ga? si?”, gdy? by?a to Najlepsza i IDEOLOGICZNA agentka Mossadu, która mog?a si? jeszcze przyda?. Z tej racji Instytut Pami?ci Narodowej NIE ZROBI? rewizji w domu Kiszczaków, gdy? Nie Mia? do Tego Prawa. Wyr?czy?a go dopiero Kiszczakowa przynosz?c Teczk? Wa??sy do IPN-u, wi?c teraz zamordowanie Kiszczakowej obci??y?oby Mossad.
Pisa?em niejednokrotnie, ?e ksi???ta brytyjscy i Prezydent Trump przyje?d?ali Nie do Polski, ale do LECHA WA??SY. Prezydent Trumpf OBIECYWA? Amerykanom D?ug Ameryka?ski 19 bilionów USD, ale nazajutrz po wystawieniu aktu Oskar?enia Lechowi Wa??sie Sekretariat Stanu MARYLAND og?osi? D?ug Ameryka?ski na 14.300.Bilionów.USD. Ten Akt Oskar?enia ZNISZCZY? bowiem Wa??s? jako ?YRANTA D?ugu Ameryka?skiego. Poniewa? G?ównym Przeciwnikiem po ?mierci otrutego u Urszuli Sipi?skiej Alojzego Kowalskiego BY?EM JA to Wa??sa WYELIMINOWA? MNIE Pukaniem Si? w G?ow?… Wczoraj widzia?em film jak Pi?kna Amerykanka przekomarza si? z ma?piszonem i proponuje mu POZOWANIE do aktu Jezusa Chrystusa. Gdy Ma?piszon wsadza r?ce Gdzie Trzeba to zakleszcza je i ZAGWA?D?A a potem bije w g?ow? m?otkiem. – PI?KNA AMERYKANKA.
Przypuszczam, ?e co? takiego mogli przygotowa? i dla mnie, abym Umar? Za Wier? Chrze?cija?sk? i Muzu?ma?sk?, jak Popie?uszko. ?wi?teczny Der Spiegel zamie?ci? na ok?adce Jezusa Chrystusa jako WALETA Chrze?cija?sko-Muzu?ma?skiego, którego nie znalaz?em w Der Spiegel – On Line.
Postawienie PRZED S?DEM Wa??sy jako Notorycznego ?garza Politycznego pozbawi?o go urz?du ?yranta D?ugu Ameryka?skiego, na SP?AT? którego mia?a i?? Polska, gdy? Zawodowy ?garz NIE MO?E BY? ?YRANTEM. To obci??a D?ugiem ?yrowym, czyli onymi 14.300.Bilionami.USD, Mocodawców ?garza czyli Jana Paw?a II. Gdy Amerykanie zorientowali si?, ?e ze mn? Wa??sa jako ?YRANT D?ugu Ameryka?skiego nie przejdzie to chcieli mnie zamordowa? – formalnie za ujawnienie Satelitarnej Detekcji Z?ota, ale nie zgodzi? si? na to Kanclerz Kohl – prawdopodobnie z uwagi, ?e LEPIEJ b?dzie jak zrobi to Wa??sa?
W Niemczech spraw? za?atwi?a Propagandzista Stasi Angela Merkel z odbytnicy Francoisa Mitterranda wpisuj?c mnie na List? Oszustów ?wiatowych. To ujawni? Bank Atlantycki po przep?dzeniu przeze mnie Zarz?du Komisarycznego i Prawa Martwej R?ki wobec Z?ota Stalina na wykupienie przez Holokaustów USA. Z?oto to zosta?o zdobyte przez mego ojca i Marsza?ka Broz-Tito-Pindara w wojnie ukrai?skiej, i z?o?one w Wojennym Skarbcu Polskim, gdzie mój ojciec i Marsza?ek za?o?yli Bank Atlantycki. Bank Atlantycki skierowa? m? spraw? jako Oszusta ?wiatowego do Wysokiego Trybuna?y Togo, gdzie by? Wojenny Skarbiec Polski, a Wysoki Trybuna? uzna? mnie za Obywatela Ameryka?skiego, tak jak Niemcy, i skierowa? spraw? do FBI.
Po mym powrocie z Niemiec Wa??sa „rwa? si? do zamordowania mnie”, i zrobi?by to za II kadencji prezydenckiej, na co mu jednak nie pozwoli?em zwracaj?c si? po raz ostatni o pomoc do Urszuli Sipi?skiej, która mia?a JESZCZE 3 miliony g?osów. Wa??sa PRZEGRA? a one 3 miliony g?osów zniszczy? ENDEK Tomasz Wo?ek deklaruj?c, ?e KAPITA? KRYMINALNY TO ANTYSEMITYZM.
Og?aszam ?ledztwo SZKALOWACZY na Politechnice Wroc?awskiej, gdzie dzia?a? NAJWYBITNIEJSZY Prowokator Armii Sowieckiej Kornel Morawiecki. PWr by?a immunitetem finansowym, gdzie dzielono przys?ane z Niemiec MOJE pieni?dze, tak jak w Poznaniu fors? Urszuli Sipi?skiej równowa?n? mojej. Ci którzy Niczego Nie Widzieli, Nie S?yszeli i Nie Mówili maj? by? traktowani jak ma?piszony Admira?a Canarisa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/macierewicz-chcia%C5%82-obci%C4%85%C5%BCy%C4%87-teczkami-mateusza-morawieckiego-i-jego-ojca/ar-AAuW3Js?li=AAaGjkQ&ocid=spartandhp//

MACIEREWICZ CHCIA? OBCI??Y? TECZKAMI MATEUSZA MORAWIECKIEGO I JEGO OJCA
„Macierewicz przedstawi? materia?y Jaros?awowi Kaczy?skiemu, ale efekt okaza? si? odwrotny do zamierzonego. Wed?ug ?róde? GW prezes zdenerwowa? si? i odebra? manewr by?ego szefa MON jako szanta?.”

To jest zrozumia?e w tym sensie, ?e o ile Wa??sa by? agentem KGB to Kornel Morawiecki jako agent SmerSza by? NAJWI?KSZYM TERRORYST? ANTYPOLSKIM. Kaczy?scy byli za? agentami Mossadu, który wed?ug deklaracji FBI w sprawie Pollarda, by? NAD-KGB.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 3:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosjanie POUCZYLI ?ydów, ?e Staro?ytn? Jerozolim? by? nie Stalingrad a KONSTANTYNOPOL, a Ojcem Holokaustów by? Jezus Chrystus. ?ydzi ze strachu przed moj? ksi??k? INCYDENTU NIE BY?O zaakceptowali to, ?e jako Dzieci Bo?e s? W?A?CICIELAMI Ca?ego Z?ota ?wiata. Mason nowojorski i Wielki Mason Polski Julian Tuwim za?piewa? w Kwiatach Polskich: CA?E Z?OTO ?WIATA W PIWNICACH SYNAGOG.
Dzieciom Bo?ym nale?a?o si? te? z?oto z Satelitarnej Detekcji, o którym Wielki Mason Polski nie s?ysza?, co zrealizowali przez wpisanie mnie przez Holokaustk? Angel? Merkel na list? Oszustów ?wiatowych.
Rosjanie z Sankt Petersburga wyt?umaczyli ró?nic? mi?dzy chrze?cija?stwem a islamem: Otó? chrze?cija?stwo powsta?o na Talmudzie JEROZOLIMSKIM a islam na Talmudzie BABILO?SKIM, uwa?aj?c za Autora obu Talmudów Jezusa Chrystusa. Ja to zaraz OPROTESTOWA?EM odno?nie Talmudu Jerozolimskiego jako Asyryjskiego Prawa Wojennego.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/podroze/news/w%c5%82adze-wenecji-chc%c4%85-kara%c4%87-oszust%c3%b3w-%c5%bceruj%c4%85cych-na-turystach/ar-AAv0wzn?li=BBr5MKa&ocid=iehp//
W?ADZE WENECJI CHC? KARA? OSZUSTÓW ?ERUJ?CYCH NA TURYSTACH

Niech W?adze Wenecji ukaraj? najpierw Najwi?kszego OSZUSTA, jakim jest Silvio Berlusconi. Otó? jako agent Muammara Kadafiego wykorzysta? on moja ksi??k? INCYDENTU NIE BY?O (Gda?sk 2001) do zgarni?cia puli pokerowej EXODUSU Biblijnego, z którego cz??? przeznaczyli na program Ratowania Wenecji MOJ?ESZ.
Ja od razu zaprotestowa?em tego B?aze?skiego Moj?esza technik? Moskiewsko-Warszawsk?, polegaj?c? na podniesieniu sterowanymi elektronicznie si?ownikami hydraulicznymi kamienic i pa?aców do ich PIERWOTNEGO poziomu, co daje PARTERY na infrastruktur? techniczn? i trety handlowe za przy?mionymi szybami. To za? ZLIKWIDUJE Wenecki Smród i wyd?u?y sezon turystyczny na Ca?y Rok.
To samo mo?na zrobi? w Sankt Petersburgu, kilku miastach holenderskich czy Szanghaju. Za??da?em za to dokumentacji konserwatorskiej WENECJI, ?eby mo?na by?o zbudowa? nad Balatonem jej KOPI? jako Pomnik Kultury W?gierskiej.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Bedzie-nowe-swieto-panstwowe-Jaroslaw-Sellin-zapowiedzial-poparcie-rzadu//

Mój ojciec jako W?a?ciciel lotnisk po prawej stronie ?rodkowej Wis?y podpisa? Konwencj? Szwajcarsk? o Sprzeda?y przez SS 2,5 miliona ?ydów Stanowi Nowy Jork PO DOLARZE ZA G?OW?, gdy? Niemcy honorowali kapita? ameryka?ski. Jedno z lotnisk by?o w Lasach Parczewskich w Bia?ce, gdzie ?ydzi, który wysiadali na stacji Parczew i szli kilka kilometrów w nocy przez las cz?sto sp?dzali reszt? nocy u miejscowych ch?opów, aby rano za?adowa? si? do samolotów Ameryka?skich. Po wyga?ni?ciu konwencji SS rozstrzela?o 9 wa?niejszych gospodarzy Bia?ki a potem Wszystkich M??czyzn Powy?ej 12 Roku, znacznie powy?ej STU.
Wielu ?ydów, którzy nie za?apali si? na Konwencj? Szwajcarsk?, przychodzi?o do naszego domu, i utworzy?o oddzia? partyzancki Szymona Wiesenthala ZEMSTA. Pochodzi?o to st?d, ?e w domu mych rodziców mieszka? dowódca Polski Niepodleg?ej Edmund Baranowicz. Otó? daleki krewny mej matki, twórca partyzantki komunistycznej na Podlasiu, Wo?yniu i Polesiu Jan Ho?od namówi? Baranowicza do podró?y samolotem do Moskwy, gdzie ten spotka? si? ze Stalinem, któremu zaproponowa? WYKUPYWANIE czerwonoarmistów z niemieckich obozów jenieckich, w którym to celu Stalin da? mu P?atnia z tajnych kont szwajcarskich Aleksandra Skotnickiego-ZEMST? vel Szymona Wiesenthala.
Tak stali?my si? Najwi?kszymi Ukrywaczami ?ydów i czerwonoarmistów w Polsce, z której to racji ja sta?em dwukrotnie pod ?cin? egzekucyjn?, raz za ukrywanie czerwonoarmistów a drugi raz za ukrywanie ?ydów. To z ukrywanie ?ydów to ?atwo sprawdzi?, o czym zreszt? zeznawa?em w IPN 2 dni przed SMOLE?SKIEM, protokó? z czego ukrad?a mi policja polityczna i ZNIKN??Y z archiwów IPN Wroc?awia, Lublina i Warszawy.
Tej ?ciany Egzekucyjnej nie pami?tam, gdy? by?em senny, ale ojciec ustali?, ?e denuncjatorem by? Jan Ho?od. Nie powiadomi? jednak o tym ?ydów, którzy, gdy dowiedzieli si? wys?ali furmank? dla wywiezienia magazynu u Wojtalów. Gdy furmanka przyjecha?a to u Wojtalów byli ju? Niemcy wi?c furman zacz?? ucieka? Do Nas, ale zorientowa? si?, ?e u nas s? równie? wi?c skr?ci? w prawo i zosta? zastrzelony. Niemcy krzyczeli Komunist, Komunist i kazali go pochowa? w miejscu gdzie pad?, i dopiero po kilku miesi?cach zosta? przeniesiony na cmentarz parafialny, wi?c grób KOMUNISTY powinien by? lub wpis w rejestrze cmentarnym.
II raz Ho?od nas?a? prowokatorów na chrzciny u ?o?nierza AK Wiktora Pirogowicza w Kode?cu. Ci sprowadzili Niemców, ale ?andarmerii nie by?o wi?c przys?ano Wehrmacht, co pami?tam. Oddzia? ZEMSTY przeprowadzi? w tej sprawie dochodzenie, i S?d Wojenny, który skaza? na ?mier? moj? ciotk? Olg? Moniuk, która ukrywa?a rodzin? ?ydowsk?. Wydali te? Wyrok na mego ojca, w którego domu by? ten S?d Wojenny, ale AK zagrozi?o Likwidacj? parczewskiego zgrupowania GL.
Wyrok na mej ciotce wykonano NAJBARDZIEJ SADYSTYCZNIE, gdy? ?ydzi maj? OBOWI?ZEK mordowania swych dobroczy?ców. Zamordowali np. komendanta Policji w D?bowej K?odzie, którego powinni przenie?? na Gór? Oliwn? w Jerozolimie.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa Z?ota Stalina na wykupienie przez Holokaustów USA ci?gnie si? ju? ponad rok. Wczoraj otrzyma?em pismo Prokuratury Okr?gowej we Wroc?awiu: PO V 2 Ko 1890.2017, z dat? 15 stycznia 2018 roku (data stempla pocztowego 24-01-20 18) o odes?aniu sprawy PONOWNIE do Prokuratury Rejonowej Wroc?aw-Fabryczna, czyli ?e Wraca sprawa OSZUSTWA NIGERYJSKIEGO.
Legislatura PiS Orzek?a bowiem OSZUSTWO NIGERYJSKIE Bez Uzasadnienia. Ja zdoby?em jednak DODATKOWY argument za powag? sprawy: jest to zdj?cie ?upaszki w sztabie marsza?ka Broz-Tito-Pindara na ?ytomierszczy?nie: https://marucha.wordpress.com/2018/01/17/wolne-tematy-4-2018 – Ad. 10// https://v.wpimg.pl/Mzc2MjgzJBNMfWJcU041TlEFYg5JDT0TDlVjG
?upaszko pochodzi? z Galicji Wschodniej i Ukrain? dobrze zna?.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 2:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/02/08/minister-spraw-zagranicznych-w-jedwabnem-polacy-zabili-zydow-i-tego-nikt-sie-nie-wypiera-gross-ma-prawo-do-swoich-pogladow/
Minister Spraw Zagranicznych: W JEDWABNEM POLACY ZABILI ?YDÓW I TEGO NIKT SI? NIE WYPIERA. GROSS MA PRAWO DO SWOICH POGL?DÓW.

Jaroszewiczowie byli torturowani i zamordowani przez Mossad, gdy? Piotr chcia? opublikowa? w Chicago tezaur komunistycznego wywiadu wojskowego, ?e Stalin da? Goldzie Meir 500 miliardów dolarów Z?OTYCH za Z?AMANIE w Jedwabnem Planu Barbarossa wyznaczaj?c na p?atnika Polsk?, która to nale?no?? zosta?a uiszczona pod komisariatem Cyrankiewicza i Gomu?ki co do grosza. W ?ledztwie Abwehry w Jedwabnem wed?ug kontr?ledztwa AK uczestniczy?o 285 czy 287 Niemców. By?o to ?atwe do policzenia, gdy? Niemcy sto?owali si? u Soko?owskiej, która w tym dniu dosta?a zamówienia na 285 czy 287 obiadów.
W trakcie ?ledztwa Abwehry w Jedwabnem znaleziono w synagodze bia?ostockiej uwierzytelnion? politycznie Kart? Atlantyck?: https://www.google.pl/search?q=Tajemnicza+mapa+r%C3%B3wnie+tajemniczego&client=firefox-b-ab&dcr=0&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjZi_fZ0ZfZAhUCzKQKHWZ_A3MQsAQIOw&biw=853&bih=609// która spowodowa?a wydanie przez rad? polityczn? Wehrmachtu ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstawy prawnej Holokaustu.
S? 3 ?WIATOWE DOKUMENTY JEDWABNEGO: Warszawskie akta dowódcy plutonu egzekucyjnego Sonderommando-A Hermana Schapera,, które w Jedwabnem dzia?a?o jako CIECHANÓW – prowadzone tak pedantycznie, ?e mog?oby by? eksponowane w szkole handlowej; ?ledztwo Gomu?ki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego oraz kierowany przez SmerSz I proces jedwabe?ski w E?ku.
Akt Hermana Schapera szuka? SmerSz, który prowadzi? WSZYSTKIE ?ledztwa w/s zamachów na Stalina, za co uznano JEDWABNE, ale Bierut ukry? je w MSZ, gdy? wiadomo by?o, ?e tam szuka? nie b?d?. Gdy w towarzystwie prawniczym kto? powiedzia?, ?e w I procesie jedwabe?skim skazano na ?mier? 10 osób to Rzempli?ski powiedzia?: POWINNI SKAZA? STU – czyli ?e jest 10 razy Gro?niejszy od SzerSza. Teraz rz?d Morawieckiego chce nam wmówi?, ?e ?ydów jedwabe?skich rozstrzeliwa? NIE Schaper, ale Zmuszone do tego przez Niemców AK.
II bardzo wa?nym dokumentem w/s Jedwabnego jest ?ledztwo Gomu?ki-Chruszczowa w/s Planu Rzymskiego. Gdy w towarzystwie powiedzia?em, ?e SB zamordowa?o Mackiewicza to ksi??? Demidow powiedzia?: SAM SI? MUSIA? POWIESI?: L?y? publicznie Gomu?k? wi?c dali mu do poczytania ?ledztwo Gomu?ki-Chruszczowa. PRZEPROSI? publicznie Pana Gomu?k?, poszed? do domu i powiesi? si?... ?ledztwo to ksi??? pokaza? mi w maszynopisie, na co odpowiedzia?em ?e WIESZA? SI? NIE B?D?.
Gdy Wa??sa WYRZUCA? Kaczy?skich w polityki to Bubel drukowa? fragmenty tego ?ledztwa. Zrozumia?em, ?e Kaczory bij? libera?ów BATEM, który ukradli Geremkowi i Wa??sie. Kilka lat temu Bohdan Por?ba robi? film o JEDWABNEM i telefonowa? do mnie kilkakrotnie w/s tego ?ledztwa. Odpowiada?em, ?e znam je z publikacji Bubla, które ukrad?a mi policja polityczna. Odpowiada?, ?e Bubel zerwa? z nim stosunki a artyku?ów nie mo?e odnale?? – czyli W?adztwo Archiwalne Spermy Jerozolimskiej.
Bohdan Por?ba zosta? OTRUTY, gdy wybiera? si? do USA Po Pieni?dze. Wiedzia?em, ?e tak si? sko?czy, gdy zaasekurowa? si? u Ojca Rydzyka i Cesarza Japo?skiego. Rydzyk to judenknecht a Cesarz Japo?ski to ogierek ?ydowski – jak Czyngis Chan.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie Oszustwa Internetowego:

Pismo: PR 4 Ds. 1343.2017 z dat? 06 I 2018 otrzyma?em w ostatni czwartek ze stemplem pocztowym 12 II 18 z powodu zmiany mieszkania.
Informuj?, ?e nie uznaj? Odmowy Wszcz?cia Dochodzenia (D-5612-547/17PT) z 16 XI 2017 w/s Oszustwa Internetowego i OKRADZENIA mego konta technicznego Home.pl//. Moja opiesza?o?? przy wszcz?ciu procedury policyjno-prokuratorskiej wynika?a z tego, ?e nie wiedzia?em, CO TO JEST? S?dzi?em, ?e to jakie? Datki na www.wandaluzja.com// wi?c odpowiada?em, ?eby zwracali Darczy?com i zamie?ci?em na planszy: PROSZ? NIE WP?ACA? PIENI?DZY NA http://www.wandaluzja.com// GDY? S? ZAK?ADANE PRZEZ OSZUSTÓW.
Gdy na blogu Czes?awa Bia?czy?skiego z Krakowa przeczyta?em, ?e http://www.wandaluzja.com// ma w USA 5,5 miliona zarejestrowanych a abonament roczny kosztuje 345 tysi?cy USD to zorientowa?em si?, co jest grane, ale konto techniczne Home.pl// by?o ju? Okradzione a z mej poczty WP znikn??a przedmiotowa Korespondencja. Raz, gdy majstrowa?em przy http://www.wandaluzja.pl// wyskoczy?a mi jej NIEMIECKOJ?ZYCZNA wersja na serwerze w Hesji, której potem nie mog?em odnale??.
Dosta?em list od Serwera w Nowym Jorku jako W?A?CICIELA mej http://www.wandaluzja.com// który proponuje mi ODKUPIENIE jej, ale poradzono mi Nie Odpisywa?, gdy? by?aby to legalizacja Kradzie?y ILU? miliardów $. Ze sprawy zdaje si? wynika?, ?e Serwer nowojorski naby? prawa w?asno?ci http://www.wandaluzja.com// od Home.pl//
MECHANIZM oszustwa wyja?ni? Bank Atlantycki informuj?c mnie, ?e nie mo?e zrealizowa? moich czeków, gdy? jestem na li?cie Oszustów ?wiatowych. Bank skierowa? m? spraw? do Wysokiego Trybuna?u Togo, gdzie by? polski skarbiec wojenny, pomimo ?e prosi?em o skierowanie jej do Trybuna?y Paryskiego do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych.
Trybuna? najpierw zaprosi? mnie na Rozpraw?, a gdy odmówi?em to wyznaczy? Pe?nomocnika Urz?dowego i wyda? Wyrok: poniewa? sprawa by?a za?atwiana na podstawie DWÓCH paszportów Ameryka?skich mego ojca to skierowa? j? do FBI.
Czeka?em 3 miesi?ce na zapowiedzian? wizyt? FBI, ale nie zjawi?o si?, co zdezawuowa?o spraw? Oszustwa ?wiatowego, ale Pe?nomocnik nie zrealizowa? czeków. Poniewa? nie zosta?em przes?uchany w/s Oszustwa ?wiatowego to jestem zdany na domys?y. W lutym 1989 pojecha?em do RFN jako Komisarz WOAK wywiezionego do RFN Skarbu Tysi?clecia: http://wandaluzja.pl/?p=p_196&sName=skarb-tysiaclecia// i Satelitarnej Detekcji Z?ota. W zwi?zku z tym ujawniono te? Czarne Konta Kanclerza Kohla, zwane CZARNYMI KASAMI od Wojennej Kasy Siemansa.
Niemcy wyszli spod zarzutu Partycypowania w Satelitarnej Detekcji Z?ota wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych za OSZUKANIE ich na 8 miliardów DM. Franz Josef Strauss kupi? bowiem w Akademii Nauk NRD m? Funkcjonaln? Chronologi? Architektury Niemieckiej za 8 mld DM i sfinansowa? wykopaliska archeologiczne na wroc?awskim zamku Biskupim dla Sprawdzenie Tego?, gdzie by?em komisarzem WOAK.
Badaniami kierowali profesorowie Ma?achowicz i Ka?mierczyk, z którymi star?em si? co do datowania i kwalifikacji obiektu. Datowali oni zamek na ?redniowiecze jako Ksi???cy a ja na Staro?ytno?? i wtórnie Biskupi. ??da?em bada? Dendrologicznych, których nie przeprowadzono. T?umaczy?em, ?e zamek sta? si? Ksi???cym prawem kaduka: Gdy rada miejska skonfiskowa?a Henrykowi IV Probusowi zamki Za D?ugi to ten wprowadzi? si? do Z?OTEGO biskupa Za?ywaj?c jego bogatego skarbca, z którego kupi? te? w Rzymie KORON?.
Zamek Ksi???cy by? na Uniwersytecie: J. Prawdzic-Tell, OBRONA WYSPY KSI???CEJ PRZED HALABARDNIKAMI, Gazeta Robotnicza 22 XII 1994. Przy wykopaliskach na Uniwersytecie Wr znaleziono piecz?? majestatyczn? Henryka IV, co WYJA?NI?EM ja: gdy pokojowiec obudzi? ksi?cia, ?e na zamku s? halabardnicy to ten kaza? mu ukry? piecz??, co ten zrobi? w szczurzym k?cie. Frasyniuk z Labud? og?osili, ?e za wpisanie mnie na list? Oszustów ?wiatowych Eminencja dosta?a od Niemców 10 czy 12 miliardów $, staj?c si? Najbogatszym Polakiem.
Proponuj? skonfiskowanie ich.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/02/21/judenraty-w-gettach-udzial-zydow-w-zagladzie-zydow-zbydlecenie-i-degeneracja-narodu-wybranego/#comment-737111

Na UWr uczono mnie, ?e najwi?kszym szmalcownikiem by? prezes gminy ?ydowskiej w ?odzi Czerniakow, który poda? na Gestapo spis komunistów ?ódzkich – za co Heinrich Himmler przyjecha? mu podzi?kowa? osobi?cie: TAK NALE?Y PISA? LISTY KOMUNISTÓW. W getcie ?ódzkim ?aden ?yd z g?odu nie umar?. Gdyby Czerniakow nie zosta? zamordowany przez komunistów to po wojnie mia?by proces o kolaboracj?.
W getcie w J?drzejowie by?o 6 tysi?cy ?ydów, z których ?ADEN NIE ZGIN??, bo nie by?o tam komunistycznej listy wyborczej.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mark Altszulier, TRZY ?MIERCI STALINA, Nieznany ?wiat, 3/2014, s. 18-22

Pod koniec wojny Hiszpa?skiej Stalin wyda? Armii Czerwonej rozkaz Zaatakowania Polski, ale zosta? pouczony przez Sztab Generalny, ?e Wojna z Polsk? jest mo?liwa TYLKO W SOJUSZU Z NIEMCAMI. To sta?o si? powodem Oskar?enia Tuchaczewskiego, który NIE WIEDZA?, ?e Stalin gra na zamówione u Benesza 3 STRATEGICZNE bomby atomowe: na Warszaw?, Berlin i Londyn. Gdy dowiedzia? si? o tym Beck to pu?ci? plotk?, ?e Stalin nie wyznaczy? nast?pcy Tuchaczewskiego, gdy zamierza sam obj?? Naczelne Dowództwo Armii Czerwonej, co PORAZI?O Biuro Polityczne. - By? to Wyrok ?mierci dla Stalina.
Prawdopodobnie i Bez Becka w Biurze Politycznym WKPb zorientowano by si?, ?e – co mia?a ujawni? I ?ona Stalina – aresztowanie Berii i likwidacja NKWD mia?y zast?pi? Partyjny terror Armijnym, który MUSIA?BY si? zwróci? nie tylko przeciw Leninowskiemu KC, ale i Stalinowskiemu Biuru Politycznemu, tote? to Biuro MUSIA?O zamordowa? Stalina wed?ug intrygi Becka. MA pisze, ?e na prze?omie 1937-8 Stalin zosta?o ZATRUTY a Milczenie o tym POTWIERDZA Prawdziwo?ci tej wersji. - Je?li tak to jest to wersja stalinowskiego Biura Politycznego WKPb.
MA wyci?ga st?d Konsekwencje, ?e Stalin zosta? ZAMORDOWANY, Gdy? postawi? si? w ALTERNATYWIE do BP WKPb. Mo?na powiedzie?, ?e by? na tyle G?upi, ?e nie rozumia?, i? w ówczesnym systemie w?adzy Bez Tuchaczewskiego RZ?DZI? NIE MÓG?. Zabójcami Stalina byli wyra?nie Kaganowicz i Beria.
Stalin II utraci? samow?adztwo na stalingradzkiej radzie wojennej z?amane przez Chruszczowa. Pitrowcy powo?ali wywiad wojskowy SmerSz, który wspó?rz?dzi? jako mafia polityczna z NKWD, do czego dokooptowano po wojnie ukrai?skiej ukrai?skie Narodowe Si?y Zbrojne czyli SZANIEC Paderewskiego i Szaniawskiego, któremu Chruszczow nada? nazw? UPA dokoptowuj?c hitlerowsko-stalinowskich rezunów.
Otó? ten Upowski Chruszczow: hitlerowski kat w Brzezince IWAN GRO?NY, Prowodyr NSZ w wojnie ukrai?skiej i Genera? Ameryka?ski OTRU? Stalina II i osadzi? na stolcu kremlowski Stalina III, który te? usamodzielni? si? przez OTRUCIE ?danowa.
To powtórzy?o sytuacj? Po Zamordowaniu Tuchaczewskiego, z której to kaba?y Beria i Chruszczow wyszli zast?pieniem rz?dz?cego Triumwiratu Pentowiratem: Beria-Bu?ganin-Chruszczow-Male?kow-Stalin, co zlikwidowa?o opozycyjny Duumwirat Stalin-?ukow. Inaczej System Kremlowski PRZEWRÓCI?BY SI?, jak po ?mierci Tuchaczewskiego.
Jerzy Szaniwski, który wszed? w buty Józefa Becka, zniszczy? ten Kremlowski system Stalina III wykorzystuj?c przys?anie asowi Krasnowo Lota, genera?owi Frey-Bieleckiemu Miga-KOREA do przetestowania. Frey przyja?ni? si? z Józefem ?wiat??, co ZMUSZA?O go do Ucieczki z BITYM politycznie ?wiat?? – w?a?nie tym Migiem, za którego Amerykanie oferowali KA?D? Cen?. Amerykanie og?osili, ?e kupili tego Miga do Rumunów, którego im Zwrócili, ale Frey pisa? w ankietach Narodowo?? RUMU?SK?, a poniewa? w wojnie sueskiej marsza?kiem izraelskim Nie Zosta? to wróci? do Polski, ?eby zosta? Marsza?kiem Lotnictwa Polskiego.
Bardzo to przykre, ?e Amerykanie Zamordowali SOBOWTÓRA, bo Prawdziwego Stalina zamordowali Kaganowicz z Beri? po politycznym SAMOBÓJSTWIE Stalina, a Stalina III otru? Polski ?o?nierz Wykl?ty z SZA?CA Paderewskiego i Szaniawskiego Nikita Chruszczow.
Szczuro?ap z ?ubianki zezna?, ?e Kazano mu na?apa? szczurów. Potem pojemnik ze szczurami kazano zawie?? na Kreml, gdzie zaprowadzono go na posiedzenie Biura Politycznego z Towarzyszem Stalinem, który kaza? postawi? pojemnik ko?o stercz?cej ze ?ciany rury kanalizacyjnej. Gdy wychodzi? to zajrza? do WC, gdzie zobaczy? Marsza?ka Tuchaczewskiego przywi?zanego do muszli klozetowej na osi rury kanalizacyjnej w Biurze Politycznym. Historia z renesanowych praktyk w?oskich, tylko ?e Stalin nie móg? rz?dzi? bez Tuchaczewskiego, jak Gierek bez Jaroszewicza a w?oscy ksi??eta takimi g?upcami nie byli.
T?umaczono mi wielokrotnie, Dlaczego kompromituj? si? Sipi?sk?? która zna si? tylko na Dawaniu Dupy. Ja jednak wiedzia?em, ?e Bez Sipi?skiej Wa??sy, który nasy?a? na mnie zabójców, nie wyeliminuj?. Sipi?sk? wyeliminowa? Tomasz Wo?ek deklaruj?c, ?e ANTYSEMITYZM TO KAPITA? KRYMINALNY. Asz powiedzia? na to KUPILI SOBIE ?YDZI ENDECJ?. T? kwalifikacj? kapita?u kryminalnego zdezawuowa? dopiero Prezydent Trump, który interpelowany o holokaustowanie przez Polaków ?ydów odpowiedzia?: AMERYKA KOCHA POLSK?, AMERYKANIE KOCHAJ? POLAKÓW – DZI?KUJ?.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Protokó?
przyj?cia ustnego zawiadomienia o przest?pstwie i
przes?uchania w charakterze ?wiadka osoby zawiadamiaj?cej
Wroc?aw dnia 6 kwietnia 2010r. o godz. 10.00
Konrad Biero? prokurator Oddzia?owej Komisji ?cigania Zbrodni
przeciwko Narodowi Polskiemu we Wroc?awiu ,
- na podstawie art. 304a k.p.k. i art. 143 § 1 pkt 1 i 2 k.p.k. przyj?? ustne
zawiadomienie o przest?pstwie i przes?ucha? ni?ej wymienionego w
charakterze ?wiadka.
To?samo?? osoby stwierdzono na podstawie dowodu osobistego nr AFS
998254 wydanego przez Prezydenta Wroc?awia , nr ewidencyjny
39030409598.
Sk?adaj?cego zawiadomienie uprzedzono o odpowiedzialno?ci karnej z art. 234 i 238
kk .
?wiadka uprzedzono o odpowiedzialno?ci karnej za fa?szywe zeznania (art. 233 § 1
kk), co ?wiadek potwierdza w?asnor?cznym podpisem (art. 190 kpk):

?wiadek poda? nast?puj?ce dane osobowe

Imi? i nazwisko
Imiona rodziców
Data i miejsce urodzenia
Miejsce zamieszkania
Juliusz Jerzy Prawdzie - Tell
Stanis?aw i Zofia,
4 marca 1939r. w Julianówce,
53-404 Wroc?aw ul. Tarnobrzeska 2/1

pracownik naukowy

Wykszta?cenie
Karalno?? za fa?szywe zeznania nie karany
obcy

?wiadek zeznaje :
Pouczenia zrozumia?em.
W czasie II wojny ?wiatowej zamieszkiwa?em w trzech miejscach, tj. w
folwarku Julianówka - Czortówka , którego ojciec by? w?a?cicielem,
mieszka?em równie? w domu mojej matki w Kode?cu oraz okresowo w
Jab?oniu u znajomych rodziców.
Nasza rodzina sk?ada?a si? z czterech osób, tj. rodziców, m?odszego brata
Janusza urodzonego w grudniu 1940r. i mnie. Olga Moniuk by?a kuzynk?
mamy , tj. by?a córk? brata mojego dziadka i mieszka?a po s?siedzku w
Kode?cu.
W domu moich rodziców w Julianówce by? sztab Polski Niepodleg?ej.
Organizacja ta powsta?a w 1939r. bezpo?rednio przed wybuchem wojny, a jej
dowódc? by? Edmund Baranowicz, sekretarz ministra Poniatowskiego. Ojciec
by? obywatelem ameryka?skim i formalnie do tej organizacji nie móg?
nale?e?.
Nic nie wiem aby Olga Moniuk nale?a?a do jakiej? organizacji podziemnej, jej
narzeczony Pirogowicz, nie pami?tam imienia, nale?a? do AK .
Olga Moniuk natomiast w czasie wojny ukrywa?a na terenie swojego
gospodarstwa rodzin? ?ydowsk? Rolników to by?o trzy lub cztery osoby nie
wiem o nich nic wi?cej. Olga Moniuk ukrywa?a te? rodzin? Barbanelów , by?y
to dwie osoby moja rówie?nica Barbara i jej matka. Wiem, ?e oni wszyscy
prze?yli wojn?.
Do zabójstwa Olgi Moniuk dosz?o pod koniec 1943r., nie jestem w stanie
bardziej sprecyzowa? daty, na pewno by?o to jeszcze przed ?wi?tami, w
domu moich rodziców w Julianówce odby? si? s?d wojenny , który skaza?
Olg? Moniuk i jej matk? nie pami?tam jak si? nazywa?a, po drugim m??u
nosi?a nazwisko Pop?awska, na kar? ?mierci.
S?d zosta? zorganizowany przez jednostk? partyzanck? Jana Ho?oda z
Gwardii Ludowej.
W sk?ad tej jednostki wchodzi? wzmocniony pluton ?ydowski, który
stacjonowa? w Julianówce. Jego dowódc? by? Grynszpan Chyl z Sosnowicy
syn w?a?ciciela huty szk?a pod W?odaw? i wchodzi? w sk?ad kompanii
?ydowskiej , któr? dowodzili Aleksander Skotnicki Zemsta.
Nie wiem kto wchodzi? w sk?ad s?du polowego ale na pewno byli to ?o?nierze
grupy Zemsty. Mój ojciec zosta? przes?uchany jako ?wiadek. Oldze Moniuk
zarzucono, ?e nie chcia?a wyda? swojego ojczyma Pop?awskiego Gwardii
Ludowej. Pop?awski oskar?ony by? o denuncjacj?, tj. powiadomienie
stójkowych o pojawieniu si? w jego domu partyzantów Gwardii Ludowej,
którzy zachowywali si? agresywnie. Partyzanci niezale?nie od przynale?no?ci
mieli prawo przebywa? na terenie wsi tylko za zgod? kwatermistrza i w
miejscach przez niego wskazanych. Kwatermistrzem by? w tym czasie Maciej
Wawryszczuk, który dowiedzia? si? o prowokacji dopiero po akcji. W czasie tej
prowokacji w s?siednim domu mojej matki odbywa?y si? chrzciny córki
?o?nierza AK Wiktora Pirogowicza. Chodzi?o o ?ci?gni?cie ?andarmerii na te
chrzciny , która zwykle likwidowa?a wszystkich . Poniewa? ?andarmerii nie
by?o to Niemcy przys?ali pododdzia? Wermachtu , który zosta? ostrzelany
przez gwardzistów, wobec czego ja by?em na linii ognia co dobrze pami?tam.

S?d polowy wyda? wyrok ?mierci na Olg? Moniuk i jej matk?.
Nast?pnego dnia rano grupa egzekucyjna wyruszy?a z Julianówki do
Kode?ca. Dowodzi? ni? Moj?esz ?ó?tak , nie wiem kto jeszcze wchodzi? w jej
sk?ad ani ile osób liczy?a. Oni najpierw napadli na posterunek stójkowych w
Kode?cu. Stójkowi nie byli uzbrojeni i zostali zamordowani, to by?o chyba
cztery osoby nie znam nazwisk. Potem grupa uda?a si? do domu
Pop?awskich, gdzie nikogo nie by?o. Nie by?o tam równie? tych ?ydów,
którzy ukrywali si? u Pop?awskich. Dodaj?, ze przypomnia?em sobie , ?e w
grupie egzekucyjnej by? m?ody Rolnik, który ukrywa? si? u Pop?awskich. Olg?
i jej matk? znaleziono w domu Makówków. Zosta?y zaprowadzone do sadu
mojej matki , gdzie Olg? zmasakrowano , po?amano jej palce i tak dalej.
Matki nie katowano i obie zosta?y zastrzelone z automatów. Spalono równie?
dom Pop?awskich.
Wiadomo?ci na temat tych zdarze? posiadam od rodziców i znajomych w tym
od córki Makowków Jadwigi, ona obecnie nosi nazwisko Kozak i mieszka w
Kode?cu. Natomiast zgliszcza domu Pop?awskich widzia?em na w?asne oczy.
Wie?? o zamordowaniu Olgi Moniuk i jej matki rozesz?a si? b?yskawicznie,
zaraz po zdarzeniu.
Wiem, ?e po wojnie w tej sprawie UB w Lublinie prowadzi?o ?ledztwo ,
przes?uchano kilkadziesi?t osób ale nie moich rodziców. Natomiast
sugerowano , ?e moi rodzice byli folksdojczarni i kolaborantami.
Nie wiem jakim wynikiem sko?czy?o si? to ?ledztwo. Ja od wielu lat walcz? o
ujawnienie tego ?ledztwa , ale bez efektu. Ja pisa?em w tej sprawie nawet do
Strasburga , ale odpowied? by?a taka, ?e nadawa?a si? do oskar?enia Unii
Europejskiej. Odpowied? t? ukrad?a mi pó?niej policja polityczna, oni zreszt?
ukradli mi wi?cej dokumentów.
Tu chcia?bym doda?, ?e w ?ledztwie prowadzonym przez UB w sprawie Olgi
Moniuk czynny udzia? bra? Aleksander Chyl syn Grynszpana Chy?a , który za
Gierka by? rzecznikiem policji drogowej, wyst?puj?c bardzo cz?sto w telewizji.
Z Aleksandrem Chylem mia?em przykry incydent, który wyra?nie chcia? mnie
zastraszy?. Wed?ug moich rodziców g?ówn? osob? sprawy Olgi Moniuk by?
Jan Ho?od twórca czerwonej partyzantki na Podlasiu ,Wo?yniu i Polesiu,
który stara? si? o tytu? bohatera Zwi?zku Radzieckiego. Zgin?? kilka dni po
zamordowaniu Olgi Moniuk , a o mord na Janie Ho?odzie oskar?ano mego
ojca. Ho?od zgin?? razem z plutonem przybocznym.
Bezpo?rednio przed napa?ci? Wermachtu na ZSRR Niemcy dokonali
aresztowa? w?ród cz?onków Polski Niepodleg?ej wywo??c do O?wi?cimia ca??
polsk? m?sk? m?odzie? Parczewa, a mój ojciec zosta? ukryty przez ?ydów. To
sta?o si? powodem wspó?pracy mego ojca z ?ydami , który by? nacjonalist?.
W domu moich rodziców w Julianówce przebywa? Jan Ho?od , który sk?oni?
Edmunda Baranowicza do podró?y do Stalina w celu wykupywania
czerwonoarmistów z niewoli niemieckiej, z których Ho?od tworzy? regularne
jednostki czerwonej partyzantki. Holod staraj?c si? o tytu? bohatera Zwi?zku
Radzieckiego musia? zlikwidowa? nas, tj. moj? rodzin?, gdy? by? zwi?zany
umowami , które zaakceptowa? Józef Stalin. Józef Stalin przys?a? do mojego
domu p?atnika z tajnych kont szwajcarskich, który nazywa? si? Aleksander
Skotnicki Zemsta. Co by?o najwy?sz? tajemnica Zwi?zku Radzieckiego.

Gdy czerwona partyzantka z?ama?a umow? z moim ojcem rozstrzeliwuj?c
czteroosobowy patrol Polski Niepodleg?ej to mój ojciec wymóg? na radzie
politycznej Sza?ca napad na sztab NKWD w lasach janowskich, ?eby z?apa?
Grzegorza Korczy?skiego, który wyda? rozkaz zamordowania czterech
?o?nierzy Polski Niepodleg?ej. Korczy?ski uciek? , ale wzi?to do niewoli ca?y
sztab NKWD i zdobyto archiwum. S?d nad tym sztabem NKWD odby? si? w
Górach ?wi?tokrzyskich gdzie NKWD-zisci zostali rozstrzelani. Z powodu
zdobycia archiwum NKWD Gwardia Ludowa nie mog?a nas zlikwidowa?.
Korczy?ski powiadomi? drog? radiow? Stalina o napa?ci na sztab NKWD a
Stalin zaraz wyda? rozkaz Kowalskiemu i Gomu?ce zlikwidowania wszystkich
?ydów ?eby oskar?y? o ten akt Narodowe Si?y Zbrojne. Rozkaz Stalina zosta?
wykonany cz??ciowo z którego to powodu Kowalski zosta? zakatowany na
?mier?.
Mój ojciec siedz?c w wi?zieniu na zamku lubelskim zosta? oskar?ony o
zamordowanie Jana Ho?oda i wymuszenie napadu na sztab NKWD. Wówczas
na widzeniu ojciec powiedzia? matce ?eby pojecha?a do Królewca , gdzie by?
konsulat ameryka?ski i za??da?a pomocy prawnej dla obywatela
ameryka?skiego oskar?onego o zamordowanie oficerów radzieckich. Matka
tak zrobi?a i ojciec zosta? uwolniony.
Ho?od próbowa? nas zlikwidowa? kilkakrotnie w zwi?zku z czym mieli?my
dwa niemieckie wyroki policyjne kary ?mierci. Pierwszy za ukrywanie
?o?nierzy sowieckich a drugi za ukrywanie ?ydów. W pierwszym wypadku
matka przekona?a Niemców , ?e ?o?nierzy sowieckich przyprowadzi?a policja
ukrai?ska. W drugim wypadku po odczytaniu nam wyroku ?mierci Niemcy
zastrzelili z okna naszego domu komunist? , który ucieka? z domu Wojtalów ,
gdzie by?a melina ?ydowska. Jest to zrozumiale w tym sensie , ze Ho?od
denuncjuj?c nas do Gestapo nie wiedzia? o tej melinie , wobec czego ?ydzi
przys?ali wóz na ewakuacj? jej nad ranem , a o ?wicie teren zosta?
obstawiony przez Niemców. Niemcy kazali pochowa? komunist? w miejscu w
którym zosta? zastrzelony pi?tna?cie kroków od naszej studni. To mo?na
sprawdzi?. Ho?od mia? obowi?zek zlikwidowa? nas by? mo?e od samego
Stalina, wobec czego Olga Moniuk odegra?a rol? kozy ofiarnej.
Album mojej matki zosta? wypo?yczony do G?ogowa po który pojad? w tych
dniach. Matka nie chcia?a zdj?? podpisa? jakby si? boj?c. Jej bratanek
Miko?aj Moniuk zakopa? w sadzie w Julianówce w butelce albo w butelkach
klisze ze zdj?ciami partyzanckimi, których te? nie chcia? odkopa?.
Szefem sztabu Jana Ho?oda by? Fiodor Kowalow , o którym mam ksi??k?
„Czuwasz z lasów parczewskich". Wed?ug mojej matki zosta? on
zamordowany przez Moj?esza ?ó?taka , czego moja matka si? wypar?a
wyra?nie pod wp?ywem perswazji.
W sprawie zabójstwa Olgi Moniuk wiadomo?ci mo?e posiada? Jadwiga
Kozak. Mój brat nie ?yje, zreszt? on i siostra nie chcieli na ten temat s?ysze? i
uwa?ali mnie za g?upiego, ?e o tym mówi?.

Siostra nazywa si? Anna Smotylewicz i mieszka razem ze mn?.
Po powrocie z Niemiec w roku 1990 kiedy bywa?em w tej Komisji Badania
Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w budynku s?du pruskiego, to pani
Fija?kowska powiedzia?a mi przy ?wiadkach, ?e pan Kowalczyk pisa? w mojej
sprawie do ?wiatowego zwi?zku ?o?nierzy AK w Tel Awiwie. Odpisano mu, ze
ja jestem niegodny zaufania jako bratanek Józefa ?wiat?y. Zapyta?em pani?
Fija?kowsk? sk?d wie, ?e ja si? nazywam ?wiat?o. Odpowiedzia?a, ?e wszyscy
o tym wiedz? bo napisano o tym ze zwi?zku ?o?nierzy AK w Tel Awiwie, a by?o
to w obecno?ci kilku osób. Poprosi?em j? ?eby pokala mi ten list. Pobieg?a do
archiwum. Wróci?a po kilku minutach z deklaracj?, ze zagin?? , ale wszyscy
to czytali, co obecni potwierdzili. Nazwisko ?wiat?o jest wa?ne w mojej
rodzinie , gdy? najwybitniejszy polski sowietolog Jarzy Szaniawski i mój
dziadek Juliusz Prawdzie Tell pos?u?yli si? Józefem ?wiat?o w celu
zamordowania Józefa Stalina , o czym pisze w ksi??ce pt. „Incydentu nie
by?o" Gda?sk 2001. Ksi??ka przele?a?a w wydawnictwie 2 lata. Major II
Narodowych Sil Zbrojnych i Pu?kownik III NSZ Witold Szpatowicz mówi? mi ,
?e gdy by? konfrontowany ze ?wiat?? w Norymberdze to oficerowie
ameryka?scy zachowywali si? tak pazernie jakby chodzi?o o najwa?niejsz?
spraw? dla USA. Ostrzega? mnie przed tak? konfrontacj?. To wszystko.
Protokó? niniejszy odczytano.
Po odczytaniu protoko?u chcia?bym doda?, ?e wi?cej w tej sprawie mo?e
jeszcze powiedzie? córka Haliny Moniuk i Wiktora Pirogowicza Krystyna
Fulara , która mieszka we Wroc?awiu przy ul. Ostrowskiej na Osobowicach.
Jeszcze jedna istotna rzecz, gdy by?em w Niemczech to chcia?em nawi?za?
kontakt w sprawie Jana Ho?oda z Instytutem Wiesenthala w Wiedniu, gdzie
napisa?em , ale nie odpowiedziano mi. Mo?na to t?umaczy? tym, ?e moi
rodzice identyfikowali Aleksandra Skotnickiego Zemst? z Szymonem
Wiesenthalem, który ma trzy ?yciorysy. Aleksander Skotnicki Zemsta
powróci? z Polesia w pierwszych dniach roku 1944 bez przydzia?u
politycznego i oddal si? pod komend? Mieczys?awa Moczara. Zosta?
wyznaczony dowódc? kompanii ?ydowskiej batalionu im. Jana Ho?oda, który
zgin?? w noc sylwestrow? 1943r. To wszystko.
Protokó? niniejszy odczytano.
Przes?uchanie zako?czono dnia 6 kwietnia 2010r. o godz. 12.05
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powy?ej

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Lut 28, 2018 10:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powy?ej
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Ma?gorzato (Todd). Zamieszcza Pani zdj?cie Adolfa Hitlera w ekstazie oratorskiej i napisem z ust: MUSIMY PODJ?? WOJN? Z POLSK? DLA OBRONY ?YDÓW W POLSKICH OBOZACH ZAG?ADY. To nie jest jednak parodia, bo w Preliminarzu pokojowym Hansa Franka z ZAKOPANEGO napisano, ?e RZESZA NIEMIECKA I ZWI?ZEK SOWIECKI MUSIA?Y PODJ?? WOJN? Z POLSK? DLA OBRONY ?YDÓW, ZAGRO?ONYCH PRZEZ POLSKI FASZYZM.
Faszyzm by? ANTYKOMUNISTYCZN? doktryn? ekonomiczn? sformu?owan? przez Keynesa i Paderewskiego w odpowiedzi na zeznanie Szpisbródki w wi?zieniu mokotowskim, ?e celem bolszewików jest uruchomienie na Syberii PRZEMYS?OWEJ ekploatacji z?ota na wykupienie USA przez tajne konta szwajcarskie.
Faszyzm wprowadza? jako ?rodek Antykryzysowy NACJONALIZACJ? Z?OTA, gdy? renta deflacyjna z?ota jest Wy?sza od Kapoita?owej, co powoduje ucieczk? pieni?dza i kapita?u od papierów warto?ciowych do z?ota: PO CO HAROWA? W BIZNESIE? skoro przez zakup z?ota ma si? zysk znacznie wy?szy. To zdezawuowa?em dopiero ja proponuj?c SARMACKI Babski Monopol Z?ota, bo wówczas Ch?opy b?d? MUSIA?Y gra? papiermi warto?ciowymi. – A je?li u którego? znajdzie si? z?oto to mu gor?ce ?elazo do D – co znaczy, ?e to ja Zniszczy?em Faszyzm. Pierwszymi FASZYSTAMI byli ?ydzi w?oscy w Czarnych Koszulach, gdy? Faszyzm zdejmowa? z ?ydów odium kapita?u kryminalnego kwalifikuj?c tak Z?ODZIEJSKIE tajne konta szwajcarskie. Tajne konta izraelskie Adolfa Eichmanna i Raula Wallenberga s? nie Z?odziejskie a POLITGANGSTERSKIE.
Preliminarz Pokojowy SS i NKWD z Zakopanego zniszczy? faszystowski nominant Paderewskiego Winston Churchill, który jako Pierwszy B?azen Imperium i Osio? Dardanelski nie mia? szans BEZ kart Paderewskiego. Po wypiciu TYLKO pó? butelki Szkockiej odpowiedzia? on zainteresowanym kongresmenom ameryka?skim: NIE WA?NE, CZY NIEMCY S? WE W?ADANIU HITLERA CZY INNEGO KAP?ANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POT?G? NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE – czyli granic? niemiecko-?ydowsk? na Missisipi… Pisz? o tym w ksi??ce „Incydentu nie by?o” Gda?sk 2001.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Mar 04, 2018 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/kaczy%C5%84ski-to-%C5%BCydowska-kanalia-%C5%BCona-prezydenta-to-%C5%BCyd%C3%B3wa-co-pis-z-tym-zrobi/ar-BBFrFT4?li=BBr5KbO&ocid=UE12DHP
KACZY?SKI TO "?YDOWSKA KANALIA", ?ONA PREZYDENTA TO "?YDÓWA". CO PIS Z TYM ZROBI?

Zacz??io si? L?ENIE obliczone na zaanga?owanie Jurysdykcji, wobec czego wypada przypomnie? WATERGATE.
Afera Watergate by?a NARZ?DZIEM a nie Przyczyn? Inpiczmentu, poprzedzonego prezydenckim ?ledztwem w/s Cherubina Hitlera. Cherubin najpierw dokona? Wolty w postaci Ataku IV Floty Ameryka?skiej na Egipt, co nazywa si? Afer? LIBERTY. Podczas wojny Sze?ciodniowej izraelska ?ód? podwodna STORPEDOWA?A Obserwacyjn? fregat? IV Floty Ameryka?skiej w Widoczno?ci wybrze?a egipskiego i WYNURZY?A SI?.
Fregata LIBERTY przechyli?a si? o 45 stopni, ale nie przewróci?a. W takim wypadku regulamin nakazywa? Opuszczenie statku przez za?og?, co wykona?a Po?owa za?ogi. Wówczas przyp?yn??y ?cigacze izraelskie i WYSTRZELA?Y rozbitków, w trakcie czego radiooperator Liberty nadawa? na ca?y ?wiat: JESTE?MY ATAKOWANI PRZEZ FLOT? IZRAELSK?. IZRAELCZYCY MORDUJ? AMERYKA?SKICH MARYNARZY.
Równocze?nie z lotniskowca IV Floty wystartowa?y samoloty US Navy z bambami atomowymi na KAIR, ale zawróci? je z Pentagonu MacNamara.
Prezydent Noxon oskar?y? o to Cherubina Hitlera, którego wys?a? do Moskwy z deklaracj?: JE?LI ROSJENIE ZAP?DZ? SWOICH ?YDÓW DO GAZU AMERYKANIE NIE B?D? PROTESTOWA?, co Cherubin Hitlera powtórzy? OFICJALNIE, o czym pisa?a prasa. Mia?o to niesamowity skutek, bo Sowieci przekszta?cili wojn? Ussuryjsk? w MANDZURSK?, co Chi?czycy skontrowali ujawnieniem FILMOWEJ DOKUMENTACJI KATYNIA, któr? mieli od mojej ciotki Barbary Bierutówny-Prawdzic. Sowieci nazwali to HITLEROWSK? PROWOKACJ? i powiadomili NIxona o ataku NUKLEARNYM na Sto Miast Chi?skich, na co NIxon odpowioedzia?, ?e Wówczas Amerykanie dokonaj? Ataku Nuklearnego na 128 miast Sowieckich.
Gdy Nixon zapyta? swych niemieckich doradców: CZY OBEJDZIEMY SI? BEZ KAPITA?U ?YDOWSKIEGO to ci odpowiedzieli: ALE? OCZYWI?CIE PANIE PREZYDENCIE. MAMY NARODOWY KAPITA? AMERYKA?SKI I MO?EMY LICZY? NA KAPITA? NIEMIECKI I BRYTYJSKI – ale wówczas Cherubin Hitlera przekszta?cil kpita? ?ydowski w zydoarabski i wyrzuci? Nixona na zbit? morde B?AZE?SKIM Watergate.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 14 z 31

Skocz do: