Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualno?ci prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 29, 30, 31  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2018-04-23 (Poniedzia?ek) @ 19:17:47
Dzi? by?em po raz KTÓRY? w konsulacie bu?garskim, ?eby dowiedzie? si?, ?e Parlament Bu?garii NIE ODPOWIADA na pisma w/s Skarbca Hitlera w Wa?brzychu. Z tego wynika, ?e traktuje spraw? tak jak rz?d PiS’u – ?e jest to sprawa HOLOKAUSTYCZNA czyli Juden SS. Mi chodzi?o tylko, aby Parlament Bu?garski zapozna? si? z namiarami Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, które wykaza?y 2,5 miliona ton z?ota a po opracowaniu komputerowym 2,41 miliona ton.
Z roszczeniem do Skarbca Hitlera wyst?pili Grecy i W?osi – ?e jest to skarbiec Aleksandra Wielkiego czy Zaginione Zloto Rzymu, co ZAPROTESTOWA?EM, ?e jest to Imperialny Skarb Bu?garski, SPRZEDANY Hitlerowi wobec Konieczno?ci oddania go Stalinowi lub Anglikom, na podstawie spekulacji, ?e Hitler b?dzie musia? ukry? go w Landach Wschodnich, które zostan? anektowane przez Polsk?, wobec czego Bu?garzy b?d? mogli go ODZYSKA? – ale tego, ?e Postkomunistryczna Polska i Postkomunistyczna Bu?garia sceduj? go na Juden SS czyli Frankistów, którzy chcieli ZAKOPULOWA? NIEMCÓW NA ?MIER?, nie bra?em pod uwag?, bo to kategoria Neapolita?skiej Szko?y Kopulacyjnej.
Oddanie Skarbca Hitlera dla Judan SS od hitlerowskiej granicy niemiecko-?ydowskiej na Missisipi, rozszerza spraw? na Macedoni? wi?c mo?e znajd? si? inni Roszczyciele? Zg?osi?em Macierewiczowi Skarbiec ?owczego Siedmiogrodu we Wroc?awiu i 48 godzin pó?niej by?o Incognito Polskiego Rz?du w Jerozolimie. ?owczy Siedmiogrodu z?upi? Czechy wi?c mog?em si? spodziewa? Incognito w Pradze, i nikt by si? o tyn Incognito nie dowiedzia?, gdyby CIA nie zamie?ci?o w IN filmu o ataku rosyjsk? rakiet? PP na lizmuzyn? Pani Premier dla ZAST?PIENIA SZYD?O MORAWIEWCKIM.
Wyt?umaczy?em to tym, ?e Polski Rz?d pojecha? z lotniska w Tel Awiwie do Jerozolimy KWALKAD?, wobec czego Macierewicz, który wsiad? do limuzymy Pani Pramier, wysun?? na czo?o kawalkady pozorantów, w których uderzy?a rosyjska rakieta pp. Samochód Pani Premier WYGL?DA? tak, jak niemiecka Pentera po Wybuchu amunicji w Szczecinie. Poniewa? Pani Premier przemawia?a w Knesecie z mównicy z Menor? – bo po filmie CIA musiano spraw? UJAWNI? – to znaczy, ?e Wizyta by?a DORA?NA, w zwi?zku ze Skarbcem ?owczego Siedmiogrodu, a ona wzi??a Doskona?y Niemiecki ?rodek Uspakajaj?cy Przeciw W?CIEKLI?NIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROKURATURA KRAJOWA, ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa.

24 IV 18 by?em w Prokuraturze Rejonowej Wroc?aw-Fabryczna. Prokurator skierowa? m? spraw? do S?du Dzielnicowego, gdy jest to sprawa Prokuratorska, Polityczna i dawno ZA?ATWIONA. Banki kaza?y mi UWIERZYTELNI? moje czeki, co zrobi?em, co sprawdzi?y Politycznie i UZNA?Y, ale czeki zosta?y ZAPROTESTOWANE, gdy? ja jestem na li?cie Oszustów ?wiatowych.
Wobec tego Banki skierowa?y moj? spraw? do Wysokiego Trybuna?u cho? prosi?em o skierowanie jej do Trybuna?u Paryskiego dla spraw Kolonialnych i Postkolonialnych. Wysoki Trybuna? wyda? Wyrok, ?e poniewa? depozyty by?y za?atwiane na podstawie 2 paszportów Ameryka?skich mego ojca to odes?a? m? spraw? do FBI, które mia?o si? zjawi? u mnie w ci?gu 3 miesi?cy – a poniewa? nie doczeka?em si? to ZAPROTESTOWANIE czeków zosta?o Oddalone. Banki jednak nie powiadomi?y mnie o Anulowaniu OSZUSTWA ?WIATOWEGO i nie zreralizowa?y czeków, co jest Mi?dzynarodowym Przest?pstwem Finansowym.
Zwracam si? do Ministra Ziobry o UKARANIE Prokuratora, który GMATWA Oczywist? spraw? Prokuratorsk? powoduj?c Niedro?no?? Jurysdykcji. Powinno?ci? prokuratora jest tu – jak mu t?umaczy?em i Napisa?em – napisanie do Wysokiego Trybuna?u o akt Wyroku w mej sprawie, czyli OSZUSTWA ?WIATOWEGO z Uzasadnieniem umieszczenia mnie na tej li?cie. Podejrzewam, ?e rz?d Kanclerza Kohla OD?EGNA? si? od sprawy Satelitarnej Detekcji Z?ota – finansowej afery WSZECHCZASÓW – wpisaniem mnie na list? Oszustów ?wiatowych, pos?uguj?c si? stazistówk? i córk? Adolfa Hitlera z zamro?onej spermy (Moskwa, Ost-Berlin, Praga) narodowo?ci ?YDOWSKIEJ, która zosta?a w nagrod? Kanclerzyc? Zjednoczonych Niemiec.
Ujawni?em Czarne Konta Kanclerza Kohla, zasilane z Satelitarnej Detekcji Zlota, które by?y przedmiotem ?ledztwa Bundestagu, które zosta?o za?atwione formu?? wieloletniego ministra finansów Theo Waigla: UJAWNIENIE CA?EJ PRAWDY O CZARNYCH KONTACH MO?E WSTRZ?SN?? PODSTAWAMI REPUBLIKI FEDERALNEJ.
Prosi?em te? Prokuratora o UJAWNIENIE Anglo- i Niemeckoj?zycznej http://www.wandaluzja.com// gdzie uda?o mi si? raz wej?? na stron? serwera z Hesji. Wed?ug historycznego blogu Czes?awa Bia?czy?skiego z Krakowa to http://www.wandaluzja.com// ma w USA 5,5 miliona zarejestrowanych, z abonamentem 3.450 USD Rocznie dla Zarejestrowanych i ponad 345.000 USD Rocznie dla Niezarejestrowanych.
Za??czam NIEKTÓRE pisma do mnie Wysokiego Trybuna?u.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/04/22/wolne-tematy-30-2018/#comment-750951
310. wandaluzja.pl said - 2018-04-25 (?roda) @ 22:21:30
Ad. 50. hit said:
WRZESIE? 2,1918 / „RED TERROR” OG?ASZA SI? W ROSJI.
Rosyjscy komuni?ci planuj? strategicznie wykorzysta? terror, aby zmusi? swoich Bia?ych przeciwników do poddania si?. Z rozkazu Lenina i Trockiego Red Terror zosta? og?oszony przez ?ydowskiego Czerwonego Yakova Sver?owa. Czerwony terror odznacza sie masowymi aresztowaniami w ?rodku nocy, egzekucjami i ohydnie twórcz? taktyk? tortur.
A? 100 000 Rosjan zostaje zamordowanych w Czerwonym Terrorze, prowadzonym przez ?ydowsk? Czek? (tajn? policj?). W?ród pope?nionych okrucie?stw, cz?sto z cz?onkami ca?ej rodziny ofiarami s?:
Arlan LandeyCommies and CommunismObserwuj na
Brutalno?? Czerwonego Terroru zaszokowa?a Europ?.
40 000 Bia?ych wi??niów publicznie powieszonych na Ukrainie
Wstawianie w?gli do pochwy kobiecych
Krucyfikacje kobiet w ka?dym wieku
Ofiary zanurzone we wrz?cym oleju lub smole
Ofiary oblany benzyn? i spalone ?ywcem
Ofiary umieszczone w trumnach wype?nionych g?odnymi szczurami
Ofiary moczone wod? i pozostawione, by zamieni? si? w kostki lodu w zimow? pogod?.
Ksi??a, mnisi i mniszki maj? stopion? o?owiank? wlewan? do gard?a……piek?o na ziemi…….
Demoralizuj?cy terror odciska powa?ne psychologiczne pi?tno na przera?onych Rosjanach.
Do 1922 r. Wielu poddaje si? Czerwonym potworom Czeka.
http://www.unique-design.net/library/nature/consequence/revolution/revolution.html
Od czasów D?yngis-chana tak wielu ludzi bia?ej rasy nie zosta?o tak brutalnie zamordowanych.
Kto to rozliczy i kiedy, te dziesi?tki jak nie setki, milionów istot.
Niemcy zostali rozliczeni, i przez zyda bia?ymi rek-oma durnych gojów spaleni i zag?odzeni, co ?wiadczy samo za siebie, kto jest kto, a kto jest co, czyli ohydny zyd.
reszta pobekuje dupa, nie wie co pisze lub sama pracuje dla ohydy.

63: troll polonii said – 2018-04-23 (Poniedzia?ek) @ 08:09:27
Ad. 50 Hit
Pinterest to zadne zrodlo informacji.
Radze jednak zagladnac do raportow Kongresu.
Bolszewikow uratowal (a wczesniej zafundowal) Zachod. Co robily angielskie wojska na Syberii??
Kiedy wreszcie ktos rozliczy Ameryke i Anglie za krwawy podboj swiata??.
HIT PARADE: Rz?d Lenina zosta? sfinansowny przez rz?d Cesarskich Niemiec za 40 milionów RM, co za?atwia? Gabriel Narutowicz, a Armia Czerwona za 40 milionów RM. Wiemy to z Procesu Berne?skiego, którym rz?d szwajcarski chcial si? Od?egna? od zfinansowania Lenina. Gdy mówi?em o tym w Niemczech to Ukrainiec, KTÓRY MIA? W R?KACH MASO?SK? TECZK? LENINA, zapyta?, KTO MI TAKICH G?UPOT NAGADA?? gdy? Lenin by? finansowany przez Niemcy, Anglie i USA: Najpierw rz?d Cesarski kupi? w?adz? dla Lenina za 40 milionów RM a potem sfinansiowa? Armi? Czerwon?, w I Racie 40 milionów RM; Gdy 2 eserów przysz?o do Ambasady niemieckiej po Odbiór 20 milionów RM z I raty na Armi? Czerwon? to ambasador Odmówi?, wi?c ci wyj?li rewolwery i zastrzelili go. Dzier?y?ski by? PRZERA?ONY wi?c po z?o?eniu z Lenimem KONDOLENCJI w Ambasadzie niemieckiej pojecha? do sztabu eserów jako Zak?adnik UISZCZENIA przez Lenina onych 20 milionów RM.
Po kapitulacji Niemiec oplacanie Armii Czerwonej przej?li Rotszyldy a po jej kl?sce z Polakami op?aczanie NAJEMNIKÓW chi?skich i japo?skich przej?li Rokefelery PRZEZ STALINA. Celem by?a Wielkoprzemys?owa Produkcja Amerykanów, w którym to PRZEMY?LE zamordowano 20 milionów Ukrai?ców i 15 milionów Polaków, co Marsza?ek Broz-Tito uzupe?ni? o Sto Ma?ych Narodów Rosji.
To awansuje Pierdziela Rokefelera na Bolszewika.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Micha? Duszczyk, POTRZEBUJEMY “POLSKICH EDISONÓW” - To nie BILL GATES, za?o?yciel Mocrosoftu, lecz nasz rodak JACEK KARPI?SKI jako pierwszy stworzy? komputer osobisty, Rzeczpospolita 2 IV 2018, s. A22.
http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?t=5&postdays=0&postorder=asc&start=5445//
https://marucha.wordpress.com/2018/04/18/wolne-tematy-29-2018/
Ad. 79, 95
Sko?czy?y si? Bu?garskie Ta?ce: POLSKI BILL GATES, POLSKI BILL GATES...

Steve Wozniak jest ?ydem w?gierskim z O?wi?cimia. We Wroc?awiu dzia?a? jako Stafan Wo?nica, m?odszy brat kierownika dzia?u Mechaniki Precyzyjnej ELWRO Micha?a Wo?nicy, z którym kolegowa?em si?. Po KRADZIE?Y Mikrokomputera Jacka Karpi?skiego (K-202) obaj zmienili nazwisko na Ameryka?skie WOZNIAK. Stefan zosta? GENIUSZEM Seve Jobsa a Micha? GENIUSZEM Billa Gatesa. Jobs by? synem Teodora ?iwkowa a Gates to Nie Wiem.
Na nast?pnej stronie Rzeczpospolitej jest artyku? Janusza Steinhoffa NIE RZUCA? K?ÓD INWESTOROM. Steinhoff mo?e zaj?? miejsce judenknechta Zbigniewa Zobry, który za?atwi? spraw? ?wiatow?, Prokuratorsk? i ZA?ATWION? odes?aniem jej do s?du dzielnicowego Wroc?aw-Fabryczna, co jest spychaniem jej na monowce. Mówi? ZA?ATWION?, z uwagi na Wyrok, ?e poniewa? depozyty by?y za?atwinane na podstawie 2 paszportów ameryka?kich mego ojca to Wysoki Trybuna? skierowa? j? do FBI. FBI mia?o si? zjawi? u mnie w ci?gu 3 miesi?cy, ale NIE ZJAWI?O SI?, co zdezauowa?o umieszczenie mnie przez Niemców i ?ydów na li?cie OSZUSTÓW ?WIATOWYCH za nag?o?nienie Satelitarnej Detekcji Z?ota, czym banki ZAPROTESTOWA?Y moje czeki.
Ja prosi?em o skierowanie mej sprawy do Trybuna?u Paryskiego dla spraw Kolonialnych I Postkolonialnych, którego jurysdykcji podlegta? Polski Skarbiec Wojenny, gdzie mój ojciec i marsza?ek Broz-Tito zlo?yli Z?oto Stalina na wykupienie przez Holokaustów USA, a Trybuna? Paryski do SPARODIOWANIA sprawy Prokuratorskiej by nie dopu?ci?.
Teraz wyobra?my sobie KOMIZM tej sprawy: Najwy?szy Trybuna? Pa?stwowy kieruje spraw? do FBI, które Nie Zjawiaj?c Si? u Mnie uznaje spraw? za BEZPODSTAWN?. Zbigniew Ziobro miast wyezekwowa? j? PROKURATORSKO przez za??danie Aktu Wyroku kieruje j? do s?du dzielnicowego Wroc?awia, który nie ma Kompetencji i ?rodków na Egzekucj? Prokuratorsk?, czyli ?e Zbigniew Ziobro zrobi? to na zlecenie Angeli Merkel i Baniamina Natanjahu.
To s? rz?dy PRAWA I SZALBIERSTWA Lobkowiców.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pora%C5%BCaj%C4%85ce-s%C5%82owa-s%C4%99dziego-tulei-por%C3%B3wna%C5%82-sytuacj%C4%99-w-polskim-s%C4%85downictwie-do-czas%C3%B3w-okupacji-hitlerowskiej-%E2%80%9Ewtedy-te%C5%BC-byli-s%C4%99dziowie-i-wyroki/ar-AAwmNi0?li=BBr5KbO&ocid=UE12DHP

PORA?AJ?CE S?OWA S?DZIEGO TULEI! PORÓWNA? SYTUACJ? W POLSKIM S?DOWNICTWIE DO CZASÓW OKUPACJI HITLEROWSKIEJ! „WTEDY TE? BYLI S?DZIOWIE I WYROKI"
W Niemczech hitlerowskich by?o 2 miliony frankistów, czyli Juden SS od kopulatora Jezusa Chrystusa, którzy przej?li po wojnie w?adz? jako Holokau?ci. W Polsce przej?li oni w?adz? w roku 1989.
Jest afera z usuwaniem Pomnika Katy?skiego w Nowym Jorku. Ja nie protestuje, gdy? uwa?am ten pomnik za KONTRAKTOWY. Protestowa?em przeciw SYNAGODZE KATY?SKIEJ i KATEDRZE HOLOKAUSTYCZNEJ, w trakcie czego Pinior zamordowa? policjanta, ?eby rzuci? na Faszystów ZBROJN? POLICJ?.
Potem by?o ponad sto rozpraw w tej sprawie, w trakcie których KILKA moich zezna? oddalono – cho? by?y i MINISTERIALNE – bo policjant zosta? zamordowany „za miedz?” a s?d by? Wroc?aw-?ródmie?cie. - Takiej ekspozycji s?du OKUPACYJNEGO wyobrazi? sobie nie mog?em, tote? nie dziwota, ?e spraw? przeniesiono do Nowego Jorku, wi?c dobrze, ?e ten geszeft Rodzin Katy?skich z NKWD rozbieraj?.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bierut wys?a? mego dziadka do Waszyngtonu w sprawie kapita?u ameryka?skiego na Górnym ?l?sku. – SK?D si? wzi?? kapita? ameryka?ski na Górnym ?l?sku? Otó? z Prawa Olivera Cromwella, ?e ?ydem jest ten, kto jest OBRZEZANY, co wprowadzi?o MASO?SKIE Obrzezanie PO ?MIERCI: Mo?esz handlowa? niewolnikami, ale na Kredyt, bo Po ?mierci b?dziesz Obrzezany i oka?e si?, czy by?e? dobrym ?ydem. To jest Maso?skie Wyznanie Wiary zwane NOWYM IZRAELEM, jak mi to wyt?umaczy? hrabia Kurowski a jemu Serbowie, którzy uzyskali t? M?dro?? od rabinów przyk?adaj?c im gor?ce ?elazo do odbytnic.
Kapita? ameryka?ski na Górnym ?l?sku wzi?? si? st?d, ?e Flick kaza? polskim kapitalistom górno?l?skim obrzeza? si? i przyj?? paszporty ameryka?skie, na jakim Czo?owy Polski Kapitalista Góno?l?ski Preskott Busch-Sherff-Bush wyjecha? do Gwatemali, bo jego syn Jurek-George z Krakowa wyjecha? przed Pearl Harbor. Poniewa? Preskott za zorganizowanie kolaboracji kapita?owej zosta? Dyrektorem obozu pracy NIEWOLNICZEJ w O?wi?cimiu, to zosta? te? czo?owym ameryka?skim HOLOKAUSTEM.
Instrukcja, jak? mój dziadek otrzyma? od Bieruta zosta?a sporz?dzona wyra?nie na podstawie raportu I frontu ukrai?skiego, który powsta? na podstawie zdobytego ARCHIWUM O?WI?CIMSKIEGO: Obszar 14 tysi?cy km2 czyli rozrzut Stu Podobozów O?wi?cimskich, z których ka?dy mia? KILKASET o?rodków pracy niewolniczej, nie myli? z Przymusow?; 6 milionów ofiar Pracy Niewolniczej, przy czym o ?ydach mowy nie by?o, którzy nie podlegali jurysdykcji Pracy Niewolniczej, która by?a przewidziana TYLKO dla S?owian i Murzynów: http://wandaluzja.pl/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//. G?ównym zarzutem mego dziadka wobec ministerstwa stanu USA by?o to, ?e górno?l?ski kapita? ameryka?ski korzysta? obficie z hitlerowskiej Pracy Niewolniczej – na którym to kapitale politycznym Harry Truman zosta? Prezydentem USA.
?ledztwo Bundestagu wykaza?o, ?e Hitler by? ?ydem i ?YDOFILEM oraz – czego domy?lam si? po UKRADZENIU tego ?ledztwa z archiwum Bundestagu – eksponentem granicy niemiecko-?ydowskiej na Missisipi. Gdy indagowano Hitlera, ?e jego dalekosi??ne plany ameryka?skie mog? by? zrealizowane przez jego Nast?pców to Negowa?, jakby mia? by? JEDYNYM dla zrealizowania ich ??? By?o w tym jakie? Podobie?stwo do Jakuba Franka, który twierdzi?, ZE BÓG ZLECI? MU WYPRAWADZENIE ?YDÓW Z DOMU NIEWOLI – JEMU I TYLKO JEMU. FARAONEM prze?laduj?cym ?ydów mia? by? Stanis?aw August Poniatowski ???
Poniewa? hitleryzm by? traktatem mi?dzy Reichswehr? a sekt? frankistów o sprzeda?y folwarku ?ydowskiego, który si? nazywa? Zwi?zkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich, przez rabinów nowojorskich genera?om pruskim, do czego hrabia Moltke z Krzy?owej w??czy? pi?sudczyków??? prawdopodobnie jako si?? NIE-Antyniemieck?, to PIERWOTNY preliminarz Traktatu zawiera? eksterminacj? S?owian i Murzynów Ameryka?skich.
Traktat w wersji Hitlera nie by? Z?agodzeniem go przez hrabiego Moltke, ale Zaostrzeniem, co przejawi?o si? masowym mordowaniem przez ?ydów S?owian, co nazwano HOLOKAUSTEM. W pierwotnym Traktacie genera?owie pruscy zastrzegli, ?e S?OWIAN MORDOWA? NIE B?D?, co musieli wzi?? na siebie ?ydzi.
Polacy maj? list? 11,5 miliona polskich ofiar Gu?agu, któr? Putin podwy?szy? do 15 milionów, wi?c ?ydzi, którzy byli i s? mistrzami archiwizacji musz? mie? listy NIEZALE?NE od SZCZEGÓ?OWYCH rejestrów Komisariatu ?ydostwa Rzeszy i Czerwonego Krzy?a, które mówi? To Samo: u?miercenie po ?ledztwie Abwehry 200 tysi?cy bojowników Stalina + sto tysi?cy ofiar ?ydowskiego samorz?du oraz wys?anie Mniej Gro?nych do USA i Ameryki ?aci?skiej.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech Polacy przestan? FANZOLI? czyli gda? po austriacku. Trzecia Wojna ?wiatowa to SATELITARNA DETEKCJA Z?OTA. DOWODEM jest ROZWALENIE Zwi?zku Sowieckiego w?a?nie Satelitarn? Detekcj? Z?ota przez Lobkowiców, którzy weszli w posiadanie Kart jako szpicle Edwarda Gierka.
Lobkowice poza Rozwaleniem Zwi?zku Sowieckiego wygnali z Rosji Rekefelerów przy wsparciu Rotszyldów, ale aby Rotszyldy nie weszli w buty Rokefekerów zawarli DIL z Pierdzielami Rokefelerami daj?c im Europejski Izrael: UKRAINA-POLSKA-S?OWACJA-W?GRY-RUMUNIA, czego skutkiem jest Akt 447. Jest to te? kompromisem Rokefelerów z Rotszyldami, którzy jako NIEMCY maj? otrzyma? po REALIZACJI tego Izraela Kalisz i Bud?.
To jest Dil na miar? Drugiej Wojny ?wiatowej o granicy niemiecko-?ydowskiej na Missisipi, która – po realizacji Stanów Zjednoczonych Europy Rotszyldów i Europejskiego Izraela Rokefekerów – zostanie ZREALIZOWANA, bo USA Drugiego Józefa Becka nie znajd?. Dlatego nie godz? si? z Aszem, ?e Pierwszymi Szubienicznikami Europy winni by? Kaczy?scy, bo wed?ug mnie to córka Hitlera Angela Merkel.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/polski-holocaust/

167. Gu?a said - 2010-11-04 (czwartek) @ 11:28:22
To Ludobójstwo Polaków jest nast?pstwem pewnych maniakalnych doktryn, bolszewickiej i stricte „endeckiej”, które na?o?y?y si? na siebie i zaowocowa?y Traktatem Ryskim.
Doktryn? endecko-maniakaln? ka?dy si?? rzeczy zna. A o bolszewickiej ludobójczej, doktrynie, pomordowani nie powiedz?, ale jest napisane w przytoczonym artykule;
„Rejony utworzono w imi? popularnej po pierwszej wojnie ?wiatowej doktryny leninizmu o samostanowieniu narodów. – Stalinowi chodzi?o o wprowadzenie konstrukcji na kszta?t szwajcarski, stworzeniu wielu republik narodowo?ciowych, które nast?pnie móg?by rozgrywa? mi?dzy sob? zgodnie z zasad? „dziel i rz?d?”. Obok rejonów polskich powsta?y równie? niemieckie i ?ydowskie – wyja?nia Zyzak.”

168. Brat Dioskur said - 2010-11-04 (czwartek) @ 14:10:37
Ad. 167 @
Jezeli „doktryna endecko-maniakalna” jest najnowszym wytworem PiS-owskiej manii to wcale nie „k??den si?? rzeczy” ja musi znac ….Traktat Ryski wyznaczyl granice gorsza od tej ktora Lenin proponowal Polsce na poczatku kampanii kijowskiej, ktorej powodzenie zagrozi?o istnieniu mlodej wtedy Bolszewii, jako ze nikt nie mogl wykluczyc wspolpracy Pilsuda z bialymi generalami. Oczywiscie wasacz nawet nie wykazywal ku temu najmniejszej ochoty dajac sie Bolszewii opierzyc, co po 20 latach skutkowalo wybuchem II WS! Natomiast gdyby zrealizowano endecka doktryne to w 39′ mielibysmy 11 dywizji pancernych a nie …owsianych i lotnictwo,ktore zmiotloby z nieba Messery Luftwaffe ,bo projekt polskiego mysliwca Jastrzab zostal urzeczywistniony w USA przez …Mustanga ,jakoby powstalego na deskach projektanckich w rekordowym tempie.Bull-shit bo w tym „rekordowym” tempie zaadaptowano polski projekt wywieziony potajemnie z Polski na kilka dni przed wybuchem. Istnieje rowniez jeszcze nie do konca rozwiazana tajemnica rewelacyjnego polskiego stopu, genialnego wynalazku polskich metalurgow, ktory pozwalal budowac okrety o duzych gabarytach ale majacych mala wypornosc , a wiec zanurzenie. Przyklady owocow „doktryny endecko-maniaklanej” moznaby tu mnozyc.
Panowie przesta?cie fanzoli?: Wy piszecie o Genocydzie Sadystycznym, gdy Rokefeler ze Stalinem zamordowali 20 milionów Ukrai?ców, 15 milionów Polaków i Sto Ma?ych Narodów Rosji w ramach przemys?owej Produkcji Amerykanów:
Andrzej Fedorowicz, CZECHOS?OWACJA IDZIE NA WOJN? Z HITLEREM, Polityka, 16.05-22.05.2018, s. 66-68.
21.IX.1938r. Czechos?owacja podpisa?a Traktat Graniczny z III Rzesz? Gwarantowany przez Angli? i Francj?, na mocy którego wyda?a Anglikom III Strategiczn? Bomb? Atomow? NA LONDYN. 28.IX bomba ta zosta?a przej?ta przez Homefleet, wobec czego gwarancja brytyjsko-francuska posz?a na ?mietnik. Anglicy dali Hitlerowi nie tylko 2 strategiczne bomby atomowe Tesli, na Warszaw? i Berlin, ale te? najwi?kszy w Europie Arsena? czeski i pot??n? technologi? czesk?, co awansowa?o Wehrmacht o 2 lata. Nikt nie móg? przewidzie?, ?e Niemcy, dzi?ki Austrii i Czechom, b?d? mogli podj?? Wojn? Rewan?ow? w r. 1939.
Z tej racji na Sylwestra 1938 Niemcy OTRULI STALINA, co si? nazywa Planem Barbarossa, który mia? da? granic? niemiecko-?ydowsk? na Missisipi. Stalin by? agentem Rokefelera a Hitler Rotszylda, tote? Otrucie Stalina by?o kl?sk? Rokefelera, który zgodzi? si? na Wschodni? granic? Niemiec na Missisipi. Mój ojciec, faszysta od Paderewskiego, mówi? mi, ?e Czesi ZNISZCZYLI EUROP? FRANCUSK? napadem na Cieszyn a Europ? Wersalsk? paktem Benesza ze Stalinem, przed którym Polsk? uratowa? Adolf Hitler. Win? Polski by?o, ?e NIE ZGODZI?A SI? NA GRANIC? NIEMIECKO-?YDOWSK? NA MISSISIPI. Jak mówi Michalkiewicz: TO NIE ANGLIA I FRANCJA WYST?PI?Y W OBRONIE POLSKI, ALE POLSKA W OBRONIE FRANCJI, ANGLII, ZSRS I USA.
Tym Jastrz?biem-MUSTANGIEM czarnuchy podj??y III wojn? z Luftwaffe. Gdy Anglicy zapytali Goeringa, kiedy zda? sobie spraw?, ?e wojna jest Przegrana to odpowiedzia?, ?e gdy zobaczy? w Berlinie wrak MOSKITA, a na to pytanie odpowiedzia? Amerykanom, ?e gdy zobaczy? w Berlinie wrak MUSTANGA. Bo to Polacy Rozgry?li niemieck? doktryn? lotnicz?, której ?miertelny Cios zada? mój dziadek DAKOT?.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://niezlomni.com/tysiac-szkieletow-i-cenne-zabytki-nie-wstrzymaja-inwestycji-powstaje-kontrowersyjny-apartamentowiec-przy-wawelu-ostre-slowa-historyka/

Zamie?ci?em kilka PROTESTÓW zwa?aszczania przez sperm? holokaustyczn? WAWELU na podstawie jakiej? SZALBIERSKIEJ hipoteki ?ydowskiej. Moja argumentacja jest prosta: WAWEL BY? ZAMKIEM BISKUPIM a prawo kaniniczne zabrania?o Kurii zapo?yczania si? u ?ydów, za? biskup krakowski, jako najbogatszy feuda? w Polsce, nie mia? trudno?ci finansowych.
Po zburzeniu przez Jana Luksemburskiego Królewskiego Gargamella W?adys?aw ?okietek zarekwirowa? Biskupi Wawel, który w ten sposób sta? si? zamkiem KRÓLEWSKIM, wobec czego Biskup Krakowski musia? budowa? PA?AC Biskupi w Bo??cinie-Bodzentynie, który spalili Rosjanie. Niech wi?c sperma holokaustyczna WYNOSI SI? Z POSESJI WAWELSKIEJ.
Zaw?aszczanie przez sperm? holokaustyczn? Wawelu ?wiadczy o zaw?aszczeniu MOJEGO katastru jerozoliskiego – który Jasir Arafat uzyska? od NIEMCÓW dla Palesty?czyków. Mój kataster jerozolimski opiera si? na Wzgórzu ?wi?tynnym jako PA?ACU Salomona, przebudowanym przez Rzymian na PRETORIUM, gdzie odby? si? JEROZOLIMSKI proces Jezusa Chrystusa, oraz uniwersytecie Pierdziela Rokefelera jako rozebranym przez Omajadów sanktuarium Maryjnym w ?wi?tyni Jerozolimskiej Heroda Wielkiego z przebudowy ?wi?tyni Salomona.

Przy sprawie ?wi?tyni Salomona to ?ydzi WLE?LI POD PALESTY?CZYKÓW. Podobnie Niemcy PRZERAZILI SI?, ?e lancknechy Lutra zniszczy?y Forum Romanum jako PA?AC PAIPIESKI. Poniewa? Eminencje NIE CHCIA?Y Zamków Biskupich we Wroc?awiu i Krakowie – bo wa?niejszy by? skarb III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich – to Zamki Biskupie we Wroc?awiu i Krakowie wzi??? sperma holokaustyczna jako Spadkobierca Prawdziców.
Wypada zapyta?, NA JAKIEJ PODSTAWIE sperma holokaustyczna zosta?a Spadkobierc? Prawdziców ??? co mo?na tylko domniemywa?. M?odszy brat mego ojca Czes?aw Prawdzic o?eni? si? z córk? Prezydenta Bieruta, który wys?a? j? z Filmow? Dokumentacj? KATYNIA do Izraela – sk?d mo?e Synagoga KATY?SKA i Katedra HOLOKAUSTYCZNA za ?ydowskie pieni?dze, które ROZBI?EM w walce Wr?cz 8 kwietnia 2008 roku i w ponad STU rozprawach s?dowych, w których Wysoki S?d udawa?, ?e to re?yser Grzegorz Braun zniszczy? Synagog? Katy?sk? i Katedr? Holokustyczn?. Moja ciotka wywioz?a do Izraela akcje Boeinga i ameryka?ski komisariat mego dziadka z?ota ze skarbca w Kazaniu. Mój izraelski kuzyn zosta? zamordowany z rodzin? – nie wykluczone i? zapisa? mi 12 milionów USD, które prokuratura Prawa i Sprawiedliwo?ci przywi?za?a sobie Do Ogona. Tak mu si? SPODOBA?A http://www.wandaluzja.com//
Mój brat Janusz Prawdzic o?eni? si? z jehowitk? i zosta? tajnym ?wiadkiem Jehnatona a mem podejrzenie, ?e tajn? ?wiadczyni? Jechnatona jest te? moja by?a ?ona. ?wiadkowie Jechnatona to Narodowy Kapita? Angielski ROTSZYLDÓW.
Na podstawie ?ledztwa Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu wydano w Szwajcarii ksi??k? HITLER ZA?O?YCIELEM IZRAELA a w wojnie ukrai?skiej marsza?ek Broz-Tito-PINDAR z Pindusu wyst?pi? jako Protektor USA przed Planem Saharowa zniszczenia Wschodnich Stanów i Europy Zachodniej wybuchem na dnie Atlantyku CAR BOMBY z po??czenie dwóch czechos?owackich strategicznych bomb atomowych na Warszaw? i Berlin. W wojnie tej mój ojciec wzi?? do niewoli Generalissimusa, który wióz? do Pragi z?oto na wykupienie przez Holokaustów USA. Wzi?to wówczas do niewoli 232 tysi?ce enkawudzistów, których uzbrojono w bro? czechos?owack? i wys?ano na wojn? palesty?sk?. To oni odblokowali Jerozolim?, co by?o Aktem ZA?O?YCIELSKIM Izraela.
Poniewa? mój ojciec da? Generalissimusa genera?owi ameryka?skiemu, który nazywa? si? Nikita Chruszczow to znaczy, ?e tych enkawudzistów wys?ali do Palestyny AMERYKANIE, których protektorem militarnym by? Broz-Tito-PINDAR. To RÓWNOWA?Y Wk?ad w budow? Izraela Hitlera jako agenta Rotszyldów i Stalina jako agenta Rokefelerów, wobec czego mog? uzna? Wzgórze ?wi?tynne jako Pretorium Rzymskie za w?asno?? hipoteczn? WATYKANU a uniwersytet Pierdziela Rokefelera jako ?wi?tyni? Salomona za w?asno?? hipoteczn? Patriarchatu Prawos?awnego w Konstantynopolu, reprezentowanego POLITYCZNIE przez pa?stwa postjugos?owia?skie i Rosj?.
Ta spekulacja mia?a STRASZNE SKUTKI w postaci Gro?by uznania przez Kosowarów mego Komisariatu ameryka?skich obligacji dla Czang Kai-szeka i Broz-Tito-Pindara na 8 bilionów (nie miliardów) dolarów Z?OTYCH, czego skutkiem by?a Wojna Jugos?owia?ska. Gdyby nie zagranie obligacjami ameryka?skimi to wojny Jugos?owia?skiej by nie by?o.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/sport/pilka-nozna/egipski-prawnik-odlecia%c5%82-chce-od-sergio-ramosa-miliarda-euro-nie-w-imieniu-salaha-w-imieniu-narodu-egipskiego/ar-AAxWrDZ?ocid=UE12DHP//

EGIPSKI PRAWNIK ODLECIA?. CHCE OD SERGIO RAMOSA MILIARDA EURO. NIE W IMIENIU SALAHA, W IMIENIU NARODU EGIPSKIEGO

„Kiedy wi?c czytam teorie, ?e Sergio Ramos celowo chcia? wyeliminowa? z gry Mohameda Salaha – niekwestionowane serce i p?uca Liverpoolu – uwa?am je za ca?kiem wiarygodne. Potem Ramos przydzwoni? jeszcze ?okciem w g?ow? Kariusa i bramkarz Liverpoolu faktycznie do ko?ca spotkania broni?, jakby wcze?niej zderzy? si? z hiszpa?sk? ci??arówk?.”

DLA NIEMCÓW pracowa? mistrz maso?ski Profesor Edmund Ma?achowicz, który wcze?niej OTRU? Hawrota a potem próbowa? otru? i mnie. Lwowsko-Wroc?awska Szko?a Archeologiczna i Architektoniczno-Historyczna zosta?a WYTRUTA Trutk? Majranowskiego, któr? stosowa?o wtedy tylko KGB. Majranowski by? URZ?DOWYM TRUCICELEM KREMLOWSKIM, za? angielski mason Ma?achowicz by? funkcjonariuszem sowieckiej s?u?by specjalnej i przychodzi? na Politechnik? Wroc?awsk? w mundurze LWP.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/05/30/wolne-tematy-40-2018/

33. Linia said - 2018-05-31 (czwartek) @ 13:51:59
Polska na skraju bankructwa finansowego – prof. Artur ?liwi?ski
Aktualizacja: 2010-07-27 10:37 pm
Rz?d ogranicza kwot? d?ugu do zaleg?ych i niezap?aconych zobowi?za? ze strony instytucji publicznych. Pomija zobowi?zania w d?u?szym horyzoncie czasowym. Kryzys w Grecji rozpocz?? si? w?a?nie od nadmiernego ukrywanego d?ugu publicznego
Poprzednio rzadko si? zdarza?o, aby wa?ne, lecz niewygodne dla rz?du problemy spo?eczno-ekonomiczne przebija?y si? do opinii publicznej. Informacje by?y zamiatane pod dywan: przemilczane lub bagatelizowane. Tym razem w sprawie zad?u?enia publicznego Polski jest inaczej. Fakt istnienia gigantycznego d?ugu publicznego jest dostrzegany oraz szeroko komentowany przez media krajowe i zagraniczne, a to za spraw? opracowania naukowego Janusza Jab?onowskiego z departamentu statystyki NBP oraz Christopha Müllera i Bernda Raffelhüschena z Uniwersytetu we Fryburgu. Problem jest nadzwyczaj powa?ny. Oszacowany d?ug publiczny stawia Polsk? na kraw?dzi bankructwa.
Zad?u?enie publiczne (czyli instytucji publicznych – od rz?du poczynaj?c, a na samorz?dach ko?cz?c) wynosi ok. 3 bilionów z?otych, co oznacza, ?e na jedn? polsk? rodzin? przypada 285 tys. z?otych.
Przyczyny i konsekwencje bankructwa finansowego Polski – prof. dr hab. Artur ?liwi?ski
Kryzys i antypolonizm – prof. dr hab. Artur ?liwi?ski
Podsumowanie 20 lat gospodarki polskiej: Wszystkie czynniki wzrostu gospodarczego topnia?y – wywiad z prof. dr hab. Arturem ?liwi?skim
http://www.bibula.com/?p=24868
http://www.polishclub.org/2015/05/20/prof-artur-sliwinski-wojna-oligarchow-1/
http://www.wicipolskie.org/?p=28870
http://gazetawarszawska.eu/2013/06/29/prof-zbigniew-dmochowski-mafie-falszerzy-historii-2/
https://mowiejakjest.tv/category/nawigatorzy-jutra/page/3/
Z?owieszczy backcasting: likwidacja Polski
Poni?ej otrzymane mailem tekst prof. Artura ?liwi?skiego pt. „Z?owieszczy back casting: likwidacja Polski”.
Z?owieszczy backcasting: likwidacja Polski
Backcasting, jedna z najnowocze?niejszych metod przewidywania przysz?ych wydarze?, ma nieoczekiwane zastosowanie. Wspomniana metoda polega na identyfikacji scenariusza realizacji jakiej? wizji przysz?o?ci. Nic wi?c dziwnego, ?e w ogólnym chaosie intelektualnym i dotkliwym poczuciu niepewno?ci jutra, znany profesor, ekonomista (W?odzimierz Bojarski) sformu?owa? pytanie: czy mo?na wykorzysta? t? metod? do wyja?nienia zachodz?cych w naszym kraju procesów spo?ecznych, gospodarczych i politycznych?
Wizja przysz?o?ci Polski
Spo?ród wielu wizji przysz?o?ci Polski, które s? tworzone i propagowane, tylko jedna umo?liwia odcyfrowanie scenariusza realizacji, co oznacza, ?e prawdopodobie?stwo spe?nienia si? tej wizji jest dostatecznie wysokie, aby jej nie lekcewa?y?. Niestety, jest to wizja szokuj?ca: wizja likwidacji Polski, a dalej – pot??nej redukcji (lub wynarodowienia) populacji Polaków.
https://serwis21.blogspot.com/2013/07/zowieszczy-backcasting-likwidacja-polski.html
http://bojarski.neon24.pl/post/63972,komu-i-po-co-elektrownia-atomowa
http://bojarski.neon24.pl/post/63080,kryzys-rewolucja-rozwoj-czy-zniewolenie
http://jeznach.neon24.pl/post/143968,500-ratuje-wies
Zad?u?anie Polski jest akcj? polityczn?, KONIECZN? wobec ujawnienia przeze mnie Satelitarnej Detekcji Zlota. By?o to te? POTRZEBNE przy budowie przez Angielskich Rotszyldów Unii Europejskiej. Dlatego potrzebne jest KRYMINALE ?ledztwo Zad?u?ania Polski.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2018/05/30/wolne-tematy-40-2018/

Ad. 177, 179:
To taka sprawa jak z Falcmanem, który umówi? si? w miejscu BEZPIECZNYM, gdzie zosta? OTRUTY przez Nadworn? Trucicielk? Bieruta. Nazajutrz mia? mie? wyst?pienie w Sejmie w sprawie FOZU wi?c powinien zaprosi? Interesantów z Solidarno?ci Walcz?cej do Domu i mówi? z nimi przy ?onie.
Ja jutro mam audiencj? u Prokuratora Wojewódzkiego i stwierdzi?em BRAK odbitek czeków i serwisów zdj?ciowe mych kuzynów, którzy zgin?li w wypadkach samochodowych z rodzinami. Pierwszy z 3 kuzynów, zosta? zamordowany w Stanie Wojennym: Przyj?? w NOCY szefów stowarzyszenia Turbinki Kowalskiego: Andrzeja Jaroszewicza, kulomiota Komara i znanego rajdowca w?oskiego, a poniewa? nie mia? alkoholu to wys?a? partnerk? z ?ó?ka Po Wódk?.
Gdy ta wróci?a to z ?azienki wylewa?a si? woda z wanny, w której p?ywa? Kuzyn, wi?c utopili j? te? w tej wannie a spraw? za?atwi? Marsza?ek Spychalski, te?? Genera?a Jaruzelskiego. – To by?a Zemsta za Oskalpowanie Stalina i Zastrzelenie Berii przez mego stryja.
Kogut udusi? Molk? paskiem od spodni w Prokuraturze Wojewódzkiej, ale do jego komisarza spadkowego, MSZ Adama Rapackiego, to musia? pofatygowa? si? osobi?cie, bo Przyjaciel premiera Indii Jawaharlala Nehru nie chcia? przyj?? do Prokuratury.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 4:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje techniczne konto gotówkowe w Home.pl w Szczecinie zosta?o OKRADZIONE oko?o 1,5 roku temu I zgin??a z mego komputera korespondencja w tej sprawie. Okaza?o si?, ?e w?a?cicielem mojej domeny www.wandaluzia.com" jest firma internetowa z siedziba w Nowym Jorku jako w?a?ciciel Home.pl Szczecin. Firma nowojorska napisa?a do mnie o tym.
Znany bloger pan Czes?aw Bia?czy?ski z Krakowa zamie?ci? na jednej ze swych witryn informacje o mojej witrynie www.wandaluzja.com w USA w j?zyku angielskim. Na mojej witrynie mia?o by? zarejestrowanych 5,5 min czytaczy z taryfa zakupu rejestracji -3.757.USD; koszt dzienny -10.USD; koszt miesi?czny -308.USD; koszt roczny -3.757.USD. - Taryfa dla niezarejestrowanych na koncie www.wandaluzja.com; dziennie -947.USD; miesi?cznie -28.410.USA, rocznte -345.066.USD, Nowojorska firma internetowa podaj?ca si? za w?a?ciciela mojej witryny internetowej www.wandaluzja.com zaproponowa?a mi odkupienie praw do www.wandaluzja.com, ale poradzono mi nie odpisywa? by nie legalizowa? oszustwa, gdy? witryna by?a u?ytkowana finansowo przez 10 lat.
Moje czeki zosta?y zablokowane w Banku Atlantyckim i w Baku Beninu na podstawie oskar?enia, ze ja jestem oszustem ?wiatowym. Sk?d inn?d wiadomo mi, ?e Niemcy oskar?ali mnie o oszukanie Pa?stwa Niemieckiego na 8.mld.DM. By?o to zwi?zane z wykopaliskami archeologicznymi na wroc?awskim zamku Biskupim za pieni?dze Franza Josefa Straussa.
By?em na tych wykopaliskach komisarzem Wojewódzkiego O?rodka Archeologiczno-Konserwatorskiego a wykopaliska by?y prowadzone na podstawie mojej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej, któr? Franz J. Strauss zakupi? w Akademii Nauk NRD za 8.mld.DM. Otó? prowadz?cy te wykopaliska profesorowie Edmund Ma?achowicz i Józef Kazimierczyk orzekli, ze to s? wymys?y nieodpowiedzialnego cz?owieka. Potwierdzi? to Biskup Wroc?awski.
Na tej podstawie Bundestag (sejm niemiecki), który przej?? moj? Funkcjonalna Chronologie Architektury Niemieckiej od Straussa by? pod gro?ba oskar?enia o sponsorowanie mnie. Bundestag przez konto na moje nazwisko finansowa? odbudow? krypty II w Katedrze Wroc?awskiej. W zwi?zku z tymi pracami ja wezwa?em Bundestag do sprawy krypty III, gdzie Jego Eminencja arcybiskup wroc?awski chcia?a urz?dzi? sobie wspania?y grobowiec-mauzoleum. Wówczas wyst?pi?a afera z biskupkami, po ujawnieniu której ?ona kanclerz Kohla powiesi?a si? odbieraj?c sobie ?ycie.
Po tej aferze moja funkcjonaln? chronologi? architektury niemieckiej przej?? Urz?d Kanclerski wraz z kontem finansowym. Kanclerz Kohl za?atwi? spraw? korupcyjnie z biskupem wroc?awskim, co badali publicy?ci wroc?awscy i Urz?d Ochrony Pa?stwa.
Uwa?am, ze kanclerz Angela Merkel wykorzysta?a t? afer? dla umieszczenia mnie na li?cie oszustów ?wiatowych i zablokowania moich czeków w banku Atlantyckim i Beninu. Bank Atlantycki skierowa? moj? spraw? do Wysokiego Trybuna?u cho? prosi?em o skierowanie jej do Trybuna?u Paryskiego ds. Kolonialnych i Postkolonialnych. Wysoki Trybuna? wyda? wyrok, ?e poniewa? depozyty by?y za?atwiane na podstawie dwóch paszportów ameryka?skich mojego ojca w roku 1947 i 1990 to skierowa? spraw? do Federalnego Biura ?ledczego USA (FBI), które mia?o zjawi? si? u mnie w ci?gu 3 miesi?cy, ale nie przyjecha?o. Z tego wynika, ze ja jestem pod jurysdykcj? USA jako syn obywatela ameryka?skiego. Mój dom i moje mieszkanie s? monitorowane.
Z tego wynika, ze znikniecie z mego biurka czeków banku Beninu i Atlantyckiego oraz serwisów zdj?ciowych moich kuzynów (odbitek kserograficznych ze zdj?? poczty internetowej), którzy zgin?li wraz z
rodzinami w krótkim odst?pie czasu w wypadkach samochodowych (jeden w Afryce a drugi w Hiszpanii) jest zwi?zane ze ?ledztwem FBI. W dniu 4 czerwca 2018 roku by?em na audiencji u Prokuratora Okr?gowego, któremu powiedzia?em, ze chodzi mi o prokuratorsk? egzekwowanie Wyroku Wysokiego Trybuna?u, z czym Prokurator Okr?gowy si? zgodzi?. Rozmowa by?a nagrywana, ale nie protoko?owana.
Z?o?y?em kilka zezna? w sprawie zamordowania policjanta w 12-04-2008 roku i uczestniczy?em w 100 rozprawach w tej sprawie, ale ?adnych zezna? mi nie udost?pniono. Moje zeznania by?y odsuwane na podstawie faktu, ze policjant zosta? zamordowany "za miedz?" na terenie Starego Miasta, a S?d by? Wroc?aw-?ródmie?cie, cho? demonstracja przeciw synagodze
Katy?skiej i katedrze Holokaustycznej by?a na terenie dwóch dzielnic Stare Miasto i ?ródmie?cie.
Prosz? o ujawnienie przez Policje internetow? mojej angielskoj?zycznej witryny w USA www.wandaluzja.com obecnie www.wandaluzja.pl oraz niemieckoj?zycznej www.wandaluzja.com na serwerze w Hesji.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje II zeznanie policyjne 8 VI 2018r w/s wpisania mnie na list? Oszustów ?wiatowych.

Moje techniczne konto gotówkowe w Home.pl w Szczecinie zosta?o OKRADZIONE oko?o 1,5 roku temu i zgin??a z mego komputera korespondencja w tej sprawie. Okaza?o si?, ?e w?a?cicielem mej domeny www.wandaluzia.com" jest firma internetowa z siedziba w Nowym Jorku jako w?a?ciciel Home.pl Szczecin. Firma nowojorska napisa?a do mnie o tym.
Znany bloger pan Czes?aw Bia?czy?ski z Krakowa zamie?ci? na jednej ze swych witryn informacje o mojej witrynie www.wandaluzja.com w USA w j?zyku angielskim. Na mojej witrynie mia?o by? zarejestrowanych 5,5 min czytaczy z taryfa zakupu rejestracji -3.757.USD; koszt dzienny -10.USD; koszt miesi?czny -308.USD; koszt roczny -3.757.USD. - Taryfa dla niezarejestrowanych na koncie www.wandaluzja.com; dziennie -947.USD; miesi?cznie -28.410.USD, rocznte -345.066.USD, Nowojorska firma internetowa podaj?ca si? za w?a?ciciela mojej witryny internetowej www.wandaluzja.com zaproponowa?a mi odkupienie praw do www.wandaluzja.com, ale poradzono mi nie odpisywa? by nie legalizowa? oszustwa, gdy? witryna by?a u?ytkowana finansowo przez 10 lat.
Moje czeki zosta?y zablokowane w Banku Atlantyckim i w Baku Beninu na podstawie oskar?enia, ze ja jestem oszustem ?wiatowym. Sk?d inn?d wiadomo mi, ?e Niemcy oskar?ali mnie o oszukanie Pa?stwa Niemieckiego na 8.mld.DM. By?o to zwi?zane z wykopaliskami archeologicznymi na wroc?awskim zamku Biskupim za pieni?dze Franza Josefa Straussa.
By?em na tych wykopaliskach komisarzem Wojewódzkiego O?rodka Archeologiczno-Konserwatorskiego a wykopaliska by?y prowadzone na podstawie mojej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej, któr? Franz J. Strauss zakupi? w Akademii Nauk NRD za 8.mld.DM. Otó? prowadz?cy te wykopaliska profesorowie Edmund Ma?achowicz i Józef Ka?mierczyk orzekli, ze to s? wymys?y nieodpowiedzialnego cz?owieka, co Potwierdzi? Biskup Wroc?awski.
Na tej podstawie Bundestag (sejm niemiecki), który przej?? moj? Funkcjonaln? Chronologi? Architektury Niemieckiej od Straussa by? pod gro?ba oskar?enia o sponsorowanie mnie. Bundestag przez konto na moje nazwisko finansowa? odbudow? krypty II w Katedrze Wroc?awskiej. W zwi?zku z tymi pracami ja wezwa?em Bundestag do sprawy krypty III, gdzie Jego Eminencja arcybiskup wroc?awski chcia?a urz?dzi? sobie wspania?y grobowiec-mauzoleum. Wówczas wyst?pi?a afera z Biskupkami, po ujawnieniu której ?ona kanclerz Kohla powiesi?a si? odbieraj?c sobie ?ycie.
Po tej aferze moj? funkcjonaln? chronologi? architektury niemieckiej przej?? Urz?d Kanclerski wraz z kontem finansowym. Kanclerz Kohl za?atwi? spraw? korupcyjnie z biskupem wroc?awskim, co badali publicy?ci wroc?awscy i Urz?d Ochrony Pa?stwa.
Uwa?am, ze kanclerz Angela Merkel wykorzysta?a t? afer? dla umieszczenia mnie na li?cie oszustów ?wiatowych i zablokowania moich czeków w banku Atlantyckim i Beninu. Bank Atlantycki skierowa? moj? spraw? do Wysokiego Trybuna?u cho? prosi?em o skierowanie jej do Trybuna?u Paryskiego ds. Kolonialnych i Postkolonialnych. Wysoki Trybuna? wyda? wyrok, ?e poniewa? depozyty by?y za?atwiane na podstawie dwóch paszportów ameryka?skich mojego ojca w roku 1947 i 1990 to skierowa? spraw? do Federalnego Biura ?ledczego USA (FBI), które mia?o zjawi? si? u mnie w ci?gu 3 miesi?cy, ale nie przyjecha?o. Z tego wynika, ze ja jestem pod jurysdykcj? USA jako syn obywatela ameryka?skiego. Mój dom i moje mieszkanie s? monitorowane.
Z tego wynika, ze znikniecie z mego biurka czeków banku Beninu i Atlantyckiego oraz serwisów zdj?ciowych moich kuzynów (odbitek kserograficznych ze zdj?? poczty internetowej), którzy zgin?li wraz z
rodzinami w krótkim odst?pie czasu w wypadkach samochodowych (jeden w Afryce a drugi w Hiszpanii) jest zwi?zane ze ?ledztwem FBI. W dniu 4 czerwca 2018 roku by?em na audiencji u Prokuratora Okr?gowego, któremu powiedzia?em, ze chodzi mi o prokuratorsk? egzekwowanie Wyroku Wysokiego Trybuna?u, z czym Prokurator Okr?gowy si? zgodzi?. Rozmowa by?a nagrywana, ale nie protoko?owana.
Z?o?y?em kilka zezna? w sprawie zamordowania policjanta w 12-04-2008 roku i uczestniczy?em w 100 rozprawach w tej sprawie, ale ?adnych zezna? mi nie udost?pniono. Moje zeznania by?y odsuwane na podstawie faktu, ze policjant zosta? zamordowany "za miedz?" na terenie Starego Miasta, a S?d by? Wroc?aw-?ródmie?cie, cho? demonstracja przeciw synagodze
Katy?skiej i katedrze Holokaustycznej by?a na terenie dwóch dzielnic Stare Miasto i ?ródmie?cie.
Prosz? o ujawnienie przez Policje internetow? mojej angielskoj?zycznej witryny w USA www.wandaluzja.com obecnie www.wandaluzja.pl oraz niemieckoj?zycznej www.wandaluzja.com na serwerze w Hesji.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=lgyTjwpRlF8
RWI 12. CZEGO SI? BA?? – DR RAFA? BRZESKI

231. Panie Doktorze, Pan si? myli, ?e nie ma AKTU PRAWNEGO STATUSU KRÓLEWCA. Tym aktem jest Uchwa?a Wielkiej Czwórki o LIKWIDACJI PRUS, któr? przekazano do wykonania Radzie Komendantów Okupacyjnych Koalicji Antyniemieckiej POD BRONI?.
Na odno?nym posiedzeniu Rady Komendantów POD BRONI? by?y dwa punkty sporne: Szczecin i Królewiec. Instrukcja Wykonawcza uchwa?y Wielkiej Czwórki mówi?a: BERLIN MA BY? NIEMIECKI I MA MIE? NAJDOGODNIEJSZE PO??CZENIE WODNE Z BA?TYKIEM. Komendant aneryka?ski uzna? to za SZCZECIN, ale komendanci Zwi?zku Sowieckiego, Wielkiej Brytanii i Francji za starorzecze Odry – w jaki to sposób Szczecin dosta? si? Polsce. By?y tu wzgl?dy polityczne, gdy? Wielkiej Brytanii i Francji – a mo?e i zwi?zkowi Sowieckiemu – chodzilo o PODZIELENIE najbardziej prospektywnej aglomeracji marynistycznej w Europie, która dawa?a sznas? na Wielk? Holandi?.
Drugim punktem spornym by? KRÓLEWIEC, którego ??da? Zwi?zek Sowiecki, ale oponowa?y mocarstwa Anglosaskie. Uzgodniono wi?c przekazanie Królewca Polsce, która wydzier?awi go Sowieckiej Litwie na prawach Hongkongu, co og?oszono w Dzienniku Ustaw.
Deklaracje niemieckie o Rzeszy w Granicach z Roku 1937 s? wi?c SPRZECZNE z Dyktatem Poczdamskim, który ma moc Traktatu Pokojowego.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 16 z 31

Skocz do: