Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Towarzystwo Wałbrzych-METRO
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:06 pm    Temat postu: Towarzystwo Wałbrzych-METRO Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2016/09/14/wolne-tematy-79-2016/
154. wandaluzja.com said - 2016-09-16 (piątek) @ 07:11:23

Ad. 56: La Reine Toronto said:

Jeśli Pan piszesz poważnie to obejmij przywództwo „Towarzystwa Wałbrzych-METRO w Organizacji”, bo Pani Ania-K wymówiła się. Pisałem wielokrotnie, że AGH namierzyła tam 2,5 miliona ton złota – prawdopodobnie z Bułgarskiego Skarbu Imperialnego – ale Pan Boydar Ochrzanił mnie, że NIECAŁE 2,400. Wytłumaczyłem, że dysponowałem tylko namiarem georadarowym AGH z Wałbrzycha a on ma widocznie KOMPUTEROWE opracowanie tego namiaru – więc Zwrócił Mi Honor”.


Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Wrz 21, 2016 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

160. Boydar said - 2016-09-16 (piątek) @ 08:08:54

No dobra, Panie Juliuszu, jak dla dziennika telewizyjnego to może i być i dwa pińcset; ja tam rasistą nie jestem. O marne sto ton czegoś, z czego nawet zupy nie ugotuje, wykłócać się nie będę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

164. guła said - 2016-09-16 (piątek) @ 08:36:02

Aleś pan Großvater’a wypichcił, panie Boydar – a pono nawet zupy nie daje się …
Ja je nie mylę (boć niepodobna) i nie wciskam niepotrzebnego wnukowego kitu.

Różnica jest między nimi zasadnicza. Jedna nie żyje i nie korzystała z tak zwanych dodatków żyjąc w ubóstwie. Druga żyje i nawet się rozwija. Została nawet mecenasem od sztuki. A pewnie też ma i wnuki …
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

168. wandaluzja.com said - 2016-09-16 (piątek) @ 09:02:10

Ad. 154:
Przepraszam, ale Nie o STO TON tylko MINUS sto tysięcy sto ton na moją Niekorzyść. Mój Namiar był bowiem podany w Milionach Ton.
W tysiącach ton był podany dyskutowany w Izbie Lordów Skarb Włastów z Modlina: 750 tysięcy ton złota, który jest przy WAŁBRZYCHU Pieprzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

170. Boydar said - 2016-09-16 (piątek) @ 09:24:03

@ Pan Juliusz

Sam Pan widzi, że do księgowości żadnej, a kreatywnej w szczególności, ja siem nie nie nadajem.

@ Pan Guła

To nie było direct do Pana. Kiedyś, dawno dawno temu funkcjonowała taka myśl niezgłębiona – ‚myślisz – Partia, mówisz Lenin’, ewentualnie odwrotnie. Znacznie później, zanim żydoszkop nie łyknął, sensowne było ‚mówisz piwo, myślisz – Żywiec’. I to tylko taka alegoria misię zaplątała, „nic osobistego”🙂
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

179. AniaK said - 2016-09-16 (piątek) @ 10:57:59
Re148:

„Jeśli Pan piszesz poważnie to obejmij przywództwo „Towarzystwa Wałbrzych-METRO w Organizacji”, bo Pani Ania-K wymówiła się.”

Nie wymówiła się, tylko nie dostała jeszcze propozycji na piśmie🙂
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2016/09/17/wolne-tematy-80-2016/

99. Wandaluzja.Com said - 2016-09-18 (niedziela) @ 09:29:24
https://marucha.wordpress.com/2016/09/14/wolne-tematy-79-2016/

Ad. 175 AniaK said – 2016-09-16 (piątek) @ 10:57:59
Re 148 wandaluzja.com: „Jeśli Pan piszesz poważnie to obejmij przywództwo „Towarzystwa Wałbrzych-METRO w Organizacji”, bo Pani Ania-K wymówiła się.”
Nie wymówiła się, tylko nie dostała jeszcze propozycji na piśmie
*****
Bardzo Pani dziękuję za Deklarację i zwracam Uwagę, że według prawa Rzymskiego i Napoleońskiego to ZNALAZCA, czyli ja, ma prawo wyznaczyć Komisarza do administrowania Znalezizną, który to Komisarz ma prawo powołania Stowarzyszenia dla obrony tejże. Ponieważ Komisarz Znaleźny nie ma nic wspólnego z Komisarzem Rządowym to ja mogę powołać Komisarza Znaleźnego li tylko na podstawie korespondencji E-mailowej oraz zgody Patrona Medialnego: https://marucha.wordpress.com// z powołaniem na http://www.wandaluzja.com//.
Przypominam, że Komisarza Rządowego Złotego Pociągu powołała Premier Szydło, ale miał on zostać odwołany przez Prezesa Kaczyńskiego. Towarzystwo Wałbrzych-METRO w Organizacji ma mało wspólnego ze Złotym Pociągiem, gdyż zajmuje się Skarbem Hitlera, którego szukała Armia Czerwona i miał być namierzony georadarem przez AGH jako 2,5 miliona ton złota.
To daje mi prawo do powołania Społecznych komisarzy „Wałbrzych-METRO w Organizacji”, działających na podstawie zgłoszeń E-mailowych z Nazwiskiem, adresem, numerem telefonów i ewentualnymi Uwagami z Wnioskami. Ci Społeczni komisarze, zalegalizowani zgłoszeniem na mojej poczcie internetowej – przy zachowaniu asekuracji Antytrucicielskiej i Antygangsterskiej – powołają na zjeździe Scaleniowym TOWARZYSTWO dla Rejestracji, Administrowania i Finansowania organizacji. Piszę Towarzystwo z względu na Finansowy charakter działalności, co wyobrażam sobie na wzór Volkswagena SPD.
Powszechnych Społecznych Komisarzy „Wałbrzych-METRO w Organizacji” na razie Nie Powołuję, zdając się na Panią, co nie będzie łatwe, gdyż z pewnością zajmie SPOŁECZNĄ pracę kilku osób, w pierwszej kolejności przy obsłudze Poczty komputerowej, a po Rejestracji również Konta Bankowego. Przypominam, że Towarzystwo Wałbrzych-METRO odegrało już rolę Polityczną. W Białymstoku została wydana Instrukcja Policyjna EKSTERMINUJĄCA Narodowców, co wywołało Wojnę ONR-Falanga z Policją. Żydokratyczna policja skapitulowała pod groźbą Gremialnego przystąpienia Falangi do Towarzystwa Wałbrzych-METRO.
Było to wydarzenie na miarę Podpisania przez Bolesława Piaseckiego Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS Wehrmachtu. Mój ojciec nie podpisał ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL, ale Bolesław Piasecki dał mu rzecz BEZCENNĄ, w postaci Prowodyra Nikity Chruszczowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

194. Wandaluzja.Com said - 2016-09-19 (poniedziałek) @ 08:54:54
Towarzystwo Wałbrzych-METRO
https://www.wprost.pl/zloty-pociag/527551/Poszukiwania-zlotego-pociagu-Drugi-zespol-badawczy-w-kontrze-do-ustalen-AGH.html

TUNEL ZE „ZŁOTYM POCIĄGIEM” PROWADZI DO PODZIEMNEGO MIASTA HITLERA?

W Wałbrzychu pojawił się DRUGI zespół Badawczy, który zamierza prowadzić prace techniczne STO METRÓW POD ZIEMIĄ. To jest Przesiadanie Się ze Złotego Pociągu do wałbrzyskiego METRA. Pytam więc DLACZEGO podejmują prace na tej głębokości Bez Komisarza Rządowego??? który jakoby BYŁ, ale został anulowany przez Prezesa Kaczyńskiego. – Czyżby więc w Wałbrzychu był Niemiecki komisarz Złotego Pociągu?
Mi był potrzebny Komisarz Rządowy Złotego Pociągu dla eksploracji Skarbca Hitlera przez europejskich komisarzy Roszczeniowych, jacy Niemcom potrzebni nie są, gdyż KLUCZE do Skarbca Hitlera ma jego córka z zamrożonej spermy Angela Merkel, która z tej racji kanclerzycą zostać MUSIAŁA.
*****
Pani AniaK: Otwarty list do Pani, którego nie zamieszczono na forum MARUCHY, jest na: http://www.forum.wandaluzja.com/viewtopic.php?t=5&postdays=0&postorder=asc&start=4470 – Historia Polityczna, str. 299//.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

200. AniaK said - 2016-09-19 (poniedziałek) @ 09:42:16
Re193:
Panie Wandaluzja, mam nadzieję, że nie będzie miał mi Pan za złe że fragment naszej korespondencji zamieszczam tutaj. Kiedyś próbowałam się zarejestrować na Pana Forum ale mi się nie udało. Damie nie wypada się narzucać.

„Powszechnych Społecznych Komisarzy „Wałbrzych-METRO w Organizacji” na razie Nie Powołuję, zdając się na Panią, co nie będzie łatwe, gdyż z pewnością zajmie SPOŁECZNĄ pracę kilku osób, w pierwszej kolejności przy obsłudze Poczty komputerowej, a po Rejestracji również Konta Bankowego. Przypominam, że Towarzystwo Wałbrzych-METRO odegrało już rolę Polityczną. W Białymstoku została wydana Instrukcja Policyjna EKSTERMINUJĄCA Narodowców, co wywołało Wojnę ONR-Falanga z Policją. Żydokratyczna policja skapitulowała pod groźbą Gremialnego przystąpienia Falangi do Towarzystwa Wałbrzych-METRO.”

Myśmy chyba do końca się nie zrozumieli. Ja myślałam że będę prawdziwym Komisarzem i z teczuszką pełną złota pozowała do zdjęć. Pocztę komputerową to ja mam tak zawaloną że z kasowaniem nie nadążam. Zapisałam się kiedyś z głupa frant do jakiegoś horoskopu – lubię jak otwieram pocztę i jest chociaż jedna wiadomość – i oni zasypują mi teraz pocztę stertą maili. Nie pytając czy chcę czy nie wszyscy chcą mi coś dawać. Złożyłam rezygnację z mojego członkostwa ale maile dalej przychodzą. A na Konta Bankowe to ja też za bardzo czasu nie mam bo swojego muszę pilnować 24h/dobę. Wczoraj przez chwilę nieuwagi jakiś Ryłko potrącił z mojego konta pieniążki za buciki których nie mam ani w szafie ani na nóżkach. Jak Pan będzie potrzebował prawdziwego Komisarza to proszę się ze mną skontaktować🙂
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wałbrzychu pojawiła się ANONIMOWA ekipa, która prowadzi prace Techniczne na głębokości Stu Metrów. Jednak jeden z pracujących w Wałbrzychu Ekspertów powiedział, że w METRZE WAŁBRZYSKIM MOŻNA UKRYĆ TYSIĄC POCIĄGÓW - wobec czego BRAK w Wałbrzychu komisarza rządowego jest Skurwysyństwem PiS-u.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Towarzystwo Wałbrzych-METRO
NIE W KIJ DMUCHAŁ FRYDERYKA WIELKIEGO

Anonimowe PRZEDRZEŹNIANIE mnie jako Bełkotu Chorego Żyda nie ma rangi Naukowej i Prawnej. Ma jednak rangę Polityczną, gdyż chodzi o zrobienie ze mnie Żyda, jak z Adolfa Hitlera Antysemity, który wg śledztwa Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu był Żydem i Żydofilem.
Śledztwo to ZAGINĘŁO z archiwum Bundestagu, ale zostało częściowo opublikowane w książce HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA. Założenie Izraela było bowiem Testamentem Adolfa Hitlera, który w Ostatnim Rozkazie kazał SS „Obrzezać się i iść na podbój Palestyny”, żeby przy pomocy tajnych kont szwajcarskich przenieść władzę z Moskwy do Tell Awiwu, co zrealizował Adolf Eichmann – założyciel tajnych kont izraelskich.
Gdy Eichmann przyjechał na Zaproszenie Szymona Wiesenthala na inspekcję SWOICH kont izraelskich to Golda Meir zainterpelowała w Knesecie więc Eichmanna aresztowano, osądzony i stracony, co było WALKĄ Żydów stalinowskich z hitlerowskimi o tajne konta izraelskie.
Tajne konta izraelskie są SKARBCEM łupów wojennych, w którym nie znalazły się TYLKO skarbiec Hitlera w Wałbrzychu i skarbiec Himmlera w Bolesławcu, a to dlatego, że skarbców tych pilnowała Armia Czerwona, która nie potrafiła ich jednak OTWORZYĆ, bo są zaminowane minami WŁOSKIMI.
Teraz okazało się, że KLUCZE do skarbca Hitlera ma jego córka z zamrożonej spermy – bo Prawdziwy Hitler zginął w Kętrzynie 20 VII 1944 a dalej działały sobowtóry pod kierunkiem Himmlera. O ile Niemcy chcą podzielić się Skarbcem Hitlera z Holokaustami to my żądamy eksplorowania go przez Europejskich Komisarzy Roszczeniowych.
Ostatnio wiedziałem zdjęcie makiety Lublina z podpisem POLSKA JEROZOLIMA. Dotychczas Polską Jerozolimą było Wilno lub Kraków a wystąpienie z tym HONOREM Lublina świadczy o utracie przez Kraków i Wilno tej godności. Kraków Utracił ten Honor z powodu ATAKÓW Żywca Krakowskiego na mą Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej, która została wykorzystana przez Bundesdinst do ZAKATOWANIA Księdza Popiełuszki dla PRZEJĘCIA łupów Armii Czerwonej na tajnych kontach szwajcarskich, co ZBANKRUTOWAŁO SmerSz.
Znaczy to, że Kraków za Zbankrutowanie SmerSza został pozbawiony godności Polskiej Jerozolimy, czyli że już ATAKÓW z Krakowa na Wrocław NIE BĘDZIE !!! Można się jednak spodziewać Ataków Żywców Lubelskich, ale te musiałyby się uporać najpierw z KIELCAMI.
Żywiec Lubelski ma jednak groźnego konkurenta w postaci Herezji Rosyjskiej, że KONSTANTYNOPOL TO PRZEDANTYCZNA JEROZOLIMA: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski//. Mym zdaniem ODPOWIEDZIALNI za tą Herezję są Anglicy, bo powstała na Jerozolimie Izaaka Newtona, w której Świątynia Salomona jest na Planie Hagia Sophia w Konstantynopolu.
Newton metrykuje Świątynię Salomona Sezostrisem III, który kazał wbijać słupy graniczne nad Indusem i Wołgodonem. Tym OBRAZIŁ Ariów z Asgardu-Kijowa, którzy stali ZBROJENIOWEJ z Kielc nie przysłali, wobec czego Sezostris kazał WYRABOWAĆ stal zbrojeniową z Mauzoleum Eurydyki w Troi na Złotym Rogu i wykorzystać przy budowie swej Świątyni Imperialnej w Mieście Pokoju a EURYDYKĘ odbudować PRZYPOROWO.
Według mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej – którą chciał zniszczyć Żywiec Krakowski, czemu przeciwstawił się Ali Akca – to Hagia Sophia została zbudowana przez k'ORFEUSZA-Kara z Krakowa na Mauzoleum Eurydyki. Takim SKURWYSYŃSTWEM było opublikowanie przez Białczyńskiego Wawelu PRZEDROMAŃSKIEGO Hawrota pt. WAWEL TYSIĄC LAT TEMU. Hawrot odatował ten Wawel na kulturę Porzedłużycką za co został OTRUTY, co Białczyński wykorzystał – bo Nie Wiedziano, Co z Tym Zrobić? do Agitki ZA KUKIZEM. Ja na Kukiza złego słowa nie powiedziałem, ale wezwałem go do przywołania Białczyńskiego Do Porządku.
Wawel Przedromański Hawrota to architektura zamków jurajskich Jura-Uranosa, a więc Nie w Kij Dmuchał Fryderyka Wielkiego. Wawel Przedromański został zburzony przez Tyfona z Pragi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 09, 2016 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Towarzystwo Wałbrzych-METRO
http://www.tvn24.pl/debata/tvn24-na-weekend,8.html#chapter-7
TAMARA BARRIGA
Podziemne miasto Hitlera. Tu miał zamieszkać wódz

KORONNYM argumentem, że Hitler ZGINĄŁ w zamachu Stauffenberga jest to, że Himmler podjął budowę SWOJEGO Skarbca w Bolesławcu, do czego Prawdziwy Hitler by nigdy nie dopuścił. To, że po Zamachu pozycja Himmlera Wzrosła, wiedzieli i wiedzą Wszyscy, a on podjął nawet wywóz Złota Włastów z Modlina, na co Hitlerowi Nie Zezwolili Generałowie Wehrmachtu. Dobrze bowiem wiedzieli, że jeśli podejmą to Sowieci to Anglosasi będą musieli ZAATAKOWAĆ ich przy pomocy Niemców.
Skarb Włastów był więc Asekuracją Niemiec, którą to ASEKURACJĘ chciał Złamać Himmler a zlikwidowali Merkel i Tusk. Skarb Włastów miał przypaść Putinowi, który miał go zdobyć siłą 70 dywizji z użyciem TAKTYCZNEJ broni atomowej: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski - WWLBRZYCH.odt_0[1].odt, - ostatni post//, którego miała zatrzymać na Wiśle Bundeswehra siłą 40 dywizji na KITANACH.
Za Bratnią Pomoc, która dawała Polsce granicę wschodnia NA WIŚLE, Bundeswehra miała reaktywować granicę Wersalską, która dawała Niemcom WAŁBRZYCH ze Skarbcem Hitlera. W tej właśnie racji Kanclerzem Niemiec została Córka Hitlera z zamrożonej spermy, która ma KLUCZE do Skarbca Hitlera w Wałbrzychu, a Tusk ZLIKWIDOWAŁ Armię Polską. Stała się jednak rzecz Nieprzewidziana, bo gdy Angela i Donald wywieźli Skarb Włastów do USA, gdzie został ZAREJESTROWANY przez Fed jako 750 tysięcy ton złota, to Izba Lordów wykorzystała to dla rewindykacji Anglosaskich USA.
Hitler Wygrał Wojnę kupując od mnichów bułgarskich Bułgarski Skarb Imperialny, ale Tygrysi Skok córki Hitlera na Bułgarski Skarb Imperialny NIE UDAŁ SIĘ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 13, 2016 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Towarzystwo Wałbrzych-METRO

W bitwie nad Bzurą UPADŁA Wschodnia Granica Niemiec na Missisipi, wobec czego generałowie Wehrmachtu NIE POZWOLILI Hitlerowi na wywóz Skarbu Włastów z twierdzy MODLIN do Niemiec. Skarb Włastów miał bowiem Strzec Niemiec od Wschodu, gdyż przy próbie wywiezienia go przez Rosjan Anglosasi MUSIELI zaatakować Moskwę w sojuszy z Takimi czy Innymi Niemcami.
Ten Gambit niemiecki uruchomiono po dogadaniu się Niemców z Holokaustami, czego realizacją było sprzedanie przez KOR Mego minireaktora URSZULA SIPIŃSKA Japończykom i Amerykanom we wrocławskiej TOSHIBIE w 1977, co było de facto Legalizacją Solidarności.
Jest PYTANIE, czy Sowieci zdecydowaliby się na Finansowanie Wałęsy, gdyby żył Bolesław Piasecki? Sądzę jednak, że nie zrezygnowaliby z Finansowania Wałęsy, gdyż Piasecki nie Dopuściłby do LIKWIDACJI armii polskiej, czego dokonali Wałęsa z Tuskiem, co było warunkiem wywozu Skarbu Włastów do Moskwy.
Hitler WYGRAŁ Wojnę kupując od mnichów bułgarski skarb imperialny – Największy w Historii – którego Rozmiaru nie ważyłem się powtórzyć za Profesorem Manteufflem. Powiedziałem to dopiero po Namiarze AGH jako 2,5 miliona ton złota, za co zostałem Rugnięty, że NIECAŁE 2,41, na co odpowiedziałem, że zapodałem namiar Geologiczny a on ma widocznie opracowanie Komputerowe, jak z Gazem w Rybniku.
Armia Czerwona WŁAMYWAŁA się do Skarbca Hitlera 6 lat, ale Nie Zdołała (Artur Szałkowski, RIESE ZNACZY OLBRZYM – Był to jeden z największych projektów górniczo-budowlanych III Rzeszy, Gazeta Wrocławska, 11 X 16, s. 12-13//. Gdy zaś powróciła z Czechami to urządzono jej POZNAŃ i WĘGRY. Do Skarbca Hitlera w Wałbrzychu trzeba było Wałęsy i Tuska.
Angela Merkel MUSIAŁA być kanclerzycą, gdyż ma KLUCZE do Skarbca Hitlera jako jego córka z zamrożonej spermy z siostrą Ewy Braun, która pracowała w gdańskim NEPTUNIE, gdzie była rezydencja Hitlera, z której korzystali jego kompani. Ujawniono to w Moskwie, Ost-Berlinie i Pradze, gdy wywiozła Złoto Włastów do USA, które było obiecane Putinowi za zaatakowanie Warszawy TAKTYCZNĄ bronią atomową, co umożliwiało Bundeswehrze rewindykację granicy Wersalskiej: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski – WWLBRZYCH.odt_0[1].odt, – Ostatni post//
Znaczy to, że Skarb Włastów został wykorzystany przez generałów Wehrmachtu jako PRZYNĘTA dla Likwidacji Komunizmu, który prowadził do BONAPARTYZMU i Światowej Wojny Nuklearnej.
Skarb Włastów został ZAREJESTROWANY przez Fed na 750 tysięcy ton złota, co zostało wykorzystane przez Izbę Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA.
My chcemy eksploracji Skarbca Hitlera przez europejskich komisarzy Roszczeniowych a nie Juden-SS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 13, 2016 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Towarzystwo Wałbrzych-METRO

W bitwie nad Bzurą UPADŁA Wschodnia Granica Niemiec na Missisipi, wobec czego generałowie Wehrmachtu NIE POZWOLILI Hitlerowi na wywóz Skarbu Włastów z twierdzy MODLIN do Niemiec. Skarb Włastów miał bowiem Strzec Niemiec od Wschodu, gdyż przy próbie wywiezienia go przez Rosjan Anglosasi MUSIELI zaatakować Moskwę w sojuszy z Takimi czy Innymi Niemcami.
Ten Gambit niemiecki uruchomiono po dogadaniu się Niemców z Holokaustami, czego realizacją było sprzedanie przez KOR Mego minireaktora URSZULA SIPIŃSKA Japończykom i Amerykanom we wrocławskiej TOSHIBIE w 1977, co było de facto Legalizacją Solidarności.
Jest PYTANIE, czy Sowieci zdecydowaliby się na Finansowanie Wałęsy, gdyby żył Bolesław Piasecki? Sądzę jednak, że nie zrezygnowaliby z Finansowania Wałęsy, gdyż Piasecki nie Dopuściłby do LIKWIDACJI armii polskiej, czego dokonali Wałęsa z Tuskiem, co było warunkiem wywozu Skarbu Włastów do Moskwy.
Hitler WYGRAŁ Wojnę kupując od mnichów bułgarski skarb imperialny – Największy w Historii – którego Rozmiaru nie ważyłem się powtórzyć za Profesorem Manteufflem. Powiedziałem to dopiero po Namiarze AGH jako 2,5 miliona ton złota, za co zostałem Rugnięty, że NIECAŁE 2,41, na co odpowiedziałem, że zapodałem namiar Geologiczny a on ma widocznie opracowanie Komputerowe, jak z Gazem w Rybniku.
Armia Czerwona WŁAMYWAŁA się do Skarbca Hitlera 6 lat, ale Nie Zdołała (Artur Szałkowski, RIESE ZNACZY OLBRZYM – Był to jeden z największych projektów górniczo-budowlanych III Rzeszy, Gazeta Wrocławska, 11 X 16, s. 12-13//. Gdy zaś powróciła z Czechami to urządzono jej POZNAŃ i WĘGRY. Do Skarbca Hitlera w Wałbrzychu trzeba było Wałęsy i Tuska.
Angela Merkel MUSIAŁA być kanclerzycą, gdyż ma KLUCZE do Skarbca Hitlera jako jego córka z zamrożonej spermy z siostrą Ewy Braun, która pracowała w gdańskim NEPTUNIE, gdzie była rezydencja Hitlera, z której korzystali jego kompani. Ujawniono to w Moskwie, Ost-Berlinie i Pradze, gdy wywiozła Złoto Włastów do USA, które było obiecane Putinowi za zaatakowanie Warszawy TAKTYCZNĄ bronią atomową, co umożliwiało Bundeswehrze rewindykację granicy Wersalskiej: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski – WWLBRZYCH.odt_0[1].odt, – Ostatni post//
Znaczy to, że Skarb Włastów został wykorzystany przez generałów Wehrmachtu jako PRZYNĘTA dla Likwidacji Komunizmu, który prowadził do BONAPARTYZMU i Światowej Wojny Nuklearnej.
Skarb Włastów został ZAREJESTROWANY przez Fed na 750 tysięcy ton złota, co zostało wykorzystane przez Izbę Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA.
My chcemy eksploracji Skarbca Hitlera przez europejskich komisarzy Roszczeniowych a nie Juden-SS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 10097
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rosnie-kolejka-do-zlotego-pociagu,572627.html//
http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/499066,swiatowy-kongres-zydow-o-zlotym-pociagu-w-polsce.html//

ŚWIATOWY KONGRES ŻYDÓW ZGŁASZA PRETENSJE DO „ZŁOTEGO POCIĄGU” a za Żydami Rosjanie. Kolejka do Złotego Pociągu CORAZ DŁUŻSZA.

Sto Razy czytałem, że Żydzi ROSZCZĄ do Złotego Pociągu w Wałbrzychu a kilka razy. że ROSJANIE. Byłem z tego raczej zadowolony, bo powinni przysłać komisarzy Roszczeniowych, ale Prezes PiS zdezawuował komisarza Złotego Pociągu Premier Szydło, co spowodowało Galimatias.
Prezes PiS-u może więc odpowiadać za GMATWANIE sprawy, tak jak zamierzam go oskarżyć o Złoto Stalina, które marszałek mego ojca Góra-Dolina wziął w Kijowie z Generalissimusem, który wiózł je do Pragi na wykupienie przez Holokaustów USA. Złoto to mój ojciec wysłał do Szwajcarii na nazwiska marszałków Żukowa, Roli-Żymierskiego i Broz-Tito-Pindara oraz prawdopodobnie na prawdziwe nazwisko Góry-Doliny.
Sąd w Lublinie powinien więc przesłuchać w tej sprawie mnie, ale tego nie zrobił, co znaczy o zastosowaniu wobec mnie jurysdykcji Stalinowskiej o Niewiarygodnym Świadku: Zamiast SPRAWDZIĆ sprawę wydaje się świadkowi wariackie papiery Jaruzelskiego-Michnika.
W trakcie procesu lubelskiego doszło do incydnetu: Sąd zadał słynnemu ROMARIO pytanie, Ile pieniędzy powierzył Piotrowi Osuchowi jako swemu szwajcarskiemu maklerowi? Romario: PIĘĆ MILIONÓW DOLARÓW – na co Szwajcarski Makler krzyknął: PIĘĆDZIESIĄT MILIONÓW, co słyszeli wszyscy, bo Sąd nie Utajnił rozprawy nie licząc się z takim chuligaństwem. KOMUŚ widocznie zależało na Zaniżeniu sumy na Wykupione USA Dziesięciokrotnie a procesem kierowali Bracia Kaczyńscy.
W proces o Wykupienie USA został wciągnięty książę Monaco: Policmajster: A TU Z KIM CAŁUJE SIĘ? – Z KSIĘCIEM WIŚNIOWIECKIM. – A TU? – Z KSIĘCIEM MONACO. – A TEN ZEGAREK TO CZYJ? – KSIĄŻĘ MONACO ZDJĄŁ GO Z RĘKI I DAŁ MI NA PAMIĄTKĘ tego Całowania.
Tu jednak Makler Szwajcarski zełgał, bo Ekspert orzekł: ZEGAREK STALINA NUMER JEDEN… Serię zegarków Stalina miał SPIENIĘŻYĆ Donald Tusk – Geniusz Finansowy na miarę Mateusza Morawieckiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group