Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna forum.wandaluzja.pl
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Towarzystwo Wa?brzych-METRO
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:06 pm    Temat postu: Towarzystwo Wa?brzych-METRO Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2016/09/14/wolne-tematy-79-2016/
154. wandaluzja.com said - 2016-09-16 (pi?tek) @ 07:11:23

Ad. 56: La Reine Toronto said:

Je?li Pan piszesz powa?nie to obejmij przywództwo „Towarzystwa Wa?brzych-METRO w Organizacji”, bo Pani Ania-K wymówi?a si?. Pisa?em wielokrotnie, ?e AGH namierzy?a tam 2,5 miliona ton z?ota – prawdopodobnie z Bu?garskiego Skarbu Imperialnego – ale Pan Boydar Ochrzani? mnie, ?e NIECA?E 2,400. Wyt?umaczy?em, ?e dysponowa?em tylko namiarem georadarowym AGH z Wa?brzycha a on ma widocznie KOMPUTEROWE opracowanie tego namiaru – wi?c Zwróci? Mi Honor”.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Wrz 21, 2016 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

160. Boydar said - 2016-09-16 (pi?tek) @ 08:08:54

No dobra, Panie Juliuszu, jak dla dziennika telewizyjnego to mo?e i by? i dwa pi?cset; ja tam rasist? nie jestem. O marne sto ton czego?, z czego nawet zupy nie ugotuje, wyk?óca? si? nie b?d?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

164. gu?a said - 2016-09-16 (pi?tek) @ 08:36:02

Ale? pan Großvater’a wypichci?, panie Boydar – a pono nawet zupy nie daje si? …
Ja je nie myl? (bo? niepodobna) i nie wciskam niepotrzebnego wnukowego kitu.

Ró?nica jest mi?dzy nimi zasadnicza. Jedna nie ?yje i nie korzysta?a z tak zwanych dodatków ?yj?c w ubóstwie. Druga ?yje i nawet si? rozwija. Zosta?a nawet mecenasem od sztuki. A pewnie te? ma i wnuki …
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

168. wandaluzja.com said - 2016-09-16 (pi?tek) @ 09:02:10

Ad. 154:
Przepraszam, ale Nie o STO TON tylko MINUS sto tysi?cy sto ton na moj? Niekorzy??. Mój Namiar by? bowiem podany w Milionach Ton.
W tysi?cach ton by? podany dyskutowany w Izbie Lordów Skarb W?astów z Modlina: 750 tysi?cy ton z?ota, który jest przy WA?BRZYCHU Pieprzem.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

170. Boydar said - 2016-09-16 (pi?tek) @ 09:24:03

@ Pan Juliusz

Sam Pan widzi, ?e do ksi?gowo?ci ?adnej, a kreatywnej w szczególno?ci, ja siem nie nie nadajem.

@ Pan Gu?a

To nie by?o direct do Pana. Kiedy?, dawno dawno temu funkcjonowa?a taka my?l niezg??biona – ‚my?lisz – Partia, mówisz Lenin’, ewentualnie odwrotnie. Znacznie pó?niej, zanim ?ydoszkop nie ?ykn??, sensowne by?o ‚mówisz piwo, my?lisz – ?ywiec’. I to tylko taka alegoria misi? zapl?ta?a, „nic osobistego”🙂
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

179. AniaK said - 2016-09-16 (pi?tek) @ 10:57:59
Re148:

„Je?li Pan piszesz powa?nie to obejmij przywództwo „Towarzystwa Wa?brzych-METRO w Organizacji”, bo Pani Ania-K wymówi?a si?.”

