Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/04/zydzi-mordowali-zydow/
Słynne zdjęcie 2 policjantów żydowskich w warszawskim Getcie z napisem: AŻ 5 TYSIĘCY ŻYDÓW PRACOWAŁO W OKUPOWANEJ WARSZAWIE JAKO AGENCI GESTAPO A ANI JEDEN POLAK. DZIŚ OSKARŻAJĄ NAS POLAKÓW O HOLOKAUST.

Oczywiście, że Policja Żydowska była NAJOKRUTNIEJSZA, jak mówiła modlitwa żydowska: JEŚLI TWOJA WOLA TO POZWÓL NAM WPAŚĆ W RĘCE GOJÓW, BYLE NIE BRACI W WIERZE. Dziwię się tylko, jak można pisać takie BZDURY o aferze Hotelu KOLONIA. Jak mnie uczono to w Hotelu Kolonia był konsulat Brazylijski, który wydawał Żydom paszporty brazylijskie – ale TYLKO ukrywającym się po aryjskiej stronie muru Getta. Niemcy pozwalali na to za DENUNCJACJĘ Ukrywających, co polegało na WPUSZCZENIU do Konsulatu po złożeniu zeznań przed agentem Gestapo.
Konsulat wydał 2 tysiące paszportów Rodzinnych, których adepci wyjechali do Brazylii, z których wielu po wojnie odwiedzało Warszawę – jakoby w poszukiwaniu zakopanych skarbów – ale nie mówiono, czy któryś z nich wrócił do Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/04/na-manowcach-dialogu/
NA MANOWCACH „DIALOGU”

Jak można mówić o Dialogu? Bodaj w roku 1949 był w Lublinie proces o Prawa Spadkowe po Januszu Korczaku, który był człowiekiem majętnym. Ambasada Amerykańska dostarczyła Akt Zgonu Janusza Korczaka w miasteczku na Środkowym Zachodzie w roku 1946. Wywołało to Wybuch WŚCIEKŁOŚCI Żydów, na skutek czego komunistyczny sąd musiał amerykański Akt Zgonu ODDALIĆ – niczym w JEDWABNEM.
Przed wojną był rozpatrywany przez Sąd Najwyższy wniosek o NIEPRZYJMOWANIE OD ŻYDÓW PRZYSIĘGI SĄDOWEJ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wiadomosci.wp.pl/morawiecki-napisal-list-do-najbardziej-znanego-rabbiego-w-ameryce-jasna-deklaracja-6226893358831233a//
MORAWIECKI NAPISAŁ LIST DO "NAJBARDZIEJ ZNANEGO RABBIEGO W AMERYCE". JASNA DEKLARACJA - "Napięcie między Polską a Izraelem głęboko mnie zasmuca (...) Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby poprawić nasze relacje (...) Polska i Izrael mają moralny obowiązek strzec prawdy o Holokauście" - napisał Mateusz Morawiecki do Shmuleya Boteacha.

Gadanie o HOLOKAUŚCIE Bez Antikomunistischbefehl Wehrmachtu jest pierdzeniem w bambus. Przykładem Holokaustycznej jursysdykcji jest proces o spadk po Januszu Korczaku w Lublinie w roku 1949. Ambasada amerykańska dostarczyła Akt Zgonu Janusza Korczaka jako zmarłego na Środkowym Zachodzie w roku 1946, co Żydzi Nie Uznali, Zakrzyczeli i Anulowali przy pomocy ZWIĄZKU SOWIECKIEGO. Teraz syn Największego Prowokatora Armii Sowieckiej PIERDZI o Holokauście Amerykanom.
Sportowy Banderowiec Podgorny tak nadojadł Gierkowi, że ten kazał go śledzić. I pierwszy raport mówił o Satelitarnej Detekcji Złota więc Gierek kazał WYRZUCIĆ Sportowego Banderowca. Gierek napisał też w Przerwanej Dekadzie, co ocenzurował Wałęsa: KANIA NIE BYŁ BOGATY Z DOMU A NIE KRADŁ, BO MYŚMY PATRZYLI NA RĘCE. A SKORO ZOSTAŁ KREZUSEM TO PRZY ANDROPOWIE, KTÓRY FINANSOWAŁ WAŁĘSĘ, WŁAŚNIE PRZEZ KANIĘ. - Wydaje się, że absolwent szkoły KGB w Odessie Wałęsa to Mały Morawiecki-Holokaust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/04/zydzi-mordowali-zydow/#comment-739801//
13. Wandaluzja.pl said - 2018-03-06 (wtorek) @ 10:57:37
Ad. 12:
Szejna z Chmielnika był widocznie funkcjonariuszem ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu więc po roku 1990 należała mu się gratyfikacja z gminy żydowskiej za szmelcownictwo. Jak się poskrobało ubowca to wyszedł żydowski policjant hitlerowski.
KAŻDY kto pisze o Holokauście BEZ Antikomunistischbefehl Wehrmachtu jest albo Żydem albo judenknechtem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FORMUŁA MARCA'68

Gdy w towarzystwie powiedziałem, że Mackiewicza zamordowało SB to książę Demidow odpowiedział SAM SIĘ MUSIAŁ POWIESIĆ. - DLACZEGO? - LŻYŁ PUBLICZNIE GOMUŁKĘ WIĘC DANO MU „ŚLEDZTWO GOMUŁKI-CHRUSZCZOWA W SPRAWIE PLANU RZYMSKIEGO”. POCZYTAŁ SOBIE, PRZEPROSIŁ PUBLICZNIE PANA GOMUŁKĘ ZA WŁASNĄ NIEWIEDZĘ, POSZEDŁ DO DOMU I POWIESIŁ SIĘ. - Nic innego zrobić nie mógł.
Potem książę pokazał mi to Śledztwo w maszynopisie, co potem znalazłem w publikacjach Bubla. Reżyser Bohdan Poremba telefonował do mnie niejednokrotnie o udostępnienie mu tych publikacji, skarżąc się, że Bubel zerwał z nim stosunki. Odpowiadałem, że PRZYPADKOWE egzemplarze Bubla ukradła mi policja polityczna. Poremba, który zaasekurował się u Ojca Rydzyka i Cesarza Japonii został OTRUTY przed wyjazdem do USA po pieniądze na film o JEDWABNEM, do czego były potrzebne publikacje Bubla. Nie przypuszczałem, że upadł tak nisko, żeby się ubezpieczać u Mistrza Tacy Kościelnej i Syna Abrahama. Nawet go nie żałowałem, bo Nie Czytał tych artykułów, aby się Nie Narażać spermie jerozolimskiej.
We wczorajszej Rzeczpospolitej jest artykuł: Maciej Gawlikowski, Mirosław Lewandowski, AKTA NA ZAWSZE ZASTRZEŻONE – Jeszcze w czerwcu 1992 w archiwum Urzędu Ochrony Państwa spoczywały ważne historyczne dokumenty, po których dziś nie ma śladu w Instytucie Pamięci Narodowej...
Do tego służy przemysł zapładniania Polek spermą jerozolimską, ale jest napoleońskie prawo ODPOWIEDZIALNOŚCI Z URZĘDU, toteż trzba badać spermę Odpowiedzialnych za sprzeniewierzenie Dokumentów Stanu, nawet jeśli wyjachali do Izraela czy USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wpolityce.pl/swiat/384856-netanjahu-grozi-panstwa-ktore-nie-maja-stosunkow-dyplomatycznych-z-izraelem-beda-odizolowane//
NETANJAHU GROZI: PAŃSTWA, KTÓRE NIE MAJĄ STOSUNKÓW DYPLOMATYCZNYCH Z IZRAELEM, BĘDĄ ODIZOLOWANE

Ja jestem INTERNOWANY formalnie za rozgłoszenie Satelitarnej Detekcji Złota. Żydzi TERRORYZUJĄ wszystkich Antysemityzmem i Faszyzmem. Lenin wprowadził za kawał o Żydach 3 lata Ciężkich Robót, które przetrzymywali tylko najsilniejsi; Stalin dla Antysemitów obowiązkowe leczenie psychiatryczne z terapią powodującą zwapnienie mózgu oraz oświadczył gazecie francuskiej U NAS AKTYWNYCH ANTYSEMITÓW KARZE SIĘ ŚMIERCIĄ; a w Polsce Jakub Berman zalecał za Antysemityzm karę ŚMIERCI.
Podobna sprawa jest z Faszyzmem, który był teorią Ekonomiczną PRZECIW Wykupieniu USA za złoto dobywane siłą NIEWOLNICZĄ. Otóż FASZYSTOWSKIE postulaty Nacjonalizacji Złota i Politycznej Kontroli tajnych kont szwajcarskich jako NARZĘDZIA Wykupywania USA, wywołały furię Stalina, którzy nakazał komunistom francuskim: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI – niczym Jahwe do Baala: NARODOWI WYBRANEMU KAZAŁEM ZWAĆ CIĘ SZATANEM, z racji czego talibowie chrześcijańscy zburzyli najwspanialszy w historii zespół świątyń w Baalbeku.
SKAZANIE mnie Sądem Kapturowym na bezterminowe internowanie, jako Oszusta Naukowego i Finansowego, z ZAKAZEM Towarzystwa, Publikacji, Finansów, Fotografii itd., egzekwowanych TERRORYSTYCZNIE miało skutki w postaci SKONSUMOWANIA Satelitarnej Detekcji Złota – afery finansowej Wszechczasów. Polska nie była potencją tezauryzacyjną, jak Francja, Włochy, Bułgaria, Egipt czy Indie, ale afera ze SKARBEM TYSIĄCLECIA, wyrabowanym przez NKWD i wysłanym przez Stasi do RFN jako ŻYDOWSKIM, daje pojęcie o skali i technice tego procederu spermy jerozolimskiej na całym świecie.
Już w XVIII wieku stwierdzono, że NIEMOŻLIWA JEST OBRONA PRZED KAPITAŁEM KRYMINALNYM BEZ ANTYSEMITYZMU, zanegowanie czego Faszyzmem i KULTOWYM Antysemityzmem Stalina i Hitlera doprowadziło do Satelitarnej Detekcji Złota, a teraz Natanjahu uzupełnia Kapitał Kryminalny o TERRORYZM POLITYCZNY: Każdy, kto podaje rękę Kanclerz Merkel musi być objęty śledztwem w/s Satelitarnej Detekcji Złota, co dotyczy w pierwszej kolejności Natanjahu jako GANGSTERA POLITYCZNEGO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/08/wolne-tematy-17-2018//
Ad.. 234: https://quatloosx.files.wordpress.com/2014/12/sperm_smugglers.jpg//

To jest Mistyka Holokaustyczna: Urząd Żydostwa Rzeszy i szwajcarski Czerwony Krzyż mają SZCZEGÓŁOWE Rejestry ofiar Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS Wehrmachtu oraz wiarygodne dane ofiar żydowskich w Armii Czerwonej. Jeśli idzie o obozy Dla Żydów na Zachód od Bugu i w krajach Bałtyckich to niemieckie i szwajcarskie dane są ZGODNE: 200 tysięcy Straconych + 100 tysięcy ofiar „porachunków między Żydami:, gdyż Niemcy respektowali Samorząd żydowski. Najwięcej ofiar Żydowskiego Samorządu było w Getcie Warszawskim, gdzie powszechną praktyką było odbieranie kartek żywnościowych. Janusz Korczak np. prowadził ochronkę żydowską za własne pieniądze, a gdy skończyły mu się to miał trudności z uzyskaniem środków społecznych, choć Niemcy dostarczali solenne racje na Każdego Żyda.
Filmy z Umierającymi w Getcie Żydami pokazują ofiary Samorządu Żydowskiego, bo w Getcie łódzkim żaden Żyd z Głodu Nie Umarł. Największą ZBRODNIĄ Getta łódzkiego było odebranie rodzicom dzieci, które wysłano lotem Powrotnym US Air Force do USA. Mój ociec – jako właściciel lotnisk po prawym brzegu środkowej Wisły – podpisał Konwencję Szwajcarską o SPRZEDAŻY przez SS 2,5 miliona Żydów dla Stanu Nowy Jork PO DOLARZE ZA GŁOWĘ transportem lotniczym US AF, gdyż Niemcy honorowali kapitał amerykański, za jaki uchodziły lotniska po prawej stronie środkowej Wisły. Po realizacji Konwencji Szwajcarskiej SS rozstrzelało 9 mieszkańców wsi Białka, którzy obsługiwali lotnisko w Sosnowicy, a potem STU SIEDMIU mężczyzn powyżej 12 roku życia – a takich Konwencji było 10.
Asz mówił mi niejednokrotnie, że Holokaust to PRZYKRYWKA przemysłowej produkcji amerykanów na Syberii, w trakcie czego zamordowano 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji. – A skutek jest taki, że NIE WIADOMO, KTÓRY AMERYKANIN JEST HOLOKAUSTEM.
Jabłonowski mówi, że trzeba ogłosić, iż Polacy ZAMORDOWALI WSZYSTKICH ŻYDÓW A OSZCZĘDZILI TYLKO TYCH ZE SPERMĄ JEZUICKĄ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/03/12/wolne-tematy-18-2018/

https://www.facebook.com/sigillum.authenticum/photos/a.637834806350612.1073741828.514952278638866/1177008302433257/?type=3//

29. wandaluzja.pl said - 2018-03-12 (Poniedziałek) @ 18:54:00

Sigillum Authenticum – 27 lutego o 03:00 #NieJanuszomHistorii//
Czy mapa LECHINA EMPIE jest prawdziwa? – BZDURA!
Czytamy: „Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio przycichł temat słynnej mapki „Lechina Empire”, będącej jednym z głównych dowodów na istnienie Imperium Lechickiego. W ostatniej swojej książce Janusz Bieszk tak odniósł się do tej fałszywki…”
Możemy sobie poczytać, ale jest to Ballada o Januszku, której autor się nie podpisał. Argumentacja, że mapa IMPERIUM LECHICKIE jest Nadinterpretacją mapy IMPERIUM WSCHODNIORZYMSKIE 533-600 – DIECEZJE świadczy tylko o PRAWDZIWOŚCI obu map.
To, że zostałas użyta nazwa Imperium Wschodniorzymskie świadczy, że mapa powstała PRZED Pokojem w Adrianopolu w r. 568, który ZLIKWIDOWAŁ Imperium Wschodniorzymskie i powołał Imperium Bizantyjskie, natomiast pochodząca od TEGOŻ KARTOGRAFA mapa IMPERIUM LECHICKIE jest mapą powstałą PO POKOJU W ADRIANOPOLU w roku 568. Nie chodziło tu też o względy Etniczne, gdyż obie mapy były DYKTATAMI IMPERIALNYMI więc nikt się nie pytał Bałtów CZY CHCĄ BYĆ SŁOWIANAMI? bo zostali włączeni do Imperium Lechickiego bez pytania o zdanie i mieli tylko w określonym czasie przysłać Hołdowników.
Najwięcej kontrowersji budzi granica na RENIE, którą wyjaśniłem dawno. Gdy podpisywano Pokój w Adrianopolu to Awarowie oblegali Paryż. NAKAZANO więc Rozejm pod Paryżem, na mocy którego Awarowie wycofali się za Ren, który w ten sposób stał się Zachodnią Granica Lechii – ale tylko do roku 600. Ponieważ po roku 600 Lechici NIE CHCIELI ewakuować ziemi między Renem a Łabą i Solwą to Dagobert Wielki zajął te ziemie w 630 r. SIŁĄ, co spowodwało wojnę, zakończoną ubraniem Dagoberta w kaftan bezpieczeństwa i oddaniem tych ziem Karolingom jako STRAŻNIKOM Kaftanów Bezpieczeństwa Merowingów.
Miałem list Międzynarodowego Instytutu Cywilizacji Słowian z informacją, że w roku 2000 zostanie wydana we Frankfurcie nad Menem mapa Polski z ROKIEM 565. Zachodnia gtanicą tej Polski była na Łabie i Solawie, stolicą był KALISZ i były tam wszystkie ważne miasta Polski ze SMOLEŃSKIEM. Niemcy jednak nie zgodzili się na wydanie tej mapy, gdyż ziemie na południe od górnej Wisły i Odry były OKUPOWANE PRZEZ AWARÓW, którzy wyprawiali się tędy na PARYŻ. LIST TEN UKRADŁA MI POLICJA POLITYCZNA RAZEM Z INNYMI WAŻNYMI RZECZAMI.
Niemcy ZAPROTESTOWALI mapę ROK 565 Nie Bez Kozery, bo znalazłem rzeczoną mapę Imperium Lechitów z flagą Drugiej Rzeszy: https://www.google.pl/search?sa=G&hl=pl&q=imperium+lechitow&tbm=isch&source=iu&ictx=1&tbs=simg:CAESiwIJzwW1nmovBBEa_1wELEKjU2AQaBAgVC// i komentarzem:
Dragomira Płońska: Germania Magna czyli Gotts mit uns | Białczyński
bialczynski.pl
„Już trzy tysiące lat przed naszą erą, pomiędzy Renem a Wołgą, istniała bardzo rozwinięta germańska cywilizacja. To tutaj, nad Wisłą, wymyślono koło, a nie w żadnej Mezopotamii….”
Znaczy to, że Niemcy uznali RZECZOWOŚĆ mapy Imperium Lechickiego – tylko po OSTEMLOWANIU jej Flagą i Godłem Cesarstwa Niemieckiego.
*****
Może ktoś mi powie, co znaczy 0głoszony przez Google #KONIEC HISTORII JANUSZKÓW ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 5:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/bezczelny-popis-pogardy-prokurator-przed-komisj%c4%85-ag-procesowo-op%c5%82aca%c5%82o-si%c4%99-zwleka%c4%87-ze-spraw%c4%85-wassermann-niech-pan-zostanie-%c5%9bwiadkiem-marcina-p-w-s%c4%85dzie/ar-BBKd5dA?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP

BEZCZELNY POPIS POGARDY! PROKURATOR PRZED KOMISJĄ AG: "PROCESOWO OPŁACAŁO SIĘ ZWLEKAĆ ZE SPRAWĄ". WASSERMANN: "NIECH PAN ZOSTANIE ŚWIADKIEM MARCINA P. W SĄDZIE" - Nie wiem, nie pamiętam, nie mogę sobie przypomnieć - tak można skwitować zeznania Ryszarda Paszkiewicza, byłego Zastępcy Prokuratora Okręgowego w Gdańsku, który zakpił dzisiaj z komisji śledczej ds. Amber Gold i z całego społeczeństwa! Nie odpowiedział właściwie na żadne pytanie zasłaniając się chorobliwa wręcz amnezja. Przyciśnięty do muru przez posłów komisji, momentami, odzyskiwał jednak pamięć, ale tylko po to, by wręcz bronić Marcina P.!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 5:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie PROCESU PINIORA:

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/protest-przed-domem-frasyniuka-nie-chcemy-w-polsce-ludzi-kt%C3%B3rzy-prowokuj%C4%85-majdan/ar-AAp5jYk?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP

Kilkanaście osób na czele z Piotrem Rybakiem i Jarosławem Bogusławskim zebrało się pod domem Władysława Frasyniuka w podwrocławskim Ramiszowie, aby protestować przeciwko jego działaniom. Uczestnicy pikiety zarzucali mu zdradę i nawoływanie do wojny domowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BUNGA BUNGA BERLUSCONIEGO I KADAFIEGO

US Army zostało ZMUSZONE do udziału w wojnie Jugosłowiańskiej Groźbą uznania przez Kosowarów MOJEGO Komisariatu obligacji amerykańskich dla Czang Kai-szeka na obronę Australii przed sojuszem japońsko-chińskim. Rząd Australii zaskarżył te obligacje w Skarbcu Jugosłowiańskim na 2 tysiące miliardów dolarów ZŁOTYCH do Trybunału Londyńskiego ds. Kolonialnych i Postkolonialnych, który te obligacje anulował, co ZAPROTESTOWAŁEM Tylko Ja, co awansowało mnie na Komisarza tych Obligacji. To właśnie wykorzystali Kosowarzy mówiąc Amerykanom: CHCECIE MIEĆ TAKIEGO REWIZORA W WASZYNGTONIE? – A UCHOWAJ BOŻE.
Wojna jugosłowiańska miała ciekawy Finał 2 lata temu. Myśliwce rodezyjskie zmusiły do lądowania w Harare lecące do Durbanu transportowce niemieckie. Rodezyjska straż lotnicza weszła do samolotów niemieckich i wysypała na płytę lotniska ciała lotników amerykańskich oraz kontenery w pieniędzmi. Byli to lotnicy i komandosi APACZY, którzy polegli w Kosowie i Albanii w walce z chińskimi Aerobusami-KITANAMI. Ciała lotników amerykańskich przeleżały w UPALE na płycie lotniska 48 godzin, po czym pozbierano je do samolotów, które BEZ kontenerów z pieniędzmi odleciały do Durbanu.
Różnica KILKUNASTU lat między wojną Jugosłowiańską a incydentem w Harare wynika stąd, że ciała lotników amerykańskich zostały odesłana do Bawarii z poleceniem SPOPIELENIA, ale Niemcy spopielili tylko Białasów a Czarnuchów Nie, toteż trzeba było popielić za Ciężkie Pieniądze w Durbanie.
Okazało się, że obligacji amerykańskich jest nie 2 tysiące miliardów dolarów ZŁOTYCH, ale 8 tysięcy miliardów. Z roszczeniem do 6 tysięcy miliardów $ wystąpił zaraz Bunga-Bunga Berlusconi – oczywiście przez Sąd Włoski, choć nie wiem czy do spraw Kolonialnych i Postkolonialnych, ale skoro Bunga Bungala POPARŁ Kadafi – też zacny Bungalog – to widocznie TAK. Z tymi jednak kłopotu nie miałem i przepędziłem na Zbitą Morde a Kadafiego w Te Pędy ZAMORDOWAŁ Sarkozy, żeby mi się przypodobać.
Czytam tu i ówdzie, że Kelnerem specyjałów z fekaliów hitlerowskich jest Gowin. To on prawdopodobnie zaserwował Jarosławowi Kaczyńskiemu Danio, którym ten Rzygnął: STAĆ NAS NA ODBUDOWĘ ZAMKÓW KAZIMIERZOWSKICH W JURZE…
To suponuje fundusz na odbudowę zamków Jura-Uranosa, który dostarczyli prawdopodobnie Niemcy – jak fundusz Unijny za rozwiązanie EKSODUSU Biblijnego i Ratowanie Wenecji, który zachachmęcili Kadafi z Berlusconim na podstawie mojej książki „Incydentu nie było” Gdańsk 2001, z czego część przeznaczyli na program Ratowania Wenecji MOJŻESZ, który zaraz skontrowałem techniką Moskiewsko-Warszawską. – Teraz Marszałek Polny ZAPRASZA Putina do Libii.
Piszę o tym w związku z POWINNOŚCIĄ bułgarskiego Zgromadzenia Ludowego monitorowania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odnośnie Skarbu Hitlera w Wałbrzychu i powiązanego z tym politycznie Skarbu Włastów w Modlinie, którzy byli wyznania Bułgarskiego. O tych danych bułgarskie Zgromadzenie Ludowe ma obowiązek informowania mnie jako swego Doradcy z urzędu. Bułgarskie Zgromadzenie Ludowe ma przystąpić do egzekwowania tego bezpośrednio po Powiadomieniu o tym Sejmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/04/04/lechickie-fakty-i-mity/
Ad. 247:

ANTAES dziwi się, że Nikt Nie Zrobił Ze Mną Porządku, abym nie ZASMRADZAŁ Gajówki, ale to Smrodzi Rockefeller-OTTO a nie Panna MERCEDES czy mój VDTW Monte Christo. Uważam, że Stowarzyszenie POZYWAM SMOG ma błąd doktrynalny, bo powinna być POZYWAM PIERDZIELA ROKEFELERA.
Stanisław Michalkiewicz mówi, że uważa się, iż we Wrześniu 39 Anglia i Francja wystąpiły W OBRONIE POLSKI. To jest stawianie sprawy Na Głowie, bo to POLSKA WYSTĄPIŁA W OBRONIE FRANCJI I ANGLII. Rosjanie mają do nas PRETENCJĘ, że odrzucając Ultimatum Hitlera wywołaliśmy II wojmę światową. Przy podpisywaniu paktu Ribbentrop-Mołotow Stalin powiedział: RAZEM JESTEŚMY NIEPOKONANI, co jest Dokryną SKONSUMOWANIA ŚWIATA, czemu zapobiegło KONTRULTIMATUM Becka.
Ja uzupełnię maksymę Michalkiewicza, że Beck OBRONIŁ nie tylko Francję i Anglię, ale i USA i ZSRS, gdyż Kapitulacja Polski eregowała Wschodnią granicę Rzeszy nas MISSISIPI. W Landshucie politolodzy Uniwersytetu Monachijskiego uczyli Adolfa, że Rosję MA W KIESZENI przez Pakt Antykominternowski, do którego Polska – jak Państwo Faszystowskie – przystąpić MUSI. Tu nie chodziło tylko o Rosję, ale o ZSRS i USA, z zamknięciem Słowian i Murzynów amerykańskich w obozach Folwarcznych i Przemysłowych z reżimem Jednoosobowych Trybunałów NKWD.
Nożownik-Zelota czy chrześcijański Talib mółgł kontrolować DZIESIĘĆ osób a enkawudzista z naganem STU. Obóz z 10 tysiącami Niewolników wymagał więc nie wiele nad stu ogierków żydowskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/04/10/wolne-tematy-26-2018 – Ad. 229:

http://3obieg.pl/zydzi-zadaja-od-polski-zwrotu-zamku-krolewskiego-na-wawelu/
ŻYDZI ŻĄDAJĄ OD POLSKI ZWROTU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA WAWELU
Napisano 1 tydzień temu | Brak komentarzy

ŻYDZI ŻĄDAJĄ OD POLSKI ZWROTU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA WAWELU, BILIONA ZŁOTYCH, KAMIENIC, FABRYK, ULIC, MOSTÓW, LASÓW, PÓL, NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁOWYCH
ŻYDOWSKIE ZBRODNIE NA POLAKACH.

Sprawę żydowskich roszczeń do WAWELU załatwiłem kilka lat temu. To, że „Wawel został zbudowany za żydowskie pieniądze” jest nonsensem, gdyż Wawel PRZEDROMAŃSKI został zbudowany przez greckiego boga Prapoczątku Jura-Uranosa w początku V tysiąclecia pne. Wawel Przedromański został zburzony przez Tyfona z Pragi po roku 3400 pne, który zabił 2 wodzów Gereona a potem i jego. Odbudowę Wawelu podjęto od budowy Katedry Gereona jako jego mauzoleum, która nie została ukończona, gdyż córka Gereona po wstąpieniu na tron przerwała budowe i warsztat muratorski wysłała do Kamienia Pomorskiego, gdzie wzniósł katedrę kamieńską, zaś ojcu zbudowała na mauoleum OBECNĄ katedrę wawelską z kryptą Grobów Królewskich.
Ponieważ Waleska identyczną krypte zbudowała dla siebie w katedrze wrocławskiej, która jest pięknie ZESZKLONA, w przeciwieństwie do wawelskiej PRZEPALONEJ, to wezwałem Bundestag, który finansował odbudowę krypty II z konta na Moje Nazwisko – gdyż tylko ja byłem i jestem Wypłacalny: http://wandaluzja.pl/?p=p_300&sName=10.-gereon-i-waleska//.
Bundestag uznał moją interpretację, ale został rozgromiony przez BISKUPKI, po ujawnieniu czego żona Kanclerza Kohla powiesiła się: http://wandaluzja.pl/?p=p_270&iPageContent=1//, Bundestag utracił moją Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej, którą przejął Urząd Kanclerski.
Przebudowę WSCHODNIEJ fasady Wawelu przeprowadził Set Ptolemeusz, i na tym budowa ZEWNĘTRZNA Wawelu zakończyła się, z wyjątkiem wnętrz Kazimierza Mnicha i renowacji Królowej Bony. Poza tym Wawel był zamkiem Biskupim, który po zburzeniu KRÓLEWSKIEGO Gargamella przez Jana Luksemburskiego został zarekwirowany przez Łokietka a prawo kanoniczne ZABRANIAŁO kurii zapożyczania się u Żydów. Kazimierz Wlk odbudował tylko małą cześć Gargamella, zwaną PRZEGORZAŁY czyli przepalony na zamek Rezydencionalny, gdyż Imperialnym zamkiem był moskiewski KREML, którego nie ukończył, gdyż ZAKLAJSTROWAĆ musiał Stalin – więc może żydkowie budowali Kreml? tak jak go Klajstrowali.
Dostałem list od Anonima, że WŁAŚCICIELEM WAWELU JEST WATYKAN, z czego wnoszę, że wobec ZAWŁASZCZENIA Wawelu przez Andegawenów i Jagiellonów – że biskup musiał budować się w Bożęcinie-Bodzentynie – kuria scedowała prawa własności Wawelu na Papieski Rzym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad. 104: NICK said – 2018-04-16 (Poniedziałek) @ 18:59:42
REZERWATY DLA POLAKÓW

Przed I wojną światową w Krakowie ukazała się książka PRAWO WYŻSZEJ RASY. Ta Wyszą Rasa byli Żydzi a Niższą FRANCUZI – zgodnie z doktryną Pierdziela Rokefelera. Te Prawo Wyższej Rasy znam tylko z komentarzy, ale miałem znajomą, która ją i Przeczytała, czym była ZSZOKOWANA: Narracja jest taka, że skoro Francuzi zostali zdominowani Populacyjnie, Rasowo, Finansowo i Politycznie przez Żydów to Francuzów czeka los Indian Amerykańskich, bo FRANCJA JEST ŻYDOWSKA.
Uświadomiłem tą Panią, że Francja została zdominowana nie przez Żydów a Jezuitów i tylko na południe od Loary, gdzie była okupacja arabska i powstały domeny królewskie. Karolingowie Żydami czy Jezuitami nie byli tylko Merowingami od Nerowiusza, syna Nerona i Sabiny-Salome, córki Jezusa Chrystusa i Marii Magdaleny.
Mam dziwną mapę, która została opublikowana bez kometarza. USA obejmują całą Amerykę Północną i Środkową; Wielka Brytania z Afryką, Bliskim Wschodem i Indiami; Niemcy jako Europa do Uralu i z Ameryką Południową; Japonia z całym Dalekim Wschodem do Jeniseju i Tybetu i z Australią oraz POLSKA między Uralem a Jenisejem ??? Pamiętam dyskusję 50 lat temu, że Plan Wysiedlenia Polaków na Syberię wywołał protest pruskiego sztabu generalnego, iż Polacy na Syberii mogą być Niebezpieczni dla Niemców.
Mapa ta mogła być skutkiem Rewolucji Bolszewickiej, która dając Niemcom ROPĘ ROSYJSKĄ zdawała się dawać im Zwycięstwo, ale na Kubaniu i Powołżu powstała Biała Rosja zasilana bronią i pieniędzmi przez Ententę, wobec czego po klęsce z Polakami Bolszewicy zwrócili się do Nacjonalistycznych Chin i Cesarstwa Japonii, które pamiętało obiecaną granicę Na Jeniseju, czego logicznym skutkiem była Syberyjska Polska dla sybiraków polskich i ukraińskich. Armie chińska i japońska zaangażowały się jednak w Wojnę Rosyjską tylko NAJEMNICZO i za pieniądze Rokefelerów, którzy zastąpili Rotszyldów.
Mam artykuł: Christian Wuest, BENZIN AUS WASSER UND LUFT – Das Eelektroauto kann bestenfalls langfristig Klimaschonung beitragen. Forscher setzen auf synthetische kraftstoffe. Wie realistisch sind diese Szenarien? Der Spiegel, Nr. 15/2018, s. 104-105.
Z artykułu wynika, że Niemcy WYCOFUJĄ Z USA FEKALIA HITLEROWSKIE i wracają do mego wniosku Energetyki Saharyjskiej na lustrze fotoelektrycznym Siemansa: W NOCY WODA A W DZIEŃ PRĄD.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/04/12/wolne-tematy-27-2018/
Ad. 263: Głos Prawdy said - 2018-04-15 (Niedziela) @ 08:37:03
Dlaczego Amerykanie nazywają się Pindosami – pochodzenie przydomku.

Marszałek Broz-Tito miał MAJESTYCZNY pseudonim Pindar, od gór Pindos, jak nazywały się w starożytności góry Dynarskie.
IPN opublikował zdjęcie marszałka Broz-Tito-Pindara ze swym sztabem na Żytomirszczyźnie:
https://marucha.wordpress.com/2018/01/17/wolne-tematy-4-2018 – Ad. 10// https://v.wpimg.pl/Mzc2MjgzJBNMfWJcU041TlEFYg5JDT0TDlVjG// z Łupaszką jako Prowodyrem, którym ja UWIARYGODNIŁEM w Banku Atlantyckim czek Jovana Prawdzica, który był synem oficer łącznikowej marszałka Broz-Tito-Pindara, gdy mój stryj Czesław Prawdzic był oficerm łącznikowym mego ojca w sztabie Broz-Tity-Pindara, który SIEDZI w środku, a oficerowie łącznikowi kopulowali się.
Broz Tito Pindar pomagał memu ojcu wziąć w Kijowie do niewoli Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA, toteż Kosowarzy nazywali Amerykanów PINDAISTAMI.
Operacja KIJOWSKA Pindaistów była KONIECZNA, gdyż Generalissimus wydał Robertowi Oppenheimerowi Rozkaz ZNISZCZENIE wschodnich Stanów i Europy Zachodniej CZECHOSŁOWACKĄ Car-Bombą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 15 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group