Nie wymówi?a si?, tylko nie dosta?a jeszcze propozycji na pi?mie🙂
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2016/09/17/wolne-tematy-80-2016/

99. Wandaluzja.Com said - 2016-09-18 (niedziela) @ 09:29:24
https://marucha.wordpress.com/2016/09/14/wolne-tematy-79-2016/

Ad. 175 AniaK said – 2016-09-16 (pi?tek) @ 10:57:59
Re 148 wandaluzja.com: „Je?li Pan piszesz powa?nie to obejmij przywództwo „Towarzystwa Wa?brzych-METRO w Organizacji”, bo Pani Ania-K wymówi?a si?.”
Nie wymówi?a si?, tylko nie dosta?a jeszcze propozycji na pi?mie
Bardzo Pani dzi?kuj? za Deklaracj? i zwracam Uwag?, ?e wed?ug prawa Rzymskiego i Napoleo?skiego to ZNALAZCA, czyli ja, ma prawo wyznaczy? Komisarza do administrowania Znalezizn?, który to Komisarz ma prawo powo?ania Stowarzyszenia dla obrony tej?e. Poniewa? Komisarz Znale?ny nie ma nic wspólnego z Komisarzem Rz?dowym to ja mog? powo?a? Komisarza Znale?nego li tylko na podstawie korespondencji E-mailowej oraz zgody Patrona Medialnego: https://marucha.wordpress.com// z powo?aniem na http://www.wandaluzja.com//.
Przypominam, ?e Komisarza Rz?dowego Z?otego Poci?gu powo?a?a Premier Szyd?o, ale mia? on zosta? odwo?any przez Prezesa Kaczy?skiego. Towarzystwo Wa?brzych-METRO w Organizacji ma ma?o wspólnego ze Z?otym Poci?giem, gdy? zajmuje si? Skarbem Hitlera, którego szuka?a Armia Czerwona i mia? by? namierzony georadarem przez AGH jako 2,5 miliona ton z?ota.
To daje mi prawo do powo?ania Spo?ecznych komisarzy „Wa?brzych-METRO w Organizacji”, dzia?aj?cych na podstawie zg?osze? E-mailowych z Nazwiskiem, adresem, numerem telefonów i ewentualnymi Uwagami z Wnioskami. Ci Spo?eczni komisarze, zalegalizowani zg?oszeniem na mojej poczcie internetowej – przy zachowaniu asekuracji Antytrucicielskiej i Antygangsterskiej – powo?aj? na zje?dzie Scaleniowym TOWARZYSTWO dla Rejestracji, Administrowania i Finansowania organizacji. Pisz? Towarzystwo z wzgl?du na Finansowy charakter dzia?alno?ci, co wyobra?am sobie na wzór Volkswagena SPD.
Powszechnych Spo?ecznych Komisarzy „Wa?brzych-METRO w Organizacji” na razie Nie Powo?uj?, zdaj?c si? na Pani?, co nie b?dzie ?atwe, gdy? z pewno?ci? zajmie SPO?ECZN? prac? kilku osób, w pierwszej kolejno?ci przy obs?udze Poczty komputerowej, a po Rejestracji równie? Konta Bankowego. Przypominam, ?e Towarzystwo Wa?brzych-METRO odegra?o ju? rol? Polityczn?. W Bia?ymstoku zosta?a wydana Instrukcja Policyjna EKSTERMINUJ?CA Narodowców, co wywo?a?o Wojn? ONR-Falanga z Policj?. ?ydokratyczna policja skapitulowa?a pod gro?b? Gremialnego przyst?pienia Falangi do Towarzystwa Wa?brzych-METRO.
By?o to wydarzenie na miar? Podpisania przez Boles?awa Piaseckiego Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS Wehrmachtu. Mój ojciec nie podpisa? ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL, ale Boles?aw Piasecki da? mu rzecz BEZCENN?, w postaci Prowodyra Nikity Chruszczowa.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

194. Wandaluzja.Com said - 2016-09-19 (poniedzia?ek) @ 08:54:54
https://www.wprost.pl/zloty-pociag/527551/Poszukiwania-zlotego-pociagu-Drugi-zespol-badawczy-w-kontrze-do-ustalen-AGH.html

TUNEL ZE „Z?OTYM POCI?GIEM” PROWADZI DO PODZIEMNEGO MIASTA HITLERA?

W Wa?brzychu pojawi? si? DRUGI zespó? Badawczy, który zamierza prowadzi? prace techniczne STO METRÓW POD ZIEMI?. To jest Przesiadanie Si? ze Z?otego Poci?gu do wa?brzyskiego METRA. Pytam wi?c DLACZEGO podejmuj? prace na tej g??boko?ci Bez Komisarza Rz?dowego??? który jakoby BY?, ale zosta? anulowany przez Prezesa Kaczy?skiego. – Czy?by wi?c w Wa?brzychu by? Niemiecki komisarz Z?otego Poci?gu?
Mi by? potrzebny Komisarz Rz?dowy Z?otego Poci?gu dla eksploracji Skarbca Hitlera przez europejskich komisarzy Roszczeniowych, jacy Niemcom potrzebni nie s?, gdy? KLUCZE do Skarbca Hitlera ma jego córka z zamro?onej spermy Angela Merkel, która z tej racji kanclerzyc? zosta? MUSIA?A.
Pani AniaK: Otwarty list do Pani, którego nie zamieszczono na forum MARUCHY, jest na: http://www.forum.wandaluzja.com/viewtopic.php?t=5&postdays=0&postorder=asc&start=4470 – Historia Polityczna, str. 299//.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

200. AniaK said - 2016-09-19 (poniedzia?ek) @ 09:42:16
Re193:
Panie Wandaluzja, mam nadziej?, ?e nie b?dzie mia? mi Pan za z?e ?e fragment naszej korespondencji zamieszczam tutaj. Kiedy? próbowa?am si? zarejestrowa? na Pana Forum ale mi si? nie uda?o. Damie nie wypada si? narzuca?.

„Powszechnych Spo?ecznych Komisarzy „Wa?brzych-METRO w Organizacji” na razie Nie Powo?uj?, zdaj?c si? na Pani?, co nie b?dzie ?atwe, gdy? z pewno?ci? zajmie SPO?ECZN? prac? kilku osób, w pierwszej kolejno?ci przy obs?udze Poczty komputerowej, a po Rejestracji równie? Konta Bankowego. Przypominam, ?e Towarzystwo Wa?brzych-METRO odegra?o ju? rol? Polityczn?. W Bia?ymstoku zosta?a wydana Instrukcja Policyjna EKSTERMINUJ?CA Narodowców, co wywo?a?o Wojn? ONR-Falanga z Policj?. ?ydokratyczna policja skapitulowa?a pod gro?b? Gremialnego przyst?pienia Falangi do Towarzystwa Wa?brzych-METRO.”

My?my chyba do ko?ca si? nie zrozumieli. Ja my?la?am ?e b?d? prawdziwym Komisarzem i z teczuszk? pe?n? z?ota pozowa?a do zdj??. Poczt? komputerow? to ja mam tak zawalon? ?e z kasowaniem nie nad??am. Zapisa?am si? kiedy? z g?upa frant do jakiego? horoskopu – lubi? jak otwieram poczt? i jest chocia? jedna wiadomo?? – i oni zasypuj? mi teraz poczt? stert? maili. Nie pytaj?c czy chc? czy nie wszyscy chc? mi co? dawa?. Z?o?y?am rezygnacj? z mojego cz?onkostwa ale maile dalej przychodz?. A na Konta Bankowe to ja te? za bardzo czasu nie mam bo swojego musz? pilnowa? 24h/dob?. Wczoraj przez chwil? nieuwagi jaki? Ry?ko potr?ci? z mojego konta pieni??ki za buciki których nie mam ani w szafie ani na nó?kach. Jak Pan b?dzie potrzebowa? prawdziwego Komisarza to prosz? si? ze mn? skontaktowa?🙂
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wa?brzychu pojawi?a si? ANONIMOWA ekipa, która prowadzi prace Techniczne na g??boko?ci Stu Metrów. Jednak jeden z pracuj?cych w Wa?brzychu Ekspertów powiedzia?, ?e w METRZE WA?BRZYSKIM MO?NA UKRY? TYSI?C POCI?GÓW - wobec czego BRAK w Wa?brzychu komisarza rz?dowego jest Skurwysy?stwem PiS-u.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE W KIJ DMUCHA? FRYDERYKA WIELKIEGO

Anonimowe PRZEDRZE?NIANIE mnie jako Be?kotu Chorego ?yda nie ma rangi Naukowej i Prawnej. Ma jednak rang? Polityczn?, gdy? chodzi o zrobienie ze mnie ?yda, jak z Adolfa Hitlera Antysemity, który wg ?ledztwa Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu by? ?ydem i ?ydofilem.
?ledztwo to ZAGIN??O z archiwum Bundestagu, ale zosta?o cz??ciowo opublikowane w ksi??ce HITLER ZA?O?YCIELEM IZRAELA. Za?o?enie Izraela by?o bowiem Testamentem Adolfa Hitlera, który w Ostatnim Rozkazie kaza? SS „Obrzeza? si? i i?? na podbój Palestyny”, ?eby przy pomocy tajnych kont szwajcarskich przenie?? w?adz? z Moskwy do Tell Awiwu, co zrealizowa? Adolf Eichmann – za?o?yciel tajnych kont izraelskich.
Gdy Eichmann przyjecha? na Zaproszenie Szymona Wiesenthala na inspekcj? SWOICH kont izraelskich to Golda Meir zainterpelowa?a w Knesecie wi?c Eichmanna aresztowano, os?dzony i stracony, co by?o WALK? ?ydów stalinowskich z hitlerowskimi o tajne konta izraelskie.
Tajne konta izraelskie s? SKARBCEM ?upów wojennych, w którym nie znalaz?y si? TYLKO skarbiec Hitlera w Wa?brzychu i skarbiec Himmlera w Boles?awcu, a to dlatego, ?e skarbców tych pilnowa?a Armia Czerwona, która nie potrafi?a ich jednak OTWORZY?, bo s? zaminowane minami W?OSKIMI.
Teraz okaza?o si?, ?e KLUCZE do skarbca Hitlera ma jego córka z zamro?onej spermy – bo Prawdziwy Hitler zgin?? w K?trzynie 20 VII 1944 a dalej dzia?a?y sobowtóry pod kierunkiem Himmlera. O ile Niemcy chc? podzieli? si? Skarbcem Hitlera z Holokaustami to my ??damy eksplorowania go przez Europejskich Komisarzy Roszczeniowych.
Ostatnio wiedzia?em zdj?cie makiety Lublina z podpisem POLSKA JEROZOLIMA. Dotychczas Polsk? Jerozolim? by?o Wilno lub Kraków a wyst?pienie z tym HONOREM Lublina ?wiadczy o utracie przez Kraków i Wilno tej godno?ci. Kraków Utraci? ten Honor z powodu ATAKÓW ?ywca Krakowskiego na m? Funkcjonaln? Chronologi? Architektury Niemieckiej, która zosta?a wykorzystana przez Bundesdinst do ZAKATOWANIA Ksi?dza Popie?uszki dla PRZEJ?CIA ?upów Armii Czerwonej na tajnych kontach szwajcarskich, co ZBANKRUTOWA?O SmerSz.
Znaczy to, ?e Kraków za Zbankrutowanie SmerSza zosta? pozbawiony godno?ci Polskiej Jerozolimy, czyli ?e ju? ATAKÓW z Krakowa na Wroc?aw NIE B?DZIE !!! Mo?na si? jednak spodziewa? Ataków ?ywców Lubelskich, ale te musia?yby si? upora? najpierw z KIELCAMI.
?ywiec Lubelski ma jednak gro?nego konkurenta w postaci Herezji Rosyjskiej, ?e KONSTANTYNOPOL TO PRZEDANTYCZNA JEROZOLIMA: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski//. Mym zdaniem ODPOWIEDZIALNI za t? Herezj? s? Anglicy, bo powsta?a na Jerozolimie Izaaka Newtona, w której ?wi?tynia Salomona jest na Planie Hagia Sophia w Konstantynopolu.
Newton metrykuje ?wi?tyni? Salomona Sezostrisem III, który kaza? wbija? s?upy graniczne nad Indusem i Wo?godonem. Tym OBRAZI? Ariów z Asgardu-Kijowa, którzy stali ZBROJENIOWEJ z Kielc nie przys?ali, wobec czego Sezostris kaza? WYRABOWA? stal zbrojeniow? z Mauzoleum Eurydyki w Troi na Z?otym Rogu i wykorzysta? przy budowie swej ?wi?tyni Imperialnej w Mie?cie Pokoju a EURYDYK? odbudowa? PRZYPOROWO.
Wed?ug mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej – któr? chcia? zniszczy? ?ywiec Krakowski, czemu przeciwstawi? si? Ali Akca – to Hagia Sophia zosta?a zbudowana przez k'ORFEUSZA-Kara z Krakowa na Mauzoleum Eurydyki. Takim SKURWYSY?STWEM by?o opublikowanie przez Bia?czy?skiego Wawelu PRZEDROMA?SKIEGO Hawrota pt. WAWEL TYSI?C LAT TEMU. Hawrot odatowa? ten Wawel na kultur? Porzed?u?yck? za co zosta? OTRUTY, co Bia?czy?ski wykorzysta? – bo Nie Wiedziano, Co z Tym Zrobi?? do Agitki ZA KUKIZEM. Ja na Kukiza z?ego s?owa nie powiedzia?em, ale wezwa?em go do przywo?ania Bia?czy?skiego Do Porz?dku.
Wawel Przedroma?ski Hawrota to architektura zamków jurajskich Jura-Uranosa, a wi?c Nie w Kij Dmucha? Fryderyka Wielkiego. Wawel Przedroma?ski zosta? zburzony przez Tyfona z Pragi.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Paź 09, 2016 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/debata/tvn24-na-weekend,8.html#chapter-7
TAMARA BARRIGA
Podziemne miasto Hitlera. Tu mia? zamieszka? wódz

KORONNYM argumentem, ?e Hitler ZGIN?? w zamachu Stauffenberga jest to, ?e Himmler podj?? budow? SWOJEGO Skarbca w Boles?awcu, do czego Prawdziwy Hitler by nigdy nie dopu?ci?. To, ?e po Zamachu pozycja Himmlera Wzros?a, wiedzieli i wiedz? Wszyscy, a on podj?? nawet wywóz Z?ota W?astów z Modlina, na co Hitlerowi Nie Zezwolili Genera?owie Wehrmachtu. Dobrze bowiem wiedzieli, ?e je?li podejm? to Sowieci to Anglosasi b?d? musieli ZAATAKOWA? ich przy pomocy Niemców.
Skarb W?astów by? wi?c Asekuracj? Niemiec, któr? to ASEKURACJ? chcia? Z?ama? Himmler a zlikwidowali Merkel i Tusk. Skarb W?astów mia? przypa?? Putinowi, który mia? go zdoby? si?? 70 dywizji z u?yciem TAKTYCZNEJ broni atomowej: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski - WWLBRZYCH.odt_0[1].odt, - ostatni post//, którego mia?a zatrzyma? na Wi?le Bundeswehra si?? 40 dywizji na KITANACH.
Za Bratni? Pomoc, która dawa?a Polsce granic? wschodnia NA WI?LE, Bundeswehra mia?a reaktywowa? granic? Wersalsk?, która dawa?a Niemcom WA?BRZYCH ze Skarbcem Hitlera. W tej w?a?nie racji Kanclerzem Niemiec zosta?a Córka Hitlera z zamro?onej spermy, która ma KLUCZE do Skarbca Hitlera w Wa?brzychu, a Tusk ZLIKWIDOWA? Armi? Polsk?. Sta?a si? jednak rzecz Nieprzewidziana, bo gdy Angela i Donald wywie?li Skarb W?astów do USA, gdzie zosta? ZAREJESTROWANY przez Fed jako 750 tysi?cy ton z?ota, to Izba Lordów wykorzysta?a to dla rewindykacji Anglosaskich USA.
Hitler Wygra? Wojn? kupuj?c od mnichów bu?garskich Bu?garski Skarb Imperialny, ale Tygrysi Skok córki Hitlera na Bu?garski Skarb Imperialny NIE UDA? SI?.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Paź 13, 2016 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W bitwie nad Bzur? UPAD?A Wschodnia Granica Niemiec na Missisipi, wobec czego genera?owie Wehrmachtu NIE POZWOLILI Hitlerowi na wywóz Skarbu W?astów z twierdzy MODLIN do Niemiec. Skarb W?astów mia? bowiem Strzec Niemiec od Wschodu, gdy? przy próbie wywiezienia go przez Rosjan Anglosasi MUSIELI zaatakowa? Moskw? w sojuszy z Takimi czy Innymi Niemcami.
Ten Gambit niemiecki uruchomiono po dogadaniu si? Niemców z Holokaustami, czego realizacj? by?o sprzedanie przez KOR Mego minireaktora URSZULA SIPI?SKA Japo?czykom i Amerykanom we wroc?awskiej TOSHIBIE w 1977, co by?o de facto Legalizacj? Solidarno?ci.
Jest PYTANIE, czy Sowieci zdecydowaliby si? na Finansowanie Wa??sy, gdyby ?y? Boles?aw Piasecki? S?dz? jednak, ?e nie zrezygnowaliby z Finansowania Wa??sy, gdy? Piasecki nie Dopu?ci?by do LIKWIDACJI armii polskiej, czego dokonali Wa??sa z Tuskiem, co by?o warunkiem wywozu Skarbu W?astów do Moskwy.
Hitler WYGRA? Wojn? kupuj?c od mnichów bu?garski skarb imperialny – Najwi?kszy w Historii – którego Rozmiaru nie wa?y?em si? powtórzy? za Profesorem Manteufflem. Powiedzia?em to dopiero po Namiarze AGH jako 2,5 miliona ton z?ota, za co zosta?em Rugni?ty, ?e NIECA?E 2,41, na co odpowiedzia?em, ?e zapoda?em namiar Geologiczny a on ma widocznie opracowanie Komputerowe, jak z Gazem w Rybniku.
Armia Czerwona W?AMYWA?A si? do Skarbca Hitlera 6 lat, ale Nie Zdo?a?a (Artur Sza?kowski, RIESE ZNACZY OLBRZYM – By? to jeden z najwi?kszych projektów górniczo-budowlanych III Rzeszy, Gazeta Wroc?awska, 11 X 16, s. 12-13//. Gdy za? powróci?a z Czechami to urz?dzono jej POZNA? i W?GRY. Do Skarbca Hitlera w Wa?brzychu trzeba by?o Wa??sy i Tuska.
Angela Merkel MUSIA?A by? kanclerzyc?, gdy? ma KLUCZE do Skarbca Hitlera jako jego córka z zamro?onej spermy z siostr? Ewy Braun, która pracowa?a w gda?skim NEPTUNIE, gdzie by?a rezydencja Hitlera, z której korzystali jego kompani. Ujawniono to w Moskwie, Ost-Berlinie i Pradze, gdy wywioz?a Z?oto W?astów do USA, które by?o obiecane Putinowi za zaatakowanie Warszawy TAKTYCZN? broni? atomow?, co umo?liwia?o Bundeswehrze rewindykacj? granicy Wersalskiej: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski – WWLBRZYCH.odt_0[1].odt, – Ostatni post//
Znaczy to, ?e Skarb W?astów zosta? wykorzystany przez genera?ów Wehrmachtu jako PRZYN?TA dla Likwidacji Komunizmu, który prowadzi? do BONAPARTYZMU i ?wiatowej Wojny Nuklearnej.
Skarb W?astów zosta? ZAREJESTROWANY przez Fed na 750 tysi?cy ton z?ota, co zosta?o wykorzystane przez Izb? Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA.
My chcemy eksploracji Skarbca Hitlera przez europejskich komisarzy Roszczeniowych a nie Juden-SS.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Paź 13, 2016 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W bitwie nad Bzur? UPAD?A Wschodnia Granica Niemiec na Missisipi, wobec czego genera?owie Wehrmachtu NIE POZWOLILI Hitlerowi na wywóz Skarbu W?astów z twierdzy MODLIN do Niemiec. Skarb W?astów mia? bowiem Strzec Niemiec od Wschodu, gdy? przy próbie wywiezienia go przez Rosjan Anglosasi MUSIELI zaatakowa? Moskw? w sojuszy z Takimi czy Innymi Niemcami.
Ten Gambit niemiecki uruchomiono po dogadaniu si? Niemców z Holokaustami, czego realizacj? by?o sprzedanie przez KOR Mego minireaktora URSZULA SIPI?SKA Japo?czykom i Amerykanom we wroc?awskiej TOSHIBIE w 1977, co by?o de facto Legalizacj? Solidarno?ci.
Jest PYTANIE, czy Sowieci zdecydowaliby si? na Finansowanie Wa??sy, gdyby ?y? Boles?aw Piasecki? S?dz? jednak, ?e nie zrezygnowaliby z Finansowania Wa??sy, gdy? Piasecki nie Dopu?ci?by do LIKWIDACJI armii polskiej, czego dokonali Wa??sa z Tuskiem, co by?o warunkiem wywozu Skarbu W?astów do Moskwy.
Hitler WYGRA? Wojn? kupuj?c od mnichów bu?garski skarb imperialny – Najwi?kszy w Historii – którego Rozmiaru nie wa?y?em si? powtórzy? za Profesorem Manteufflem. Powiedzia?em to dopiero po Namiarze AGH jako 2,5 miliona ton z?ota, za co zosta?em Rugni?ty, ?e NIECA?E 2,41, na co odpowiedzia?em, ?e zapoda?em namiar Geologiczny a on ma widocznie opracowanie Komputerowe, jak z Gazem w Rybniku.
Armia Czerwona W?AMYWA?A si? do Skarbca Hitlera 6 lat, ale Nie Zdo?a?a (Artur Sza?kowski, RIESE ZNACZY OLBRZYM – By? to jeden z najwi?kszych projektów górniczo-budowlanych III Rzeszy, Gazeta Wroc?awska, 11 X 16, s. 12-13//. Gdy za? powróci?a z Czechami to urz?dzono jej POZNA? i W?GRY. Do Skarbca Hitlera w Wa?brzychu trzeba by?o Wa??sy i Tuska.
Angela Merkel MUSIA?A by? kanclerzyc?, gdy? ma KLUCZE do Skarbca Hitlera jako jego córka z zamro?onej spermy z siostr? Ewy Braun, która pracowa?a w gda?skim NEPTUNIE, gdzie by?a rezydencja Hitlera, z której korzystali jego kompani. Ujawniono to w Moskwie, Ost-Berlinie i Pradze, gdy wywioz?a Z?oto W?astów do USA, które by?o obiecane Putinowi za zaatakowanie Warszawy TAKTYCZN? broni? atomow?, co umo?liwia?o Bundeswehrze rewindykacj? granicy Wersalskiej: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski – WWLBRZYCH.odt_0[1].odt, – Ostatni post//
Znaczy to, ?e Skarb W?astów zosta? wykorzystany przez genera?ów Wehrmachtu jako PRZYN?TA dla Likwidacji Komunizmu, który prowadzi? do BONAPARTYZMU i ?wiatowej Wojny Nuklearnej.
Skarb W?astów zosta? ZAREJESTROWANY przez Fed na 750 tysi?cy ton z?ota, co zosta?o wykorzystane przez Izb? Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA.
My chcemy eksploracji Skarbca Hitlera przez europejskich komisarzy Roszczeniowych a nie Juden-SS.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rosnie-kolejka-do-zlotego-pociagu,572627.html//
http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/499066,swiatowy-kongres-zydow-o-zlotym-pociagu-w-polsce.html//

?WIATOWY KONGRES ?YDÓW ZG?ASZA PRETENSJE DO „Z?OTEGO POCI?GU” a za ?ydami Rosjanie. Kolejka do Z?otego Poci?gu CORAZ D?U?SZA.

Sto Razy czyta?em, ?e ?ydzi ROSZCZ? do Z?otego Poci?gu w Wa?brzychu a kilka razy. ?e ROSJANIE. By?em z tego raczej zadowolony, bo powinni przys?a? komisarzy Roszczeniowych, ale Prezes PiS zdezawuowa? komisarza Z?otego Poci?gu Premier Szyd?o, co spowodowa?o Galimatias.
Prezes PiS-u mo?e wi?c odpowiada? za GMATWANIE sprawy, tak jak zamierzam go oskar?y? o Z?oto Stalina, które marsza?ek mego ojca Góra-Dolina wzi?? w Kijowie z Generalissimusem, który wióz? je do Pragi na wykupienie przez Holokaustów USA. Z?oto to mój ojciec wys?a? do Szwajcarii na nazwiska marsza?ków ?ukowa, Roli-?ymierskiego i Broz-Tito-Pindara oraz prawdopodobnie na prawdziwe nazwisko Góry-Doliny.
S?d w Lublinie powinien wi?c przes?ucha? w tej sprawie mnie, ale tego nie zrobi?, co znaczy o zastosowaniu wobec mnie jurysdykcji Stalinowskiej o Niewiarygodnym ?wiadku: Zamiast SPRAWDZI? spraw? wydaje si? ?wiadkowi wariackie papiery Jaruzelskiego-Michnika.
W trakcie procesu lubelskiego dosz?o do incydnetu: S?d zada? s?ynnemu ROMARIO pytanie, Ile pieni?dzy powierzy? Piotrowi Osuchowi jako swemu szwajcarskiemu maklerowi? Romario: PI?? MILIONÓW DOLARÓW – na co Szwajcarski Makler krzykn??: PI??DZIESI?T MILIONÓW, co s?yszeli wszyscy, bo S?d nie Utajni? rozprawy nie licz?c si? z takim chuliga?stwem. KOMU? widocznie zale?a?o na Zani?eniu sumy na Wykupione USA Dziesi?ciokrotnie a procesem kierowali Bracia Kaczy?scy.
W proces o Wykupienie USA zosta? wci?gni?ty ksi??? Monaco: Policmajster: A TU Z KIM CA?UJE SI?? – Z KSI?CIEM WI?NIOWIECKIM. – A TU? – Z KSI?CIEM MONACO. – A TEN ZEGAREK TO CZYJ? – KSI??? MONACO ZDJ?? GO Z R?KI I DA? MI NA PAMI?TK? tego Ca?owania.
Tu jednak Makler Szwajcarski ze?ga?, bo Ekspert orzek?: ZEGAREK STALINA NUMER JEDEN… Seri? zegarków Stalina mia? SPIENI??Y? Donald Tusk – Geniusz Finansowy na miar? Mateusza Morawieckiego.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.pl Strona Główna -> Na temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: